Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: středa 20.3., 18:31
Zpoždění v cizině »
Os 28417 Bechyně – Tábor
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Třebelice; 3 min. zpoždění
Os 28323 Kostelec u Jihlavy – Slavonice
prav. odj. 18:25 (skut. 18:26)
Dačice město; 1 min. zpoždění
Os 28318 Slavonice – Kostelec u Jihlavy
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Mysliboř; 2 min. zpoždění
Os 27715 Lochovice – Zadní Třebaň
prav. příj. 18:22 (skut. 18:22)
Zadní Třebaň; včas
Os 27425 Heřmanova Huť – Nýřany
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Nýřany; včas
Os 27216 Cheb – Luby u Chebu
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Skalná; 2 min. zpoždění
Os 26349 Josefův Důl – Smržovka
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Antonínov; 2 min. zpoždění
Os 26133 Sedlčany – Olbramovice
prav. příj. 18:30 (skut. 18:31)
Kosova Hora; 1 min. zpoždění
Os 26126 Olbramovice – Sedlčany
prav. odj. 18:23 (skut. 18:27)
Olbramovice; 4 min. zpoždění
Os 25925 Rudná u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Hostivice; včas
Os 25924 Praha hl.n. – Rudná u Prahy
prav. příj. 18:26 (skut. 18:24)
Hostivice; včas
Os 25237 Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orl.hor.
prav. odj. 18:20 (skut. 18:21)
Vamberk; 1 min. zpoždění
Os 25052 Chrudim – Moravany
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Chrudim město; 2 min. zpoždění
Os 25021 Přelouč – Heřmanův Městec
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Choltice; 2 min. zpoždění
Os 24914 Studenec – Havlíčkův Brod
prav. odj. 18:19 (skut. 18:26)
Ostrov nad Oslavou; 7 min. zpoždění
Os 24818 Znojmo – Okříšky
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Stařeč; včas
Os 24817 Okříšky – Znojmo
prav. odj. 18:26 (skut. 18:26)
Šumná; včas
Os 24765 Česká Třebová – Moravská Třebová
prav. odj. 18:11 (skut. 18:25)
Česká Třebová; 14 min. zpoždění
Os 24723 Dzbel – Olomouc hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Ptení; včas
Os 24027 Brno-Chrlice – Křenovice hor.nádr.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Hostěrádky-Rešov; 2 min. zpoždění
Os 23224 Bylnice – Vsetín
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Horní Lideč; včas
Os 23121 Veřovice – Studénka
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Kopřivnice nákl.nádr; včas
Os 23120 Studénka – Veřovice
prav. příj. 18:25 (skut. 18:29)
Příbor; 4 min. zpoždění
Os 22224 Kolín – Uhlířské Janovice
prav. příj. 18:26 (skut. 18:25)
Uhlířské Janovice; včas
Os 22215 Ledečko – Kolín
prav. příj. 18:29 (skut. 18:28)
Uhlířské Janovice; včas
Os 20982 Cheb – Zwickau Z.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:23)
Vojtanov; 1 min. zpoždění
Os 20883 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. odj. 18:25 (skut. 18:25)
Cheb; včas
Os 20610 Osoblaha – Třemešná ve Sl.úz.r.
prav. odj. 17:50 (skut. 17:50)
Osoblaha; včas
Os 20351 Velvary – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Kralupy n.Vlt.předm.; včas
Os 19970 Praha-Smíchov – Nučice zastávka
prav. odj. 18:16 (skut. 18:18)
Praha-Smíchov; 2 min. zpoždění
Os 19970 Praha-Smíchov – Nučice zastávka
prav. odj. 18:16 (skut. 18:18)
Praha-Smíchov; 2 min. zpoždění
Os 19969 Nučice zastávka – Praha-Smíchov
prav. příj. 18:28 (skut. 18:29)
Praha-Řeporyje; 1 min. zpoždění
Os 19927 Beroun – Praha-Smíchov
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Vráž u Berouna; 1 min. zpoždění
Os 19920 Praha-Smíchov – Beroun
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Vráž u Berouna; včas
Os 19735 Středokluky – Praha-Dejvice
prav. příj. 18:24 (skut. 18:28)
Praha-Dejvice; 4 min. zpoždění
Os 19735 Středokluky – Praha-Dejvice
prav. příj. 18:24 (skut. 18:28)
Praha-Dejvice; 4 min. zpoždění
Os 19717 Rakovník – Kladno
prav. odj. 18:21 (skut. 18:24)
Lužná u Rakovníka; 3 min. zpoždění
Os 19618 Roudnice nad Labem – Bříza obec
prav. odj. 18:15 (skut. 18:17)
Roudnice nad Labem; 2 min. zpoždění
Os 19426 Čelákovice – Neratovice
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Neratovice; včas
Os 19325 Kouřim – Pečky
prav. odj. 18:19 (skut. 18:19)
Plaňany; včas
Os 19324 Pečky – Kouřim
prav. odj. 18:19 (skut. 18:19)
Plaňany; včas
Os 19128 Trhový Štěpánov – Benešov u Prahy
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Trhový Štěpánov; včas
Os 19124 Trhový Štěpánov – Benešov u Prahy
prav. odj. 18:25 (skut. 18:26)
Městečko u Benešova; 1 min. zpoždění
Os 19121 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 18:22 (skut. 18:27)
Struhařov; 5 min. zpoždění
Os 18863 Lipno nad Vltavou – Rybník
prav. odj. 18:20 (skut. 18:20)
Loučovice; včas
Os 18809 Loučovice – České Budějovice
prav. příj. 18:21 (skut. 18:20)
Holkov; včas
Os 18806 České Budějovice – Lipno nad Vltavou
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Rybník; včas
Os 18417 Tábor – Horní Cerekev
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Zajíčkov; 1 min. zpoždění
Os 17915 Strakonice – Březnice
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Březnice; včas
Os 17914 Březnice – Strakonice
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Radomyšl; včas
Os 17819 Radnice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Chrást u Plzně zast.; včas
Os 17715 Čistá – Rakovník
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Lubná; 2 min. zpoždění
Os 17661 Kadaň předměstí – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 18:20 (skut. 18:29)
Kadaň; 9 min. zpoždění
Os 17660 Kadaň-Prunéřov – Kadaň předměstí
prav. příj. 18:12 (skut. 18:25)
Kadaň předměstí; 13 min. zpoždění
Os 17518 Horažďovice předm. – Klatovy
prav. odj. 18:17 (skut. 18:17)
Běšiny; včas
Os 17517 Klatovy – Horažďovice předm.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Velké Hydčice; včas
Os 17139 Nové Hamry – Karlovy Vary dol.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Nová Role; včas
Os 16945 Litvínov – Teplice v Čechách
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Osek; včas
Os 16749 Bečov nad Teplou – Žlutice
prav. odj. 17:59 (skut. 17:59)
Otročín; včas
Os 16728 Rakovník – Blatno u Jesenice
prav. odj. 18:15 (skut. 18:19)
Pšovlky; 4 min. zpoždění
Os 16717 Žlutice – Rakovník
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Jesenice; včas
Os 16522 Ústí nad Labem hl.n. – Bílina
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Ústí nad Labem západ; 1 min. zpoždění
Os 16325 Raspenava – Bílý Potok p.Smrkem
prav. příj. 18:11 (skut. 18:25)
Bílý Potok p.Smrkem; 14 min. zpoždění
Os 15927 Čáslav místní nádr. – Třemošnice
prav. odj. 18:23 (skut. 18:24)
Skovice; 1 min. zpoždění
Os 15926 Třemošnice – Čáslav místní nádr.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:24)
Skovice; včas
Os 15876 Nymburk hl.n. – Poříčany
prav. odj. 18:20 (skut. 18:26)
Nymburk město; 6 min. zpoždění
Os 15823 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. příj. 18:29 (skut. 18:30)
Jičín; 1 min. zpoždění
Os 15822 Jičín – Nymburk hl.n.
