Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: čtvrtek 30.6., 0:42
Os 19977 Nučice zastávka (0:04) – Praha-Smíchov (0:34)
prav. příj. 0:34 (skut. 0:36)
Praha-Smíchov; 2 min. zpoždění
Os 19930 Praha-Smíchov (0:39) – Beroun
prav. odj. 0:39 (předp. 0:59)
Praha-Smíchov; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 9850 Praha hl.n. (0:20) – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 0:20 (předp. 0:45)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Os 9600 Praha hl.n. (0:30) – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. (22:41) – Praha hl.n. (0:15)
prav. příj. 0:15 (skut. 0:24)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 9520 Praha hl.n. (0:21) – Mělník
prav. odj. 0:21 (předp. 0:46)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Os 9301 Praha hl.n. (0:30) – Kolín
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 9026 Čerčany (22:05) – Praha hl.n. (0:04)
prav. odj. 0:00 (skut. 0:40)
Praha-Vršovice; 40 min. zpoždění
Os 8800 Praha hl.n. (0:30) – Beroun
prav. odj. 0:30 (předp. 0:55)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Os 5856 Nymburk hl.n. (23:12) – Praha hl.n. (0:09)
prav. příj. 0:09 (skut. 0:12)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 5851 Praha hl.n. (0:30) – Poděbrady
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 2501 Praha hl.n. (0:30) – Benešov u Prahy
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 2001 Praha hl.n. (0:30) – Dobříš
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:53)
prav. příj. 23:43 (skut. 0:32)
Praha hl.n.; 49 min. zpoždění
Os 99124 Veselí nad Lužnicí (23:47) – Jindřichův Hradec
prav. odj. 23:47
Veselí nad Lužnicí; vlak ještě nevyjel
Os 28323 Dačice (22:21) – Slavonice (22:50)
prav. příj. 22:50 (skut. 0:24)
Slavonice; 94 min. zpoždění
Os 28305 Havlíčkův Brod (22:08) – Telč (23:37)
prav. příj. 23:37 (skut. 0:17)
Telč; 40 min. zpoždění
Bus Os 27728 Zadní Třebaň (23:04) – Lochovice (23:49)
prav. příj. 23:13 (skut. 23:21)
Liteň (NAD); 8 min. zpoždění
Os 26134 Olbramovice (22:53) – Sedlčany (23:23)
prav. příj. 23:23 (skut. 0:22)
Sedlčany; 59 min. zpoždění
Os 22218 Kolín (22:49) – Ledečko (23:55)
prav. příj. 23:55 (skut. 0:31)
Ledečko; 36 min. zpoždění
Bus Os 20884 Marktredwitz – Hof Hbf
prav. příj. 20:07 (skut. 20:17)
Aš (NAD); 10 min. zpoždění
Bus Os 20882 Marktredwitz – Hof Hbf
prav. příj. 18:07 (skut. 18:16)
Aš (NAD); 9 min. zpoždění
Bus Os 20880 Marktredwitz – Hof Hbf
prav. příj. 16:07 (skut. 16:18)
Aš (NAD); 11 min. zpoždění
Os 19977 Nučice zastávka (0:04) – Praha-Smíchov (0:34)
prav. příj. 0:34 (skut. 0:36)
Praha-Smíchov; 2 min. zpoždění
Os 19930 Praha-Smíchov (0:39) – Beroun
prav. odj. 0:39 (předp. 0:59)
Praha-Smíchov; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 19129 Benešov u Prahy (22:44) – Vlašim (23:19)
prav. odj. 23:14 (skut. 0:42)
Znosim; 88 min. zpoždění
