Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: středa 20.10., 22:48
Bus Os 96034 Hustopeče u Brna (22:00) – Brno hl.n. (22:59)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Modřice (NAD); včas
Os 19928 Praha-Smíchov (22:46) – Beroun (23:35)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha-Smíchov; včas
Os 9881 Kladno (21:30) – Praha Masarykovo n. (22:21)
prav. příj. 22:21 (skut. 22:21)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9664 Praha Masarykovo n. (22:42) – Vraňany (23:30)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9661 Kralupy nad Vltavou (22:12) – Praha Masarykovo n. (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha Masarykovo n.; včas
Bus Os 9540 Praha Masarykovo n. (22:46) – Všetaty
prav. odj. 22:46 (předp. 22:46)
Praha Masarykovo n. (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9360 Kolín (21:23) – Praha Masarykovo n. (22:37)
prav. příj. 22:37 (skut. 22:37)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9160 Strančice (21:47) – Praha hl.n. (22:23)
prav. příj. 22:23 (skut. 22:23)
Praha hl.n.; včas
Os 4959 Brno hl.n. (22:40) – Židlochovice (23:03)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:48)
Modřice; 2 min. zpoždění
Os 4958 Židlochovice (21:54) – Brno hl.n. (22:19)
prav. příj. 22:19 (skut. 22:23)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 4856 Brno hl.n. (22:44) – Třebíč (23:57)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:49)
Brno hl.n. přednádr.; 3 min. zpoždění
Os 4674 Modřice (22:43) – Tišnov (23:38)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:48)
Modřice; 5 min. zpoždění
Os 4025 Brno hl.n. (22:46) – Vyškov na Moravě (23:32)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:49)
Brno hl.n. přednádr.; 1 min. zpoždění
Os 4024 Křenovice hor.nádr. (21:58) – Brno hl.n. (22:26)
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Brno hl.n.; včas
Os 2575 Praha hl.n. (22:31) – Strančice (23:08)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:48)
Praha-Zahradní Město; 4 min. zpoždění
Os 2572 Benešov u Prahy (21:51) – Praha hl.n. (22:53)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:48)
Praha-Vršovice; včas
Sp 1778 Uherské Hradiště (20:36) – Brno hl.n. (22:33)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:40)
Brno hl.n.; 7 min. zpoždění
Sp 833 Brno hl.n. (22:36) – Břeclav (23:15)
prav. odj. 22:38 (skut. 22:48)
Brno hl.n. přednádr.; 10 min. zpoždění
R 700 [Vltava] České Budějovice (20:08) – Praha hl.n. (22:36)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:35)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 619 [Krušnohor] Cheb (18:30) – Praha hl.n. (22:36)
prav. příj. 22:36 (skut. 22:32)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
rj 374 [Vindobona] Graz Hbf – Brno hl.n. (22:37)
prav. odj. 22:33 (skut. 22:47)
Brno-Horní Heršpice; 14 min. zpoždění
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:38)
prav. příj. 22:38 (skut. 22:44)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:45)
prav. odj. 22:15 (skut. 22:48)
Praha-Běchovice; 33 min. zpoždění
Os 99628 Roudnice nad Labem (22:37) – Bříza obec (23:06)
prav. odj. 22:37 (skut. 22:37)
Roudnice nad Labem; včas
Os 97684 Rumburk (22:21) – Dolní Poustevna (23:03)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Velký Šenov; včas
EN 97443 Praha hl.n. (20:48) – Mosty u Jabl.st.hr.
prav. odj. 22:54 (skut. 22:59)
Česká Třebová; 5 min. zpoždění
Bus Os 96034 Hustopeče u Brna (22:00) – Brno hl.n. (22:59)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Modřice (NAD); včas
Bus Os 37501 Špičák (21:02) – Klatovy (21:53)
prav. příj. 21:53 (skut. 22:36)
Klatovy (NAD); 43 min. zpoždění
Os 34247 Otrokovice (22:41) – Hulín (22:55)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Tlumačov; 1 min. zpoždění
Os 28324 Dačice (22:20) – Telč (22:42)
prav. příj. 22:42 (skut. 22:41)
Telč; včas
Os 28323 Dačice (22:21) – Slavonice (22:50)
prav. příj. 22:50 (skut. 22:49)
Slavonice; včas
Os 28305 Havlíčkův Brod (22:08) – Telč (23:37)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:48)
Rantířov; včas
Os 27921 Blatná (22:30) – Kasejovice (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:48)
Kasejovice; 2 min. zpoždění
Os 27855 Mirošov město (22:00) – Rokycany (22:24)
prav. příj. 22:24 (skut. 22:26)
Rokycany; 2 min. zpoždění
Os 27854 Plzeň hl.n. (22:13) – Příkosice (22:55)
prav. příj. 22:43 (skut. 22:48)
Hrádek u Rokycan; 5 min. zpoždění
Bus Os 27801 Nezvěstice (21:33) – Mirošov (22:10)
prav. odj. 22:08 (skut. 22:08)
Mirošov město (NAD); včas
Os 27733 Lochovice (22:10) – Zadní Třebaň (22:55)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Liteň; včas
Os 27068 Chomutov (21:56) – Karlovy Vary (22:57)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Hájek; včas
Os 27067 Loket (22:10) – Chomutov (23:59)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:38)
Karlovy Vary; 6 min. zpoždění
Os 27030 Karlovy Vary (22:26) – Cheb (23:17)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:48)
Sokolov; 2 min. zpoždění
Os 27029 Cheb (22:48) – Karlovy Vary
prav. odj. 22:48 (předp. 22:48)
Cheb; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 27014 Karlovy Vary (21:26) – Cheb (22:17)
prav. příj. 22:17 (skut. 22:24)
Cheb; 7 min. zpoždění
Os 26722 Louny (22:29) – Postoloprty (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:45)
Postoloprty; včas
Os 26358 Smržovka (22:12) – Josefův Důl (22:24)
prav. příj. 22:24 (skut. 22:24)
Josefův Důl; včas
Os 26357 Josefův Důl (22:26) – Smržovka (22:39)
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Smržovka; včas
Bus Os 26045 Varnsdorf (22:39) – Rumburk (23:10)
prav. odj. 22:39 (skut. 22:45)
