Babitron. Na provozu stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky.

Aktuální poloha vlaků ČD

Aktualizace: pondělí 8.8., 16:24
R 196981 Praha-Vršovice (11:50) – Brno dolní nádraží (15:46)
prav. příj. 15:46 (skut. 16:01)
Brno dolní nádraží; 15 min. zpoždění
R 96987 Praha-Vršovice (15:50) – Brno dolní nádraží (19:46)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:24)
Praha-Kyje (196987); 15 min. zpoždění
R 96982 Brno dolní nádraží (12:15) – Praha-Vršovice (16:17)
prav. příj. 16:00 (skut. 16:21)
Praha hl.n.; 21 min. zpoždění
R 96976 Brno dolní nádraží (16:15) – Praha hl.n. (20:00)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:25)
Brno-Maloměřice (196976); včas
Sp 91525 Praha hl.n. (16:21) – Kolín (17:13)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 25919 Rudná u Prahy (15:10) – Praha hl.n. (16:05)
prav. příj. 16:05 (skut. 16:06)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9952 Praha hl.n. (16:12) – Řevnice (16:48)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:20)
Praha hl.n.; 8 min. zpoždění
Os 9949 Řevnice (15:24) – Praha hl.n. (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:14)
Praha hl.n.; 13 min. zpoždění
Os 9869 Kladno-Ostrovec (15:20) – Praha Masarykovo n. (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:20)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9476 Lysá nad Labem (15:45) – Praha hl.n. (16:24)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Balabenka odbočka; 2 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:54) – Praha Masarykovo n. (16:42)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Praha-H.Počernice; včas
Os 9423 Praha Masarykovo n. (16:20) – Milovice
prav. odj. 16:20
Praha Masarykovo n.; vlak ještě nevyjel
Os 9338 Kolín (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:25)
Praha-Kyje; včas
Os 9336 Kolín (14:50) – Praha Masarykovo n. (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:09)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Os 9147 Praha hl.n. (16:18) – Strančice (16:52)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:20)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 9142 Strančice (15:38) – Praha hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:15)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 9014 Čerčany (14:05) – Praha hl.n. (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:10)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 8852 Český Brod (15:40) – Beroun (17:12)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:24)
Praha hl.n.; 8 min. zpoždění
Os 8851 Beroun (15:19) – Český Brod (16:51)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:21)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 6917 Ústí nad Labem hl.n. (14:06) – Praha Masarykovo n. (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:15)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 5828 Kolín (14:32) – Praha Masarykovo n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:18)
Praha Masarykovo n.; 6 min. zpoždění
Os 4938 Židlochovice (16:06) – Brno hl.n. (16:30)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Modřice; 2 min. zpoždění
Os 4936 Židlochovice (15:36) – Brno hl.n. (16:00)
prav. příj. 16:00 (skut. 16:03)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4837 Třebíč (14:36) – Brno hl.n. (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:13)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4834 Brno hl.n. (16:17) – Zastávka u Brna (16:52)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4658 Hustopeče u Brna (15:37) – Tišnov (16:59)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Brno-Čer.zhl.Táb.odb (11458); 2 min. zpoždění
Os 4617 Žďár nad Sázavou (14:34) – Hustopeče u Brna (16:54)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:23)
Brno hl.n.; 14 min. zpoždění
Os 4616 Hustopeče u Brna (15:04) – Žďár nad Sázavou (17:24)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:18)
Brno-Královo Pole; 12 min. zpoždění
Os 4441 Moravské Bránice (15:31) – Brno hl.n. (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:05)
Brno hl.n.; včas
Os 4148 Nemotice (15:09) – Brno-Židenice (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:09)
Brno-Židenice; 5 min. zpoždění
Os 4121 Brno hl.n. (16:14) – Staré Město u U.H. (18:46)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Brno-Černovice odb.; 2 min. zpoždění
Os 4037 Brno hl.n. (16:06) – Křenovice hor.nádr. (16:35)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:18)
Brno-Chrlice; 1 min. zpoždění
Os 4034 Křenovice hor.nádr. (15:58) – Brno hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:17)
Brno-Chrlice; 1 min. zpoždění
Os 4032 Sokolnice-Telnice (15:39) – Brno hl.n. (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:56)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2548 Benešov u Prahy (15:22) – Praha hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1770 Staré Město u U.H. (14:27) – Brno hl.n. (16:33)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Brno-Slatina; včas
Sp 1747 Moravské Bránice (16:00) – Brno hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Sp 1577 Kladno-Ostrovec (15:05) – Praha Masarykovo n. (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:54)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
Sp 1576 Praha Masarykovo n. (16:18) – Rakovník (18:01)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Praha-Bubny; včas
Sp 1494 Praha Masarykovo n. (16:21) – Louny (18:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
R 931 [Krakonoš] Praha hl.n. (16:08) – Trutnov hl.n. (19:20)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Praha-Běchovice; 4 min. zpoždění
R 888 Luhačovice (10:31) – Praha-Vršovice (15:47)
prav. příj. 15:47 (skut. 16:05)
Praha-Vršovice (90888); 18 min. zpoždění
R 866 Blansko (12:39) – DKV Praha PJ Pha jih (16:49)
prav. odj. 16:26 (skut. 16:23)
Praha-Běchovice (90866); 3 min. náskok
R 822 [Moravan] Hodonín (15:24) – Brno hl.n. (16:22)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:23)
Modřice; 8 min. zpoždění
R 760 [Berounka] Praha hl.n. (16:08) – Klatovy (18:27)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:19)
Praha-Smíchov; 5 min. zpoždění
R 725 [Vltava] Praha-Holešovice (16:07) – České Budějovice (18:51)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:22)
Praha hl.n.; 7 min. zpoždění
R 714 [Vltava] České Budějovice (14:08) – Praha-Holešovice (16:49)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Praha-Eden; 1 min. zpoždění
R 687 [Labe] Ústí nad Labem hl.n. (14:42) – Praha hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:11)
Praha hl.n.; včas
EC 357 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (16:21)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:24)
Praha-Smíchov; 10 min. zpoždění
EC 332 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha-Holešovice (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:14)
Praha-Holešovice; 3 min. zpoždění
EC 287 Praha hl.n. (12:56) – Budapest-Nyugati pu
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Brno hl.n. (90287); 6 min. zpoždění
rj 74 Graz Hbf – Praha hl.n. (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:58)
Praha hl.n. (90074); 3 min. zpoždění
R 196981 Praha-Vršovice (11:50) – Brno dolní nádraží (15:46)
prav. příj. 15:46 (skut. 16:01)
Brno dolní nádraží; 15 min. zpoždění
Sp 99994 České Budějovice (15:43) – Písek (16:38)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:24)
Číčenice; 12 min. zpoždění
Sp 99669 Karlovy Vary (14:27) – Plzeň hl.n. (16:49)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Stříbro; 1 min. zpoždění
Sp 99668 Plzeň hl.n. (15:07) – Karlovy Vary (17:30)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Lázně Kynžvart; včas
Sp 99139 Jindřichův Hradec (15:44) – České Budějovice (16:59)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:20)
Veselí nad Lužnicí; včas
Sp 99136 České Budějovice (15:01) – Jindřichův Hradec (16:02)
prav. příj. 16:02 (skut. 16:06)
Jindřichův Hradec; 4 min. zpoždění
R 96987 Praha-Vršovice (15:50) – Brno dolní nádraží (19:46)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:24)
Praha-Kyje (196987); 15 min. zpoždění
R 96985 Praha-Vršovice (14:50) – Brno dolní nádraží (18:46)
prav. odj. 16:07 (skut. 16:24)
Čáslav (196985); 17 min. zpoždění
R 96983 Praha-Vršovice (13:50) – Brno dolní nádraží (17:46)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Ronov nad Sázavou (196983); 6 min. zpoždění
R 96982 Brno dolní nádraží (12:15) – Praha-Vršovice (16:17)
prav. příj. 16:00 (skut. 16:21)
Praha hl.n.; 21 min. zpoždění
R 96980 Brno dolní nádraží (14:15) – Praha-Vršovice (18:17)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Světlá n.Sáz.-Josef.; 3 min. zpoždění
R 96978 Brno dolní nádraží (15:15) – Praha-Vršovice (19:04)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Ostrov nad Oslavou; včas
R 96976 Brno dolní nádraží (16:15) – Praha hl.n. (20:00)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:25)
Brno-Maloměřice (196976); včas
Bus Os 96775 Velké Opatovice (15:30) – Skalice nad Svitavou (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:04)
Skalice nad Svitavou (NAD); včas
Bus Os 96772 Skalice nad Svitavou (15:55) – Velké Opatovice (16:29)
prav. odj. 16:04 (skut. 16:09)
Boskovice (NAD); 5 min. zpoždění
Bus Os 96744 Ivančice (16:14) – Hrušovany n.J.-Šanov (17:23)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:14)
Ivančice (NAD); včas
Bus Os 96443 Bohutice (15:43) – Ivančice (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:13)
Ivančice (NAD); včas
Bus Os 96442 Ivančice (15:44) – Bohutice (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:12)
Bohutice (NAD); včas
Os 96049 Brno-Židenice (14:56) – Nemotice (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:57)
Nemotice; 5 min. zpoždění
Bus Os 95472 Ústí nad Orlicí (15:28) – Choceň (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:02)
Choceň (NAD); 4 min. zpoždění
Bus Os 95464 Česká Třebová (16:08) – Choceň (16:58)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:19)
Ústí nad Orlicí (NAD); včas
Os 95359 Kroměříž (15:53) – Hulín (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:01)
Hulín; včas
Os 94901 Suchdol nad Odrou (16:06) – Studénka (16:15)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:23)
Hladké Životice; 13 min. zpoždění
Os 92021 Kralupy nad Vltavou (15:59) – Neratovice (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Neratovice; včas
Os 92018 Neratovice (15:31) – Kralupy nad Vltavou (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:56)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Bus Os 91771 Benešov u Prahy (14:49) – Heřmaničky (15:16)
prav. příj. 15:04 (skut. 15:05)
Olbramovice (NAD); 1 min. zpoždění
Os 91627 Tanvald (14:58) – Liberec (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:10)
Liberec; 3 min. zpoždění
Os 91624 Liberec (16:11) – Tanvald (16:55)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:25)
Proseč nad Nisou; 4 min. zpoždění
Bus Os 91620 Liberec (15:11) – Desná-Riedlova vila (16:02)
prav. příj. 15:30 (skut. 15:34)
Jablonec nad Nisou (NAD); 4 min. zpoždění
Bus Os 91618 Liberec (14:11) – Tanvald (14:55)
prav. příj. 14:30 (skut. 14:36)
Jablonec nad Nisou (NAD); 6 min. zpoždění
Sp 91525 Praha hl.n. (16:21) – Kolín (17:13)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Sp 91523 Praha hl.n. (15:21) – Kolín (16:13)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:07)
Velim; 1 min. zpoždění
Os 90318 Pečky (15:33) – Kouřim (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:12)
Kouřim; 5 min. zpoždění
EC 90281 Praha hl.n. (14:56) – Lanžhot st.hr.
