Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Odjezdové tabule SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: neděle 28.2., 19:36
R 96650 Brno hl.n. (19:35) – Jihlava
prav. odj. 19:35 (předp. 19:35)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 19927 Nučice zastávka (18:41) – Praha-Smíchov (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:11)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 11515 Miroslav (18:18) – Brno hl.n. (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:27)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 10419 Praha-Radotín (18:51) – Praha hl.n. (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:13)
Praha hl.n.; včas
Os 9875 Kladno-Ostrovec (18:20) – Praha Masarykovo n. (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:19)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 9832 Praha Masarykovo n. (19:32) – Kralupy nad Vltavou (21:07)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Praha-Bubny; včas
Os 9649 Kralupy nad Vltavou (18:42) – Praha Masarykovo n. (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:17)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9430 Milovice (18:48) – Praha Masarykovo n. (19:43)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9429 Praha Masarykovo n. (19:18) – Milovice (20:11)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:33)
Praha-Vysočany (10627); 5 min. zpoždění
Os 9355 Praha Masarykovo n. (19:30) – Český Brod (20:05)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9350 Kolín (18:20) – Praha Masarykovo n. (19:36)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:33)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 8864 Praha hl.n. (19:21) – Beroun (20:12)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:32)
Pha-Smíchov již.zhl.; 3 min. zpoždění
Os 5836 Kolín (17:29) – Praha Masarykovo n. (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:11)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 4980 Židlochovice (18:54) – Kuřim (19:47)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4979 Kuřim (19:11) – Židlochovice (20:03)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:35)
Brno hl.n.; včas
Bus Os 4853 Třebíč (17:44) – Brno hl.n. (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:17)
Brno hl.n. (NAD); včas
Os 2567 Praha hl.n. (19:31) – Benešov u Prahy (20:36)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:33)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2560 Benešov u Prahy (18:21) – Praha hl.n. (19:23)
prav. příj. 19:23 (skut. 19:23)
Praha hl.n.; včas
Os 2066 Dobříš (17:36) – Praha hl.n. (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:08)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1775 Brno hl.n. (19:28) – Staré Město u U.H. (21:26)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Brno-Černovice odb.; včas
Sp 1488 [Český ráj] Turnov (16:43) – Praha Masarykovo n. (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:21)
Praha Masarykovo n.; 5 min. zpoždění
R 987 [Vysočina] Praha-Smíchov (15:48) – Brno hl.n. (19:40)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:35)
Brno-Židenice; včas
R 978 [Vysočina] Brno hl.n. (15:20) – Praha-Smíchov (19:04)
prav. příj. 19:04 (skut. 19:13)
Praha-Smíchov; 9 min. zpoždění
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice (14:31) – Praha hl.n. (19:02)
prav. příj. 19:02 (skut. 19:14)
Praha hl.n.; 12 min. zpoždění
R 829 [Moravan] Brno hl.n. (19:36) – Hodonín
prav. odj. 19:36 (předp. 19:36)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
R 804 [Moravan] Olomouc hl.n. (17:04) – Brno hl.n. (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:28)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
R 731 [Lužnice] Praha-Holešovice (19:09) – Tábor (20:57)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:35)
Praha-Vršovice; 3 min. zpoždění
R 706 [Vltava] České Budějovice (17:08) – Praha-Holešovice (19:46)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:30)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
R 693 [Labe] Děčín hl.n. (17:22) – Praha hl.n. (19:12)
prav. příj. 19:11 (skut. 19:13)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 604 [Krušnohor] Praha hl.n. (19:26) – Chomutov (22:07)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
EC 285 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. (19:44) – Bratislava hl.st.
prav. odj. 19:44 (skut. 19:59)
Praha hl.n.; 15 min. zpoždění
Ex 140 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n. (19:42)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:35)
Praha-Běchovice; 8 min. zpoždění
EC 114 [Cracovia] Przemysl Gl. – Praha hl.n. (17:42)
prav. příj. 17:39 (skut. 19:09)
Praha hl.n.; 90 min. zpoždění
Os 97034 Cieszyn – Český Těšín (19:38)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Cieszyn; 1 min. zpoždění
Os 97033 Český Těšín (19:22) – Cieszyn
prav. příj. 19:23 (skut. 19:23)
Český Těšín st.hr.; včas
R 96650 Brno hl.n. (19:35) – Jihlava
prav. odj. 19:35 (předp. 19:35)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 92759 Karlovy Vary (18:23) – Chomutov (19:33)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:34)
Chomutov; 1 min. zpoždění
Os 92731 Chomutov (19:35) – Děčín hl.n. (21:24)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Chomutov; včas
Os 92632 Chodov (19:09) – Loket (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:21)
Loket; včas
Os 28422 Tábor (19:08) – Bechyně (19:56)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:35)
Všechlapy; včas
Os 28308 Slavonice (19:25) – Havlíčkův Brod (22:03)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Dolní Bolíkov; 1 min. zpoždění
Os 27958 Rožmitál p.Třemšínem (19:22) – Březnice (19:35)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Březnice; včas
Os 27918 Nepomuk (18:41) – Blatná (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:23)
Blatná; 5 min. zpoždění
Os 27917 Blatná (18:46) – Nepomuk (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:28)
Nepomuk; 4 min. zpoždění
Os 27880 Příkosice (19:02) – Nezvěstice (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:23)
Nezvěstice; včas
Os 27845 Příkosice (19:02) – Rokycany (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:22)
Rokycany; 2 min. náskok
Os 27429 Heřmanova Huť (19:00) – Nýřany (19:15)
prav. příj. 19:15 (skut. 19:15)
Nýřany; včas
Os 27326 Plzeň hl.n. (18:44) – Bezdružice (19:59)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Cebiv; včas
Os 27325 Bezdružice (18:03) – Plzeň hl.n. (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:16)
Plzeň hl.n.; včas
Os 26807 Moldava v Kruš.hor. (17:59) – Most (19:11)
prav. příj. 19:11 (skut. 19:09)
Most; 2 min. náskok
Os 26720 Louny (19:29) – Postoloprty
prav. odj. 19:29
Louny; vlak ještě nevyjel
Os 26352 Smržovka (19:12) – Josefův Důl (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:26)
Josefův Důl; 2 min. zpoždění
Os 26351 Josefův Důl (19:26) – Smržovka (19:39)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:35)
Jiřetín pod Bukovou; 3 min. zpoždění
Os 26135 Sedlčany (19:04) – Olbramovice (19:34)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Olbramovice; 1 min. zpoždění
Os 26078 Rybniště (19:12) – Varnsdorf (19:29)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:29)
Varnsdorf; včas
Os 25927 Hostivice (19:31) – Praha-Zličín (19:36)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Hostivice-Sadová; 1 min. zpoždění
Os 25926 Praha-Zličín (19:19) – Hostivice (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:25)
Hostivice; včas
Os 25730 Kunčice nad Labem (19:17) – Vrchlabí (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:23)
Vrchlabí; včas
Os 25727 Vrchlabí (19:06) – Kunčice nad Labem (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:14)
Kunčice nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 25356 Moravany (19:03) – Holice (19:15)
prav. příj. 19:15 (skut. 19:26)
Holice; 11 min. zpoždění
Os 25240 Rokytnice v Orl.hor. (19:26) – Doudleby nad Orlicí (20:03)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Pěčín; 1 min. zpoždění
Os 25153 Broumov (19:02) – Meziměstí (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:16)
Meziměstí; včas
Os 25055 Moravany (19:02) – Chrudim (19:33)
prav. odj. 19:20 (skut. 19:30)
Tuněchody; 10 min. zpoždění
Os 24915 Křižanov (19:03) – Studenec (19:54)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Rudíkov; včas
Os 24825 Okříšky (19:12) – Moravské Budějovice (19:47)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Lesůňky; 1 min. zpoždění
Os 24824 Znojmo (19:08) – Okříšky (20:48)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:31)
Šumná; včas
Os 24777 Česká Třebová (19:22) – Moravská Třebová (19:57)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:30)
