Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: pondělí 5.12., 16:51
Os 9954 Praha hl.n. (16:42) – Řevnice (17:18)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Praha-Vyšehrad výh.; 2 min. zpoždění
Os 9953 Řevnice (16:24) – Praha hl.n. (17:01)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Pha-Smíchov již.zhl. (10353); včas
Os 9951 Řevnice (15:54) – Praha hl.n. (16:31)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:31)
Praha hl.n. (10361); včas
Os 9826 Praha Masarykovo n. (16:32) – Kralupy nad Vltavou (18:07)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
Os 9641 Kralupy nad Vltavou (16:12) – Praha Masarykovo n. (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:45)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9534 Praha Masarykovo n. (16:41) – Mělník (17:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9513 Všetaty (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:21)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:54) – Praha Masarykovo n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:42)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9338 Kolín (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:37)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9149 Praha hl.n. (16:48) – Strančice (17:22)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Praha hl.n.; včas
Os 9144 Strančice (16:08) – Praha hl.n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:43)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8854 Český Brod (16:10) – Beroun (17:42)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:47)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8853 Beroun (15:49) – Český Brod (17:21)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 6922 Praha Masarykovo n. (16:42) – Ústí nad Labem hl.n. (18:53)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Praha-Bubeneč; včas
Os 4941 Tišnov (16:14) – Židlochovice (17:19)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:50)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Os 4938 Židlochovice (16:06) – Tišnov (17:15)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:48)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4839 Zastávka u Brna (16:20) – Brno hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Brno-Horní Heršpice; včas
Os 4836 Brno hl.n. (16:44) – Náměšť nad Oslavou (17:42)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Brno-Horní Heršpice; 2 min. zpoždění
Os 4618 Hustopeče u Brna (16:04) – Křižanov (18:03)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4153 Brno hl.n. (16:48) – Kyjov (18:10)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Brno hl.n.; včas
Os 4039 Brno hl.n. (16:35) – Sokolnice-Telnice (16:53)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:47)
Brno-Chrlice; včas
Os 4036 Sokolnice-Telnice (16:39) – Brno hl.n. (16:55)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:46)
Brno-Chrlice; včas
Os 4034 Křenovice hor.nádr. (15:58) – Brno hl.n. (16:26)
prav. příj. 16:26 (skut. 16:25)
Brno hl.n.; včas
Os 2555 Praha hl.n. (16:35) – Benešov u Prahy (17:37)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Praha-Zahradní Město; 3 min. zpoždění
Os 2550 Benešov u Prahy (15:52) – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Praha-Vršovice; 3 min. zpoždění
Os 2548 Benešov u Prahy (15:22) – Praha hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2016 Čisovice (15:37) – Praha hl.n. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:35)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1770 Staré Město u U.H. (14:27) – Brno hl.n. (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:35)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Sp 1747 Moravský Krumlov (15:42) – Brno hl.n. (16:26)
prav. příj. 16:26 (skut. 16:26)
Brno hl.n.; včas
Sp 1525 [Vrchlice] Praha hl.n. (16:48) – Kolín
prav. odj. 16:48 (předp. 16:48)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
R 989 [Vysočina] Praha-Vršovice (16:50) – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 16:50 (předp. 16:50)
Praha-Vršovice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
R 982 [Vysočina] Brno hl.n. (12:20) – Praha-Vršovice (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:21)
Praha-Vršovice; 4 min. zpoždění
R 944 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (15:08) – Praha hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 906 [Bouzov] Šumperk (14:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:46)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 895 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (16:34) – Veselí nad Moravou (20:58)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Pha hl.n.L601b,L602b; 4 min. zpoždění
R 866 [Svitava] Blansko (13:13) – Praha-Vršovice (16:29)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:28)
Praha-Vršovice; včas
R 822 [Moravan] Hodonín (15:24) – Brno hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:25)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 769 [Berounka] Klatovy (14:28) – Praha hl.n. (16:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Praha-Vyšehrad výh.; 1 min. zpoždění
R 714 [Vltava] České Budějovice (14:08) – Praha-Holešovice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:46)
Praha-Holešovice; 3 min. náskok
R 680 [Labe] Praha hl.n. (16:46) – Děčín hl.n. (18:34)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 665 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (10:10) – Brno hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:30)
Brno hl.n.; 16 min. zpoždění
R 613 [Krušnohor] Cheb (12:30) – Praha hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:38)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
IC 558 [Západní expres] Praha hl.n. (16:38) – Cheb (19:26)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Pha-Smíchov již.zhl.; 3 min. zpoždění
IC 541 [Budvar] Praha-Holešovice (16:50) – České Budějovice (19:02)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:51)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
IC 534 [Jižní expres] Český Krumlov (14:07) – Praha-Holešovice (17:23)
prav. odj. 16:51 (skut. 16:50)
Praha-Eden; včas
IC 513 [Opavan] Praha hl.n. (16:25) – Opava východ (20:08)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:50)
Praha-Běchovice; 15 min. zpoždění
SC 506 [Pendolino] Ostrava hl.n. (13:10) – Praha hl.n. (16:32)
prav. příj. 16:32 (skut. 16:31)
Praha hl.n.; včas
EC 357 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:22)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
EC 278 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:40)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
EC 126 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:51)
Pha hl.n.L601b,L602b; 2 min. zpoždění
rj 78 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (19:42)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Brno-Maloměřice st.3; 2 min. zpoždění
Os 9954 Praha hl.n. (16:42) – Řevnice (17:18)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Praha-Vyšehrad výh.; 2 min. zpoždění
Os 9953 Řevnice (16:24) – Praha hl.n. (17:01)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Pha-Smíchov již.zhl. (10353); včas
Os 9952 Praha hl.n. (16:12) – Řevnice (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Řevnice; 2 min. zpoždění
Os 9951 Řevnice (15:54) – Praha hl.n. (16:31)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:31)
Praha hl.n. (10361); včas
Os 9950 Praha hl.n. (15:42) – Řevnice (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:22)
Řevnice; 4 min. zpoždění
Os 9919 Praha-Radotín (7:01) – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (předp. 19:21)
Praha-Radotín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 740'
Os 9871 Kladno-Ostrovec (16:20) – Praha Masarykovo n. (17:21)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Jeneček odbočka; 1 min. zpoždění
Os 9826 Praha Masarykovo n. (16:32) – Kralupy nad Vltavou (18:07)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
Os 9824 Praha Masarykovo n. (15:32) – Kralupy nad Vltavou (17:07)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Brandýsek; 1 min. zpoždění
Os 9735 Klobuky v Čechách (16:01) – Kralupy nad Vltavou (17:00)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:46)
Zvoleněves; 6 min. zpoždění
Os 9730 Kralupy nad Vltavou (16:22) – Slaný (16:53)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Podlešín; 5 min. zpoždění
Os 9715 Louny (16:36) – Kralupy nad Vltavou (18:01)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:41)
Chlumčany u Loun; 1 min. zpoždění
Os 9714 Kralupy nad Vltavou (15:54) – Louny (17:17)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:47)
Klobuky v Čechách; včas
Os 9642 Praha Masarykovo n. (16:12) – Kralupy nad Vltavou (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:46)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 9641 Kralupy nad Vltavou (16:12) – Praha Masarykovo n. (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:45)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9558 Všetaty (16:23) – Mladá Boleslav hl.n. (17:00)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Chotětov; 1 min. zpoždění
Os 9534 Praha Masarykovo n. (16:41) – Mělník (17:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9533 Mělník (16:10) – Praha Masarykovo n. (17:20)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Měšice u Prahy; 2 min. zpoždění
Os 9513 Všetaty (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:21)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9512 Praha Masarykovo n. (15:41) – Všetaty (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:44)
Všetaty; 5 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:54) – Praha Masarykovo n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:42)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9344 Kolín (16:50) – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 16:50 (předp. 16:53)
Kolín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 3'