prav. odj. 16:07 (skut. 16:23)
Golčův Jeníkov (98061); 16 min. zpoždění
Os 28417 Bechyně (16:02) – Tábor (16:48)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Všechlapy; 2 min. zpoždění
Os 28416 Tábor (16:07) – Bechyně (16:54)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Libějice; 1 min. zpoždění
Os 28414 Tábor (15:06) – Bechyně (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:56)
Bechyně; 2 min. zpoždění
Os 28322 Slavonice (15:25) – Telč (16:29)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:21)
Radkov; 1 min. zpoždění
Os 28319 Telč (15:34) – Slavonice (16:26)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:18)
Mutišov; včas
Os 28010 Rumburk (15:30) – Děčín hl.n. (17:09)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 28009 Děčín hl.n. (14:38) – Rumburk (16:30)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:17)
Šluknov; včas
Os 28008 Rumburk (13:30) – Děčín hl.n. (15:19)
prav. odj. 14:13 (skut. 14:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 27912 Nepomuk (15:32) – Blatná (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:12)
Blatná; 4 min. zpoždění
Os 27876 Příkosice (16:02) – Nezvěstice (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Nezvěstice; včas
Os 27875 Nezvěstice (15:33) – Příkosice (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:55)
Příkosice; včas
Os 27839 Příkosice (16:02) – Rokycany (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Rokycany; včas
Os 27834 Rokycany (15:34) – Příkosice (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:58)
Příkosice; 3 min. zpoždění
Os 27719 Liteň (16:17) – Zadní Třebaň (16:25)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:21)
Běleč; 1 min. zpoždění
Os 27423 Heřmanova Huť (16:00) – Nýřany (16:15)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:17)
Nýřany; 2 min. zpoždění
Os 27420 Nýřany (15:40) – Heřmanova Huť (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:59)
Heřmanova Huť; 4 min. zpoždění
Os 27323 Bezdružice (16:02) – Plzeň hl.n. (17:16)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Cebiv; 1 min. zpoždění
Os 27322 Plzeň hl.n. (14:44) – Bezdružice (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 15:59)
Bezdružice; včas
Os 27214 Cheb (16:11) – Luby u Chebu (16:47)
prav. odj. 16:24 (skut. 16:25)
Nový Drahov; 1 min. zpoždění
Os 27213 Luby u Chebu (15:22) – Cheb (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:00)
Cheb; 2 min. zpoždění
Os 27155 Loket (16:06) – Nové Sedlo u Lokte (16:14)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:06)
Loket; včas
Os 27128 Chodov (15:48) – Loket (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 15:59)
Loket; včas
Os 27007 Merklín (16:18) – Karlovy Vary (16:42)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Hroznětín; včas
Os 27006 Karlovy Vary dol.n. (15:28) – Merklín (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 15:59)
Merklín; včas
Os 26805 Moldava v Kruš.hor. (15:02) – Most (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:15)
Most; 2 min. zpoždění
Os 26719 Postoloprty (16:09) – Louny (16:26)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:14)
Březno u Postoloprt; včas
Bus Os 26151 Sedlčany (15:36) – Votice (16:15)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:07)
Olbramovice (NAD); včas
Os 26150 Heřmaničky (15:19) – Sedlčany (16:03)
prav. příj. 16:03 (skut. 16:03)
Sedlčany; včas
Os 26077 Varnsdorf (16:07) – Rybniště (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Rybniště; včas
Os 26028 Mikulášovice dol.n. (16:01) – Krásná Lípa (16:31)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Panský; včas
Os 26027 Krásná Lípa (15:28) – Mikulášovice dol.n. (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 15:57)
Mikulášovice dol.n.; včas
Os 25921 Rudná u Prahy (16:10) – Praha hl.n. (17:05)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Hostivice; včas
Os 25920 Praha hl.n. (15:47) – Rudná u Prahy (16:48)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Hostivice-Sadová; 1 min. zpoždění
Os 25919 Rudná u Prahy (15:10) – Praha hl.n. (16:05)
prav. příj. 16:05 (skut. 16:06)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 25632 Milovice (16:21) – Lysá nad Labem (16:27)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Milovice; včas
Os 25349 Holice (15:42) – Moravany (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:55)
Moravany; 1 min. zpoždění
Os 25348 Moravany (16:02) – Holice (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:18)
Holice; 4 min. zpoždění
Os 25235 Doudleby nad Orlicí (16:01) – Rokytnice v Orl.hor. (16:41)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Slatina nad Zdobnicí; včas
Os 25234 Rokytnice v Orl.hor. (15:19) – Doudleby nad Orlicí (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 15:58)
Doudleby nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 25052 Chrudim (16:24) – Moravany (16:55)
prav. odj. 16:24 (skut. 16:24)
Chrudim; včas
Os 25021 Přelouč (16:22) – Heřmanův Městec
prav. odj. 16:22 (předp. 16:52)
Přelouč; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 30'
Os 25018 Heřmanův Městec (15:55) – Přelouč (16:15)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:17)
Přelouč; 2 min. zpoždění
Os 24948 Velké Meziříčí zast. (15:40) – Křižanov (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:56)
Křižanov; včas
Os 24947 Křižanov (16:03) – Velké Meziříčí (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:23)
Velké Meziříčí; 10 min. zpoždění
Os 24910 Studenec (15:39) – Křižanov (16:53)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:17)
Velké Meziříčí zast.; včas
Os 24867 Ledeč nad Sázavou (15:38) – Havlíčkův Brod (16:28)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:20)
Okrouhlice; 1 min. zpoždění
Os 24866 Havlíčkův Brod (15:47) – Ledeč nad Sázavou (16:32)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Stvořidla; 1 min. zpoždění
Os 24819 Okříšky (15:02) – Znojmo (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Znojmo; včas
Os 24818 Znojmo (15:38) – Okříšky (16:58)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:21)
Moravské Budějovice; včas
Os 24772 Moravská Třebová (16:21) – Česká Třebová (16:56)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Moravská Třebová; včas
Os 24771 Česká Třebová (16:15) – Moravská Třebová (16:50)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Třebovice v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 24770 Moravská Třebová (15:21) – Česká Třebová (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:56)
Česká Třebová; 1 min. zpoždění
Os 24719 Dzbel (16:05) – Prostějov hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Stražisko; 1 min. zpoždění
Os 24141 Bzenec (16:01) – Moravský Písek (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:10)
Moravský Písek; 3 min. zpoždění
Os 24140 Moravský Písek (16:14) – Bzenec (16:20)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Bzenec-Olšovec; 6 min. zpoždění
Os 24138 Moravský Písek (15:52) – Bzenec (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:03)
Bzenec; 5 min. zpoždění
Os 23473 Hradec nad Moravicí (16:05) – Opava východ (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:18)
Opava východ; včas
Os 23472 Opava východ (15:40) – Hradec nad Moravicí (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:55)
Hradec nad Moravicí; 2 min. zpoždění
Os 23370 Suchdol nad Odrou (16:10) – Fulnek (16:22)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Stachovice; 4 min. zpoždění
Os 23324 Studénka (16:15) – Bílovec
prav. odj. 16:15 (předp. 16:30)
Studénka; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 15'
Os 23122 Studénka (15:12) – Veřovice (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:57)
Veřovice; 1 min. zpoždění
Os 23121 Veřovice (16:09) – Studénka (16:52)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Štramberk; 1 min. zpoždění
Os 22223 Uhlířské Janovice (15:35) – Kolín (16:18)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:24)
Hluboký Důl; 12 min. zpoždění
Os 22222 Kolín (15:49) – Uhlířské Janovice (16:29)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:22)
Pučery; 12 min. zpoždění
Os 22213 Ledečko (16:09) – Kolín (17:18)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Rataje n.Sáz.předm.; 2 min. zpoždění
Os 22210 Kolín (14:49) – Ledečko (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 16:00)
Ledečko; 5 min. zpoždění
Os 21007 Dolní Žleb (15:57) – Děčín hl.n. (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:11)
Děčín hl.n.; včas
Os 20988 Cheb (16:03) – Zwickau Zentrum
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Vojtanov; včas
Os 20985 Zwickau Zentrum – Cheb (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:59)
Cheb; 4 min. zpoždění
Os 20881 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. příj. 16:19 (skut. 16:21)
