Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: pátek 23.2., 17:07
Os 19965 Nučice zastávka (16:11) – Praha-Smíchov (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:47)
Praha-Smíchov; 6 min. zpoždění
Os 19016 Čisovice (15:37) – Praha hl.n. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:37)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 9956 Praha-Smíchov (17:06) – Řevnice
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Praha-Smíchov; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9953 Řevnice (16:13) – Praha-Smíchov (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:44)
Praha-Smíchov; 4 min. zpoždění
Os 9641 Kralupy nad Vltavou (16:12) – Praha Masarykovo n. (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:47)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9478 Lysá nad Labem (16:40) – Praha hl.n. (17:19)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Praha-Rajská zahrada; 1 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:48) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:39)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Os 9345 Praha Masarykovo n. (16:53) – Kolín (18:07)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 9340 Kolín (15:45) – Praha Masarykovo n. (17:00)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:03)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Os 9149 Praha hl.n. (17:01) – Strančice (17:36)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Praha-Vršovice; včas
Os 9144 Strančice (16:21) – Praha hl.n. (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:54)
Praha hl.n.; včas
Os 9016 Čerčany (15:17) – Praha hl.n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:03)
Praha hl.n.; včas
Os 8856 Český Brod (16:34) – Karlštejn (17:57)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Praha-Libeň; 2 min. zpoždění
Os 8855 Karlštejn (16:28) – Český Brod (17:50)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Praha-Vyšehrad výh.; 1 min. zpoždění
Os 5835 Praha Masarykovo n. (16:50) – Kolín (18:28)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Skály výhybna; 2 min. zpoždění
Os 5832 Kolín (15:29) – Praha Masarykovo n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:02)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 4945 Tišnov (16:44) – Židlochovice (17:51)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Brno-Královo Pole; včas
Os 4942 Židlochovice (16:36) – Tišnov (17:44)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:00)
Brno hl.n.; včas
Os 4841 Zastávka u Brna (16:20) – Brno hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:54)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4739 Letovice (15:58) – Křenovice hor.nádr. (17:35)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4738 Sokolnice-Telnice (16:40) – Letovice (18:02)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Brno-Židenice; včas
Os 4618 Hustopeče u Brna (16:05) – Křižanov (17:58)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Brno-Lesná; 3 min. zpoždění
Os 4617 Tišnov (16:29) – Hustopeče u Brna (17:54)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Brno-Židenice; 2 min. zpoždění
Os 4443 Bohutice (15:59) – Brno hl.n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:05)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4153 Brno hl.n. (16:48) – Kyjov (18:09)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Brno-Slatina; 3 min. zpoždění
Os 4150 Nemotice (16:09) – Brno-Židenice (17:04)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Brno-Čer.zhl.Táb.odb; 3 min. zpoždění
Os 4029 Rájec-Jestřebí (16:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:41)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Os 2555 Praha hl.n. (16:51) – Benešov u Prahy (17:53)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Praha-Hostivař; včas
Os 2550 Benešov u Prahy (16:05) – Praha hl.n. (17:05)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Praha hl.n.; včas
Os 2548 Benešov u Prahy (15:35) – Praha hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:38)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
R 989 [Vysočina] Praha-Vršovice (16:56) – Žďár nad Sázavou (19:29)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 944 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (15:08) – Praha hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:49)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
R 906 [Bouzov] Šumperk (14:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:43)
Brno hl.n.; včas
R 895 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (16:52) – Veselí nad Moravou (20:58)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Pha hl.n.L601b,L602b; včas
R 886 [Slovácký expres] Luhačovice (12:31) – Praha-Vršovice (17:14)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:04)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 871 [Svitava] Praha-Vršovice (13:52) – Brno hl.n. (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:05)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 769 [Berounka] Klatovy (14:28) – Praha-Smíchov (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Praha-Smíchov; včas
R 758 [Berounka] Praha-Smíchov (17:03) – Klatovy (19:29)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
R 712 [Vltava] České Budějovice (15:10) – Praha hl.n. (17:10)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Praha-Eden; 3 min. zpoždění
R 689 [Labe] Děčín hl.n. (15:25) – Praha hl.n. (17:12)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:06)
Praha-Bubeneč; 8 min. zpoždění
rj 256 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (17:13)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Praha-Libeň; včas
EC 126 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:56)
Praha-Vršovice; 12 min. zpoždění
Bus R 96967 Jihlava (16:13) – Třebíč (17:03)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:47)
Okříšky (NAD); včas
Bus R 96960 Třebíč (16:42) – Jihlava (17:32)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:01)
Okříšky (NAD); 2 min. zpoždění
Os 93225 Hranice na Moravě (17:02) – Vsetín (17:50)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Skalka odbočka; 2 min. zpoždění
Os 93223 Hranice na Moravě (16:02) – Vsetín (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Vsetín; 1 min. zpoždění
Os 93220 Vsetín (16:00) – Hranice na Moravě (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:55)
Hranice na Moravě; včas
Os 28423 Bechyně (17:03) – Tábor (17:48)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Bechyně; 3 min. zpoždění
Os 28422 Tábor (17:07) – Bechyně
prav. odj. 17:07 (předp. 17:07)
Tábor; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 28421 Bechyně (16:02) – Tábor (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Tábor; včas
Os 28420 Tábor (16:07) – Bechyně (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:55)
Bechyně; 1 min. zpoždění
Os 28321 Telč (16:33) – Dačice město (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:57)
Dačice město; včas
Os 28306 Dačice město (17:04) – Jihlava (18:36)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Dačice; 1 min. zpoždění
Os 28045 Velký Šenov (17:05) – Rumburk (17:26)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Velký Šenov; včas
Os 28044 Rumburk (16:32) – Velký Šenov (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:53)
Velký Šenov; včas
Os 27915 Blatná (16:47) – Nepomuk (17:24)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Kasejovice; včas
Os 27878 Příkosice (17:02) – Nezvěstice (17:25)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Mešno; 1 min. zpoždění
Os 27875 Nezvěstice (16:33) – Příkosice (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:56)
Příkosice; včas
Os 27823 Příkosice (17:02) – Rokycany (17:23)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Mirošov město; včas
Os 27820 Rokycany (16:34) – Příkosice (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:56)
Příkosice; 1 min. zpoždění
Os 27723 Lochovice (16:35) – Zadní Třebaň (17:20)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:03)
Skuhrov pod Brdy; 1 min. zpoždění
Os 27720 Zadní Třebaň (16:32) – Lochovice (17:20)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Osov; včas
Os 27425 Heřmanova Huť (17:00) – Nýřany (17:15)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:00)
Heřmanova Huť; včas
Os 27422 Nýřany (16:40) – Heřmanova Huť (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:57)
Heřmanova Huť; 2 min. zpoždění
Os 27324 Radnice (16:37) – Plzeň hl.n. (17:29)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Sedlecko; 2 min. zpoždění
Os 27323 Plzeň hl.n. (16:13) – Radnice (17:09)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Břasy; 1 min. zpoždění
Os 27311 Bezdružice (16:01) – Radnice (18:09)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:03)
Plzeň-Křimice; 2 min. zpoždění
Os 27310 Radnice (15:37) – Bezdružice (17:52)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Plešnice; 2 min. zpoždění
Os 27215 Luby u Chebu (16:54) – Cheb (17:30)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Velký Luh; včas
Os 27214 Cheb (16:15) – Luby u Chebu (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:51)
Luby u Chebu; včas
Os 27157 Loket (17:04) – Nové Sedlo u Lokte (17:12)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Loket; včas
Os 27156 Nové Sedlo u Lokte (16:44) – Loket (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:50)
Loket; včas
Os 26345 Josefův Důl (16:56) – Smržovka (17:09)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:00)
Josefův Důl; 4 min. zpoždění
Os 26342 Smržovka (16:42) – Josefův Důl (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:57)
Josefův Důl; 3 min. zpoždění
Os 26126 Benešov u Prahy (16:33) – Sedlčany (17:20)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Štětkovice; 1 min. zpoždění
Os 26125 Sedlčany (16:53) – Benešov u Prahy (17:41)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Štětkovice; včas
Os 26121 Sedlčany (15:53) – Benešov u Prahy (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:41)
Benešov u Prahy; včas
Os 26056 Děčín hl.n. (15:36) – Varnsdorf (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:57)
Varnsdorf; 4 min. zpoždění
Os 26055 Varnsdorf (17:01) – Děčín hl.n. (18:19)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Dolní Podluží; 2 min. zpoždění
Bus Os 25821 Rudná u Prahy (16:10) – Praha-Zličín (16:45)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:22)
Hostivice (NAD); včas
Os 25820 Praha-Zličín (16:11) – Rudná u Prahy (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:47)
Rudná u Prahy; včas
Bus Os 25819 Rudná u Prahy (15:10) – Praha-Zličín (15:45)
prav. příj. 15:23 (skut. 15:22)
Hostivice (NAD); včas
Os 25724 Kunčice nad Labem (16:52) – Vrchlabí (16:59)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:02)
Vrchlabí; 3 min. zpoždění
Os 25723 Vrchlabí (17:02) – Kunčice nad Labem (17:09)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Vrchlabí; 3 min. zpoždění
Os 25721 Vrchlabí (16:40) – Kunčice nad Labem (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:47)
Kunčice nad Labem; včas
Os 25635 Lysá nad Labem (16:34) – Milovice (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:42)
Milovice; 2 min. zpoždění
Os 25351 Holice (16:43) – Moravany (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:55)
Moravany; včas
Os 25350 Moravany (17:02) – Holice
prav. odj. 17:02 (předp. 17:12)
Moravany; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 25235 Doudleby nad Orlicí (16:01) – Rokytnice v Orl.hor. (16:38)
prav. příj. 16:38 (skut. 16:38)
Rokytnice v Orl.hor.; včas
Os 25053 Moravany (17:03) – Chrudim
prav. odj. 17:03 (předp. 17:13)
Moravany; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 25052 Chrudim (16:26) – Moravany (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:58)
Moravany; 1 min. zpoždění
Os 24959 Křižanov (17:02) – Velké Meziříčí zast. (17:15)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Martinice u Vel.Mez.; 1 min. zpoždění
Os 24925 Velké Meziříčí (16:49) – Studenec (17:28)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Rudíkov; včas
Os 24910 Studenec (15:39) – Křižanov (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:55)
Křižanov; včas
Os 24871 Ledeč nad Sázavou (16:38) – Havlíčkův Brod (17:23)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Světlá nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 24870 Havlíčkův Brod (16:45) – Ledeč nad Sázavou (17:31)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Světlá nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 24837 Moravské Budějovice (16:39) – Znojmo (17:22)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:00)
Šumná; včas
Os 24836 Znojmo (16:38) – Moravské Budějovice (17:22)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:01)
Šumná; včas
Os 24823 Okříšky (17:02) – Znojmo (18:22)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Okříšky; 2 min. zpoždění
Os 24818 Znojmo (15:38) – Okříšky (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 16:59)
Okříšky; 1 min. zpoždění
Os 24773 Česká Třebová (16:24) – Moravská Třebová (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 16:59)
Moravská Třebová; 1 min. zpoždění
Os 24721 Dzbel (17:05) – Prostějov hl.n. (17:53)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Dzbel; včas
Os 24720 Prostějov hl.n. (17:02) – Dzbel (17:53)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Prostějov místní n.; včas
Os 24719 Dzbel (16:05) – Prostějov hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:53)
Prostějov hl.n.; včas
Os 24718 Prostějov hl.n. (16:02) – Dzbel (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:53)
Dzbel; včas
Os 24619 Žďár nad Sázavou (16:36) – Křižanov (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:55)
Křižanov; včas
Os 24616 Křižanov (17:02) – Žďár nad Sázavou (17:22)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Sklené nad Oslavou; včas
Os 24149 Bzenec (17:01) – Moravský Písek (17:07)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:05)
Bzenec; 4 min. zpoždění
Os 24148 Moravský Písek (16:51) – Bzenec (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 17:02)
Bzenec; 5 min. zpoždění
Os 24145 Bzenec (16:35) – Moravský Písek (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:41)
Moravský Písek; včas