Os 9343 Praha Masarykovo n. (16:29) – Kolín (17:42)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Pha-Běchovice Blatov; 3 min. zpoždění
Os 9342 Kolín (16:23) – Praha Masarykovo n. (17:36)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Poříčany; včas
Os 9341 Praha Masarykovo n. (15:59) – Kolín (17:17)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Tatce; 2 min. zpoždění
Os 9340 Kolín (15:50) – Praha Masarykovo n. (17:06)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:51)
Praha-Klánovice; 7 min. zpoždění
Os 9339 Praha Masarykovo n. (15:29) – Kolín (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:47)
Kolín; 5 min. zpoždění
Os 9338 Kolín (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:37)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
Os 9269 Zruč nad Sázavou (16:04) – Ledeč nad Sázavou (16:30)
prav. příj. 16:30 (skut. 16:30)
Ledeč nad Sázavou; včas
Os 9247 Čerčany (16:05) – Sázava (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:40)
Sázava; včas
Os 9219 Čerčany (15:05) – Ledeč nad Sázavou (17:30)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Zruč n.Sázavou zast.; 1 min. zpoždění
Os 9218 Ledeč nad Sázavou (16:34) – Čerčany (18:50)
prav. odj. 16:34 (skut. 16:38)
Ledeč nad Sázavou; 4 min. zpoždění
Os 9216 [Posázaví] Ledeč nad Sázavou (14:34) – Čerčany (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Čerčany; 1 min. zpoždění
Os 9149 Praha hl.n. (16:48) – Strančice (17:22)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Praha hl.n.; včas
Os 9147 Praha hl.n. (16:18) – Strančice (16:52)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:48)
Říčany; 3 min. zpoždění
Os 9146 Strančice (16:38) – Praha hl.n. (17:12)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Praha-Kolovraty; 3 min. zpoždění
Os 9145 Praha hl.n. (15:48) – Strančice (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Strančice; 2 min. zpoždění
Os 9144 Strančice (16:08) – Praha hl.n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:43)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9018 Čerčany (16:05) – Praha hl.n. (18:04)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:40)
Jílové u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 9016 Čerčany (15:05) – Praha hl.n. (17:04)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Praha-Braník; 1 min. zpoždění
Os 9015 Praha hl.n. (15:55) – Čerčany (17:55)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Petrov u Prahy; 3 min. zpoždění
Os 9013 Praha hl.n. (14:55) – Čerčany (16:55)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Poříčí n.Sáz.-Svárov; 1 min. zpoždění
Os 8950 Nepomuk (16:08) – Plzeň-Jižní Předm. (16:54)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Plzeň-Slovany; 1 min. zpoždění
Os 8916 Horažďovice předm. (16:45) – Plzeň-Jižní Předm. (17:54)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Velký Bor; 1 min. zpoždění
Os 8915 Plzeň-Jižní Předm. (16:03) – Horažďovice předm. (17:12)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Nepomuk; 1 min. zpoždění
Os 8857 Beroun (16:49) – Český Brod
prav. odj. 16:49 (předp. 16:49)
Beroun; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 8856 Český Brod (16:40) – Beroun (18:12)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Úvaly; včas
Os 8855 Beroun (16:19) – Český Brod (17:51)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:51)
Černošice-Mokropsy; 7 min. zpoždění
Os 8854 Český Brod (16:10) – Beroun (17:42)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:47)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8853 Beroun (15:49) – Český Brod (17:21)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 8852 Český Brod (15:40) – Beroun (17:12)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:48)
Černošice; 3 min. zpoždění
Os 8851 Beroun (15:19) – Český Brod (16:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Rostoklaty; 2 min. zpoždění
Os 8850 Český Brod (15:10) – Beroun (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:45)
Beroun; 3 min. zpoždění
Os 8849 Beroun (14:49) – Český Brod (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Český Brod; včas
Os 8756 Žďár nad Sázavou (15:58) – Havlíčkův Brod (16:32)
prav. příj. 16:32 (skut. 16:34)
Havlíčkův Brod; 2 min. zpoždění
Os 8749 Havlíčkův Brod (16:26) – Žďár nad Sázavou (17:05)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Nížkov; včas
Os 8737 Veselí nad Lužnicí (15:40) – České Velenice (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:48)
České Velenice; 6 min. zpoždění
Os 8734 České Velenice (15:24) – Veselí nad Lužnicí (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:31)
Veselí nad Lužnicí; 6 min. zpoždění
Os 8676 Tábor (16:08) – Benešov u Prahy (17:04)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Olbramovice; 1 min. zpoždění
Os 8669 Benešov u Prahy (16:15) – Tábor (17:15)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:49)
Červ.Újezd u Votic; včas
Os 8582 Mladá Boleslav hl.n. (16:38) – Mladá Boleslav město (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:51)
Mladá Boleslav město; 7 min. zpoždění
Os 8558 Mělník (16:16) – Mladá Boleslav hl.n. (17:47)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Nebužely; 5 min. zpoždění
Os 8529 Mladějov v Čechách (16:35) – Mladá Boleslav hl.n. (17:38)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Sobotka; 1 min. zpoždění
Os 8526 Mladá Boleslav hl.n. (16:21) – Mladějov v Čechách (17:21)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Dlouhá Lhota; 1 min. zpoždění
Os 8525 Mladějov v Čechách (15:34) – Mladá Boleslav hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:35)
Mladá Boleslav hl.n.; včas
Os 8524 Mladá Boleslav hl.n. (15:25) – Mladějov v Čechách (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Mladějov v Čechách; včas
Os 8433 Písek (16:20) – Tábor (17:42)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Jetětice; 4 min. zpoždění
Os 8432 Tábor (16:08) – Písek (17:27)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Líšnice; 5 min. zpoždění
Os 8369 Havlíčkův Brod (16:38) – Jihlava město (17:14)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:46)
Mírovka; 4 min. zpoždění
Os 8368 Jihlava město (16:46) – Havlíčkův Brod (17:21)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:46)
Jihlava město; včas
Os 8364 Jihlava město (15:46) – Havlíčkův Brod (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:25)
Havlíčkův Brod; 4 min. zpoždění
Os 8062 České Budějovice (16:13) – Zliv (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:29)
Zliv (8066); 2 min. zpoždění
Os 8061 Dívčice (16:09) – České Budějovice (16:30)
prav. příj. 16:30 (skut. 16:32)
České Budějovice (8065); 2 min. zpoždění
Os 8015 Strakonice (16:07) – České Budějovice (17:07)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Dívčice; 2 min. zpoždění
Os 7956 Březnice (16:18) – Protivín (17:23)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:50)
Smetanova Lhota; 8 min. zpoždění
Os 7955 Protivín (16:35) – Březnice (17:38)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:44)
Protivín; 9 min. zpoždění
Os 7917 Strakonice (16:21) – Beroun (18:53)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Sedlice město; včas
Os 7915 Blatná (15:12) – Beroun (16:53)
prav. odj. 16:31 (skut. 16:44)
Lochovice; 13 min. zpoždění
Os 7912 Beroun (15:01) – Blatná (16:44)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:47)
Blatná; 3 min. zpoždění
Os 7854 Rokycany (16:45) – Plzeň hl.n. (16:57)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Klabava; 2 min. zpoždění
Os 7823 Přeštice (16:08) – Beroun (17:46)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Plzeň-Doubravka; 5 min. zpoždění
Os 7821 Přeštice (15:08) – Hořovice (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Hořovice; včas
Os 7820 Beroun (16:14) – Přeštice (17:48)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Kařízek; včas
Os 7818 Rokycany (16:02) – Přeštice (16:48)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Přeštice-Zastávka; 5 min. zpoždění
Os 7718 Rakovník (15:50) – Beroun (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Beroun; 1 min. zpoždění
Os 7717 Beroun (16:00) – Rakovník (16:54)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Lašovice; 2 min. zpoždění
Os 7671 Plasy (16:03) – Plzeň hl.n. (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:50)
Plzeň hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 7642 Plzeň hl.n. (16:17) – Mladotice (17:07)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:47)
Horní Bříza; 7 min. zpoždění
Os 7613 Žihle (16:33) – Plzeň hl.n. (17:38)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Mladotice; 4 min. zpoždění
Os 7548 Klatovy (16:40) – Žel.Ruda-Alžbětín (17:38)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Janovice nad Úhlavou; 1 min. zpoždění
Os 7546 Klatovy (15:35) – Žel.Ruda-Alžbětín (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:40)
Žel.Ruda-Alžbětín; včas
Os 7443 Nýřany (16:42) – Plzeň hl.n. (16:56)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Vejprnice; 1 min. zpoždění
Os 7427 Domažlice město (16:33) – Plzeň hl.n. (17:40)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Blížejov; 1 min. zpoždění
Os 7423 Domažlice (15:28) – Plzeň hl.n. (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:41)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 7420 Plzeň hl.n. (16:20) – Domažlice (17:26)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:50)
Chotěšov výhybna; 6 min. zpoždění
Bus Os 7418 Plzeň hl.n. (15:23) – Domažlice město (16:40)
prav. příj. 15:37 (skut. 15:51)
Nýřany (NAD); 14 min. zpoždění
Os 7369 Cheb (16:00) – Mariánské Lázně (16:31)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:42)
Mariánské Lázně; 11 min. zpoždění
Os 7281 Kozolupy (16:10) – Blovice (16:53)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Nezvěstice; 2 min. zpoždění
Os 7261 Planá u Mar.Lázní (16:08) – Tachov (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Tachov; včas