Cheb; 2 min. zpoždění
Os 20880 Marktredwitz – Hof Hbf
prav. odj. 16:10 (skut. 16:15)
Aš st.hr.; 5 min. zpoždění
Bus Os 20609 Třemešná ve Sl.úz.r. (15:27) – Osoblaha (16:16)
prav. odj. 15:27 (skut. 15:27)
Třemešná ve Sl.úz.r. (NAD); včas
Os 20327 Velvary (15:49) – Kralupy nad Vltavou (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:08)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 20245 Častolovice (15:43) – Rychnov nad Kněžnou (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 16:03)
Rychnov nad Kněžnou; 7 min. zpoždění
Os 20220 Rychnov nad Kněžnou (16:01) – Týniště nad Orlicí (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Týniště nad Orlicí; 2 min. zpoždění
Os 20156 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:55) – Frýdlant n.Ostravicí (16:44)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Paskov; 4 min. zpoždění
Os 20155 Frýdlant n.Ostravicí (16:15) – Ostrava hl.n.frýd.k. (17:02)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:23)
Pržno; 4 min. zpoždění
Os 20153 Frýdlant n.Ostravicí (15:15) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:02)
prav. příj. 16:02 (skut. 16:03)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 1 min. zpoždění
Os 20123 Frýdlant n.Ostravicí (15:45) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:33)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:22)
Ostrava-Kunčice; 2 min. zpoždění
Os 20122 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:22) – Frýdlant n.Ostravicí (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:18)
Frýdlant n.Ostravicí; 4 min. zpoždění
Bus Os 19923 Beroun (16:21) – Praha-Smíchov
prav. odj. 16:21 (předp. 16:21)
Beroun (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 19837 Kralupy nad Vltavou (16:23) – Kladno-Ostrovec (17:01)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 19813 Kralupy nad Vltavou (15:23) – Kladno (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:08)
Kladno; včas
Os 19757 Noutonice (15:56) – Hostivice (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:17)
Hostivice; včas
Os 19715 Rakovník (16:10) – Kladno (17:03)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Lužná u Rakovníka; včas
Os 19621 Bříza obec (15:57) – Roudnice n.L.-Bezd. (16:25)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:19)
Roudnice n.Labem m.; včas
Os 19425 Neratovice (15:33) – Čelákovice (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:18)
Čelákovice; včas
Os 19422 Čelákovice (15:42) – Neratovice (16:25)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Neratovice náv.Lc6; 1 min. zpoždění
Os 19147 Benešov u Prahy (15:14) – Vlašim (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 15:55)
Vlašim; 4 min. zpoždění
Os 19122 Vlašim (16:09) – Benešov u Prahy (16:45)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:25)
Městečko u Benešova; včas
Os 19117 Benešov u Prahy (16:14) – Vlašim (16:51)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Myslíč; 3 min. zpoždění
Os 18838 Rybník (16:07) – Lipno nad Vltavou (16:50)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Herbertov; 1 min. zpoždění
Os 18837 Lipno nad Vltavou (16:13) – Rybník (16:54)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:21)
Loučovice; 2 min. zpoždění
Os 18836 Rybník (15:12) – Lipno nad Vltavou (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 16:03)
Lipno nad Vltavou; 10 min. zpoždění
Os 18835 Lipno nad Vltavou (15:15) – Rybník (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 16:04)
Rybník; 8 min. zpoždění
Os 18417 Dobronín (14:22) – Tábor (16:52)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Obrataň; 2 min. zpoždění
Os 18414 Tábor (15:05) – Jihlava (17:20)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:15)
Pelhřimov; 2 min. zpoždění
Os 17913 Strakonice (15:15) – Blatná (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 15:59)
Blatná; 2 min. zpoždění
Os 17910 Blatná (16:09) – Strakonice (16:50)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:20)
Mačkov; 6 min. zpoždění
Os 17844 Plzeň hl.n. (16:12) – Chrást u Plzně zast. (16:39)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Ejpovice; včas
Os 17817 Radnice (16:02) – Plzeň hl.n. (16:54)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:22)
Bezděkov u Radnic; 13 min. zpoždění
Os 17814 Plzeň hl.n. (15:05) – Radnice (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 16:12)
Radnice; 13 min. zpoždění
Os 17669 Kadaň (16:12) – Kadaň-Prunéřov (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:22)
Kadaň-Prunéřov; 3 min. zpoždění
Os 17613 Klášterec nad Ohří (16:14) – Kadaň-Prunéřov (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:19)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 17557 Domažlice (15:29) – Klatovy (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Klatovy; 1 min. zpoždění
Os 17556 Janovice nad Úhlavou (15:48) – Domažlice (16:33)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Kout na Šumavě; 1 min. zpoždění
Os 17534 Horažďovice předm. (16:02) – Sušice (16:24)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Žichovice; 5 min. zpoždění
Os 17517 Klatovy (15:33) – Horažďovice předm. (16:49)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Hrádek u Sušice; 6 min. zpoždění
Os 17516 Horažďovice předm. (15:10) – Klatovy (16:22)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Klatovy město; 6 min. zpoždění
Os 17515 Klatovy (14:38) – Horažďovice předm. (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:04)
Horažďovice předm.; 6 min. zpoždění
Os 17406 Staňkov (16:19) – Poběžovice (16:50)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Staňkov-Vránov; 2 min. zpoždění
Os 17220 Aš (16:10) – Hranice v Čechách (16:38)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Aš předměstí; 4 min. zpoždění
Os 17138 Karlovy Vary dol.n. (16:14) – Nové Hamry
prav. odj. 16:14 (předp. 16:24)
Karlovy Vary dol.n.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 10'
Os 17137 Nejdek-Tisová (16:05) – Karlovy Vary (16:43)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:23)
Nové Hamry; 14 min. zpoždění
Os 17136 Karlovy Vary dol.n. (15:06) – Nejdek-Tisová (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 16:12)
Nejdek-Tisová; 16 min. zpoždění
Os 17113 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dol.n. (16:09)
prav. odj. 16:05 (skut. 16:21)
Karlovy Vary; 16 min. zpoždění
Os 16747 Bečov nad Teplou (15:44) – Žlutice (16:39)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:20)
Smilov; 2 min. zpoždění
Os 16727 Blatno u Jesenice (15:24) – Rakovník (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:08)
Rakovník; včas
Os 16726 Rakovník (15:47) – Blatno u Jesenice (16:29)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:25)
Krty; 1 min. zpoždění
Os 16715 Žlutice (15:50) – Rakovník (17:15)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Ležky; včas
Os 16710 Rakovník (14:38) – Bečov nad Teplou (17:12)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Borek u Žlutic; včas
Os 16415 Ústí nad Labem západ (16:03) – Lysá nad Labem (17:36)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Libochovany; 3 min. zpoždění
Os 16414 Lysá nad Labem (16:16) – Ústí nad Labem západ (17:51)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Lysá n.Labem-Dvorce; 3 min. zpoždění
Os 16412 Lysá nad Labem (14:16) – Ústí nad Labem západ (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 15:54)
Ústí nad Labem západ; 3 min. zpoždění
Os 16322 Bílý Potok p.Smrkem (15:40) – Raspenava (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:54)
Raspenava; 2 min. zpoždění
Os 16321 Raspenava (15:59) – Bílý Potok p.Smrkem (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:13)
Bílý Potok p.Smrkem; 1 min. zpoždění
Bus Os 16132 Lovosice (16:04) – Radejčín (16:29)
prav. odj. 16:04 (skut. 16:04)
Lovosice (NAD); včas
Bus Os 16131 Radejčín (15:25) – Lovosice (15:50)
prav. příj. 15:50 (skut. 15:56)
Lovosice (NAD); 6 min. zpoždění
Bus Os 15962 Havlíčkův Brod (16:05) – Humpolec (16:58)
prav. odj. 16:05 (skut. 16:10)
Havlíčkův Brod (NAD); 5 min. zpoždění
Bus Os 15961 Humpolec (15:00) – Havlíčkův Brod (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:57)
Havlíčkův Brod (NAD); 4 min. zpoždění
Os 15925 Čáslav místní nádr. (16:13) – Třemošnice
prav. odj. 16:13 (předp. 16:26)
Čáslav místní nádr.; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 13'
Os 15920 Třemošnice (16:01) – Čáslav místní nádr. (16:34)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Žleby; včas
Os 15821 Nymburk hl.n. (16:04) – Jičín (17:13)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:21)
Křinec; včas
Os 15819 Nymburk hl.n. (15:10) – Jičín (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:13)
Jičín; včas