prav. odj. 18:18 (skut. 18:18)
Kamensko odbočka; včas
Os 15765 Trutnov hl.n. – Teplice nad Metují
prav. příj. 18:26 (skut. 18:27)
Teplice nad Metují; 1 min. zpoždění
Os 15764 Teplice nad Metují – Trutnov hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Trutnov střed; včas
Os 15610 Městec Králové – Křinec
prav. příj. 18:28 (skut. 18:29)
Křinec; 1 min. zpoždění
Os 15513 Jablonec nad Jizerou – Martinice v Krkonoš.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Poniklá; včas
Os 15343 Pustá Kamenice – Svitavy
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Polička; včas
Os 15340 Svitavy – Borová u Poličky
prav. odj. 18:28 (skut. 18:31)
Pomezí zastávka; 3 min. zpoždění
Os 15170 Starkoč – Václavice
prav. příj. 18:29 (skut. 18:28)
Václavice; včas
Os 14921 Žďár nad Sázavou – Tišnov
prav. příj. 18:25 (skut. 18:24)
Tišnov; včas
Os 14920 Tišnov – Žďár nad Sázavou
prav. příj. 18:22 (skut. 18:23)
Bystřice n.Pernšt.; 1 min. zpoždění
Os 14718 Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice
prav. odj. 18:22 (skut. 18:25)
Skalice nad Svitavou; 3 min. zpoždění
Os 14717 Velké Opatovice – Skalice nad Svitavou
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Boskovice; včas
Os 14525 Zaječí – Čejč
prav. odj. 18:25 (skut. 18:26)
Kobylí na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 14518 Hodonín – Zaječí
prav. příj. 18:22 (skut. 18:22)
Kobylí na Moravě; včas
Os 14433 Ivančice – Moravské Bránice
prav. příj. 18:26 (skut. 18:25)
Moravské Bránice; včas
Os 14233 Kroměříž – Vizovice
prav. odj. 18:23 (skut. 18:28)
Hulín; 5 min. zpoždění
Os 14078 Prostějov hl.n. – Červenka
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Prostějov m.n.; 1 min. zpoždění
Os 14077 Červenka – Prostějov hl.n.
prav. příj. 18:19 (skut. 18:19)
Litovel předměstí; včas
Os 14038 Senice na Hané – Olomouc hl.n.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:28)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 13917 Kojetín – Zborovice
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Bezměrov; 3 min. zpoždění
Os 13677 Staré Město p.Sněž. – Hanušovice
prav. odj. 18:28 (skut. 18:28)
Staré Město p.Sněž.; včas
Os 13674 Hanušovice – Staré Město p.Sněž.
prav. příj. 18:24 (skut. 18:24)
Staré Město p.Sněž.; včas
Os 13628 Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Žulová; včas
Os 13627 Javorník ve Slezsku – Lipová Lázně
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Žulová; 1 min. zpoždění
Os 13429 Opava východ – Hlučín
prav. příj. 18:19 (skut. 18:20)
Hlučín; 1 min. zpoždění
Os 13428 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 18:32 (skut. 18:32)
Hlučín; včas
Os 13380 Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město
prav. příj. 18:24 (skut. 18:25)
Nový Jičín město; 1 min. zpoždění
Os 13317 Budišov n.Budišovkou – Suchdol nad Odrou
prav. odj. 18:06 (skut. 18:06)
Vítkov; včas
Os 13274 Velké Karlovice – Vsetín
prav. odj. 18:25 (skut. 18:25)
Karolinka; včas
Os 13020 Zábřeh na Moravě – Šumperk
prav. odj. 18:28 (skut. 18:31)
Zábřeh na Mor. zast.; 3 min. zpoždění
Os 4916 Vranovice – Křižanov
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Tišnov; včas
Os 4913 Žďár nad Sázavou – Vranovice
prav. odj. 18:16 (skut. 18:22)
Modřice; 6 min. zpoždění
Os 4913 Žďár nad Sázavou – Vranovice
prav. odj. 18:16 (skut. 18:22)
Modřice; 6 min. zpoždění
Os 4847 Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Kralice nad Oslavou; 1 min. zpoždění
Os 4846 Brno hl.n. – Zastávka u Brna
prav. příj. 18:27 (skut. 18:32)
Střelice; 5 min. zpoždění
Os 4845 Zastávka u Brna – Brno hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:29)
Omice; 7 min. zpoždění
Os 4844 Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou
prav. odj. 18:19 (skut. 18:25)
Zastávka u Brna; 6 min. zpoždění
Os 4817 Jihlava – Brno hl.n.
prav. příj. 18:21 (skut. 18:29)
Třebíč; 8 min. zpoždění
Os 4816 Brno hl.n. – Jihlava
prav. příj. 18:22 (skut. 18:28)
Jihlava; 6 min. zpoždění
Os 4756 Brno hl.n. – Skalice nad Svitavou
prav. příj. 18:30 (skut. 18:29)
Brno-Židenice; včas
Os 4756 Brno hl.n. – Skalice nad Svitavou
prav. příj. 18:30 (skut. 18:29)
Brno-Židenice; včas
Os 4755 Skalice nad Svitavou – Brno hl.n.
prav. odj. 18:31 (skut. 18:30)
Brno-Židenice; včas
Os 4755 Skalice nad Svitavou – Brno hl.n.
prav. odj. 18:31 (skut. 18:30)
Brno-Židenice; včas
Os 4733 Březová nad Svitavou – Brno hl.n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Blansko; včas
Os 4728 Brno hl.n. – Březová nad Svitavou
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Blansko; včas
Os 4644 Břeclav – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Zaječí; 2 min. zpoždění
Os 4633 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 18:28 (skut. 18:28)
Tišnov; včas
Os 4631 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4631 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4630 Vranovice – Tišnov
prav. příj. 18:20 (skut. 18:31)
Žabčice; 11 min. zpoždění
Os 4629 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 18:22 (skut. 18:28)
Šakvice; 6 min. zpoždění
Os 4628 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 18:27 (skut. 18:31)
Brno-Židenice; 4 min. zpoždění
Os 4628 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 18:27 (skut. 18:31)
Brno-Židenice; 4 min. zpoždění
Os 4525 Znojmo – Břeclav
prav. příj. 18:26 (skut. 18:26)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Os 4522 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 18:19 (skut. 18:23)
Novosedly; 4 min. zpoždění
Os 4466 Moravské Bránice – Bohutice
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Os 4452 Brno hl.n. – Ivančice
prav. příj. 18:26 (skut. 18:25)
Moravské Bránice; včas
Os 4437 Bohutice – Brno hl.n.
