Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: čtvrtek 30.5., 20:36
Os 19929 Beroun (19:21) – Praha-Smíchov (20:11)
prav. příj. 20:11 (skut. 20:17)
Praha-Smíchov; 6 min. zpoždění
Os 19024 Čisovice (19:37) – Praha-Zahradní Město (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:28)
Praha-Zahradní Město (119024); včas
Os 11965 Zastávka u Brna (19:38) – Brno hl.n. (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:23)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 11952 Brno hl.n. (20:32) – Rapotice (21:28)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; včas
Os 11861 Křižanov (19:00) – Brno hl.n. (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Brno hl.n.; včas
Os 9967 Řevnice (19:43) – Praha-Smíchov (20:10)
prav. příj. 20:10 (skut. 20:18)
Praha-Smíchov; 8 min. zpoždění
Os 9837 Kladno (19:29) – Praha-Dejvice (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:06)
Praha-Dejvice; včas
Os 9653 Kralupy nad Vltavou (19:42) – Praha Masarykovo n. (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:15)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9517 Mladá Boleslav hl.n. (18:37) – Praha hl.n. (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:20)
Praha hl.n.; včas
Os 9484 Milovice (19:15) – Praha hl.n. (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:17)
Praha hl.n.; včas
Os 9434 Milovice (19:48) – Praha Masarykovo n. (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:33)
Praha Masarykovo n.; 3 min. náskok
Os 9431 Praha Masarykovo n. (20:20) – Milovice (21:07)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Skály výhybna; 2 min. zpoždění
Os 9354 Kolín (19:18) – Praha Masarykovo n. (20:30)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:29)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9163 Praha hl.n. (20:31) – Říčany (20:58)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
Os 9158 Strančice (19:51) – Praha hl.n. (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:25)
Praha hl.n.; včas
Os 8869 Beroun (19:44) – Praha hl.n. (20:39)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:34)
Praha-Vyšehrad výh.; včas
Os 8867 Beroun (19:14) – Praha hl.n. (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:10)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8613 Praha Masarykovo n. (20:23) – Český Brod (20:59)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 4954 Židlochovice (19:54) – Tišnov (20:59)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:29)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4753 Skalice nad Svitavou (19:42) – Brno hl.n. (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:25)
Brno hl.n.; 4 min. náskok
Os 4752 Křenovice hor.nádr. (19:58) – Skalice nad Svitavou (21:17)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Brno-Židenice; včas
Os 4449 Bohutice (19:07) – Brno hl.n. (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:06)
Brno hl.n.; včas
Os 2569 Praha hl.n. (20:21) – Benešov u Prahy (21:23)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Praha-Hostivař; včas
Os 2564 Benešov u Prahy (19:35) – Praha hl.n. (20:35)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:33)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
Sp 1774 Staré Město u U.H. (18:27) – Brno hl.n. (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:31)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Bus R 970 [Vysočina] Brno hl.n. (20:10) – Havlíčkův Brod (21:57)
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Brno hl.n. (NAD); včas
R 940 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (19:08) – Praha hl.n. (20:43)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Praha-Libeň; včas
R 902 [Bouzov] Šumperk (18:09) – Brno hl.n. (20:38)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; včas
R 862 [Svitava] Brno hl.n. (16:56) – Praha hl.n. (20:04)
prav. příj. 20:04 (skut. 20:08)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
R 777 [Berounka] Klatovy (18:28) – Praha hl.n. (20:52)
prav. příj. 20:43 (skut. 20:36)
Praha-Smíchov; 7 min. náskok
R 695 [Labe] Ústí nad Labem hl.n. (18:42) – Praha hl.n. (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:08)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
Bus R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:04) – Brno hl.n. (20:30)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:22)
Brno hl.n. (NAD); 8 min. náskok
R 617 Cheb (16:24) – Praha hl.n. (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:20)
Praha hl.n. (100617); 4 min. náskok
IC 554 [Západní expres] Praha hl.n. (20:35) – Cheb (23:24)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Praha hl.n.; včas
SC 500 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. (17:10) – Praha hl.n. (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:17)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:16)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; 1 min. zpoždění
EC 361 [Bavorský expres] München Hbf – Praha hl.n. (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:21)
Praha hl.n.; včas
R 320 [Silva Nortica] Wien Franz-Josefs-Bahnhof – Praha hl.n. (20:10)
prav. příj. 20:10 (skut. 20:13)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:11)
prav. příj. 20:11 (skut. 20:10)
Praha hl.n.; včas
EC 122 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (20:44)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:32)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
Bus Os 28429 Bechyně (20:05) – Tábor (20:51)
prav. odj. 20:05 (skut. 20:05)
Bechyně (NAD); včas
Bus Os 28428 Tábor (20:10) – Bechyně (20:58)
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Tábor (NAD); včas
Os 28308 Slavonice (19:25) – Havlíčkův Brod (22:03)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:29)
Telč; včas
Os 27920 Nepomuk (20:33) – Blatná
prav. odj. 20:33 (předp. 20:43)
Nepomuk; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 27847 Mirošov město (20:07) – Rokycany (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:23)
Rokycany; včas
Os 27826 Rokycany (20:34) – Příkosice
prav. odj. 20:34 (předp. 20:39)
Rokycany; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Os 27751 Liteň (20:10) – Zadní Třebaň (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:17)
Zadní Třebaň; 2 min. náskok
Os 27731 Lochovice (20:05) – Zadní Třebaň (20:49)
prav. příj. 20:37 (skut. 20:36)
Liteň; včas
Os 27431 Heřmanova Huť (20:00) – Nýřany (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:14)
Nýřany; včas
Os 27326 Radnice (19:37) – Plzeň hl.n. (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:31)
Plzeň hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 27313 Bezdružice (18:01) – Radnice (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:09)
Radnice; včas
Os 27218 Cheb (19:59) – Luby u Chebu (20:35)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:34)
Luby u Chebu; včas
Os 27137 Loket (19:58) – Chodov (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:16)
Chodov; 1 min. zpoždění
Os 27009 Merklín (20:11) – Karlovy Vary dol.n. (20:40)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:34)
Karlovy Vary; 1 min. zpoždění
Os 27008 Karlovy Vary (19:47) – Merklín (20:08)
prav. příj. 20:08 (skut. 20:10)
Merklín; 2 min. zpoždění
Os 26354 Smržovka (20:12) – Josefův Důl (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:25)
Josefův Důl; 1 min. zpoždění
Os 26353 Josefův Důl (20:26) – Smržovka (20:39)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Jiřetín pod Bukovou; včas
Os 26134 Benešov u Prahy (20:33) – Sedlčany (21:20)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Benešov u Prahy; 3 min. zpoždění
Os 26133 Sedlčany (19:53) – Benešov u Prahy (20:41)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Bystřice u Benešova; 1 min. zpoždění
Os 26132 Benešov u Prahy (19:33) – Sedlčany (20:20)
prav. příj. 20:20 (skut. 20:21)
Sedlčany; 1 min. zpoždění
Os 25829 Rudná u Prahy (20:10) – Praha-Smíchov (21:09)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Praha-Zličín; včas
Os 25828 Praha-Smíchov (19:47) – Rudná u Prahy (20:48)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Hostivice; včas
Os 25643 Lysá nad Labem (20:34) – Milovice (20:40)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Lysá nad Labem; včas
Os 25640 Milovice (20:15) – Lysá nad Labem (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:23)
Lysá nad Labem; 2 min. zpoždění