Os 15816 Jičín (15:40) – Nymburk hl.n. (16:44)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:24)
Křinec; včas
Os 15792 Teplice nad Metují (16:00) – Adršpach (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:15)
Adršpach; 3 min. zpoždění
Os 15791 Adršpach (15:45) – Teplice nad Metují (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 15:59)
Teplice nad Metují; 2 min. zpoždění
Os 15761 Trutnov hl.n. (15:25) – Teplice nad Metují (16:26)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Teplice n.Met.skály; 3 min. zpoždění
Os 15760 Teplice nad Metují (15:31) – Trutnov hl.n. (16:34)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Petříkovice; 5 min. zpoždění
Os 15511 Jablonec nad Jizerou (16:13) – Martinice v Krkonoš. (16:50)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Poniklá zastávka; 1 min. zpoždění
Os 15333 Čachnov (16:02) – Svitavy (16:57)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:24)
Oldřiš; 3 min. zpoždění
Os 15308 Svitavy (16:02) – Žďárec u Skutče (17:46)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Květná zastávka; 4 min. zpoždění
Os 15306 Svitavy (15:02) – Žďárec u Skutče (16:27)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Skuteč; 1 min. zpoždění
Os 15303 Žďárec u Skutče (14:37) – Svitavy (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:02)
Svitavy; 4 min. zpoždění
Os 15166 Starkoč (16:23) – Václavice
prav. odj. 16:23 (předp. 16:23)
Starkoč; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 15056 Choceň (15:37) – Vysoké Mýto město (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:55)
Vysoké Mýto město; 3 min. zpoždění
Os 15011 Litomyšl (15:36) – Choceň (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Choceň; včas
Os 14972 Nové Město na Moravě (16:02) – Žďár nad Sázavou (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Žďár nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 14971 Žďár nad Sázavou (15:38) – Nové Město na Moravě (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:02)
Nové Město na Moravě; 5 min. zpoždění
Os 14911 Žďár nad Sázavou (14:38) – Tišnov (16:25)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:24)
Tišnov; včas
Os 14910 Tišnov (15:33) – Žďár nad Sázavou (17:22)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Bystřice n.Pernšt.; včas
Os 14839 Jihlava (15:55) – Třebíč (16:49)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Číchov; 2 min. zpoždění
Os 14836 Třebíč (16:17) – Jihlava (17:10)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:21)
Třebíč-Borovina; 1 min. zpoždění
Os 14834 Třebíč (15:22) – Jihlava (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:21)
Jihlava; 1 min. zpoždění
Bus Os 14658 Blansko (15:56) – Skalice nad Svitavou (16:22)
prav. odj. 16:11 (skut. 16:17)
Rájec-Jestřebí (NAD); 6 min. zpoždění
Bus Os 14657 Skalice nad Svitavou (15:37) – Blansko (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:08)
Blansko (NAD); 7 min. zpoždění
Bus Os 14513 Zaječí (16:06) – Hodonín (17:10)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:17)
Zaječí (NAD); 11 min. zpoždění
Bus Os 14512 Hodonín (15:52) – Zaječí (16:52)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Čejč (NAD); včas
Bus Os 14511 Zaječí (15:06) – Hodonín (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:10)
Hodonín (NAD); včas
Os 14427 Ivančice (16:16) – Moravské Bránice (16:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Ivančice letovisko; 2 min. zpoždění
Os 14426 Moravské Bránice (16:01) – Ivančice (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:10)
Ivančice; včas
Os 14425 Ivančice (15:46) – Moravské Bránice (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:56)
Moravské Bránice; včas
Os 14267 Kroměříž (16:11) – Zlín střed (17:04)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:24)
Hulín; 5 min. zpoždění
Os 14266 Zlín střed (16:20) – Otrokovice (16:38)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Zlín-Prštné; 2 min. zpoždění
Os 14265 Otrokovice (15:47) – Zlín střed (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:13)
Zlín střed; 9 min. zpoždění
Os 14235 Otrokovice (16:18) – Vizovice (17:11)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:24)
Otrokovice; 6 min. zpoždění
Os 14232 Vizovice (16:22) – Kroměříž (17:45)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Vizovice; 1 min. zpoždění
Os 14231 Otrokovice (15:18) – Vizovice (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:16)
Vizovice; 9 min. zpoždění
Os 14230 Vizovice (15:20) – Otrokovice (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:16)
Otrokovice; 10 min. zpoždění
Os 14075 Červenka (16:10) – Prostějov hl.n. (17:47)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:19)
Litovel předměstí; včas
Os 14033 Olomouc hl.n. (15:34) – Drahanovice (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:16)
Drahanovice; včas
Os 14032 Senice na Hané (15:52) – Olomouc hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Olomouc-Smet.sady; 2 min. zpoždění
Os 13777 Olomouc hl.n. (15:54) – Šumperk (17:15)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Újezd u Uničova; 2 min. zpoždění
Os 13775 Olomouc hl.n. (15:37) – Uničov (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:16)
Uničov; včas
Bus Os 13771 Olomouc hl.n. (14:37) – Šumperk (16:00)
prav. příj. 16:00 (skut. 15:56)
Šumperk (NAD); 4 min. náskok
Os 13672 Hanušovice (16:05) – Staré Město p.Sněž. (16:24)
prav. odj. 16:08 (skut. 16:24)
Hanušovice zastávka; 16 min. zpoždění
Os 13624 Lipová Lázně (16:07) – Javorník ve Slezsku (16:57)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Vápenná; včas
Os 13621 Javorník ve Slezsku (16:02) – Lipová Lázně (16:49)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Kobylá nad Vidnavkou; 1 min. zpoždění
Os 13620 Lipová Lázně (15:09) – Javorník ve Slezsku (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:59)
Javorník ve Slezsku; 3 min. zpoždění
Os 13619 Javorník ve Slezsku (15:01) – Lipová Lázně (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:55)
Lipová Lázně; 3 min. zpoždění
Os 13475 Kravaře ve Slezsku (16:00) – Chuchelná (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:16)
Chuchelná; včas
Os 13425 Opava východ (15:42) – Hlučín (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:18)
Hlučín; včas
Os 13422 Hlučín (15:32) – Opava východ (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:11)
Opava východ; včas
Os 13376 Suchdol nad Odrou (16:10) – Nový Jičín město (16:23)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:24)
Šenov u N.Jičína; 5 min. zpoždění
Os 13315 Budišov n.Budišovkou (15:38) – Suchdol nad Odrou (16:51)
prav. odj. 16:24 (skut. 16:24)
Heřmánky; včas
Os 13310 Suchdol nad Odrou (15:10) – Budišov n.Budišovkou (16:22)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:17)
Svatoňovice; 5 min. zpoždění
Os 13138 Frýdlant n.Ostravicí (16:18) – Valašské Meziříčí (17:17)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:20)
Frýdlant n.Ostravicí; 2 min. zpoždění
Os 13136 Frýdlant n.Ostravicí (15:48) – Frenštát p.Radhoš.m. (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:14)
Frenštát p.Radhoš.m.; 1 min. zpoždění
Os 13135 Valašské Meziříčí (15:36) – Frýdlant n.Ostravicí (16:41)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Frenštát p.Radhoštěm; včas
Os 13134 Frýdlant n.Ostravicí (15:18) – Valašské Meziříčí (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:19)
Valašské Meziříčí; včas
Os 13133 Frenštát p.Radhoš.m. (15:39) – Frýdlant n.Ostravicí (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:14)
Frýdlant n.Ostravicí; 3 min. zpoždění
Os 13041 Velké Losiny (15:31) – Šumperk (15:49)
prav. příj. 15:49 (skut. 15:56)
Šumperk; 7 min. zpoždění
Os 12928 Frýdlant n.Ostravicí (16:16) – Ostravice (16:26)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Frýdl.n.Ostr.-N.D.; 4 min. zpoždění
Os 12833 Frýdek-Místek (15:38) – Český Těšín (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:20)
Český Těšín; 3 min. zpoždění
Os 12832 Český Těšín (15:45) – Frýdek-Místek (16:22)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:19)
Dobrá u Frýdku-Míst.; 3 min. zpoždění
Os 12739 Rudoltice v Čechách (16:18) – Lanškroun (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Lanškroun; včas
Bus Os 12340 Vraňany (16:19) – Horní Beřkovice (16:25)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:20)
Vraňany (NAD); 1 min. zpoždění
Bus Os 12339 Horní Beřkovice (16:08) – Vraňany (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:14)
Vraňany (NAD); včas
Bus Os 11525 Letovice (15:53) – Blansko (16:31)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:20)
Rájec-Jestřebí (NAD); včas
Os 11522 Blansko (15:26) – Letovice (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:13)
Letovice; 6 min. zpoždění
Os 9953 Řevnice (16:24) – Praha hl.n.
