Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Odjezdové tabule SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Novinka: Odjezdové tabule SŽDC dostupné přes mapu, viz odkaz o řádek výš.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: neděle 5.4., 22:32
Zpoždění v cizině »
Os 28308 Slavonice – Havlíčkův Brod
prav. odj. 21:54 (skut. 22:22)
Šlapanov; 28 min. zpoždění
Os 28305 Havlíčkův Brod – Telč
prav. příj. 22:35 (skut. 22:23)
Jihlava; 12 min. náskok
Os 27854 Plzeň hl.n. – Příkosice
prav. příj. 22:31 (skut. 22:30)
Rokycany; včas
Os 27719 Lochovice – Zadní Třebaň
prav. odj. 22:11 (skut. 22:11)
Lochovice; včas
Os 26722 Louny – Postoloprty
prav. odj. 22:29 (skut. 22:30)
Louny; 1 min. zpoždění
Os 26358 Smržovka – Josefův Důl
prav. příj. 22:25 (skut. 22:27)
Josefův Důl; 2 min. zpoždění
Os 25644 Milovice – Lysá nad Labem
prav. příj. 22:20 (skut. 22:26)
Lysá nad Labem; 6 min. zpoždění
Os 25155 Broumov – Meziměstí
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Ruprechtice; včas
Os 23485 Hradec nad Moravicí – Opava východ
prav. příj. 22:29 (skut. 22:29)
Opava východ; včas
Os 23121 Veřovice – Studénka
prav. odj. 22:25 (skut. 22:25)
Veřovice; včas
Os 20332 Kralupy nad Vltavou – Velvary
prav. odj. 22:23 (skut. 22:23)
Kralupy n.Vlt.předm.; včas
Os 19819 Kralupy nad Vltavou – Kladno
prav. odj. 22:30 (skut. 22:31)
Otvovice; 1 min. zpoždění
Os 19529 Kralupy nad Vltavou – Všetaty
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Chvatěruby; 1 min. zpoždění
Os 19127 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 22:29 (skut. 22:29)
Postupice; včas
Os 18860 Rybník – Vyšší Brod klášter
prav. příj. 22:31 (skut. 22:31)
Vyšší Brod klášter; včas
Os 18422 Tábor – Pelhřimov
prav. příj. 22:30 (skut. 22:30)
Pelhřimov; včas
Os 17157 Nejdek – Karlovy Vary
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Nová Role zastávka; včas
Os 17124 Nejdek – Potůčky
prav. odj. 22:32 (skut. 22:30)
Nové Hamry; včas
Os 16773 Rakovník západ – Rakovník
prav. příj. 22:30 (skut. 22:30)
Rakovník; včas
Os 15827 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 22:27 (skut. 22:27)
Křinec; včas
Os 14440 Moravské Bránice – Ivančice
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 14439 Ivančice – Moravské Bránice
prav. příj. 22:26 (skut. 22:26)
Moravské Bránice; včas
Os 14243 Otrokovice – Vizovice
prav. příj. 22:10 (skut. 22:11)
Zlín střed; 1 min. zpoždění
Os 13858 Litovel předměstí – Červenka
prav. příj. 22:26 (skut. 22:26)
Červenka; včas
Os 13739 Olomouc hl.n. – Uničov
prav. odj. 22:47 (skut. 22:20)
Olomouc hl.n.; 27 min. náskok
Os 13629 Lipová Lázně – Šumperk
prav. příj. 22:32 (skut. 22:32)
Bohutín; včas
Os 13486 Chuchelná – Kravaře ve Slezsku
prav. odj. 22:35 (skut. 22:35)
Chuchelná; včas
Os 13436 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Hlučín; včas
Os 13138 Ostrava hl.n.frýd.k. – Ostravice
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Baška; 1 min. zpoždění
Os 11475 Žďár nad Sázavou – Vranovice
prav. příj. 22:29 (skut. 22:31)
Hrušovany u Brna(4625); 2 min. zpoždění
Os 11246 Rumburk – Dolní Poustevna
prav. odj. 22:23 (skut. 22:23)
Velký Šenov; včas
Os 10337 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 22:11 (skut. 22:31)
Praha-Braník(2027); 20 min. zpoždění
Os 4887 Třebíč – Náměšť nad Oslavou
prav. příj. 22:31 (skut. 22:32)
Vladislav zastávka; 1 min. zpoždění
Os 4777 Česká Třebová – Letovice
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Svitavy-Lačnov; včas
Os 4736 Brno hl.n. – Letovice
prav. příj. 22:31 (skut. 22:32)
Blansko město; 1 min. zpoždění
Os 4672 Vranovice – Tišnov
prav. příj. 22:29 (skut. 22:32)
Tišnov; 3 min. zpoždění
Os 4528 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 22:27 (skut. 22:27)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Os 4440 Brno hl.n. – Rakšice
prav. odj. 22:29 (skut. 22:30)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 4268 Hodonín – Břeclav
prav. příj. 22:25 (skut. 22:25)
Břeclav; včas
Os 4247 Hodonín – Přerov
prav. odj. 22:26 (skut. 22:28)
Napajedla; 2 min. zpoždění
Os 4127 Brno hl.n. – Kyjov
prav. příj. 22:30 (skut. 22:30)
Brno-Židenice; včas
Os 4127 Brno hl.n. – Kyjov
prav. příj. 22:30 (skut. 22:30)
Brno-Židenice; včas
Os 4024 Křenovice hor.nádr. – Brno hl.n.