Bus Os 14859 Jihlava (22:40) – Třebíč (0:11)
prav. příj. 0:11 (skut. 0:20)
Třebíč (NAD); 9 min. zpoždění
Bus Os 13793 Olomouc hl.n. (23:37) – Šumperk (1:17)
prav. odj. 0:17 (skut. 0:17)
Uničov (NAD); včas
Os 13316 Suchdol nad Odrou (23:21) – Budišov n.Budišovkou (0:21)
prav. příj. 0:21 (skut. 0:39)
Budišov n.Budišovkou; 18 min. zpoždění
Os 11538 Blansko (23:43) – Letovice (0:18)
prav. příj. 0:18 (skut. 0:18)
Letovice; včas
Os 9973 Řevnice (23:34) – Praha hl.n. (0:13)
prav. odj. 0:05 (skut. 0:39)
Praha-Kačerov; 34 min. zpoždění
Os 9862 Praha Masarykovo n. (23:32) – Kladno-Ostrovec (0:23)
prav. příj. 0:23 (skut. 0:24)
Kladno-Ostrovec; 1 min. zpoždění
Os 9850 Praha hl.n. (0:20) – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 0:20 (předp. 0:45)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Os 9600 Praha hl.n. (0:30) – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. (22:41) – Praha hl.n. (0:15)
prav. příj. 0:15 (skut. 0:24)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 9520 Praha hl.n. (0:21) – Mělník
prav. odj. 0:21 (předp. 0:46)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Os 9437 Praha Masarykovo n. (22:49) – Milovice (23:37)
prav. příj. 23:37 (skut. 0:36)
Milovice; 59 min. zpoždění
Os 9400 Milovice (0:17) – Lysá nad Labem (0:23)
prav. odj. 0:17 (skut. 0:41)
Milovice; 24 min. zpoždění
Bus Os 9365 Praha Masarykovo n. (22:59) – Kolín (0:07)
prav. příj. 23:41 (skut. 23:44)
Poříčany (NAD); 3 min. zpoždění
Bus Os 9361 Praha Masarykovo n. (21:59) – Kolín (23:08)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:44)
Poříčany (NAD); 3 min. zpoždění
Os 9301 Praha hl.n. (0:30) – Kolín
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 9227 Čerčany (21:05) – Zruč nad Sázavou (23:13)
prav. příj. 22:39 (skut. 0:34)
Český Šternberk zast; 115 min. zpoždění
Os 9162 Strančice (22:48) – Nymburk hl.n. (0:20)
prav. příj. 0:20 (skut. 0:20)
Nymburk hl.n.; včas
Os 9026 Čerčany (22:05) – Praha hl.n. (0:04)
prav. odj. 0:00 (skut. 0:40)
Praha-Vršovice; 40 min. zpoždění
Os 9025 Praha hl.n. (22:55) – Čerčany (0:30)
prav. odj. 0:23 (skut. 0:41)
Poříčí n.Sáz.-Svárov; 18 min. zpoždění
Os 8874 Praha hl.n. (23:21) – Beroun (0:11)
prav. příj. 0:11 (skut. 0:19)
Beroun; 8 min. zpoždění
Os 8800 Praha hl.n. (0:30) – Beroun
prav. odj. 0:30 (předp. 0:55)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 25'
Bus Os 8619 Praha Masarykovo n. (23:29) – Nymburk hl.n. (0:53)
prav. příj. 0:11 (skut. 0:15)
Poříčany (NAD); 4 min. zpoždění
Bus Os 8617 Praha Masarykovo n. (22:29) – Nymburk hl.n. (23:53)
prav. příj. 23:11 (skut. 23:15)
Poříčany (NAD); 4 min. zpoždění
Bus Os 8234 Veselí nad Lužnicí (22:33) – Tábor (23:03)
prav. odj. 22:33 (skut. 23:12)
Veselí nad Lužnicí (NAD); 39 min. zpoždění
Bus Os 8231 Tábor (22:31) – Veselí nad Lužnicí (23:00)
prav. odj. 23:00 (skut. 22:41)