prav. odj. 16:24 (předp. 16:24)
Řevnice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9952 Praha hl.n. (16:12) – Řevnice (16:48)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:20)
Praha hl.n.; 8 min. zpoždění
Os 9951 Řevnice (15:54) – Praha hl.n. (16:31)
prav. odj. 16:11 (skut. 16:22)
Praha-Radotín; 11 min. zpoždění
Os 9949 Řevnice (15:24) – Praha hl.n. (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:14)
Praha hl.n.; 13 min. zpoždění
Os 9948 Praha hl.n. (15:12) – Řevnice (15:48)
prav. příj. 15:48 (skut. 16:02)
Řevnice; 14 min. zpoždění
Os 9871 Kladno-Ostrovec (16:20) – Praha Masarykovo n. (17:21)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Kladno město; 1 min. zpoždění
Os 9869 Kladno-Ostrovec (15:20) – Praha Masarykovo n. (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:20)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9824 Praha Masarykovo n. (15:32) – Kralupy nad Vltavou (17:07)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:21)
Unhošť; 1 min. zpoždění
Os 9822 Praha Masarykovo n. (14:32) – Kralupy nad Vltavou (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:07)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9735 Klobuky v Čechách (16:01) – Kralupy nad Vltavou (17:00)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Slaný; včas
Os 9730 Kralupy nad Vltavou (16:22) – Slaný (16:53)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Kralupy nad Vltavou; 2 min. zpoždění
Os 9714 Kralupy nad Vltavou (15:54) – Louny (17:17)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:16)
Podlešín; 1 min. zpoždění
Os 9713 Louny (14:36) – Kralupy nad Vltavou (16:03)
prav. příj. 16:03 (skut. 16:03)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9642 Praha Masarykovo n. (16:12) – Kralupy nad Vltavou (16:45)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Praha-Podbaba; 4 min. zpoždění
Os 9641 Kralupy nad Vltavou (16:12) – Praha Masarykovo n. (16:46)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Řež; 1 min. zpoždění
Os 9558 Všetaty (16:23) – Mladá Boleslav hl.n. (17:00)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Všetaty; včas
Os 9533 Mělník (16:10) – Praha Masarykovo n. (17:20)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Všetaty; včas
Bus Os 9531 Mělník (14:10) – Praha Masarykovo n. (15:20)
prav. příj. 14:30 (skut. 14:30)
Neratovice (NAD); včas
Bus Os 9513 Všetaty (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:20)
prav. příj. 15:30 (skut. 15:33)
Neratovice (NAD); 3 min. zpoždění
Os 9476 Lysá nad Labem (15:45) – Praha hl.n. (16:24)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Balabenka odbočka; 2 min. zpoždění
Os 9475 Praha hl.n. (15:37) – Lysá nad Labem (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:18)
Lysá nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 9426 Milovice (15:54) – Praha Masarykovo n. (16:42)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Praha-H.Počernice; včas
Os 9423 Praha Masarykovo n. (16:20) – Milovice
prav. odj. 16:20
Praha Masarykovo n.; vlak ještě nevyjel
Os 9421 Praha Masarykovo n. (15:20) – Milovice (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:08)
Milovice; 1 min. zpoždění
Bus Os 9342 Kolín (16:23) – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 16:23 (předp. 16:23)
Kolín (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 9341 Praha Masarykovo n. (15:59) – Kolín (17:17)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:24)
Pha-Běchovice Blatov; 8 min. zpoždění
Os 9340 Kolín (15:50) – Praha Masarykovo n. (17:06)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Poříčany; 1 min. zpoždění
Bus Os 9339 Praha Masarykovo n. (15:29) – Kolín (16:42)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:13)
Poříčany (NAD); 2 min. zpoždění
Os 9338 Kolín (15:23) – Praha Masarykovo n. (16:36)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:25)
Praha-Kyje; včas
Bus Os 9337 Praha Masarykovo n. (14:59) – Kolín (16:17)
prav. příj. 15:43 (skut. 15:45)
Poříčany (NAD); 2 min. zpoždění
Os 9336 Kolín (14:50) – Praha Masarykovo n. (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:09)
Praha Masarykovo n.; 3 min. zpoždění
Bus Os 9335 Praha Masarykovo n. (14:29) – Kolín (15:38)
prav. příj. 15:11 (skut. 15:12)
Poříčany (NAD); 1 min. zpoždění
Bus Os 9333 Praha Masarykovo n. (13:59) – Kolín (15:14)
prav. příj. 14:43 (skut. 14:46)
Poříčany (NAD); 3 min. zpoždění
Bus Os 9331 Praha Masarykovo n. (13:29) – Kolín (14:38)
prav. příj. 14:11 (skut. 14:11)
Poříčany (NAD); včas
Os 9269 Zruč nad Sázavou (16:04) – Ledeč nad Sázavou (16:30)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:24)
Chřenovice-Podhradí; včas
Os 9268 Ledeč nad Sázavou (15:34) – Zruč nad Sázavou (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:02)
Zruč nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9247 Čerčany (16:05) – Sázava (16:40)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Vlkovec; 1 min. zpoždění
Os 9219 Čerčany (15:05) – Ledeč nad Sázavou (17:30)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:21)
Český Šternberk zast; 5 min. zpoždění
Os 9216 [Posázaví] Ledeč nad Sázavou (14:34) – Čerčany (16:48)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:24)
Plužiny; 7 min. zpoždění
Os 9147 Praha hl.n. (16:18) – Strančice (16:52)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:20)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 9145 Praha hl.n. (15:48) – Strančice (16:22)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:24)
Světice; 6 min. zpoždění
Os 9144 Strančice (16:08) – Praha hl.n. (16:42)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Praha-Uhříněves; 1 min. zpoždění
Os 9142 Strančice (15:38) – Praha hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:15)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 9018 Čerčany (16:05) – Praha hl.n. (18:04)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Chrást nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9016 Čerčany (15:05) – Praha hl.n. (17:04)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:21)
Davle; včas
Os 9015 Praha hl.n. (15:55) – Čerčany (17:55)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Praha-Zbraslav; 4 min. zpoždění
Os 9014 Čerčany (14:05) – Praha hl.n. (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:10)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 9013 Praha hl.n. (14:55) – Čerčany (16:55)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:14)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 9011 Praha hl.n. (13:55) – Čerčany (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:55)
Čerčany; včas
Os 8950 Nepomuk (16:08) – Plzeň-Jižní Předm. (16:54)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:20)
Blovice; 1 min. zpoždění
Os 8915 Plzeň-Jižní Předm. (16:03) – Horažďovice předm. (17:12)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Šťáhlavy; včas
Os 8914 Horažďovice předm. (14:50) – Plzeň-Jižní Předm. (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:56)
Plzeň-Jižní Předm.; 2 min. zpoždění
Os 8855 Beroun (16:19) – Český Brod (17:51)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Srbsko; včas
Os 8854 Český Brod (16:10) – Beroun (17:42)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:25)
Praha-Klánovice; 1 min. zpoždění
Os 8853 Beroun (15:49) – Český Brod (17:21)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:18)
Černošice; 2 min. zpoždění
Os 8852 Český Brod (15:40) – Beroun (17:12)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:24)
Praha hl.n.; 8 min. zpoždění
Os 8851 Beroun (15:19) – Český Brod (16:51)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:21)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 8850 Český Brod (15:10) – Beroun (16:42)
prav. odj. 16:11 (skut. 16:21)
Praha-Radotín; 10 min. zpoždění
Os 8849 Beroun (14:49) – Český Brod (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:23)
Český Brod; 2 min. zpoždění
Os 8848 Český Brod (14:40) – Beroun (16:12)
prav. příj. 15:59 (skut. 16:24)
Zadní Třebaň; 25 min. zpoždění
Os 8756 Žďár nad Sázavou (15:58) – Havlíčkův Brod (16:32)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Pohled; včas
Os 8737 Veselí nad Lužnicí (15:40) – České Velenice (16:42)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Majdalena; 6 min. zpoždění
