Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Odjezdové tabule SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Novinka: Odjezdové tabule SŽDC dostupné přes mapu, viz odkaz o řádek výš.

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: sobota 28.3., 21:01
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1419 Šumperk – JeseníkJeseník21:00/21:00 (příj.)včas
Sp 1775 Brno hl.n. – Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou20:58/20:58 (příj.)včas
Sp 1778 Uherské Hradiště – Brno hl.n.Veselí nad Moravou20:59/20:59 (příj.)včas
Sp 1819 Kolín – Trutnov hl.n.Horní Branná20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1868 Starkoč – BroumovNáchod21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1869 Broumov – Hradec Králové hl.n.Náchod20:59/21:01 (příj.)2 min. zpoždění
Sp 1923RenesanceJihlava – SlavoniceTřešť20:59/20:59 (příj.)včas
Sp 1973 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad LabemÚstí nad Labem hl.n.21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2067 Praha hl.n. – DobříšVrané nad Vltavou21:00/21:00 (odj.)včas
Os 2070 Dobříš – Praha hl.n.Čisovice20:57/20:57 (odj.)včas
Os 2167 České Budějovice – České VeleniceČeské Velenice20:57/20:59 (příj.)2 min. zpoždění
Os 2568 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Praha-Uhříněves21:01/21:02 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2569 Praha hl.n. – Benešov u PrahyČerčany20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2570 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Čerčany21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2634 Liberec – Desná-Riedlova vilaJablonec n.N.zast.21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2637 Desná-Riedlova vila – LiberecJablonec n.N.dol.n.21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2724 Javorník n.Vel.zast. – HodonínVeselí nad Moravou20:57/20:57 (příj.)včas
Os 2727 Hodonín – Javorník n.Vel.zast.Veselí nad Moravou20:58/20:58 (příj.)včas
Os 2832 Český Těšín – Ostrava-SvinovHavířov-Suchá21:00/21:00 (odj.)včas
Os 2878 Ostrava-Kunčice – Ostrava-SvinovOstrava-Vítkovice20:56/20:59 (odj.)3 min. zpoždění
Os 2952 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovKoukolná odbočka21:01/21:01 (odj.)včas
Os 2953 Ostrava-Svinov – Mosty u Jabl.zast.Mosty u Jabl.zast.20:57/20:57 (příj.)včas
Os 2955 Studénka – Mosty u JablunkovaKarviná hl.n.21:01/21:01 (odj.)včas
Os 3058 Bohumín – Mošnov, Ostr.AirportOstrava-Mar.Hory21:00/21:00 (odj.)včas
Os 3109 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.frýd.k.Ostrava-Stodolní21:01/21:02 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3111 Frenštát p.Radhoš.m. – Ostrava hl.n.frýd.k.Kunčice p.Ondřej.20:59/20:59 (odj.)včas
Os 3146 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.Kunčice p.Ondřej.20:59/20:59 (odj.)včas
Os 3227 Přerov – VsetínSkalka odbočka20:57/21:00 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3228 Vsetín – PřerovDrahotuše20:56/20:56 (odj.)včas
Os 3323 Hranice na Moravě – Suchdol nad OdrouSuchdol nad Odrou20:53/20:54 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3373 Suchdol nad Odrou – BohumínStudénka20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3431 Opava východ – Český TěšínAlbrechtice u Č.T.20:55/20:56 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3433 Opava východ – Český TěšínHáj ve Slezsku20:59/20:59 (odj.)včas
Os 3446 Ostrava-Svinov – Opava východHáj ve Slezsku20:59/20:59 (odj.)včas
Os 3504 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.Olomouc hl.n.20:57/20:57 (příj.)včas
Os 3506 Opava východ – Moravský BerounKrnov21:00/21:00 (příj.)včas