Třebovice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 24744 Chornice (18:18) – Česká Třebová (19:36)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:31)
Třebovice v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 24725 Chornice (18:16) – Prostějov hl.n. (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:25)
Prostějov hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 24724 Prostějov hl.n. (19:01) – Dzbel (19:53)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Stražisko; 1 min. zpoždění
Os 24151 Bzenec (19:01) – Moravský Písek (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:06)
Moravský Písek; včas
Os 24150 Moravský Písek (19:14) – Bzenec (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Bzenec; včas
Os 23479 Hradec nad Moravicí (19:06) – Opava východ (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:19)
Opava východ; včas
Os 23374 Suchdol nad Odrou (19:10) – Fulnek (19:22)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:23)
Fulnek; 1 min. zpoždění
Os 23330 Studénka (19:10) – Bílovec (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:21)
Bílovec; včas
Os 23136 Studénka (19:09) – Štramberk (19:38)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Kopřivnice; včas
Os 23118 Štramberk (19:01) – Veřovice (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:14)
Veřovice; 1 min. zpoždění
Os 22215 Ledečko (18:03) – Kolín (19:15)
prav. příj. 19:15 (skut. 19:14)
Kolín; včas
Os 22214 Kolín (18:46) – Ledečko (19:52)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Mirošovice u Rat.n.S; 1 min. zpoždění
Os 20611 Třemešná ve Sl.úz.r. (19:27) – Osoblaha
prav. odj. 19:27 (předp. 19:42)
Třemešná ve Sl.úz.r.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 15'
Os 20333 Velvary (18:49) – Kralupy nad Vltavou (19:08)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:08)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 20332 Kralupy nad Vltavou (19:26) – Velvary (19:46)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:31)
Kralupy n.Vlt.předm.; včas
Os 20220 Rychnov nad Kněžnou (19:02) – Týniště nad Orlicí (19:28)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:28)
Týniště nad Orlicí; včas
Os 19929 Beroun (19:21) – Praha-Smíchov (20:10)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Loděnice; 1 min. zpoždění
Os 19927 Nučice zastávka (18:41) – Praha-Smíchov (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:11)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 19922 Praha-Smíchov (18:46) – Beroun (19:39)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Beroun-Závodí; 1 min. zpoždění
Os 19817 Kralupy nad Vltavou (19:23) – Kladno (20:08)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Zákolany; 1 min. zpoždění
Os 19763 Noutonice (18:57) – Hostivice (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:16)
Hostivice; 2 min. náskok
Os 19712 Kladno (18:46) – Rakovník (19:39)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:33)
Lužná u Rakovníka; 5 min. zpoždění
Os 19629 Bříza obec (19:11) – Roudnice nad Labem (19:40)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:33)
Roudnice n.Labem m.; 2 min. zpoždění
Os 19527 Kralupy nad Vltavou (19:29) – Neratovice (19:52)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:34)
Chvatěruby; 2 min. zpoždění
Os 19433 Neratovice (19:33) – Čelákovice (20:17)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:34)
Neratovice náv.Lc6; včas
Os 19431 Brandýs nad Labem (19:00) – Čelákovice (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:17)
Čelákovice; včas
Os 19326 Pečky (19:01) – Kouřim (19:35)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Kouřim; včas
Os 19121 Benešov u Prahy (18:14) – Trhový Štěpánov (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:06)
Trhový Štěpánov; včas
Os 18844 Rybník (19:12) – Lipno nad Vltavou (19:55)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:37)
Vyšší Brod klášter; 1 min. zpoždění
Os 18843 Lipno nad Vltavou (19:18) – Rybník (19:58)
prav. odj. 19:37 (skut. 19:37)
Vyšší Brod klášter; včas
Os 18421 Jihlava (18:37) – Tábor (20:52)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Dobrá Voda u Pelhř.; 1 min. zpoždění
Os 18418 Tábor (19:05) – Kostelec u Jihlavy (21:13)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:30)
Pořín; 2 min. zpoždění
Os 18416 Tábor (17:05) – Jihlava (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Jihlava; včas
Os 17917 Strakonice (19:10) – Blatná (19:51)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:34)
Rojice; 3 min. zpoždění
Os 17818 Plzeň hl.n. (19:05) – Radnice (19:59)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:32)
Chrást u Plzně zast.; 2 min. zpoždění
Os 17562 Klatovy (19:01) – Domažlice (19:54)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:33)
Chodská Lhota; 3 min. zpoždění
Os 17521 Klatovy (19:33) – Horažďovice předm.
prav. odj. 19:33 (předp. 19:33)
Klatovy; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 17520 Horažďovice předm. (19:10) – Klatovy (20:22)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:35)
Sušice; 2 min. zpoždění
Os 17449 Poběžovice (19:35) – Holýšov (20:13)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Poběžovice; včas
Os 17140 Karlovy Vary dol.n. (19:06) – Nejdek (19:40)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Nová Role zastávka; včas
Os 17116 Karlovy Vary dol.n. (18:12) – Potůčky (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Potůčky; včas
Os 16942 Teplice v Čechách (19:05) – Litvínov (19:36)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Litvínov; včas
Os 16714 Rakovník (18:35) – Žlutice (20:00)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Lubenec zastávka; včas
Os 16712 Rakovník (16:38) – Bečov nad Teplou (19:55)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:30)
Toužim; včas
Os 16327 Raspenava (18:59) – Bílý Potok p.Smrkem (19:12)
prav. příj. 19:12 (skut. 19:13)
Bílý Potok p.Smrkem; 1 min. zpoždění
Bus Os 16135 Radejčín (19:25) – Lovosice (19:50)
prav. odj. 19:25 (skut. 19:30)
Radejčín (NAD); 5 min. zpoždění
Os 16117 Teplice v Čechách (18:34) – Radejčín (19:23)
prav. příj. 19:23 (skut. 19:29)
Radejčín; 6 min. zpoždění
Os 16116 Radejčín (18:31) – Teplice v Čechách (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:22)
Teplice v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 15965 Humpolec (19:13) – Havlíčkův Brod (19:55)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:28)
Herálec; včas
Os 15929 Čáslav místní nádr. (19:13) – Třemošnice (19:47)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Žleby zastávka; 1 min. zpoždění
Os 15878 Nymburk hl.n. (19:16) – Poříčany (19:37)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Třebestovice; 1 min. zpoždění
Os 15877 Poříčany (18:50) – Nymburk hl.n. (19:11)
prav. příj. 19:11 (skut. 19:15)
Nymburk hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 15824 Jičín (18:37) – Nymburk hl.n. (19:51)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Křinec; včas
Os 15799 Teplice n.Met.město (19:23) – Teplice nad Metují (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:26)
Teplice nad Metují; včas
Os 15767 Trutnov hl.n. (19:25) – Teplice nad Metují (20:26)
prav. příj. 19:31 (skut. 19:35)
Trutnov zastávka; 4 min. zpoždění
Os 15766 Teplice nad Metují (19:31) – Trutnov hl.n. (20:34)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Teplice n.Met.město; 2 min. zpoždění
Os 15613 Nymburk hl.n. (19:09) – Městec Králové (19:49)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Svídnice; 1 min. zpoždění
Os 15514 Martinice v Krkonoš. (19:07) – Jablonec nad Jizerou (19:46)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Poniklá; včas
Os 15382 Svitavy (19:03) – Česká Třebová (19:19)
prav. příj. 19:19 (skut. 19:18)
Česká Třebová; včas
Os 15353 Žďárec u Skutče (18:38) – Borová u Poličky (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:16)
Borová u Poličky; včas
Os 15337 Borová u Poličky (19:19) – Svitavy (19:59)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:36)
Polička; 3 min. zpoždění
Os 15175 Václavice (19:32) – Starkoč
prav. odj. 19:32 (předp. 19:35)
Václavice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 3'
Os 15172 Starkoč (19:23) – Václavice (19:27)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:27)
Václavice; včas
Os 15057 Vysoké Mýto město (19:06) – Choceň (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:21)
Choceň; včas
Os 15015 Litomyšl (19:33) – Choceň (20:21)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Litomyšl; včas
Os 15014 Choceň (18:39) – Litomyšl (19:27)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:27)
Litomyšl; včas
Os 14915 Žďár nad Sázavou (18:38) – Tišnov (20:25)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:31)
Bystřice n.Pernšt.; včas
Os 14914 Tišnov (19:33) – Bystřice n.Pernšt.