Os 8734 České Velenice (15:24) – Veselí nad Lužnicí (16:25)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Frahelž; 6 min. zpoždění
Os 8558 Mělník (16:16) – Mladá Boleslav hl.n. (17:47)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Velký Borek; 3 min. zpoždění
Os 8526 Mladá Boleslav hl.n. (16:21) – Mladějov v Čechách (17:21)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Mladá Boleslav hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 8525 Mladějov v Čechách (15:34) – Mladá Boleslav hl.n. (16:35)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:24)
Kolomuty; 3 min. zpoždění
Os 8524 Mladá Boleslav hl.n. (15:25) – Mladějov v Čechách (16:21)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Malechovice; 6 min. zpoždění
Os 8521 Lomnice nad Popelkou (12:59) – Mělník (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:08)
Mělník; včas
Os 8433 Písek (16:20) – Tábor (17:42)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Písek jih; 1 min. zpoždění
Os 8432 Tábor (16:08) – Písek (17:27)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Padařov; 1 min. zpoždění
Os 8367 Havlíčkův Brod (15:38) – Jihlava město (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:20)
Jihlava město; 6 min. zpoždění
Os 8364 Jihlava město (15:46) – Havlíčkův Brod (16:21)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Mírovka; 6 min. zpoždění
Os 8215 Tábor (15:30) – České Budějovice (16:48)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:24)
Dynín zastávka; 12 min. zpoždění
Os 8214 České Budějovice (15:12) – Tábor (16:20)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:24)
Sezimovo Ústí; 11 min. zpoždění
Os 8015 Strakonice (16:07) – České Budějovice (17:07)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:22)
Ražice; 2 min. zpoždění
Os 8008 České Budějovice (14:42) – Strakonice (15:47)
prav. příj. 15:47 (skut. 15:58)
Strakonice; 11 min. zpoždění
Os 7956 Březnice (16:18) – Protivín (17:23)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Březnice; 4 min. zpoždění
Os 7917 Strakonice (16:21) – Beroun
prav. odj. 16:21 (předp. 16:25)
Strakonice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 4'
Os 7915 Blatná (15:12) – Beroun (16:53)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:22)
Bratkovice; 8 min. zpoždění
Bus Os 7912 Beroun (15:01) – Blatná (16:44)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:20)
Březnice (NAD); 8 min. zpoždění
Os 7853 Plzeň hl.n. (16:03) – Rokycany (16:15)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:17)
Rokycany; 2 min. zpoždění
Os 7852 Hořovice (15:12) – Plzeň hl.n. (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:54)
Plzeň hl.n.; včas
Os 7823 Přeštice (16:08) – Beroun (17:46)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Dobřany zastávka; včas
Os 7821 Přeštice (15:08) – Hořovice (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:21)
Hořovice; včas
Os 7820 Beroun (16:14) – Přeštice (17:48)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Zdice; 1 min. zpoždění
Os 7818 Rokycany (16:02) – Přeštice (16:48)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:25)
Plzeň hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 7816 Beroun (14:14) – Klatovy (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:21)
Klatovy; 4 min. zpoždění
Os 7745 Beroun (15:04) – Rakovník (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:06)
Rakovník; včas
Os 7718 Rakovník (15:50) – Beroun (16:48)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:21)
Zbečno; včas
Os 7717 Beroun (16:00) – Rakovník (16:54)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Račice nad Berounkou; 4 min. zpoždění
Os 7716 Rakovník (14:58) – Beroun (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 16:02)
Beroun; 10 min. zpoždění
Os 7671 Plasy (16:03) – Plzeň hl.n. (16:45)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:20)
Horní Bříza; 1 min. zpoždění
Os 7670 Plzeň hl.n. (15:10) – Plasy (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 16:00)
Plasy; 9 min. zpoždění
Os 7642 Plzeň hl.n. (16:17) – Mladotice (17:07)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Plzeň-Bílá Hora; 2 min. zpoždění
Os 7546 Klatovy (15:35) – Žel.Ruda-Alžbětín (16:40)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:20)
Hamry-Hojsova Stráž; 2 min. zpoždění
Os 7423 Domažlice (15:28) – Plzeň hl.n. (16:40)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:21)
Zbůch; 5 min. zpoždění
Os 7420 Plzeň hl.n. (16:20) – Domažlice (17:26)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Plzeň hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 7418 Plzeň hl.n. (15:18) – Domažlice město (16:40)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Blížejov; včas
Os 7369 Cheb (16:00) – Mariánské Lázně (16:31)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:21)
Dolní Žandov; 4 min. zpoždění
Os 7281 Kozolupy (16:10) – Blovice (16:53)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:20)
Plzeň-Jižní Předm.; včas
Os 7261 Planá u Mar.Lázní (16:08) – Tachov (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Tachov; včas
Os 7230 Domažlice (16:15) – Bělá nad Radbuzou (17:13)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:21)
Domažlice město; 3 min. zpoždění
Os 7226 Domažlice (15:30) – Bělá nad Radbuzou (16:22)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:19)
Svržno; 4 min. zpoždění
Os 7212 Domažlice (14:15) – Planá u Mar.Lázní (16:48)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Tachov zastávka; včas
Os 7211 Planá u Mar.Lázní (15:08) – Domažlice (17:47)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:20)
Třemešné pod Přimdou; včas
Os 7061 Karlovy Vary (15:50) – Chomutov (16:48)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Boč; 2 min. zpoždění
Os 7060 Chomutov (14:56) – Karlovy Vary (16:03)
prav. příj. 16:03 (skut. 16:04)
Karlovy Vary; 1 min. zpoždění
Os 7026 Karlovy Vary dol.n. (15:20) – Cheb (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:20)
Cheb; 2 min. zpoždění
Os 7011 Cheb (15:40) – Kadaň-Prunéřov (17:36)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Chodov; 2 min. zpoždění
Os 6921 Ústí nad Labem hl.n. (16:06) – Praha Masarykovo n. (18:16)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Malé Žernoseky; 1 min. zpoždění
Os 6920 Praha Masarykovo n. (15:42) – Ústí nad Labem hl.n. (17:53)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:18)
Kralupy nad Vltavou; 3 min. zpoždění
Os 6919 Ústí nad Labem hl.n. (15:06) – Praha Masarykovo n. (17:16)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Nové Ouholice; 1 min. zpoždění
Os 6918 Praha Masarykovo n. (14:42) – Ústí nad Labem hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Lukavec; včas
Os 6917 Ústí nad Labem hl.n. (14:06) – Praha Masarykovo n. (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:15)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 6877 Litvínov (15:41) – Děčín hl.n. (16:57)
prav. příj. 15:56 (skut. 16:24)
Oldřichov u Duchcova; 28 min. zpoždění
Os 6872 Děčín hl.n. (15:05) – Litvínov (16:15)
prav. odj. 16:08 (skut. 16:23)
Lom u Mostu; 15 min. zpoždění
Os 6870 Ústí nad Labem hl.n. (14:26) – Litvínov (15:15)
prav. příj. 15:15 (skut. 16:01)
Litvínov; 46 min. zpoždění
Os 6825 Kadaň-Prunéřov (16:23) – Děčín hl.n. (18:24)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Kadaň-Prunéřov; 1 min. zpoždění
Os 6823 Kadaň-Prunéřov (15:23) – Děčín hl.n. (17:24)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Duchcov; včas
Os 6822 Děčín hl.n. (15:30) – Kadaň-Prunéřov (17:35)
prav. odj. 16:24 (skut. 16:24)
Teplice v Čechách; včas
Os 6821 Kadaň-Prunéřov (14:23) – Děčín hl.n. (16:24)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:18)
Povrly; 8 min. zpoždění
Os 6820 Děčín hl.n. (14:30) – Kadaň-Prunéřov (16:35)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Chomutov; včas
Os 6674 Děčín hl.n. (15:36) – Jedlová (16:24)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:22)
Kytlice; 5 min. zpoždění
Os 6663 Rumburk (16:09) – Děčín hl.n. (17:19)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Rybniště; 1 min. zpoždění
Os 6625 Děčín hl.n. (15:20) – Česká Lípa hl.n. (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:03)
Česká Lípa hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6613 Děčín hl.n. (14:45) – Liberec (16:53)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:23)
Rynoltice; 10 min. zpoždění