Os 25240 Rokytnice v Orl.hor. (19:30) – Doudleby nad Orlicí (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:06)
Doudleby nad Orlicí; včas
Os 25021 Přelouč (20:09) – Heřmanův Městec (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:30)
Heřmanův Městec; 1 min. zpoždění
Os 24918 Studenec (20:01) – Žďár nad Sázavou (21:25)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Oslavička; včas
Os 24879 Ledeč nad Sázavou (19:38) – Havlíčkův Brod (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:24)
Havlíčkův Brod; 1 min. zpoždění
Os 24824 Znojmo (19:14) – Okříšky (20:48)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:31)
Kojetice na Moravě; včas
Os 24781 Česká Třebová (20:18) – Moravská Třebová (20:50)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Trpík; včas
Os 24729 Dzbel (20:05) – Prostějov hl.n. (20:53)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Zdětín u Prostějova; 1 min. zpoždění
Os 24158 Moravský Písek (20:07) – Bzenec (20:13)
prav. příj. 20:13 (skut. 20:14)
Bzenec; 1 min. zpoždění
Os 23481 Hradec nad Moravicí (20:05) – Opava východ (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:18)
Opava východ; včas
Os 23375 Fulnek (20:35) – Suchdol nad Odrou (20:48)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Fulnek; včas
Os 23331 Bílovec (20:36) – Studénka (20:47)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Bílovec; včas
Bus Os 23125 Veřovice (20:01) – Kopřivnice (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:18)
Kopřivnice (NAD); 5 min. náskok
Os 23125 Štramberk (20:21) – Studénka (20:49)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Příbor; včas
Bus Os 22214 Kolín (18:47) – Ledečko (19:57)
prav. příj. 19:27 (skut. 19:27)
Uhlířské Janovice (NAD); včas
Os 20885 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Cheb; 1 min. zpoždění
Os 20884 Marktredwitz – Hof Hbf
prav. odj. 20:15 (skut. 20:15)
Aš st.hr.; včas
Os 20607 Třemešná ve Sl.úz.r. (19:27) – Osoblaha (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:15)
Osoblaha; včas
Os 20335 Velvary (19:49) – Kralupy nad Vltavou (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:08)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 20334 Kralupy nad Vltavou (20:26) – Velvary (20:45)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Olovnice zastávka; 1 min. zpoždění
Os 20248 Rychnov nad Kněžnou (20:03) – Častolovice (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:14)
Častolovice; 2 min. náskok
Os 20223 Hradec Králové hl.n. (20:22) – Solnice (21:30)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Blešno; 2 min. zpoždění
Os 19929 Beroun (19:21) – Praha-Smíchov (20:11)
prav. příj. 20:11 (skut. 20:17)
Praha-Smíchov; 6 min. zpoždění
Os 19924 Praha-Smíchov (19:46) – Beroun (20:36)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Beroun-Závodí; 3 min. zpoždění
Os 19844 Brandýsek (20:17) – Kralupy nad Vltavou (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 19843 Kralupy nad Vltavou (19:50) – Brandýsek (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:09)
Brandýsek; včas
Os 19765 Středokluky (20:03) – Hostivice (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:16)
Hostivice; 2 min. náskok
Os 19719 Rakovník (20:29) – Kladno (21:18)
prav. příj. 20:32 (skut. 20:36)
Rakovník zastávka; 4 min. zpoždění
Os 19624 Roudnice nad Labem (20:16) – Bříza obec (20:45)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Vražkov; včas
Os 19435 Neratovice (20:34) – Čelákovice (21:18)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Neratovice náv.Lc6; včas
Os 19433 Brandýs nad Labem (20:01) – Čelákovice (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:18)
Čelákovice; včas
Os 19430 Čelákovice (19:36) – Neratovice (20:25)
prav. odj. 20:25 (skut. 20:22)
Neratovice náv.Lc6; 2 min. náskok
Os 19341 Plaňany zastávka (20:12) – Pečky (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Pečky; včas
Os 19155 Benešov u Prahy (20:32) – Vlašim (21:08)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:33)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 19154 Vlašim (20:26) – Benešov u Prahy (21:02)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:31)
Znosim; 2 min. zpoždění
Os 19153 Benešov u Prahy (19:32) – Vlašim (20:08)
prav. příj. 20:08 (skut. 20:10)
Vlašim; 2 min. zpoždění
Os 19025 Praha-Zahradní Město (20:00) – Čisovice (20:52)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Měchenice; 1 min. zpoždění
Os 19024 Čisovice (19:37) – Praha-Zahradní Město (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:28)
Praha-Zahradní Město (119024); včas
Os 18845 Lipno nad Vltavou (20:07) – Rybník (20:48)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Herbertov; 2 min. zpoždění
Os 18421 Jihlava (18:37) – Tábor (20:52)
prav. odj. 20:22 (skut. 20:24)
Obrataň; 2 min. zpoždění
Os 18418 Tábor (19:05) – Kostelec u Jihlavy (21:13)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Zajíčkov; včas
Os 17914 Blatná (20:04) – Strakonice (20:44)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Domanice; včas
Os 17619 Klášterec nad Ohří (20:14) – Kadaň-Prunéřov (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:20)
Kadaň-Prunéřov; 1 min. zpoždění
Os 17250 Aš (20:14) – Aš město (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:18)
Aš město; včas
Bus Os 17142 Karlovy Vary dol.n. (19:01) – Nejdek-Tisová (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:07)
Nejdek-Tisová (NAD); včas
Bus Os 17141 Nejdek-Tisová (19:48) – Karlovy Vary (20:45)
prav. odj. 20:05 (skut. 20:05)
Nejdek (NAD); včas
Os 16947 Litvínov (20:26) – Teplice v Čechách (20:46)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Osek; 1 min. zpoždění
Os 16719 Žlutice (20:08) – Rakovník (21:35)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Lubenec; včas
Bus Os 16717 Žlutice (17:45) – Rakovník (19:10)
prav. příj. 18:22 (skut. 18:30)
Blatno u Jesenice (NAD); 8 min. zpoždění
Os 15966 Havlíčkův Brod (20:05) – Humpolec (20:46)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:28)
Herálec; včas
Os 15932 Třemošnice (20:11) – Čáslav místní nádr. (20:44)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Skovice; včas
Os 15882 Nymburk hl.n. (20:16) – Poříčany (20:36)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:34)
Třebestovice; 3 min. zpoždění
Os 15879 Poříčany (19:49) – Nymburk hl.n. (20:10)
prav. příj. 20:10 (skut. 20:10)
Nymburk hl.n.; včas
Os 15745 Trutnov hl.n. (19:25) – Teplice nad Metují (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:26)
Teplice nad Metují; včas
Os 15744 Teplice nad Metují (19:31) – Trutnov hl.n. (20:34)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:33)
Trutnov hl.n.; včas
Os 15661 Městec Králové (20:05) – Chlumec nad Cidlinou (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:22)
Chlumec nad Cidlinou; 2 min. náskok
Os 15627 Nymburk hl.n. (19:10) – Jičín (20:13)
prav. příj. 20:13 (skut. 20:12)
Jičín; včas
Os 15515 Jablonec nad Jizerou (20:15) – Martinice v Krkonoš. (20:52)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Horní Sytová; 1 min. zpoždění
Os 15330 Svitavy (20:03) – Pustá Kamenice (20:58)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:34)
Pomezí zastávka; 6 min. zpoždění
Os 15115 Náchod (20:03) – Starkoč (20:17)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:17)
Starkoč; včas
Os 15019 Vysoké Mýto město (20:02) – Česká Třebová (20:58)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Brandýs nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 14976 Nové Město na Moravě (20:02) – Žďár nad Sázavou (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:21)
Žďár nad Sázavou; včas
Os 14915 Žďár nad Sázavou (18:38) – Tišnov (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:24)
Tišnov; včas
Os 14914 Tišnov (19:33) – Bystřice n.Pernšt. (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:21)
Bystřice n.Pernšt.; včas
Os 14853 Jihlava (19:43) – Třebíč (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:35)
Třebíč; 2 min. zpoždění
Os 14775 Boskovice (20:19) – Skalice nad Svitavou (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:27)
Skalice nad Svitavou; 1 min. zpoždění
Os 14528 Kobylí na Moravě (20:33) – Zaječí (20:54)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Kobylí na Moravě; včas
Os 14527 Zaječí (20:06) – Kobylí na Moravě (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:24)
Kobylí na Moravě; včas