Os 23475 Hradec nad Moravicí (17:05) – Opava východ (17:18)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Hradec nad Moravicí; včas
Os 23474 Opava východ (16:41) – Hradec nad Moravicí (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:54)
Hradec nad Moravicí; včas
Os 23371 Fulnek (16:35) – Suchdol nad Odrou (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:47)
Suchdol nad Odrou; včas
Os 23325 Bílovec (16:36) – Studénka (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:48)
Studénka; 1 min. zpoždění
Os 23157 Veřovice (17:03) – Štramberk (17:15)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Veřovice; včas
Os 23152 Štramberk (16:40) – Veřovice (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:51)
Veřovice; včas
Os 23121 Veřovice (16:09) – Studénka (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Studénka; včas
Os 22213 Ledečko (16:07) – Kolín (17:16)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Ratboř; 2 min. zpoždění
Os 22212 Kolín (16:47) – Ledečko (17:53)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:04)
Ratboř; 3 min. zpoždění
Os 21013 Dolní Žleb (17:02) – Děčín hl.n. (17:16)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Dolní Žleb; 2 min. zpoždění
Os 21012 Děčín hl.n. (16:45) – Dolní Žleb (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:01)
Dolní Žleb; 3 min. zpoždění
Os 20881 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. odj. 16:41 (skut. 16:41)
Cheb st.hr.; včas
Os 20329 Velvary (16:49) – Kralupy nad Vltavou (17:07)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Kralupy n.Vlt.předm.; 2 min. zpoždění
Os 20326 Kralupy nad Vltavou (16:26) – Velvary (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:45)
Velvary; včas
Os 20222 Rychnov nad Kněžnou (17:03) – Častolovice (17:16)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Rychnov nad Kněžnou; 1 min. zpoždění
Os 20217 Častolovice (16:43) – Rychnov nad Kněžnou (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 17:02)
Rychnov nad Kněžnou; 6 min. zpoždění
Os 19966 Praha-Smíchov (16:16) – Nučice zastávka (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:51)
Nučice zastávka; 4 min. zpoždění
Os 19965 Nučice zastávka (16:11) – Praha-Smíchov (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:47)
Praha-Smíchov; 6 min. zpoždění
Os 19923 Beroun (16:21) – Praha-Smíchov (17:11)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:06)
Praha-Řeporyje; 7 min. zpoždění
Os 19918 Praha-Smíchov (16:46) – Beroun (17:38)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:06)
Praha-Řeporyje; 7 min. zpoždění
Os 19916 Praha-Smíchov (15:46) – Beroun (16:38)
prav. příj. 16:38 (skut. 16:41)
Beroun; 3 min. zpoždění
Os 19837 Kralupy nad Vltavou (16:50) – Brandýsek (17:09)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:07)
Zákolany; 7 min. zpoždění
Os 19760 Hostivice (16:31) – Středokluky (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Středokluky; včas
Os 19759 Středokluky (16:58) – Hostivice (17:13)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Jeneč zastávka; včas
Os 19736 Praha-Dejvice (16:54) – Středokluky (17:31)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Praha-Ruzyně; včas
Os 19715 Rakovník (16:08) – Kladno (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:02)
Kladno; 2 min. náskok
Os 19710 Kladno (16:45) – Rakovník (17:42)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Rynholec; včas
Os 19618 Roudnice nad Labem (16:32) – Bříza obec (17:01)
prav. příj. 17:01 (skut. 17:00)
Bříza obec; včas
Os 19523 Kralupy nad Vltavou (16:28) – Neratovice (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:51)
Neratovice; včas
Os 19522 Neratovice (17:00) – Kralupy nad Vltavou (17:23)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:04)
Neratovice; 4 min. zpoždění
Os 19427 Neratovice (16:34) – Čelákovice (17:18)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:06)
Brandýs n.L.-Zápská; 4 min. zpoždění
Os 19424 Čelákovice (16:36) – Neratovice (17:25)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:03)
Brandýs nad Labem; 3 min. zpoždění
Os 19420 Čelákovice (14:36) – Neratovice (15:25)
prav. odj. 15:25 (skut. 15:22)
Neratovice náv.Lc6; 2 min. náskok
Os 19332 Pečky (16:09) – Kouřim (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:42)
Kouřim; včas
Os 19331 Bošice (16:14) – Pečky (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Pečky; včas
Os 19141 Benešov u Prahy (16:32) – Vlašim (17:08)
prav. příj. 17:08 (skut. 17:07)
Vlašim; včas
Os 19140 Vlašim (16:26) – Benešov u Prahy (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:02)
Benešov u Prahy; včas
Os 19019 Praha hl.n. (16:25) – Čisovice (17:22)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Měchenice; 2 min. zpoždění
Os 19018 Dobříš (16:06) – Praha hl.n. (17:34)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Dolní Břežany-Jarov; 1 min. zpoždění
Os 19016 Čisovice (15:37) – Praha hl.n. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:37)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 18840 Rybník (17:03) – Lipno nad Vltavou (17:47)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Rybník; včas
Os 18839 Lipno nad Vltavou (17:07) – Rybník (17:51)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Lipno nad Vltavou; včas
Os 18838 Rybník (16:05) – Lipno nad Vltavou (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Lipno nad Vltavou; včas
Os 18837 Lipno nad Vltavou (16:09) – Rybník (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:54)
Rybník; 1 min. zpoždění
Os 18419 Jihlava (16:37) – Tábor (18:52)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:06)
Dolní Cerekev; 4 min. zpoždění
Os 18417 Dobronín (14:22) – Tábor (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:53)
Tábor; 1 min. zpoždění
Os 18416 Tábor (17:05) – Jihlava (19:20)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Tábor; včas
Os 18414 Tábor (15:05) – Jihlava (17:20)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:06)
Dvorce; 2 min. zpoždění
Os 17910 Blatná (16:10) – Strakonice (16:50)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:51)
Strakonice; 1 min. zpoždění
Os 17608 Kadaň-Prunéřov (16:38) – Klášterec nad Ohří (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:45)
Klášterec nad Ohří; 2 min. zpoždění
Os 17406 Staňkov (16:19) – Poběžovice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Poběžovice; 1 min. zpoždění
Os 17222 Aš (16:14) – Hranice v Čechách (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:43)
Hranice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 17207 Aš město (16:40) – Cheb (17:15)
prav. odj. 17:08 (skut. 17:07)
Františkovy Lázně; včas
Os 17181 Karlovy Vary (16:49) – Karlovy Vary dol.n. (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:57)
Karlovy Vary dol.n.; 4 min. zpoždění
Os 17138 Karlovy Vary dol.n. (16:17) – Nové Hamry (17:03)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:04)
Nové Hamry; 1 min. zpoždění
Os 17137 Nejdek-Tisová (16:02) – Karlovy Vary (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:42)
Karlovy Vary; včas
Os 17115 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dol.n. (17:49)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Nové Hamry; včas
Os 17114 Karlovy Vary dol.n. (17:03) – Johanngeorgenstadt
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Karlovy Vary dol.n.; včas
Os 16775 Žihle (16:36) – Rakovník (17:43)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:03)
Jesenice; včas
Os 16774 Rakovník (16:05) – Blatno u Jesenice (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:48)
Blatno u Jesenice; 1 min. zpoždění
Os 16718 Rakovník (16:34) – Žlutice (18:02)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:06)
Jesenice; včas
Os 16715 Žlutice (15:45) – Rakovník (17:10)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Rakovník západ; včas
Os 16714 Rakovník (14:34) – Bečov nad Teplou (17:09)
prav. odj. 16:55 (skut. 16:56)
Otročín; 1 min. zpoždění
Os 16324 Bílý Potok p.Smrkem (16:41) – Raspenava (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:53)
Raspenava; včas
Os 16323 Raspenava (17:00) – Bílý Potok p.Smrkem (17:13)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Lužec pod Smrkem; 3 min. zpoždění
Bus Os 16117 Teplice v Čechách (16:34) – Radejčín (17:20)
prav. odj. 16:58 (skut. 16:58)
Úpořiny (NAD); včas
Os 16114 Radejčín (16:31) – Teplice v Čechách (17:17)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:07)
Bystřany v Čechách; 5 min. zpoždění
Os 15962 Havlíčkův Brod (16:05) – Humpolec (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:45)
Humpolec; včas
Os 15920 Třemošnice (16:11) – Čáslav místní nádr. (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:44)
Čáslav místní nádr.; včas
Os 15873 Poříčany (16:49) – Nymburk hl.n. (17:10)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Nymburk město; 1 min. zpoždění
Os 15713 Libeč (16:37) – Trutnov hl.n. (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:51)
Trutnov hl.n.; včas
Os 15662 Chlumec nad Cidlinou (16:33) – Městec Králové (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:52)
Městec Králové; včas
Os 15659 Městec Králové (17:05) – Chlumec nad Cidlinou (17:24)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Městec Králové; včas
Os 15621 Nymburk hl.n. (16:04) – Jičín (17:13)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Nemyčeves; 2 min. zpoždění
Os 15620 Jičín (16:40) – Nymburk hl.n. (17:50)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Kopidlno; 1 min. zpoždění
Os 15618 Jičín (15:40) – Nymburk hl.n. (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:44)
Nymburk hl.n.; včas
Os 15512 Martinice v Krkonoš. (17:02) – Jablonec nad Jizerou
prav. odj. 17:02
Martinice v Krkonoš.; vlak ještě nevyjel
Os 15511 Jablonec nad Jizerou (16:11) – Martinice v Krkonoš. (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 16:58)
Martinice v Krkonoš.; včas
Os 15331 Čachnov (16:03) – Svitavy (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:02)
Svitavy; 4 min. zpoždění
Os 15326 Svitavy (17:05) – Pustá Kamenice
prav. odj. 17:05
Svitavy; vlak ještě nevyjel
Os 15308 Svitavy (16:03) – Žďárec u Skutče (17:32)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Čachnov; 1 min. zpoždění
Os 15307 Žďárec u Skutče (16:39) – Svitavy (17:58)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Čachnov; 3 min. zpoždění
Os 15169 Václavice (16:33) – Starkoč (16:37)
prav. příj. 16:37 (skut. 16:37)
Starkoč; včas
Os 15056 Choceň (16:39) – Vysoké Mýto město (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:55)
Vysoké Mýto město; 1 min. zpoždění
Os 15055 Vysoké Mýto město (17:06) – Choceň (17:21)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Vysoké Mýto město; včas
Os 14955 Nedvědice (17:01) – Tišnov (17:25)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Doubravník; 1 min. zpoždění
Os 14954 Tišnov (16:33) – Nedvědice (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:56)
Nedvědice; včas
Os 14913 Žďár nad Sázavou (16:38) – Tišnov (18:25)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Olešná na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 14910 Tišnov (15:33) – Žďár nad Sázavou (17:21)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Nové Město na M.zast; 1 min. zpoždění
Os 14841 Jihlava (16:31) – Okříšky (17:25)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Přímělkov; 3 min. zpoždění
Os 14839 Jihlava (15:40) – Třebíč (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Třebíč; včas
Os 14837 Třebíč (16:36) – Náměšť nad Oslavou (17:05)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:03)
Studenec; 4 min. zpoždění
Bus Os 14836 Třebíč (16:17) – Jihlava (17:24)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:57)
Luka nad Jihlavou (NAD); 1 min. zpoždění
Os 14765 Boskovice (17:01) – Skalice nad Svitavou (17:08)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:01)
Boskovice; včas
Os 14619 Šakvice (17:03) – Břeclav (17:23)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Šakvice; 1 min. zpoždění
Os 14618 Břeclav (16:33) – Šakvice (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:56)
Šakvice; 3 min. zpoždění
Os 14521 Zaječí (17:06) – Kobylí na Moravě (17:24)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Zaječí; 1 min. zpoždění
Os 14520 Kobylí na Moravě (16:33) – Zaječí (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:53)
Zaječí; včas
Os 14429 Ivančice (16:46) – Moravské Bránice (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:55)
Moravské Bránice; včas
Os 14428 Moravské Bránice (17:01) – Ivančice (17:11)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:03)
Moravské Bránice; 2 min. zpoždění
Os 14243 Otrokovice (16:50) – Vizovice (17:41)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Zlín-Prštné; 1 min. zpoždění
Os 14242 Vizovice (16:52) – Otrokovice (17:39)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Zlín-Příluky; včas
Os 14241 Otrokovice (16:20) – Vizovice (17:11)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:06)
Zádveřice; včas
Os 14240 Vizovice (16:22) – Otrokovice (17:08)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Otrokovice-Trávníky; 2 min. zpoždění
Os 14239 Otrokovice (15:50) – Vizovice (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:41)
Vizovice; včas
Os 14238 Vizovice (15:52) – Otrokovice (16:38)
prav. příj. 16:38 (skut. 16:40)
Otrokovice; 2 min. zpoždění
Os 14075 Červenka (16:10) – Prostějov hl.n. (17:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:47)
Senice na Hané; včas
Os 14074 Prostějov hl.n. (16:26) – Červenka (17:35)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Senice na Hané; včas
Os 14036 Drahanovice (16:42) – Olomouc hl.n. (17:26)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Skrbeň; 2 min. zpoždění
Os 14035 Olomouc hl.n. (16:34) – Senice na Hané (17:06)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:03)
Příkazy; 2 min. zpoždění
Os 13915 Bystřice p.Hostýnem (15:31) – Zborovice (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:50)
Zborovice; 4 min. zpoždění
Os 13808 Senice na Hané (16:08) – Červenka (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:45)
Červenka; 1 min. zpoždění
Os 13716 Šternberk (16:33) – Olomouc hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:48)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13674 Hanušovice (17:07) – Staré Město p.Sněž.
