Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: středa 18.9., 7:09
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1605 Opava východ – Český TěšínOstrava-Kunčice7:08/7:08 (odj.)včas
Sp 1606 Třinec (Trzyniec) – Opava východOstrava-Svinov7:04/7:06 (příj.)2 min. zpoždění
Sp 1608 Návsí (Nawsie) – Ostrava báň.n.VOKTřinec (Trzyniec)7:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1651 Louny – Praha-LibeňKralupy nad Vltavou7:03/7:05 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1660 Opava východ – JeseníkKrnov7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1673 Jirkov – RakovníkMěcholupy6:56/6:57 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1689 Kadaň-Prunéřov – Ústí nad Labem hl.n.České Zlatníky odb.6:52/7:08 (odj.)16 min. zpoždění
Sp 1695 Karlovy Vary – Ústí nad Labem hl.n.Dolní Rybník odbočka7:07/7:07 (odj.)včas
Sp 1712Alois NebelJeseník – Zábřeh na MoravěLipová Lázně7:07/7:09 (příj.)2 min. zpoždění
Sp 1716 Střelná – Olomouc hl.n.Drahotuše6:59/7:05 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1720LitavaBojkovice – Brno hl.n.Slavkov u Brna7:07/7:07 (odj.)včas
Sp 1722SantonBylnice – Brno-MaloměřiceVeselí nad Moravou7:01/7:09 (odj.)8 min. zpoždění
Sp 1740 Starkoč – BroumovNáchod-Běloves7:03/7:05 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1743 Broumov – StarkočNáchod7:04/7:05 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1745 Broumov – StarkočBroumov7:01/7:01 (odj.)včas
Sp 1780 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.Červený Kostelec7:01/7:06 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1785StachelbergTrutnov hl.n. – Pardubice hl.n.Hradec Králové hl.n.7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1800 Trutnov hl.n. – KolínVelký Osek7:01/7:04 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1801 Kolín – Trutnov hl.n.Martinice v Krkonoš.6:59/7:04 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1802 Trutnov hl.n. – Chlumec nad CidlinouMartinice v Krkonoš.6:59/7:04 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1803 Velký Osek – Trutnov hl.n.Dobšice nad Cidlinou7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1835 Chotoviny – České BudějoviceDobřejovice odbočka7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1839 Domažlice – Plzeň hl.n.Staňkov7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 1840 Pardubice hl.n. – JaroměřPředměřice nad Labem7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 1841 Jaroměř – Pardubice hl.n.Jaroměř7:03/6:54 (odj.)9 min. náskok
Sp 1862 Choceň – Hradec Králové hl.n.Choceň6:58/7:06 (odj.)8 min. zpoždění
Sp 1871 Meziměstí – ChoceňBorohrádek7:08/7:08 (odj.)včas
Sp 1881 Kladno-Dubí – Praha-Bubny VltavskáPraha-Ruzyně6:57/7:08 (odj.)11 min. zpoždění
Sp 1883 Rakovník západ – Praha-Bubny VltavskáLužná u Rakovníka6:29/6:23 (odj.)7 min. náskok
Sp 1902VrchliceKutná Hora hl.n. – Praha-HostivařČeský Brod7:09/7:09 (příj.)včas
Sp 1921 Hrušovany n.J.-Šanov – Brno hl.n.Silůvky7:05/7:08 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1938 Jičín – Nymburk hl.n.Křinec7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1943 Mělník – Praha Masarykovo n.Měšice u Prahy7:06/7:05 (odj.)včas
Sp 1947 Hradec Králové hl.n. – Doudleby nad OrlicíHradec Králové hl.n.7:05/7:08 (odj.)3 min. zpoždění
Os 1960 Klatovy – Žel.Ruda-AlžbětínNýrsko7:08/7:08 (odj.)včas
Sp 1963 Klatovy – Plzeň hl.n.Švihov u Klatov6:56/6:57 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1973 Česká Třebová – Brno hl.n.Brno-Maloměřice st.67:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1975 Česká Třebová – Brno hl.n.Svitavy7:00/7:06 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1978OrliceLichkov – KolínChoceň7:02/7:07 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1992 Nymburk hl.n. – RumburkBělá pod Bezdězem6:57/7:05 (odj.)8 min. zpoždění
Os 2004 Dobříš – Praha hl.n.Praha-Zbraslav7:08/7:08 (odj.)včas
Os 2005 Praha hl.n. – Mníšek pod BrdyMěchenice7:05/7:07 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2006 Dobříš – Praha-KačerovDobříš7:06/7:06 (odj.)včas
Sp 2102 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceAbsdorf-Hippersdorf7:05/7:05 (odj.)včas
Sp 2111 České Velenice – Wien Franz-Josefs-BfHötzelsdorf-Geras7:02/7:04 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 2115 České Velenice – Wien Franz-Josefs-BfGmünd NÖ7:11/7:10 (příj.)včas
Os 2153 České Budějovice – České VeleniceJílovice7:05/7:07 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2154 České Velenice – České BudějoviceN.Ves u Č.Budějovic7:07/7:10 (příj.)3 min. zpoždění
Os 2206 Payerbach-Reichenau – ZnojmoWien Floridsdorf7:00/7:09 (příj.)9 min. zpoždění
Os 2217 Znojmo – Wien MeidlingZnojmo st.hr.7:05/7:04 (příj.)včas
Os 2313 Břeclav – Wiener NeustadtWien Floridsdorf7:07/7:07 (příj.)včas
Os 2418 Zruč nad Sázavou – Kutná Hora hl.n.Zruč nad Sázavou6:47/6:56 (odj.)9 min. zpoždění
Os 2512 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Praha-Uhříněves7:02/7:05 (odj.)3 min. zpoždění
Os 2513 Praha hl.n. – Benešov u PrahyBenešov u Prahy7:08/7:07 (příj.)včas
Os 2514 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Čtyřkoly7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2515 Praha hl.n. – Benešov u PrahySvětice7:06/7:06 (odj.)včas
Os 2517 Praha hl.n. – Benešov u PrahyPraha hl.n.7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2608 Liberec – Desná-Riedlova vilaDesná-Riedlova vila7:05/7:03 (příj.)včas