Os 14436 Moravské Bránice (20:31) – Ivančice (20:41)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 14435 Ivančice (20:16) – Moravské Bránice (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:25)
Moravské Bránice; včas
Os 14271 Otrokovice (19:50) – Zlín střed (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:07)
Zlín střed; 1 min. zpoždění
Os 14249 Otrokovice (20:15) – Vizovice (21:06)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:35)
Zlín-Prštné; 6 min. zpoždění
Os 14080 Prostějov hl.n. (20:10) – Červenka (21:35)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Třebčín; 1 min. zpoždění
Os 14079 Červenka (20:01) – Prostějov hl.n. (21:47)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Myslechovice; 1 min. zpoždění
Os 14047 Olomouc hl.n. (20:34) – Senice na Hané
prav. odj. 20:34
Olomouc hl.n.; vlak ještě nevyjel
Os 14045 Olomouc hl.n. (19:34) – Senice na Hané (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:09)
Senice na Hané; 3 min. zpoždění
Os 14044 Senice na Hané (19:52) – Olomouc hl.n. (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:29)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 13918 Zborovice (19:12) – Holešov (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:14)
Holešov; 5 min. zpoždění
Os 13856 Litovel předměstí (20:35) – Červenka (20:44)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Litovel předměstí; včas
Os 13680 Hanušovice (20:07) – Staré Město p.Sněž. (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:26)
Staré Město p.Sněž.; včas
Os 13629 Javorník ve Slezsku (20:04) – Šumperk (22:49)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Vápenná; včas
Os 13483 Kravaře ve Slezsku (20:00) – Chuchelná (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:18)
Chuchelná; 2 min. zpoždění
Os 13433 Opava východ (19:42) – Hlučín (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:21)
Hlučín; 2 min. zpoždění
Os 13432 Hlučín (20:31) – Opava východ (21:12)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Kozmice; 1 min. zpoždění
Os 13430 Hlučín (19:31) – Opava východ (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:13)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 13383 Nový Jičín město (20:36) – Suchdol nad Odrou (20:49)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Nový Jičín město; včas
Os 13327 Vítkov (20:07) – Suchdol nad Odrou (20:48)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Odry; včas
Os 13216 Rožnov pod Radhoštěm (20:17) – Valašské Meziříčí (20:36)
prav. odj. 20:24 (skut. 20:24)
Střítež nad Bečvou; včas
Os 13144 Frenštát p.Radhoštěm (19:42) – Valašské Meziříčí (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:19)
Valašské Meziříčí; včas
Os 13141 Valašské Meziříčí (19:36) – Frenštát p.Radhoštěm (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:09)
Frenštát p.Radhoštěm; včas
Os 13124 Frýdlant n.Ostravicí – Frýdlant n.Ostravicí
prav. příj. 11:19 (skut. 11:25)
Čeladná; 1 min. zpoždění
Os 12937 Ostravice (20:33) – Frýdlant n.Ostravicí (20:44)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Ostravice zastávka; včas
Os 12936 Frýdlant n.Ostravicí (20:17) – Ostravice (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:29)
Ostravice; 1 min. zpoždění
Os 12847 Frýdek-Místek (20:11) – Český Těšín (20:51)
prav. příj. 20:32 (skut. 20:32)
Hnojník; včas
Os 12846 Cieszyn – Frýdek-Místek (20:57)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Hnojník; včas
Os 12749 Rudoltice v Čechách (20:18) – Lanškroun (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:24)
Lanškroun; včas
Os 12748 Lanškroun (20:28) – Česká Třebová (20:46)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Rudoltice v Čechách; včas
Os 12329 Straškov (19:49) – Vraňany (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:14)
Vraňany; včas
Bus Os 11967 Rapotice (20:25) – Brno hl.n. (21:22)
prav. odj. 20:25 (skut. 20:25)
Rapotice (NAD); včas
Os 11965 Zastávka u Brna (19:38) – Brno hl.n. (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:23)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 11952 Brno hl.n. (20:32) – Rapotice (21:28)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; včas
Bus Os 11950 Brno hl.n. (19:32) – Rapotice (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:28)
Rapotice (NAD); včas
Os 11861 Křižanov (19:00) – Brno hl.n. (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Brno hl.n.; včas
Os 9968 Praha-Smíchov (20:03) – Praha-Radotín (20:13)
prav. příj. 20:13 (skut. 20:12)
Praha-Radotín; včas
Os 9967 Řevnice (19:43) – Praha-Smíchov (20:10)
prav. příj. 20:10 (skut. 20:18)
Praha-Smíchov; 8 min. zpoždění
Os 9839 Kladno (20:29) – Praha-Dejvice (21:07)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Unhošť; včas
Os 9837 Kladno (19:29) – Praha-Dejvice (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:06)
Praha-Dejvice; včas
Os 9832 Praha-Dejvice (19:43) – Kladno (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:24)
Kladno; včas
Os 9741 Slaný (20:32) – Kralupy nad Vltavou (21:02)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Slaný; včas
Os 9718 Kralupy nad Vltavou (19:54) – Slaný (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:23)
Slaný; včas
Bus Os 9716 Kralupy nad Vltavou (17:54) – Louny (19:19)
prav. příj. 19:02 (skut. 19:02)
Vrbno nad Lesy (NAD); včas
Os 9656 Praha Masarykovo n. (20:12) – Kralupy nad Vltavou (20:45)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Řež; 1 min. zpoždění
Os 9655 Kralupy nad Vltavou (20:12) – Praha Masarykovo n. (20:46)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Praha-Sedlec; 1 min. zpoždění
Os 9654 Praha Masarykovo n. (19:42) – Kralupy nad Vltavou (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:19)
Kralupy nad Vltavou; 4 min. zpoždění
Os 9653 Kralupy nad Vltavou (19:42) – Praha Masarykovo n. (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:15)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9579 Mladá Boleslav hl.n. (20:14) – Mladá Boleslav město (20:20)
prav. příj. 20:20 (skut. 20:20)
Mladá Boleslav město; včas
Os 9578 Mladá Boleslav hl.n. (19:47) – Turnov (20:27)
prav. příj. 20:27 (skut. 20:27)
Turnov; včas
Os 9577 Turnov (19:27) – Mladá Boleslav hl.n. (20:11)
prav. příj. 20:11 (skut. 20:12)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9537 Mělník (20:11) – Praha hl.n. (21:20)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:30)
Neratovice; včas
Os 9517 Mladá Boleslav hl.n. (18:37) – Praha hl.n. (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:20)
Praha hl.n.; včas
Os 9516 Praha hl.n. (19:46) – Mladá Boleslav hl.n. (21:20)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Tišice; 1 min. zpoždění
Os 9484 Milovice (19:15) – Praha hl.n. (20:18)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:17)
Praha hl.n.; včas
Os 9483 Praha hl.n. (19:36) – Lysá nad Labem (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:16)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 9434 Milovice (19:48) – Praha Masarykovo n. (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:33)
Praha Masarykovo n.; 3 min. náskok
Os 9431 Praha Masarykovo n. (20:20) – Milovice (21:07)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Skály výhybna; 2 min. zpoždění
Os 9429 Praha Masarykovo n. (19:20) – Milovice (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:09)
Milovice; 2 min. zpoždění
Os 9358 Kolín (20:18) – Praha Masarykovo n. (21:30)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Cerhenice odbočka; včas
Os 9357 Praha Masarykovo n. (19:53) – Kolín (21:07)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Klučov; 1 min. zpoždění
Os 9356 Kolín (19:45) – Praha Masarykovo n. (21:00)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:33)
Úvaly; včas
Os 9355 Praha Masarykovo n. (19:23) – Kolín (20:34)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Kolín; včas
Os 9354 Kolín (19:18) – Praha Masarykovo n. (20:30)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:29)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9353 Praha Masarykovo n. (18:53) – Kolín (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:07)
Kolín; včas
Bus Os 9234 Zruč nad Sázavou (19:14) – Čerčany (20:39)
prav. příj. 19:36 (skut. 19:35)
Kácov (NAD); včas
Os 9163 Praha hl.n. (20:31) – Říčany (20:58)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
Os 9161 Praha hl.n. (20:01) – Říčany (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:28)
Říčany; včas
Os 9159 Praha hl.n. (19:31) – Strančice (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:06)