prav. odj. 19:33 (předp. 19:43)
Tišnov; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 14912 Tišnov (17:33) – Žďár nad Sázavou (19:22)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:22)
Žďár nad Sázavou; včas
Os 14844 Třebíč (19:24) – Jihlava (20:15)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Krahulov; včas
Os 14773 Boskovice (19:01) – Skalice nad Svitavou (19:08)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:08)
Skalice nad Svitavou; včas
Os 14621 Šakvice (19:03) – Břeclav (19:28)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:29)
Břeclav; 1 min. zpoždění
Os 14527 Zaječí (19:06) – Čejč (19:35)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Čejč; včas
Os 14268 Zlín střed (18:56) – Otrokovice (19:12)
prav. příj. 19:12 (skut. 19:12)
Otrokovice; včas
Os 14239 Kroměříž (18:11) – Vizovice (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Vizovice; včas
Os 14236 Vizovice (19:01) – Otrokovice (19:39)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Zlín-U mlýna; 2 min. zpoždění
Os 14077 Červenka (18:10) – Prostějov hl.n. (19:47)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Čelechovice na Hané; 3 min. zpoždění
Os 14076 Prostějov hl.n. (18:10) – Červenka (19:35)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:34)
Litovel; 4 min. zpoždění
Os 14045 Olomouc hl.n. (19:33) – Senice na Hané (20:06)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 14042 Senice na Hané (18:52) – Olomouc hl.n. (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:28)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 14041 Olomouc hl.n. (18:33) – Senice na Hané (19:06)
prav. příj. 19:06 (skut. 19:07)
Senice na Hané; 1 min. zpoždění
Os 13916 Zborovice (19:07) – Hulín (19:51)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:33)
Kroměříž; včas
Os 13853 Červenka (19:11) – Litovel předměstí (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:27)
Litovel předměstí; 7 min. zpoždění
Os 13736 Uničov (18:34) – Olomouc hl.n. (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:17)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13735 Olomouc hl.n. (18:37) – Uničov (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:20)
Uničov; 3 min. zpoždění
Os 13679 Staré Město p.Sněž. (19:29) – Hanušovice (19:50)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Chrastice; včas
Os 13630 Lipová Lázně (18:59) – Javorník ve Slezsku (19:47)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Velká Kraš; včas
Os 13481 Kravaře ve Slezsku (19:00) – Chuchelná (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:16)
Chuchelná; včas
Os 13480 Chuchelná (19:35) – Kravaře ve Slezsku (19:52)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Chuchelná; včas
Os 13431 Opava východ (18:42) – Hlučín (19:19)
prav. příj. 19:19 (skut. 19:19)
Hlučín; včas
Os 13430 Hlučín (19:32) – Opava východ (20:12)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Kozmice; 1 min. zpoždění
Os 13428 Hlučín (18:32) – Opava východ (19:12)
prav. příj. 19:12 (skut. 19:11)
Opava východ; včas
Os 13382 Suchdol nad Odrou (19:10) – Nový Jičín město (19:23)
prav. příj. 19:23 (skut. 19:24)
Nový Jičín město; 1 min. zpoždění
Os 13319 Budišov n.Budišovkou (19:38) – Suchdol nad Odrou (20:45)
prav. odj. 19:38 (skut. 19:38)
Budišov n.Budišovkou; včas
Os 13314 Suchdol nad Odrou (19:10) – Budišov n.Budišovkou (20:23)
prav. odj. 19:38 (skut. 19:39)
Heřmánky; 1 min. zpoždění
Os 13223 Valašské Meziříčí (19:28) – Rožnov pod Radhoštěm (19:48)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:28)
Valašské Meziříčí; včas
Os 13135 Ostravice (19:00) – Frýdlant n.Ostravicí (19:11)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:14)
Frýdlant n.Ostravicí; 4 min. zpoždění
Os 13045 Kouty nad Desnou (18:50) – Šumperk (19:27)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:27)
Šumperk; včas
Os 13023 Šumperk (18:51) – Zábřeh na Moravě (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:07)
Zábřeh na Moravě; včas
Os 12831 Frýdek-Místek (18:36) – Český Těšín (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:15)
Český Těšín; včas
Os 12830 Český Těšín (18:43) – Frýdek-Místek (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:21)
Frýdek-Místek; včas
Os 12745 Česká Třebová (19:08) – Lanškroun (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:28)
Lanškroun; 2 min. zpoždění
Os 12744 Lanškroun (19:30) – Rudoltice v Čechách (19:36)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Rudoltice v Čechách; včas
Os 12304 Vraňany (18:40) – Bříza obec (19:09)
prav. příj. 19:09 (skut. 19:09)
Bříza obec; včas
Os 11572 Brno hl.n. (18:35) – Třebíč (20:14)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:31)
Kralice nad Oslavou; 1 min. zpoždění
Os 11543 Bohutice (19:25) – Moravské Bránice (19:46)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Moravský Krumlov; 1 min. zpoždění
Os 11515 Miroslav (18:18) – Brno hl.n. (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:27)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 11514 Brno hl.n. (18:42) – Miroslav (19:52)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Moravský Krumlov; 1 min. zpoždění
Os 11434 Moravské Bránice (19:22) – Ivančice (19:32)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:32)
Ivančice; včas
Os 10724 Zadní Třebaň (19:04) – Lochovice (19:50)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Osov; včas
Os 10474 Praha hl.n. (18:51) – Praha-Radotín (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:11)
Praha-Radotín; 1 min. zpoždění
Os 10419 Praha-Radotín (18:51) – Praha hl.n. (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:13)
Praha hl.n.; včas
Os 10095 Dolní Poustevna (19:08) – Rumburk (19:50)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Šluknov; 1 min. zpoždění
Os 10073 Dolní Žleb (18:58) – Děčín hl.n. (19:12)
prav. příj. 19:12 (skut. 19:13)
Děčín hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9877 Kladno-Ostrovec (19:20) – Praha Masarykovo n. (20:21)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:30)
Kladno; včas
Os 9875 Kladno-Ostrovec (18:20) – Praha Masarykovo n. (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:19)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 9832 Praha Masarykovo n. (19:32) – Kralupy nad Vltavou (21:07)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Praha-Bubny; včas
Os 9830 Praha Masarykovo n. (18:32) – Kladno-Ostrovec (19:35)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Kladno-Ostrovec; včas
Os 9828 Praha Masarykovo n. (17:32) – Kralupy nad Vltavou (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:07)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9736 Kralupy nad Vltavou (18:54) – Slaný (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:26)
Slaný; včas
Os 9717 Louny (18:36) – Kralupy nad Vltavou (20:02)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Slaný předměstí; 2 min. zpoždění
Os 9716 Kralupy nad Vltavou (17:52) – Louny (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:18)
Louny; 1 min. zpoždění
Os 9652 Praha Masarykovo n. (19:12) – Kralupy nad Vltavou (19:45)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Libčice n.Vlt.-Letky; 1 min. zpoždění
Os 9651 Kralupy nad Vltavou (19:12) – Praha Masarykovo n. (19:46)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Praha-Sedlec; 1 min. zpoždění
Os 9650 Praha Masarykovo n. (18:42) – Kralupy nad Vltavou (19:15)
prav. příj. 19:15 (skut. 19:16)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 9649 Kralupy nad Vltavou (18:42) – Praha Masarykovo n. (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:17)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9580 Mladá Boleslav město (19:32) – Turnov (20:28)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Mladá Boleslav město; včas
Os 9577 Turnov (19:27) – Mladá Boleslav město (20:20)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Příšovice; včas
Os 9536 Praha Masarykovo n. (18:46) – Mělník (19:49)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Neratovice; 1 min. zpoždění
Bus Os 9535 Mělník (18:10) – Praha Masarykovo n. (19:20)
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Neratovice (NAD); včas
Bus Os 9517 Mladá Boleslav hl.n. (18:37) – Praha Masarykovo n. (20:20)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:30)
Neratovice (NAD); včas
Bus Os 9515 Mladá Boleslav hl.n. (16:37) – Praha Masarykovo n. (18:20)
prav. příj. 17:30 (skut. 17:30)
Neratovice (NAD); včas
Os 9514 Praha Masarykovo n. (17:46) – Mladá Boleslav hl.n. (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:22)
Mladá Boleslav hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 9484 Milovice (19:15) – Lysá nad Labem (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:22)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 9481 Lysá nad Labem (19:34) – Milovice (19:40)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Lysá nad Labem; včas