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Moravské Bránice; včas
Os 4344 Pitín zastávka – Uherské Hradiště
prav. odj. 18:23 (skut. 18:23)
Hradčovice; včas
Os 4317 Staré Město u U.H. – Bylnice
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Nezdenice; 1 min. zpoždění
Os 4316 Bylnice – Veselí nad Moravou
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Slavičín; 1 min. zpoždění
Os 4288 Bratislava hl. st. – Břeclav
prav. odj. 18:25 (skut. 18:27)
Bratislava-Lamač; 2 min. zpoždění
Os 4287 Břeclav – Bratislava hl. st.
prav. příj. 18:18 (skut. 18:24)
Lanžhot st.hr.; 6 min. zpoždění
Os 4264 Hodonín – Břeclav
prav. příj. 18:26 (skut. 18:26)
Břeclav; včas
Os 4220 Přerov – Břeclav
prav. příj. 18:21 (skut. 18:31)
Spytihněv; 10 min. zpoždění
Os 4172 Veselí nad Moravou – Kyjov
prav. odj. 18:25 (skut. 18:25)
Veselí nad Moravou; včas
Os 4153 Brno-Slatina – Nemotice
prav. odj. 18:21 (skut. 18:22)
Slavkov u Brna; 1 min. zpoždění
Os 4123 Brno hl.n. – Veselí nad Moravou
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Brno-Slatina; 1 min. zpoždění
Os 4123 Brno hl.n. – Veselí nad Moravou
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Brno-Slatina; 1 min. zpoždění
Os 4121 Brno hl.n. – Staré Město u U.H.
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Uherské Hradiště; včas
Os 4120 Uherské Hradiště – Brno hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:27)
Kyjov; 3 min. zpoždění
Os 4060 Brno hl.n. – Rájec-Jestřebí
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Bílovice n.Svitavou; 3 min. zpoždění
Os 4059 Rájec-Jestřebí – Brno hl.n.
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Adamov; včas
Os 3925 Kojetín – Valašské Meziříčí
prav. příj. 18:25 (skut. 18:31)
Bystřice p.Hostýnem; 6 min. zpoždění
Os 3920 Rožnov pod Radhoštěm – Kojetín
prav. odj. 18:25 (skut. 18:27)
Valašské Meziříčí; 2 min. zpoždění
Os 3918 Valašské Meziříčí – Kojetín
prav. odj. 18:26 (skut. 18:28)
Hulín; 2 min. zpoždění
Os 3836 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Nezamyslice; 5 min. zpoždění
Os 3834 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. příj. 18:27 (skut. 18:26)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3833 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. příj. 18:27 (skut. 18:31)
Němčice nad Hanou; 4 min. zpoždění
Os 3807 [Vltava Dunaj] České Budějovice – Linz Hbf
prav. odj. 18:16 (skut. 18:27)
Kamenný Újezd u Č.B.; 11 min. zpoždění
Os 3787 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 18:13 (skut. 18:28)
Třebovice v Čechách; 15 min. zpoždění
Os 3739 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. odj. 17:48 (skut. 17:48)
Kouty nad Desnou; včas
Os 3737 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. příj. 18:25 (skut. 18:26)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 3736 Nezamyslice – Kouty nad Desnou
prav. příj. 18:26 (skut. 18:25)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3735 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. příj. 18:18 (skut. 18:21)
Nezamyslice; 3 min. zpoždění
Os 3734 Nezamyslice – Kouty nad Desnou
prav. příj. 18:26 (skut. 18:26)
Šumperk; včas
Os 3664 Hanušovice – Šumperk
prav. odj. 18:21 (skut. 18:21)
Ruda nad Moravou; včas
Os 3615 Šumperk – Hanušovice
prav. odj. 18:27 (skut. 18:26)
Šumperk; včas
Os 3614 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 18:23 (skut. 18:23)
Branná; včas
Os 3526 Opava východ – Rýmařov
prav. odj. 18:16 (skut. 18:25)
Krnov; 9 min. zpoždění
Os 3525 Rýmařov – Opava východ
prav. odj. 18:24 (skut. 18:24)
Rýmařov; včas
Os 3523 Rýmařov – Opava východ
prav. příj. 18:23 (skut. 18:26)
Opava východ; 3 min. zpoždění
Os 3430 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Odra odbočka; včas
Os 3428 Český Těšín – Opava východ
prav. příj. 18:18 (skut. 18:28)
Opava východ; 10 min. zpoždění
Os 3427 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 18:13 (skut. 18:29)
Ostrava-Třebovice; 16 min. zpoždění
Os 3272 Púchov – Horní Lideč
prav. odj. 18:23 (skut. 18:25)
Púchov; 2 min. zpoždění
Os 3237 Přerov – Vsetín
prav. odj. 18:26 (skut. 18:28)
Přerov; 2 min. zpoždění
Os 3235 Olomouc hl.n. – Vsetín
prav. odj. 18:26 (skut. 18:26)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3214 Horní Lideč – Přerov
prav. odj. 18:25 (skut. 18:26)
Valašské Meziříčí; 1 min. zpoždění
Os 3182 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frýdek-Místek
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Ostrava-Kunčičky; 3 min. zpoždění
Os 3147 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:26)
Frýdek-Místek; včas
Os 3112 Ostrava hl.n.frýd.k. – Valašské Meziříčí
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Frýdek-Místek; včas
Os 2951 Studénka – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Ostrava-Mar.Hory; 1 min. zpoždění
Os 2949 Studénka – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 18:24 (skut. 18:27)
Český Těšín; 3 min. zpoždění
Os 2948 Mosty u Jablunkova – Studénka
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Třinec (Trzyniec); včas
Os 2946 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. odj. 18:21 (skut. 18:29)
Bohumín-Vrbice; 8 min. zpoždění
Os 2776 Trenčín – Velká nad Veličkou
prav. odj. 18:33 (skut. 18:33)
Javorník n.Vel.zast.; včas
Os 2723 Hodonín – Velká nad Veličkou
prav. odj. 18:17 (skut. 18:21)
Hodonín; 4 min. zpoždění
Os 2721 Hodonín – Velká nad Veličkou
prav. příj. 18:26 (skut. 18:26)
Velká nad Veličkou; včas
Os 2718 Javorník n.Vel.zast. – Hodonín
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Sudoměřice n.Moravou; včas
Os 2667 Harrachov – Liberec
prav. příj. 18:30 (skut. 18:31)
Tanvald zastávka; 1 min. zpoždění
Os 2645 Desná-Riedlova vila – Železný Brod
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Tanvald; včas
Os 2630 Liberec – Desná-Riedlova vila
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Jablonec n.N.zast.; 1 min. zpoždění
Os 2628 Liberec – Harrachov
prav. příj. 18:25 (skut. 18:23)
Tanvald; včas