Strančice; včas
Os 9158 Strančice (19:51) – Praha hl.n. (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:25)
Praha hl.n.; včas
Os 9024 Čerčany (20:17) – Praha hl.n. (22:14)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Chrást nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9022 Čerčany (19:17) – Praha hl.n. (21:13)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Dolní Břežany-Jarov; včas
Os 9021 Praha-Zahradní Město (19:00) – Čerčany (21:09)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:14)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 9019 Praha-Zahradní Město (18:00) – Čerčany (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:07)
Čerčany; 2 min. náskok
Os 8871 Beroun (20:14) – Praha hl.n. (21:09)
prav. odj. 20:30 (skut. 20:33)
Zadní Třebaň; 3 min. zpoždění
Os 8869 Beroun (19:44) – Praha hl.n. (20:39)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:34)
Praha-Vyšehrad výh.; včas
Os 8868 Praha hl.n. (20:15) – Beroun (21:08)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Praha-Radotín; 1 min. zpoždění
Os 8867 Beroun (19:14) – Praha hl.n. (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:10)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8866 Český Brod (19:04) – Beroun (20:38)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:36)
Srbsko; 5 min. zpoždění
Os 8865 Karlštejn (18:58) – Český Brod (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:21)
Český Brod; 2 min. zpoždění
Os 8864 Český Brod (18:34) – Beroun (20:08)
prav. příj. 20:08 (skut. 20:15)
Beroun; 7 min. zpoždění
Os 8758 Žďár nad Sázavou (20:25) – Havlíčkův Brod (20:58)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Sázava u Žďáru; 1 min. zpoždění
Os 8718 České Velenice (19:04) – Veselí nad Lužnicí (20:18)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:21)
Veselí nad Lužnicí; 4 min. zpoždění
Os 8613 Praha Masarykovo n. (20:23) – Český Brod (20:59)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 8589 Mladá Boleslav město (20:29) – Mladá Boleslav hl.n. (20:35)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Mladá Boleslav hl.n.; včas
Os 8546 Mladá Boleslav hl.n. (19:24) – Mladějov v Čechách (20:21)
prav. příj. 20:21 (skut. 20:22)
Mladějov v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 8543 Mladějov v Čechách (20:34) – Mladá Boleslav hl.n. (21:30)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Mladějov v Čechách; včas
Os 8418 Tábor (20:11) – Ražice (21:58)
prav. odj. 20:30 (skut. 20:30)
Božejovice; včas
Os 8374 Jihlava město (20:18) – Havlíčkův Brod (20:51)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Dobronín; 1 min. zpoždění
Os 8323 Jindřichův Hradec (19:43) – Veselí nad Lužnicí (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:14)
Veselí nad Lužnicí; včas
Os 8318 Veselí nad Lužnicí (19:41) – Jindřichův Hradec (20:17)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:15)
Jindřichův Hradec; 2 min. náskok
Os 8281 Olbramovice (19:42) – Tábor (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:24)
Tábor; 2 min. zpoždění
Os 8278 Tábor (19:34) – Olbramovice (20:14)
prav. příj. 20:14 (skut. 20:13)
Olbramovice; včas
Os 8219 Tábor (19:25) – České Budějovice (20:31)
prav. příj. 20:31 (skut. 20:30)
České Budějovice; včas
Os 8218 České Budějovice (19:28) – Tábor (20:32)
prav. příj. 20:32 (skut. 20:32)
Tábor; včas
Os 8082 České Budějovice (20:13) – Zliv (20:27)
prav. příj. 20:27 (skut. 20:27)
Zliv; včas
Bus Os 8033 Písek (19:54) – České Budějovice (20:55)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:27)
Protivín (NAD); 10 min. zpoždění
Os 7960 Březnice (20:18) – Písek (21:09)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Horní Nerestce; včas
Os 7959 Protivín (20:34) – Březnice
prav. odj. 20:34 (předp. 20:37)
Protivín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 3'
Os 7919 Strakonice (18:15) – Beroun (21:11)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:31)
Bratkovice; včas
Os 7916 Beroun (19:01) – Strakonice (21:39)
prav. odj. 20:30 (skut. 20:31)
Bělčice; 1 min. zpoždění
Os 7828 Beroun (20:14) – Plzeň hl.n. (21:18)
prav. odj. 20:27 (skut. 20:34)
Stašov; 7 min. zpoždění
Os 7826 Hořovice (19:12) – Přeštice (20:47)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Dobřany; 1 min. zpoždění
Os 7725 Beroun (20:11) – Rakovník západ (21:17)
prav. odj. 20:27 (skut. 20:35)
Žloukovice; 8 min. zpoždění
Os 7723 Beroun (19:14) – Rakovník (20:13)
prav. příj. 20:13 (skut. 20:12)
Rakovník; včas
Os 7651 Plasy (20:07) – Plzeň hl.n. (20:46)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Třemošná u Plzně; 3 min. zpoždění
Bus Os 7610 Plzeň hl.n. (19:11) – Žihle (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:22)
Žihle (NAD); včas
Os 7501 Žel.Ruda-Alžbětín (19:53) – Plzeň hl.n. (21:54)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Nýrsko; 1 min. zpoždění
Os 7433 Domažlice město (19:20) – Plzeň hl.n. (20:40)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Plzeň-Skvrňany; včas
Os 7428 Plzeň hl.n. (20:20) – Nýřany (20:36)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Tlučná; 2 min. zpoždění
Os 7426 Plzeň hl.n. (19:20) – Domažlice město (20:37)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:30)
Radonice výhybna; 2 min. zpoždění
Os 7309 Cheb (19:31) – Karlovy Vary (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:23)
Karlovy Vary; včas
Os 7308 Cheb (20:09) – Planá u Mar.Lázní (20:49)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Valy u Mar.Lázní; včas
Os 7278 Tachov (20:32) – Planá u Mar.Lázní (20:48)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Tachov-Bíletín; včas
Os 7245 Tachov (19:27) – Bělá nad Radbuzou (20:29)
prav. odj. 20:19 (skut. 20:31)
Třemešné pod Přimdou; 12 min. zpoždění
Os 7224 Domažlice (20:15) – Bělá nad Radbuzou (21:12)
prav. příj. 20:31 (skut. 20:31)
Klenčí pod Čerchovem; včas
Os 7063 Karlovy Vary (20:28) – Chomutov (21:28)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Dalovice; 1 min. zpoždění
Os 7012 Klášterec nad Ohří (19:10) – Cheb (20:47)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Kynšperk nad Ohří; včas
Os 6988 Neratovice (20:00) – Roudnice nad Labem (21:06)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:35)
Nelahozeves; 6 min. zpoždění
Os 6953 Ústí nad Labem hl.n. (20:06) – Roudnice nad Labem (20:54)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Lovosice jih; včas
Os 6952 Roudnice nad Labem (20:04) – Ústí nad Labem hl.n. (20:52)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Malé Žernoseky; 1 min. zpoždění
Os 6925 Ústí nad Labem hl.n. (19:06) – Praha Masarykovo n. (21:16)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:34)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 6880 Ústí nad Labem hl.n. (19:26) – Litvínov (20:08)
prav. příj. 20:08 (skut. 20:09)
Litvínov; 1 min. zpoždění
Os 6833 Kadaň předměstí (20:13) – Ústí nad Labem hl.n. (21:57)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Chomutov; včas
Os 6832 Děčín hl.n. (20:30) – Kadaň předměstí (22:51)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Vilsnice; 2 min. zpoždění
Os 6831 Kadaň předměstí (19:13) – Děčín hl.n. (21:24)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:33)
Řetenice; 2 min. zpoždění
Os 6830 Děčín hl.n. (19:30) – Kadaň předměstí (21:45)
prav. odj. 20:25 (skut. 20:29)
Jeníkov-Oldřichov; 4 min. zpoždění
Os 6829 Kadaň předměstí (18:13) – Děčín hl.n. (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:24)
Děčín hl.n.; včas
Os 6828 Děčín hl.n. (18:30) – Kadaň předměstí (20:45)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 6667 Rumburk (20:05) – Děčín hl.n. (21:19)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:32)
Jedlová; 4 min. zpoždění
Os 6432 Litoměřice město (19:51) – Ústí nad Labem západ (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:16)
Ústí nad Labem západ; 1 min. zpoždění
Os 6419 Ústí nad Labem západ (20:03) – Lysá nad Labem (21:38)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Křešice u Litoměřic; 1 min. zpoždění
Os 6418 Lysá nad Labem (20:17) – Ústí nad Labem západ (21:52)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Ovčáry; 1 min. zpoždění
Os 6349 Černousy (19:34) – Liberec (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:20)
Liberec; 3 min. náskok
Os 6330 Liberec (20:34) – Černousy (21:18)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Liberec; včas