prav. odj. 17:07 (předp. 17:07)
Hanušovice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 13673 Staré Město p.Sněž. (16:31) – Hanušovice (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:51)
Hanušovice; včas
Os 13625 Javorník ve Slezsku (17:01) – Lipová Lázně (17:52)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:01)
Javorník ve Slezsku; včas
Os 13624 Lipová Lázně (16:07) – Javorník ve Slezsku (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:58)
Javorník ve Slezsku; 1 min. zpoždění
Os 13621 Javorník ve Slezsku (16:02) – Lipová Lázně (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Lipová Lázně; včas
Os 13477 Kravaře ve Slezsku (17:00) – Chuchelná (17:16)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Štěpánkovice; 1 min. zpoždění
Os 13474 Chuchelná (16:35) – Kravaře ve Slezsku (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:52)
Kravaře ve Slezsku; včas
Os 13427 Opava východ (16:42) – Hlučín (17:19)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Dolní Benešov-Zábřeh; 1 min. zpoždění
Os 13424 Hlučín (16:31) – Opava východ (17:12)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Malé Hoštice; 1 min. zpoždění
Os 13377 Nový Jičín město (16:36) – Suchdol nad Odrou (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Suchdol nad Odrou; 1 min. zpoždění
Os 13330 Suchdol nad Odrou (16:12) – Vítkov (17:01)
prav. příj. 17:01 (skut. 17:00)
Vítkov; včas
Os 13313 Budišov n.Budišovkou (16:38) – Suchdol nad Odrou (17:48)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Vítkov; včas
Os 13311 Budišov n.Budišovkou (15:38) – Suchdol nad Odrou (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Suchdol nad Odrou; včas
Os 13213 Valašské Meziříčí (16:56) – Rožnov pod Radhoštěm (17:14)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Zašová; 1 min. zpoždění
Os 13138 Frýdlant n.Ostravicí (16:19) – Valašské Meziříčí (17:19)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Mořkov hlavní trať; 2 min. zpoždění
Os 13137 Frenštát p.Radhoš.m. (16:39) – Frýdlant n.Ostravicí (17:11)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Čeladná; 1 min. zpoždění
Os 13135 Valašské Meziříčí (15:36) – Frýdlant n.Ostravicí (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:41)
Frýdlant n.Ostravicí; včas
Os 13062 Šumperk (16:50) – Sobotín (17:10)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Petrov n.Desnou zast; včas
Os 13037 Velké Losiny (16:51) – Šumperk (17:10)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Vikýřovice; 1 min. zpoždění
Os 13021 Šumperk (17:05) – Zábřeh na Moravě (17:22)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Šumperk; včas
Os 13016 Zábřeh na Moravě (16:31) – Šumperk (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:48)
Šumperk; včas
Os 12929 Ostravice (16:33) – Frýdlant n.Ostravicí (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:44)
Frýdlant n.Ostravicí; včas
Os 12837 Frýdek-Místek (16:35) – Cieszyn
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Ropice-Zálesí; včas
Os 12836 Český Těšín (16:43) – Frýdek-Místek (17:21)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:06)
Dobratice-Vojkovice; včas
Os 12741 Česká Třebová (17:06) – Lanškroun (17:24)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Česká Třebová; včas
Os 12738 Lanškroun (16:28) – Česká Třebová (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:49)
Česká Třebová; 3 min. zpoždění
Os 12324 Vraňany (16:39) – Straškov (17:05)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Straškov; včas
Os 9956 Praha-Smíchov (17:06) – Řevnice
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Praha-Smíchov; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9955 Řevnice (16:43) – Praha-Smíchov (17:10)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Odb Závodiště; včas
Os 9954 Praha-Smíchov (16:36) – Řevnice (17:03)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:06)
Řevnice; 3 min. zpoždění
Os 9953 Řevnice (16:13) – Praha-Smíchov (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:44)
Praha-Smíchov; 4 min. zpoždění
Os 9831 Kladno (16:29) – Praha-Dejvice (17:07)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:03)
Praha-Veleslavín; 1 min. zpoždění
Os 9826 Praha-Dejvice (16:43) – Kladno (17:24)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Jeneček odbočka; včas
Os 9737 Slaný (16:58) – Kralupy nad Vltavou (17:34)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:04)
Slaný předměstí; 3 min. zpoždění
Os 9735 Slaný (16:25) – Kralupy nad Vltavou (17:00)
prav. příj. 17:00 (skut. 16:59)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9730 Kralupy nad Vltavou (16:22) – Slaný (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:52)
Slaný; včas
Os 9715 Louny (16:37) – Kralupy nad Vltavou (18:02)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Vrbičany; 2 min. zpoždění
Os 9714 Kralupy nad Vltavou (15:48) – Louny (17:19)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Vrbno nad Lesy; 2 min. zpoždění
Os 9642 Praha Masarykovo n. (16:12) – Kralupy nad Vltavou (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:54)
Kralupy nad Vltavou; 9 min. zpoždění
Os 9641 Kralupy nad Vltavou (16:12) – Praha Masarykovo n. (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:47)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9558 Všetaty (16:17) – Mladá Boleslav hl.n. (16:56)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:45)
Chotětov; včas
Os 9534 Praha hl.n. (16:46) – Mělník (17:51)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:02)
Praha-Satalice; včas
Os 9533 Mělník (16:11) – Praha hl.n. (17:21)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:07)
Praha-Kbely; 7 min. zpoždění
Os 9512 Praha hl.n. (15:46) – Všetaty (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:46)
Všetaty; 7 min. zpoždění
Os 9478 Lysá nad Labem (16:40) – Praha hl.n. (17:19)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Praha-Rajská zahrada; 1 min. zpoždění
Os 9477 Praha hl.n. (16:36) – Lysá nad Labem (17:15)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:04)
Čelákovice; 2 min. náskok
Os 9428 Milovice (16:48) – Praha Masarykovo n. (17:36)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Čelákovice; 3 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:48) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:39)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Os 9423 Praha Masarykovo n. (16:20) – Milovice (17:07)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:01)
Lysá nad Labem; včas
Os 9345 Praha Masarykovo n. (16:53) – Kolín (18:07)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 9344 Kolín (16:45) – Praha Masarykovo n. (18:00)
prav. odj. 16:57 (skut. 17:05)
Velim; 8 min. zpoždění
Os 9343 Praha Masarykovo n. (16:23) – Kolín (17:34)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Poříčany; včas
Os 9342 Kolín (16:18) – Praha Masarykovo n. (17:30)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Úvaly; 1 min. zpoždění
Os 9341 Praha Masarykovo n. (15:53) – Kolín (17:07)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Kolín; včas
Os 9340 Kolín (15:45) – Praha Masarykovo n. (17:00)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:03)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Os 9339 Praha Masarykovo n. (15:23) – Kolín (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:46)
Kolín; 12 min. zpoždění
Os 9247 Čerčany (16:16) – Sázava (16:50)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:49)
Sázava; včas
Os 9230 Ledeč nad Sázavou (16:33) – Čerčany (18:59)
prav. příj. 16:59 (skut. 16:58)
Zruč nad Sázavou; včas
Os 9226 Ledeč nad Sázavou (14:35) – Čerčany (16:59)
prav. odj. 16:27 (skut. 17:07)
Plužiny; 40 min. zpoždění
Os 9223 Čerčany (15:16) – Ledeč nad Sázavou (17:32)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Zruč nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9149 Praha hl.n. (17:01) – Strančice (17:36)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Praha-Vršovice; včas
Os 9147 Praha hl.n. (16:31) – Strančice (17:06)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:05)
Strančice; včas
Os 9146 Strančice (16:51) – Praha hl.n. (17:25)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Praha-Uhříněves; 1 min. zpoždění
Os 9144 Strančice (16:21) – Praha hl.n. (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:54)
Praha hl.n.; včas
Os 9018 Čerčany (16:17) – Praha hl.n. (18:04)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Jílové u Prahy; včas
Os 9017 Praha hl.n. (16:55) – Čerčany (19:09)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Praha-Kačerov; 2 min. zpoždění
Os 9016 Čerčany (15:17) – Praha hl.n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:03)
Praha hl.n.; včas
Os 9015 Praha hl.n. (15:55) – Čerčany (18:09)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Prosečnice; 1 min. zpoždění
Os 9013 Praha hl.n. (14:55) – Čerčany (17:09)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Poříčí nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 8858 Český Brod (17:04) – Karlštejn (18:27)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Český Brod; 1 min. zpoždění
Os 8857 Karlštejn (16:58) – Český Brod (18:19)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Řevnice; včas
Os 8856 Český Brod (16:34) – Karlštejn (17:57)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Praha-Libeň; 2 min. zpoždění
Os 8855 Karlštejn (16:28) – Český Brod (17:50)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Praha-Vyšehrad výh.; 1 min. zpoždění
Os 8854 Český Brod (16:04) – Karlštejn (17:27)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Praha-Radotín; 1 min. zpoždění
Os 8853 Karlštejn (15:58) – Český Brod (17:19)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Praha-Klánovice; 3 min. zpoždění
Os 8852 Český Brod (15:34) – Karlštejn (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:57)
Karlštejn; včas
Os 8851 Karlštejn (15:28) – Český Brod (16:50)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:54)
Český Brod; 4 min. zpoždění