Os 9430 Milovice (18:48) – Praha Masarykovo n. (19:43)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9429 Praha Masarykovo n. (19:18) – Milovice (20:11)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:33)
Praha-Vysočany (10627); 5 min. zpoždění
Os 9427 Praha Masarykovo n. (18:16) – Milovice (19:09)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:08)
Milovice (10625); 1 min. zpoždění
Os 9355 Praha Masarykovo n. (19:30) – Český Brod (20:05)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9354 Kolín (19:20) – Praha Masarykovo n. (20:36)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Velim; 1 min. zpoždění
Os 9353 Praha Masarykovo n. (19:00) – Kolín (20:11)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Český Brod; 1 min. zpoždění
Os 9352 Český Brod (19:28) – Praha Masarykovo n. (20:04)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Tuklaty; 1 min. zpoždění
Os 9351 Praha Masarykovo n. (18:30) – Český Brod (19:05)
prav. příj. 19:05 (skut. 19:06)
Český Brod; 1 min. zpoždění
Os 9350 Kolín (18:20) – Praha Masarykovo n. (19:36)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:33)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9349 Praha Masarykovo n. (18:00) – Kolín (19:14)
prav. příj. 19:14 (skut. 19:13)
Kolín; včas
Os 9269 Zruč nad Sázavou (19:14) – Ledeč nad Sázavou (19:40)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Chřenovice-Podhradí; 1 min. zpoždění
Os 9223 Čerčany (19:03) – Zruč nad Sázavou (21:03)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Sázava zastávka; 1 min. zpoždění
Os 9220 Ledeč nad Sázavou (18:45) – Čerčany (20:48)
prav. odj. 19:14 (skut. 19:15)
Zruč nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9072 Čerčany (19:05) – Praha hl.n. (21:07)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 9071 Praha hl.n. (19:24) – Čerčany (21:55)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Praha-Kačerov; 1 min. zpoždění
Os 9070 Čerčany (18:08) – Praha hl.n. (20:07)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Dolní Břežany-Jarov; 1 min. zpoždění
Os 9069 Praha hl.n. (17:54) – Čerčany (19:55)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:19)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 8953 Plzeň-Jižní Předm. (19:03) – Nepomuk (19:50)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:35)
Nezvěstice; 6 min. zpoždění
Os 8919 Plzeň-Jižní Předm. (18:03) – Horažďovice předm. (19:13)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:09)
Horažďovice předm.; 1 min. zpoždění
Os 8918 Horažďovice předm. (18:50) – Plzeň-Jižní Předm. (19:54)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:35)
Nezvěstice; 6 min. zpoždění
Os 8865 Beroun (18:49) – Praha hl.n. (19:43)
prav. odj. 19:25 (skut. 19:35)
Praha-Velká Chuchle; 10 min. zpoždění
Os 8864 Praha hl.n. (19:21) – Beroun (20:12)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:32)
Pha-Smíchov již.zhl.; 3 min. zpoždění
Os 8860 Praha hl.n. (18:21) – Beroun (19:12)
prav. příj. 19:11 (skut. 19:14)
Beroun; 3 min. zpoždění
Os 8721 Veselí nad Lužnicí (18:45) – České Velenice (19:49)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:30)
Suchdol nad Lužnicí; včas
Os 8718 České Velenice (19:10) – Veselí nad Lužnicí (20:13)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Majdalena; včas
Os 8574 Mělník (19:06) – Mšeno (19:47)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Živonín; včas
Os 8533 Mladějov v Čechách (18:24) – Mšeno (20:07)
prav. odj. 19:25 (skut. 19:27)
Mladá Boleslav hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 8532 Mělník (17:06) – Mladějov v Čechách (20:21)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Řepov; 1 min. zpoždění
Os 8416 Tábor (19:08) – Ražice (20:31)
prav. odj. 19:26 (skut. 19:28)
Božejovice; 2 min. zpoždění
Os 8415 Ražice (19:21) – Tábor (20:44)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:34)
Písek; 3 min. zpoždění
Os 8377 Havlíčkův Brod (19:05) – Jihlava město (19:48)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:32)
Jihlava-Bosch Diesel; 1 min. zpoždění
Os 8278 Tábor (18:05) – Benešov u Prahy (19:15)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:07)
Benešov u Prahy; včas
Os 8273 Benešov u Prahy (18:28) – Tábor (19:42)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:33)
Sudoměřice u Tábora; 5 min. zpoždění
Os 8219 Tábor (19:30) – Veselí nad Lužnicí (20:00)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Sezimovo Ústí; 1 min. zpoždění
Os 8218 České Budějovice (19:12) – Tábor (20:20)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:36)
Chotýčany; 6 min. zpoždění
Os 8019 Strakonice (18:07) – České Budějovice (19:10)
prav. příj. 19:09 (skut. 19:16)
České Budějovice; 7 min. zpoždění
Os 8014 České Budějovice (18:42) – Strakonice (19:50)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:35)
Skály; 5 min. zpoždění
Os 7958 Březnice (18:18) – Protivín (19:22)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:29)
Protivín; 7 min. zpoždění
Os 7957 Protivín (18:34) – Březnice (19:38)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:30)
Mirovice; 5 min. zpoždění
Os 7919 Blatná (19:12) – Beroun (20:51)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Hudčice; 2 min. zpoždění
Os 7916 Beroun (19:01) – Blatná (20:44)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:35)
Rejkovice; 6 min. zpoždění
Os 7823 Plzeň hl.n. (18:41) – Beroun (19:46)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Zdice; včas
Os 7822 Beroun (18:13) – Plzeň hl.n. (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:30)
Plzeň hl.n.; 12 min. zpoždění
Os 7722 Rakovník (19:05) – Beroun (20:00)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:34)
Zbečno; včas
Os 7645 Mladotice (18:46) – Plzeň hl.n. (19:38)
prav. odj. 19:24 (skut. 19:35)
Třemošná u Plzně; 11 min. zpoždění
Os 7608 Plzeň hl.n. (18:17) – Žihle (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:30)
Žihle; 10 min. zpoždění
Os 7551 Žel.Ruda-Alžbětín (18:17) – Klatovy (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:18)
Klatovy; včas
Os 7550 Klatovy (18:40) – Žel.Ruda-Alžbětín (19:38)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Železná Ruda centrum; 2 min. zpoždění
Os 7535 Přeštice (17:26) – Plzeň hl.n. (17:58)
prav. odj. 17:56 (skut. 17:57)
Plzeň zastávka; 1 min. zpoždění
Os 7431 Domažlice (18:35) – Plzeň hl.n. (19:40)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Plzeň-Skvrňany; včas
Os 7424 Plzeň hl.n. (18:20) – Domažlice město (19:28)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:30)
Domažlice město; 2 min. zpoždění
Os 7384 Mariánské Lázně (18:34) – Cheb (19:09)
prav. příj. 19:09 (skut. 19:12)
Cheb; 3 min. zpoždění
Os 7265 Planá u Mar.Lázní (19:08) – Tachov (19:25)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:22)
Tachov; 3 min. náskok
Os 7235 Bělá nad Radbuzou (19:01) – Domažlice (19:52)
prav. příj. 19:31 (skut. 19:36)
Postřekov; 5 min. zpoždění
Os 7214 Bělá nad Radbuzou (19:27) – Planá u Mar.Lázní (20:49)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:31)
Bělá n.Radbuzou.zast; 2 min. zpoždění
Os 7016 Klášterec nad Ohří (18:12) – Planá u Mar.Lázní (20:46)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Sokolov (92716); 1 min. zpoždění
Os 6925 Ústí nad Labem hl.n. (19:04) – Praha Masarykovo n. (21:16)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Bohušovice nad Ohří; 1 min. zpoždění
Os 6924 Praha Masarykovo n. (17:42) – Ústí nad Labem hl.n. (19:52)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Malé Žernoseky; 1 min. zpoždění
Os 6830 Děčín hl.n. (19:30) – Kadaň-Prunéřov (21:40)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Vilsnice; 2 min. zpoždění
Os 6829 Kadaň-Prunéřov (18:23) – Děčín hl.n. (20:26)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Teplice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 6828 Děčín hl.n. (18:30) – Chomutov (20:23)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Želénky; 1 min. zpoždění
Os 6827 Chomutov (17:33) – Děčín hl.n. (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:24)
Děčín hl.n.; včas
Os 6826 Děčín hl.n. (17:30) – Kadaň-Prunéřov (19:40)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:32)
Málkov; 1 min. zpoždění
Os 6665 Rumburk (18:06) – Děčín hl.n. (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:17)
Děčín hl.n.; včas
Os 6664 Děčín hl.n. (18:35) – Rumburk (19:49)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:36)
Rybniště; včas
Os 6617 Děčín hl.n. (18:45) – Liberec (20:54)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:24)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6614 Liberec (19:01) – Děčín hl.n. (21:12)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Zdislava; 1 min. zpoždění