Os 6328 Liberec (19:34) – Černousy (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:20)
Černousy; 4 min. náskok
Os 6255 Hradec Králové hl.n. (20:04) – Pardubice hl.n. (20:27)
prav. příj. 20:27 (skut. 20:25)
Pardubice hl.n.; 2 min. náskok
Os 6252 Pardubice hl.n. (20:33) – Hradec Králové hl.n. (20:56)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Pardubice hl.n.; 2 min. zpoždění
Bus Os 6141 Postoloprty (20:24) – Úštěk (22:35)
prav. odj. 20:24 (skut. 20:24)
Postoloprty (NAD); včas
Bus Os 6138 Úštěk (18:22) – Louny město (20:15)
prav. odj. 19:27 (skut. 19:28)
Libochovice (NAD); 1 min. zpoždění
Os 6118 Česká Lípa hl.n. (20:34) – Postoloprty (23:28)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Česká Lípa hl.n.; včas
Bus Os 6116 Česká Lípa hl.n. (18:34) – Postoloprty (21:29)
prav. odj. 20:27 (skut. 20:27)
Libochovice (NAD); včas
Os 6115 Postoloprty (18:24) – Česká Lípa hl.n. (21:16)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:34)
Úštěk; včas
Os 6053 Mladá Boleslav město (20:06) – Nymburk hl.n. (20:51)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Luštěnice-Újezd; 2 min. zpoždění
Os 5953 Kolín (20:35) – Čáslav (20:56)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Kolín; 1 min. zpoždění
Os 5926 Havlíčkův Brod (19:04) – Kolín (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:21)
Kolín; včas
Os 5879 Jičín (19:40) – Kolín (21:29)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Jíkev; 1 min. zpoždění
Os 5853 Praha Masarykovo n. (19:50) – Nymburk hl.n. (20:49)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Ostrá; včas
Os 5842 Kolín (20:29) – Praha Masarykovo n. (22:04)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Veltruby; 1 min. zpoždění
Os 5840 Kolín (19:29) – Praha Masarykovo n. (21:04)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Čelákovice; včas
Os 5839 Praha Masarykovo n. (18:50) – Kolín (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:27)
Kolín; včas
Os 5765 Stará Paka (20:30) – Lomnice nad Popelkou (20:47)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Ústí u Staré Paky; včas
Os 5749 Vrchlabí (19:50) – Trutnov hl.n. (20:37)
prav. příj. 20:37 (skut. 20:36)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5746 Trutnov hl.n. (19:22) – Vrchlabí (20:07)
prav. příj. 20:07 (skut. 20:07)
Vrchlabí; včas
Os 5724 Stará Paka (20:28) – Chlumec nad Cidlinou (21:26)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Nová Paka; včas
Os 5523 Turnov (18:45) – Hradec Králové hl.n. (20:52)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Dohalice; 1 min. zpoždění
Os 5522 Hradec Králové hl.n. (19:04) – Jičín (20:20)
prav. příj. 20:20 (skut. 20:20)
Jičín; včas
Os 5477 Svoboda nad Úpou (20:01) – Trutnov hl.n. (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:16)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5454 Rumburk (19:30) – Děčín hl.n. (21:15)
prav. odj. 20:13 (skut. 20:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 5453 Děčín hl.n. (18:43) – Rumburk (20:28)
prav. příj. 20:28 (skut. 20:28)
Rumburk; včas
Os 5312 Havlíčkův Brod (20:14) – Pardubice hl.n. (22:10)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Chotěboř; včas
Os 5311 Pardubice hl.n. (19:59) – Havlíčkův Brod (21:53)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Horka u Chrudimi; 2 min. zpoždění
Os 5309 Pardubice hl.n. (19:02) – Havlíčkův Brod (20:54)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Chotěboř; včas
Sp 5293 Marktredwitz – Cheb (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:25)
Cheb; včas
Os 5119 Náchod (19:21) – Choceň (20:58)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Týniště nad Orlicí; včas
Os 5072 Česká Třebová (20:05) – Vysoké Mýto město (20:56)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Choceň; včas
Os 5056 Česká Třebová (19:06) – Pardubice hl.n. (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:16)
Pardubice hl.n.; včas
Os 5039 Kolín (18:45) – Choceň (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:23)
Choceň; 1 min. zpoždění
Os 5038 Pardubice hl.n. (20:30) – Kolín (21:18)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Pardubice-Svítkov; 1 min. zpoždění
Os 5023 Kolín (19:45) – Choceň (21:22)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Pardubice-Svítkov; 1 min. zpoždění
Os 4954 Židlochovice (19:54) – Tišnov (20:59)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:29)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4859 Třebíč (19:44) – Rapotice (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:23)
Rapotice (104859); 1 min. zpoždění
Os 4850 Rapotice (20:32) – Náměšť nad Oslavou (20:43)
prav. příj. 20:37 (skut. 20:36)
Kralice nad Oslavou (104850); včas
Os 4846 Rapotice (19:32) – Jihlava (21:09)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Okříšky (104846); 2 min. zpoždění
Os 4755 Letovice (19:58) – Křenovice hor.nádr. (21:35)
prav. odj. 20:26 (skut. 20:29)
Rájec-Jestřebí; 3 min. zpoždění
Os 4753 Skalice nad Svitavou (19:42) – Brno hl.n. (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:25)
Brno hl.n.; 4 min. náskok
Os 4752 Křenovice hor.nádr. (19:58) – Skalice nad Svitavou (21:17)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Brno-Židenice; včas
Os 4751 Letovice (18:58) – Křenovice hor.nádr. (20:37)
prav. odj. 20:26 (skut. 20:26)
Sokolnice-Telnice; včas
Os 4750 Sokolnice-Telnice (19:40) – Letovice (21:02)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:31)
Blansko; včas
Os 4748 Křenovice hor.nádr. (18:58) – Skalice nad Svitavou (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:16)
Skalice nad Svitavou; včas
Os 4663 Tišnov (20:29) – Hustopeče u Brna (21:54)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:29)
Tišnov; včas
Os 4660 Hustopeče u Brna (20:05) – Tišnov (21:29)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Rajhrad odbočka; 1 min. zpoždění
Bus Os 4658 Hustopeče u Brna (18:36) – Křižanov (20:41)
prav. odj. 20:21 (skut. 20:21)
Vlkov u Tišnova (NAD); včas
Os 4622 Hustopeče u Brna (19:05) – Tišnov (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:29)
Tišnov; včas
Os 4621 Tišnov (19:29) – Hustopeče u Brna (20:54)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Vranovice; včas
Os 4531 Znojmo (19:10) – Břeclav (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:25)
Břeclav; 1 min. zpoždění
Os 4526 Břeclav (19:37) – Znojmo (20:54)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Božice u Znojma; včas
Os 4451 Bohutice (20:07) – Brno hl.n. (21:04)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 4449 Bohutice (19:07) – Brno hl.n. (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:06)
Brno hl.n.; včas
Os 4416 Brno hl.n. (19:56) – Hrušovany n.J.-Šanov (21:14)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:30)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 4266 Hodonín (20:08) – Břeclav (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:26)
Břeclav; 1 min. zpoždění
Os 4246 Kroměříž (18:51) – Hodonín (20:05)
prav. příj. 20:05 (skut. 20:07)
Hodonín; 2 min. zpoždění
Os 4222 Přerov (19:10) – Břeclav (21:25)
prav. odj. 20:25 (skut. 20:29)
Huštěnovice; 4 min. zpoždění
Os 4221 Břeclav (18:35) – Přerov (20:15)
prav. příj. 20:15 (skut. 20:18)
Přerov; 3 min. zpoždění
Os 4182 Veselí nad Moravou (20:05) – Kyjov (20:32)
prav. příj. 20:32 (skut. 20:31)
Kyjov; včas
Os 4125 Brno hl.n. (20:15) – Veselí nad Moravou (22:04)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Ponětovice; včas
Os 4123 Brno hl.n. (18:15) – Uherské Hradiště (20:27)
prav. příj. 20:27 (skut. 20:30)
Uherské Hradiště; 3 min. zpoždění
Os 3964 Holešov (20:15) – Kojetín (20:53)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Hulín; včas
Os 3954 Bystřice p.Hostýnem (19:31) – Kroměříž (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:14)
Kroměříž; 2 min. zpoždění
Os 3933 Kojetín (20:03) – Valašské Meziříčí (21:34)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Hulín; včas
Os 3931 Kojetín (19:03) – Rožnov pod Radhoštěm (21:14)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:34)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3928 Rožnov pod Radhoštěm (20:00) – Kojetín (21:53)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Kunovice-Loučka; 1 min. zpoždění
Os 3847 Nezamyslice (20:25) – Uničov (22:05)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Měrovice nad Hanou; 1 min. zpoždění