Os 3565 Olomouc hl.n. – Moravský BerounHlubočky zastávka20:58/20:59 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3587 Jindřichov ve Slez. – KrnovKrnov20:59/21:01 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3619 Šumperk – JeseníkŠumperk21:00/21:00 (odj.)včas
Os 3643 Olomouc hl.n. – ŠumperkŠumperk20:59/20:57 (příj.)včas
Os 3644 Šumperk – Olomouc hl.n.Šumperk21:00/21:00 (odj.)včas
Os 3742 Nezamyslice – Kouty nad DesnouMohelnice20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3743 Kouty nad Desnou – NezamysliceMoravičany21:00/21:00 (odj.)včas
Os 3744 Prostějov hl.n. – Olomouc hl.n.Prostějov hl.n.21:00/21:00 (odj.)včas
Os 3750 Olomouc hl.n. – Kouty nad DesnouLoučná nad Desnou21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3753 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.Loučná nad Desnou21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3863 Olomouc hl.n. – PřerovPřerov20:54/20:56 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3876 Vyškov na Moravě – PřerovPřerov20:01/20:30 (příj.)29 min. zpoždění
Os 3877 Přerov – Vyškov na MoravěKojetín21:13/20:53 (odj.)20 min. náskok
Os 3922 Rožnov pod Radhoštěm – KojetínHlinsko pod Hostýnem20:59/21:01 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3925 Kroměříž – Rožnov pod RadhoštěmValašské Meziříčí21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3927 Kojetín – Valašské MeziříčíBystřice p.Hostýnem20:56/20:56 (odj.)včas
Os 4125 Brno hl.n. – Veselí nad MoravouKřižanovice20:57/20:58 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4222 Přerov – BřeclavRohatec21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4223 Břeclav – OtrokoviceRohatec21:01/21:01 (odj.)včas
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.Brno hl.n. přednádr.21:02/21:01 (odj.)včas
Os 4418 Brno hl.n. – BohuticeBrno-Horní Heršpice20:59/20:59 (odj.)včas
Os 4526 Břeclav – ZnojmoZnojmo20:54/20:54 (příj.)včas
Os 4622 Vranovice – Žďár nad SázavouKřižanov20:59/21:01 (příj.)2 min. zpoždění
Os 4667 Tišnov – BřeclavBrno-Maloměřice st.320:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4670 Břeclav – TišnovBrno-Maloměřice st.320:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4732 Brno hl.n. – LetoviceLetovice21:01/21:01 (příj.)včas
Os 4734 Brno hl.n. – LetoviceBrno hl.n.21:00/21:00 (odj.)včas
Os 4737 Letovice – Křenovice hor.nádr.Brno hl.n.21:00/21:00 (příj.)včas
Os 4739 Letovice – Brno hl.n.Letovice zastávka21:01/21:01 (příj.)včas
Os 4780 Letovice – Česká TřebováČeská Třebová20:56/20:54 (příj.)včas
Os 4836 Brno hl.n. – OkříškyStřelice20:59/21:01 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4845 Třebíč – Brno hl.n.Troubsko20:57/21:01 (příj.)4 min. zpoždění
Os 4955 Brno hl.n. – ŽidlochoviceHrušovany u Brna20:59/20:59 (odj.)včas
Os 4956 Židlochovice – Brno hl.n.Hrušovany u Brna20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: sobota 28.3., 21:01
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5059 Pardubice hl.n. – ChoceňMoravany20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5081 Choceň – Česká TřebováČeská Třebová20:57/20:57 (příj.)včas
Os 5107 Trutnov hl.n. – NáchodMalé Svatoňovice21:01/21:01 (odj.)včas
Os 5117 Náchod – ChoceňChoceň20:58/20:57 (příj.)včas
Os 5160 Letohrad – Doudleby nad OrlicíŽamberk20:42/20:46 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5185 Častolovice – Doudleby nad OrlicíDoudleby nad Orlicí20:55/20:54 (příj.)včas
Os 5307 Pardubice hl.n. – Havlíčkův BrodŽďárec u Skutče20:46/20:50 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5390 Havlíčkův Brod – Hlinsko v ČecháchŽdírec nad Doubravou20:49/20:49 (odj.)včas
Os 5519 Turnov – Hradec Králové hl.n.Ostroměř20:54/20:54 (příj.)včas
Os 5723 Městec Králové – Stará PakaOstroměř21:00/21:00 (příj.)včas