Os 8749 Havlíčkův Brod (16:31) – Žďár nad Sázavou (17:10)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Hamry nad Sázavou; včas
Os 8733 Veselí nad Lužnicí (16:45) – České Velenice (18:01)
prav. odj. 16:58 (skut. 16:58)
Lomnice nad Lužnicí; včas
Os 8717 Veselí nad Lužnicí (15:36) – České Velenice (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:41)
České Velenice; 1 min. zpoždění
Os 8716 České Velenice (17:00) – Veselí nad Lužnicí (18:05)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Nová Ves nad Lužnicí; 1 min. zpoždění
Os 8538 Mladá Boleslav hl.n. (16:14) – Mladějov v Čechách (17:21)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Sobotka; včas
Os 8533 Mladějov v Čechách (16:34) – Mladá Boleslav hl.n. (17:38)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Rohatsko; včas
Os 8529 Mladějov v Čechách (15:34) – Mladá Boleslav hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:38)
Mladá Boleslav hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 8433 Písek (16:17) – Tábor (17:40)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:53)
Branice; 2 min. zpoždění
Os 8432 Tábor (16:09) – Písek (17:30)
prav. příj. 16:50 (skut. 17:04)
Branice; 14 min. zpoždění
Os 8369 Havlíčkův Brod (16:38) – Jihlava město (17:12)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:06)
Střítež u Jihlavy; 4 min. zpoždění
Os 8368 Jihlava město (16:45) – Havlíčkův Brod (17:20)
prav. příj. 17:01 (skut. 17:07)
Kamenná; 6 min. zpoždění
Os 8275 Olbramovice (16:43) – Votice (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:47)
Votice; včas
Os 8215 Chotoviny (15:10) – České Budějovice (16:31)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:39)
České Budějovice; 8 min. zpoždění
Os 8214 České Budějovice (15:22) – Chotoviny (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Chotoviny; včas
Os 8063 Protivín (16:49) – České Budějovice (17:27)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Dívčice; včas
Os 8062 České Budějovice (15:44) – Protivín (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:41)
Protivín; 5 min. zpoždění
Os 8015 Strakonice (15:54) – České Budějovice (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:54)
České Budějovice; 2 min. zpoždění
Os 8014 České Budějovice (16:52) – Strakonice (17:47)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:03)
Hluboká nad Vltavou; 4 min. zpoždění
Os 7956 Březnice (16:02) – Písek (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:57)
Písek; 4 min. zpoždění
Os 7955 Protivín (16:39) – Březnice (17:55)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Písek zastávka; 2 min. zpoždění
Os 7917 Strakonice (16:21) – Beroun (18:53)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:02)
Blatná; 2 min. zpoždění
Os 7915 Blatná (15:12) – Beroun (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:56)
Beroun; 3 min. zpoždění
Os 7914 Beroun (17:01) – Blatná (18:45)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Králův Dvůr; 3 min. zpoždění
Os 7912 Beroun (15:01) – Strakonice (17:41)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:03)
Blatná; 2 min. zpoždění
Os 7874 Rokycany (16:03) – Přeštice (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:47)
Přeštice; včas
Sp 7857 Plzeň hl.n. (17:03) – Rokycany (17:15)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Plzeň-Doubravka; 1 min. zpoždění
Sp 7856 Rokycany (16:42) – Plzeň hl.n. (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:53)
Plzeň hl.n.; včas
Os 7823 Přeštice (16:08) – Beroun (17:46)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Holoubkov; 1 min. zpoždění
Os 7820 Beroun (16:14) – Přeštice (17:47)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Klabava; 1 min. zpoždění
Os 7719 Beroun (16:59) – Rakovník (18:02)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:03)
Beroun-Závodí; 1 min. zpoždění
Os 7718 Rakovník (15:56) – Beroun (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:52)
Beroun; 3 min. zpoždění
Os 7717 Beroun (16:01) – Rakovník (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 17:00)
Rakovník; 3 min. zpoždění
Os 7673 Plasy (16:06) – Plzeň hl.n. (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:51)
Plzeň hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 7648 Plzeň hl.n. (16:19) – Plasy (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:02)
Plasy; 4 min. zpoždění
Os 7613 Žihle (16:36) – Plzeň hl.n. (17:39)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:05)
Plasy; 6 min. zpoždění
Os 7550 Klatovy (16:40) – Žel.Ruda-Alžbětín (17:38)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Dešenice; 3 min. zpoždění
Os 7548 Klatovy (15:35) – Žel.Ruda-Alžbětín (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:45)
Žel.Ruda-Alžbětín; 6 min. zpoždění
Os 7443 Nýřany (16:42) – Plzeň hl.n. (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:56)
Plzeň hl.n.; včas
Os 7427 Domažlice město (16:32) – Plzeň hl.n. (17:40)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:04)
Holýšov; 3 min. zpoždění
Os 7423 Domažlice (15:28) – Plzeň hl.n. (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:44)
Plzeň hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 7420 Plzeň hl.n. (16:20) – Domažlice (17:26)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:05)
Holýšov; 4 min. zpoždění
Os 7418 Plzeň hl.n. (15:18) – Domažlice město (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:40)
Domažlice město; včas
Os 7272 Tachov (16:32) – Planá u Mar.Lázní (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:47)
Planá u Mar.Lázní; včas
Os 7221 Tachov (15:34) – Domažlice (17:46)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Hostouň (7577); 1 min. zpoždění
Os 7218 Domažlice (16:15) – Bělá nad Radbuzou (17:15)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Hostouň (7576); 1 min. zpoždění
Os 7008 Klášterec nad Ohří (16:23) – Cheb (18:10)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Dalovice; 2 min. zpoždění
Os 7007 Cheb (15:53) – Kadaň-Prunéřov (17:37)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Ostrov nad Ohří; 1 min. zpoždění
Os 6923 Ústí nad Labem hl.n. (17:06) – Praha Masarykovo n. (19:16)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Ústí nad Labem hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 6922 Praha Masarykovo n. (16:42) – Ústí nad Labem hl.n. (18:53)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Řež; 3 min. zpoždění
Os 6921 Ústí nad Labem hl.n. (16:06) – Praha Masarykovo n. (18:16)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Horní Počaply; včas
Os 6920 Praha Masarykovo n. (15:42) – Ústí nad Labem hl.n. (17:52)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Roudnice nad Labem; včas
Os 6919 Ústí nad Labem hl.n. (15:06) – Praha Masarykovo n. (17:16)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Praha-Sedlec; 2 min. zpoždění
Os 6918 Praha Masarykovo n. (14:42) – Ústí nad Labem hl.n. (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:58)
Ústí nad Labem hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 6881 Litvínov (16:47) – Ústí nad Labem hl.n. (17:29)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Teplice v Čechách; včas
Os 6879 Litvínov (15:47) – Děčín hl.n. (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:55)
Děčín hl.n.; včas
Os 6876 Děčín hl.n. (17:01) – Litvínov (18:08)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Choratice; 1 min. zpoždění
Os 6874 Ústí nad Labem hl.n. (16:26) – Litvínov (17:08)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:03)
Lom u Mostu; 1 min. zpoždění
Os 6825 Kadaň předměstí (16:13) – Děčín hl.n. (18:24)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Most; včas
Os 6824 Děčín hl.n. (16:30) – Kadaň předměstí (18:45)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:03)
Ústí nad Labem západ; 3 min. zpoždění
Os 6823 Kadaň předměstí (15:13) – Děčín hl.n. (17:24)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:05)
Ústí nad Labem hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 6822 Děčín hl.n. (15:30) – Kadaň předměstí (17:45)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:02)
Most; 1 min. zpoždění
Os 6820 Děčín hl.n. (14:30) – Kadaň předměstí (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:44)
Kadaň předměstí; včas
Os 6663 Rumburk (16:05) – Děčín hl.n. (17:19)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:07)
Dolní Habartice; 8 min. zpoždění
Os 6660 Děčín hl.n. (16:36) – Rumburk (17:50)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:05)
Markvartice; 9 min. zpoždění
Os 6458 Štětí (16:04) – Ústí nad Labem západ (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 17:00)
Ústí nad Labem západ; 8 min. zpoždění
Os 6431 Ústí nad Labem západ (17:03) – Mělník (18:04)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Ústí n.Labem-Střekov; včas
Os 6428 Litoměřice město (17:02) – Ústí nad Labem západ (17:24)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Velké Žernoseky; včas
Os 6415 Ústí nad Labem západ (16:03) – Lysá nad Labem (17:42)
prav. odj. 16:20 (skut. 17:07)
Libochovany; 47 min. zpoždění
Os 6414 Lysá nad Labem (16:17) – Ústí nad Labem západ (17:52)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:06)
Liběchov; 7 min. zpoždění
Os 6381 Nové Město p.Smrkem (17:01) – Liberec (17:58)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Hajniště; 1 min. zpoždění
Os 6377 Nové Město p.Smrkem (16:01) – Liberec (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 16:58)
Liberec; včas
Os 6376 Liberec (16:59) – Jindřichovice p.Smr. (18:10)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Krásná Studánka; 1 min. zpoždění
Os 6372 Liberec (15:59) – Nové Město p.Smrkem (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:56)
Nové Město p.Smrkem; 1 min. zpoždění
Os 6345 Černousy (16:33) – Liberec (17:24)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Oldřichov v Hájích; včas
Os 6322 Liberec (16:34) – Černousy (17:21)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Frýdlant v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 6249 Hradec Králové hl.n. (17:04) – Pardubice hl.n.