Os 3845 Vyškov na Moravě (19:04) – Šumperk (21:36)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:23)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3842 Uničov (19:53) – Vyškov na Moravě (21:36)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 3807 [Vltava Dunaj] České Budějovice (18:03) – Linz Hbf
prav. příj. 20:24 (skut. 20:23)
Linz Hbf; včas
Os 3789 Česká Třebová (20:04) – Zábřeh na Moravě (20:38)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Lupěné; 1 min. zpoždění
Os 3743 Kouty nad Desnou (19:49) – Nezamyslice (22:49)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Bludov; včas
Os 3742 Nezamyslice (19:40) – Kouty nad Desnou (22:09)
prav. příj. 20:27 (skut. 20:26)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3740 Olomouc hl.n. (19:33) – Kouty nad Desnou (21:07)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:36)
Vikýřovice; 2 min. zpoždění
Os 3739 Kouty nad Desnou (17:48) – Nezamyslice (20:20)
prav. příj. 20:20 (skut. 20:22)
Nezamyslice; 2 min. zpoždění
Os 3736 Nezamyslice (17:40) – Kouty nad Desnou (20:06)
prav. příj. 20:06 (skut. 20:06)
Kouty nad Desnou; včas
Os 3616 Jeseník (18:41) – Šumperk (20:43)
prav. odj. 20:37 (skut. 20:35)
Bludov; 2 min. náskok
Os 3587 Jindřichov ve Slez. (20:31) – Krnov (21:00)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:31)
Jindřichov ve Slez.; včas
Os 3527 Rýmařov (19:46) – Valšov (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:13)
Valšov; 1 min. zpoždění
Bus Os 3525 Rýmařov (18:25) – Opava východ (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:18)
Opava východ (NAD); včas
Bus Os 3506 Opava východ (20:25) – Moravský Beroun (22:08)
prav. odj. 20:25 (skut. 20:25)
Opava východ (NAD); včas
Os 3502 Moravský Beroun (20:05) – Olomouc hl.n. (20:57)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Hlubočky; včas
Os 3432 Ostrava-Svinov (19:49) – Opava východ (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:22)
Opava východ; včas
Os 3431 Opava východ (19:42) – Český Těšín (21:14)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 3342 Hranice na Moravě (19:45) – Přerov (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:28)
Přerov; 2 min. zpoždění
Os 3326 Suchdol nad Odrou (20:12) – Hranice na Moravě (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:29)
Hranice na Moravě; včas
Os 3233 Přerov (20:27) – Vsetín (21:55)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Prosenice; 1 min. zpoždění
Os 3228 Vsetín (20:00) – Přerov (21:24)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Lhotka nad Bečvou; včas
Os 3160 Ostrava hl.n.frýd.k. (20:26) – Frýdlant n.Ostravicí (21:15)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Ostrava-Kunčičky; 1 min. zpoždění
Os 3135 Frenštát p.Radhoštěm (20:24) – Ostrava hl.n.frýd.k. (21:34)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Čeladná; 1 min. zpoždění
Os 3133 Frenštát p.Radhoš.m. (19:21) – Ostrava hl.n.frýd.k. (20:34)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Ostrava hl.n.frýd.k.; včas
Os 3132 Ostrava hl.n.frýd.k. (19:26) – Frenštát p.Radhoš.m. (20:43)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 2971 Katowice – Bohumín (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:23)
Bohumín; včas
Os 2955 Ostrava-Svinov (20:34) – Mosty u Jablunkova (21:51)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2953 Ostrava-Svinov (19:33) – Mosty u Jablunkova (20:55)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Bystřice (Bystrzyca); 1 min. zpoždění
Os 2952 Mosty u Jablunkova (20:10) – Ostrava-Svinov (21:26)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Třinec-Konská; včas
Os 2950 Mosty u Jablunkova (19:06) – Ostrava-Svinov (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:26)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2832 Český Těšín (19:45) – Ostrava-Svinov (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:33)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2831 Ostrava-Svinov (19:24) – Český Těšín (20:14)
prav. příj. 20:14 (skut. 20:15)
Český Těšín; 1 min. zpoždění
Os 2738 Veselí nad Moravou (20:07) – Strážnice (20:16)
prav. příj. 20:16 (skut. 20:18)
Strážnice; 2 min. zpoždění
Os 2725 Hodonín (20:23) – Javorník n.Vel.zast. (21:24)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Rohatec kolonie; včas
Os 2670 Liberec (18:35) – Szklarska Poreba Go.
prav. příj. 20:21 (skut. 20:22)
Szkl. Poręba Górna; 1 min. zpoždění
Os 2669 Szklarska Poreba Go. – Liberec (20:17)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:16)
Liberec; včas
Os 2646 Liberec (20:35) – Desná-Riedlova vila (21:35)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Liberec; 1 min. zpoždění
Os 2645 Harrachov (19:57) – Liberec (21:17)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:36)
Smržovka dol.nádr.; 3 min. zpoždění
Os 2644 Liberec (19:35) – Tanvald (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:25)
Tanvald; včas
Os 2569 Praha hl.n. (20:21) – Benešov u Prahy (21:23)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Praha-Hostivař; včas
Os 2567 Praha hl.n. (19:51) – Benešov u Prahy (20:53)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:36)
Senohraby; 2 min. zpoždění
Os 2566 Benešov u Prahy (20:05) – Praha hl.n. (21:05)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:36)
Světice; 2 min. zpoždění
Os 2565 Praha hl.n. (19:21) – Benešov u Prahy (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:22)
Benešov u Prahy; včas
Os 2564 Benešov u Prahy (19:35) – Praha hl.n. (20:35)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:33)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
Os 2487 Kutná Hora hl.n. (20:01) – Kutná Hora město (20:09)
prav. příj. 20:09 (skut. 20:07)
Kutná Hora město; 2 min. náskok
Os 2486 Kutná Hora město (20:13) – Kolín (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Kolín; včas
Os 2448 Zruč nad Sázavou (19:20) – Kutná Hora hl.n. (20:40)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:36)
Kutná Hora-Sedlec; 2 min. zpoždění
Os 2443 Kutná Hora hl.n. (19:04) – Zruč nad Sázavou (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:11)
Zruč nad Sázavou; včas
Os 2371 Břeclav (20:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Bernhardsthal; včas
Os 2363 Břeclav (18:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Leobersdorf; včas
Os 2360 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (21:29)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Deutsch Wagram; 2 min. zpoždění
Os 2265 Znojmo (18:57) – Wien Meidling
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Wien Rennweg; 1 min. zpoždění
Os 2254 Wiener Neustadt Hbf – Znojmo (20:36)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Znojmo; včas
Os 2173 České Budějovice (20:10) – České Velenice (20:57)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Jílovice; včas
Sp 2131 České Velenice (19:05) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Ziersdorf; včas
Sp 2128 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (20:49)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Pürbach-Schrems; včas
Sp 2075 Ražice (19:23) – Tábor (20:45)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Padařov; 1 min. zpoždění
Bus Sp 2074 Tábor (19:06) – Ražice (20:25)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:33)
Ražice (NAD); 9 min. zpoždění
Sp 1923 [Renesance] Havlíčkův Brod (20:03) – Dačice (21:56)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Jihlava-Staré Hory; včas
Sp 1921 [Renesance] Havlíčkův Brod (18:03) – Slavonice (20:26)
prav. příj. 20:26 (skut. 20:26)
Slavonice; včas
Sp 1879 Broumov (20:01) – Starkoč (21:17)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Česká Metuje; včas
Sp 1876 Starkoč (19:42) – Broumov (20:57)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Bohdašín; včas
Sp 1844 Letohrad (19:33) – Hradec Králové hl.n. (20:52)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Petrovice nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Sp 1843 Hradec Králové hl.n. (20:05) – Doudleby nad Orlicí (20:50)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Lípa nad Orlicí; včas
Sp 1841 Hradec Králové hl.n. (19:05) – Letohrad (20:30)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:31)
Letohrad; 1 min. zpoždění
Sp 1820 Trutnov hl.n. (18:21) – Chlumec nad Cidlinou (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:25)
Chlumec nad Cidlinou; včas
Sp 1819 Kolín (18:48) – Trutnov hl.n. (21:44)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Stará Paka; včas
Sp 1778 Uherské Hradiště (20:36) – Brno hl.n.