Tábor (NAD); 10 min. zpoždění
Os 8220 České Budějovice (23:02) – Tábor (0:10)
prav. příj. 23:39 (skut. 0:31)
Veselí nad Lužnicí; 52 min. zpoždění
Os 8016 České Budějovice (22:52) – Strakonice (23:52)
prav. odj. 23:22 (skut. 0:42)
Číčenice; 80 min. zpoždění
Os 7967 Protivín (23:33) – Písek
prav. odj. 23:33
Protivín; vlak ještě nevyjel
Os 7930 Beroun (23:15) – Březnice (0:22)
prav. příj. 0:22 (skut. 0:32)
Březnice; 10 min. zpoždění
Os 7729 Beroun (21:54) – Rakovník (22:50)
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Lašovice; včas
Os 7727 Beroun (23:14) – Rakovník (0:06)
prav. příj. 0:06 (skut. 0:19)
Rakovník; 13 min. zpoždění
Os 7432 Plzeň hl.n. (22:47) – Domažlice město (23:50)
prav. příj. 23:50 (skut. 0:22)
Domažlice město; 32 min. zpoždění
Os 7071 Klášterec nad Ohří (0:06) – Chomutov (0:21)
prav. příj. 0:21 (skut. 0:23)
Chomutov; 2 min. zpoždění
Os 6968 Ústí nad Labem hl.n. (23:54) – Děčín hl.n. (0:13)
prav. příj. 0:13 (skut. 0:18)
Děčín hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 6848 Ústí nad Labem hl.n. (23:53) – Teplice v Čechách (0:11)
prav. příj. 0:11 (skut. 0:15)
Teplice v Čechách; 4 min. zpoždění
Bus Os 6123 Louny (22:30) – Úštěk (0:23)
prav. příj. 0:23 (skut. 0:23)
Úštěk (NAD); včas
Os 5967 Kolín (23:54) – Čáslav (0:17)
prav. příj. 0:17 (skut. 0:31)
Čáslav; 14 min. zpoždění
Os 5878 Kolín (23:49) – Nymburk hl.n. (0:17)
prav. příj. 0:17 (skut. 0:17)
Nymburk hl.n.; včas
Os 5871 Nymburk hl.n. (0:24) – Kolín (0:52)
prav. odj. 0:33 (skut. 0:38)
Poděbrady; 5 min. zpoždění
Os 5856 Nymburk hl.n. (23:12) – Praha hl.n. (0:09)
prav. příj. 0:09 (skut. 0:12)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 5851 Praha hl.n. (0:30) – Poděbrady
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 5329 Pardubice hl.n. (22:56) – Hlinsko v Čechách (0:02)
prav. příj. 0:02 (skut. 0:35)
Hlinsko v Čechách; 33 min. zpoždění
Os 5271 Bad Schandau – Děčín hl.n. (0:12)
prav. příj. 0:12 (skut. 0:32)
Děčín hl.n.; 20 min. zpoždění
Os 4856 Brno hl.n. (22:48) – Třebíč (0:02)
prav. příj. 0:02 (skut. 0:19)
Třebíč; 17 min. zpoždění
Os 3859 České Budějovice (22:52) – Horní Dvořiště (23:51)
prav. příj. 23:36 (skut. 0:42)
Bujanov; 66 min. zpoždění
Bus Sp 3807 [Vltava Dunaj] České Budějovice (18:04) – Linz Hbf
prav. příj. 18:59 (skut. 19:06)
Horní Dvořiště (NAD); 7 min. zpoždění
Os 3509 Moravský Beroun (23:41) – Krnov (0:36)
prav. příj. 0:36 (skut. 0:35)
Krnov; včas
Os 3188 Frýdek-Místek (23:59) – Frýdlant n.Ostravicí (0:11)
prav. příj. 0:11 (skut. 0:20)
Frýdlant n.Ostravicí; 9 min. zpoždění
Bus Os 2638 Liberec (22:35) – Desná-Riedlova vila (23:32)
prav. příj. 23:11 (skut. 23:10)
Smržovka (NAD); včas
Os 2577 Kolín (21:38) – Benešov u Prahy (0:15)
prav. příj. 0:15 (skut. 0:22)
Benešov u Prahy; 7 min. zpoždění
Os 2574 Benešov u Prahy (22:52) – Milovice (0:47)
prav. odj. 0:27 (skut. 0:42)
Mstětice; 15 min. zpoždění