Os 2610 Liberec – Desná-Riedlova vilaLiberec-Rochlice7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2611 Kořenov – LiberecVratislavice n.Nisou7:09/7:10 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2613 Desná-Riedlova vila – LiberecSmržovka střed7:06/7:09 (příj.)3 min. zpoždění
Os 2650 Liberec – Szkl. Poręba GórnaLučany nad Nisou7:07/7:08 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2704 Javorník nad Veličkou zastávka – HodonínVeselí nad Moravou7:02/7:02 (odj.)včas
Os 2707 Hodonín – Javorník n.Vel.zast.Veselí nad Moravou6:58/6:58 (příj.)včas
Os 2735 Hodonín – Veselí nad MoravouHodonín7:02/7:05 (odj.)3 min. zpoždění
Os 2835 Ostrava báň.n.VOK – Český TěšínČeský Těšín7:07/7:09 (příj.)2 min. zpoždění
Os 2901 Mosty u Jablunkova – ČadcaMosty u Jablunkova7:06/7:06 (odj.)včas
Os 2918 Mosty u Jabl.zast. – Mosty u JablunkovaMosty u Jabl.zast.6:53/6:52 (odj.)včas
Os 2924 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovDětmarovice7:07/7:07 (odj.)včas
Os 2925 Bohumín – Mosty u JablunkovaKarviná-Darkov7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2926 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovMosty u Jablunkova7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3024 Petrovice u Karviné – DětmaroviceDětmarovice7:03/7:02 (příj.)včas
Os 3053 Mošnov, Ostr.Airport – Ostrava hl.n.Ostrava hl.n.7:06/7:06 (příj.)včas
Os 3054 Ostrava-Svinov – Mošnov, Ostr.AirportMošnov, Ostr.Airport7:00/7:02 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3122 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.Frenštát p.Radhoštěm7:06/7:06 (příj.)včas
Os 3123 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.Ostrava hl.n.frýd.k.7:04/7:08 (příj.)4 min. zpoždění
Os 3124 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.RadhoštěmVratimov7:06/7:06 (odj.)včas
Os 3125 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.Frýdlant n.Ostravicí7:09/7:10 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3151 Frýdlant n.Ostravicí – Ostrava hl.n.frýd.k.Lískovec u Frýdku7:05/7:05 (odj.)včas
Os 3154 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frýdlant n.OstravicíBaška7:01/7:05 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3204 Střelná – PřerovHorní Lideč6:56/7:00 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3223 Hranice na Moravě – VsetínLhotka nad Bečvou6:59/7:09 (odj.)10 min. zpoždění
Os 3225 Olomouc hl.n. – VsetínBrodek u Přerova7:01/7:05 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3302 Návsí (Nawsie) – PřerovPřerov6:55/7:02 (příj.)7 min. zpoždění
Os 3304 Bohumín – Hranice na MoravěPolom7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3307 Přerov – BohumínJistebník7:02/7:08 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3332 Hranice na Moravě – Olomouc hl.n.Olomouc hl.n.7:01/7:05 (příj.)4 min. zpoždění
Os 3333 Olomouc hl.n. – Hranice na MoravěHranice na Moravě6:56/7:03 (příj.)7 min. zpoždění
Os 3405 Opava východ – Český TěšínOstrava-Svinov7:01/7:01 (příj.)včas
Os 3406 Český Těšín – Opava východHáj ve Slezsku7:00/7:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3408 Český Těšín – Opava východHavířov7:08/7:08 (odj.)včas
Os 3466 Opava východ – KrnovOpava západ7:02/7:02 (odj.)včas
Os 3501 Moravský Beroun – Opava východOpava východ7:06/7:07 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3503 Moravský Beroun – BruntálBruntál7:04/7:03 (příj.)včas
Os 3513 Rýmařov – Opava východBruntál7:08/7:08 (odj.)včas
Os 3514 Opava východ – RýmařovBruntál7:06/7:06 (odj.)včas
Os 3538 Hrubá Voda – Olomouc hl.n.Velká Bystřice7:14/7:08 (odj.)6 min. náskok
Os 3539 Olomouc hl.n. – Hrubá VodaHlubočky-Mar.Údolí7:01/7:03 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3540 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.Hlubočky-Mar.Údolí7:18/7:04 (odj.)15 min. náskok
Os 3573 Jindřichov ve Slez. – KrnovJindřichov ve Slez.7:05/7:05 (odj.)včas
Os 3602 Jeseník – ŠumperkRuda nad Moravou7:01/7:03 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3603 Bludov – JeseníkLipová Lázně7:06/7:05 (příj.)včas
Os 3623 Olomouc hl.n. – HanušoviceRuda nad Moravou7:02/7:02 (odj.)včas
Os 3624 Uničov – Olomouc hl.n.Šternberk6:58/7:04 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3627 Olomouc hl.n. – ŠumperkTroubelice7:00/7:04 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3704 Nezamyslice – Kouty nad DesnouKouty nad Desnou7:06/7:06 (příj.)včas
Os 3710 Olomouc hl.n. – Kouty nad DesnouLukavice na Moravě7:02/7:09 (příj.)7 min. zpoždění
Os 3711 Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n.Blatec7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3712 Nezamyslice – Kouty nad DesnouVrbátky7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3713 Kouty nad Desnou – NezamysliceMoravičany7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3715 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.Kouty nad Desnou6:50/6:50 (odj.)včas
Os 3774 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováTatenice7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3801Vltava DunajČeské Budějovice – Linz HbfRybník6:54/7:02 (odj.)8 min. zpoždění
Os 3815 Olomouc hl.n. – NezamyslicePřerov6:58/7:05 (odj.)7 min. zpoždění
Os 3860 Přerov – Olomouc hl.n.Přerov7:05/7:05 (odj.)včas
Os 3902 Valašské Meziříčí – KojetínBystřice p.Hostýnem6:55/7:05 (odj.)10 min. zpoždění
Os 3903 Kroměříž – Rožnov pod RadhoštěmBystřice p.Hostýnem6:30/6:50 (odj.)20 min. zpoždění
Os 3904 Rožnov pod Radhoštěm – KojetínValašské Meziříčí7:02/7:02 (příj.)včas
Os 3932 Bystřice p.Hostýnem – KroměřížTřebětice6:50/7:08 (odj.)18 min. zpoždění
Os 3933 Kroměříž – Bystřice p.HostýnemHulín6:55/6:55 (příj.)včas