Os 6612 Liberec (17:01) – Děčín hl.n. (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:10)
Děčín hl.n.; včas
Os 6417 Ústí nad Labem západ (18:03) – Lysá nad Labem (19:42)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Otradovice; včas
Os 6416 Lysá nad Labem (18:16) – Ústí nad Labem západ (19:53)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:32)
Velké Žernoseky; 2 min. zpoždění
Os 6378 Liberec (18:33) – Jindřichovice p.Smr. (19:46)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Nové Město p.Smrkem; včas
Os 6377 Jindřichovice p.Smr. (18:03) – Liberec (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:22)
Liberec; 2 min. náskok
Os 6322 Liberec (19:33) – Černousy (20:18)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Liberec; včas
Os 6276 Hradec Králové hl.n. (19:33) – Jaroměř
prav. odj. 19:33 (předp. 19:33)
Hradec Králové hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 6255 Hradec Králové hl.n. (19:04) – Pardubice hl.n. (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:28)
Pardubice hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6252 Pardubice hl.n. (19:33) – Hradec Králové hl.n. (19:55)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Pardubice hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 6115 Louny město (18:52) – Česká Lípa hl.n. (21:20)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Slatina p.Hazmburkem; 1 min. zpoždění
Os 6114 Česká Lípa hl.n. (18:35) – Louny (20:55)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:35)
Litoměřice hor.nádr.; včas
Os 6113 Louny město (16:52) – Česká Lípa hl.n. (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6056 Nymburk hl.n. (19:04) – Mladá Boleslav město (19:49)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Nepřevázka; 2 min. zpoždění
Os 6019 Rumburk (18:39) – Mladá Boleslav město (20:44)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:36)
Česká Lípa hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 6016 Mladá Boleslav hl.n. (19:23) – Rumburk (21:21)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Bakov nad Jizerou; včas
Os 6014 Mladá Boleslav hl.n. (17:23) – Rumburk (19:25)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:25)
Rumburk; včas
Os 5926 Žďár nad Sázavou (18:26) – Kolín (20:20)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Nová Ves u Leštiny; 1 min. zpoždění
Os 5840 Kolín (19:29) – Praha Masarykovo n. (21:08)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:33)
Kolín-Zálabí; 2 min. zpoždění
Os 5839 Praha Masarykovo n. (18:46) – Kolín (20:29)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Ostrá (10659); včas
Os 5838 Kolín (18:29) – Praha Masarykovo n. (20:13)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Čelákovice-Jiřina; 3 min. zpoždění
Os 5837 Praha Masarykovo n. (17:46) – Kolín (19:29)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:28)
Kolín (10657); včas
Os 5836 Kolín (17:29) – Praha Masarykovo n. (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:11)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 5720 Stará Paka (18:28) – Městec Králové (19:52)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:27)
Chlumec nad Cidlinou; 2 min. zpoždění
Os 5638 Týniště nad Orlicí (19:31) – Hradec Králové hl.n. (19:55)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Petrovice nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 5519 Turnov (19:34) – Hradec Králové hl.n. (21:53)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Turnov; včas
Os 5517 Turnov (17:34) – Hradec Králové hl.n. (19:53)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Sadová; 1 min. zpoždění
Os 5516 Hradec Králové hl.n. (18:04) – Turnov (20:25)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Jičín; včas
Os 5476 Jaroměř (18:22) – Stará Paka (19:15)
prav. příj. 19:15 (skut. 19:13)
Stará Paka; 2 min. náskok
Os 5387 Hlinsko v Čechách (19:08) – Havlíčkův Brod (19:53)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Chotěboř; včas
Os 5348 Chrudim (19:12) – Pardubice hl.n. (19:40)
prav. příj. 19:31 (skut. 19:33)
Pardubice-Rosice n.L; 2 min. zpoždění
Os 5345 Pardubice-Rosice n.L (19:08) – Žďárec u Skutče (19:54)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:36)
Slatiňany; 8 min. zpoždění
Os 5328 Hlinsko v Čechách (19:05) – Pardubice hl.n. (20:13)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Chrast u Chrudimi; včas
Os 5234 Hradec Králové hl.n. (18:34) – Chlumec nad Cidlinou (19:08)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:10)
Chlumec nad Cidlinou; 2 min. zpoždění
Os 5178 Doudleby nad Orlicí (19:05) – Častolovice (19:14)
prav. příj. 19:14 (skut. 19:14)
Častolovice; včas
Os 5119 Náchod (19:22) – Choceň (20:58)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:30)
Václavice; včas
Os 5054 Česká Třebová (18:00) – Pardubice hl.n. (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:26)
Pardubice hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 5037 Kolín (18:40) – Pardubice hl.n. (19:29)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:30)
Pardubice hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5021 Kolín (17:40) – Choceň (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:30)
Choceň; 10 min. zpoždění
Os 5020 Pardubice hl.n. (18:35) – Kolín (19:22)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:25)
Kolín; 3 min. zpoždění
Os 4980 Židlochovice (18:54) – Kuřim (19:47)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4979 Kuřim (19:11) – Židlochovice (20:03)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:35)
Brno hl.n.; včas
Bus Os 4857 Rapotice (19:28) – Brno hl.n. (20:17)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:28)
Rapotice (NAD); včas
Bus Os 4853 Třebíč (17:44) – Brno hl.n. (19:17)
prav. příj. 19:17 (skut. 19:17)
Brno hl.n. (NAD); včas
Os 4775 Česká Třebová (19:04) – Letovice (19:54)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:36)
Hradec nad Svitavou; 3 min. zpoždění
Os 4735 Letovice (18:58) – Brno hl.n. (19:59)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:31)
Blansko; včas
Os 4733 Letovice (17:58) – Křenovice hor.nádr. (19:35)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Zbýšov; 3 min. zpoždění
Os 4730 Brno hl.n. (19:00) – Letovice (20:01)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:35)
Blansko; 6 min. zpoždění
Os 4664 Hustopeče u Brna (17:57) – Tišnov (19:29)
prav. příj. 19:23 (skut. 19:36)
Čebín; 13 min. zpoždění
Os 4661 Tišnov (18:29) – Hustopeče u Brna (20:02)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:34)
Hrušovany u Brna; 7 min. zpoždění
Os 4623 Žďár nad Sázavou (18:37) – Hustopeče u Brna (21:02)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:28)
Tišnov; 1 min. zpoždění
Os 4622 Hustopeče u Brna (18:57) – Žďár nad Sázavou (21:20)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Vojkovice n.Svratkou; 1 min. zpoždění
Os 4620 Hustopeče u Brna (16:57) – Žďár nad Sázavou (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:29)
Žďár nad Sázavou; 9 min. zpoždění
Os 4529 Znojmo (18:56) – Břeclav (20:12)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Novosedly; včas
Os 4526 Břeclav (19:36) – Znojmo
prav. odj. 19:36 (předp. 19:36)
Břeclav; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 4524 Břeclav (18:40) – Hrušovany n.J.-Šanov (19:25)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:24)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Os 4265 Břeclav (19:35) – Hodonín (19:55)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Břeclav; včas
Os 4242 Zlín střed (18:19) – Hodonín (19:30)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:30)
Hodonín; včas
Os 4222 Přerov (19:08) – Břeclav (21:29)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Otrokovice; včas
Os 4221 Břeclav (18:35) – Přerov (20:18)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Spytihněv; 1 min. zpoždění
Os 4220 Přerov (17:32) – Břeclav (19:28)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:28)
Břeclav; včas
Os 4181 Kyjov (19:07) – Veselí nad Moravou (19:34)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:34)
Veselí nad Moravou; včas
Os 4123 Brno hl.n. (18:15) – Uherské Hradiště (20:27)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:34)
Bohuslavice u Kyjova; 2 min. zpoždění
Os 4122 Staré Město u U.H. (19:04) – Veselí nad Moravou (19:42)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:34)
Ostrožská Nová Ves; 3 min. zpoždění
Os 4120 Uherské Hradiště (17:35) – Brno hl.n. (19:48)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:35)
Šlapanice zastávka; 3 min. zpoždění
Os 3927 Kojetín (19:21) – Valašské Meziříčí (21:26)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:34)
Kroměříž; 1 min. zpoždění