Os 5840 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha-Vysočany20:54/20:58 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5841 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-Vysočany21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5842 Kolín – Praha Masarykovo n.Nymburk hl.n.20:56/20:55 (příj.)včas
Os 5927 Kolín – Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod20:59/20:59 (příj.)včas
Os 6016 Mladá Boleslav hl.n. – RumburkJedlová20:59/20:59 (odj.)včas
Os 6071 Rumburk – DoksyJedlová20:59/20:59 (odj.)včas
Os 6114 Česká Lípa hl.n. – LounyLouny20:55/20:55 (příj.)včas
Os 6115 Louny město – Česká Lípa hl.n.Blíževedly20:59/20:59 (odj.)včas
Os 6116 Česká Lípa hl.n. – Louny městoBlíževedly20:58/20:59 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6121 Louny město – ÚštěkLouny21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6206 Pardubice hl.n. – JaroměřHradec Králové hl.n.20:56/20:56 (příj.)včas
Os 6324 Liberec – Frýdlant v ČecháchRaspenava20:56/20:58 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6329 Černousy – LiberecRaspenava20:56/20:58 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6418 Lysá nad Labem – Ústí nad Labem západLiběchov20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6419 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemMělník-Mlazice21:00/20:59 (odj.)včas
Os 6614 Liberec – Děčín hl.n.Malá Veleň21:01/21:02 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6617 Děčín hl.n. – LiberecLiberec20:54/20:55 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6619 Děčín hl.n. – LiberecBenešov n.Ploučnicí20:58/20:58 (odj.)včas
Os 6666 Děčín hl.n. – RumburkMarkvartice20:57/20:57 (odj.)včas
Os 6667 Rumburk – Děčín hl.n.Dolní Habartice21:00/21:00 (odj.)včas
Os 6830 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovŽelenice nad Bílinou20:59/21:01 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6831 Chomutov – Děčín hl.n.Ústí nad Labem hl.n.20:58/20:59 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6832 Děčín hl.n. – ChomutovNeštěmice21:00/21:00 (odj.)včas
Os 6833 Kadaň-Prunéřov – Ústí nad Labem hl.n.Želenice nad Bílinou21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6925 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Roztoky u Prahy21:01/21:01 (příj.)včas
Os 6988 Neratovice – Roudnice nad LabemHněvice20:59/21:00 (příj.)1 min. zpoždění
Os 7018 Klášterec nad Ohří – ChebHájek20:58/20:58 (odj.)včas
Os 7037 Cheb – Karlovy VaryKarlovy Vary21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 7061 Karlovy Vary – ChomutovBoč20:57/21:01 (odj.)4 min. zpoždění
Os 7234 Domažlice – Bělá nad RadbuzouPoběžovice20:52/20:52 (odj.)včas
Os 7428 Plzeň hl.n. – Domažlice městoHolýšov21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7435 Domažlice město – Plzeň hl.n.Holýšov21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7501 Žel.Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.Klatovy20:59/20:59 (odj.)včas
Os 7552 Klatovy – Žel.Ruda-AlžbětínNýrsko20:53/20:56 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7612 Plzeň hl.n. – ŽihlePlasy20:59/20:59 (odj.)včas
Os 7724 Rakovník – BerounLašovice21:00/21:00 (odj.)včas
Os 7725 Beroun – RakovníkBeroun20:14/20:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7824 Beroun – Plzeň hl.n.Svojkovice20:57/20:57 (odj.)včas
Os 7825 Plzeň hl.n. – BerounSvojkovice21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 7916 Beroun – StrakoniceBlatná20:59/20:59 (odj.)včas
Os 7960 Březnice – ProtivínPísek-Dobešice21:01/21:02 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8275 Benešov u Prahy – TáborMezno21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8282 Tábor – Benešov u PrahyTomice20:57/20:59 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8320 Veselí nad Lužnicí – Jindřichův HradecVeselí nad Lužnicí20:39/20:54 (odj.)15 min. zpoždění