Varnsdorf (NAD); 6 min. zpoždění
Os 25933 Rudná u Prahy (22:11) – Praha hl.n. (23:04)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha-Waltrovka; včas
Os 25932 Praha hl.n. (21:47) – Rudná u Prahy (22:48)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:47)
Rudná u Prahy; včas
Os 25647 Lysá nad Labem (22:34) – Milovice (22:40)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:43)
Milovice; 3 min. zpoždění
Os 25644 Milovice (22:15) – Lysá nad Labem (22:21)
prav. příj. 22:21 (skut. 22:22)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Bus Os 25155 Broumov (22:20) – Meziměstí (22:37)
prav. příj. 22:37 (skut. 22:38)
Meziměstí (NAD); 1 min. zpoždění
Os 25027 Přelouč (22:22) – Heřmanův Městec (22:41)
prav. odj. 22:36 (skut. 22:47)
Jeníkovice; 11 min. zpoždění
Os 24953 Žďár nad Sázavou (22:45) – Velké Meziříčí zast. (23:24)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:48)
Žďár nad Sázavou; 3 min. zpoždění
Os 24892 Světlá nad Sázavou (22:47) – Ledeč nad Sázavou (23:13)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Světlá nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 24889 Ledeč nad Sázavou (22:13) – Světlá nad Sázavou (22:40)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:37)
Světlá nad Sázavou; 3 min. náskok
Os 24781 Třebovice v Čechách (22:32) – Moravská Třebová (23:00)
prav. odj. 22:32 (skut. 22:42)
Třebovice v Čechách; 10 min. zpoždění
Os 24728 Prostějov hl.n. (22:32) – Dzbel (23:18)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Lutotín; 1 min. zpoždění
Os 23485 Hradec nad Moravicí (22:15) – Opava východ (22:29)
prav. příj. 22:29 (skut. 22:28)
Opava východ; včas
Os 23121 Veřovice (22:26) – Studénka (23:00)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Příbor; 1 min. zpoždění
Os 20886 Marktredwitz – Cheb (22:43)
prav. příj. 22:43 (skut. 22:42)
Cheb; včas
Os 20338 Kralupy nad Vltavou (22:22) – Velvary (22:41)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:40)
Velvary; včas
Os 20226 Solnice (22:20) – Hradec Králové hl.n. (23:24)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:49)
Čestice; 1 min. zpoždění
Os 19975 Nučice zastávka (22:41) – Praha-Smíchov (23:10)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Rudná zastávka; včas
Os 19928 Praha-Smíchov (22:46) – Beroun (23:35)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha-Smíchov; včas
Os 19819 Kralupy nad Vltavou (22:23) – Kladno (23:00)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:48)
Kladno-Dubí; 1 min. zpoždění
Os 19716 Kladno (22:46) – Rakovník (23:39)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Kladno; 1 min. zpoždění
Os 19529 Kralupy nad Vltavou (22:29) – Všetaty (23:00)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Chlumín; 1 min. zpoždění
Os 19443 Neratovice (22:33) – Brandýs nad Labem (22:58)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:49)
Kostelec nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 19442 Brandýs nad Labem (22:00) – Neratovice (22:25)
prav. příj. 22:25 (skut. 22:25)
Neratovice; včas
Os 19437 Brandýs nad Labem (22:00) – Čelákovice (22:17)
prav. příj. 22:17 (skut. 22:18)
Čelákovice; 1 min. zpoždění
Os 19436 Čelákovice (22:39) – Brandýs nad Labem (22:55)
prav. odj. 22:42 (skut. 22:46)
Čelákovice zastávka; 4 min. zpoždění
Os 19129 Benešov u Prahy (22:44) – Trhový Štěpánov
prav. odj. 22:44 (předp. 22:49)
Benešov u Prahy; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Os 18860 Rybník (22:07) – Vyšší Brod klášter (22:29)
prav. příj. 22:28 (skut. 22:31)
Vyšší Brod klášter; 3 min. zpoždění
Os 18422 Tábor (21:23) – Pelhřimov (22:30)
prav. příj. 22:30 (skut. 22:31)
Pelhřimov; 1 min. zpoždění
Os 17921 Strakonice (22:40) – Blatná (23:21)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Řepice; 2 min. zpoždění
Os 17681 Kadaň (22:15) – Kadaň-Prunéřov (22:22)
prav. příj. 22:22 (skut. 22:22)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 17623 Klášterec nad Ohří (22:15) – Kadaň-Prunéřov (22:21)
prav. příj. 22:21 (skut. 22:21)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 17211 Aš město (22:14) – Cheb (22:51)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Frant.Lázně-Aquafo.; 1 min. zpoždění
Os 17158 Karlovy Vary dol.n. (22:35) – Nejdek (23:04)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Stará Role; 2 min. zpoždění
Os 17157 Nejdek (22:26) – Karlovy Vary (22:50)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Stará Role; 2 min. zpoždění
Os 17124 Nejdek (22:21) – Potůčky (23:03)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:49)
Pernink; 1 min. zpoždění
Os 16949 Litvínov (22:00) – Teplice v Čechách (22:25)
prav. příj. 22:25 (skut. 22:23)
Teplice v Čechách; 2 min. náskok
Os 16946 Teplice v Čechách (22:45) – Litvínov
prav. odj. 22:45 (předp. 22:50)
Teplice v Čechách; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Os 16773 Rakovník západ (22:27) – Rakovník (22:30)
prav. příj. 22:30 (skut. 22:29)
Rakovník; včas
Os 16716 Rakovník (22:34) – Lubenec (23:26)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Šanov; 1 min. zpoždění
Os 15968 Havlíčkův Brod (22:05) – Humpolec (22:47)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Humpolec; včas
Bus Os 15827 Nymburk hl.n. (22:09) – Jičín (23:11)
prav. příj. 22:45 (skut. 22:47)
Kopidlno (NAD); 2 min. zpoždění
Os 15338 Svitavy (22:40) – Borová u Poličky
prav. odj. 22:40 (předp. 22:50)
Svitavy; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 15119 Náchod (22:29) – Starkoč (22:44)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:43)
Starkoč; včas
Os 15064 Choceň (21:54) – Vysoké Mýto město (22:09)
prav. příj. 22:09 (skut. 22:22)
Vysoké Mýto město; 13 min. zpoždění