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Brno hl.n.; včas
Os 4024 Křenovice hor.nádr. – Brno hl.n.
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Brno hl.n.; včas
Os 3939 Kojetín – Osíčko
prav. příj. 22:21 (skut. 22:20)
Kroměříž; včas
Os 3934 Bystřice p.Hostýnem – Kroměříž
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Hlinsko pod Hostýnem; včas
Os 3755 Kouty nad Desnou – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Vikýřovice; 1 min. zpoždění
Os 3753 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Střeň; včas
Os 3752 Přerov – Šumperk
prav. příj. 22:27 (skut. 22:27)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3743 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Prostějov hl.n.; včas
Os 3665 Zábřeh na Moravě – Hanušovice
prav. odj. 22:29 (skut. 22:30)
Zábřeh na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 3645 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. příj. 22:27 (skut. 22:28)
Mladějovice; 1 min. zpoždění
Os 3619 Šumperk – Jeseník
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Ostružná; včas
Os 3568 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Hrubá Voda; včas
Os 3451 Opava východ – Suchdol nad Odrou
prav. odj. 22:28 (skut. 22:30)
Jistebník; 2 min. zpoždění
Os 3448 Ostrava-Svinov – Opava východ
prav. odj. 22:30 (skut. 22:32)
Opava-Komárov; 2 min. zpoždění
Os 3374 Bohumín – Suchdol nad Odrou
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Bohumín-Vrbice; 1 min. zpoždění
Os 3230 Vsetín – Přerov
prav. odj. 22:26 (skut. 22:28)
Lhotka nad Bečvou; 2 min. zpoždění
Os 3185 Frýdek-Místek – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 22:33 (skut. 22:33)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 3148 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoštěm
prav. odj. 22:27 (skut. 22:28)
Ostrava střed; 1 min. zpoždění
Os 3114 Frýdek-Místek – Valašské Meziříčí
prav. odj. 22:23 (skut. 22:23)
Veřovice; včas
Os 3113 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. odj. 22:29 (skut. 22:29)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 2957 Ostrava-Svinov – Návsí (Nawsie)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:31)
Ostrava hl.n.; včas
Os 2956 Mosty u Jablunkova – Bohumín
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Třinec (Trzyniec); 1 min. zpoždění
Os 2915 Bohumín – Mosty u Jabl.zast.
prav. odj. 22:30 (skut. 22:31)
Třinec (Trzyniec); 1 min. zpoždění
Os 2839 Ostrava-Svinov – Český Těšín
prav. odj. 22:30 (skut. 22:31)
Ostrava-Vítkovice; 1 min. zpoždění
Os 2834 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. odj. 22:28 (skut. 22:29)
Ostrava-Bartovice; 1 min. zpoždění
Os 2639 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Tanvald zastávka; 1 min. zpoždění
Os 2636 Liberec – Tanvald
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Tanvald; včas
Os 2577 Kolín – Benešov u Prahy
prav. příj. 22:10 (skut. 22:33)
Kamenné Zboží; 23 min. zpoždění
Os 2573 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. příj. 22:29 (skut. 22:32)
Praha-Kolovraty; 3 min. zpoždění
Os 2572 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Praha-Uhříněves; včas
Os 2473 Kolín – Kutná Hora město
prav. příj. 22:28 (skut. 22:28)
Kutná Hora město; včas
Sp 1972 Roudnice nad Labem – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Hrdly; včas
Sp 1923 [Renesance] Havlíčkův Brod – Slavonice
prav. příj. 22:26 (skut. 22:26)
Slavonice; včas
Sp 1898 Hradec Králové hl.n. – Starkoč
prav. odj. 22:23 (skut. 22:30)
Semonice; 7 min. zpoždění
Sp 1778 Uherské Hradiště – Brno hl.n.
prav. příj. 22:33 (skut. 22:33)
Brno hl.n.; včas
Sp 1778 Uherské Hradiště – Brno hl.n.
prav. příj. 22:33 (skut. 22:33)
Brno hl.n.; včas
Sp 1777 Brno hl.n. – Veselí nad Moravou
prav. příj. 22:31 (skut. 22:30)
Kyjov; včas
Sp 1588 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Jeneč; včas
Os 9972 Praha hl.n. – Řevnice
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Řevnice; včas
Os 9883 Kladno-Ostrovec – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Kladno; včas
Os 9852 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 22:29 (skut. 22:29)
Kladno; včas
Os 9803 Rakovník – Praha hl.n.