Os 3925 Kroměříž (19:12) – Rožnov pod Radhoštěm (21:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:20)
Hulín; včas
Os 3920 Rožnov pod Radhoštěm (18:00) – Kojetín (19:49)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:31)
Hulín; 3 min. zpoždění
Os 3876 Vyškov na Moravě (18:59) – Přerov (19:59)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:35)
Měrovice nad Hanou; 4 min. zpoždění
Os 3861 Olomouc hl.n. (19:32) – Přerov (19:54)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:36)
Olomouc hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 3836 Nezamyslice (18:24) – Olomouc hl.n. (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:30)
Olomouc hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 3835 Olomouc hl.n. (18:32) – Nezamyslice (19:34)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:32)
Němčice nad Hanou; 3 min. zpoždění
Sp 3807 [Vltava Dunaj] České Budějovice (18:03) – Linz Hbf
prav. odj. 19:07 (skut. 19:17)
Summerau; 10 min. zpoždění
Sp 3806 [Donau Moldau] Linz Hbf – České Budějovice (19:59)
prav. odj. 19:25 (skut. 19:29)
Kaplice; 4 min. zpoždění
Os 3788 Zábřeh na Moravě (19:17) – Česká Třebová (19:50)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:36)
Žichlínek; 4 min. zpoždění
Os 3750 Olomouc hl.n. (19:33) – Kouty nad Desnou (21:07)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Olomouc předn.; včas
Os 3739 Kouty nad Desnou (17:48) – Nezamyslice (20:18)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3737 Kouty nad Desnou (16:50) – Nezamyslice (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:25)
Nezamyslice; 7 min. zpoždění
Os 3736 Prostějov hl.n. (18:00) – Kouty nad Desnou (20:05)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Vikýřovice-Lesní; 1 min. zpoždění
Os 3734 Nezamyslice (16:40) – Kouty nad Desnou (19:06)
prav. příj. 19:06 (skut. 19:06)
Kouty nad Desnou; včas
Os 3642 Šumperk (18:30) – Olomouc hl.n. (20:17)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Uničov; včas
Bus Os 3641 Olomouc hl.n. (17:37) – Šumperk (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:10)
Šumperk (NAD); včas
Os 3615 Šumperk (18:27) – Hanušovice (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:10)
Hanušovice; včas
Os 3566 Hrubá Voda (19:12) – Olomouc hl.n. (19:46)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:34)
Hlubočky-Mar.Údolí; 4 min. zpoždění
Os 3563 Olomouc hl.n. (18:35) – Hrubá Voda (19:08)
prav. příj. 19:08 (skut. 19:06)
Hrubá Voda; 2 min. náskok
Os 3526 Opava východ (17:39) – Rýmařov (19:42)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:34)
Velká Štáhle; 1 min. zpoždění
Os 3525 Rýmařov (18:25) – Opava východ (20:20)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:31)
Brantice; 1 min. zpoždění
Os 3504 Krnov (19:03) – Olomouc hl.n. (20:57)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Bruntál; 1 min. zpoždění
Os 3432 Český Těšín (18:44) – Opava východ (20:19)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:34)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3430 Český Těšín (17:45) – Opava východ (19:13)
prav. příj. 19:13 (skut. 19:14)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 3429 Opava východ (18:42) – Český Těšín (20:05)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 3427 Opava východ (17:42) – Český Těšín (19:06)
prav. příj. 19:06 (skut. 19:06)
Český Těšín; včas
Os 3335 Přerov (19:28) – Suchdol nad Odrou (20:12)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:36)
Prosenice; 2 min. zpoždění
Os 3324 Suchdol nad Odrou (19:09) – Hranice na Moravě (19:34)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:33)
Hranice na Moravě; včas
Os 3226 Vsetín (18:00) – Přerov (19:25)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:26)
Přerov; 1 min. zpoždění
Os 3225 Přerov (18:28) – Vsetín (19:43)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:34)
Bystřička; 2 min. zpoždění
Os 3149 Frenštát p.Radhoštěm (18:51) – Ostrava hl.n.frýd.k. (20:02)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Lískovec u Frýdku; včas
Os 3147 Frenštát p.Radhoštěm (17:54) – Ostrava hl.n.frýd.k. (19:05)
prav. příj. 19:05 (skut. 19:07)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 2 min. zpoždění
Os 3144 Ostrava hl.n.frýd.k. (18:51) – Frenštát p.Radhoštěm (20:06)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:33)
Baška; 2 min. zpoždění
Os 3112 Ostrava hl.n.frýd.k. (17:48) – Valašské Meziříčí (20:00)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:34)
Veřovice; včas
Os 3109 Valašské Meziříčí (19:16) – Ostrava hl.n.frýd.k. (21:05)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:32)
Mořkov hlavní trať; 1 min. zpoždění
Os 3057 Mošnov, Ostr.Airport (18:45) – Bohumín (19:22)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:23)
Bohumín; 1 min. zpoždění
Os 3041 Dětmarovice (19:11) – Petrovice u Karviné (19:20)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:21)
Petrovice u Karviné; 1 min. zpoždění
Os 3004 Petrovice u Karviné (19:30) – Bohumín (19:48)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Závada odbočka; včas
Os 2969 Katowice – Bohumín (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:29)
Bohumín; 5 min. zpoždění
Os 2953 Ostrava-Svinov (19:34) – Mosty u Jablunkova (20:53)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Os 2951 Studénka (18:12) – Mosty u Jablunkova (19:53)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Třinec centrum; 1 min. zpoždění
Os 2950 Mosty u Jablunkova (19:07) – Ostrava-Svinov (20:28)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Třinec-Konská; 2 min. zpoždění
Os 2948 Mosty u Jablunkova (18:07) – Studénka (19:51)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:35)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Os 2779 Velká nad Veličkou (19:23) – Trenčianska Teplá
prav. příj. 19:30 (skut. 19:30)
Velká n.Velič.st.hr.; včas
Os 2725 Hodonín (18:17) – Velká nad Veličkou (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:20)
Velká nad Veličkou; včas
Os 2722 Velká nad Veličkou (18:39) – Hodonín (19:51)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Sudoměřice n.Moravou; včas
Os 2670 Liberec (18:35) – Szklarska Poreba Go.
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Desná; včas
Os 2669 Szklarska Poreba Go. – Liberec (20:18)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Smržovka dol.nádr.; 2 min. zpoždění
Os 2667 Szklarska Poreba Go. – Liberec (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:17)
Liberec; včas
Os 2632 Liberec (19:35) – Desná-Riedlova vila (20:33)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Liberec; včas
Os 2567 Praha hl.n. (19:31) – Benešov u Prahy (20:36)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:33)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2565 Praha hl.n. (19:01) – Benešov u Prahy (20:06)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Světice; 1 min. zpoždění
Os 2564 Benešov u Prahy (19:21) – Praha hl.n. (20:23)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:36)
Pyšely; 4 min. zpoždění
Os 2563 Praha hl.n. (18:31) – Benešov u Prahy (19:36)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Benešov u Prahy; včas
Os 2562 Benešov u Prahy (18:51) – Praha hl.n. (19:53)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Praha-H.Měcholupy; 2 min. zpoždění
Os 2560 Benešov u Prahy (18:21) – Praha hl.n. (19:23)
prav. příj. 19:23 (skut. 19:23)
Praha hl.n.; včas
Os 2438 Zruč nad Sázavou (19:20) – Kutná Hora hl.n. (20:42)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Hodkov; 2 min. zpoždění
Os 2437 Kutná Hora hl.n. (19:03) – Zruč nad Sázavou (20:09)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Bahno; 2 min. zpoždění
Os 2363 Břeclav (18:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 19:24 (skut. 19:24)
Deutsch Wagram; včas
Os 2360 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (21:29)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Pfaffstätten; včas
Os 2352 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (19:29)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:31)
Břeclav; 2 min. zpoždění
Os 2265 Znojmo (18:57) – Wien Meidling
prav. příj. 19:34 (skut. 19:35)
Guntersdorf; 1 min. zpoždění
Os 2257 Znojmo (16:57) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 18:38 (skut. 18:38)
Wien Hbf (Bstg. 1-2); včas
Os 2254 Wiener Neustadt Hbf – Znojmo (20:36)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Sierndorf b.Stocker.; včas
Os 2170 České Velenice (19:03) – České Budějovice (19:50)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Trocnov; 1 min. zpoždění
Sp 2131 České Velenice (19:05) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. odj. 19:25 (skut. 19:26)
Vitis; 1 min. zpoždění
Sp 2128 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (20:49)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:35)