Os 8537 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.Dolní Bousov20:55/20:59 (příj.)4 min. zpoždění
Os 8560 Mšeno – Mladá Boleslav městoLíny21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8613 Praha Masarykovo n. – Český BrodRostoklaty21:01/21:01 (příj.)včas
Os 8723 Veselí nad Lužnicí – České VeleniceTřeboň21:01/21:01 (příj.)včas
Os 8868 Praha hl.n. – BerounZadní Třebaň20:58/21:00 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8871 Řevnice – Praha hl.n.Praha-Smíchov21:03/21:01 (příj.)včas
Os 8873 Beroun – Praha hl.n.Zadní Třebaň21:01/21:01 (příj.)včas
Os 8921 Plzeň-Jižní Předm. – Horažďovice předm.Nekvasovy20:56/21:01 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8954 Nepomuk – Plzeň-Jižní Předm.Plzeň-Jižní Předm.20:54/20:57 (příj.)3 min. zpoždění
Os 9023 Praha hl.n. – ČerčanyPraha-Vršovice21:00/21:00 (odj.)včas
Os 9071 Praha hl.n. – ČerčanyTýnec nad Sázavou20:55/20:53 (příj.)včas
Os 9072 Čerčany – Praha hl.n.Praha-Krč20:52/20:52 (odj.)včas
Os 9165 Praha hl.n. – StrančicePraha-Kolovraty20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9223 Čerčany – Zruč nad SázavouKácov20:41/20:41 (odj.)včas
Os 9356 Český Brod – Praha Masarykovo n.Praha-Libeň20:58/20:58 (odj.)včas
Os 9357 Praha Masarykovo n. – Pardubice hl.n.Velim20:59/21:01 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9358 Kolín – Praha Masarykovo n.Český Brod20:58/20:58 (odj.)včas
Os 9359 Praha Masarykovo n. – Řečany nad LabemPraha Masarykovo n.21:00/21:02 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9431 Praha Masarykovo n. – MiloviceLysá nad Labem21:00/21:00 (odj.)včas
Os 9434 Milovice – Praha Masarykovo n.Lysá nad Labem20:54/21:00 (odj.)6 min. zpoždění
Os 9516 Praha Masarykovo n. – Mladá Boleslav hl.n.Kropáčova Vrutice20:58/21:00 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9518 Praha Masarykovo n. – Mladá Boleslav hl.n.Praha-Satalice21:02/21:00 (příj.)včas
Os 9519 Mladá Boleslav hl.n. – Praha Masarykovo n.Kropáčova Vrutice21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9537 Mělník – Praha Masarykovo n.Praha-Kbely21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9579 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.Mnichovo Hradiště20:58/20:59 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9658 Praha Masarykovo n. – VraňanyÚholičky21:01/21:01 (příj.)včas
Os 9719 Peruc – Kralupy nad VltavouPeruc20:54/20:55 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9832 Praha-Bubny Vltavská – Kralupy nad VltavouOtvovice20:59/21:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9850 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-OstrovecPraha-Ruzyně20:58/20:58 (odj.)včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha-Bubny VltavskáPraha-Ruzyně20:57/20:57 (odj.)včas
Os 9970 Praha hl.n. – ŘevnicePha-Smíchov již.zhl.20:57/20:58 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: sobota 28.3., 21:01
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 11243 Dolní Poustevna – RumburkMikulášovice dol.n.21:00/21:00 (odj.)včas
Os 11475 Žďár nad Sázavou – VranoviceSklené nad Oslavou20:46/20:57 (odj.)11 min. zpoždění
Os 12834 Český Těšín – Frýdek-MístekHnojník20:59/20:59 (odj.)včas
Os 12835 Frýdek-Místek – Český TěšínHnojník20:59/20:59 (odj.)včas
Os 13022 Zábřeh na Moravě – ŠumperkZábřeh na Mor. zast.20:57/20:58 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13432 Hlučín – Opava východKravaře ve Slezsku20:58/20:58 (odj.)včas