Os 7230 Domažlice (16:15) – Bělá nad Radbuzou (17:13)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:46)
Poběžovice; včas
Os 7212 Domažlice (14:15) – Planá u Mar.Lázní (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Planá u Mar.Lázní; včas
Os 7211 Planá u Mar.Lázní (15:08) – Domažlice (17:47)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:29)
Bělá nad Radbuzou; včas
Os 7061 Karlovy Vary (15:50) – Chomutov (16:48)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Dubina odbočka; 4 min. zpoždění
Os 7026 Karlovy Vary dol.n. (15:20) – Cheb (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:21)
Cheb; 3 min. zpoždění
Os 7008 Klášterec nad Ohří (16:30) – Cheb (18:19)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:46)
Stráž nad Ohří; 1 min. zpoždění
Os 7007 Cheb (15:40) – Kadaň-Prunéřov (17:36)
prav. příj. 16:30 (skut. 16:34)
Karlovy Vary (7011); 4 min. zpoždění
Os 6922 Praha Masarykovo n. (16:42) – Ústí nad Labem hl.n. (18:53)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Praha-Bubeneč; včas
Os 6921 Ústí nad Labem hl.n. (16:06) – Praha Masarykovo n. (18:16)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Hrobce; 3 min. zpoždění
Os 6920 Praha Masarykovo n. (15:42) – Ústí nad Labem hl.n. (17:53)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:48)
Dolní Beřkovice; 4 min. zpoždění
Os 6919 Ústí nad Labem hl.n. (15:06) – Praha Masarykovo n. (17:16)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Libčice nad Vltavou; 2 min. zpoždění
Os 6918 Praha Masarykovo n. (14:42) – Ústí nad Labem hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Ústí n.L.hl.n.jih; včas
Os 6879 Litvínov (16:41) – Ústí nad Labem hl.n. (17:29)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:51)
Osek; 1 min. zpoždění
Os 6877 Litvínov (15:41) – Děčín hl.n. (16:57)
prav. odj. 16:51 (skut. 16:51)
Choratice; včas
Os 6874 Ústí nad Labem hl.n. (16:26) – Litvínov (17:15)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:46)
Teplice v Čechách; 4 min. náskok
Os 6825 Kadaň-Prunéřov (16:23) – Děčín hl.n. (18:24)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Třebušice; 2 min. zpoždění
Os 6824 Děčín hl.n. (16:30) – Kadaň-Prunéřov (18:35)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:45)
Povrly; 1 min. zpoždění
Os 6823 Kadaň-Prunéřov (15:23) – Děčín hl.n. (17:24)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:44)
Chabařovice; včas
Os 6822 Děčín hl.n. (15:30) – Kadaň-Prunéřov (17:35)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:44)
Bílina; včas
Os 6821 Kadaň-Prunéřov (14:23) – Děčín hl.n. (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:26)
Děčín hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6820 Děčín hl.n. (14:30) – Kadaň-Prunéřov (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:35)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 6674 Děčín hl.n. (15:36) – Jedlová (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:25)
Jedlová; 1 min. zpoždění
Os 6663 Rumburk (16:09) – Děčín hl.n. (17:19)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Horní Kamenice; 5 min. zpoždění
Os 6660 Děčín hl.n. (16:36) – Rumburk (17:48)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Malá Veleň; 4 min. zpoždění
Os 6615 Děčín hl.n. (16:45) – Liberec (18:53)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Děčín východ; včas
Os 6613 Děčín hl.n. (14:45) – Liberec (16:53)
prav. příj. 16:53 (skut. 16:50)
Liberec; 3 min. náskok
Os 6610 Liberec (15:02) – Děčín hl.n. (17:10)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Starý Šachov; 3 min. zpoždění
Os 6458 Štětí (16:05) – Ústí nad Labem západ (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:51)
Ústí nad Labem západ; včas
Os 6428 Litoměřice město (16:18) – Ústí nad Labem západ (16:40)
prav. příj. 16:40 (skut. 16:42)
Ústí nad Labem západ; 2 min. zpoždění
Os 6415 Ústí nad Labem západ (16:03) – Lysá nad Labem (17:36)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Štětí; 1 min. zpoždění
Os 6414 Lysá nad Labem (16:16) – Ústí nad Labem západ (17:51)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:46)
Všetaty; 4 min. zpoždění
Os 6373 Nové Město p.Smrkem (16:00) – Liberec (16:58)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Mníšek u Liberce; 2 min. zpoždění
Os 6372 Liberec (15:59) – Jindřichovice p.Smr. (17:09)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:48)
Řasnice zastávka; 4 min. zpoždění
Os 6321 Černousy (16:32) – Liberec (17:24)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Frýdlant v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 6319 Černousy (15:32) – Liberec (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Liberec; včas
Os 6318 Liberec (16:33) – Černousy (17:21)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:48)
Mníšek u Liberce; 3 min. zpoždění
Os 6277 Jaroměř (16:03) – Hradec Králové hl.n. (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:29)
Hradec Králové hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 6147 Louny město (15:52) – Litoměřice hor.nádr. (17:13)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Sulejovice; 1 min. zpoždění
Os 6144 Litoměřice hor.nádr. (16:44) – Louny město (18:01)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:45)
Litoměřice hor.nádr.; 1 min. zpoždění
Os 6134 Úštěk (16:28) – Litoměřice hor.nádr. (16:55)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Trnovany u Litoměřic; včas
Os 6112 Česká Lípa hl.n. (16:35) – Louny město (19:01)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:35)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6111 Louny město (14:52) – Česká Lípa hl.n. (17:20)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:42)
Úštěk; včas
Os 6110 Česká Lípa hl.n. (14:35) – Louny město (17:01)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Slavětín nad Ohří; 1 min. zpoždění
Os 6052 Nymburk hl.n. (16:23) – Mladá Boleslav město (17:08)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Dobrovice; 1 min. zpoždění
Os 6051 Mladá Boleslav město (16:01) – Nymburk hl.n. (16:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Veleliby; 2 min. zpoždění
Os 5919 Kolín (16:36) – Havlíčkův Brod (17:53)
prav. odj. 16:36 (skut. 16:46)
Kolín; 10 min. zpoždění
Os 5918 Žďár nad Sázavou (14:24) – Kolín (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:35)
Kolín; 13 min. zpoždění
Os 5834 Kolín (16:32) – Praha Masarykovo n. (18:12)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:51)
Poděbrady; 5 min. zpoždění
Os 5833 Praha Masarykovo n. (15:58) – Kolín (17:25)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Kostomlaty nad Labem (10533); 2 min. zpoždění
Os 5832 Kolín (15:32) – Praha Masarykovo n. (17:12)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Zeleneč; 2 min. zpoždění
Os 5831 Praha Masarykovo n. (14:58) – Kolín (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:25)
Kolín; včas
Os 5761 Stará Paka (16:30) – Lomnice nad Popelkou (16:47)
prav. odj. 16:41 (skut. 16:47)
Nová Ves n.Popelkou; 6 min. zpoždění
Os 5745 Vrchlabí (15:50) – Trutnov hl.n. (16:37)
prav. příj. 16:37 (skut. 16:37)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5719 Městec Králové (16:05) – Stará Paka (17:28)
prav. odj. 16:41 (skut. 16:48)
Nový Bydžov; 7 min. zpoždění
Os 5718 Lomnice nad Popelkou (16:11) – Městec Králové (17:52)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:51)
Horní Nová Ves; 9 min. zpoždění
Os 5631 Hradec Králové hl.n. (16:19) – Týniště nad Orlicí (16:47)
prav. odj. 16:33 (skut. 16:49)
Blešno; 16 min. zpoždění
Os 5604 Choceň (16:00) – Týniště nad Orlicí (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:33)
Týniště nad Orlicí; 8 min. zpoždění
Os 5527 Turnov (15:34) – Hradec Králové hl.n. (17:53)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Vojice; 1 min. zpoždění
Os 5519 Turnov (16:45) – Hradec Králové hl.n. (18:53)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:51)
Turnov město; 1 min. zpoždění
Os 5518 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Jičín (17:21)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:51)
Hořice v Podkrkonoší; 10 min. zpoždění
Os 5516 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Turnov (17:15)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Semínova Lhota; 5 min. zpoždění
Os 5515 Turnov (14:45) – Hradec Králové hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:49)
Dlouhé Dvory; 9 min. zpoždění
Os 5382 Havlíčkův Brod (16:13) – Hlinsko v Čechách (17:00)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Ždírec nad Doubravou; 5 min. zpoždění
Os 5346 Žďárec u Skutče (16:07) – Pardubice hl.n. (17:03)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Chrudim zastávka; 5 min. zpoždění
Os 5341 Pardubice hl.n. (16:18) – Skuteč (17:26)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Chrudim; 5 min. zpoždění
Os 5302 Havlíčkův Brod (15:13) – Pardubice hl.n. (17:40)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Vrbatův Kostelec; 1 min. zpoždění
Sp 5289 Nürnberg Hbf – Cheb (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:25)
Cheb; 3 min. zpoždění
Os 5211 Chlumec nad Cidlinou (16:50) – Týniště nad Orlicí (17:53)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Chlumec nad Cidlinou; včas
Os 5209 Chlumec nad Cidlinou (15:50) – Týniště nad Orlicí (17:03)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:29)
Hradec Králové hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 5208 Týniště nad Orlicí (16:08) – Chlumec nad Cidlinou (17:08)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:50)
Hradec Králové hl.n.; 19 min. zpoždění
Os 5180 Doudleby nad Orlicí (16:32) – Týniště nad Orlicí (16:58)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:46)
Častolovice; 5 min. zpoždění
Os 5177 Týniště nad Orlicí (16:03) – Doudleby nad Orlicí (16:30)
prav. příj. 16:30 (skut. 16:36)
Doudleby nad Orlicí; 6 min. zpoždění
Os 5116 Choceň (14:55) – Náchod (16:39)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:50)
Černčice; 40 min. zpoždění
Bus Os 5020 Ústí nad Orlicí (16:48) – Kolín