Os 4034 Nezamyslice – PřerovChropyně7:00/7:09 (odj.)9 min. zpoždění
Os 4103 Brno hl.n. – Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou7:05/7:07 (příj.)2 min. zpoždění
Os 4106 Veselí nad Moravou – Brno-MaloměřiceBrno-Čer.zhl.Táb.odb7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4107 Brno hl.n. – Uherské HradištěBučovice7:04/7:09 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4108 Veselí nad Moravou – Brno-ŽideniceKyjov6:53/6:53 (odj.)včas
Os 4167 Kyjov – Veselí nad MoravouKyjov7:07/7:07 (odj.)včas
Os 4203 Břeclav – PřerovHulín6:57/7:03 (příj.)6 min. zpoždění
Os 4204 Přerov – BřeclavHodonín7:01/7:09 (příj.)8 min. zpoždění
Os 4205 Břeclav – PřerovBzenec přívoz7:06/7:09 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4230 Přerov – Staré Město u U.H.Hulín6:57/7:00 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4302 Bylnice – Staré Město u U.H.Hradčovice6:53/7:04 (odj.)11 min. zpoždění
Os 4303 Kyjov – BylniceBohuslavice n.Vláří7:02/7:02 (odj.)včas
Os 4304 Bylnice – Staré Město u U.H.Bohuslavice n.Vláří7:01/7:02 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4332 Bojkovice město – Uherské HradištěUherský Brod7:05/7:09 (příj.)4 min. zpoždění
Os 4335 Staré Město u U.H. – BojkoviceHradčovice6:53/7:04 (odj.)11 min. zpoždění
Os 4405 Bohutice – Brno hl.n.Brno hl.n.7:01/7:06 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4424 Brno hl.n. – BohuticeStřelice7:08/7:08 (příj.)včas
Os 4461 Bohutice – Moravské BrániceRakšice7:11/7:08 (příj.)3 min. náskok
Os 4502 Břeclav – ZnojmoBožice u Znojma7:00/7:03 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4505 Znojmo – BřeclavValtice7:03/7:07 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4507 Znojmo – BřeclavHodonice7:05/7:06 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4550 Břeclav – Mikulov na MoravěValtice7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4600 Vranovice – Žďár nad SázavouSklené nad Oslavou7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4601 Žďár nad Sázavou – BřeclavZaječí7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4603 Žďár nad Sázavou – BřeclavBrno dolní nádraží7:06/7:06 (příj.)včas
Os 4610 Břeclav – TišnovTišnov7:00/7:04 (příj.)4 min. zpoždění
Os 4612 Zaječí – TišnovBrno-Královo Pole7:06/7:09 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4614 Břeclav – TišnovHrušovany u Brna6:57/6:59 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4704 Brno hl.n. – LetoviceLetovice7:01/7:03 (příj.)2 min. zpoždění
Os 4706 Brno hl.n. – LetoviceBrno-Maloměřice st.67:05/7:08 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4711 Letovice – Brno hl.n.Svitávka7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4741 Letovice – Brno hl.n.Blansko7:04/7:04 (odj.)včas
Os 4742 Brno hl.n. – Skalice nad SvitavouDolní Lhota7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4766 Letovice – Ústí nad OrlicíSvitavy7:04/7:04 (odj.)včas
Os 4801 Jihlava – Brno hl.n.Brno-Horní Heršpice7:05/7:09 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4822 Brno hl.n. – TřebíčTřebíč7:07/7:08 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4824 Brno hl.n. – TřebíčTetčice7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4865 Jihlava-Bosch Diesel – TřebíčTřebíč-Borovina7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4866 Rapotice – JihlavaBítovčice7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4903 Žďár nad Sázavou – VranoviceOsová Bítýška7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4921 Tišnov – ŠakviceHrušovany u Brna7:00/7:03 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4923 Tišnov – ModřiceČebín7:04/7:04 (odj.)včas
Os 4956 Brno-Maloměřice st.3 – TišnovČebín7:08/7:08 (odj.)včas
Os 4961 Tišnov – Brno-MaloměřiceBrno-Královo Pole7:07/7:09 (příj.)2 min. zpoždění

Aktualizace: středa 18.9., 7:09
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5001 Kolín – Česká TřebováChoceň6:50/7:03 (příj.)13 min. zpoždění
Os 5002 Česká Třebová – KolínPřelouč6:50/7:05 (odj.)15 min. zpoždění
Os 5003 Kolín – Česká TřebováSedlíšťka7:06/7:10 (příj.)4 min. zpoždění
Os 5004 Česká Třebová – Pardubice hl.n.Uhersko6:54/7:06 (odj.)12 min. zpoždění
Os 5022 Česká Třebová – Pardubice hl.n.Dlouhá Třebová7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5071 Ústí nad Orlicí – Česká TřebováČeská Třebová7:06/7:06 (příj.)včas
Os 5115 Meziměstí – LetohradPotštejn7:02/7:02 (odj.)včas
Os 5124 Týniště nad Orlicí – NáchodOpočno p.Orlic.hor.7:01/7:02 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5126 Rychnov nad Kněžnou – NáchodRychnov nad Kněžnou7:02/7:02 (odj.)včas
Os 5143 Meziměstí – NáchodHronov7:08/7:07 (příj.)včas
Os 5154 Letohrad – Týniště nad OrlicíŽamberk7:00/7:00 (odj.)včas
Os 5201 Chlumec nad Cidlinou – Týniště nad OrlicíTřebechovice p.Oreb.6:58/7:00 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5212 Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou7:08/7:08 (příj.)včas
Os 5217 Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n.Dobřenice7:06/7:06 (odj.)včas
Os 5300 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.Havlíčkův Brod7:06/7:00 (odj.)6 min. náskok
Os 5303 Pardubice hl.n. – Havlíčkův BrodChrast u Chrudimi7:05/7:08 (odj.)3 min. zpoždění
Os 5318 Pustá Kamenice – Pardubice hl.n.Chrast u Chrudimi7:03/7:08 (příj.)5 min. zpoždění
Os 5331 Pardubice hl.n. – Borová u PoličkyČachnov6:58/7:03 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5332 Hlinsko v Čechách – Pardubice hl.n.Pardubice hl.n.6:58/7:02 (příj.)4 min. zpoždění