Os 2561 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Praha-Uhříněves; 4 min. zpoždění
Os 2560 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Mrač; 3 min. zpoždění
Os 2559 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. příj. 18:31 (skut. 18:31)
Mrač; včas
Os 2558 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. příj. 18:28 (skut. 18:31)
Praha-Kolovraty; 3 min. zpoždění
Os 2434 Zruč nad Sázavou – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 18:10 (skut. 18:10)
Zbraslavice; včas
Os 2246 Payerbach-Reichenau – Znojmo
prav. odj. 18:23 (skut. 18:24)
Šatov; 1 min. zpoždění
Os 2169 České Budějovice – České Velenice
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Borovany; 1 min. zpoždění
Sp 2118 Wien Franz-Josefs-Bf – České Velenice
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
České Velenice; včas
Os 2023 Praha hl.n. – Dobříš
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Praha-Vršovice; včas
Os 2023 Praha hl.n. – Dobříš
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Praha-Vršovice; včas
Os 2022 Dobříš – Praha hl.n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:28)
Mníšek pod Brdy; včas
Os 2021 Praha hl.n. – Dobříš
prav. příj. 18:30 (skut. 18:31)
Mníšek pod Brdy; 1 min. zpoždění
Os 2020 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:24)
Praha-Krč; 2 min. zpoždění
Sp 1976 Brno hl.n. – Česká Třebová
prav. odj. 18:22 (skut. 18:25)
Skalice nad Svitavou; 3 min. zpoždění
Sp 1958 Letohrad – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 18:19 (skut. 18:30)
Častolovice; 11 min. zpoždění
Sp 1942 Praha Masarykovo n. – Mělník
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Sp 1942 Praha Masarykovo n. – Mělník
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Praha-Vysočany; 1 min. zpoždění
Sp 1939 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 18:24 (skut. 18:28)
Veleliby; 4 min. zpoždění
Sp 1926 Brno hl.n. – Hrušovany n.J.-Šanov
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Miroslav; včas
Sp 1905 [Vrchlice] Praha hl.n. – Kutná Hora hl.n.
prav. příj. 18:23 (skut. 18:24)
Kutná Hora hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1896 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Praha-Dejvice; 1 min. zpoždění
Sp 1896 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Praha-Dejvice; 1 min. zpoždění
Sp 1894 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Hostivice; 1 min. zpoždění
Sp 1856 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 18:23 (skut. 18:22)
Hradec Králové hl.n.; včas
Sp 1820 Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou
prav. odj. 18:24 (skut. 18:25)
Trutnov hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1819 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 18:09 (skut. 18:20)
Lázně Bělohrad; 11 min. zpoždění
Sp 1818 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 18:16 (skut. 18:24)
Nový Bydžov; 8 min. zpoždění
Sp 1797 [Černá hora] Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:28)
Česká Skalice; včas
Sp 1775 Brno dolní nádraží – Hodonín
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Hrušky výhybna; 3 min. zpoždění
Sp 1767 Broumov – Starkoč
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Police nad Metují; včas
Sp 1762 Starkoč – Broumov
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Police nad Metují; včas
Sp 1733 [Žuráň] Brno-Židenice – Bylnice
prav. odj. 18:18 (skut. 18:18)
Nemotice; včas
Sp 1732 [Žuráň] Staré Město u U.H. – Brno-Židenice
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Brno-Židenice; včas
Sp 1732 [Žuráň] Staré Město u U.H. – Brno-Židenice
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Brno-Židenice; včas
Sp 1713 [Alois Nebel] Zábřeh na Moravě – Jeseník
prav. odj. 18:24 (skut. 18:24)
Branná; včas
Sp 1702 Jeseník – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 18:25 (skut. 18:26)
Zábřeh na Moravě; 1 min. zpoždění
Sp 1698 Ústí nad Labem hl.n. – Chomutov
prav. odj. 18:26 (skut. 18:31)
České Zlatníky odb.; 5 min. zpoždění
Sp 1681 Jirkov – Žatec
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Březno u Chomutova; 5 min. zpoždění
Sp 1680 Lužná u Rakovníka – Jirkov
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Krupá; 2 min. zpoždění
Sp 1667 Jeseník – Krnov
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Jindřichov ve Slez.; včas
Sp 1650 Praha-Libeň – Louny
prav. příj. 18:27 (skut. 18:28)
Louny; 1 min. zpoždění
Sp 1629 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Háj ve Slezsku; 4 min. zpoždění
Os 9962 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9962 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9961 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Řevnice; 3 min. zpoždění
Os 9960 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Dobřichovice; 2 min. zpoždění
Os 9959 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha-Vyšehrad výh.; 2 min. zpoždění
Os 9959 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha-Vyšehrad výh.; 2 min. zpoždění
Os 9875 Kladno-Ostrovec – Praha-Bubny Vltavská
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Kladno; včas
Os 9828 Praha-Bubny Vltavská – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Kladno; včas
Os 9739 Slaný – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 18:28 (skut. 18:28)
Olovnice; včas
Os 9716 Kralupy nad Vltavou – Louny
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Slaný; 1 min. zpoždění
Os 9648 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Roztoky-Žalov; 2 min. zpoždění
Os 9647 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Roztoky u Prahy; včas
Os 9576 Mladá Boleslav město – Turnov
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Příšovice; včas
Os 9535 Mělník – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Neratovice; včas
Os 9514 Praha Masarykovo n. – Mladá Boleslav hl.n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:29)
Neratovice; včas
Os 9464 Poděbrady – Nymburk hl.n.