Os 13435 Opava východ – HlučínKravaře-Kouty21:00/21:01 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13485 Kravaře ve Slezsku – ChuchelnáKravaře ve Slezsku21:00/21:00 (odj.)včas
Os 13634 Lipová Lázně – Javorník ve SlezskuLipová Lázně20:59/20:59 (odj.)včas
Os 13737 Olomouc hl.n. – Újezd u UničovaŠternberk20:57/20:58 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13738 Újezd u Uničova – Olomouc hl.n.Šternberk20:55/20:55 (příj.)včas
Os 14047 Olomouc hl.n. – Senice na HanéSkrbeň20:56/20:59 (odj.)3 min. zpoždění
Os 14048 Senice na Hané – Olomouc hl.n.Příkazy20:57/20:57 (příj.)včas
Os 14238 Vizovice – OtrokoviceLípa nad Dřevnicí20:54/20:54 (odj.)včas
Os 14241 Otrokovice – VizoviceLípa nad Dřevnicí20:55/20:55 (odj.)včas
Os 14528 Čejč – ZaječíZaječí20:54/20:54 (příj.)včas
Os 14770 Skalice nad Svitavou – BoskoviceBoskovice20:57/20:57 (příj.)včas
Os 14977 Žďár nad Sázavou – Nové Město na MoravěNové Město na Moravě20:57/20:56 (příj.)včas
Os 15016 Choceň – Vysoké Mýto městoVysoké Mýto město20:54/20:54 (příj.)včas
Os 15542 Martinice v Krkonoš. – JilemniceMartinice v Krkonoš.20:58/20:58 (odj.)včas
Os 15825 Nymburk hl.n. – JičínKopidlno20:40/20:40 (příj.)včas
Os 15826 Jičín – Nymburk hl.n.Kopidlno20:57/20:58 (odj.)1 min. zpoždění
Os 15883 Poříčany – Nymburk hl.n.Sadská20:57/20:57 (odj.)včas
Os 15967 Humpolec – Havlíčkův BrodHumpolec20:53/20:53 (odj.)včas
Os 16719 Žlutice – RakovníkJesenice20:58/20:58 (odj.)včas
Os 16753 Bečov nad Teplou – ŽluticeŽlutice20:58/20:58 (příj.)včas
Os 17117 Potůčky – Karlovy Vary dol.n.Potůčky zastávka21:00/21:01 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17209 Aš město – ChebHazlov20:58/20:58 (odj.)včas
Os 17821 Radnice – Plzeň hl.n.Plzeň hl.n.20:54/20:54 (příj.)včas
Os 18418 Tábor – Kostelec u JihlavyHorní Cerekev20:54/20:54 (odj.)včas
Os 18845 Lipno nad Vltavou – RybníkLipno nad Vltavou20:42/20:42 (odj.)včas
Os 18846 Rybník – Lipno nad VltavouRybník20:57/20:57 (odj.)včas
Os 19123 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovVlašim20:51/20:51 (odj.)včas
Os 19432 Čelákovice – Brandýs nad LabemBrandýs nad Labem20:56/20:55 (příj.)včas
Os 19435 Brandýs nad Labem – ČelákoviceBrandýs nad Labem20:59/20:59 (odj.)včas
Os 19714 Kladno – RakovníkKamenné Žehrovice20:57/20:57 (odj.)včas
Os 19719 Rakovník – KladnoNové Strašecí20:58/20:58 (odj.)včas
Os 20214 Rychnov nad Kněžnou – Hradec Králové hl.n.Hradec Králové hl.n.20:54/20:54 (příj.)včas
Os 20219 Týniště nad Orlicí – Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnou20:56/20:55 (příj.)včas
Os 20329 Velvary – Kralupy nad VltavouVelvary20:50/20:50 (odj.)včas
Os 22217 Ledečko – KolínRatboř21:00/21:00 (odj.)včas
Os 23482 Opava východ – Hradec nad MoravicíHradec nad Moravicí20:54/20:53 (příj.)včas
Os 23483 Hradec nad Moravicí – Opava východHradec nad Moravicí21:06/21:06 (odj.)včas
Os 24154 Moravský Písek – Veselí nad MoravouMoravský Písek20:59/20:59 (odj.)včas
Os 24155 Bzenec – Moravský PísekMoravský Písek20:56/20:54 (příj.)včas
Os 25729 Vrchlabí – Kunčice nad LabemKunčice nad Labem21:01/21:01 (příj.)včas
Os 25929 Rudná u Prahy – Praha hl.n.Praha hl.n.21:22/21:02 (příj.)20 min. náskok
Os 25930 Praha hl.n. – HostivicePraha-Smíchov sp.n.21:00/21:00 (odj.)včas
Os 27219 Luby u Chebu – ChebLuby u Chebu20:47/20:47 (odj.)včas
Os 27430 Nýřany – Heřmanova HuťHeřmanova Huť20:55/20:55 (příj.)včas
Os 27433 Heřmanova Huť – NýřanyHeřmanova Huť21:00/21:00 (odj.)včas
Os 27717 Lochovice – Zadní TřebaňZadní Třebaň20:55/20:55 (příj.)včas
Os 27846 Rokycany – PříkosicePříkosice20:55/20:55 (příj.)včas
Os 27881 Nezvěstice – PříkosicePříkosice20:56/20:58 (příj.)2 min. zpoždění
Os 27920 Nepomuk – BlatnáLnáře21:01/21:01 (odj.)včas
Os 28308 Slavonice – Havlíčkův BrodTřešť21:00/21:00 (příj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.