Os 15061 Vysoké Mýto město (22:13) – Moravany (22:56)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:49)
Zámrsk; 8 min. zpoždění
Os 14981 Žďár nad Sázavou (22:45) – Nové Město na Moravě
prav. odj. 22:45 (předp. 22:45)
Žďár nad Sázavou; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 14980 Nové Město na Moravě (22:02) – Žďár nad Sázavou (22:22)
prav. příj. 22:22 (skut. 22:22)
Žďár nad Sázavou; včas
Os 14859 Jihlava (22:40) – Třebíč (23:28)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Malý Beranov; včas
Os 14857 Třebíč (22:25) – Náměšť nad Oslavou (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Náměšť nad Oslavou; včas
Os 14848 Třebíč (22:36) – Jihlava (23:28)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Krahulov; včas
Os 14624 Břeclav (22:34) – Vranovice (23:06)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:47)
Ladná; 7 min. zpoždění
Os 14440 Moravské Bránice (22:31) – Ivančice (22:41)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:42)
Ivančice; 1 min. zpoždění
Os 14439 Ivančice (22:16) – Moravské Bránice (22:26)
prav. příj. 22:26 (skut. 22:26)
Moravské Bránice; včas
Os 14243 Hulín (21:20) – Vizovice (23:00)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Želechovice n.Dřev.; 1 min. zpoždění
Os 14240 Vizovice (22:38) – Otrokovice (23:20)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Lípa nad Dřevnicí; včas
Os 14238 Vizovice (20:45) – Přerov (22:19)
prav. příj. 22:19 (skut. 22:18)
Přerov; včas
Os 14051 Olomouc hl.n. (22:35) – Drahanovice (23:16)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Olomouc-Hejčín; 1 min. zpoždění
Os 13858 Litovel předměstí (22:17) – Červenka (22:26)
prav. příj. 22:26 (skut. 22:26)
Červenka; včas
Os 13811 Červenka (21:43) – Senice na Hané (22:32)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:32)
Senice na Hané; včas
Bus Os 13740 Uničov (22:38) – Olomouc hl.n. (23:27)
prav. odj. 22:38 (skut. 22:38)
Uničov (NAD); včas
Os 13739 Olomouc hl.n. (22:47) – Uničov (23:37)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13629 Javorník ve Slezsku (20:01) – Šumperk (22:49)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Bludov; 1 min. zpoždění
Os 13486 Chuchelná (22:35) – Kravaře ve Slezsku (22:52)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Štěpánkovice; včas
Os 13439 Opava východ (22:43) – Hlučín (23:19)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Opava východ; 2 min. zpoždění
Os 13437 Opava východ (21:42) – Hlučín (22:19)
prav. příj. 22:19 (skut. 22:19)
Hlučín; včas
Os 13436 Hlučín (22:32) – Opava východ (23:12)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Dolní Benešov-Zábřeh; 1 min. zpoždění
Os 13385 Nový Jičín město (22:39) – Suchdol nad Odrou (22:52)
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Šenov u N.Jičína; 1 min. zpoždění
Os 13139 Ostravice (21:35) – Ostrava hl.n.frýd.k. (22:47)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Ostrava hl.n.frýd.k.; včas
Os 13138 Ostrava hl.n.frýd.k. (21:48) – Ostravice (22:52)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Frýdl.n.Ostr.-N.D.; 1 min. zpoždění
Os 13040 Šumperk (22:37) – Kouty nad Desnou (23:13)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Petrov nad Desnou; 1 min. zpoždění
Os 12838 Český Těšín (22:42) – Frýdek-Místek
prav. odj. 22:42 (předp. 22:52)
Český Těšín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 12836 Český Těšín (21:42) – Frýdek-Místek (22:20)
prav. příj. 22:20 (skut. 22:21)
Frýdek-Místek; 1 min. zpoždění
Os 12753 Česká Třebová (22:22) – Lanškroun (22:43)
prav. odj. 22:37 (skut. 22:47)
Rudoltice v Čechách; 10 min. zpoždění
Os 12346 Vraňany (22:33) – Horní Beřkovice (22:39)
prav. příj. 22:39 (skut. 22:42)
Horní Beřkovice; 3 min. zpoždění
Os 10521 Kolín (22:48) – Řečany nad Labem
prav. odj. 22:48 (předp. 22:58)
Kolín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 10328 Pečky (22:10) – Kouřim (22:44)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:45)
Kouřim; 1 min. zpoždění
Os 9883 Kladno-Dubí (22:11) – Praha Masarykovo n. (23:25)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Jeneč; včas
Os 9881 Kladno (21:30) – Praha Masarykovo n. (22:21)
prav. příj. 22:21 (skut. 22:21)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9860 Praha Masarykovo n. (21:32) – Kladno-Ostrovec (22:32)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:32)
Kladno-Ostrovec; včas
Os 9834 Praha Masarykovo n. (22:32) – Kralupy nad Vltavou (23:54)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Praha-Veleslavín; 1 min. zpoždění
Os 9803 Rakovník (22:10) – Praha hl.n. (0:03)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:47)
Rynholec; 6 min. zpoždění
Os 9745 Slaný (22:28) – Kralupy nad Vltavou (23:00)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Neuměřice; 1 min. zpoždění
Os 9664 Praha Masarykovo n. (22:42) – Vraňany (23:30)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9663 Kralupy nad Vltavou (22:42) – Praha Masarykovo n. (23:16)
prav. příj. 22:49 (skut. 22:49)
Libčice nad Vltavou; včas
Os 9661 Kralupy nad Vltavou (22:12) – Praha Masarykovo n. (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9584 Mladá Boleslav hl.n. (22:40) – Turnov (23:19)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Mladá Boleslav-Debř; 2 min. zpoždění
Os 9582 Mladá Boleslav hl.n. (21:44) – Turnov (22:28)
prav. příj. 22:28 (skut. 22:28)
Turnov; včas
Os 9581 Turnov (22:41) – Mladá Boleslav hl.n. (23:20)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Příšovice; 1 min. zpoždění
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. (22:41) – Praha hl.n. (0:13)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Krnsko; 1 min. zpoždění