prav. příj. 18:30 (skut. 18:29)
Nymburk hl.n.; včas
Os 9428 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9428 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9427 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha-Vysočany; 2 min. zpoždění
Os 9427 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha-Vysočany; 2 min. zpoždění
Os 9350 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:30)
Velim; 1 min. zpoždění
Os 9349 Praha Masarykovo n. – Přelouč
prav. odj. 18:27 (skut. 18:31)
Úvaly; 4 min. zpoždění
Os 9348 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Rostoklaty; 1 min. zpoždění
Os 9347 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Velim; 2 min. zpoždění
Os 9346 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:09 (skut. 18:31)
Praha-Klánovice; 22 min. zpoždění
Os 9271 Zruč n.Sázavou zast. – Světlá nad Sázavou
prav. odj. 18:28 (skut. 18:27)
Zruč n.Sázavou zast.; včas
Os 9270 Havlíčkův Brod – Zruč nad Sázavou
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Okrouhlice; 1 min. zpoždění
Os 9269 Ledeč nad Sázavou – Havlíčkův Brod
prav. odj. 18:24 (skut. 18:27)
Okrouhlice; 3 min. zpoždění
Os 9268 Ledeč nad Sázavou – Zruč n.Sázavou zast.
prav. příj. 18:20 (skut. 18:22)
Zruč n.Sázavou zast.; 2 min. zpoždění
Os 9249 Čerčany – Sázava
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Samechov; 5 min. zpoždění
Os 9208 Světlá nad Sázavou – Čerčany
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Samechov; 5 min. zpoždění
Os 9155 Lysá nad Labem – Strančice
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Praha-Strašnice z.; 4 min. zpoždění
Os 9155 Lysá nad Labem – Strančice
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Praha-Strašnice z.; 4 min. zpoždění
Os 9152 Strančice – Milovice
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Praha-Hostivař; 3 min. zpoždění
Os 9152 Strančice – Milovice
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Praha-Hostivař; 3 min. zpoždění
Os 9020 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Vrané nad Vltavou; včas
Os 9019 Praha hl.n. – Čerčany
prav. příj. 18:28 (skut. 18:29)
Vrané nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 9017 Praha hl.n. – Čerčany
prav. příj. 18:15 (skut. 18:16)
Týnec nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 8952 Nepomuk – Plzeň-Jižní Předm.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Zdemyslice; 4 min. zpoždění
Os 8915 Plzeň-Jižní Předm. – Horažďovice předm.
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Nezvěstice; včas
Os 8863 Beroun – Český Brod
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Karlštejn; 2 min. zpoždění
Os 8862 Český Brod – Beroun
prav. příj. 18:31 (skut. 18:32)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 8862 Český Brod – Beroun
prav. příj. 18:31 (skut. 18:32)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 8861 Beroun – Český Brod
prav. odj. 18:19 (skut. 18:29)
Černošice; 10 min. zpoždění
Os 8860 Úvaly – Beroun
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8860 Úvaly – Beroun
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8859 Beroun – Český Brod
prav. příj. 18:20 (skut. 18:27)
Praha-Libeň; 7 min. zpoždění
Os 8859 Beroun – Český Brod
prav. příj. 18:20 (skut. 18:27)
Praha-Libeň; 7 min. zpoždění
Os 8858 Český Brod – Beroun
prav. odj. 18:31 (skut. 18:32)
Karlštejn; 1 min. zpoždění
Os 8857 Beroun – Český Brod
prav. příj. 18:20 (skut. 18:28)
Český Brod; 8 min. zpoždění
Os 8715 Veselí nad Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 18:24 (skut. 18:28)
Dvory nad Lužnicí; 4 min. zpoždění
Os 8558 Mělník – Mladá Boleslav město
prav. odj. 18:13 (skut. 18:13)
Mšeno; včas
Os 8531 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Mladá Boleslav město; včas
Os 8527 Mladá Boleslav město – Mělník
prav. odj. 18:09 (skut. 18:09)
Mšeno; včas
Os 8418 Tábor – Ražice
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Písek; 1 min. zpoždění
Os 8413 Ražice – Tábor
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Božejovice; 1 min. zpoždění
Os 8387 Horní Cerekev – Počátky-Žirovnice
prav. odj. 18:29 (skut. 18:28)
Horní Vilímeč; včas
Os 8369 Havlíčkův Brod – Horní Cerekev
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Jihlava-Bosch Diesel; včas
Os 8368 Horní Cerekev – Havlíčkův Brod
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Kamenná; 2 min. zpoždění
Os 8313 Počátky-Žirovnice – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 17:59 (skut. 18:26)
Velký Ratmírov; 27 min. zpoždění
Os 8312 Veselí nad Lužnicí – Počátky-Žirovnice
prav. odj. 18:18 (skut. 18:30)
Jarošov nad Nežárkou; 12 min. zpoždění
Os 8285 Benešov u Prahy – Tábor
prav. odj. 18:28 (skut. 18:31)
Benešov u Prahy; 3 min. zpoždění
Os 8282 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Střezimíř; včas
Os 8215 Tábor – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Tábor-Čápův Dvůr; 1 min. zpoždění
Os 8212 České Budějovice – Tábor
prav. odj. 18:23 (skut. 18:23)
České Budějovice; včas
Os 8064 Protivín – Horažďovice předm.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Střelské Hoštice; včas
Os 8016 České Budějovice – Strakonice
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Hluboká nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 7913 Protivín – Beroun
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Rejkovice; 1 min. zpoždění
Os 7912 Beroun – Protivín
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Mirovice; včas
Os 7822 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Hořovice; 2 min. zpoždění
Os 7819 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 18:28 (skut. 18:28)
Hořovice; včas
Os 7722 Rakovník – Beroun
prav. odj. 18:19 (skut. 18:19)
Lašovice; včas
Os 7721 Beroun – Rakovník
prav. odj. 18:22 (skut. 18:27)
Zbečno; 5 min. zpoždění
Os 7673 Plasy – Plzeň hl.n.
prav. příj. 18:32 (skut. 18:32)
Třemošná u Plzně; včas
Os 7608 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Plzeň-Orlík; 2 min. zpoždění
Os 7536 Plzeň hl.n. – Přeštice
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Plzeň-Valcha; 1 min. zpoždění
Os 7427 Domažlice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Chotěšov výhybna; 4 min. zpoždění
Os 7424 Plzeň hl.n. – Domažlice město
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Vejprnice; včas
Os 7422 Plzeň hl.n. – Domažlice
prav. příj. 18:23 (skut. 18:31)
Blížejov; 8 min. zpoždění
Os 7379 Cheb – Mariánské Lázně
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Lázně Kynžvart; včas
Os 7283 Kozolupy – Nepomuk
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 7212 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 18:14 (skut. 18:21)
Domažlice-Pasečnice; 7 min. zpoždění
Os 7211 Tachov – Domažlice
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Třemešné pod Přimdou; včas
Os 7087 Klášterec nad Ohří – Chomutov
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Chomutov; včas
Os 7013 Cheb – Most
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Hájek; včas
Os 7008 Most – Chomutov
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Chomutov město; včas
Os 7006 Most – Cheb
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Tršnice; včas
Os 6951 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad Labem
prav. příj. 18:26 (skut. 18:25)
Lovosice; včas
Os 6926 Praha Masarykovo n. – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 18:23 (skut. 18:29)
Kralupy nad Vltavou; 6 min. zpoždění
Os 6923 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 6922 Praha Masarykovo n. – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:29)
Lovosice; včas
Os 6858 Ústí nad Labem hl.n. – Most
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Most-Minerva; 4 min. zpoždění
Os 6837 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Oldřichov u Duchcova; 3 min. zpoždění
Os 6812 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Oldřichov u Duchcova; včas
Os 6745 Most – Domoušice
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Lenešice; 2 min. zpoždění
Os 6720 Rakovník – Osek město
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Lenešice; 2 min. zpoždění
Os 6717 Osek město – Rakovník
prav. odj. 18:22 (skut. 18:25)
Mutějovice; 3 min. zpoždění
Os 6675 Jedlová – Děčín hl.n.