prav. odj. 16:48 (předp. 16:48)
Ústí nad Orlicí (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 5019 Kolín (16:44) – Ústí nad Orlicí
prav. odj. 16:44 (předp. 17:04)
Kolín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 5018 Ústí nad Orlicí (15:48) – Kolín (18:28)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:50)
Choceň; 15 min. zpoždění
Os 5017 Kolín (15:44) – Ústí nad Orlicí (18:06)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Pardubice hl.n.; 5 min. zpoždění
Bus Os 5016 Česká Třebová (14:28) – Kolín (17:24)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:16)
Pardubice hl.n. (NAD); 2 min. zpoždění
Bus Os 5015 Kolín (14:44) – Ústí nad Orlicí (17:06)
prav. odj. 16:37 (skut. 16:40)
Choceň (NAD); 3 min. zpoždění
Os 5014 Ústí nad Orlicí (13:48) – Kolín (16:28)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:47)
Záboří nad Labem; 29 min. zpoždění
Os 4943 Tišnov (16:42) – Židlochovice (17:51)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Čebín; 2 min. zpoždění
Os 4941 Tišnov (16:14) – Židlochovice (17:19)
prav. příj. 16:52 (skut. 16:50)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Os 4940 Židlochovice (16:36) – Tišnov (17:45)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Popovice u Rajhradu; 1 min. zpoždění
Os 4939 Tišnov (15:42) – Židlochovice (16:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Hrušovany u Brna; 2 min. zpoždění
Os 4938 Židlochovice (16:06) – Tišnov (17:15)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:48)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4937 Tišnov (15:14) – Židlochovice (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:22)
Židlochovice; 3 min. zpoždění
Os 4936 Židlochovice (15:36) – Tišnov (16:45)
prav. odj. 16:33 (skut. 16:50)
Kuřim; 17 min. zpoždění
Os 4843 Třebíč (15:44) – Brno hl.n. (17:09)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:50)
Tetčice; 5 min. zpoždění
Os 4839 Zastávka u Brna (16:20) – Brno hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Brno-Horní Heršpice; včas
Os 4836 Brno hl.n. (16:44) – Náměšť nad Oslavou (17:42)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Brno-Horní Heršpice; 2 min. zpoždění
Os 4834 Brno hl.n. (16:17) – Zastávka u Brna (16:52)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Tetčice; 3 min. zpoždění
Os 4832 Brno hl.n. (15:48) – Třebíč (17:19)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:47)
Náměšť nad Oslavou; 5 min. zpoždění
Os 4732 Blansko (16:32) – Letovice (17:01)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:42)
Rájec-Jestřebí; 2 min. zpoždění
Os 4731 Letovice (15:58) – Blansko (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:30)
Blansko; 3 min. zpoždění
Os 4660 Hustopeče u Brna (16:37) – Tišnov (17:59)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Vranovice; včas
Os 4658 Hustopeče u Brna (15:37) – Tišnov (16:59)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:51)
Kuřim; 4 min. zpoždění
Os 4655 Tišnov (15:59) – Hustopeče u Brna (17:18)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Popovice u Rajhradu; včas
Os 4653 Tišnov (14:59) – Hustopeče u Brna (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Hustopeče u Brna; včas
Os 4619 Tišnov (16:29) – Hustopeče u Brna (17:54)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Brno-Řečkovice; 1 min. zpoždění
Os 4618 Hustopeče u Brna (16:04) – Křižanov (18:03)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4617 Žďár nad Sázavou (14:34) – Hustopeče u Brna (16:54)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Šakvice; 2 min. zpoždění
Os 4616 Hustopeče u Brna (15:04) – Žďár nad Sázavou (17:24)
prav. příj. 16:26 (skut. 16:51)
Hradčany; 25 min. zpoždění
Os 4614 Hustopeče u Brna (14:04) – Žďár nad Sázavou (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:35)
Žďár nad Sázavou; 15 min. zpoždění
Os 4523 Znojmo (15:56) – Břeclav (17:11)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:47)
Březí; 4 min. zpoždění
Os 4520 Břeclav (16:42) – Znojmo (17:54)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Boří les; 2 min. zpoždění
Os 4518 Břeclav (15:37) – Znojmo (16:54)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:50)
Dyje; 3 min. zpoždění
Os 4470 Moravské Bránice (16:31) – Ivančice (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:42)
Ivančice; 1 min. zpoždění
Os 4444 Brno hl.n. (15:56) – Bohutice (16:50)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:47)
Rakšice; 2 min. zpoždění
Os 4443 Bohutice (15:59) – Brno hl.n. (17:04)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Troubsko; 1 min. zpoždění
Os 4232 Přerov (16:44) – Staré Město u U.H. (17:31)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Horní Moštěnice; 1 min. zpoždění
Os 4219 Břeclav (16:35) – Přerov (18:16)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:51)
Moravská Nová Ves; 6 min. zpoždění
Os 4218 Přerov (15:41) – Břeclav (17:25)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Moravský Písek; včas
Os 4217 Břeclav (15:35) – Přerov (17:16)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Otrokovice; 1 min. zpoždění
Os 4216 Přerov (14:38) – Břeclav (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:36)
Břeclav; 11 min. zpoždění
Os 4215 Břeclav (14:35) – Přerov (16:23)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:25)
Přerov; 2 min. zpoždění
Os 4178 Veselí nad Moravou (16:29) – Kyjov (16:55)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Vlkoš; 1 min. zpoždění
Os 4177 Kyjov (16:03) – Veselí nad Moravou (16:31)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:29)
Veselí nad Moravou; 2 min. náskok
Os 4153 Brno hl.n. (16:48) – Kyjov (18:10)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Brno hl.n.; včas
Os 4151 Brno hl.n. (15:47) – Nemotice (16:52)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Brankovice; 2 min. zpoždění
Os 4150 Nemotice (16:09) – Brno-Židenice (17:04)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Blažovice; 2 min. zpoždění
Os 4121 Brno hl.n. (16:14) – Staré Město u U.H. (18:46)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Křenovice dol.nádr.; 3 min. zpoždění
Os 4119 Brno hl.n. (14:14) – Uherské Hradiště (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:37)
Uherské Hradiště; 10 min. zpoždění
Os 4118 Uherské Hradiště (15:35) – Brno hl.n. (17:48)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:47)
Nemotice; 5 min. zpoždění
Os 4085 Nezamyslice (16:38) – Vyškov na Moravě (16:55)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Ivanovice na Hané; 3 min. zpoždění
Os 4039 Brno hl.n. (16:35) – Sokolnice-Telnice (16:53)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:47)
Brno-Chrlice; včas
Os 4037 Brno hl.n. (16:06) – Křenovice hor.nádr. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:37)
Křenovice hor.nádr.; 2 min. zpoždění
Os 4036 Sokolnice-Telnice (16:39) – Brno hl.n. (16:55)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:46)
Brno-Chrlice; včas
Os 4034 Křenovice hor.nádr. (15:58) – Brno hl.n. (16:26)
prav. příj. 16:26 (skut. 16:25)
Brno hl.n.; včas
Os 3946 Holešov (16:45) – Kroměříž (17:11)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Třebětice; 1 min. zpoždění
Os 3945 Hulín (16:25) – Holešov (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:33)
Holešov; včas
Os 3926 Rožnov pod Radhoštěm (14:59) – Kojetín (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Kojetín; včas
Os 3921 Kojetín (16:21) – Rožnov pod Radhoštěm (18:42)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Kroměříž; 1 min. zpoždění
Os 3919 Kojetín (15:21) – Rožnov pod Radhoštěm (17:32)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Kunovice-Loučka; 4 min. zpoždění
Bus Os 3918 Rožnov pod Radhoštěm (16:49) – Kojetín (18:49)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Rožnov pod Radhoštěm (NAD); včas
Os 3916 Rožnov pod Radhoštěm (16:03) – Kojetín (17:49)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Kunovice-Loučka; 3 min. zpoždění
Os 3832 Nezamyslice (16:23) – Olomouc hl.n. (17:25)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Chropyně; 1 min. zpoždění
Os 3831 Olomouc hl.n. (16:33) – Nezamyslice (17:33)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Rokytnice u Přerova; 4 min. zpoždění
Os 3828 Nezamyslice (15:23) – Olomouc hl.n. (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:27)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3827 Olomouc hl.n. (15:33) – Nezamyslice (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:38)
Nezamyslice; 5 min. zpoždění
Sp 3805 [Vltava Dunaj] České Budějovice (14:03) – Linz Hbf
prav. odj. 16:16 (skut. 16:44)
Steyregg; 28 min. zpoždění
Os 3785 Česká Třebová (16:04) – Zábřeh na Moravě (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:49)
Zábřeh na Moravě; 6 min. zpoždění
Os 3734 Nezamyslice (16:40) – Kouty nad Desnou (19:06)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Doloplazy; 5 min. zpoždění
Os 3733 Kouty nad Desnou (15:50) – Olomouc hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:50)
Petrov nad Desnou; 32 min. zpoždění
Os 3732 Nezamyslice (15:40) – Kouty nad Desnou (18:04)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:48)
Střeň; 4 min. zpoždění
Os 3731 Kouty nad Desnou (14:50) – Nezamyslice (17:18)
prav. odj. 16:33 (skut. 16:48)
Olomouc hl.n.; 15 min. zpoždění
Os 3729 Kouty nad Desnou (13:48) – Nezamyslice (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:26)
Nezamyslice; 8 min. zpoždění
Os 3728 Nezamyslice (14:40) – Kouty nad Desnou (17:06)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:51)
Rapotín zastávka; 9 min. zpoždění
Os 3726 Nezamyslice (13:40) – Kouty nad Desnou (16:06)
prav. odj. 16:03 (skut. 16:50)
Loučná n.Des.-Rejh.; 47 min. zpoždění
Bus Os 3685 Olomouc hl.n. (15:54) – Šumperk (17:15)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:35)
Uničov (NAD); včas
Os 3662 Hanušovice (16:18) – Šumperk (17:04)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:51)
Bludov lázně; 5 min. zpoždění
Bus Os 3640 Šumperk (16:50) – Olomouc hl.n.