Bus Os 9540 Praha Masarykovo n. (22:46) – Všetaty
prav. odj. 22:46 (předp. 22:46)
Praha Masarykovo n. (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9538 Praha Masarykovo n. (21:46) – Mělník (22:50)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:48)
Malý Újezd; 2 min. zpoždění
Bus Os 9537 Mělník (20:10) – Praha Masarykovo n. (21:20)
prav. příj. 21:03 (skut. 21:04)
Praha-Satalice (NAD); 1 min. zpoždění
Bus Os 9519 Mladá Boleslav hl.n. (20:37) – Praha Masarykovo n. (22:20)
prav. příj. 22:03 (skut. 22:04)
Praha-Satalice (NAD); 1 min. zpoždění
Os 9518 Praha Masarykovo n. (20:46) – Mladá Boleslav hl.n. (22:18)
prav. příj. 22:18 (skut. 22:19)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9438 Milovice (22:48) – Lysá nad Labem
prav. odj. 22:48 (předp. 22:48)
Milovice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Bus Os 9436 Milovice (21:48) – Praha Masarykovo n. (22:38)
prav. příj. 21:54 (skut. 21:57)
Lysá nad Labem (NAD); 3 min. zpoždění
Bus Os 9434 Milovice (20:48) – Praha Masarykovo n. (21:38)
prav. příj. 20:54 (skut. 20:55)
Lysá nad Labem (NAD); 1 min. zpoždění
Bus Os 9361 Praha Masarykovo n. (21:55) – Kolín (23:08)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:39)
Poříčany (NAD); včas
Os 9360 Kolín (21:23) – Praha Masarykovo n. (22:37)
prav. příj. 22:37 (skut. 22:37)
Praha Masarykovo n.; včas
Bus Os 9359 Praha Masarykovo n. (20:55) – Kolín (22:09)
prav. příj. 21:41 (skut. 21:44)
Poříčany (NAD); 3 min. zpoždění
Bus Os 9357 Praha Masarykovo n. (19:55) – Kolín (21:09)
prav. příj. 20:41 (skut. 20:46)
Poříčany (NAD); 5 min. zpoždění
Os 9222 Samechov (22:29) – Čerčany (22:48)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:47)
Čerčany; včas
Os 9162 Strančice (22:47) – Nymburk hl.n. (0:32)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Strančice; 1 min. zpoždění
Os 9160 Strančice (21:47) – Praha hl.n. (22:23)
prav. příj. 22:23 (skut. 22:23)
Praha hl.n.; včas
Os 9026 Čerčany (22:05) – Praha hl.n. (0:04)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Chrást nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9023 Praha hl.n. (20:54) – Čerčany (22:55)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Poříčí n.Sáz.-Svárov; 1 min. zpoždění
Os 8923 Plzeň-Jižní Předm. (22:42) – Horažďovice předm. (23:46)
prav. příj. 22:45 (skut. 22:44)
Plzeň hl.n.; včas
Bus Os 8875 Beroun (21:49) – Praha hl.n. (22:43)
prav. příj. 22:08 (skut. 22:09)
Dobřichovice (NAD); 1 min. zpoždění
Os 8756 Žďár nad Sázavou (22:26) – Havlíčkův Brod (23:03)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Přibyslav zastávka; včas
Os 8755 Havlíčkův Brod (22:10) – Žďár nad Sázavou (22:41)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:43)
Žďár nad Sázavou; 2 min. zpoždění
Os 8727 Veselí nad Lužnicí (22:40) – České Velenice (23:42)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:45)
Veselí nad Lužnicí; 5 min. zpoždění
Os 8725 Veselí nad Lužnicí (21:42) – České Velenice (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
České Velenice; včas
Os 8722 České Velenice (22:06) – Veselí nad Lužnicí (23:06)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Třeboň; včas
Os 8617 Praha Masarykovo n. (22:25) – Nymburk hl.n. (23:30)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:47)
Praha-Klánovice; 3 min. zpoždění
Os 8614 Český Brod (22:31) – Praha Masarykovo n. (23:07)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:48)
Pha-Běchovice Blatov; 2 min. zpoždění
Os 8559 Mladá Boleslav hl.n. (22:41) – Mšeno (23:24)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8534 Mladá Boleslav hl.n. (22:20) – Mladějov v Čechách (23:23)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Březno u M.Boleslavi; 1 min. zpoždění
Os 8533 Mladá Boleslav město (19:14) – Mělník (21:13)
prav. příj. 19:50 (skut. 19:56)
Skalsko; 6 min. zpoždění
Os 8479 Ražice (22:47) – Písek (22:56)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Ražice; včas
Os 8440 Tábor (22:01) – Milevsko (22:31)
prav. příj. 22:31 (skut. 22:30)
Milevsko; včas
Os 8417 Strakonice (21:20) – Tábor (23:19)
prav. příj. 22:41 (skut. 22:43)
Milevsko; 2 min. zpoždění
Os 8376 Jihlava město (22:33) – Havlíčkův Brod (23:08)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:47)
Dobronín; včas
Os 8329 Jindřichův Hradec (22:33) – Veselí nad Lužnicí (23:09)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Velký Ratmírov; 1 min. zpoždění
Os 8277 Benešov u Prahy (22:21) – Střezimíř (23:03)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:49)
Heřmaničky; 1 min. zpoždění
Os 8234 Veselí nad Lužnicí (22:33) – Tábor (23:04)
prav. odj. 22:33 (skut. 22:45)
Veselí nad Lužnicí; 12 min. zpoždění
Os 8223 Tábor (22:31) – Veselí nad Lužnicí (23:01)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Roudná; 1 min. zpoždění
Os 8221 Tábor (21:30) – České Budějovice (22:45)
prav. příj. 22:45 (skut. 22:47)
České Budějovice; 2 min. zpoždění
Os 7972 Písek (22:15) – Protivín (22:29)
prav. příj. 22:29 (skut. 22:30)
Protivín; 1 min. zpoždění
Os 7961 Písek (22:20) – Březnice (23:08)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:48)
Čimelice; včas
Os 7921 Blatná (21:12) – Beroun (22:46)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:47)
Králův Dvůr-Popovice; 7 min. zpoždění
Os 7918 Beroun (21:15) – Blatná (23:00)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Bělčice; 1 min. zpoždění
Os 7862 Beroun (22:14) – Kařízek (22:52)
prav. odj. 22:49 (skut. 22:49)
Kařez; včas
Os 7857 Plzeň hl.n. (22:47) – Kařízek (23:17)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 7726 Rakovník (22:35) – Beroun (23:30)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Pustověty; 1 min. zpoždění