Os 2501 Praha hl.n. (0:30) – Benešov u Prahy
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Os 2437 Kutná Hora hl.n. (22:59) – Zruč nad Sázavou (0:00)
prav. příj. 23:06 (skut. 23:25)
Kutná Hora město; 19 min. zpoždění
Os 2379 Břeclav (22:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 0:41 (skut. 0:41)
Felixdorf; včas
Os 2171 České Budějovice (22:52) – České Velenice (23:39)
prav. odj. 23:23 (skut. 0:41)
Petříkov; 78 min. zpoždění
Os 2001 Praha hl.n. (0:30) – Dobříš
prav. odj. 0:30 (předp. 0:50)
Praha hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 20'
Sp 1977 Děčín hl.n. (0:20) – Lovosice (0:57)
prav. odj. 0:26 (skut. 0:40)
Povrly-Roztoky; 14 min. zpoždění
R 899 [Jan Perner] Praha hl.n. (23:00) – Pardubice hl.n. (0:29)
prav. příj. 0:12 (skut. 0:35)
Pardubice hl.n. (91899); 23 min. zpoždění
R 750 [Berounka] Praha hl.n. (23:43) – Plzeň hl.n. (1:12)
prav. odj. 0:20 (skut. 0:39)
Srbsko; 19 min. zpoždění
R 737 [Lužnice] Praha hl.n. (23:40) – Tábor (1:04)
prav. odj. 0:09 (skut. 0:41)
Mirošovice u Prahy; 32 min. zpoždění
Bus R 735 [Vltava] Praha hl.n. (22:44) – České Budějovice (1:11)
prav. příj. 22:51 (skut. 23:40)
Olbramovice (NAD); 49 min. zpoždění
Bus R 733 [Vltava] Praha hl.n. (20:31) – České Budějovice (23:22)
prav. příj. 21:21 (skut. 21:36)
Olbramovice (NAD); 15 min. zpoždění
R 670 [Labe] Praha hl.n. (23:26) – Děčín hl.n. (1:10)
prav. odj. 0:19 (skut. 0:41)
Dobříň; 22 min. zpoždění
IC 575 [Metropol] Praha hl.n. (22:34) – Břeclav (2:26)
prav. odj. 23:33 (skut. 0:41)
Církvice; 68 min. zpoždění
IC 571 Praha hl.n. (23:45) – Blansko (3:08)
prav. odj. 0:36 (skut. 0:40)
Veltruby (91571); 4 min. zpoždění
IC 570 Blansko (21:55) – Praha hl.n. (1:13)
prav. odj. 0:38 (skut. 0:40)
Nymburk město (91570); 2 min. zpoždění
IC 525 [Přerovský zubr] Praha hl.n. (21:42) – Přerov (0:45)
prav. odj. 0:08 (skut. 0:40)
Zábřeh na Moravě; 32 min. zpoždění
NJ 456 [nightjet] Graz Hbf – Berlin-Charlottenburg
prav. odj. 0:12 (skut. 0:40)
Moravský Písek; 28 min. zpoždění
EN 443 [Slovakia] Praha hl.n. (22:05) – Humenné
prav. odj. 0:21 (skut. 0:41)
Luková u Rudol. v Č.; 20 min. zpoždění
EN 442 [Slovakia] Humenné – Praha hl.n. (7:55)
prav. odj. 0:37 (skut. 0:37)
Ružomberok; včas
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:53)
prav. příj. 23:43 (skut. 0:32)
Praha hl.n.; 49 min. zpoždění
Bus EC 337 [Jižní expres] Praha hl.n. (17:59) – Linz Hbf
prav. příj. 20:52 (skut. 22:38)
Rybník (NAD); 106 min. zpoždění
EC 336 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (1:43)
prav. příj. 21:23 (skut. 22:44)
Veselí nad Lužnicí; 81 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (1:35)
prav. odj. 21:41 (skut. 0:42)
Řečany nad Labem; 181 min. zpoždění
EC 100 [Moravia] Wien Hbf – Katowice
prav. příj. 21:16 (skut. 23:49)
Bohumín; 153 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.