Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: čtvrtek 13.6., 4:04
Os 4003 Brno hl.n. (4:04) – Křenovice hor.nádr.
prav. odj. 4:04 (předp. 4:07)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 3'
NJ 457 [nightjet] Berlin Hbf (tief) – Graz Hbf
prav. odj. 3:02 (skut. 4:00)
Brno-Židenice; 58 min. zpoždění
Os 9304 Kolín (3:52) – Praha Masarykovo n. (5:00)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:03)
Velim; 1 min. zpoždění
Os 9303 Praha hl.n. (3:33) – Kolín (4:42)
prav. příj. 4:04 (skut. 4:04)
Rostoklaty; včas
Os 9302 Kolín (3:22) – Praha Masarykovo n. (4:30)
prav. příj. 4:04 (skut. 4:04)
Úvaly; včas
Os 9201 Čerčany (3:36) – Ledeč nad Sázavou (5:34)
prav. příj. 4:05 (skut. 4:04)
Sázava; včas
Os 9200 Zruč nad Sázavou (3:12) – Čerčany (4:40)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:04)
Samopše; 1 min. zpoždění
Os 9000 Čerčany (3:53) – Praha-Braník (5:18)
prav. odj. 4:04 (skut. 4:04)
Pecerady; včas
Os 8803 Beroun (3:16) – Praha hl.n. (4:39)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:04)
Řevnice; 1 min. zpoždění
Os 8421 Protivín (3:49) – Tábor (5:38)
prav. odj. 4:00 (skut. 4:01)
Putim; 1 min. zpoždění
Os 8301 Jindřichův Hradec (3:44) – Veselí nad Lužnicí (4:17)
prav. odj. 4:00 (skut. 4:00)
Kardašova Řečice; včas
Os 8251 Benešov u Prahy (4:02) – Tábor (4:59)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:03)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 8201 Tábor (3:54) – České Budějovice (4:58)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:03)
Planá nad Lužnicí; včas
Os 8031 Písek (3:54) – České Budějovice (4:47)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:04)
Heřmaň; 2 min. zpoždění
Os 7940 Březnice (3:56) – Písek (4:44)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:03)
Myslín; včas
Os 7931 Březnice (3:37) – Zdice (4:33)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Příbram; včas
Os 7700 Rakovník (4:04) – Beroun (5:00)
prav. odj. 4:04 (skut. 4:04)
Rakovník; včas
Os 7401 Domažlice město (3:42) – Plzeň hl.n. (4:55)
prav. příj. 4:03 (skut. 4:04)
Staňkov; 1 min. zpoždění
Os 6901 Ústí nad Labem hl.n. (3:59) – Praha Masarykovo n. (5:46)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Ústí n.L.hl.n.jih; včas
Os 6671 Česká Kamenice (3:48) – Děčín hl.n. (4:18)
prav. odj. 4:04 (skut. 4:04)
Benešov n.Ploučnicí; včas
Bus Os 6131 Louny (3:42) – Úštěk (5:33)
prav. odj. 3:42 (skut. 3:42)
Louny (NAD); včas
Os 6030 Kolín (4:01) – Mladějov v Čechách (6:18)
prav. příj. 4:03 (skut. 4:04)
Kolín-Zálabí; 1 min. zpoždění
Os 5931 Čáslav (3:56) – Jihlava město (5:27)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:02)
Horky u Čáslavi; 1 min. zpoždění
Os 5900 Havlíčkův Brod (3:49) – Kolín (5:17)
prav. příj. 4:04 (skut. 4:04)
Světlá nad Sázavou; včas
Os 5850 Poděbrady (3:41) – Praha hl.n. (4:46)
prav. příj. 4:03 (skut. 4:04)
Ostrá; 1 min. zpoždění
Os 5050 Česká Třebová (3:48) – Pardubice hl.n. (4:52)
prav. odj. 4:04 (skut. 4:04)
Bezpráví odbočka; včas
Os 5030 Pardubice hl.n. (4:00) – Kolín (4:44)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:03)
Pardubice-Svítkov; včas
Os 4801 Třebíč (3:38) – Rapotice (4:13)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Náměšť nad Oslavou (104801); včas
Os 4781 Březová nad Svitavou (3:44) – Letovice (3:53)
prav. příj. 3:53 (skut. 3:54)
Letovice; 1 min. zpoždění
Os 4701 Letovice (3:58) – Křenovice hor.nádr. (5:35)
prav. odj. 3:58 (skut. 4:01)
Letovice; 3 min. zpoždění
Os 4240 Uherské Hradiště (4:00) – Staré Město u U.H. (4:06)
prav. odj. 4:00 (skut. 4:01)
Uherské Hradiště; 1 min. zpoždění
Os 4231 Staré Město u U.H. (3:05) – Přerov (3:44)
prav. příj. 3:44 (skut. 3:42)
Přerov; 2 min. náskok
Os 4200 Přerov (3:57) – Břeclav (5:25)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:04)
Břest; 1 min. zpoždění
Os 4140 Nesovice (3:52) – Brno hl.n. (4:50)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:02)
Bučovice; 1 min. zpoždění
Os 4102 Veselí nad Moravou (3:57) – Brno hl.n. (5:50)
prav. odj. 3:57 (skut. 3:59)
Veselí nad Moravou; 2 min. zpoždění
Os 4003 Brno hl.n. (4:04) – Křenovice hor.nádr.