prav. odj. 17:04
Hradec Králové hl.n.; vlak ještě nevyjel
Os 6244 Pardubice hl.n. (16:33) – Hradec Králové hl.n. (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:59)
Hradec Králové hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 6137 Postoloprty (15:41) – Úštěk (17:33)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Lovosice závod; 1 min. zpoždění
Os 6136 Úštěk (16:22) – Postoloprty (18:15)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Sulejovice; včas
Os 6114 Česká Lípa hl.n. (16:34) – Postoloprty (19:15)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Úštěk; včas
Os 6113 Postoloprty (16:41) – Česká Lípa hl.n. (19:16)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Veltěže; 1 min. zpoždění
Os 6112 Česká Lípa hl.n. (14:34) – Postoloprty (17:15)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Louny město; 2 min. zpoždění
Os 6111 Postoloprty (14:41) – Česká Lípa hl.n. (17:16)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:03)
Stvolínky; 1 min. zpoždění
Os 6048 Nymburk hl.n. (17:04) – Mladá Boleslav město (17:53)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Nymburk hl.n.; včas
Os 6047 Mladá Boleslav město (16:01) – Nymburk hl.n. (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:51)
Nymburk hl.n.; včas
Os 6046 Nymburk hl.n. (16:23) – Mladá Boleslav město (17:07)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:02)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5952 Čáslav (16:58) – Kolín (17:19)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Církvice; včas
Os 5917 Kolín (16:35) – Havlíčkův Brod (17:53)
prav. odj. 16:57 (skut. 17:04)
Čáslav; 7 min. zpoždění
Os 5835 Praha Masarykovo n. (16:50) – Kolín (18:28)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Skály výhybna; 2 min. zpoždění
Os 5834 Kolín (16:29) – Praha Masarykovo n. (18:04)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:56)
Nymburk hl.n.; včas
Os 5833 Praha Masarykovo n. (15:50) – Kolín (17:28)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Velké Zboží; 1 min. zpoždění
Os 5832 Kolín (15:29) – Praha Masarykovo n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:02)
Praha Masarykovo n.; 2 min. náskok
Os 5761 Stará Paka (16:30) – Lomnice nad Popelkou (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 17:01)
Lomnice nad Popelkou; 14 min. zpoždění
Os 5719 Městec Králové (16:05) – Stará Paka (17:28)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:02)
Ostroměř; 3 min. zpoždění
Os 5718 Lomnice nad Popelkou (16:11) – Městec Králové (17:52)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:02)
Ostroměř; 3 min. zpoždění
Os 5633 Hradec Králové hl.n. (16:19) – Týniště nad Orlicí (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:55)
Týniště nad Orlicí; 7 min. zpoždění
Os 5520 Hradec Králové hl.n. (17:04) – Turnov
prav. odj. 17:04
Hradec Králové hl.n.; vlak ještě nevyjel
Os 5519 Turnov (16:45) – Hradec Králové hl.n. (18:52)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:05)
Hrubá Skála; 7 min. zpoždění
Os 5518 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Jičín (17:21)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Sobčice; 3 min. zpoždění
Os 5517 Turnov (15:34) – Hradec Králové hl.n. (17:52)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:02)
Ostroměř; 1 min. zpoždění
Os 5516 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Turnov (17:15)
prav. příj. 16:55 (skut. 17:01)
Hrubá Skála; 6 min. zpoždění
Os 5515 Turnov (14:45) – Hradec Králové hl.n. (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:54)
Hradec Králové hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 5346 Žďárec u Skutče (16:07) – Pardubice hl.n. (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:05)
Pardubice hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 5341 Pardubice hl.n. (16:20) – Skuteč (17:26)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:03)
Horka u Chrudimi; 3 min. zpoždění
Os 5308 Havlíčkův Brod (15:13) – Pardubice hl.n. (17:39)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:07)
Orel; 4 min. zpoždění
Os 5211 Chlumec nad Cidlinou (16:50) – Týniště nad Orlicí (17:51)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:07)
Kratonohy; 4 min. zpoždění
Os 5208 Týniště nad Orlicí (16:08) – Chlumec nad Cidlinou (17:08)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Nové Město n.Cidlin.; 3 min. zpoždění
Os 5181 Týniště nad Orlicí (17:06) – Doudleby nad Orlicí
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Týniště nad Orlicí; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 5180 Doudleby nad Orlicí (16:32) – Týniště nad Orlicí (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:56)
Týniště nad Orlicí; 4 min. zpoždění
Os 5117 Hronov (15:11) – Čermná nad Orlicí (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:52)
Čermná nad Orlicí; 6 min. zpoždění
Os 5116 Choceň (14:57) – Náchod (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:41)
Náchod; 2 min. zpoždění
Os 5106 Hradec Králové hl.n. (15:14) – Trutnov hl.n. (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:42)
Trutnov hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 5020 Česká Třebová (17:06) – Kolín (19:16)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Česká Třebová; včas
Os 5019 Kolín (16:45) – Česká Třebová (18:52)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:01)
Záboří nad Labem; 3 min. zpoždění
Os 5018 Česká Třebová (16:08) – Kolín (18:18)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Moravany; 3 min. zpoždění
Os 5017 Kolín (15:45) – Česká Třebová (17:55)
prav. příj. 16:53 (skut. 17:04)
Kostěnice; 11 min. zpoždění
Os 5016 Česká Třebová (14:25) – Kolín (17:16)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Záboří nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 5015 Kolín (14:45) – Česká Třebová (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:55)
Česká Třebová; 3 min. zpoždění
Os 4945 Tišnov (16:44) – Židlochovice (17:51)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Brno-Královo Pole; včas
Os 4944 Židlochovice (17:06) – Tišnov
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Židlochovice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 4943 Tišnov (16:14) – Židlochovice (17:19)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Popovice u Rajhradu; 1 min. zpoždění
Os 4942 Židlochovice (16:36) – Tišnov (17:44)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:00)
Brno hl.n.; včas
Os 4941 Tišnov (15:44) – Židlochovice (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 17:05)
Židlochovice; 14 min. zpoždění
Os 4940 Židlochovice (16:06) – Tišnov (17:14)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Kuřim; 1 min. zpoždění
Os 4938 Židlochovice (15:36) – Tišnov (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:45)
Tišnov; 1 min. zpoždění
Os 4843 Třebíč (15:44) – Brno hl.n. (17:09)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:07)
Troubsko; 9 min. zpoždění
Os 4841 Zastávka u Brna (16:20) – Brno hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:54)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4836 Brno hl.n. (16:43) – Náměšť nad Oslavou (17:42)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:00)
Střelice; 2 min. zpoždění
Os 4834 Brno hl.n. (16:17) – Zastávka u Brna (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 17:00)
Zastávka u Brna; 8 min. zpoždění
Os 4832 Brno hl.n. (15:48) – Třebíč (17:19)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:03)
Studenec; 5 min. zpoždění
Os 4743 Letovice (16:58) – Křenovice hor.nádr. (18:35)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Svitávka; 2 min. zpoždění
Os 4741 Skalice nad Svitavou (16:42) – Sokolnice-Telnice (17:53)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:06)
Blansko; 4 min. zpoždění
Os 4740 Křenovice hor.nádr. (16:58) – Skalice nad Svitavou (18:16)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Hostěrádky-Rešov; včas
Os 4739 Letovice (15:58) – Křenovice hor.nádr. (17:35)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4738 Sokolnice-Telnice (16:40) – Letovice (18:02)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Brno-Židenice; včas
Os 4737 Skalice nad Svitavou (15:42) – Sokolnice-Telnice (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:55)
Sokolnice-Telnice; 2 min. zpoždění
Os 4736 Křenovice hor.nádr. (15:58) – Skalice nad Svitavou (17:16)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Rájec-Jestřebí; včas
Os 4734 Sokolnice-Telnice (15:40) – Letovice (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:04)
Letovice; 2 min. zpoždění
Os 4655 Křižanov (16:09) – Hustopeče u Brna (18:21)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Hradčany; 3 min. zpoždění
Os 4653 Křižanov (15:09) – Hustopeče u Brna (17:17)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:06)
Žabčice; 7 min. zpoždění
Os 4652 Hustopeče u Brna (16:42) – Tišnov (17:59)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Rajhrad; 1 min. zpoždění
Os 4650 Hustopeče u Brna (15:36) – Tišnov (16:59)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:00)
Tišnov; 1 min. zpoždění
Bus Os 4648 Hustopeče u Brna (14:42) – Křižanov (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:47)
Křižanov (NAD); 2 min. náskok
Os 4620 Hustopeče u Brna (17:05) – Křižanov (18:58)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Hustopeče u Brna; včas
Os 4618 Hustopeče u Brna (16:05) – Křižanov (17:58)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Brno-Lesná; 3 min. zpoždění
Os 4617 Tišnov (16:29) – Hustopeče u Brna (17:54)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Brno-Židenice; 2 min. zpoždění
Os 4615 Tišnov (15:29) – Hustopeče u Brna (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:56)
Hustopeče u Brna; 2 min. zpoždění
Os 4525 Znojmo (16:56) – Břeclav (18:13)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Hodonice; včas
Os 4523 Znojmo (15:56) – Břeclav (17:11)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:04)
Sedlec u Mikulova; 8 min. zpoždění
Os 4520 Břeclav (16:40) – Znojmo (17:54)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:05)
Sedlec u Mikulova; 9 min. zpoždění
Os 4518 Břeclav (15:37) – Znojmo (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:53)
Znojmo; včas
Os 4470 Moravské Bránice (16:31) – Ivančice (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:41)
Ivančice; včas
Os 4446 Brno hl.n. (16:54) – Bohutice (17:50)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Brno-Starý Lískovec; 3 min. zpoždění
Os 4444 Brno hl.n. (15:56) – Bohutice (16:50)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Bohutice; včas
Os 4443 Bohutice (15:59) – Brno hl.n. (17:04)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:05)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4232 Přerov (16:43) – Staré Město u U.H. (17:30)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Záhlinice; 1 min. zpoždění
Os 4219 Břeclav (16:35) – Přerov (18:22)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Bzenec přívoz; 1 min. zpoždění
Os 4218 Přerov (15:39) – Břeclav (17:25)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Rohatec; 6 min. zpoždění
Os 4217 Břeclav (15:35) – Přerov (17:14)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Říkovice; 1 min. zpoždění
Os 4179 Kyjov (17:04) – Veselí nad Moravou (17:31)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Kyjov; včas
Os 4178 Veselí nad Moravou (16:29) – Kyjov (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:59)
Kyjov; 4 min. zpoždění
Os 4153 Brno hl.n. (16:48) – Kyjov (18:09)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Brno-Slatina; 3 min. zpoždění
Os 4151 Brno hl.n. (15:47) – Nemotice (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:59)
Nemotice; 7 min. zpoždění
Os 4150 Nemotice (16:09) – Brno-Židenice (17:04)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Brno-Čer.zhl.Táb.odb; 3 min. zpoždění
Os 4137 Staré Město u U.H. (17:03) – Uherské Hradiště (17:09)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Staré Město u U.H.; 1 min. zpoždění
Os 4136 Uherské Hradiště (16:51) – Staré Město u U.H. (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:57)
Staré Město u U.H.; včas
Os 4121 Brno hl.n. (16:14) – Staré Město u U.H. (18:46)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Bučovice; 2 min. zpoždění
Os 4118 Uherské Hradiště (15:35) – Brno hl.n. (17:48)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Marefy; 1 min. zpoždění