prav. odj. 20:36 (předp. 20:41)
Uherské Hradiště; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Sp 1775 Brno hl.n. (19:28) – Staré Město u U.H. (21:26)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Kyjov zastávka; včas
Sp 1774 Staré Město u U.H. (18:27) – Brno hl.n. (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:31)
Brno hl.n.; 2 min. náskok
Sp 1672 Plzeň hl.n. (19:07) – Karlovy Vary (21:30)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Stebnice; včas
Sp 1648 Ostrava hl.n.frýd.k. (19:44) – Štramberk (20:38)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Kopřivnice; včas
Sp 1633 Opava východ (20:24) – Ostrava-Svinov (20:48)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Háj ve Slezsku; včas
Sp 1631 Ostrava-Stodolní (20:03) – Český Těšín (20:44)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Albrechtice u Č.Těš.; 1 min. zpoždění
Sp 1584 Praha-Dejvice (20:12) – Kladno (20:41)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Pavlov; 1 min. zpoždění
Sp 1492 Pardubice hl.n. (20:06) – Hradec Králové hl.n. (20:23)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:22)
Hradec Králové hl.n.; včas
Bus Sp 1446 Krnov (19:06) – Lipová Lázně (20:52)
prav. odj. 20:15 (skut. 20:15)
Mikulovice (NAD); včas
Sp 1419 Šumperk (19:32) – Jeseník (21:01)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:33)
Ostružná; 1 min. zpoždění
Sp 1397 Svoboda nad Úpou (19:20) – Jaroměř (20:42)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Velká Jesenice; 1 min. zpoždění
Sp 1392 Hradec Králové hl.n. (19:04) – Svoboda nad Úpou (20:42)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Trutnov-Staré město; 2 min. zpoždění
R 991 [Vysočina] Praha-Vršovice (17:56) – Brno hl.n. (21:50)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Žďár nad Sázavou; 1 min. zpoždění
R 972 [Vysočina] Brno hl.n. (18:10) – Praha hl.n. (21:54)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:33)
Vlkaneč; 1 min. zpoždění
Bus R 970 [Vysočina] Brno hl.n. (20:10) – Havlíčkův Brod (21:57)
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Brno hl.n. (NAD); včas
R 965 [Vysočina] Praha-Vršovice (19:56) – Havlíčkův Brod (21:57)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Tatce odbočka; 3 min. zpoždění
R 963 [Vysočina] Praha-Vršovice (18:56) – Žďár nad Sázavou (21:29)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Sázavka; 1 min. zpoždění
R 955 [Hradečan] Praha hl.n. (20:09) – Hradec Králové hl.n. (21:50)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Poříčany; včas
R 953 [Hradečan] Praha hl.n. (19:09) – Hradec Králové hl.n. (20:50)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Káranice; včas
R 940 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (19:08) – Praha hl.n. (20:43)
prav. příj. 20:36 (skut. 20:35)
Praha-Libeň; včas
R 933 [Krakonoš] Praha hl.n. (18:09) – Trutnov hl.n. (21:20)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Česká Skalice; 1 min. zpoždění
R 920 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (18:42) – Praha hl.n. (21:43)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Převýšov; včas
R 915 [Bouzov] Brno hl.n. (19:21) – Olomouc hl.n. (20:53)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Bedihošť; 2 min. zpoždění
R 902 [Bouzov] Šumperk (18:09) – Brno hl.n. (20:38)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; včas
R 897 [Zlínský expres] Praha-Vršovice (18:52) – Zlín střed (22:29)
prav. příj. 20:37 (skut. 20:36)
Ústí nad Orlicí; včas
R 895 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (16:52) – Veselí nad Moravou (20:58)
prav. příj. 20:17 (skut. 20:25)
Staré Město u U.H.; 8 min. zpoždění
R 882 [Slovácký expres] Luhačovice (16:31) – Praha-Vršovice (21:14)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:33)
Tatce odbočka; 2 min. náskok
R 877 [Třebovka] Praha-Vršovice (19:52) – Česká Třebová (21:45)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Nová Ves u Kolína; včas
R 875 [Svitava] Praha-Vršovice (17:52) – Brno hl.n. (21:02)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:36)
Svitávka; 8 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. (16:56) – Praha hl.n. (20:04)
prav. příj. 20:04 (skut. 20:08)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
R 860 [Svitava] Brno hl.n. (18:56) – Praha hl.n. (22:03)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Choceň; včas
R 858 [Slovácký expres] Luhačovice (19:42) – Staré Město u U.H. (20:25)
prav. příj. 20:25 (skut. 20:27)
Staré Město u U.H.; 2 min. zpoždění
R 855 [Praděd] Olomouc hl.n. (19:06) – Krnov (20:52)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:36)
Bruntál; 12 min. zpoždění
R 829 [Moravan] Brno hl.n. (19:36) – Hodonín (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:33)
Hodonín; včas
R 815 [Moravan] Brno hl.n. (18:36) – Olomouc hl.n. (20:51)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Horní Moštěnice; 2 min. zpoždění
R 802 [Moravan] Olomouc hl.n. (19:08) – Brno hl.n. (21:22)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Břeclav; včas
R 779 [Berounka] Klatovy (19:30) – Praha hl.n. (21:52)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:36)
Rokycany; 4 min. zpoždění
R 777 [Berounka] Klatovy (18:28) – Praha hl.n. (20:52)
prav. příj. 20:43 (skut. 20:36)
Praha-Smíchov; 7 min. náskok
R 756 [Berounka] Praha-Smíchov (18:03) – Klatovy (20:29)
prav. příj. 20:29 (skut. 20:30)
Klatovy; 1 min. zpoždění
R 754 [Berounka] Praha-Smíchov (19:15) – Plzeň hl.n. (20:37)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Plzeň-Doubravka; 1 min. zpoždění
R 752 [Berounka] Praha hl.n. (20:05) – Plzeň hl.n. (21:37)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Zadní Třebaň; 1 min. zpoždění
R 731 [Lužnice] Praha hl.n. (19:46) – Tábor (20:59)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Tomice; 1 min. zpoždění
R 729 [Vltava] Praha hl.n. (18:46) – České Budějovice (20:49)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Chotýčany; 1 min. zpoždění
R 702 [Vltava] České Budějovice (19:10) – Praha hl.n. (21:10)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
R 700 [Vltava] České Budějovice (20:10) – Praha hl.n. (22:10)
prav. příj. 20:37 (skut. 20:36)
Veselí nad Lužnicí; včas
R 697 [Labe] Děčín hl.n. (19:25) – Praha hl.n. (21:12)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:36)
Mlčechvosty; 5 min. zpoždění
R 695 [Labe] Ústí nad Labem hl.n. (18:42) – Praha hl.n. (20:12)
prav. příj. 20:12 (skut. 20:08)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
R 676 [Labe] Praha hl.n. (18:45) – Děčín hl.n. (20:33)
prav. příj. 20:33 (skut. 20:34)
Děčín hl.n.; 1 min. zpoždění
R 674 [Labe] Praha hl.n. (19:45) – Ústí nad Labem hl.n. (21:15)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Horní Počaply; 2 min. zpoždění
Bus R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:04) – Brno hl.n. (20:30)
prav. příj. 20:30 (skut. 20:22)
Brno hl.n. (NAD); 8 min. náskok
R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. (15:25) – Plzeň hl.n. (21:56)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:34)
Protivín zastávka; 5 min. zpoždění