prav. odj. 16:50 (předp. 16:50)
Šumperk (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 3638 Šumperk (15:50) – Olomouc hl.n. (17:15)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Mladějovice; 2 min. zpoždění
Os 3613 Šumperk (16:14) – Jeseník (18:03)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Hanušovice Holba; 2 min. zpoždění
Os 3612 Jeseník (15:47) – Šumperk (17:29)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:45)
Hanušovice; 1 min. zpoždění
Os 3585 Jindřichov ve Slez. (16:31) – Krnov (17:02)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Město Albrechtice; 1 min. zpoždění
Os 3560 Hrubá Voda (16:45) – Olomouc hl.n. (17:23)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Hrubá Voda zastávka; 2 min. zpoždění
Os 3559 Olomouc hl.n. (16:35) – Hrubá Voda (17:17)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:44)
Velká Bystřice; včas
Os 3558 Moravský Beroun (15:33) – Olomouc hl.n. (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:29)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3524 Opava východ (15:39) – Rýmařov (17:42)
prav. odj. 16:38 (skut. 16:38)
Milotice nad Opavou; včas
Os 3523 Rýmařov (16:25) – Opava východ (18:21)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:47)
Břidličná lesy; 1 min. zpoždění
Os 3521 Rýmařov (14:25) – Opava východ (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:25)
Opava východ; 4 min. zpoždění
Os 3428 Český Těšín (16:43) – Opava východ (18:14)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Chotěbuz; 3 min. zpoždění
Os 3426 Český Těšín (15:44) – Opava východ (17:13)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Ostrava-Třebovice; 2 min. zpoždění
Os 3425 Opava východ (16:42) – Český Těšín (18:12)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:51)
Štítina; 1 min. zpoždění
Os 3423 Opava východ (15:42) – Český Těšín (17:12)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:51)
Šenov; 5 min. zpoždění
Os 3370 Ostrava-Svinov (16:34) – Suchdol nad Odrou (16:55)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Studénka; 1 min. zpoždění
Bus Os 3320 Studénka (15:50) – Hranice na Moravě (16:54)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:35)
Polom (NAD); včas
Bus Os 3319 Hranice na Moravě (16:14) – Suchdol nad Odrou (16:52)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:14)
Hranice na Moravě (NAD); včas
Os 3223 Olomouc hl.n. (16:51) – Vsetín
prav. odj. 16:51 (předp. 16:51)
Olomouc hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 3220 Vsetín (16:05) – Přerov (17:24)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:50)
Teplice nad Bečvou; včas
Os 3219 Olomouc hl.n. (16:03) – Vsetín (17:44)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Drahotuše; 1 min. zpoždění
Os 3218 Vsetín (15:10) – Olomouc hl.n. (17:04)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Brodek u Přerova; 1 min. zpoždění
Os 3056 Petrovice u Karviné (16:22) – Mošnov, Ostr.Airport (17:16)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Ostrava-Mar.Hory; 3 min. zpoždění
Os 2947 Studénka (16:13) – Mosty u Jablunkova (17:53)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Bohumín; 2 min. zpoždění
Os 2945 Ostrava-Svinov (15:34) – Mosty u Jablunkova (16:53)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Bocanovice (Bcnw.); 2 min. zpoždění
Os 2944 Mosty u Jablunkova (16:07) – Studénka (17:52)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Louky nad Olší; včas
Os 2942 Mosty u Jablunkova (15:07) – Ostrava-Svinov (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:27)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2721 Hodonín (16:16) – Javorník n.Vel.zast. (17:26)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:50)
Vnorovy; 4 min. zpoždění
Os 2719 Hodonín (15:16) – Javorník n.Vel.zast. (16:29)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:35)
Javorník n.Vel.zast.; 6 min. zpoždění
Os 2718 Javorník n.Vel.zast. (16:36) – Hodonín (17:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Lipov; 3 min. zpoždění
Os 2716 Velká nad Veličkou (15:34) – Hodonín (16:51)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:48)
Rohatec zastávka; 3 min. zpoždění
Os 2668 Liberec (16:35) – Szklarska Poreba Go.
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Proseč nad Nisou; 4 min. zpoždění
Os 2666 Liberec (15:35) – Harrachov (16:54)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Kořenov; 4 min. zpoždění
Os 2663 Harrachov (15:57) – Liberec (17:18)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Lučany nad Nisou; 5 min. zpoždění
Os 2629 Tanvald (15:59) – Liberec (16:48)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:48)
Liberec; včas
Os 2624 Liberec (16:05) – Tanvald (16:55)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:50)
Smržovka střed; 6 min. zpoždění
Os 2555 Praha hl.n. (16:35) – Benešov u Prahy (17:37)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Praha-Zahradní Město; 3 min. zpoždění
Os 2553 Praha hl.n. (16:05) – Benešov u Prahy (17:07)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Senohraby; 2 min. zpoždění
Os 2552 Benešov u Prahy (16:22) – Praha hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Strančice; 1 min. zpoždění
Os 2551 Praha hl.n. (15:35) – Benešov u Prahy (16:37)
prav. příj. 16:37 (skut. 16:38)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 2550 Benešov u Prahy (15:52) – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Praha-Vršovice; 3 min. zpoždění
Os 2548 Benešov u Prahy (15:22) – Praha hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2471 Kutná Hora hl.n. (16:35) – Kutná Hora město (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:46)
Kutná Hora město; 4 min. zpoždění
Os 2464 Kutná Hora město (16:19) – Kutná Hora hl.n. (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:23)
Kutná Hora hl.n.; 4 min. náskok
Os 2432 Zruč nad Sázavou (15:20) – Kutná Hora hl.n. (16:54)
prav. příj. 16:54 (skut. 16:50)
Kutná Hora hl.n.; 4 min. náskok
Os 2429 Kutná Hora hl.n. (16:03) – Zbraslavice (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:48)
Zbraslavice; 2 min. zpoždění
Os 2427 Kutná Hora hl.n. (15:03) – Zruč nad Sázavou (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:23)
Zruč nad Sázavou; 13 min. zpoždění
Os 2355 Břeclav (16:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:42 (skut. 16:47)
Hohenau a.d.March; 5 min. zpoždění
Os 2351 Břeclav (15:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:44 (skut. 16:47)
Wien Traisengasse; 3 min. zpoždění
Os 2348 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (18:29)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Wien Atzgersdorf; 1 min. zpoždění
Os 2347 Břeclav (14:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:41 (skut. 16:50)
Felixdorf; 9 min. zpoždění
Os 2344 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (17:29)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:47)
Gänserndorf; 4 min. zpoždění
Os 2343 Břeclav (13:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 15:48 (skut. 15:53)
Wiener Neustadt Hbf; 5 min. zpoždění
Os 2340 Payerbach-Reichenau – Břeclav (16:29)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:40)
Břeclav; 11 min. zpoždění
Os 2249 Znojmo (14:57) – Payerbach-Reichenau
prav. odj. 16:38 (skut. 16:44)
Wien Hbf (Bstg. 1-2); 6 min. zpoždění
Os 2246 Wiener Neustadt Hbf – Znojmo (18:36)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Wien Hbf (Bstg. 1-2); 1 min. zpoždění
Os 2238 Wien Meidling – Znojmo (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:36)
Znojmo; včas
Os 2174 České Velenice (16:03) – České Budějovice (16:49)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:51)
Nové Hodějovice; 6 min. zpoždění
Os 2165 České Budějovice (16:10) – České Velenice (16:57)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:51)
Nové Hrady; 5 min. zpoždění
Sp 2125 České Velenice (15:07) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Groß Weikersdorf; 5 min. zpoždění
Sp 2118 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (18:29)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:46)
Tulln a.d.Donau; 1 min. zpoždění
Sp 2114 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