Os 4029 Rájec-Jestřebí (16:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:41)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Os 4024 Brno hl.n. (16:45) – Rájec-Jestřebí (17:17)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:07)
Adamov zastávka; 4 min. zpoždění
Os 4022 Brno hl.n. (16:15) – Rájec-Jestřebí (16:47)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:49)
Rájec-Jestřebí; 2 min. zpoždění
Os 3952 Bystřice p.Hostýnem (16:31) – Kroměříž (17:12)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Hulín; včas
Os 3949 Kroměříž (16:48) – Bystřice p.Hostýnem (17:27)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Hulín; 1 min. zpoždění
Os 3927 Kojetín (17:03) – Rožnov pod Radhoštěm (18:56)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Kojetín; 3 min. zpoždění
Os 3925 Kojetín (16:03) – Rožnov pod Radhoštěm (17:54)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Bystřice p.Hostýnem; včas
Os 3924 Rožnov pod Radhoštěm (17:00) – Kojetín (18:53)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Zubří; 1 min. zpoždění
Os 3923 Kojetín (15:03) – Rožnov pod Radhoštěm (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:57)
Rožnov pod Radhoštěm; 1 min. zpoždění
Os 3922 Rožnov pod Radhoštěm (16:00) – Kojetín (17:53)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:01)
Bystřice p.Hostýnem; včas
Os 3920 Rožnov pod Radhoštěm (15:00) – Kojetín (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:57)
Kojetín; 4 min. zpoždění
Os 3885 České Budějovice (17:02) – Horní Dvořiště
prav. odj. 17:02
České Budějovice; vlak ještě nevyjel
Os 3839 Vyškov na Moravě (17:04) – Uničov (19:05)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Vyškov na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 3837 Nezamyslice (16:25) – Uničov (18:05)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Dluhonice výhybna; včas
Os 3835 Vyškov na Moravě (15:04) – Uničov (17:05)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Uničov; včas
Os 3834 Šumperk (16:23) – Vyškov na Moravě (18:57)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Babice u Šternberka; včas
Os 3832 Šumperk (15:23) – Nezamyslice (17:34)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Přerov přednádraží; 1 min. zpoždění
Os 3830 Šumperk (14:23) – Vyškov na Moravě (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:59)
Vyškov na Moravě; 2 min. zpoždění
Sp 3805 [Vltava Dunaj] České Budějovice (14:03) – Linz Hbf
prav. příj. 16:24 (skut. 16:26)
Linz Hbf; 2 min. zpoždění
Os 3785 Česká Třebová (16:06) – Zábřeh na Moravě (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:45)
Zábřeh na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 3737 Kouty nad Desnou (16:50) – Nezamyslice (19:20)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Velké Losiny zast.; včas
Os 3734 Nezamyslice (16:40) – Kouty nad Desnou (19:06)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Vrahovice; 2 min. zpoždění
Os 3733 Kouty nad Desnou (15:50) – Olomouc hl.n. (17:25)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:02)
Moravičany; 2 min. náskok
Os 3732 Nezamyslice (15:40) – Kouty nad Desnou (18:04)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:06)
Lukavice na Moravě; 5 min. zpoždění
Os 3731 Kouty nad Desnou (14:50) – Nezamyslice (17:20)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Bedihošť; 2 min. zpoždění
Os 3728 Nezamyslice (14:40) – Kouty nad Desnou (17:06)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Kouty nad Desnou; včas
Os 3662 Hanušovice (16:18) – Šumperk (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 16:58)
Šumperk; včas
Sp 3638 Šumperk (17:00) – Olomouc hl.n. (17:56)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Nový Malín; 2 min. zpoždění
Sp 3637 Olomouc hl.n. (17:02) – Šumperk (18:00)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Bohuňovice; 1 min. zpoždění
Sp 3636 Uničov (16:30) – Olomouc hl.n. (16:56)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:56)
Olomouc hl.n.; včas
Sp 3635 Olomouc hl.n. (16:02) – Šumperk (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:53)
Šumperk; 1 min. zpoždění
Os 3613 Šumperk (16:14) – Jeseník (18:03)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Jindřichov na Moravě; včas
Os 3612 Jeseník (15:47) – Šumperk (17:46)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Komňátka; 2 min. zpoždění
Os 3585 Jindřichov ve Slez. (16:31) – Krnov (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:01)
Krnov; včas
Os 3560 Hrubá Voda (16:51) – Olomouc hl.n. (17:23)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Hlubočky zastávka; 2 min. zpoždění
Os 3559 Olomouc hl.n. (16:35) – Hrubá Voda (17:07)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Hrubá Voda zastávka; 3 min. zpoždění
Os 3524 Opava východ (15:39) – Rýmařov (17:42)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Bruntál; včas
Os 3523 Rýmařov (16:25) – Opava východ (18:21)
prav. příj. 17:01 (skut. 17:01)
Bruntál; včas
Os 3426 Ostrava-Svinov (16:41) – Opava východ (17:13)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:07)
Mokré Lazce; 4 min. zpoždění
Os 3425 Opava východ (16:42) – Ostrava-Svinov (17:12)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:06)
Jilešovice; 5 min. zpoždění
Os 3322 Ostrava-Svinov (16:37) – Hranice na Moravě (17:35)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:02)
Suchdol nad Odrou; 3 min. zpoždění
Os 3321 Hranice na Moravě (16:22) – Bohumín (17:33)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:04)
Suchdol nad Odrou; 8 min. zpoždění
Bus Os 3225 Olomouc hl.n. (15:56) – Hranice na Moravě (17:03)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:44)
Lipník nad Bečvou (NAD); 2 min. zpoždění
Os 3222 Vsetín (16:59) – Hranice na Moravě (17:55)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:02)
Vsetín (93222); 3 min. zpoždění
Bus Os 3220 Hranice na Moravě (16:44) – Olomouc hl.n. (17:47)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:44)
Hranice na Moravě (NAD); včas
Os 3158 Ostrava hl.n.frýd.k. (16:55) – Frýdlant n.Ostravicí (17:45)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Ostrava-Kunčičky; 2 min. zpoždění
Os 3156 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:55) – Frýdlant n.Ostravicí (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:45)
Frýdlant n.Ostravicí; včas
Os 3155 Frýdlant n.Ostravicí (16:16) – Ostrava hl.n.frýd.k. (17:03)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:06)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 3 min. zpoždění
Os 3129 Valašské Meziříčí (16:37) – Ostrava hl.n.frýd.k. (18:34)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Frenštát p.Radhoš.m.; včas
Os 3127 Frýdlant n.Ostravicí (16:46) – Ostrava hl.n.frýd.k. (17:34)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Lískovec u Frýdku; 1 min. zpoždění
Os 3125 Frýdlant n.Ostravicí (15:46) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:39)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 5 min. zpoždění
Os 3124 Ostrava hl.n.frýd.k. (16:26) – Frýdlant n.Ostravicí (17:15)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Baška; 1 min. zpoždění
Os 3056 Petrovice u Karviné (16:32) – Mošnov, Ostr.Airport (17:29)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2966 Bohumín (16:35) – Katowice
prav. odj. 16:39 (skut. 16:47)
Bohumín st.hr.; 8 min. zpoždění
Os 2947 Ostrava-Svinov (16:33) – Mosty u Jablunkova (17:51)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:07)
Dětmarovice; 11 min. zpoždění
Os 2946 Mosty u Jablunkova (17:06) – Ostrava-Svinov
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Mosty u Jablunkova; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 2945 Ostrava-Svinov (15:33) – Mosty u Jablunkova (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 17:01)
Mosty u Jablunkova; 6 min. zpoždění
Os 2944 Mosty u Jablunkova (16:10) – Ostrava-Svinov (17:26)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:05)
Dětmarovice; 1 min. zpoždění
Os 2875 Ostrava-Svinov (16:53) – Ostrava-Kunčice (17:05)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 2874 Ostrava-Kunčice (16:51) – Ostrava-Svinov (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:02)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2826 Český Těšín (16:45) – Ostrava-Svinov (17:33)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:06)
Havířov střed; 2 min. zpoždění
Os 2825 Ostrava-Svinov (16:24) – Český Těšín (17:14)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Albrechtice u Č.Těš.; včas
Os 2824 Český Těšín (15:45) – Ostrava-Svinov (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:37)
Ostrava-Svinov; 4 min. zpoždění
Os 2719 Hodonín (16:16) – Javorník n.Vel.zast. (17:24)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Veselí nad Moravou; 1 min. zpoždění
Os 2718 Javorník n.Vel.zast. (16:36) – Hodonín (17:51)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:57)
Veselí nad Moravou; včas
Os 2716 Velká nad Veličkou (15:34) – Hodonín (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:50)
Hodonín; včas
Os 2668 Liberec (16:35) – Szklarska Poreba Go.
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Nová Ves nad Nisou; 6 min. zpoždění
Os 2665 Szklarska Poreba Go. – Liberec (18:18)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Kořenov; včas
Os 2664 Liberec (14:35) – Szklarska Poreba Go.
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Szkl. Poręba Górna; včas
Os 2663 Harrachov (15:57) – Liberec (17:18)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Proseč nad Nisou; 3 min. zpoždění
Os 2639 Tanvald (16:59) – Liberec (17:48)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Smržovka dol.nádr.; 2 min. zpoždění
Os 2636 Liberec (17:05) – Desná-Riedlova vila (18:04)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Liberec; včas
Os 2635 Tanvald (15:59) – Liberec (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:51)
Liberec; 3 min. zpoždění
Os 2634 Liberec (16:05) – Tanvald (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:54)
Tanvald; včas
Os 2632 Liberec (15:35) – Harrachov (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:53)
Harrachov; včas
Os 2555 Praha hl.n. (16:51) – Benešov u Prahy (17:53)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Praha-Hostivař; včas
Os 2554 Benešov u Prahy (17:05) – Praha hl.n. (18:05)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 2553 Praha hl.n. (16:21) – Benešov u Prahy (17:23)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Senohraby; 2 min. zpoždění
Os 2552 Benešov u Prahy (16:35) – Praha hl.n. (17:35)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Světice; 2 min. zpoždění
Os 2551 Praha hl.n. (15:51) – Benešov u Prahy (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:52)
Benešov u Prahy; včas
Os 2550 Benešov u Prahy (16:05) – Praha hl.n. (17:05)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Praha hl.n.; včas
Os 2548 Benešov u Prahy (15:35) – Praha hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:38)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 2474 Kutná Hora město (16:33) – Kutná Hora hl.n. (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:38)
Kutná Hora hl.n.; 3 min. náskok
Os 2444 Zbraslavice (17:00) – Kutná Hora hl.n. (17:54)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Černíny; 1 min. zpoždění
Os 2442 Zruč nad Sázavou (15:20) – Kutná Hora hl.n. (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:51)
Kutná Hora hl.n.; 3 min. náskok
Os 2441 Kutná Hora hl.n. (17:04) – Zruč nad Sázavou (18:12)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:04)
Kutná Hora hl.n.; včas
Os 2439 Kutná Hora hl.n. (16:04) – Zbraslavice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:47)
Zbraslavice; 2 min. náskok
Os 2355 Břeclav (16:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Anger a.d.March; včas
Os 2351 Břeclav (15:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 16:54 (skut. 17:06)
Wien Rennweg; 12 min. zpoždění
Os 2348 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (18:29)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Wien Rennweg; 2 min. zpoždění
Os 2347 Břeclav (14:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Wiener Neustadt Hbf; 1 min. zpoždění
Os 2344 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (17:29)
prav. odj. 16:52 (skut. 17:03)
Anger a.d.March; 11 min. zpoždění
Os 2257 Znojmo (16:57) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:57 (skut. 16:57)
Znojmo; včas
Os 2249 Znojmo (14:57) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Baden b.Wien; včas