Bus Os 7724 Rakovník (20:51) – Beroun (21:46)
prav. příj. 21:12 (skut. 21:12)
Roztoky u Křivoklátu (NAD); včas
Os 7674 Plzeň hl.n. (22:47) – Plasy (23:24)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Bus Os 7512 Plzeň hl.n. (21:10) – Klatovy (22:09)
prav. příj. 22:09 (skut. 22:18)
Klatovy (NAD); 9 min. zpoždění
Os 7501 Žel.Ruda-Alžbětín (19:53) – Plzeň hl.n. (21:54)
prav. odj. 21:39 (skut. 21:45)
Dobřany; 6 min. zpoždění
Os 7432 Plzeň hl.n. (22:47) – Domažlice město (23:50)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Plzeň hl.n.; včas
Os 7430 Plzeň hl.n. (21:20) – Domažlice (22:22)
prav. příj. 22:22 (skut. 22:22)
Domažlice; včas
Os 7334 Plzeň hl.n. (22:47) – Svojšín (23:31)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Bus Os 7266 Tachov (22:32) – Planá u Mar.Lázní (22:49)
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Tachov (NAD); včas
Os 7246 Domažlice (22:35) – Poběžovice (23:06)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Domažlice-Pasečnice; 1 min. zpoždění
Os 7215 Planá u Mar.Lázní (21:08) – Bělá nad Radbuzou (22:32)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:39)
Bělá nad Radbuzou; 7 min. zpoždění
Os 6989 Roudnice nad Labem (21:48) – Kralupy nad Vltavou (22:34)
prav. příj. 22:34 (skut. 22:35)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 6932 Praha Masarykovo n. (22:12) – Kralupy nad Vltavou (22:45)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:47)
Dolany nad Vltavou; 7 min. zpoždění
Os 6928 Praha Masarykovo n. (21:42) – Lovosice (23:13)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:48)
Hněvice; 4 min. zpoždění
Os 6846 Ústí nad Labem hl.n. (22:20) – Chomutov (23:38)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:48)
Řetenice; 5 min. zpoždění
Os 6837 Kadaň-Prunéřov (22:25) – Most (22:54)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Kyjice; 2 min. zpoždění
Os 6835 Kadaň-Prunéřov (21:23) – Ústí nad Labem hl.n. (22:54)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:40)
Chabařovice; včas
Os 6832 Děčín hl.n. (20:41) – Kadaň-Prunéřov (22:48)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:46)
Dubina odbočka; 5 min. zpoždění
Os 6668 Děčín hl.n. (22:35) – Rumburk (23:50)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Benešov n.Ploučnicí; včas
Os 6627 Děčín hl.n. (22:40) – Česká Lípa hl.n. (23:20)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:48)
Březiny u Děčína; 2 min. zpoždění
Os 6619 Děčín hl.n. (20:43) – Liberec (22:46)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:44)
Liberec; 2 min. náskok
Os 6618 Liberec (22:47) – Česká Lípa střelnice (0:03)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Liberec; včas
Os 6616 Liberec (21:01) – Děčín hl.n. (23:09)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Františkov n.Plouč.; včas
Os 6331 Černousy (21:41) – Liberec (22:25)
prav. příj. 22:25 (skut. 22:25)
Liberec; včas
Os 6326 Liberec (22:33) – Černousy (23:18)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Mníšek u Liberce; 1 min. zpoždění
Os 6278 Hradec Králové hl.n. (22:40) – Jaroměř (23:00)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Lochenice; 1 min. zpoždění
Bus Os 6261 Hradec Králové hl.n. (22:04) – Pardubice hl.n. (22:35)
prav. odj. 22:29 (skut. 22:41)
Pardubice-Rosice n.L (NAD); 12 min. zpoždění
Bus Os 6256 Pardubice hl.n. (22:46) – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 22:46 (předp. 22:46)
Pardubice hl.n. (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 6123 Louny (22:30) – Úštěk (0:19)
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Radonice nad Ohří; 1 min. zpoždění
Os 6121 Louny město (20:52) – Úštěk (22:47)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Liběšice; včas
Os 6116 Česká Lípa hl.n. (20:35) – Louny město (23:05)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Veltěže; včas
Os 6070 Doksy (22:04) – Rumburk (23:21)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Svor; včas
Os 6059 Řepov (22:20) – Kolín (23:50)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Nepřevázka; 1 min. zpoždění
Os 6018 Mladá Boleslav město (22:26) – Nový Bor (23:42)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Bakov nad Jizerou; 1 min. zpoždění
Os 5952 Čáslav (22:00) – Kolín (22:23)
prav. příj. 22:23 (skut. 22:22)
Kolín; včas
Os 5934 Havlíčkův Brod (22:30) – Čáslav (23:27)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Světlá nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 5929 Kolín (21:39) – Havlíčkův Brod (22:57)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Pohleď; 2 min. zpoždění
Os 5876 Kolín (22:29) – Nymburk hl.n. (22:57)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Libice nad Cidlinou; 1 min. zpoždění
Os 5855 Praha Masarykovo n. (21:50) – Nymburk hl.n. (22:49)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:48)
Kamenné Zboží; 4 min. zpoždění
Bus Os 5842 Kolín (20:32) – Praha Masarykovo n. (22:08)
prav. příj. 21:24 (skut. 21:24)
Lysá nad Labem (NAD); včas
Os 5841 Praha Masarykovo n. (20:50) – Kolín (22:28)
prav. příj. 22:28 (skut. 22:28)
Kolín; včas
Bus Os 5840 Kolín (19:32) – Praha Masarykovo n. (21:08)
prav. příj. 20:24 (skut. 20:25)
Lysá nad Labem (NAD); 1 min. zpoždění
Os 5631 Hradec Králové hl.n. (22:35) – Borohrádek (23:06)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Blešno; včas
Bus Os 5542 Hradec Králové hl.n. (22:40) – Hořice v Podkrkonoší (23:15)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Hradec Králové hl.n. (NAD); včas
Os 5532 Hradec Králové hl.n. (21:04) – Jičín (22:15)
prav. příj. 22:15 (skut. 22:20)
Jičín; 5 min. zpoždění
Os 5455 Děčín hl.n. (20:41) – Rumburk (22:47)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:46)