Os 6610 Liberec (15:02) – Děčín hl.n. (17:10)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:24)
Vlčí Důl-Dobranov; 9 min. zpoždění
Os 6458 Štětí (16:05) – Ústí nad Labem západ (16:51)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Křešice u Litoměřic; 2 min. zpoždění
Os 6428 Litoměřice město (16:18) – Ústí nad Labem západ (16:40)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Velké Žernoseky; 1 min. zpoždění
Os 6427 Ústí nad Labem západ (15:33) – Litoměřice město (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 16:00)
Litoměřice město; 4 min. zpoždění
Os 6373 Nové Město p.Smrkem (16:00) – Liberec (16:58)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Frýdlant v Č. předm.; 1 min. zpoždění
Os 6372 Liberec (15:59) – Jindřichovice p.Smr. (17:09)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Raspenava; 1 min. zpoždění
Os 6371 Nové Město p.Smrkem (15:00) – Liberec (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 15:56)
Liberec; 2 min. náskok
Os 6370 Liberec (14:59) – Nové Město p.Smrkem (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:55)
Nové Město p.Smrkem; včas
Os 6319 Černousy (15:32) – Liberec (16:24)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Liberec; včas
Os 6316 Liberec (15:33) – Černousy (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Černousy; včas
Os 6277 Jaroměř (16:03) – Hradec Králové hl.n. (16:25)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Předměřice nad Labem; 4 min. zpoždění
Os 6272 Hradec Králové hl.n. (15:33) – Jaroměř (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:00)
Jaroměř; 3 min. zpoždění
Os 6249 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Pardubice hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Stéblová; 6 min. zpoždění
Os 6244 Pardubice hl.n. (15:34) – Hradec Králové hl.n. (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:04)
Hradec Králové hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 6147 Louny město (15:52) – Litoměřice hor.nádr. (17:13)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Libochovice město; 1 min. zpoždění
Os 6142 Litoměřice hor.nádr. (14:44) – Louny město (16:01)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:01)
Louny město; včas
Bus Os 6111 Louny město (14:52) – Česká Lípa hl.n. (17:20)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:19)
Litoměřice hor.nádr. (NAD); 2 min. zpoždění
Os 6110 Česká Lípa hl.n. (14:35) – Louny město (17:01)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Libochovice; včas
Os 6052 Nymburk hl.n. (16:23) – Mladá Boleslav město (17:08)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Nymburk hl.n.; včas
Os 6051 Mladá Boleslav město (16:01) – Nymburk hl.n. (16:51)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Dobrovice; 1 min. zpoždění
Os 6050 Nymburk hl.n. (15:04) – Mladá Boleslav město (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:54)
Mladá Boleslav město; 1 min. zpoždění
Os 5961 Kolín (15:36) – Čáslav (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 16:00)
Čáslav; 1 min. zpoždění
Os 5935 Kolín (14:35) – Světlá nad Sázavou (15:38)
prav. příj. 15:38 (skut. 15:56)
Světlá nad Sázavou; 18 min. zpoždění
Os 5918 Žďár nad Sázavou (14:24) – Kolín (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Kolín; včas
Os 5833 Praha Masarykovo n. (15:49) – Kolín (17:25)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:24)
Čelákovice; 3 min. zpoždění
Os 5832 Kolín (15:32) – Praha Masarykovo n. (17:12)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Stratov; 1 min. zpoždění
Os 5831 Praha Masarykovo n. (14:49) – Kolín (16:25)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Kolín-Zálabí; včas
Os 5828 Kolín (14:32) – Praha Masarykovo n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:18)
Praha Masarykovo n.; 6 min. zpoždění
Os 5745 Vrchlabí (15:50) – Trutnov hl.n. (16:37)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:22)
Pilníkov; včas
Os 5742 Trutnov hl.n. (15:24) – Vrchlabí (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:09)
Vrchlabí; včas
Os 5719 Městec Králové (16:05) – Stará Paka (17:28)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:23)
Chlumec nad Cidlinou; včas
Os 5718 Lomnice nad Popelkou (16:11) – Městec Králové (17:52)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Ústí u Staré Paky; 1 min. zpoždění
Os 5649 Týniště nad Orlicí (15:32) – Choceň (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:05)
Choceň; 7 min. zpoždění
Os 5631 Hradec Králové hl.n. (16:19) – Týniště nad Orlicí (16:47)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Hradec Králové zast.; 2 min. zpoždění
Os 5604 Choceň (16:00) – Týniště nad Orlicí (16:25)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:22)
Čermná nad Orlicí; 10 min. zpoždění
Os 5527 Turnov (15:34) – Hradec Králové hl.n. (17:53)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:21)
Jičín; 1 min. zpoždění
Os 5524 Hradec Králové hl.n. (14:04) – Turnov (16:23)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:24)
Hrubá Skála; 17 min. zpoždění
Os 5518 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Turnov (18:23)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:21)
Dlouhé Dvory; 5 min. zpoždění
Os 5516 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Turnov (17:15)
prav. odj. 16:07 (skut. 16:22)
Kovač; 15 min. zpoždění
Os 5515 Turnov (14:45) – Hradec Králové hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:01 (skut. 16:14)
Ostroměř; 13 min. zpoždění
Os 5513 Turnov (13:34) – Hradec Králové hl.n. (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:54)
Hradec Králové hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5474 Trutnov hl.n. (15:40) – Svoboda nad Úpou (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:55)
Svoboda nad Úpou; včas
Os 5473 Svoboda nad Úpou (15:59) – Trutnov hl.n. (16:15)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:14)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5383 Hlinsko v Čechách (15:08) – Havlíčkův Brod (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:54)
Havlíčkův Brod; 1 min. zpoždění
Os 5382 Havlíčkův Brod (16:13) – Hlinsko v Čechách (17:00)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Rozsochatec; včas
Os 5346 Žďárec u Skutče (16:07) – Pardubice hl.n. (17:03)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:24)
Vrbatův Kostelec; 9 min. zpoždění
Os 5341 Pardubice hl.n. (16:18) – Skuteč (17:26)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Pardubice hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 5339 Pardubice hl.n. (15:19) – Žďárec u Skutče (16:18)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:24)
Prosetín; 9 min. zpoždění
Os 5302 Havlíčkův Brod (15:13) – Pardubice hl.n. (17:40)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Pokřikov; 6 min. zpoždění
Sp 5289 Nürnberg Hbf – Cheb
prav. odj. 16:12
Cheb st.hr.; vlak ještě nepřijel do ČR
Os 5224 Hradec Králové hl.n. (15:34) – Chlumec nad Cidlinou (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:04)
Chlumec nad Cidlinou; 3 min. náskok
Os 5209 Chlumec nad Cidlinou (15:50) – Hradec Králové hl.n. (16:27)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:24)
Plačice odbočka; 3 min. zpoždění
Os 5208 Týniště nad Orlicí (16:08) – Chlumec nad Cidlinou (17:08)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:22)
Třebechovice p.Oreb.; 5 min. zpoždění
Os 5207 Chlumec nad Cidlinou (14:50) – Týniště nad Orlicí (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:55)
Týniště nad Orlicí; 3 min. zpoždění
Os 5117 Hronov (15:10) – Čermná nad Orlicí (16:45)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:17)
Týniště nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 5116 Choceň (14:55) – Náchod (16:39)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:15)
Nové Město n.Metují; 1 min. zpoždění
Os 5106 Hradec Králové hl.n. (15:14) – Česká Skalice (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:58)
Česká Skalice; 2 min. zpoždění
Os 5103 Česká Skalice (16:01) – Jaroměř (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:13)
Jaroměř; včas
Bus Os 5018 Ústí nad Orlicí (15:48) – Kolín (18:28)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:18)
Choceň (NAD); včas
Os 5017 Kolín (15:44) – Ústí nad Orlicí (18:06)
prav. odj. 15:58 (skut. 16:23)
Záboří nad Labem; 25 min. zpoždění