Os 5402 Semily – LiberecRychnov u Jabl.n.N.7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5403 Liberec – Stará PakaSychrov7:06/7:06 (odj.)včas
Os 5404 Nová Paka – LiberecStará Paka7:01/7:02 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5440 Rumburk – Děčín hl.n.D.Poustevna st.hr.6:15/6:19 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5441 Děčín hl.n. – RumburkDěčín st.hr.6:57/7:07 (příj.)10 min. zpoždění
Os 5459 Děčín hl.n. – RumburkVelký Šenov6:59/7:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5464 Jaroměř – Stará PakaMostek7:00/7:02 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5467 Stará Paka – JaroměřBílá Třemešná7:08/7:08 (odj.)včas
Os 5500 Hradec Králové hl.n. – TurnovHrubá Skála7:03/7:03 (odj.)včas
Os 5501 Turnov – Hradec Králové hl.n.Ostroměř7:02/7:04 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5502 Hradec Králové hl.n. – TurnovOstroměř7:02/7:04 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5503 Turnov – Hradec Králové hl.n.Libuň7:08/7:08 (odj.)včas
Os 5543 Hněvčeves – Hradec Králové hl.n.Hněvčeves6:55/6:55 (odj.)včas
Os 5575 Hlinsko v Čechách – Havlíčkův BrodHlinsko v Čechách6:57/7:02 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5600 Choceň – Hradec Králové hl.n.Týniště nad Orlicí6:58/6:58 (příj.)včas
Os 5702 Stará Paka – Městec KrálovéOstroměř7:00/7:04 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5705 Městec Králové – Stará PakaOstroměř7:00/7:04 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5734 Trutnov hl.n. – VrchlabíVlčice7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5737 Vrchlabí – Trutnov hl.n.Hostinné7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 5761 Městec Králové – Nový BydžovChlumec nad Cidlinou7:05/7:05 (odj.)včas
Os 5804 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.7:01/7:03 (příj.)2 min. zpoždění
Os 5806 Kolín – Praha Masarykovo n.Nymburk hl.n.6:56/6:56 (příj.)včas
Os 5811 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.Praha-H.Počernice7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5903 Kolín – Havlíčkův BrodSvětlá nad Sázavou7:08/7:08 (příj.)včas
Os 5904 Žďár nad Sázavou – Nymburk hl.n.Kutná Hora hl.n.7:05/7:09 (příj.)4 min. zpoždění
Os 5930 Havlíčkův Brod – ČáslavOkrouhlice7:02/7:06 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5953 Kolín – ČáslavKolín7:05/7:05 (odj.)včas
Os 6002 Mladá Boleslav hl.n. – SvorSvor6:48/7:05 (příj.)17 min. zpoždění
Os 6005 Rumburk – Mladá Boleslav hl.n.Svor7:07/7:07 (odj.)včas
Os 6100 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyRadonice nad Ohří7:04/7:03 (odj.)včas
Os 6101 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Radonice nad Ohří7:03/7:03 (odj.)včas
Os 6102 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyBlíževedly7:01/7:02 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6123 Lovosice – Česká Lípa hl.n.Blíževedly7:02/7:02 (odj.)včas
Os 6132 Úštěk – LovosiceLitoměřice hor.nádr.6:58/6:58 (příj.)včas
Os 6145 Lovosice – Litoměřice hor.nádr.Žalhostice7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6228 Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n.Opatovice nad Labem7:04/7:10 (příj.)6 min. zpoždění
Os 6229 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.Pardubice-Semtín7:03/7:08 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6281 Pardubice hl.n. – MiędzylesieLanšperk7:06/7:05 (odj.)včas
Os 6302 Liberec – ČernousyFrýdlant v Čechách7:05/7:05 (odj.)včas
Os 6305 Černousy – LiberecMníšek u Liberce7:09/7:09 (příj.)včas
Os 6356 Liberec – Nové Město p.SmrkemKrásná Studánka7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6357 Nové Město p.Smrkem – LiberecŘasnice7:09/7:09 (příj.)včas
Os 6401 Ústí nad Labem západ – KolínLysá nad Labem7:07/7:07 (odj.)včas
Os 6402 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západŠtětí7:05/7:05 (odj.)včas
Os 6403 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemMalý Újezd7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6404 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západStará Boleslav7:07/7:07 (odj.)včas
Os 6405 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemÚstí n.Labem-Střekov7:08/7:08 (odj.)včas
Os 6424 Litoměřice dol.nádr. – Ústí nad Labem západVelké Žernoseky7:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6462 Ústí n.Labem-Střekov – Děčín hl.n.Malé Březno n.Labem7:09/7:09 (odj.)včas
Os 6504 Žatec západ – MostPočerady7:00/7:00 (odj.)včas
Os 6505 Most – Žatec západLišany u Žatce7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6571 Libochovice město – Litoměřice hor.nádr.Chotěšov p.Hazmburk.7:07/7:07 (odj.)včas
Os 6600 Liberec – Děčín hl.n.Březiny u Děčína7:02/7:07 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6602 Liberec – Děčín hl.n.Liberec-H.Růžodol7:08/7:08 (odj.)včas
Os 6603 Děčín hl.n. – LiberecStarý Šachov7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6650 Děčín hl.n. – RumburkHorní Kamenice7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6653 Dolní Poustevna – Děčín hl.n.Malá Veleň7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6702 Rakovník – Osek městoMost7:00/7:06 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6703 Osek město – RakovníkMost7:02/7:07 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6704 Rakovník – MostDomoušice6:55/7:00 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6741 Osek město – DomoušiceHřivice6:55/7:01 (příj.)6 min. zpoždění