prav. příj. 18:19 (skut. 18:26)
Děčín hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 6665 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:26)
Jedlová; 1 min. zpoždění
Os 6662 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Jedlová; 5 min. zpoždění
Os 6613 Děčín východ – Liberec
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Křižany; 3 min. zpoždění
Os 6612 Liberec – Děčín východ
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6547 Postoloprty – Litoměřice hor.nádr.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:29)
Libochovice; 3 min. zpoždění
Os 6544 Litoměřice hor.nádr. – Postoloprty
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Louny; 1 min. zpoždění
Os 6521 Most – Žatec západ
prav. příj. 18:21 (skut. 18:27)
Žatec západ; 6 min. zpoždění
Os 6475 Děčín hl.n. – Ústí n.Labem-Střekov
prav. příj. 18:25 (skut. 18:28)
Těchlovice; 3 min. zpoždění
Os 6417 Ústí nad Labem západ – Lysá nad Labem
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Litoměřice město; 1 min. zpoždění
Os 6416 Lysá nad Labem – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Stará Boleslav; 1 min. zpoždění
Os 6377 Jindřichovice p.Smr. – Frýdlant v Čechách
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Řasnice; včas
Os 6323 Černousy – Liberec
prav. odj. 18:17 (skut. 18:30)
Stráž nad Nisou; 13 min. zpoždění
Os 6320 Liberec – Černousy
prav. odj. 18:14 (skut. 18:30)
Višňová; 16 min. zpoždění
Os 6279 Jaroměř – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 18:20 (skut. 18:29)
Předměřice nad Labem; 9 min. zpoždění
Os 6253 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:30)
Pardubice hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 6176 Litoměřice hor.nádr. – Lovosice
prav. příj. 18:25 (skut. 18:25)
Lovosice; včas
Os 6113 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 18:27 (skut. 18:29)
Louny; 2 min. zpoždění
Os 6112 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 18:11 (skut. 18:25)
Čížkovice; 14 min. zpoždění
Os 6111 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 18:16 (skut. 18:29)
Litoměřice hor.nádr.; 13 min. zpoždění
Os 6053 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:31)
Dobrovice; 5 min. zpoždění
Os 6017 Rumburk – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 18:12 (skut. 18:25)
Bělá pod Bezdězem; 13 min. zpoždění
Os 6014 Mladá Boleslav hl.n. – Svor
prav. příj. 18:27 (skut. 18:30)
Česká Lípa střelnice; 3 min. zpoždění
Os 5916 Havlíčkův Brod – Kolín
prav. odj. 18:28 (skut. 18:28)
Hlízov; včas
Os 5915 Kolín – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 18:19 (skut. 18:24)
Kolín; 5 min. zpoždění
Os 5838 Kutná Hora hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:31)
Kolín-Zálabí; včas
Os 5837 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 18:29 (skut. 18:30)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 5836 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 18:30 (skut. 18:31)
Čelákovice-Jiřina; 1 min. zpoždění
Os 5835 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Kolín; včas
Os 5721 Městec Králové – Stará Paka
prav. příj. 18:24 (skut. 18:25)
Chlumec nad Cidlinou; 1 min. zpoždění
Os 5636 Choceň – Týniště nad Orlicí
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Týniště nad Orlicí; včas
Os 5609 Hradec Králové hl.n. – Choceň
prav. příj. 18:27 (skut. 18:30)
Týniště nad Orlicí; 3 min. zpoždění
Os 5588 Havlíčkův Brod – Hlinsko v Čechách
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Chotěboř; včas
Os 5586 Havlíčkův Brod – Žďárec u Skutče
prav. příj. 18:25 (skut. 18:25)
Žďárec u Skutče; včas
Os 5531 Jičín – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:30)
Hněvčeves; 4 min. zpoždění
Os 5517 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:29)
Jičín; včas
Os 5516 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. odj. 18:12 (skut. 18:17)
Všestary; 5 min. zpoždění
Os 5514 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. příj. 18:25 (skut. 18:24)
Turnov; včas
Os 5476 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 18:23 (skut. 18:30)
Jaroměř; 7 min. zpoždění
Os 5452 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 18:13 (skut. 18:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 5451 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 18:20 (skut. 18:20)
Šluknov; včas
Os 5418 Stará Paka – Liberec
prav. příj. 18:25 (skut. 18:23)
Turnov; včas
Os 5413 Liberec – Horka u Staré Paky
prav. příj. 18:21 (skut. 18:20)
Stará Paka; včas
Os 5365 Pardubice hl.n. – Chrudim
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Pardubice-Rosice n.L; 3 min. zpoždění
Os 5338 Žďárec u Skutče – Pardubice hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:24)
Chrast u Chrudimi; včas
Os 5138 Rychnov nad Kněžnou – Náchod
prav. příj. 18:28 (skut. 18:27)
Václavice; včas
Os 5137 Náchod – Týniště nad Orlicí
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Václavice; včas
Os 5135 Náchod – Rychnov nad Kněžnou
prav. příj. 18:15 (skut. 18:16)
Týniště nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 5028 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Bezpráví; 6 min. zpoždění
Os 5019 Pardubice hl.n. – Ústí nad Orlicí
prav. příj. 18:19 (skut. 18:21)
Choceň; 2 min. zpoždění
Os 5015 Kolín – Choceň
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Pardubice-Svítkov; 3 min. zpoždění
Os 5014 Česká Třebová – Kolín
prav. příj. 18:17 (skut. 18:17)
Pardubice hl.n.; včas
Ex 1547 [Jižní expres] Praha-Holešovice – Linz Hbf
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Senohraby; včas
Ex 1544 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Soběslav; včas
Sp 1489 [Sázava] Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Strančice; 4 min. zpoždění
Sp 1487 [Sázava] Praha hl.n. – Tábor
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Střezimíř; včas