Os 2246 Wiener Neustadt Hbf – Znojmo (18:36)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:03)
Wien Praterstern; 2 min. zpoždění
Os 2238 Wien Meidling – Znojmo (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:37)
Znojmo; 1 min. zpoždění
Os 2170 České Velenice (17:03) – České Budějovice (17:49)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
České Velenice; včas
Os 2168 České Velenice (16:03) – České Budějovice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
České Budějovice; včas
Os 2167 České Budějovice (16:10) – České Velenice (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:58)
České Velenice; 1 min. zpoždění
Sp 2127 České Velenice (17:01) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. příj. 17:05 (skut. 17:04)
Gmünd NÖ; včas
Sp 2125 České Velenice (15:07) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. příj. 16:58 (skut. 17:07)
Tulln a.d.Donau; 9 min. zpoždění
Sp 2118 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (18:30)
prav. odj. 16:57 (skut. 17:03)
Groß Weikersdorf; 6 min. zpoždění
Sp 2114 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:53)
České Velenice; 4 min. zpoždění
Sp 2072 Tábor (17:06) – Strakonice
prav. odj. 17:06 (předp. 17:06)
Tábor; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Sp 2071 Strakonice (15:15) – Tábor (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:59)
Tábor; 14 min. zpoždění
Sp 2070 Tábor (15:06) – Strakonice (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:43)
Strakonice; 9 min. zpoždění
Sp 2014 Pardubice hl.n. (16:45) – Hradec Králové hl.n. (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:06)
Hradec Králové hl.n.; 4 min. zpoždění
Sp 1999 Písek (16:55) – České Budějovice (17:45)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Heřmaň; 3 min. zpoždění
Sp 1994 České Budějovice (16:13) – Písek (17:06)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Písek; včas
Sp 1953 Klášterec nad Ohří (16:48) – Ústí nad Labem hl.n. (18:08)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Chomutov město; 1 min. zpoždění
Sp 1948 Ústí nad Labem hl.n. (15:47) – Klášterec nad Ohří (17:08)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:03)
Kadaň-Prunéřov; včas
Sp 1928 [HORÁCKÝ EXPRES] Brno hl.n. (16:40) – Třebíč (17:56)
prav. odj. 16:57 (skut. 17:05)
Omice; 8 min. zpoždění
Sp 1919 [Renesance] Havlíčkův Brod (17:03) – Dačice město (18:58)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:05)
Havlíčkův Brod; 2 min. zpoždění
Sp 1918 [Renesance] Telč (16:36) – Havlíčkův Brod (17:57)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Jezdovice; včas
Sp 1917 [Renesance] Havlíčkův Brod (16:03) – Slavonice (18:26)
prav. příj. 16:59 (skut. 16:59)
Třešť; včas
Sp 1916 [Renesance] Telč (15:36) – Havlíčkův Brod (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 16:58)
Havlíčkův Brod; 1 min. zpoždění
Sp 1895 Hronov (16:11) – Choceň (17:21)
prav. příj. 16:43 (skut. 17:02)
Opočno p.Orlic.hor.; 19 min. zpoždění
Sp 1888 Choceň (16:39) – Náchod (17:39)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:06)
Týniště nad Orlicí; 5 min. zpoždění
Sp 1875 Broumov (17:02) – Starkoč (18:17)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Broumov-Olivětín; 1 min. zpoždění
Sp 1873 Broumov (16:01) – Starkoč (17:17)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Náchod zastávka; 2 min. zpoždění
Sp 1870 Starkoč (16:42) – Broumov (17:56)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Velké Poříčí; 1 min. zpoždění
Sp 1868 Starkoč (15:42) – Broumov (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:56)
Broumov; 1 min. zpoždění
Sp 1840 Letohrad (16:35) – Hradec Králové hl.n. (17:57)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:01)
Potštejn; 1 min. zpoždění
Sp 1839 Hradec Králové hl.n. (17:05) – Letohrad
prav. odj. 17:05
Hradec Králové hl.n.; vlak ještě nevyjel
Sp 1838 Letohrad (15:33) – Hradec Králové hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 17:02)
Hradec Králové hl.n.; 9 min. zpoždění
Sp 1837 Hradec Králové hl.n. (16:03) – Letohrad (17:26)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:06)
Potštejn; 7 min. zpoždění
Sp 1817 Kolín (16:48) – Trutnov hl.n. (19:45)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Sány; 3 min. zpoždění
Sp 1816 Trutnov hl.n. (16:21) – Kolín (19:08)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:03)
Martinice v Krkonoš.; 4 min. zpoždění
Sp 1814 Trutnov hl.n. (14:21) – Kolín (17:08)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:07)
Kolín-Zálabí; 2 min. zpoždění
Sp 1813 Kolín (14:48) – Trutnov hl.n. (17:41)
prav. příj. 16:56 (skut. 17:05)
Martinice v Krkonoš.; 9 min. zpoždění
Sp 1795 Hradec Králové hl.n. (16:42) – Týniště nad Orlicí (17:03)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:07)
Petrovice nad Orlicí; 7 min. zpoždění
Sp 1772 Staré Město u U.H. (16:27) – Brno hl.n. (18:33)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:02)
Veselí nad Moravou; 1 min. zpoždění
Sp 1771 Brno hl.n. (15:28) – Staré Město u U.H. (17:26)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Uherský Ostroh; 2 min. zpoždění
Sp 1759 Choceň (16:07) – Letovice (17:30)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:06)
Svitavy; 3 min. zpoždění
Sp 1754 Letovice (16:31) – Česká Třebová (17:15)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Svitavy; 1 min. zpoždění
Sp 1746 Brno hl.n. (16:32) – Moravský Krumlov (17:10)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:02)
Moravské Bránice; 2 min. zpoždění
Sp 1744 Brno hl.n. (15:31) – Hrušovany n.J.-Šanov (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Sp 1739 Jindřichův Hradec (15:44) – České Budějovice (16:55)
prav. příj. 16:55 (skut. 16:59)
České Budějovice; 4 min. zpoždění
Sp 1738 České Budějovice (17:02) – Jindřichův Hradec (18:01)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Hrdějovice; včas
Sp 1705 [Šumava] Žel.Ruda-Alžbětín (15:53) – Plzeň hl.n. (17:58)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:04)
Klatovy; včas
Sp 1671 Karlovy Vary (16:24) – Plzeň hl.n. (18:49)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Nebanice; 1 min. zpoždění
Sp 1670 Plzeň hl.n. (17:07) – Cheb
prav. odj. 17:07 (předp. 17:17)
Plzeň hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Sp 1669 Karlovy Vary (14:24) – Plzeň hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1668 Plzeň hl.n. (15:07) – Karlovy Vary (17:29)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Sokolov; včas
Sp 1657 Staré Město u U.H. (17:01) – Kroměříž
prav. odj. 17:01 (předp. 17:11)
Staré Město u U.H.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Sp 1654 Olomouc hl.n. (16:02) – Otrokovice (17:01)
prav. příj. 16:39 (skut. 17:03)
Otrokovice; 24 min. zpoždění
Sp 1644 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:44) – Štramberk (16:37)
prav. příj. 16:37 (skut. 16:38)
Štramberk; 1 min. zpoždění
Sp 1626 Třinec (Trzyniec) (16:05) – Opava východ (17:36)
prav. odj. 17:03 (skut. 16:58)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 5 min. náskok
Sp 1625 Opava východ (16:24) – Český Těšín (17:44)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:06)
Ostrava-Stodolní; 4 min. zpoždění
Sp 1623 Ostrava-Svinov (15:51) – Český Těšín (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:46)
Český Těšín; 2 min. zpoždění
Sp 1576 Praha-Dejvice (16:28) – Rakovník (17:59)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:05)
Kladno; včas
Sp 1574 Praha-Dejvice (16:12) – Kladno (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:43)
Kladno; 2 min. zpoždění
Sp 1547 [Jizera] Turnov (15:28) – Praha hl.n. (17:32)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:07)
Neratovice sídliště; 7 min. zpoždění
Sp 1544 [Jizera] Praha hl.n. (16:23) – Turnov (18:26)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:07)
Tišice; 7 min. zpoždění
Sp 1528 [Vrchlice] Kutná Hora hl.n. (16:51) – Praha hl.n. (18:08)
prav. příj. 17:00 (skut. 17:00)
Kolín; včas
Sp 1525 [Vrchlice] Praha hl.n. (16:25) – Kutná Hora hl.n. (17:26)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:07)
Pečky; 9 min. zpoždění
Sp 1508 [Sázava] Benešov u Prahy (16:49) – Praha hl.n. (17:50)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Senohraby; 1 min. zpoždění
Sp 1505 [Sázava] Praha hl.n. (16:17) – Tábor (17:54)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:07)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Sp 1494 Praha Masarykovo n. (16:21) – Slaný (17:26)
prav. odj. 16:55 (skut. 17:06)
Kralupy n.Vlt.předm.; 11 min. zpoždění
Os 1486 Pardubice hl.n. (16:06) – Jaroměř (16:58)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:01)
Jaroměř; 3 min. zpoždění
Os 1483 Jaroměř (17:03) – Pardubice hl.n. (17:54)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Jaroměř; 1 min. zpoždění
Sp 1465 Pardubice hl.n. (17:02) – Havlíčkův Brod (18:53)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:06)
Pardubice hl.n.; 4 min. zpoždění
Sp 1463 Pardubice hl.n. (15:54) – Havlíčkův Brod (17:53)
prav. příj. 16:56 (skut. 16:57)
Hlinsko v Čechách; 1 min. zpoždění
Sp 1462 Havlíčkův Brod (16:13) – Pardubice hl.n. (18:06)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Hlinsko v Čechách; 2 min. zpoždění
Sp 1461 Pardubice hl.n. (15:02) – Havlíčkův Brod (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:57)
Havlíčkův Brod; 4 min. zpoždění
Sp 1409 Zábřeh na Moravě (15:31) – Jeseník (16:59)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:00)
Jeseník; 1 min. zpoždění
Sp 1402 Jeseník (17:01) – Zábřeh na Moravě (18:25)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Lipová Lázně zast.; 1 min. zpoždění
Sp 1393 Svoboda nad Úpou (15:20) – Hradec Králové hl.n. (16:57)
prav. příj. 16:57 (skut. 17:02)
Hradec Králové hl.n.; 5 min. zpoždění
Sp 1390 Hradec Králové hl.n. (17:04) – Svoboda nad Úpou
prav. odj. 17:04
Hradec Králové hl.n.; vlak ještě nevyjel
Sp 1388 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Svoboda nad Úpou (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:46)
Svoboda nad Úpou; 4 min. zpoždění
R 989 [Vysočina] Praha-Vršovice (16:56) – Žďár nad Sázavou (19:29)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 987 [Vysočina] Praha-Vršovice (15:56) – Brno hl.n. (19:40)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:05)
Církvice; 5 min. zpoždění
R 985 [Vysočina] Praha-Vršovice (14:56) – Brno hl.n. (18:40)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:05)
Havlíčkův Brod; 4 min. zpoždění
R 983 [Vysočina] Praha-Vršovice (13:56) – Brno hl.n. (17:40)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:04)
Řikonín; 1 min. zpoždění
R 980 [Vysočina] Brno hl.n. (14:20) – Praha-Vršovice (18:04)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Hlízov; 1 min. zpoždění
R 978 [Vysočina] Brno hl.n. (15:20) – Praha-Vršovice (19:04)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Havl.Brod-Perknov; včas
R 976 [Vysočina] Brno hl.n. (16:20) – Praha hl.n. (19:54)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Ořechov; 1 min. zpoždění
R 949 [Hradečan] Praha hl.n. (15:09) – Hradec Králové hl.n. (16:50)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:56)
Hradec Králové hl.n.; 6 min. zpoždění
R 944 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (15:08) – Praha hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:49)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
R 931 [Krakonoš] Praha hl.n. (16:09) – Trutnov hl.n. (19:20)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:04)
Poděbrady; 2 min. zpoždění
R 929 [Krakonoš] Praha hl.n. (14:09) – Trutnov hl.n. (17:20)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:05)
Malé Svatoňovice; 4 min. zpoždění
R 924 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (14:42) – Praha hl.n. (17:43)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Nymburk město; 1 min. zpoždění
R 922 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (16:42) – Praha hl.n. (19:43)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:04)
Malé Svatoňovice; 3 min. zpoždění
R 911 [Bouzov] Brno hl.n. (15:21) – Šumperk (17:41)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:07)
Olomouc předn.; 9 min. zpoždění
R 906 [Bouzov] Šumperk (14:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:43)
Brno hl.n.; včas
R 904 [Bouzov] Šumperk (16:09) – Brno hl.n. (18:43)
prav. odj. 16:55 (skut. 17:03)
Štěpánov; 8 min. zpoždění
R 895 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (16:52) – Veselí nad Moravou (20:58)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Pha hl.n.L601b,L602b; včas