Os 6763 Hřivice – RakovníkHořesedly7:03/7:09 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6800 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovMost6:59/7:04 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6801 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Neštěmice7:03/7:09 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6820 Děčín hl.n. – MostChabařovice7:08/7:08 (odj.)včas
Os 6825 Most – Děčín hl.n.Most7:01/7:07 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6853 Louka u Litvínova – Ústí nad Labem hl.n.Proboštov7:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6904 DKV Praha PJ Pha jih – Ústí nad Labem hl.n.Roudnice nad Labem7:04/7:06 (příj.)2 min. zpoždění
Os 6905 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Praha-Bubeneč7:09/7:09 (odj.)včas
Os 6907 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Horní Počaply7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6942 Hněvice – Ústí nad Labem hl.n.Malé Žernoseky7:04/7:08 (odj.)4 min. zpoždění
Os 6943 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad LabemÚstí n.L.hl.n.jih7:07/7:07 (odj.)včas
Os 6963 Děčín hl.n. – Ústí nad Labem hl.n.Dobkovice7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7000 Chomutov – ChebNebanice7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7001 Klášterec nad Ohří – MostKlášterec nad Ohří7:06/7:06 (odj.)včas
Os 7002 Ústí nad Labem hl.n. – ChebVojkovice nad Ohří7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7023 Cheb – Karlovy Vary dol.n.Nebanice7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7040 Karlovy Vary dol.n. – SokolovKarlovy Vary7:04/7:03 (příj.)včas
Os 7073 Karlovy Vary dol.n. – Klášterec nad OhříOstrov nad Ohří7:02/7:04 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7149 Ústí nad Orlicí – Moravský KarlovLichkov7:03/7:08 (odj.)5 min. zpoždění
Os 7152 Letohrad – Ústí nad OrlicíLanšperk7:05/7:05 (odj.)včas
Os 7156 Lichkov – Ústí nad OrlicíVerměřovice7:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7200 Domažlice – TachovPoběžovice6:49/6:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7222 Bělá nad Radbuzou – Planá u Mar.LázníStaré Sedliště7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7233 Bělá nad Radbuzou – DomažlicePoběžovice6:48/6:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7343 Mariánské Lázně – Karlovy Vary dol.n.Královské Poříčí7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7370 Mariánské Lázně – ChebLázně Kynžvart7:02/7:04 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7373 Cheb – Mariánské LázněDolní Žandov7:05/7:09 (příj.)4 min. zpoždění
Os 7402 Plzeň hl.n. – DomažliceRadonice výhybna7:07/7:07 (odj.)včas
Os 7406 Plzeň hl.n. – Domažlice městoTlučná7:07/7:10 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7407 Domažlice město – Plzeň hl.n.Chotěšov výhybna6:59/7:02 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7500 Plzeň hl.n. – KlatovyKlatovy7:08/7:08 (příj.)včas
Os 7543 Žel.Ruda-Alžbětín – KlatovyBezděkov u Klatov7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7600 Plzeň hl.n. – ŽihlePlasy6:59/7:01 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7605 Žihle – Plzeň hl.n.Horní Bříza zastávka7:05/7:07 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7662 Plzeň hl.n. – PlasyTřemošná u Plzně7:09/7:09 (příj.)včas
Os 7704 Rakovník – BerounZbečno7:06/7:05 (příj.)včas
Os 7705 Beroun – RakovníkZbečno6:46/7:07 (příj.)21 min. zpoždění
Os 7801 Plzeň hl.n. – BerounCerhovice7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7804 Beroun – Plzeň hl.n.Svojkovice6:57/7:06 (odj.)9 min. zpoždění
Os 7837 Plzeň hl.n. – RokycanyPlzeň hl.n.7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7900 Zdice – ProtivínRažice7:04/7:04 (příj.)včas
Os 7903 Protivín – BerounBřeznice7:09/7:08 (příj.)včas
Os 7942 Zdice – BřezniceBřeznice7:04/7:04 (příj.)včas
Os 8002 České Budějovice – StrakoniceRažice7:06/7:06 (odj.)včas
Os 8005 Strakonice – České BudějoviceZliv7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8040 České Budějovice – ZlivHluboká nad Vltavou7:09/7:09 (příj.)včas
Os 8205 Benešov u Prahy – České BudějoviceStřezimíř6:55/6:57 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8222 České Budějovice – Veselí nad LužnicíŠevětín7:06/7:10 (příj.)4 min. zpoždění
Os 8234 Veselí nad Lužnicí – TáborSoběslav7:07/7:07 (odj.)včas
Os 8264 Tábor – Benešov u PrahyBenešov u Prahy7:12/7:09 (příj.)3 min. náskok
Os 8303 Počátky-Žirovnice – Veselí nad LužnicíRodvínov7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8344 Počátky-Žirovnice – Havlíčkův BrodDobronín7:06/7:05 (příj.)včas
Os 8345 Čáslav – Horní CerekevBatelov7:08/7:08 (odj.)včas
Os 8346 Horní Cerekev – Havlíčkův BrodRantířov7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8347 Havlíčkův Brod – Horní CerekevŠlapanov6:59/7:06 (odj.)7 min. zpoždění
Os 8382 Počátky-Žirovnice – PelhřimovDobrá Voda u Pelhř.7:10/7:09 (odj.)včas
Os 8406 Tábor – PutimVlastec7:09/7:09 (odj.)včas
Os 8408 Tábor – RažiceTábor7:08/7:07 (odj.)včas
Os 8455 Milevsko – TáborBožejovice7:06/7:06 (odj.)včas
Os 8500 Mšeno – Stará PakaLomnice nad Popelkou7:04/7:04 (odj.)včas
Os 8502 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v ČecháchDolní Bousov6:57/6:57 (odj.)včas
Os 8503 Mladějov v Čechách – PoděbradyNymburk hl.n.7:09/7:09 (příj.)včas
Os 8504 Nymburk hl.n. – Mladějov v ČecháchMladá Boleslav hl.n.7:08/7:06 (příj.)včas
Os 8507 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.Dolní Bousov6:56/6:56 (odj.)včas