Rumburk (56765); včas
Os 5431 Liberec (22:40) – Semily (23:47)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Pilínkov; 2 min. zpoždění
Os 5392 Havlíčkův Brod (22:14) – Hlinsko v Čechách (23:01)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Ždírec nad Doubravou; 1 min. zpoždění
Bus Os 5329 Pardubice hl.n. (22:44) – Hlinsko v Čechách (23:56)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Pardubice hl.n. (NAD); 1 min. zpoždění
Os 5327 Pardubice hl.n. (20:52) – Hlinsko v Čechách (22:11)
prav. příj. 22:11 (skut. 22:20)
Hlinsko v Čechách; 9 min. zpoždění
Os 5270 Děčín hl.n. (22:41) – Bad Schandau
prav. příj. 22:46 (skut. 22:47)
Děčín-Prostř.Žleb; 1 min. zpoždění
Os 5238 Hradec Králové hl.n. (22:40) – Chlumec nad Cidlinou (23:10)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Praskačka; včas
Os 5157 Častolovice (21:45) – Letohrad (22:27)
prav. příj. 22:27 (skut. 22:26)
Letohrad; včas
Bus Os 5146 Náchod (22:21) – Meziměstí (23:19)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Police nad Metují (NAD); včas
Os 5083 Přelouč (22:23) – Pardubice hl.n. (22:36)
prav. příj. 22:36 (skut. 22:36)
Pardubice hl.n.; včas
Os 5061 Pardubice hl.n. (22:46) – Choceň
prav. odj. 22:46 (předp. 22:46)
Pardubice hl.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Bus Os 5059 Pardubice hl.n. (20:34) – Česká Třebová (22:49)
prav. odj. 21:55 (skut. 22:07)
Choceň (NAD); 12 min. zpoždění
Os 5044 Pardubice hl.n. (22:43) – Kolín (23:26)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:49)
Pardubice-Svítkov; 3 min. zpoždění
Os 4959 Brno hl.n. (22:40) – Židlochovice (23:03)
prav. příj. 22:46 (skut. 22:48)
Modřice; 2 min. zpoždění
Os 4958 Židlochovice (21:54) – Brno hl.n. (22:19)
prav. příj. 22:19 (skut. 22:23)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 4856 Brno hl.n. (22:44) – Třebíč (23:57)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:49)
Brno hl.n. přednádr.; 3 min. zpoždění
Os 4854 Brno hl.n. (21:44) – Zastávka u Brna (22:13)
prav. příj. 22:13 (skut. 22:26)
Zastávka u Brna; 13 min. zpoždění
Os 4777 Česká Třebová (22:20) – Letovice (23:04)
prav. odj. 22:33 (skut. 22:47)
Svitavy-Lačnov; 14 min. zpoždění
Os 4759 Boskovice (21:59) – Brno hl.n. (22:55)
prav. odj. 22:40 (skut. 22:46)
Babice nad Svitavou; 6 min. zpoždění
Os 4736 Brno hl.n. (22:00) – Letovice (23:02)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:48)
Doubravice n.Svit.; 5 min. zpoždění
Os 4674 Modřice (22:43) – Tišnov (23:38)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:48)
Modřice; 5 min. zpoždění
Os 4672 Hrušovany u Brna (21:20) – Tišnov (22:29)
prav. příj. 22:29 (skut. 22:32)
Tišnov; 3 min. zpoždění
Os 4669 Tišnov (22:29) – Hustopeče u Brna (23:51)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Česká; včas
Os 4625 Tišnov (21:29) – Hustopeče u Brna (22:54)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:47)
Popice; 3 min. zpoždění
Os 4563 Znojmo (22:31) – Hrušovany n.J.-Šanov (23:08)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:40)
Hodonice; včas
Os 4528 Břeclav (21:36) – Znojmo (22:54)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Hodonice; 2 min. zpoždění
Os 4440 Brno hl.n. (21:54) – Rakšice (22:45)
prav. příj. 22:45 (skut. 22:46)
Rakšice; 1 min. zpoždění
Os 4268 Hodonín (22:04) – Břeclav (22:25)
prav. příj. 22:25 (skut. 22:26)
Břeclav; 1 min. zpoždění
Os 4267 Břeclav (22:35) – Hodonín (22:56)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Moravská Nová Ves; 1 min. zpoždění
Os 4247 Hodonín (21:45) – Přerov (23:14)
prav. příj. 22:17 (skut. 22:48)
Staré Město u U.H.; 31 min. zpoždění
Os 4240 Přerov (22:43) – Uherské Hradiště (23:51)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Horní Moštěnice; včas
Os 4238 Otrokovice (22:13) – Staré Město u U.H. (22:33)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:32)
Staré Město u U.H.; včas
Os 4127 Brno hl.n. (22:25) – Kyjov (23:46)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:48)
Šlapanice; 2 min. zpoždění
Os 4025 Brno hl.n. (22:46) – Vyškov na Moravě (23:32)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:49)
Brno hl.n. přednádr.; 1 min. zpoždění
Os 4024 Křenovice hor.nádr. (21:58) – Brno hl.n. (22:26)
prav. příj. 22:26 (skut. 22:25)
Brno hl.n.; včas
Os 3939 Kojetín (22:09) – Osíčko (23:38)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Kroměříž; 1 min. zpoždění
Os 3938 Bystřice p.Hostýnem (21:49) – Kojetín (22:49)
prav. příj. 22:49 (skut. 22:48)
Kojetín; včas
Os 3934 Bystřice p.Hostýnem (22:31) – Kroměříž (23:11)
prav. příj. 22:49 (skut. 22:49)
Třebětice; včas
Os 3929 Kroměříž (21:47) – Rožnov pod Radhoštěm (23:18)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Kunovice-Loučka; 1 min. zpoždění
Os 3924 Valašské Meziříčí (22:29) – Kroměříž (23:34)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:49)
Rajnochovice; 1 min. zpoždění
Os 3870 Přerov (22:35) – Olomouc hl.n. (22:57)
prav. příj. 22:43 (skut. 22:49)
Rokytnice u Přerova; 6 min. zpoždění
Os 3867 Olomouc hl.n. (22:37) – Přerov (22:59)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:46)
Brodek u Přerova; včas
Os 3839 Přerov (22:40) – Nezamyslice (23:07)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Věžky; včas
Os 3755 Kouty nad Desnou (21:57) – Zábřeh na Moravě (22:55)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:48)
Postřelmov; 1 min. zpoždění
Os 3753 Kouty nad Desnou (20:51) – Olomouc hl.n. (22:42)
prav. příj. 22:42 (skut. 22:44)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3752 Přerov (22:04) – Šumperk (23:29)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Štěpánov; 2 min. zpoždění