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Řevničov; včas
Os 9661 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Roztoky u Prahy; včas
Os 9582 Mladá Boleslav hl.n. – Turnov
prav. příj. 22:28 (skut. 22:27)
Turnov; včas
Os 9538 Praha Masarykovo n. – Mělník
prav. příj. 22:31 (skut. 22:29)
Neratovice; včas
Os 9436 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:29 (skut. 22:32)
Praha M.n.-Hrabovka; 3 min. zpoždění
Os 9436 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:29 (skut. 22:32)
Praha M.n.-Hrabovka; 3 min. zpoždění
Os 9435 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 22:30 (skut. 22:31)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9435 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 22:30 (skut. 22:31)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Os 9363 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Praha M.n.-Hrabovka; 1 min. zpoždění
Os 9363 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Praha M.n.-Hrabovka; 1 min. zpoždění
Os 9361 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Rostoklaty; 1 min. zpoždění
Os 9360 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:28 (skut. 22:28)
Praha-Libeň; včas
Os 9360 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:28 (skut. 22:28)
Praha-Libeň; včas
Os 9359 Praha Masarykovo n. – Přelouč
prav. příj. 22:11 (skut. 22:10)
Kolín; včas
Os 9225 Čerčany – Zruč nad Sázavou
prav. příj. 22:29 (skut. 22:28)
Zruč nad Sázavou; včas
Os 9074 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Vrané nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 9023 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 22:39 (skut. 22:30)
Týnec nad Sázavou; 9 min. náskok
Os 8875 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 22:25 (skut. 22:27)
Praha-Velká Chuchle; 2 min. zpoždění
Os 8872 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 22:27 (skut. 22:28)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8872 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 22:27 (skut. 22:28)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8755 Havlíčkův Brod – Žďár nad Sázavou
prav. příj. 22:33 (skut. 22:32)
Sázava u Žďáru; včas
Os 8725 Veselí nad Lužnicí – České Velenice
prav. příj. 22:32 (skut. 22:32)
Hrdlořezy; včas
Os 8614 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:28 (skut. 22:29)
Český Brod; 1 min. zpoždění
Os 8534 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v Čechách
prav. příj. 22:26 (skut. 22:27)
Mladá Boleslav město; 1 min. zpoždění
Os 8440 Tábor – Milevsko
prav. příj. 22:31 (skut. 22:31)
Milevsko; včas
Os 8436 Tábor – Písek
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Písek město; včas
Os 8419 Ražice – Tábor
prav. příj. 22:27 (skut. 22:28)
Vlastec; 1 min. zpoždění
Os 8376 Jihlava město – Havlíčkův Brod
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Jihlava město; včas
Os 8223 Tábor – České Budějovice
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Tábor; 1 min. zpoždění
Os 7961 Protivín – Březnice
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Čížová; včas
Os 7918 Beroun – Březnice
prav. příj. 22:28 (skut. 22:26)
Březnice; včas
Os 7862 Beroun – Kařízek
prav. odj. 22:25 (skut. 22:27)
Zdice; 2 min. zpoždění
Os 7430 Plzeň hl.n. – Domažlice město
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Domažlice město; včas
Os 7215 Planá u Mar.Lázní – Bělá nad Radbuzou
prav. příj. 22:30 (skut. 22:30)
Bělá nad Radbuzou; včas
Os 7063 Loket – Chomutov
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Karlovy Vary-Sedlec; včas
Os 7058 Chomutov – Karlovy Vary
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Stráž nad Ohří; včas
Os 7030 Karlovy Vary dol.n. – Cheb
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Chodov; 1 min. zpoždění
Os 6989 Roudnice nad Labem – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 22:33 (skut. 22:33)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 6932 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Úholičky; 1 min. zpoždění
Os 6928 Praha Masarykovo n. – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:29 (skut. 22:31)
Vraňany; 2 min. zpoždění
Os 6846 Ústí nad Labem hl.n. – Chomutov
prav. odj. 22:31 (skut. 22:30)
Chabařovice; včas
Os 6837 Kadaň-Prunéřov – Most
prav. odj. 22:32 (skut. 22:31)
Dubina odbočka; včas
Os 6835 Chomutov – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 22:30 (skut. 22:31)
Teplice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 6832 Děčín hl.n. – Chomutov