Os 8655 Kolín – Pardubice hl.n.Lhota pod Přeloučí7:09/7:10 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8703 Veselí nad Lužnicí – České VeleniceMajdalena7:02/7:03 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8704 České Velenice – Veselí nad LužnicíFrahelž7:03/7:07 (odj.)4 min. zpoždění
Os 8706 České Velenice – Veselí nad LužnicíSuchdol nad Lužnicí7:06/7:06 (příj.)včas
Os 8745 Havlíčkův Brod – Žďár nad SázavouStříbrné Hory6:59/7:07 (odj.)8 min. zpoždění
Os 8746 Žďár nad Sázavou – Havlíčkův BrodPřibyslav7:08/7:08 (odj.)včas
Os 8812 Pečky – BerounKarlštejn7:01/7:06 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8813 Beroun – Český BrodPraha-Klánovice7:04/7:06 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8814 Český Brod – BerounPraha-Radotín7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8815 Beroun – Český BrodPraha-Vyšehrad výh.7:08/7:08 (odj.)včas
Os 8816 Český Brod – BerounPraha-Libeň7:08/7:10 (příj.)2 min. zpoždění
Os 8817 Beroun – Český BrodŘevnice7:07/7:09 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8818 Český Brod – ŘevniceČeský Brod7:08/7:08 (odj.)včas
Os 8901 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.Pačejov7:05/7:06 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8906 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.Nepomuk7:09/7:08 (odj.)včas
Os 8942 Nepomuk – Plzeň hl.n.Nezvěstice6:59/6:49 (odj.)10 min. náskok
Os 8943 Plzeň hl.n. – NepomukPlzeň hl.n.7:08/6:55 (odj.)13 min. náskok
Os 9001 Praha hl.n. – ČerčanyJílové u Prahy6:57/6:59 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9003 Praha hl.n. – ČerčanyPraha-Vršovice7:00/7:05 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9004 Čerčany – Praha hl.n.Praha-Vršovice7:01/7:07 (odj.)6 min. zpoždění
Os 9006 Čerčany – Praha-Vršovice depoJílové u Prahy7:03/7:03 (odj.)včas
Os 9106 Strančice – Praha hl.n.Praha-Vršovice7:08/7:08 (odj.)včas
Os 9109 Praha hl.n. – StrančicePraha-Uhříněves7:08/7:08 (odj.)včas
Os 9111 Kolín – StrančicePraha-Vysočany7:09/7:09 (odj.)včas
Os 9115 Kolín – StrančiceLibice nad Cidlinou7:09/7:09 (odj.)včas
Os 9203 Čerčany – Havlíčkův BrodZruč nad Sázavou6:52/6:52 (příj.)včas
Os 9226 Zruč nad Sázavou – ČerčanyLedečko7:02/7:02 (odj.)včas
Os 9243 Čerčany – SázavaSázava7:07/7:06 (příj.)včas
Os 9244 Sázava – ČerčanyHvězdonice7:04/7:04 (odj.)včas
Os 9281 Zruč n.Sázavou zast. – Zruč nad SázavouZruč nad Sázavou7:06/7:05 (příj.)včas
Os 9312 Pardubice hl.n. – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.7:05/7:02 (příj.)3 min. náskok
Os 9313 Praha Masarykovo n. – KolínCerhenice6:58/7:05 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9314 Kolín – Praha Masarykovo n.Tuklaty7:02/7:06 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9315 Praha Masarykovo n. – KolínČeský Brod7:09/7:09 (odj.)včas
Os 9316 Kolín – Praha Masarykovo n.Pečky7:06/7:07 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9317 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-Libeň7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9403 Praha Masarykovo n. – MiloviceMilovice7:06/7:08 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9406 Milovice – Praha Masarykovo n.Čelákovice7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9481 Poříčany – Kutná Hora hl.n.Poděbrady7:09/7:09 (příj.)včas
Os 9502 Praha Masarykovo n. – Mladá Boleslav městoKropáčova Vrutice6:56/7:00 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9503 Turnov – Praha Masarykovo n.Skály odbočka7:06/7:06 (odj.)včas
Os 9505 Mladá Boleslav hl.n. – Praha Masarykovo n.Kropáčova Vrutice7:00/7:00 (odj.)včas
Os 9524 Praha Masarykovo n. – MělníkPraha-Satalice7:04/7:04 (odj.)včas
Os 9543 Všetaty – Praha Masarykovo n.Tišice7:03/7:05 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9564 Mladá Boleslav hl.n. – TurnovLoukov u Mnich.Hrad.7:07/7:07 (odj.)včas
Os 9612 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad VltavouLibčice nad Vltavou7:07/7:09 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9614 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad VltavouPraha Masarykovo n.7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9700 Kralupy nad Vltavou – LounyVrbno nad Lesy7:05/7:09 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9705 Louny – Kralupy nad VltavouPeruc7:00/7:03 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9724 Kralupy nad Vltavou – SlanýOlovnice7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9725 Slaný – Kralupy nad VltavouSlaný7:02/7:02 (odj.)včas
Os 9800 Praha-Bubny Vltavská – RakovníkKladno6:21/6:33 (odj.)12 min. zpoždění
Os 9801 Rakovník – Praha-DejviceKladno6:46/7:09 (odj.)23 min. zpoždění
Os 9813 Kralupy nad Vltavou – Praha-Bubny VltavskáKladno-Dubí7:08/7:08 (odj.)včas
Os 9844 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-OstrovecJeneč7:08/7:08 (příj.)včas
Os 9847 Kladno-Ostrovec – Praha-Bubny VltavskáPraha-Dejvice6:56/7:06 (odj.)10 min. zpoždění
Os 9908 Praha hl.n. – ŘevniceŘevnice7:03/7:05 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9912 Praha hl.n. – Praha-SmíchovPraha-Smíchov7:05/7:07 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9917 Řevnice – Praha hl.n.Praha hl.n.7:03/7:03 (příj.)včas
Os 9921 Řevnice – Praha hl.n.Černošice-Mokropsy7:06/7:09 (příj.)3 min. zpoždění

Aktualizace: středa 18.9., 7:09
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 11000 Ostrava hl.n. – Ostrava-SvinovOstrava-Svinov7:00/7:09 (příj.)9 min. zpoždění
Os 12206 Uherské Hradiště – Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou7:07/7:08 (příj.)1 min. zpoždění
Os 12315 Straškov – VraňanyStraškov6:51/6:51 (odj.)včas