R 893 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (14:52) – Luhačovice (19:22)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Hoštejn předj.k.; 1 min. zpoždění
R 891 [Slovácký expres] Praha hl.n. (13:03) – Luhačovice (17:20)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:06)
Újezdec u Luhačovic; 3 min. zpoždění
R 886 [Slovácký expres] Luhačovice (12:31) – Praha-Vršovice (17:14)
prav. příj. 17:03 (skut. 17:04)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice (14:31) – Praha-Vršovice (19:14)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:04)
Krasíkov předj.k.; 4 min. zpoždění
R 882 [Slovácký expres] Luhačovice (16:31) – Praha-Vršovice (21:14)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:07)
Hradčovice; 4 min. zpoždění
R 873 [Svitava] Praha-Vršovice (15:52) – Brno hl.n. (19:02)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Pardubice hl.n.; 1 min. zpoždění
R 871 [Svitava] Praha-Vršovice (13:52) – Brno hl.n. (17:02)
prav. příj. 17:02 (skut. 17:05)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 864 [Svitava] Brno hl.n. (14:56) – Praha-Vršovice (18:14)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Přelouč; 1 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. (16:56) – Praha hl.n. (20:04)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Bílovice n.Svitavou; 3 min. zpoždění
R 853 [Praděd] Olomouc hl.n. (17:06) – Ostrava-Svinov
prav. odj. 17:06 (předp. 17:11)
Olomouc hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
R 851 [Praděd] Olomouc hl.n. (15:06) – Ostrava-Svinov (17:57)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Krnov; včas
R 844 [Praděd] Ostrava střed (13:41) – Olomouc hl.n. (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:55)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
R 842 [Praděd] Ostrava střed (15:42) – Olomouc hl.n. (18:52)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Krnov; včas
R 825 [Moravan] Brno hl.n. (15:34) – Staré Město u U.H. (16:52)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:52)
Staré Město u U.H.; včas
R 820 [Moravan] Staré Město u U.H. (17:04) – Brno hl.n. (18:22)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Kostelany n.Moravou; 1 min. zpoždění
R 813 [Moravan] Brno hl.n. (16:36) – Olomouc hl.n. (18:51)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Rakvice; 2 min. zpoždění
R 811 [Moravan] Brno hl.n. (14:40) – Olomouc hl.n. (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:59)
Olomouc hl.n.; 8 min. zpoždění
R 806 [Moravan] Olomouc hl.n. (15:05) – Brno hl.n. (17:22)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Popice; 2 min. zpoždění
R 775 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín (16:17) – Praha hl.n. (19:52)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Petrovice n.Úhlavou; 3 min. zpoždění
R 773 [Berounka] Klatovy (16:28) – Praha-Smíchov (18:46)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:05)
Chlumčany u Dobřan; 6 min. zpoždění
R 771 [Berounka] Klatovy (15:30) – Praha-Smíchov (17:46)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:04)
Beroun; 3 min. náskok
R 769 [Berounka] Klatovy (14:28) – Praha-Smíchov (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Praha-Smíchov; včas
R 762 [Berounka] Praha-Smíchov (15:03) – Klatovy (17:29)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Chlumčany u Dobřan; 6 min. zpoždění
R 760 [Berounka] Praha-Smíchov (16:03) – Klatovy (18:27)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Praskolesy; 2 min. zpoždění
R 758 [Berounka] Praha-Smíchov (17:03) – Klatovy (19:29)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
R 725 [Vltava] Praha hl.n. (16:46) – České Budějovice (18:49)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Říčany; 1 min. zpoždění
R 723 [Lužnice] Praha hl.n. (15:46) – České Velenice (18:37)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:02)
Tábor; 1 min. zpoždění
R 721 [Vltava] Praha hl.n. (14:46) – České Budějovice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
České Budějovice; 2 min. zpoždění
R 712 [Vltava] České Budějovice (15:10) – Praha hl.n. (17:10)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Praha-Eden; 3 min. zpoždění
R 708 [Vltava] České Budějovice (16:10) – Praha hl.n. (18:10)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:03)
Tábor; 3 min. zpoždění
R 691 [Labe] Děčín hl.n. (16:25) – Praha hl.n. (18:12)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:07)
Bohušovice nad Ohří; 3 min. zpoždění
R 689 [Labe] Děčín hl.n. (15:25) – Praha hl.n. (17:12)
prav. odj. 16:58 (skut. 17:06)
Praha-Bubeneč; 8 min. zpoždění
R 684 [Labe] Praha hl.n. (14:45) – Děčín hl.n. (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:39)
Děčín hl.n.; 6 min. zpoždění
R 682 [Labe] Praha hl.n. (15:45) – Ústí nad Labem hl.n. (17:15)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Litochovice n.Labem; 2 min. zpoždění
R 680 [Labe] Praha hl.n. (16:45) – Děčín hl.n. (18:33)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Roztoky u Prahy; 1 min. zpoždění
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:04) – Brno hl.n. (20:14)
prav. příj. 16:58 (skut. 17:06)
Jindřichův Hradec; 8 min. zpoždění
Bus R 667 České Budějovice (14:02) – Brno hl.n. (18:14)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:49)
Jihlava (NAD); 31 min. zpoždění
R 664 [Rožmberk] Brno hl.n. (11:44) – Plzeň hl.n. (17:56)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Horažďovice předm.; včas
R 662 [Rožmberk] Brno hl.n. (13:44) – Plzeň hl.n. (19:56)
prav. odj. 16:59 (skut. 17:07)
Jindřichův Hradec; 8 min. zpoždění
Bus R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. (15:44) – Plzeň hl.n. (21:56)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:54)
Třebíč (NAD); 6 min. zpoždění
R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (16:04) – Brno hl.n. (22:11)
prav. příj. 17:05 (skut. 17:06)
Strakonice; 1 min. zpoždění
R 617 [Krušnohor] Cheb (16:24) – Praha hl.n. (20:24)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Karlovy Vary-Sedlec; 2 min. zpoždění
R 615 [Krušnohor] Cheb (14:24) – Praha hl.n. (18:24)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Ústí nad Labem hl.n.; včas
R 610 [Krušnohor] Praha hl.n. (13:28) – Cheb (17:36)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Nové Sedlo u Lokte; včas
R 608 [Krušnohor] Praha hl.n. (15:28) – Cheb (19:36)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:05)
Bohosudov; 5 min. zpoždění
IC 563 [Západní expres] Cheb (16:33) – Praha hl.n. (19:23)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Planá u Mar.Lázní; 1 min. zpoždění
IC 560 [Západní expres] Praha hl.n. (14:23) – Cheb (17:27)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Mariánské Lázně; včas
IC 558 [Západní expres] Praha hl.n. (16:23) – Cheb (19:27)
prav. odj. 17:02 (skut. 17:05)
Karlštejn; 3 min. zpoždění
IC 539 [Jižní expres] Praha hl.n. (16:20) – České Budějovice (17:59)
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Heřmaničky; včas
IC 537 [Jižní expres] Praha hl.n. (15:20) – České Budějovice (16:59)
prav. příj. 16:59 (skut. 17:01)
České Budějovice; 2 min. zpoždění
IC 532 [Jižní expres] České Budějovice (15:58) – Praha hl.n. (17:36)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:07)
Mrač; 2 min. zpoždění
IC 515 [Ostravan] Františkovy Lázně (14:24) – Bohumín (20:53)
prav. odj. 17:08 (skut. 17:06)
Praha-Radotín; 2 min. náskok
IC 513 [Opavan] Praha hl.n. (16:32) – Opava východ (20:08)
prav. příj. 17:07 (skut. 17:07)
Kolín zastávka; včas
IC 511 [Ostravan] Praha hl.n. (15:32) – Bohumín (18:53)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Parník odbočka; 6 min. zpoždění
SC 507 [Pendolino] Praha hl.n. (13:32) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:50)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 6 min. zpoždění
SC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. (15:10) – Karlovy Vary (22:11)
prav. odj. 17:05 (skut. 17:06)
Choceň; 1 min. zpoždění
rj 373 [Vindobona] Praha hl.n. (16:44) – Graz Hbf
prav. odj. 17:06 (skut. 17:05)
Poříčany; včas
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:16)
prav. odj. 17:03 (skut. 17:06)
Bruck a. d. Mur; 3 min. zpoždění
rj 371 [Vindobona] Praha hl.n. (14:44) – Graz Hbf
prav. odj. 17:09 (skut. 17:05)
Svitava odbočka; 4 min. náskok
rj 370 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (21:11)
prav. příj. 17:01 (skut. 17:01)
Wien Hbf; včas
EC 359 [Bavorský expres] München Hbf – Praha hl.n. (18:23)
prav. odj. 16:41 (skut. 17:06)
Vejprnice; 25 min. zpoždění
EC 354 [Bavorský expres] Praha hl.n. (13:23) – München Hbf
prav. odj. 16:20 (skut. 16:40)
Furth im Wald; 20 min. zpoždění
EC 352 [Bavorský expres] Praha hl.n. (15:23) – München Hbf
prav. příj. 16:58 (skut. 16:49)
Plzeň hl.n.; 9 min. náskok
R 344 [Kysučan] Žilina – Ostrava-Svinov (18:14)
prav. odj. 16:49 (skut. 17:01)
Krásno nad Kysucou; 12 min. zpoždění
EC 335 [Jižní expres] Praha hl.n. (14:21) – Linz Hbf
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Horní Dvořiště; 6 min. zpoždění
EC 334 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (19:36)
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Horní Dvořiště; 6 min. zpoždění
R 324 [Silva Nortica] Wien Franz-Josefs-Bahnhof – Praha hl.n. (20:10)
prav. příj. 17:12 (skut. 17:08)
Gmünd NÖ; 4 min. náskok
EC 281 [Metropolitan] Praha hl.n. (15:44) – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 17:00 (skut. 17:06)
Brandýs nad Orlicí; 6 min. zpoždění
EC 276 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (18:13)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:07)
Kostěnice; 3 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:11)
prav. příj. 17:04 (skut. 17:05)
Břeclav; 1 min. zpoždění
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:11)
prav. odj. 16:44 (skut. 17:04)
Gbelce; 20 min. zpoždění
rj 257 [Vindobona] Praha hl.n. (10:44) – Graz Hbf
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Pernegg a.d.Mur; 1 min. zpoždění
rj 256 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (17:13)
prav. příj. 17:06 (skut. 17:06)
Praha-Libeň; včas
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:33)
prav. odj. 16:52 (skut. 16:53)
Liptovský Mikuláš; 1 min. zpoždění
EC 221 [Valašský expres] Praha-Vršovice (15:09) – Žilina
prav. odj. 17:00 (skut. 17:05)
Třebovice v Čechách; 5 min. zpoždění
EC 175 [Berliner] Hamburg-Altona – Praha hl.n. (17:24)
prav. odj. 17:01 (skut. 17:07)
Libčice nad Vltavou; 6 min. zpoždění
EC 173 [Hungaria] Hamburg-Altona – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 16:55 (skut. 17:06)
Břeclav; 11 min. zpoždění
EC 170 [Berliner] Praha hl.n. (16:28) – Berlin Hbf
prav. odj. 17:08 (skut. 17:05)
Dolní Beřkovice; 3 min. náskok
EC 145 [Ostravan] Praha-Vršovice (16:09) – Žilina
prav. odj. 17:07 (skut. 17:07)
Záboří nad Labem; včas
EC 143 [Ostravan] Praha hl.n. (12:20) – Žilina
prav. příj. 15:57 (skut. 16:54)
Bohumín; 57 min. zpoždění
EC 140 [Ostravan] Žilina – Praha-Vršovice (19:44)
prav. odj. 16:56 (skut. 17:05)
Lipník nad Bečvou; 9 min. zpoždění
EC 129 [Valašský expres] Praha-Vršovice (13:09) – Púchov
prav. příj. 17:03 (skut. 17:07)
Vsetín; 4 min. zpoždění
EC 126 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:56)
Praha-Vršovice; 12 min. zpoždění
EC 124 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (18:44)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:06)
Parník odbočka; včas
EC 122 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (20:44)
prav. odj. 17:04 (skut. 17:06)
Brňov; 2 min. zpoždění
EC 117 [Silesia] Praha-Vršovice (14:09) – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 16:54 (skut. 17:03)
Dluhonice výhybna; 9 min. zpoždění
EC 114 [Cracovia] Przemysl Gl. – Praha-Vršovice (17:44)
prav. odj. 17:06 (skut. 17:07)
Pečky; 1 min. zpoždění
EC 107 [Porta Moravica] Przemysl Gl. – Graz Hbf
prav. odj. 16:53 (skut. 17:05)
Ostrava-Mar.Hory; 12 min. zpoždění
EC 104 [Polonia] Wien Hbf – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 16:57 (skut. 17:03)
Ostrava-Svinov; 6 min. zpoždění
IC 102 [Danubius] Wien Hbf – Krakow Glowny
prav. odj. 17:01 (skut. 17:04)
Břeclav Gr.; 3 min. zpoždění
rj 79 [Vindobona] Praha hl.n. (12:44) – Graz Hbf
prav. odj. 17:04 (skut. 17:05)
Wien Meidling; 1 min. zpoždění
rj 78 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (19:13)
prav. odj. 16:52 (skut. 17:05)
Adamov zastávka; 13 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.