prav. odj. 4:04 (předp. 4:07)
Brno hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 3'
Os 4001 Brno hl.n. (3:10) – Křenovice hor.nádr. (3:35)
prav. příj. 3:35 (skut. 3:35)
Křenovice hor.nádr.; včas
Os 3992 Rožnov pod Radhoštěm (3:40) – Kroměříž (5:09)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3970 Osíčko (3:56) – Kroměříž (4:39)
prav. příj. 4:04 (skut. 4:04)
Bystřice p.Hostýnem; včas
Os 3600 Jeseník (3:27) – Šumperk (5:03)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:04)
Branná; 2 min. zpoždění
Os 3570 Krnov (3:49) – Jindřichov ve Slez. (4:19)
prav. příj. 4:05 (skut. 4:05)
Město Albrechtice; včas
Os 3531 Olomouc hl.n. (3:50) – Moravský Beroun (4:44)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:03)
Velká Bystřice zast.; 1 min. zpoždění
Os 3530 Moravský Beroun (3:59) – Olomouc hl.n. (4:49)
prav. odj. 3:59 (skut. 3:59)
Moravský Beroun; včas
Os 3500 Krnov (3:40) – Moravský Beroun (4:51)
prav. odj. 4:00 (skut. 4:00)
Milotice nad Opavou; včas
Bus Os 3461 Krnov (3:48) – Opava východ (4:25)
prav. odj. 3:48 (skut. 3:48)
Krnov (NAD); včas
Os 3441 Opava východ (3:29) – Studénka (4:30)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:03)
Ostrava-Třebovice; 1 min. zpoždění
Os 3331 Přerov (3:52) – Hranice na Moravě (4:17)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Osek nad Bečvou; včas
Os 3304 Mosty u Jablunkova (4:03) – Hranice na Moravě (6:37)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:04)
Mosty u Jablunkova; 1 min. zpoždění
Os 3171 Frýdek-Místek (4:01) – Ostrava hl.n.frýd.k. (4:34)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Frýdek-Místek; včas
Os 2601 Desná (3:47) – Liberec (4:37)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:05)
Smržovka; 2 min. zpoždění
Os 2420 Zruč nad Sázavou (3:50) – Kutná Hora hl.n. (4:57)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:03)
Hodkov zastávka; 1 min. zpoždění
Os 2300 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (6:29)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:03)
Wiener Neustadt Nord; 2 min. zpoždění
Os 2150 České Velenice (4:01) – České Budějovice (4:47)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
České Velenice; včas
Sp 1941 Chomutov (3:29) – Ústí nad Labem hl.n. (4:37)
prav. odj. 4:04 (skut. 4:04)
Želénky; včas
Sp 1602 Třinec (Trzyniec) (4:03) – Ostrava hl.n.frýd.k. (4:55)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:03)
Třinec (Trzyniec); včas
Sp 1600 Ostrava-Svinov (3:58) – Opava východ (4:22)
prav. odj. 4:01 (skut. 4:01)
Ostrava-Třebovice; včas
R 898 [Přerovský zubr] Přerov (3:51) – Praha hl.n. (6:34)
prav. odj. 3:59 (skut. 4:02)
Grygov; 3 min. zpoždění
R 876 [Svitava] Brno hl.n. (3:10) – Praha-Vršovice (6:14)
prav. příj. 4:02 (skut. 4:03)
Svitavy; 1 min. zpoždění
R 651 [Rožmberk] České Budějovice (4:02) – Brno hl.n. (8:30)
prav. odj. 4:02 (skut. 4:02)
České Budějovice; včas
IC 518 [Ostravan] Bohumín (3:54) – Praha hl.n. (7:18)
prav. odj. 4:03 (skut. 4:03)
Ostrava hl.n.; včas
NJ 457 [nightjet] Berlin Hbf (tief) – Graz Hbf
prav. odj. 3:02 (skut. 4:00)
Brno-Židenice; 58 min. zpoždění
NJ 456 [nightjet] Graz Hbf – Berlin Hbf (tief)
prav. odj. 3:34 (skut. 4:04)
Dolní Beřkovice; 30 min. zpoždění
EN 443 [Slovakia] Praha hl.n. (22:14) – Strážske
prav. odj. 3:51 (skut. 3:58)
Čadca; 7 min. zpoždění
EN 442 [Slovakia] Strážske – Praha hl.n. (7:48)
prav. odj. 2:49 (skut. 4:02)
Louky nad Olší; 73 min. zpoždění
EN 407 [Chopin] Warszawa Wschodnia – München Hbf Gl.5-10
prav. odj. 4:01 (skut. 4:00)
Bernhardsthal; včas
EN 406 [Chopin] München Hbf Gl.5-10 – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 4:00 (skut. 4:03)
Petrovice u K.st.hr.; 3 min. zpoždění
EC 259 Děčín st.hr. – Praha hl.n. (5:24)
prav. odj. 3:50 (skut. 4:04)
Děčín hl.n.; 14 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.