Os 12381 Zlonice – StraškovZlonice6:54/6:54 (odj.)včas
Os 12710 Lanškroun – Rudoltice v ČecháchLanškroun7:11/7:11 (odj.)včas
Os 12806 Český Těšín – Frýdek-MístekDobratice p.Prašivou7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 12807 Frýdek-Místek – CieszynHnojník6:58/6:59 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13050 Šumperk – SobotínŠumperk7:05/7:05 (odj.)včas
Os 13107 Ostravice – Frýdlant n.OstravicíFrýdl.n.Ostr.-N.D.7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 13256 Velké Karlovice – VsetínHovězí7:04/7:07 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13257 Vsetín – Velké KarloviceHalenkov6:52/6:55 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13305 Budišov n.Budišovkou – Suchdol nad OdrouVítkov7:02/7:02 (odj.)včas
Os 13404 Hlučín – Opava východKravaře ve Slezsku6:58/6:58 (odj.)včas
Os 13407 Opava východ – HlučínDolní Benešov7:11/7:09 (odj.)včas
Os 13457 Kravaře ve Slezsku – ChuchelnáBolatice7:09/7:10 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13606 Jeseník – Javorník ve SlezskuVápenná7:08/7:08 (odj.)včas
Os 13607 Javorník ve Slezsku – JeseníkVápenná7:06/7:06 (odj.)včas
Os 13656 Hanušovice – Staré Město p.Sněž.Hanušovice6:55/6:55 (odj.)včas
Os 13703 Olomouc hl.n. – UničovŠternberk6:57/6:59 (odj.)2 min. zpoždění
Os 13705 Olomouc hl.n. – UničovOlomouc hl.n.6:58/7:02 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13800 Litovel předměstí – Olomouc hl.n.Příkazy7:02/7:06 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13805 Litovel předměstí – Senice na HanéSenice na Hané7:07/7:07 (příj.)včas
Os 14007 Olomouc hl.n. – DrahanovicePříkazy7:03/7:07 (odj.)4 min. zpoždění
Os 14063 Senice na Hané – Prostějov hl.n.Senice na Hané6:58/7:00 (odj.)2 min. zpoždění
Os 14208 Vizovice – OtrokoviceOtrokovice7:07/7:08 (příj.)1 min. zpoždění
Os 14210 Vizovice – OtrokoviceŽelechovice n.Dřev.7:04/7:08 (odj.)4 min. zpoždění
Os 14211 Otrokovice – VizoviceLípa nad Dřevnicí7:02/7:02 (odj.)včas
Os 14213 Kroměříž – VizoviceZlín-Malenovice6:57/7:01 (odj.)4 min. zpoždění
Os 14410 Moravské Bránice – IvančiceIvančice město7:09/7:09 (příj.)včas
Os 14502 Hodonín – ZaječíMutěnice7:01/7:01 (odj.)včas
Os 14503 Zaječí – HodonínMutěnice7:01/7:01 (odj.)včas
Os 14703 Velké Opatovice – Skalice nad SvitavouVelké Opatovice6:57/6:57 (odj.)včas
Os 14741 Boskovice – Skalice nad SvitavouSkalice nad Svitavou7:08/7:08 (příj.)včas
Os 14902 Tišnov – Žďár nad SázavouOlešná na Moravě6:51/7:05 (odj.)14 min. zpoždění
Os 14905 Nové Město na Moravě – NedvědiceNedvědice6:57/7:07 (příj.)10 min. zpoždění
Os 14907 Žďár nad Sázavou – TišnovNové Město na Moravě6:59/6:59 (příj.)včas
Os 14944 Tišnov – NedvědiceNedvědice6:58/7:08 (příj.)10 min. zpoždění
Os 15002 Choceň – LitomyšlCerekvice n.Loučnou6:56/7:01 (odj.)5 min. zpoždění
Os 15038 Choceň – Vysoké Mýto městoChoceň6:54/7:01 (odj.)7 min. zpoždění
Os 15322 Svitavy – PoličkaSvitavy7:01/7:01 (odj.)včas
Os 15502 Martinice v Krkonoš. – Jablonec nad JizerouJilemnice7:05/7:09 (příj.)4 min. zpoždění
Os 15601 Nymburk hl.n. – Městec KrálovéKřinec6:54/6:56 (příj.)2 min. zpoždění
Os 15752 Teplice nad Metují – Trutnov hl.n.Janovice u Trutnova7:00/7:00 (odj.)včas
Os 15753 Trutnov hl.n. – Teplice nad MetujíJanovice u Trutnova7:00/7:00 (odj.)včas
Os 15803 Nymburk hl.n. – JičínKopidlno6:51/6:51 (odj.)včas
Os 15833 Městec Králové – KopidlnoKřinec7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 15851 Poříčany – Nymburk hl.n.Poříčany6:50/6:54 (odj.)4 min. zpoždění
Os 15906 Třemošnice – Čáslav místní nádr.Třemošnice7:00/7:00 (odj.)včas
Os 15953 Humpolec – Havlíčkův BrodLípa7:07/7:07 (odj.)včas
Os 15956 Havlíčkův Brod – HumpolecHerálec6:58/6:58 (odj.)včas
Os 16104 Radejčín – Teplice v ČecháchÚpořiny6:55/6:56 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16105 Teplice v Čechách – RadejčínÚpořiny6:56/6:57 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16303 Raspenava – Bílý Potok p.SmrkemLužec pod Smrkem7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16504 Ústí nad Labem hl.n. – BílinaSvětec7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16505 Bílina – Ústí nad Labem hl.n.Řehlovice7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16702 Rakovník – Bečov nad TeplouJesenice7:10/7:09 (příj.)včas
Os 16703 Toužim – RakovníkSenomaty7:02/7:02 (odj.)včas
Os 16705 Bečov nad Teplou – RakovníkBečov nad Teplou5:43/5:40 (odj.)3 min. náskok
Os 16707 Bečov nad Teplou – RakovníkBečov nad Teplou6:53/6:50 (odj.)3 min. náskok
Os 17102 Karlovy Vary dol.n. – JohanngeorgenstadtJohanngeorgenstadt7:09/7:09 (příj.)včas
Os 17103 Potůčky – Karlovy VaryNejdek7:00/7:00 (odj.)včas
Os 17152 Karlovy Vary dol.n. – NejdekStará Role7:03/7:04 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17204 Cheb – Aš městoHazlov7:00/7:00 (odj.)včas
Os 17205 Aš město – ChebVojtanov obec7:04/7:05 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17405 Poběžovice – Horšovský TýnPoběžovice6:55/6:55 (odj.)včas
Os 17542 Klatovy – DomažliceKdyně7:04/7:04 (odj.)včas
Os 17573 Sušice – Horažďovice předm.Horažďovice předm.7:06/7:06 (příj.)včas
Os 17631 Kadaň předměstí – ŽatecBřezno u Chomutova7:05/7:05 (odj.)včas
Os 17632 Kadaň-Prunéřov – Kadaň předměstíKadaň předměstí6:58/7:00 (příj.)2 min. zpoždění
Os 17633 Kadaň předměstí – Kadaň-PrunéřovKadaň7:03/7:06 (odj.)3 min. zpoždění
Os 17634 Jirkov – Kadaň předměstíChomutov7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17703 Kralovice u Rak. – RakovníkPříčina7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17805 Radnice – Plzeň hl.n.Dýšina-Horomyslice7:09/7:08 (příj.)včas