Eggenburg; 2 min. zpoždění
Sp 2127 České Velenice (17:01) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. odj. 19:26 (skut. 19:26)
Wien Spittelau; včas
Os 2066 Dobříš (17:36) – Praha hl.n. (19:07)
prav. příj. 19:07 (skut. 19:08)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2024 Dobříš (19:06) – Praha hl.n. (20:37)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Rymaně; 3 min. zpoždění
Os 2023 Praha hl.n. (18:24) – Dobříš (19:55)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:32)
Mníšek pod Brdy; 1 min. zpoždění
Sp 1935 [SAUVIGNON] Havlíčkův Brod (19:03) – Znojmo (21:02)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Jihlava; 1 min. zpoždění
Sp 1921 [Renesance] Havlíčkův Brod (18:03) – Slavonice (20:26)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:34)
Telč; včas
Sp 1920 [Renesance] Slavonice (17:25) – Havlíčkův Brod (19:57)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:34)
Jihlava; 2 min. náskok
Sp 1896 Hradec Králové hl.n. (19:03) – Trutnov hl.n. (20:18)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:32)
Česká Skalice; včas
Sp 1883 [Skály] Náchod (18:22) – Choceň (19:21)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:24)
Choceň; 3 min. zpoždění
Sp 1880 Choceň (18:39) – Náchod (19:39)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:35)
Václavice; 5 min. zpoždění
Sp 1867 Broumov (18:02) – Starkoč (19:18)
prav. příj. 19:18 (skut. 19:19)
Starkoč; 1 min. zpoždění
Sp 1864 Starkoč (18:42) – Broumov (19:56)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:36)
Březová u Broumova; 2 min. zpoždění
Sp 1837 Hradec Králové hl.n. (19:05) – Letohrad (20:27)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Lípa nad Orlicí; 2 min. zpoždění
Sp 1820 Trutnov hl.n. (18:24) – Chlumec nad Cidlinou (20:25)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:36)
Nová Paka; včas
Sp 1819 Kolín (18:42) – Trutnov hl.n. (21:44)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:22)
Chlumec nad Cidlinou; 1 min. zpoždění
Sp 1817 Kolín (16:42) – Trutnov hl.n. (19:50)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:35)
Chotěvice; 5 min. zpoždění
Sp 1816 Trutnov hl.n. (16:09) – Kolín (19:10)
prav. příj. 19:10 (skut. 19:12)
Kolín; 2 min. zpoždění
Sp 1784 [Radhošť] Frenštát p.Radhoštěm (18:28) – Brno hl.n. (21:18)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Jankovice; 2 min. zpoždění
Sp 1781 [Pernštejn] Žďár nad Sázavou (17:44) – Brno hl.n. (19:49)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:33)
Česká; 5 min. zpoždění
Sp 1776 [Javořina] Vlárský průsmyk (18:50) – Brno hl.n. (21:45)
prav. odj. 19:31 (skut. 19:35)
Bojkovice; 4 min. zpoždění
Sp 1775 Brno hl.n. (19:28) – Staré Město u U.H. (21:26)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Brno-Černovice odb.; včas
Sp 1774 Staré Město u U.H. (18:27) – Brno hl.n. (20:33)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:36)
Jestřabice; včas
Sp 1773 Brno hl.n. (17:28) – Bojkovice (19:56)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:35)
Havřice; 2 min. zpoždění
Sp 1581 Kladno-Ostrovec (19:03) – Praha Masarykovo n. (19:52)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Praha-Ruzyně; včas
Sp 1491 Nymburk hl.n. (18:20) – Jičín (19:28)
prav. příj. 19:28 (skut. 19:28)
Jičín; včas
Sp 1488 [Český ráj] Turnov (16:43) – Praha Masarykovo n. (19:16)
prav. příj. 19:16 (skut. 19:21)
Praha Masarykovo n.; 5 min. zpoždění
Os 1481 Jaroměř (19:03) – Pardubice hl.n. (19:53)
prav. příj. 19:25 (skut. 19:25)
Hradec Králové hl.n.; včas
Sp 1447 Jeseník (17:30) – Krnov (18:58)
prav. příj. 18:58 (skut. 19:26)
Krnov; 28 min. zpoždění
Sp 1446 Krnov (19:05) – Lipová Lázně (20:52)
prav. odj. 19:10 (skut. 19:34)
Krásné Loučky; 24 min. zpoždění
Sp 1420 Jeseník (18:46) – Zábřeh na Moravě (20:26)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Nové Losiny; 1 min. zpoždění
Sp 1419 Šumperk (19:29) – Jeseník (21:00)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:36)
Bludov; 2 min. zpoždění
R 1335 [Praděd] Olomouc hl.n. (19:05) – Krnov (20:51)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:32)
Hrubá Voda; 4 min. zpoždění
R 1333 [Praděd] Olomouc hl.n. (17:05) – Ostrava-Svinov (20:01)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:33)
Opava východ; včas
R 991 [Vysočina] Praha-Smíchov (17:48) – Brno hl.n. (21:42)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Sázavka; včas
R 989 [Vysočina] Praha-Smíchov (16:52) – Brno hl.n. (20:40)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Ostrov nad Oslavou; včas
R 987 [Vysočina] Praha-Smíchov (15:48) – Brno hl.n. (19:40)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:35)
Brno-Židenice; včas
R 978 [Vysočina] Brno hl.n. (15:20) – Praha-Smíchov (19:04)
prav. příj. 19:04 (skut. 19:13)
Praha-Smíchov; 9 min. zpoždění
R 976 [Vysočina] Brno hl.n. (16:20) – Praha hl.n. (19:52)
prav. odj. 19:26 (skut. 19:36)
Český Brod; 10 min. zpoždění
R 972 [Vysočina] Brno hl.n. (18:20) – Praha hl.n. (21:54)
prav. odj. 19:22 (skut. 19:31)
Ostrov nad Oslavou; 9 min. zpoždění
R 963 [Vysočina] Praha-Smíchov (18:48) – Žďár nad Sázavou (21:27)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Pečky; včas
R 940 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (19:08) – Praha hl.n. (20:49)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:34)
Chlumec nad Cidlinou; 6 min. zpoždění
R 933 [Krakonoš] Praha hl.n. (18:11) – Trutnov hl.n. (21:20)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:35)
Chlumec nad Cidlinou; 6 min. zpoždění
R 931 [Krakonoš] Praha hl.n. (16:11) – Trutnov hl.n. (19:22)
prav. příj. 19:20 (skut. 19:19)
Trutnov hl.n.; včas
R 922 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (16:42) – Praha hl.n. (19:49)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:36)
Úvaly; 6 min. zpoždění
R 920 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (18:42) – Praha hl.n. (21:49)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Rychnovek; včas
R 915 [Bouzov] Brno hl.n. (19:18) – Šumperk (21:41)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:35)
Ponětovice; 3 min. zpoždění
R 913 [Bouzov] Brno hl.n. (17:18) – Šumperk (19:43)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:34)
Zábřeh na Mor. zast.; 5 min. zpoždění
R 902 [Bouzov] Šumperk (18:09) – Brno hl.n. (20:38)
prav. odj. 19:23 (skut. 19:28)
Prostějov hl.n.; 5 min. zpoždění
R 897 [Zlínský expres] Praha-Smíchov (18:40) – Zlín střed (22:32)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Kolín zastávka; 1 min. zpoždění
R 895 [Slovácký expres] Praha-Smíchov (16:40) – Veselí nad Moravou (21:00)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:33)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
R 893 [Slovácký expres] Praha-Smíchov (14:40) – Luhačovice (19:24)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:22)
Luhačovice; včas
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice (14:31) – Praha hl.n. (19:02)
prav. příj. 19:02 (skut. 19:14)
Praha hl.n.; 12 min. zpoždění
R 882 [Slovácký expres] Luhačovice (16:32) – Praha hl.n. (21:09)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:33)
Bezpráví; 4 min. zpoždění
R 880 [Slovácký expres] Luhačovice (18:09) – Olomouc hl.n. (20:00)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Říkovice; 1 min. zpoždění
R 875 [Svitava] Praha-Smíchov (17:40) – Brno hl.n. (21:05)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:34)
Bezpráví; 2 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. (16:56) – Praha hl.n. (20:02)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Pečky; 1 min. zpoždění
R 860 [Svitava] Brno hl.n. (18:56) – Praha-Smíchov (22:12)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Letovice zastávka; včas
R 829 [Moravan] Brno hl.n. (19:36) – Hodonín
prav. odj. 19:36 (předp. 19:36)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
R 815 [Moravan] Brno hl.n. (18:36) – Olomouc hl.n. (20:51)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:35)
Moravská Nová Ves; 7 min. zpoždění
R 804 [Moravan] Olomouc hl.n. (17:04) – Brno hl.n. (19:24)
prav. příj. 19:24 (skut. 19:28)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
R 802 [Moravan] Olomouc hl.n. (19:04) – Brno hl.n. (21:24)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:36)
Břest; 8 min. zpoždění
R 795 [Střekov] Ústí nad Labem hl.n. (18:33) – Kolín (20:40)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Liběchov; 1 min. zpoždění
R 784 [Střekov] Kolín (17:14) – Ústí nad Labem hl.n. (19:27)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:22)
Ústí nad Labem hl.n.; 4 min. náskok
R 782 [Střekov] Kolín (19:14) – Ústí nad Labem hl.n. (21:27)
prav. příj. 19:35 (skut. 19:36)
Nymburk hl.n.; 1 min. zpoždění
R 779 [Berounka] Klatovy (19:30) – Praha hl.n.