prav. příj. 22:32 (skut. 22:32)
Jirkov zastávka; včas
Os 6619 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 22:33 (skut. 22:32)
Karlov pod Ještědem; včas
Os 6616 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Stružnice; včas
Os 6331 Frýdlant v Čechách – Liberec
prav. příj. 22:25 (skut. 22:26)
Liberec; 1 min. zpoždění
Os 6261 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 22:33 (skut. 22:34)
Pardubice hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 6121 Louny město – Úštěk
prav. odj. 22:21 (skut. 22:21)
Litoměřice hor.nádr.; včas
Os 6116 Česká Lípa hl.n. – Louny město
prav. odj. 22:27 (skut. 22:29)
Libochovice město; 2 min. zpoždění
Os 6070 Doksy – Rumburk
prav. odj. 22:27 (skut. 22:28)
Česká Lípa střelnice; 1 min. zpoždění
Os 6057 Řepov – Kolín
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Luštěnice-Újezd; včas
Os 6018 Mladá Boleslav město – Nový Bor
prav. příj. 22:32 (skut. 22:33)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5952 Čáslav – Kolín
prav. příj. 22:29 (skut. 22:29)
Kolín; včas
Os 5934 Havlíčkův Brod – Čáslav
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Havl.Brod-Perknov; včas
Os 5929 Kolín – Havlíčkův Brod
prav. odj. 22:24 (skut. 22:30)
Leština u Světlé; 6 min. zpoždění
Os 5855 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. příj. 22:20 (skut. 22:22)
Čelákovice; 2 min. zpoždění
Os 5841 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 22:28 (skut. 22:27)
Kolín; včas
Os 5392 Havlíčkův Brod – Hlinsko v Čechách
prav. příj. 22:33 (skut. 22:32)
Chotěboř; včas
Os 5146 Náchod – Meziměstí
prav. odj. 22:30 (skut. 22:32)
Hronov; 2 min. zpoždění
R 1397 [Ploučnice] Ústí nad Labem hl.n. – Liberec
prav. odj. 22:29 (skut. 22:29)
Zákupy; včas
R 1377 [Ještěd] Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 22:24 (skut. 22:30)
Předměřice nad Labem; 6 min. zpoždění
R 1360 [Ještěd] Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 22:20 (skut. 22:31)
Horka u Staré Paky; 11 min. zpoždění
R 967 [Vysočina] Praha hl.n. – Čáslav
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Poříčany; 1 min. zpoždění
R 955 [Hradečan] Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Rostoklaty; včas
R 917 [Bouzov] Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. příj. 22:29 (skut. 22:29)
Prostějov hl.n.; včas
R 900 [Bouzov] Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 22:35 (skut. 22:32)
Brno hl.n. přednádr.; 3 min. náskok
R 900 [Bouzov] Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 22:35 (skut. 22:32)
Brno hl.n. přednádr.; 3 min. náskok
R 897 [Zlínský expres] Praha-Smíchov – Zlín střed
prav. odj. 21:46 (skut. 22:30)
Přerov; 44 min. zpoždění
R 895 [Slovácký expres] Praha-Smíchov – Veselí nad Moravou
prav. odj. 19:41 (skut. 22:31)
Dluhonice výhybna; 170 min. zpoždění
R 875 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:03 (skut. 22:28)
Brno hl.n.; 85 min. zpoždění
R 875 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. příj. 21:03 (skut. 22:28)
Brno hl.n.; 85 min. zpoždění
R 800 [Moravan] Olomouc hl.n. – Břeclav
prav. příj. 22:27 (skut. 22:29)
Břeclav; 2 min. zpoždění
R 780 [Střekov] Kolín – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:22 (skut. 22:32)
Liběchov; 10 min. zpoždění
R 752 [Berounka] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 22:31 (skut. 22:32)
Ejpovice; 1 min. zpoždění
R 733 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 22:20 (skut. 22:25)
Veselí nad Lužnicí; 5 min. zpoždění
R 700 [Vltava] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. příj. 22:27 (skut. 22:29)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 700 [Vltava] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. příj. 22:27 (skut. 22:29)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 672 [Labe] Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. příj. 22:33 (skut. 22:30)
Děčín hl.n.; 3 min. náskok
R 640 [Hukvaldy] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Sedlíšťka; včas
Ex 552 [Západní expres] Plzeň hl.n. – Cheb
prav. příj. 22:31 (skut. 22:31)
Stříbro; včas
Ex 549 [Ostravan] Praha hl.n. – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 21:03 (skut. 22:30)
Prosenice; 87 min. zpoždění
Ex 525 Praha hl.n. – Přerov
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Pardubice hl.n.; včas
Ex 523 [Valašský expres] Olomouc hl.n. – Vsetín
prav. odj. 22:30 (skut. 22:32)
Skalka odbočka; 2 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.