České Velenice; včas
Os 2019 Praha hl.n. (16:25) – Dobříš (17:54)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:51)
Praha-Zbraslav; 1 min. zpoždění
Os 2018 Dobříš (16:06) – Praha hl.n. (17:34)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Klínec; včas
Os 2017 Praha hl.n. (15:25) – Čisovice (16:23)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Čisovice; včas
Os 2016 Čisovice (15:37) – Praha hl.n. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:35)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1994 České Budějovice (15:43) – Písek (16:38)
prav. příj. 16:38 (skut. 16:46)
Písek (99994); 8 min. zpoždění
Sp 1951 Klášterec nad Ohří (14:51) – Ústí nad Labem hl.n. (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:21)
Ústí nad Labem hl.n.; 5 min. zpoždění
Sp 1948 Ústí nad Labem hl.n. (15:42) – Chomutov (16:52)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:49)
Kyjice; 9 min. zpoždění
Sp 1928 [HORÁCKÝ EXPRES] Brno hl.n. (16:40) – Třebíč (17:56)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:51)
Troubsko; 2 min. zpoždění
Sp 1918 [Renesance] Telč (16:36) – Havlíčkův Brod
prav. odj. 16:36 (předp. 16:54)
Telč; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 18'
Bus Sp 1917 [Renesance] Havlíčkův Brod (16:03) – Slavonice (18:26)
prav. odj. 16:31 (skut. 16:40)
Jihlava město (NAD); 9 min. zpoždění
Sp 1916 [Renesance] Telč (15:48) – Havlíčkův Brod (17:09)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:50)
Dobronín; 7 min. zpoždění
Sp 1915 [Renesance] Havlíčkův Brod (15:03) – Telč (16:31)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:47)
Mysliboř; 22 min. zpoždění
Sp 1895 Náchod (16:12) – Choceň (17:11)
prav. odj. 16:39 (skut. 16:47)
Bolehošť (1899); 8 min. zpoždění
Sp 1888 Choceň (16:48) – Náchod (17:51)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Choceň; 1 min. zpoždění
Sp 1873 Broumov (16:01) – Starkoč (17:17)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:51)
Hronov; 1 min. zpoždění
Sp 1870 Starkoč (16:42) – Broumov (17:56)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Václavice; 1 min. zpoždění
Sp 1868 Starkoč (15:42) – Broumov (16:56)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Hynčice; 2 min. zpoždění
Sp 1866 [Dobrošov] Hradec Králové hl.n. (14:31) – Broumov (16:29)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:30)
Broumov; 1 min. zpoždění
Sp 1838 Letohrad (15:33) – Hradec Králové hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:34 (skut. 16:48)
Petrovice nad Orlicí; 14 min. zpoždění
Sp 1835 Hradec Králové hl.n. (15:05) – Letohrad (16:30)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:45)
Žamberk; 24 min. zpoždění
Sp 1818 Trutnov hl.n. (16:11) – Kolín (19:10)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Horní Branná; 2 min. zpoždění
Sp 1817 Čáslav (16:22) – Trutnov hl.n. (19:49)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:51)
Kolín-Zálabí; 7 min. zpoždění
Sp 1815 Velký Osek (14:52) – Trutnov hl.n. (17:33)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Roztoky u Jilemnice; 3 min. zpoždění
Sp 1814 Trutnov hl.n. (14:25) – Kolín (17:10)
prav. odj. 16:41 (skut. 16:48)
Převýšov; 7 min. zpoždění
Sp 1799 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Týniště nad Orlicí (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:42)
Týniště nad Orlicí; 18 min. zpoždění
Sp 1772 Staré Město u U.H. (16:27) – Brno hl.n. (18:33)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:50)
Ostrožská N.Ves láz.; 6 min. zpoždění
Sp 1771 Brno hl.n. (15:28) – Staré Město u U.H. (17:26)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Bzenec; včas
Sp 1770 Staré Město u U.H. (14:27) – Brno hl.n. (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:35)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Sp 1759 Choceň (15:52) – Blansko (17:47)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:48)
Česká Třebová; včas
Sp 1754 Blansko (16:13) – Česká Třebová (17:11)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:51)
Březová n.Sv.-Dlouhá; 5 min. zpoždění
Sp 1747 Moravský Krumlov (15:42) – Brno hl.n. (16:26)
prav. příj. 16:26 (skut. 16:26)
Brno hl.n.; včas
Sp 1746 Brno hl.n. (16:32) – Moravský Krumlov (17:10)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Radostice; včas
Sp 1744 Brno hl.n. (15:31) – Hrušovany n.J.-Šanov (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:45)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Sp 1721 Strakonice (15:15) – Tábor (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:46)
Tábor; 3 min. zpoždění
Sp 1720 Tábor (15:08) – Strakonice (16:32)
prav. příj. 16:32 (skut. 16:34)
Strakonice; 2 min. zpoždění
Sp 1644 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:53) – Štramberk (16:39)
prav. příj. 16:39 (skut. 16:40)
Štramberk; 1 min. zpoždění
Sp 1626 Třinec (Trzyniec) (16:06) – Opava východ (17:36)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Ostrava-Kunčičky; 1 min. zpoždění
Sp 1625 Opava východ (16:24) – Český Těšín (17:41)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Sp 1623 Ostrava-Stodolní (16:03) – Český Těšín (16:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:44)
Český Těšín; 3 min. zpoždění
Sp 1576 Praha Masarykovo n. (16:18) – Rakovník (18:01)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:50)
Hostivice; 2 min. zpoždění
Sp 1574 Praha Masarykovo n. (16:02) – Kladno-Ostrovec (16:50)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:50)
Kladno město; 3 min. zpoždění
Sp 1547 [Jizera] Turnov (15:24) – Praha Masarykovo n. (17:38)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Všetaty; 2 min. zpoždění
Sp 1544 [Jizera] Praha Masarykovo n. (16:11) – Turnov (18:28)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Zlonín; 3 min. zpoždění
Sp 1542 [Jizera] Praha Masarykovo n. (14:11) – Turnov (16:32)
prav. příj. 16:32 (skut. 16:35)
Turnov; 3 min. zpoždění
Sp 1525 [Vrchlice] Praha hl.n. (16:48) – Kolín
prav. odj. 16:48 (předp. 16:48)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Sp 1523 [Vrchlice] Praha hl.n. (15:48) – Kolín (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:42)
Kolín; 8 min. zpoždění
Sp 1505 [Sázava] Praha hl.n. (15:56) – Benešov u Prahy (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:51)
Benešov u Prahy; 2 min. zpoždění
Sp 1494 Praha Masarykovo n. (16:21) – Louny (18:26)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Dolany nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Sp 1492 Letohrad (16:36) – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 16:36 (předp. 16:58)
Letohrad; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 22'
Sp 1491 Týniště nad Orlicí (16:31) – Letohrad (17:27)
prav. odj. 16:34 (skut. 16:49)
Lípa nad Orlicí; 15 min. zpoždění
Sp 1480 Pardubice hl.n. (15:55) – Jaroměř (16:58)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:47)
Smiřice; 1 min. zpoždění
Bus Os 1475 Jaroměř (15:03) – Pardubice hl.n. (16:00)
prav. příj. 15:25 (skut. 15:24)
Hradec Králové hl.n. (NAD); včas
Sp 1459 Pardubice hl.n. (15:53) – Hlinsko v Čechách (16:55)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:50)
Holetín; včas
Sp 1457 Pardubice hl.n. (15:03) – Havlíčkův Brod (16:53)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Břevnice; 3 min. zpoždění
Sp 1444 Krnov (15:05) – Jeseník (16:36)
prav. příj. 16:36 (skut. 16:36)
Jeseník; včas
Sp 1433 Olomouc hl.n. (16:06) – Prostějov hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Prostějov hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1429 Olomouc hl.n. (15:18) – Vsetín (16:45)
prav. příj. 16:45 (skut. 16:44)
Vsetín; včas
Sp 1409 Zábřeh na Moravě (15:31) – Jeseník (16:58)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Horní Lipová; 2 min. zpoždění
Sp 1404 Jeseník (15:01) – Zábřeh na Moravě (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:33)
Zábřeh na Moravě; 8 min. zpoždění
Sp 1391 Svoboda nad Úpou (15:20) – Hradec Králové hl.n. (16:57)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Smiřice; 1 min. zpoždění
Sp 1388 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Svoboda nad Úpou (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:36)