prav. odj. 19:30 (předp. 19:35)
Klatovy; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
R 777 [Berounka] Klatovy (18:28) – Praha hl.n. (20:51)
prav. odj. 19:24 (skut. 19:34)
Plzeň-Doubravka; 10 min. zpoždění
R 775 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín (16:17) – Praha hl.n. (19:51)
prav. příj. 19:29 (skut. 19:34)
Praha-Radotín; 5 min. zpoždění
R 758 [Berounka] Praha hl.n. (17:13) – Klatovy (19:29)
prav. odj. 19:24 (skut. 19:33)
Točník; 9 min. zpoždění
R 756 [Berounka] Praha hl.n. (18:13) – Klatovy (20:29)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:36)
Klabava; 6 min. zpoždění
R 754 [Berounka] Praha hl.n. (19:13) – Plzeň hl.n. (20:38)
prav. příj. 19:30 (skut. 19:34)
Praha-Radotín; 4 min. zpoždění
R 731 [Lužnice] Praha-Holešovice (19:09) – Tábor (20:57)
prav. příj. 19:32 (skut. 19:35)
Praha-Vršovice; 3 min. zpoždění
R 729 [Vltava] Praha-Holešovice (18:09) – České Budějovice (20:51)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:33)
Heřmaničky; 3 min. zpoždění
R 727 [Lužnice] Praha-Holešovice (17:09) – České Velenice (20:23)
prav. příj. 19:22 (skut. 19:22)
Veselí nad Lužnicí; včas
R 706 [Vltava] České Budějovice (17:08) – Praha-Holešovice (19:46)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:30)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
R 704 [Lužnice] České Velenice (17:25) – Praha hl.n. (20:35)
prav. odj. 19:30 (skut. 19:32)
Heřmaničky; 2 min. zpoždění
R 697 [Labe] Děčín hl.n. (19:22) – Praha hl.n. (21:12)
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Neštědice; 1 min. zpoždění
R 693 [Labe] Děčín hl.n. (17:22) – Praha hl.n. (19:12)
prav. příj. 19:11 (skut. 19:13)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 676 [Labe] Praha hl.n. (18:47) – Děčín hl.n. (20:33)
prav. příj. 19:34 (skut. 19:34)
Hněvice; včas
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:03) – Brno hl.n. (20:32)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:30)
Náměšť nad Oslavou; 3 min. zpoždění
R 662 [Rožmberk] Brno hl.n. (13:35) – Plzeň hl.n. (19:59)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:34)
Nepomuk (96662); 5 min. zpoždění
R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. (15:35) – Plzeň hl.n. (21:59)
prav. odj. 19:19 (skut. 19:31)
Doňov (96660); 12 min. zpoždění
R 657 [Bezdrev] Plzeň hl.n. (18:03) – České Budějovice (19:55)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:35)
Protivín zastávka; 8 min. zpoždění
R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (16:03) – Jihlava (20:18)
prav. odj. 19:22 (skut. 19:33)
Počátky-Žirovnice; 11 min. zpoždění
R 652 [Rožmberk] Brno hl.n. (17:35) – Jihlava (19:33)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:34)
Jihlava (96652); 1 min. zpoždění
R 619 [Krušnohor] Cheb (18:17) – Praha hl.n. (22:37)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Vojkovice nad Ohří (92619); včas
R 617 [Krušnohor] Cheb (16:17) – Praha hl.n. (20:37)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:36)
Lovosice město (92617); včas
R 608 Praha hl.n. (15:26) – Cheb (19:42)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Tršnice (92608); 1 min. zpoždění
R 606 [Krušnohor] Praha hl.n. (17:26) – Cheb (21:40)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:35)
Most; 1 min. zpoždění
R 604 [Krušnohor] Praha hl.n. (19:26) – Chomutov (22:07)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
Ex 565 [Západní expres] Cheb (18:33) – Plzeň hl.n. (19:52)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:35)
Pňovany; včas
Ex 563 [Západní expres] Cheb (16:34) – Praha hl.n. (19:21)
prav. odj. 19:00 (skut. 19:33)
Praha-Radotín; 33 min. zpoždění
Ex 558 [Západní expres] Praha hl.n. (16:43) – Cheb (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:29)
Cheb; 3 min. zpoždění
Ex 521 [Valašský expres] Praha hl.n. (17:23) – Vsetín (21:14)
prav. odj. 19:35 (skut. 19:36)
Moravičany; 1 min. zpoždění
SC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně (14:27) – Bohumín (20:55)
prav. odj. 19:24 (skut. 19:36)
Zábřeh na Moravě; 12 min. zpoždění
IC 504 [Pendolino] Praha hl.n. (18:43) – Karlovy Vary (22:09)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:36)
Zdice; 7 min. zpoždění
rj 373 [Vindobona] Praha hl.n. (16:45) – Graz Hbf
prav. odj. 19:33 (skut. 19:33)
Hrušovany u Brna; včas
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:18)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:35)
Helmahof; 6 min. zpoždění
EC 337 [Jižní expres] Praha-Holešovice (17:44) – Linz Hbf
prav. odj. 19:36 (skut. 19:36)
Veselí nad Lužnicí; včas
EC 336 [Jižní expres] Linz Hbf – České Budějovice (20:53)
prav. příj. 19:33 (skut. 19:33)
Kefermarkt; včas
EC 334 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (20:08)
prav. odj. 19:28 (skut. 19:35)
Čtyřkoly; 7 min. zpoždění
R 300 [Galicja] Przemysl Gl. – Ostrava-Svinov (19:26)
prav. příj. 19:26 (skut. 19:26)
Ostrava-Svinov; včas
EC 285 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. (19:44) – Bratislava hl.st.
prav. odj. 19:44 (skut. 19:59)
Praha hl.n.; 15 min. zpoždění
EC 283 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. (17:44) – Prešov
prav. odj. 19:28 (skut. 19:32)
Hradec nad Svitavou; 4 min. zpoždění
EC 281 [Metropolitan] Praha hl.n. (15:44) – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 19:11 (skut. 19:14)
Kúty; 3 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:16)
prav. odj. 18:29 (skut. 19:34)
Svitavy; 65 min. zpoždění
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:16)
prav. odj. 19:16 (skut. 19:36)
Zaječí; 20 min. zpoždění
EC 270 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Brno hl.n. (21:37)
prav. odj. 19:29 (skut. 19:30)
Šaľa; 1 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:20)
prav. odj. 19:33 (skut. 19:35)
Hladké Životice; 2 min. zpoždění
Ex 221 [Valašský expres] Praha hl.n. (15:23) – Žilina
prav. příj. 19:35 (skut. 19:35)
Horní Lideč st.hr.; včas
EC 145 [Ostravan] Praha hl.n. (16:23) – Bohumín (20:02)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:35)
Jeseník nad Odrou; 8 min. zpoždění
Ex 140 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n. (19:42)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:35)
Praha-Běchovice; 8 min. zpoždění
Ex 122 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (20:42)
prav. odj. 19:34 (skut. 19:33)
Kostěnice; včas
Ex 120 [Valašský expres] Horní Lideč (18:33) – Olomouc hl.n. (20:06)
prav. odj. 19:36 (skut. 19:36)
Drahotuše; včas
IC 117 [Silesia] Praha hl.n. (14:23) – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 18:15 (skut. 19:06)
Chałupki; 51 min. zpoždění
EC 114 [Cracovia] Przemysl Gl. – Praha hl.n. (17:42)
prav. příj. 17:39 (skut. 19:09)
Praha hl.n.; 90 min. zpoždění
Ex 112 [Silesia] Warszawa Wschodnia – Praha hl.n. (21:42)
prav. odj. 18:58 (skut. 19:35)
Prosenice; 37 min. zpoždění
EC 107 [Sobieski] Gdynia Glowna – Wien Hbf
prav. odj. 19:22 (skut. 19:35)
Polom; 13 min. zpoždění
EC 105 [Porta Moravica] Przemysl Gl. – Graz Hbf
prav. odj. 19:30 (skut. 19:32)
Deutsch Wagram; 2 min. zpoždění
EC 100 [Moravia] Wien Hbf – Bohumín (21:12)
prav. příj. 19:21 (skut. 19:36)
Hodonín; 15 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.