Sp 1465 [Čertovina] Pardubice hl.n. – Hlinsko v Čechách
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Horka u Chrudimi; 1 min. zpoždění
Sp 1463 [Žejbro] Pardubice-Rosice n.L – Havlíčkův Brod
prav. odj. 18:21 (skut. 18:21)
Ždírec nad Doubravou; včas
Sp 1429 [Bradlo] Olomouc hl.n. – Jeseník
prav. příj. 18:30 (skut. 18:30)
Uničov; včas
R 1275 [Ještěd] Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Sychrov; včas
R 1273 [Ještěd] Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 18:19 (skut. 18:27)
Jaroměř; 8 min. zpoždění
R 1264 [Ještěd] Pardubice hl.n. – Liberec
prav. příj. 18:25 (skut. 18:24)
Stará Paka; včas
R 1249 [Otava] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:17 (skut. 18:22)
Praha-Radotín; 5 min. zpoždění
R 1242 [Otava] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 18:21 (skut. 18:30)
Číčenice; 9 min. zpoždění
R 1240 [Otava] Praha hl.n. – Protivín
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Zdice; 6 min. zpoždění
R 1231 [Lány] Rakovník – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Hostivice; 1 min. zpoždění
R 1224 [Lány] Praha-Bubny Vltavská – Rakovník
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Rakovník zastávka; 2 min. zpoždění
R 1173 [Ploučnice] Ústí nad Labem hl.n. – Liberec
prav. odj. 18:22 (skut. 18:27)
Česká Lípa hl.n.; 5 min. zpoždění
R 1164 [Ploučnice] Liberec – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:30)
Děčín hl.n.; 8 min. zpoždění
R 1151 [Jizera] Tanvald – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:27)
Malá Skála; 1 min. zpoždění
R 1149 [Jizera] Turnov – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Praha-Vysočany; včas
R 1149 [Jizera] Turnov – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Praha-Vysočany; včas
R 1140 [Jizera] Praha Masarykovo n. – Tanvald
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Mladá Boleslav hl.n.; včas
R 1133 [Praděd] Olomouc hl.n. – Ostrava-Svinov
prav. odj. 18:26 (skut. 18:26)
Bruntál; včas
R 1122 [Praděd] Ostrava střed – Olomouc hl.n.
prav. odj. 18:18 (skut. 18:20)
Domašov nad Bystřicí; 2 min. zpoždění
R 1120 [Cvilín] Ostrava střed – Krnov
prav. odj. 18:14 (skut. 18:29)
Háj ve Slezsku; 15 min. zpoždění
R 1111 [Bezděz] Šluknov – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Česká Lípa hl.n.; 5 min. zpoždění
R 1104 [Bezděz] Kolín – Rumburk
prav. odj. 18:18 (skut. 18:29)
Chřibská; 11 min. zpoždění
R 1102 [Bezděz] Kolín – Rumburk
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Dobrovice; 5 min. zpoždění
R 989 [Vysočina] Praha-Smíchov – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Poříčany; včas
R 987 [Vysočina] Praha-Smíchov – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Žďár nad Sázavou; 1 min. zpoždění
R 985 [Vysočina] Praha-Smíchov – Brno-Královo Pole
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Brno-Královo Pole; včas
R 985 [Vysočina] Praha-Smíchov – Brno-Královo Pole
prav. příj. 18:28 (skut. 18:28)
Brno-Královo Pole; včas
R 978 [Vysočina] Brno-Královo Pole – Praha-Smíchov
prav. odj. 18:27 (skut. 18:30)
Český Brod; 3 min. zpoždění
R 976 [Vysočina] Brno-Královo Pole – Praha hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:28)
Leština u Světlé; 2 min. zpoždění
R 974 [Vysočina] Brno-Královo Pole – Havlíčkův Brod
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Ostrov nad Oslavou; 4 min. zpoždění
R 961 [Vysočina] Praha hl.n. – Jihlava
prav. odj. 18:19 (skut. 18:25)
Golčův Jeníkov město; 6 min. zpoždění
R 951 [Hradečan] Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:31)
Tuklaty; 6 min. zpoždění
R 949 [Hradečan] Praha hl.n. – Meziměstí
prav. příj. 18:27 (skut. 18:27)
Chlumec nad Cidlinou; včas
R 942 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:30)
Klučov; 8 min. zpoždění
R 935 [Hradečan] Praha hl.n. – Letohrad
prav. odj. 18:21 (skut. 18:25)
Žamberk; 4 min. zpoždění
R 931 [Hradečan] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 18:19 (skut. 18:28)
Jaroměř; 9 min. zpoždění
R 922 [Hradečan] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 18:27 (skut. 18:28)
Chlumec nad Cidlinou; 1 min. zpoždění
R 915 [Bouzov] Brno-Královo Pole – Šumperk
prav. odj. 18:26 (skut. 18:28)
Pivín; 2 min. zpoždění
R 904 [Bouzov] Šumperk – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:29 (skut. 18:28)
Brno-Slatina; včas
R 904 [Bouzov] Šumperk – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:29 (skut. 18:28)
Brno-Slatina; včas
R 902 [Bouzov] Šumperk – Brno-Královo Pole
prav. příj. 18:22 (skut. 18:22)
Zábřeh na Moravě; včas
R 895 [Slovácký expres] Praha-Smíchov – Veselí nad Moravou
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Choceň; 4 min. zpoždění
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:28 (skut. 18:29)
Kolín zastávka; 1 min. zpoždění
R 882 [Slovácký expres] Luhačovice – Praha hl.n.
prav. příj. 18:29 (skut. 18:28)
Olomouc hl.n.; včas
R 880 [Slovácký expres] Luhačovice – Olomouc hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Polichno; 1 min. zpoždění
R 873 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Cerhenice; 1 min. zpoždění
R 871 [Svitava] Praha-Smíchov – Brno hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:31)
Zboněk; 6 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:27)
Ústí nad Orlicí; 3 min. zpoždění
R 843 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Komořany u Vyškova; včas
R 841 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Prosenice; 1 min. zpoždění
R 839 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Ostrava hl.n.; 2 min. zpoždění
R 828 [Slezan] Bohumín – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Komořany u Vyškova; včas
R 826 [Slezan] Bohumín – Brno-Královo Pole
prav. odj. 18:22 (skut. 18:27)
Lipník nad Bečvou; 5 min. zpoždění
R 813 [Moravan] Brno dolní nádraží – Olomouc hl.n.