Svoboda nad Úpou; 1 min. zpoždění
R 989 [Vysočina] Praha-Vršovice (16:50) – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 16:50 (předp. 16:50)
Praha-Vršovice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
R 987 [Vysočina] Praha-Vršovice (15:50) – Brno hl.n. (19:40)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:50)
Kolín zastávka; 7 min. zpoždění
R 985 [Vysočina] Praha-Vršovice (14:50) – Brno hl.n. (18:40)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:51)
Světlá nad Sázavou; 9 min. zpoždění
R 983 [Vysočina] Praha-Vršovice (13:50) – Brno hl.n. (17:40)
prav. odj. 16:37 (skut. 16:50)
Laštovičky; 13 min. zpoždění
R 982 [Vysočina] Brno hl.n. (12:20) – Praha-Vršovice (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:21)
Praha-Vršovice; 4 min. zpoždění
R 980 [Vysočina] Brno hl.n. (14:20) – Praha-Vršovice (18:17)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:51)
Horky u Čáslavi; 6 min. zpoždění
R 978 [Vysočina] Brno hl.n. (15:20) – Praha-Vršovice (19:04)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:50)
Přibyslav; 8 min. zpoždění
R 976 [Vysočina] Brno hl.n. (16:20) – Praha hl.n. (20:00)
prav. odj. 16:39 (skut. 16:48)
Kuřim; 9 min. zpoždění
R 949 [Hradečan] Praha hl.n. (15:08) – Hradec Králové hl.n. (16:50)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:48)
Dobřenice; 8 min. zpoždění
R 944 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (15:08) – Praha hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:50)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 931 [Krakonoš] Praha hl.n. (16:08) – Trutnov hl.n. (19:20)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Hořátev; 5 min. zpoždění
R 929 [Krakonoš] Praha hl.n. (14:08) – Trutnov hl.n. (17:20)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:51)
Červený Kostelec; 1 min. zpoždění
R 924 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (14:42) – Praha hl.n. (17:49)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:51)
Velký Osek-Kanín; 8 min. zpoždění
R 922 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (16:42) – Praha hl.n. (19:49)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Trutnov-Poříčí; včas
R 911 [Bouzov] Brno hl.n. (15:18) – Šumperk (17:41)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:51)
Blatec; 7 min. zpoždění
R 906 [Bouzov] Šumperk (14:09) – Brno hl.n. (16:43)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:46)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 904 [Bouzov] Šumperk (16:09) – Brno hl.n. (18:43)
prav. odj. 16:39 (skut. 16:48)
Lukavice na Moravě; 9 min. zpoždění
R 895 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (16:34) – Veselí nad Moravou (20:58)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Pha hl.n.L601b,L602b; 4 min. zpoždění
R 893 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (14:34) – Luhačovice (19:22)
prav. odj. 16:31 (skut. 16:47)
Bezpráví odbočka; 16 min. zpoždění
R 891 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (12:34) – Luhačovice (17:22)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Vésky; 4 min. zpoždění
R 886 [Slovácký expres] Luhačovice (12:31) – Praha-Vršovice (17:29)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:50)
Cerhenice odbočka; 8 min. zpoždění
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice (14:31) – Praha-Vršovice (19:29)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Mohelnice; 3 min. zpoždění
R 882 [Slovácký expres] Luhačovice (16:31) – Praha-Vršovice (21:29)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:50)
Újezdec u Luhačovic; 5 min. zpoždění
R 873 [Svitava] Praha-Vršovice (15:34) – Blansko (18:46)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:47)
Přelouč; 2 min. zpoždění
R 871 [Svitava] Praha-Vršovice (13:34) – Blansko (16:46)
prav. příj. 16:46 (skut. 16:48)
Blansko; 2 min. zpoždění
R 866 [Svitava] Blansko (13:13) – Praha-Vršovice (16:29)
prav. příj. 16:29 (skut. 16:28)
Praha-Vršovice; včas
R 864 [Svitava] Blansko (15:13) – Praha-Vršovice (18:29)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Zámrsk; včas
R 851 [Praděd] Olomouc hl.n. (15:05) – Ostrava-Svinov (17:58)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Brantice; 2 min. zpoždění
R 844 [Praděd] Ostrava střed (13:42) – Olomouc hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:51)
Olomouc-Bělidla; 1 min. zpoždění
R 842 [Praděd] Ostrava střed (15:42) – Olomouc hl.n. (18:52)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Úvalno; 1 min. zpoždění
R 825 [Moravan] Brno hl.n. (15:34) – Hodonín (16:33)
prav. příj. 16:33 (skut. 16:35)
Hodonín; 2 min. zpoždění
R 822 [Moravan] Hodonín (15:24) – Brno hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:25)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 813 [Moravan] Brno hl.n. (16:36) – Olomouc hl.n. (18:49)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:51)
Hrušovany u Brna; 4 min. zpoždění
R 811 [Moravan] Brno hl.n. (14:36) – Olomouc hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:48)
Olomouc hl.n.; včas
R 806 [Moravan] Olomouc hl.n. (15:08) – Brno hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:51)
Břeclav přednádraží; 5 min. zpoždění
R 775 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín (16:17) – Praha hl.n. (19:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Zelená Lhota; 3 min. zpoždění
R 773 [Berounka] Klatovy (16:28) – Praha hl.n. (18:51)
prav. příj. 16:43 (skut. 16:50)
Borovy; 7 min. zpoždění
R 771 [Berounka] Klatovy (15:30) – Praha hl.n. (17:51)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:49)
Zbiroh; 5 min. zpoždění
R 769 [Berounka] Klatovy (14:28) – Praha hl.n. (16:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:48)
Praha-Vyšehrad výh.; 1 min. zpoždění
R 764 [Berounka] Praha hl.n. (14:08) – Klatovy (16:27)
prav. příj. 16:27 (skut. 16:34)
Klatovy; 7 min. zpoždění
R 762 [Berounka] Praha hl.n. (15:08) – Klatovy (17:29)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:51)
Plzeň-Doudlevce; 6 min. zpoždění
R 760 [Berounka] Praha hl.n. (16:08) – Klatovy (18:27)
prav. příj. 16:50 (skut. 16:49)
Beroun; včas
R 725 [Vltava] Praha-Holešovice (16:07) – České Budějovice (18:51)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Praha-Uhříněves; 3 min. zpoždění
R 723 [Lužnice] Praha-Holešovice (15:07) – České Velenice (18:33)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Chotoviny; včas
R 721 [Vltava] Praha-Holešovice (14:07) – České Budějovice (16:51)
prav. příj. 16:51 (skut. 16:50)
České Budějovice; včas
R 714 [Vltava] České Budějovice (14:08) – Praha-Holešovice (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:46)
Praha-Holešovice; 3 min. náskok
R 712 [Vltava] České Budějovice (15:08) – Praha-Holešovice (17:49)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Benešov u Prahy; včas
R 708 [Vltava] České Budějovice (16:08) – Praha-Holešovice (18:49)
prav. odj. 16:42 (skut. 16:50)
Soběslav; 8 min. zpoždění
R 691 [Labe] Děčín hl.n. (16:25) – Praha hl.n. (18:12)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Dolní Zálezly; 1 min. zpoždění
R 689 [Labe] Děčín hl.n. (15:25) – Praha hl.n. (17:12)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Roztoky-Žalov; 2 min. zpoždění
R 684 [Labe] Praha hl.n. (14:46) – Děčín hl.n. (16:34)
prav. příj. 16:34 (skut. 16:33)
Děčín hl.n.; včas
R 682 [Labe] Praha hl.n. (15:46) – Ústí nad Labem hl.n. (17:16)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:43)
Hněvice; 8 min. zpoždění
R 680 [Labe] Praha hl.n. (16:46) – Děčín hl.n. (18:34)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:48)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:03) – Brno hl.n. (20:14)
prav. odj. 16:38 (skut. 16:47)
Doňov; 9 min. zpoždění
R 667 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (12:03) – Brno hl.n. (18:14)
prav. odj. 16:30 (skut. 16:47)
Malý Beranov; 17 min. zpoždění
R 665 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (10:10) – Brno hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:30)
Brno hl.n.; 16 min. zpoždění
R 664 [Rožmberk] Brno hl.n. (11:44) – Plzeň hl.n. (17:57)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:47)
Hluboká nad Vltavou; 37 min. zpoždění