Os 3748 Prostějov hl.n. (22:30) – Olomouc hl.n. (22:57)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Blatec; 1 min. zpoždění
Os 3745 Olomouc hl.n. (22:33) – Prostějov hl.n. (22:58)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Blatec; včas
Os 3743 Kouty nad Desnou (19:49) – Nezamyslice (22:48)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Pivín; 1 min. zpoždění
Os 3665 Zábřeh na Moravě (22:29) – Hanušovice (23:16)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Bludov; 1 min. zpoždění
Bus Os 3645 Olomouc hl.n. (21:57) – Šumperk (23:50)
prav. odj. 22:21 (skut. 22:24)
Šternberk (NAD); 3 min. zpoždění
Os 3644 Šumperk (20:55) – Olomouc hl.n. (22:20)
prav. příj. 22:20 (skut. 22:20)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3619 Šumperk (21:00) – Jeseník (22:33)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:33)
Jeseník; včas
Os 3568 Moravský Beroun (22:10) – Olomouc hl.n. (23:02)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Hlubočky-Mar.Údolí; včas
Os 3567 Olomouc hl.n. (22:43) – Moravský Beroun (23:36)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Olomouc-Bělidla; 1 min. zpoždění
Os 3476 Opava východ (22:46) – Krnov (23:27)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 3475 Krnov (22:09) – Opava východ (22:40)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:41)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 3453 Opava východ (22:43) – Ostrava-Svinov (23:13)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Opava-Komárov; 1 min. zpoždění
Os 3451 Opava východ (21:42) – Suchdol nad Odrou (22:47)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:47)
Hladké Životice; 6 min. zpoždění
Os 3448 Ostrava-Svinov (21:58) – Opava východ (22:35)
prav. příj. 22:35 (skut. 22:38)
Opava východ; 3 min. zpoždění
Os 3374 Bohumín (22:28) – Suchdol nad Odrou (23:16)
prav. příj. 22:42 (skut. 22:42)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3230 Vsetín (22:00) – Přerov (23:15)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:47)
Skalka odbočka; 2 min. zpoždění
Os 3229 Přerov (22:32) – Vsetín (0:00)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:48)
Lipník nad Bečvou; 2 min. zpoždění
Os 3148 Ostrava hl.n.frýd.k. (22:22) – Frenštát p.Radhoštěm (23:30)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Paskov; 1 min. zpoždění
Os 3114 Frýdek-Místek (21:33) – Valašské Meziříčí (22:44)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:44)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3113 Valašské Meziříčí (21:36) – Frýdek-Místek (22:56)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Pržno; 1 min. zpoždění
Os 3059 Mošnov, Ostr.Airport (22:34) – Bohumín (23:12)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Studénka; 1 min. zpoždění
Os 2957 Ostrava-Svinov (22:25) – Návsí (Nawsie) (23:50)
prav. příj. 22:40 (skut. 22:40)
Bohumín; včas
Os 2956 Mosty u Jablunkova (22:07) – Bohumín (23:11)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Louky nad Olší; včas
Os 2915 Bohumín (21:49) – Čadca
prav. odj. 22:46 (skut. 22:47)
Návsí (Nawsie); 1 min. zpoždění
Os 2839 Ostrava-Svinov (22:22) – Český Těšín (23:09)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:49)
Havířov; 2 min. zpoždění
Os 2836 Český Těšín (22:43) – Ostrava-Svinov (23:31)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Český Těšín; 1 min. zpoždění
Os 2834 Český Těšín (21:58) – Ostrava-Svinov (22:47)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2639 Desná-Riedlova vila (22:17) – Liberec (23:18)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:48)
Jablonecké Paseky; 1 min. zpoždění
Os 2638 Liberec (22:35) – Desná-Riedlova vila (23:36)
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Proseč nad Nisou; včas
Os 2636 Liberec (21:35) – Tanvald (22:25)
prav. příj. 22:25 (skut. 22:23)
Tanvald; 2 min. náskok
Os 2577 Kolín (21:40) – Benešov u Prahy (0:14)
prav. příj. 22:24 (skut. 22:25)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 2575 Praha hl.n. (22:31) – Strančice (23:08)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:48)
Praha-Zahradní Město; 4 min. zpoždění
Os 2573 Praha hl.n. (22:01) – Benešov u Prahy (23:06)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:49)
Senohraby; 1 min. zpoždění
Os 2572 Benešov u Prahy (21:51) – Praha hl.n. (22:53)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:48)
Praha-Vršovice; včas
Os 2479 Kolín (22:07) – Kutná Hora město (22:26)
prav. příj. 22:26 (skut. 22:27)
Kutná Hora město; 1 min. zpoždění
Os 2478 Kutná Hora město (22:43) – Kutná Hora hl.n. (22:51)
prav. příj. 22:51 (skut. 22:48)
Kutná Hora hl.n.; 3 min. náskok
Os 2379 Břeclav (22:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Hohenau a.d.March; včas
Os 2375 Břeclav (21:27) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 22:44 (skut. 22:47)
Wien Traisengasse; 3 min. zpoždění
Os 2372 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (0:29)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Wien Atzgersdorf; včas
Os 2273 Znojmo (20:57) – Wien Meidling
prav. odj. 22:38 (skut. 22:38)
Wien Hbf (Bstg. 1-2); včas
Os 2027 Praha hl.n. (21:54) – Dobříš (23:25)
prav. odj. 22:20 (skut. 22:48)
Praha-Zbraslav; 28 min. zpoždění
Os 2026 Dobříš (21:36) – Praha hl.n. (23:07)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Praha-Braník; včas
Sp 1972 Roudnice nad Labem (22:25) – Ústí nad Labem hl.n. (23:02)
prav. příj. 22:48 (skut. 22:49)
Litochovice n.Labem; 1 min. zpoždění
Sp 1898 Hradec Králové hl.n. (22:09) – Trutnov hl.n. (23:23)
prav. příj. 22:36 (skut. 22:48)
Velká Jesenice; 12 min. zpoždění
Sp 1778 Uherské Hradiště (20:36) – Brno hl.n. (22:33)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:40)