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Říkovice; 2 min. zpoždění
R 804 [Moravan] Olomouc hl.n. – Brno dolní nádraží
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Lužice; včas
R 793 [Střekov] Ústí nad Labem západ – Kolín
prav. odj. 18:25 (skut. 18:28)
Poděbrady; 3 min. zpoždění
R 784 [Střekov] Kolín – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 18:27 (skut. 18:27)
Štětí; včas
R 779 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 18:30 (skut. 18:31)
Hamry-Hojsova Stráž; 1 min. zpoždění
R 775 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 18:31 (skut. 18:31)
Rokycany; včas
R 773 [Berounka] Plzeň hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:31)
Černošice-Mokropsy; 5 min. zpoždění
R 760 [Berounka] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Červené Poříčí; 2 min. zpoždění
R 758 [Berounka] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Rokycany; 1 min. zpoždění
R 756 [Berounka] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 18:31 (skut. 18:31)
Praha-Radotín; včas
R 725 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 725 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. příj. 18:29 (skut. 18:31)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 723 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 18:25 (skut. 18:29)
Votice; 4 min. zpoždění
R 721 [Vltava] Praha-Holešovice – Veselí nad Lužnicí
prav. příj. 18:24 (skut. 18:24)
Veselí nad Lužnicí; včas
R 708 [Vltava] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 18:27 (skut. 18:31)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
R 708 [Vltava] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 18:27 (skut. 18:31)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
R 706 [Vltava] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:25)
Heřmaničky; 6 min. náskok
R 704 [Vltava] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Dynín; 5 min. zpoždění
R 689 [Labe] Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:28 (skut. 18:30)
Vraňany; 2 min. zpoždění
R 680 [Labe] Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:29)
Povrly; 7 min. zpoždění
R 678 [Labe] Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Nelahozeves; 6 min. zpoždění
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Jihlava město; včas
R 667 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 18:20 (skut. 18:26)
Troubsko; 6 min. zpoždění
R 662 [Rožmberk] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:26 (skut. 18:29)
Číčenice; 3 min. zpoždění
R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 18:32 (skut. 18:30)
Jarošov nad Nežárkou; včas
R 657 [Bezdrev] Plzeň hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 18:27 (skut. 18:31)
Srby; 4 min. zpoždění
R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Jihlava
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Ševětín; 6 min. zpoždění
R 652 [Rožmberk] Brno hl.n. – Jihlava
prav. příj. 18:31 (skut. 18:30)
Třebíč; včas
R 617 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:28)
Cheb; včas
R 615 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:29)
Most; 2 min. zpoždění
R 613 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:28)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 613 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. příj. 18:26 (skut. 18:28)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 606 [Krušnohor] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 18:13 (skut. 18:29)
Perštejn; 16 min. zpoždění
R 604 [Krušnohor] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Malé Žernoseky; 2 min. zpoždění
Ex 591 [Helfštýn] Bohumín – Břeclav
prav. příj. 18:18 (skut. 18:30)
Staré Město u U.H.; 12 min. zpoždění
Ex 561 [Západní expres] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Stašov; včas
Ex 554 [Západní expres] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 18:26 (skut. 18:30)
Vranov u Stříbra; 4 min. zpoždění
Ex 545 [Ostravan] Praha hl.n. – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Ex 545 [Ostravan] Praha hl.n. – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Ex 537 [Budvar] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 18:31 (skut. 18:30)
Roudná; včas
Ex 521 [Valašský expres] Praha hl.n. – Vsetín
prav. odj. 18:23 (skut. 18:26)
Pardubice hl.n.; 3 min. zpoždění
SC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně – Bohumín
prav. odj. 18:30 (skut. 18:30)
Pardubice-Opočínek; včas
IC 513 [Opavan] Praha hl.n. – Opava východ
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Zábřeh na Moravě; 6 min. zpoždění
SC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. – Cheb
prav. příj. 18:19 (skut. 18:25)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
SC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. – Cheb
prav. příj. 18:19 (skut. 18:25)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
SC 500 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:27)
Červenka; 3 min. zpoždění
rj 373 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 18:24 (skut. 18:30)
Semanín; 6 min. zpoždění
rj 371 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 18:25 (skut. 18:31)
Gänserndorf; 5 min. zpoždění
rj 370 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:31)
Rajhrad; 2 min. zpoždění
Ex 361 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:29)
Holýšov; 7 min. zpoždění
Ex 352 [Západní expres] Praha hl.n. – München Hbf
prav. příj. 18:20 (skut. 18:30)
Furth im Wald; 10 min. zpoždění
Ex 350 [Západní expres] Praha hl.n. – München Hbf
prav. odj. 18:21 (skut. 18:29)
Beroun; 8 min. zpoždění
R 340 [Fatra] Banská Bystrica – Ostrava-Svinov
prav. odj. 18:17 (skut. 18:26)
Dolná Štubňa; 9 min. zpoždění
EC 283 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. – Bratislava hl. st.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:30)
Kolín dílny; 1 min. zpoždění
EC 281 [Metropolitan] Praha hl.n. – Budapest-Nyugati pu.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Brno dolní nádraží; 5 min. zpoždění
EC 281 [Metropolitan] Praha hl.n. – Budapest-Nyugati pu.
prav. odj. 18:24 (skut. 18:29)
Brno dolní nádraží; 5 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu. – Praha hl.n.
prav. odj. 18:21 (skut. 18:28)
Březová n.Sv.-Dlouhá; 7 min. zpoždění
SC 243 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 18:33 (skut. 18:31)
Polanka nad Odrou; 3 min. náskok
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 17:54 (skut. 18:29)
Žilina; 35 min. zpoždění
EC 177 [Berliner] Hamburg Altona – Praha hl.n.
prav. odj. 18:31 (skut. 18:30)
Lovosice jih; včas
EC 170 [Berliner] Praha hl.n. – Berlin Hbf (tief)
prav. odj. 18:04 (skut. 18:30)
Děčín-Přípeř; 26 min. zpoždění
EC 145 [Ostravan] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 18:13 (skut. 18:31)
Krasíkov kol.č.1a,2a; 18 min. zpoždění
EC 140 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 18:22 (skut. 18:30)
Brandýs n.O.předj.k.; 8 min. zpoždění
Ex 129 [Valašský expres] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 18:30 (skut. 18:31)
Skalka odbočka; 1 min. zpoždění
Ex 124 [Valašský expres] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Praha-Běchovice; 1 min. zpoždění
Ex 124 [Valašský expres] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 18:27 (skut. 18:28)
Praha-Běchovice; 1 min. zpoždění
Ex 122 [Valašský expres] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 18:25 (skut. 18:30)
Moravičany; 5 min. zpoždění
Ex 120 [Valašský expres] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 18:19 (skut. 18:26)
Lúky p.Makytou; 7 min. zpoždění
EC 117 [Varsovia] Praha hl.n. – Warszawa Wschodnia
prav. příj. 17:59 (skut. 18:31)
Bohumín; 32 min. zpoždění
Ex 112 [Varsovia] Warszawa Wschodnia – Praha hl.n.
prav. odj. 18:29 (skut. 18:29)
Jistebník; včas
EC 105 [Sobieski] Gdynia Gł. – Wien Hbf
prav. odj. 18:51 (skut. 18:31)
Bohumín; 20 min. náskok
rj 78 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 18:18 (skut. 18:30)
Pardubice-Opočínek; 12 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.