R 662 [Rožmberk] Brno hl.n. (13:44) – Plzeň hl.n. (19:57)
prav. odj. 16:28 (skut. 16:47)
Horní Vilímeč; 19 min. zpoždění
R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. (15:44) – Plzeň hl.n. (21:57)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:48)
Vladislav; 4 min. zpoždění
R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (16:03) – Brno hl.n. (22:11)
prav. příj. 16:48 (skut. 16:49)
Horažďovice předm.; 1 min. zpoždění
R 617 [Krušnohor] Cheb (16:30) – Praha hl.n. (20:35)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:47)
Dasnice; včas
R 615 [Krušnohor] Cheb (14:30) – Praha hl.n. (18:35)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Řetenice; 4 min. zpoždění
R 613 [Krušnohor] Cheb (12:30) – Praha hl.n. (16:35)
prav. příj. 16:35 (skut. 16:38)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
R 612 [Krušnohor] Praha hl.n. (11:25) – Cheb (15:29)
prav. odj. 15:29 (skut. 15:22)
Dasnice; 10 min. zpoždění
R 610 [Krušnohor] Praha hl.n. (13:25) – Cheb (17:29)
prav. příj. 16:44 (skut. 16:46)
Karlovy Vary; 2 min. zpoždění
R 608 [Krušnohor] Praha hl.n. (15:25) – Cheb (19:29)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Ústí nad Labem západ; 4 min. zpoždění
IC 563 [Západní expres] Cheb (16:33) – Praha hl.n. (19:21)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Valy u Mar.Lázní; včas
IC 560 [Západní expres] Praha hl.n. (14:38) – Cheb (17:26)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:51)
Brod nad Tichou; 2 min. zpoždění
IC 558 [Západní expres] Praha hl.n. (16:38) – Cheb (19:26)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:49)
Pha-Smíchov již.zhl.; 3 min. zpoždění
IC 541 [Budvar] Praha-Holešovice (16:50) – České Budějovice (19:02)
prav. odj. 16:50 (skut. 16:51)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
IC 539 [Jižní expres] Praha-Holešovice (15:50) – České Budějovice (18:02)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:50)
Olbramovice; 3 min. zpoždění
IC 537 [Jižní expres] Praha-Holešovice (14:50) – České Budějovice (17:02)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Chotýčany; 3 min. zpoždění
IC 534 [Jižní expres] Český Krumlov (14:07) – Praha-Holešovice (17:23)
prav. odj. 16:51 (skut. 16:50)
Praha-Eden; včas
IC 532 [Jižní expres] České Budějovice (15:57) – Praha-Holešovice (18:11)
prav. odj. 16:45 (skut. 16:49)
Chotoviny; 4 min. zpoždění
IC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně (14:27) – Bohumín (20:57)
prav. odj. 16:53 (skut. 16:49)
Dobřichovice; 4 min. náskok
IC 513 [Opavan] Praha hl.n. (16:25) – Opava východ (20:08)
prav. odj. 16:35 (skut. 16:50)
Praha-Běchovice; 15 min. zpoždění
IC 511 [Ostravan] Praha hl.n. (14:25) – Bohumín (18:01)
prav. odj. 16:38 (skut. 16:48)
Červenka; 10 min. zpoždění
Ex 509 [Pendolino] Praha hl.n. (13:25) – Ostrava hl.n. (16:49)
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Ostrava hl.n.; včas
SC 506 [Pendolino] Ostrava hl.n. (13:10) – Praha hl.n. (16:32)
prav. příj. 16:32 (skut. 16:31)
Praha hl.n.; včas
SC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n. (15:10) – Karlovy Vary (22:09)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:49)
Česká Třebová; 1 min. zpoždění
rj 373 [Vindobona] Praha hl.n. (16:12) – Graz Hbf
prav. odj. 16:53 (skut. 16:48)
Velim; 5 min. náskok
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:43)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:43)
Frohnleiten; včas
rj 371 [Vindobona] Praha hl.n. (14:12) – Graz Hbf
prav. odj. 16:42 (skut. 16:46)
Vlkov u Tišnova; 4 min. zpoždění
rj 370 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (21:41)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:50)
Mödling; 4 min. zpoždění
EC 359 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (18:21)
prav. příj. 16:47 (skut. 16:49)
Plzeň hl.n.; 2 min. zpoždění
EC 357 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:22)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
EC 354 [Západní expres] Praha hl.n. (13:38) – München Hbf
prav. odj. 16:20 (skut. 16:35)
Furth im Wald; 15 min. zpoždění
EC 352 [Západní expres] Praha hl.n. (15:38) – München Hbf
prav. odj. 16:53 (skut. 16:48)
Ejpovice; 5 min. náskok
R 347 [Fatran] Ostrava-Svinov (16:50) – Žilina
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Ostrava-Svinov; včas
R 342 [Fatran] Vrútky – Ostrava-Svinov (17:09)
prav. odj. 16:47 (skut. 16:51)
Dětmarovice; 4 min. zpoždění
EC 335 [Jižní expres] Praha-Holešovice (13:50) – Linz Hbf
prav. odj. 16:37 (skut. 16:49)
Kaplice; 12 min. zpoždění
EC 334 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (19:57)
prav. odj. 16:43 (skut. 16:45)
Freistadt; 2 min. zpoždění
Bus EC 333 [Jižní expres] Praha-Holešovice (9:50) – Linz Hbf
prav. příj. 12:02 (skut. 12:06)
České Budějovice (NAD); 4 min. zpoždění
EC 281 [Metropolitan] Praha hl.n. (15:12) – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 16:47 (skut. 16:49)
Světlá nad Sázavou; 2 min. zpoždění
EC 278 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (16:42)
prav. příj. 16:42 (skut. 16:40)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
EC 276 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (18:42)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:49)
Osová Bítýška; 32 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:42)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:48)
Devínska Nová Ves; 30 min. zpoždění
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:41)
prav. příj. 16:41 (skut. 16:48)
Štúrovo; 7 min. zpoždění
rj 259 [Vindobona] Berlin Hbf (tief) – Graz Hbf
prav. odj. 16:39 (skut. 16:47)
Wartberg im Mürztal; 8 min. zpoždění
rj 258 [Vindobona] Graz Hbf – Berlin-Charlottenburg
prav. odj. 16:49 (skut. 16:45)
Kutná Hora hl.n.; 4 min. náskok
SC 243 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. (15:25) – Bohumín (18:57)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:50)
Uhersko; 10 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:33)
prav. odj. 16:40 (skut. 16:46)
Liptovský Hrádok; 6 min. zpoždění
EC 221 [Valašský expres] Praha hl.n. (15:02) – Žilina
prav. odj. 16:48 (skut. 16:51)
Bezpráví odbočka; 3 min. zpoždění
EC 175 [Berliner] Děčín hl.n. (16:02) – Praha hl.n. (17:35)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Záluží; 2 min. zpoždění
EC 173 [Berliner] Praha hl.n. (13:22) – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 16:50 (skut. 16:50)
Břeclav přednádraží; včas
EC 170 [Berliner] Praha hl.n. (16:25) – Berlin Hbf
prav. odj. 16:49 (skut. 16:48)
Libčice nad Vltavou; včas
EC 145 [Ostravan] Praha hl.n. (16:02) – Žilina
prav. odj. 16:43 (skut. 16:48)
Nová Ves u Kolína; 5 min. zpoždění
EC 143 [Ostravan] Praha hl.n. (12:06) – Žilina
prav. odj. 16:27 (skut. 16:49)
Chotěbuz odbočka; 22 min. zpoždění
EC 140 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n. (19:52)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:51)
Drahotuše; 2 min. zpoždění
EC 129 [Valašský expres] Praha hl.n. (13:02) – Púchov
prav. příj. 16:44 (skut. 16:49)
Valašské Meziříčí; 5 min. zpoždění
EC 126 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:51)
Pha hl.n.L601b,L602b; 2 min. zpoždění
EC 124 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (18:52)
prav. odj. 16:49 (skut. 16:49)
Rudoltice v Čechách; včas
EC 122 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (20:52)
prav. příj. 16:31 (skut. 16:41)
Horní Lideč; 10 min. zpoždění
EC 117 [Silesia] Praha hl.n. (14:02) – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 16:33 (skut. 16:50)
Červenka; 17 min. zpoždění
EC 114 [Cracovia] Przemysl Gl. – Praha hl.n. (17:52)
prav. odj. 16:48 (skut. 16:50)
Pardubice-Svítkov; 2 min. zpoždění
EC 105 [Porta Moravica] Przemysl Gl. – Graz Hbf
prav. příj. 16:49 (skut. 16:49)
Ostrava hl.n.; včas
EC 102 [Polonia] Wien Hbf – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 16:49 (skut. 16:50)
Studénka; 1 min. zpoždění
rj 79 [Vindobona] Praha hl.n. (12:13) – Graz Hbf
prav. odj. 16:48 (skut. 16:46)
Wien Hbf (Auto.zug.); 2 min. náskok
rj 78 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (19:42)
prav. odj. 16:44 (skut. 16:46)
Brno-Maloměřice st.3; 2 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.