R 659 [Bezdrev] Plzeň hl.n. (20:04) – České Budějovice (21:55)
prav. odj. 20:19 (skut. 20:36)
Zdemyslice; 17 min. zpoždění
Bus R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (16:04) – Brno hl.n. (22:30)
prav. příj. 20:18 (skut. 20:20)
Jihlava (NAD); 2 min. zpoždění
R 652 [Rožmberk] Brno hl.n. (17:25) – České Budějovice (21:55)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Počátky-Žirovnice; 3 min. zpoždění
R 650 [Jihlava] Brno hl.n. (19:25) – Jihlava (21:33)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:34)
Studenec; včas
R 619 [Krušnohor] Cheb (18:24) – Praha hl.n. (22:24)
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Bílina; 1 min. zpoždění
R 617 Cheb (16:24) – Praha hl.n. (20:24)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:20)
Praha hl.n. (100617); 4 min. náskok
R 606 [Krušnohor] Praha hl.n. (17:28) – Cheb (21:36)
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Ostrov nad Ohří; včas
R 604 Praha hl.n. (19:28) – Chomutov (21:51)
prav. odj. 20:39 (skut. 20:36)
Ústí n.L.hl.n.jih (100604); 3 min. náskok
rj 575 [Brněnský drak] Praha hl.n. (19:44) – Břeclav (22:52)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Přelouč; včas
IC 567 [Západní expres] Cheb (20:33) – Praha hl.n. (23:22)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Cheb; 1 min. zpoždění
IC 565 [Západní expres] Cheb (18:33) – Praha hl.n. (21:22)
prav. odj. 20:19 (skut. 20:35)
Zbiroh; 16 min. zpoždění
IC 556 [Západní expres] Praha hl.n. (19:35) – Plzeň hl.n. (20:58)
prav. odj. 20:40 (skut. 20:36)
Kařez; 4 min. náskok
IC 554 [Západní expres] Praha hl.n. (20:35) – Cheb (23:24)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Praha hl.n.; včas
IC 549 [Ostravan] Praha-Vršovice (20:09) – Bohumín (23:57)
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Praha-Klánovice; 1 min. zpoždění
IC 547 [Ostravan] Praha-Vršovice (18:09) – Návsí (Nawsie) (22:57)
prav. odj. 20:29 (skut. 20:33)
Moravičany; 4 min. zpoždění
IC 545 [Jižní expres] Praha hl.n. (20:21) – České Budějovice (22:01)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Říčany; 1 min. zpoždění
IC 521 [Valašský expres] Praha-Vršovice (19:09) – Vsetín (23:03)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Dobříkov u Chocně; 1 min. zpoždění
SC 517 [Pendolino] Praha hl.n. (19:32) – Bohumín (22:53)
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Kostěnice; včas
IC 515 [Ostravan] Františkovy Lázně (14:24) – Bohumín (20:53)
prav. odj. 20:27 (skut. 20:34)
Studénka; 7 min. zpoždění
IC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. (15:10) – Karlovy Vary (22:11)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Milíkov; včas
SC 500 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. (17:10) – Praha hl.n. (20:19)
prav. příj. 20:19 (skut. 20:17)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
EC 458 [Canopus] Praha hl.n. (18:28) – Zürich HB
prav. odj. 20:17 (skut. 20:34)
Krippen; 16 min. zpoždění
NJ 456 [nightjet] Graz Hbf – Berlin Hbf (tief)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:34)
Steinhaus am Semmer.; včas
EN 442 [Slovakia] Strážske – Praha hl.n. (7:48)
prav. odj. 20:20 (skut. 20:21)
Celovce; 1 min. zpoždění
rj 375 [Vindobona] Praha hl.n. (18:44) – Wien Hbf
prav. odj. 20:38 (skut. 20:36)
Březová nad Svitavou; 2 min. náskok
rj 374 [Vindobona] Graz Hbf – Brno hl.n. (22:36)
prav. odj. 20:17 (skut. 20:35)
Pottschach; 18 min. zpoždění
rj 373 [Vindobona] Praha hl.n. (16:44) – Graz Hbf
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Wien Süßenbrunn; včas
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:16)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Brno hl.n. přednádr.; 1 min. zpoždění
rj 371 [Vindobona] Praha hl.n. (14:44) – Graz Hbf
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Langenwang a.d.Mur; včas
rj 370 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (21:11)
prav. odj. 20:41 (skut. 20:36)
Cerhenice odbočka; 5 min. náskok
EC 364 [Bavorský expres] Praha hl.n. (17:23) – München Hbf
prav. odj. 20:20 (skut. 20:27)
Furth im Wald; 7 min. zpoždění
EC 363 [Bavorský expres] München Hbf – Praha hl.n. (22:22)
prav. odj. 20:31 (skut. 20:34)
Chotěšov výhybna; 3 min. zpoždění
EC 361 [Bavorský expres] München Hbf – Praha hl.n. (20:22)
prav. příj. 20:22 (skut. 20:21)
Praha hl.n.; včas
R 342 [Kysučan] Žilina – Ostrava-Svinov (20:13)
prav. příj. 20:13 (skut. 20:19)
Ostrava-Svinov; 6 min. zpoždění
R 340 [Kysučan] Žilina – Ostrava-Svinov (22:14)
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Žilina; včas
EC 337 [Jižní expres] Praha hl.n. (18:20) – Linz Hbf
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Kaplice; včas
EC 336 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (22:36)
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Holkov; včas
Bus R 323 [Silva Nortica] Praha hl.n. (17:46) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. odj. 20:11 (skut. 20:20)
Majdalena (NAD); 9 min. zpoždění
R 320 [Silva Nortica] Wien Franz-Josefs-Bahnhof – Praha hl.n. (20:10)
prav. příj. 20:10 (skut. 20:13)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
EC 283 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. (17:44) – Nové Zámky
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Žabčice; 1 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:11)
prav. příj. 20:11 (skut. 20:10)
Praha hl.n.; včas
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:11)
prav. odj. 20:28 (skut. 20:36)
Opatovec; 8 min. zpoždění
EC 270 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (0:15)
prav. odj. 20:38 (skut. 20:34)
Veľké Leváre; 4 min. náskok
rj 256 [Vindobona] Graz Hbf – Berlin-Charlottenburg
prav. odj. 19:09 (skut. 20:22)
Děčín-Přípeř; 73 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:33)
prav. odj. 20:27 (skut. 20:35)
Olomouc hl.n.; 8 min. zpoždění
EC 223 [Valašský expres] Praha-Vršovice (17:09) – Žilina
prav. příj. 20:23 (skut. 20:36)
Hranice na Moravě; 13 min. zpoždění
EC 221 [Valašský expres] Praha-Vršovice (15:09) – Žilina
prav. odj. 19:41 (skut. 19:41)
Lúky p.Makytou; včas
IC 202 Bohumín (19:35) – Wroclaw Glowny
prav. odj. 19:41 (skut. 19:43)
Chałupki; 2 min. zpoždění
EC 179 [Berliner] Berlin Hbf – Praha hl.n. (21:24)
prav. příj. 19:52 (skut. 20:24)
Děčín hl.n.; 32 min. zpoždění
EC 145 [Ostravan] Praha-Vršovice (16:09) – Žilina
prav. odj. 20:26 (skut. 20:36)
Český Těšín; 10 min. zpoždění
EC 122 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (20:44)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:32)
Praha hl.n.; 2 min. náskok
EC 120 [Valašský expres] Púchov – Praha-Vršovice (22:54)
prav. příj. 20:23 (skut. 20:35)
Mohelnice; 12 min. zpoždění
EC 112 [Silesia] Warszawa Wschodnia – Praha-Vršovice (21:44)
prav. příj. 20:34 (skut. 20:33)
Pardubice hl.n.; včas
EC 109 [Sobieski] Gdynia Glowna – Wien Hbf
prav. odj. 20:24 (skut. 20:34)
Nedakonice; 10 min. zpoždění
EC 107 [Porta Moravica] Przemysl Gl. – Graz Hbf
prav. příj. 20:10 (skut. 20:36)
Wien Liesing; 26 min. zpoždění
EC 100 [Moravia] Wien Hbf – Katowice
prav. odj. 20:30 (skut. 20:31)
Hranice na Moravě; 1 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.