Os 17902 Březnice – StrakoniceStrakonice7:05/7:04 (příj.)včas
Os 17921 Strakonice – BlatnáSedlice7:06/7:06 (odj.)včas
Os 18401 Tábor – Horní CerekevVlásenice7:04/7:05 (odj.)1 min. zpoždění
Os 18422 Pelhřimov – TáborObrataň6:56/6:59 (odj.)3 min. zpoždění
Os 18521 Mladá Boleslav město – MšenoMladá Boleslav hl.n.7:08/7:06 (příj.)včas
Os 18530 Mělník – MšenoMělník7:06/7:06 (odj.)včas
Os 18573 Mladá Boleslav hl.n. – Dolní BousovBakov nad Jizerou7:03/7:03 (příj.)včas
Os 18803 Lipno nad Vltavou – České BudějoviceVelešín6:47/7:01 (odj.)14 min. zpoždění
Os 18852 Rybník – Lipno nad VltavouRybník7:04/7:04 (odj.)včas
Os 19103 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovTrhový Štěpánov7:07/7:05 (příj.)včas
Os 19105 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovBenešov u Prahy7:04/7:05 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19140 Vlašim – Benešov u PrahyDomašín7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19308 Pečky – KouřimPečky6:56/7:02 (odj.)6 min. zpoždění
Os 19404 Čelákovice – NeratoviceBrandýs nad Labem7:02/7:02 (odj.)včas
Os 19407 Neratovice – ČelákoviceBrandýs nad Labem7:00/7:00 (odj.)včas
Os 19504 Neratovice – Kralupy nad VltavouNeratovice6:59/6:59 (odj.)včas
Os 19507 Kralupy nad Vltavou – NeratoviceChvatěruby7:05/7:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19602 Roudnice nad Labem – Bříza obecRoudnice nad Labem6:53/6:53 (odj.)včas
Os 19732 Praha-Dejvice – NoutoniceNoutonice7:04/7:06 (příj.)2 min. zpoždění
Os 19746 Praha-Zličín – NoutoniceJeneček odbočka7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19806 Kladno – Kralupy nad VltavouKladno-Dubí6:50/7:06 (odj.)16 min. zpoždění
Os 19861 Kladno-Dubí – KladnoKladno-Ostrovec7:01/7:07 (odj.)6 min. zpoždění
Os 19902 Praha-Smíchov – BerounBeroun7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 19904 Praha-Smíchov – BerounPraha-Řeporyje6:59/7:03 (odj.)4 min. zpoždění
Os 19909 Beroun – Praha-SmíchovPraha-Řeporyje6:59/7:03 (odj.)4 min. zpoždění
Os 20202 Solnice – DobruškaTýniště nad Orlicí6:56/6:56 (příj.)včas
Os 20341 Velvary – Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou7:05/7:06 (příj.)1 min. zpoždění
Os 20603 Třemešná ve Sl.úz.r. – OsoblahaTřemešná ve Sl.úz.r.6:50/6:50 (odj.)včas
Os 22202 Kolín – SázavaBečváry6:58/7:00 (odj.)2 min. zpoždění
Os 22203 Sázava – KolínBečváry6:59/7:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 23105 Veřovice – StudénkaKopřivnice7:09/7:09 (příj.)včas
Os 23205 Horní Lideč – BylniceValašské Klobouky7:10/7:10 (odj.)včas
Os 23308 Studénka – BílovecStudénka město7:02/7:06 (odj.)4 min. zpoždění
Os 23455 Hradec nad Moravicí – Opava východHradec nad Moravicí7:06/7:06 (odj.)včas
Os 24004 Křenovice hor.nádr. – Brno-ChrliceBrno-Chrlice7:10/7:08 (příj.)včas
Os 24111 Bzenec – Moravský PísekMoravský Písek7:08/7:07 (příj.)včas
Os 24704 Prostějov hl.n. – DzbelPtení7:01/7:01 (odj.)včas
Os 24705 Dzbel – Prostějov hl.n.Ptení6:59/7:01 (odj.)2 min. zpoždění
Os 24745 Česká Třebová – Moravská TřebováMladějov na Moravě7:08/7:08 (odj.)včas
Os 24746 Moravská Třebová – Česká TřebováMladějov na Moravě7:07/7:07 (odj.)včas
Os 24802 Znojmo – OkříškyOkříšky7:03/7:03 (příj.)včas
Os 24803 Okříšky – ZnojmoGrešlové Mýto7:00/7:00 (odj.)včas
Os 24804 Znojmo – OkříškyZnojmo6:59/6:59 (odj.)včas
Os 24926 Studenec – Velké MeziříčíStudenec7:02/7:02 (odj.)včas
Os 24945 Křižanov – Velké Meziříčí zast.Křižanov7:05/7:05 (odj.)včas
Os 25003 Přelouč – Heřmanův MěstecVeselí u Přelouče6:58/7:09 (odj.)11 min. zpoždění
Os 25224 Rokytnice v Orl.hor. – ČastoloviceDoudleby nad Orlicí7:08/7:08 (příj.)včas
Os 25703 Vrchlabí – Kunčice nad LabemVrchlabí6:59/7:03 (odj.)4 min. zpoždění
Os 25704 Kunčice nad Labem – VrchlabíVrchlabí6:57/7:01 (příj.)4 min. zpoždění
Os 25903 Rudná u Prahy – Praha-Smíchov sp.n.Hostivice6:58/7:04 (odj.)6 min. zpoždění
Os 25904 Praha hl.n. – Rudná u PrahyPraha-Smíchov sp.n.7:00/7:06 (odj.)6 min. zpoždění
Os 26108 Olbramovice – SedlčanyVrchotovy Janovice7:06/7:08 (odj.)2 min. zpoždění
Os 26113 Sedlčany – OlbramoviceSedlčany7:03/7:03 (odj.)včas
Os 26264 Železný Brod – TanvaldŽelezný Brod7:01/7:01 (odj.)včas
Os 26311 Josefův Důl – SmržovkaSmržovka7:10/7:05 (příj.)5 min. náskok
Os 26703 Postoloprty – LounyBřezno u Postoloprt7:09/7:09 (odj.)včas
Os 27003 Merklín – Karlovy VaryVelký Rybník7:07/7:10 (příj.)3 min. zpoždění
Os 27143 Loket předměstí – Nové Sedlo u LokteLoučky7:06/7:06 (odj.)včas
Os 27204 Cheb – Luby u ChebuSkalná7:02/7:02 (odj.)včas
Os 27313 Chrást u Plzně zast. – BezdružiceTrpísty(27312)7:08/7:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 27315 Bezdružice – Plzeň hl.n.Plešnice7:03/7:06 (odj.)3 min. zpoždění
Os 27405 Heřmanova Huť – NýřanyNýřany7:03/7:03 (příj.)včas
Os 27704 Zadní Třebaň – LochoviceZadní Třebaň6:59/7:04 (odj.)5 min. zpoždění
Os 27817 Příkosice – RokycanyMirošov7:09/7:09 (příj.)včas
Os 27854 Příkosice – NezvěsticeLipnice7:09/7:09 (odj.)včas
Os 27904 Nepomuk – BlatnáLnáře7:09/7:09 (odj.)včas
Os 27907 Blatná – NepomukKasejovice zastávka7:08/7:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27944 Rožmitál p.Třemšínem – BřezniceBřeznice-Před.Poříčí7:08/7:08 (odj.)včas
Os 28304 Slavonice – Havlíčkův BrodSlavonice7:03/6:54 (odj.)9 min. náskok
Os 28330 Dačice – Kostelec u JihlavyDačice6:48/6:46 (odj.)včas
Os 28331 Kostelec u Jihlavy – km 52,900Mysliboř7:06/7:09 (odj.)3 min. zpoždění
Os 28404 Tábor – BechyněMalšice7:07/7:07 (příj.)včas
Os 28405 Bechyně – TáborMalšice7:10/7:10 (odj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.