Brno hl.n.; 7 min. zpoždění
Sp 1777 Brno hl.n. (21:28) – Veselí nad Moravou (22:58)
prav. příj. 22:49 (skut. 22:48)
Bzenec; včas
Sp 1740 Horní Dvořiště (20:44) – Jindřichův Hradec (23:08)
prav. odj. 22:38 (skut. 22:48)
Řípec; 10 min. zpoždění
Sp 1588 Praha Masarykovo n. (22:02) – Kladno-Dubí (23:00)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:49)
Kladno město; 2 min. zpoždění
R 967 [Vysočina] Praha hl.n. (22:03) – Čáslav (23:04)
prav. odj. 22:29 (skut. 22:43)
Poříčany; 14 min. zpoždění
R 955 [Hradečan] Praha hl.n. (22:09) – Hradec Králové hl.n. (23:50)
prav. odj. 22:37 (skut. 22:45)
Poříčany; 8 min. zpoždění
R 897 [Zlínský expres] Praha-Smíchov (18:20) – Zlín střed (22:32)
prav. příj. 22:32 (skut. 22:34)
Zlín střed; 2 min. zpoždění
R 879 [Svitava] Praha hl.n. (20:58) – Brno hl.n. (23:44)
prav. odj. 22:47 (skut. 22:47)
Opatov; včas
R 877 [Třebovka] Praha hl.n. (21:24) – Česká Třebová (23:28)
prav. odj. 22:35 (skut. 22:47)
Pardubice-Č.za Bory; 12 min. zpoždění
Sp 833 Brno hl.n. (22:36) – Břeclav (23:15)
prav. odj. 22:38 (skut. 22:48)
Brno hl.n. přednádr.; 10 min. zpoždění
R 800 [Moravan] Olomouc hl.n. (21:04) – Břeclav (22:30)
prav. příj. 22:30 (skut. 22:38)
Břeclav; 8 min. zpoždění
R 780 [Střekov] Kolín (21:16) – Ústí nad Labem západ (23:07)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Litoměřice město; 1 min. zpoždění
R 752 [Berounka] Praha hl.n. (21:13) – Klatovy (23:29)
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Plzeň-Doudlevce; 1 min. zpoždění
R 735 [Vltava] Praha hl.n. (21:58) – České Budějovice (0:16)
prav. odj. 22:42 (skut. 22:49)
Benešov u Prahy; 7 min. zpoždění
R 733 [Vltava] Praha-Holešovice (20:09) – České Budějovice (22:53)
prav. příj. 22:47 (skut. 22:47)
České Budějovice; včas
R 700 [Vltava] České Budějovice (20:08) – Praha hl.n. (22:36)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:35)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 699 [Labe] Děčín hl.n. (21:46) – Praha hl.n. (23:34)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Dolní Beřkovice; včas
R 672 [Labe] Praha hl.n. (20:47) – Děčín hl.n. (22:33)
prav. příj. 22:33 (skut. 22:32)
Děčín hl.n.; včas
R 619 [Krušnohor] Cheb (18:30) – Praha hl.n. (22:36)
prav. příj. 22:36 (skut. 22:32)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
R 602 Praha hl.n. (21:34) – Teplice v Čechách (23:17)
prav. odj. 22:48 (skut. 22:48)
Ústí n.L.hl.n.jih (93602); včas
R 600 [Labe] Praha hl.n. (22:36) – Ústí nad Labem západ (23:53)
prav. odj. 22:49 (skut. 22:48)
Praha-Sedlec; včas
IC 575 [Metropol] Praha hl.n. (21:42) – Břeclav (1:12)
prav. odj. 22:37 (skut. 22:45)
Čáslav; 8 min. zpoždění
Ex 567 [Západní expres] Cheb (20:18) – Praha hl.n. (23:25)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:48)
Srbsko (93567); 4 min. zpoždění
Bus Ex 554 Praha hl.n. (20:43) – Cheb (23:45)
prav. odj. 22:38 (skut. 22:44)
Stříbro (NAD); 6 min. zpoždění
Ex 550 [Západní expres] Praha hl.n. (22:39) – Plzeň hl.n. (0:00)
prav. odj. 22:44 (skut. 22:47)
Praha-Kačerov; 3 min. zpoždění
Ex 549 [Ostravan] Praha hl.n. (18:12) – Návsí (Nawsie) (22:56)
prav. odj. 22:32 (skut. 22:46)
Louky nad Olší; 14 min. zpoždění
IC 525 [Přerovský zubr] Praha hl.n. (20:24) – Přerov (23:18)
prav. odj. 22:35 (skut. 22:48)
Lupěné; 13 min. zpoždění
Ex 523 [Valašský expres] Česká Třebová (20:59) – Vsetín (23:07)
prav. odj. 22:35 (skut. 22:44)
Hranice na Moravě m.; 9 min. zpoždění
SC 517 [Pendolino] Praha hl.n. (19:14) – Bohumín (22:44)
prav. příj. 22:44 (skut. 22:35)
Bohumín; 9 min. náskok
IC 504 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:07) – Karlovy Vary (22:18)
prav. příj. 22:18 (skut. 22:28)
Karlovy Vary (93504); 10 min. zpoždění
EN 476 [Metropol] Budapest-Keleti pu – Břeclav (23:01)
prav. příj. 22:49 (skut. 22:48)
Kúty; včas
NJ 456 [nightjet] Wien Hbf – Berlin-Charlottenburg
prav. odj. 22:32 (skut. 22:46)
Strasshof Haltestell; 14 min. zpoždění
EN 442 [Slovakia] Mosty u Jabl.st.hr. – Praha hl.n. (7:32)
prav. odj. 22:26 (skut. 22:45)
Margecany; 19 min. zpoždění
rj 375 [Vindobona] Praha hl.n. (18:22) – Wien Hbf
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Silberwald; 2 min. zpoždění
rj 374 [Vindobona] Graz Hbf – Brno hl.n. (22:37)
prav. odj. 22:33 (skut. 22:47)
Brno-Horní Heršpice; 14 min. zpoždění
rj 372 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (23:38)
prav. odj. 22:35 (skut. 22:48)
Golčův Jeníkov; 13 min. zpoždění
Ex 363 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (23:47)
prav. odj. 21:37 (skut. 22:48)
Beroun; 71 min. zpoždění
EC 337 [Jižní expres] Praha-Holešovice (17:44) – Linz Hbf
prav. odj. 22:00 (skut. 22:14)
Steyregg; 14 min. zpoždění
EC 336 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha hl.n. (23:12)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:46)
Světice; 3 min. zpoždění
EC 285 [Metropolitan Slovenská strela] Praha hl.n. (19:22) – Bratislava hl.st.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:48)
Zaječí; 6 min. zpoždění
EC 272 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (22:38)
prav. příj. 22:38 (skut. 22:44)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
EC 270 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (0:25)
prav. odj. 22:41 (skut. 22:48)
Zádulka odbočka; 7 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:45)
prav. odj. 22:15 (skut. 22:48)
Praha-Běchovice; 33 min. zpoždění
Ex 120 [Valašský expres] Horní Lideč – Praha hl.n. (23:00)
prav. odj. 22:37 (skut. 22:47)
Český Brod; 10 min. zpoždění
EC 107 [Sobieski] Gdynia Glowna – Wien Hbf
prav. odj. 22:14 (skut. 22:13)
Wien Hbf (Auto.zug.); včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.