Os 5016 Česká Třebová (14:28) – Kolín (17:24)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:20)
Pardubice hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 5015 Kolín (14:44) – Ústí nad Orlicí (17:06)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Dobříkov u Chocně; 6 min. zpoždění
Os 5014 Ústí nad Orlicí (13:48) – Kolín (16:28)
prav. příj. 16:02 (skut. 16:24)
Lhota pod Přeloučí; 22 min. zpoždění
Bus Os 5013 Kolín (13:44) – Ústí nad Orlicí (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:12)
Ústí nad Orlicí (NAD); 6 min. zpoždění
Os 4938 Židlochovice (16:06) – Brno hl.n. (16:30)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Modřice; 2 min. zpoždění
Os 4937 Brno hl.n. (15:55) – Židlochovice (16:19)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:18)
Židlochovice; včas
Os 4936 Židlochovice (15:36) – Brno hl.n. (16:00)
prav. příj. 16:00 (skut. 16:03)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4935 Brno hl.n. (15:28) – Židlochovice (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 15:57)
Židlochovice; 6 min. zpoždění
Os 4843 Třebíč (15:44) – Brno hl.n. (17:09)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:21)
Náměšť nad Oslavou; 9 min. zpoždění
Os 4839 Zastávka u Brna (16:20) – Brno hl.n. (16:53)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Rosice u Brna; 1 min. zpoždění
Os 4837 Třebíč (14:36) – Brno hl.n. (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:13)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4834 Brno hl.n. (16:17) – Zastávka u Brna (16:52)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4832 Brno hl.n. (15:48) – Třebíč (17:19)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Zastávka u Brna; 5 min. zpoždění
Os 4658 Hustopeče u Brna (15:37) – Tišnov (16:59)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Brno-Čer.zhl.Táb.odb (11458); 2 min. zpoždění
Os 4656 Hustopeče u Brna (14:40) – Tišnov (15:59)
prav. příj. 15:59 (skut. 16:04)
Tišnov; 5 min. zpoždění
Os 4655 Tišnov (15:59) – Hustopeče u Brna (17:18)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:24)
Brno-Řečkovice; 5 min. zpoždění
Os 4653 Tišnov (14:59) – Hustopeče u Brna (16:22)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:21)
Šakvice; 6 min. zpoždění
Os 4651 Tišnov (14:30) – Hustopeče u Brna (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 16:02)
Hustopeče u Brna; 8 min. zpoždění
Os 4619 Žďár nad Sázavou (15:41) – Hustopeče u Brna (17:54)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:23)
Vlkov u Tišnova; 11 min. zpoždění
Os 4618 Hustopeče u Brna (16:04) – Křižanov (18:03)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:18)
Šakvice; 8 min. zpoždění
Os 4617 Žďár nad Sázavou (14:34) – Hustopeče u Brna (16:54)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:23)
Brno hl.n.; 14 min. zpoždění
Os 4616 Hustopeče u Brna (15:04) – Žďár nad Sázavou (17:24)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:18)
Brno-Královo Pole; 12 min. zpoždění
Os 4614 Hustopeče u Brna (14:04) – Žďár nad Sázavou (16:20)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:20)
Žďár nad Sázavou; včas
Os 4523 Znojmo (15:56) – Břeclav (17:11)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Hrušovany n.J.-Šanov; včas
Os 4521 Znojmo (14:56) – Břeclav (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:20)
Břeclav; 6 min. zpoždění
Os 4518 Břeclav (15:37) – Znojmo (16:54)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Jevišovka; 4 min. zpoždění
Os 4516 Břeclav (14:40) – Znojmo (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:56)
Znojmo; 2 min. zpoždění
Os 4444 Brno hl.n. (15:56) – Moravské Bránice (16:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Silůvky; 1 min. zpoždění
Os 4441 Moravské Bránice (15:31) – Brno hl.n. (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:05)
Brno hl.n.; včas
Os 4218 Přerov (15:41) – Břeclav (17:25)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:22)
Otrokovice; 8 min. zpoždění
Os 4217 Břeclav (15:35) – Přerov (17:16)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:24)
Kostelany n.Moravou; 3 min. zpoždění
Os 4216 Přerov (14:38) – Břeclav (16:25)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Moravská Nová Ves; 6 min. zpoždění
Os 4215 Břeclav (14:35) – Přerov (16:23)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:24)
Břest; 12 min. zpoždění
Os 4177 Kyjov (16:03) – Veselí nad Moravou (16:31)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:20)
Bzenec; včas
Os 4176 Veselí nad Moravou (15:25) – Kyjov (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 15:54)
Kyjov; 3 min. zpoždění
Os 4151 Brno-Židenice (15:55) – Nemotice (16:52)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Křenovice dol.nádr.; 6 min. zpoždění
Os 4150 Nemotice (16:09) – Brno-Židenice (17:04)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Nevojice; 1 min. zpoždění
Os 4148 Nemotice (15:09) – Brno-Židenice (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:09)
Brno-Židenice; 5 min. zpoždění
Os 4121 Brno hl.n. (16:14) – Staré Město u U.H. (18:46)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Brno-Černovice odb.; 2 min. zpoždění
Os 4119 Brno hl.n. (14:14) – Uherské Hradiště (16:27)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:24)
Ostrožská Nová Ves; 8 min. zpoždění
Os 4118 Uherské Hradiště (15:35) – Brno hl.n. (17:48)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:21)
Vlkoš; 6 min. zpoždění
Os 4037 Brno hl.n. (16:06) – Křenovice hor.nádr. (16:35)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:18)
Brno-Chrlice; 1 min. zpoždění
Os 4035 Brno hl.n. (15:35) – Sokolnice-Telnice (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:55)
Sokolnice-Telnice; 2 min. zpoždění
Os 4034 Křenovice hor.nádr. (15:58) – Brno hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:17)
Brno-Chrlice; 1 min. zpoždění
Os 4032 Sokolnice-Telnice (15:39) – Brno hl.n. (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:56)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 3984 Hulín (16:03) – Kroměříž (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:16)
Kroměříž; 5 min. zpoždění
Bus Os 3926 Rožnov pod Radhoštěm (14:59) – Kojetín (16:49)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:22)
Třebětice (NAD); 12 min. zpoždění
Os 3921 Kojetín (16:21) – Rožnov pod Radhoštěm
prav. odj. 16:21 (předp. 16:26)
Kojetín; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Bus Os 3919 Kojetín (15:21) – Rožnov pod Radhoštěm (17:32)
prav. příj. 16:25 (skut. 16:24)
Bystřice p.Hostýnem (NAD); včas
Os 3917 Kojetín (14:21) – Valašské Meziříčí (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:11)
Valašské Meziříčí; 5 min. zpoždění
Os 3916 Rožnov pod Radhoštěm (16:03) – Kojetín (17:49)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:23)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3915 Kojetín (13:21) – Rožnov pod Radhoštěm (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:54)
Rožnov pod Radhoštěm; včas
Os 3914 Rožnov pod Radhoštěm (13:58) – Kojetín (15:49)
prav. příj. 15:49 (skut. 16:01)
Kojetín; 12 min. zpoždění
Os 3883 České Budějovice (15:01) – Horní Dvořiště (16:08)
prav. příj. 16:08 (skut. 16:08)
Horní Dvořiště; včas
Os 3854 Horní Dvořiště (15:53) – České Budějovice (16:57)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:18)
Omlenice; 6 min. zpoždění
Os 3832 Nezamyslice (16:23) – Olomouc hl.n.
prav. odj. 16:23 (předp. 16:23)
Nezamyslice; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 0'
Os 3828 Nezamyslice (15:23) – Olomouc hl.n. (16:25)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:24)
Grygov; 5 min. zpoždění
Os 3827 Olomouc hl.n. (15:33) – Nezamyslice (16:33)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:24)
Kojetín; 8 min. zpoždění
Sp 3804 [Donau Moldau] Linz Hbf – České Budějovice (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 16:12)
České Budějovice; 14 min. zpoždění
Os 3785 Česká Třebová (16:04) – Zábřeh na Moravě (16:43)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Luková u Rudol. v Č.; 1 min. zpoždění
Bus Os 3734 Nezamyslice (16:17) – Kouty nad Desnou
prav. odj. 16:17 (předp. 16:22)
Nezamyslice (NAD); vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Os 3733 Kouty nad Desnou (15:50) – Olomouc hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:24)
Rapotín; 11 min. zpoždění
Os 3732 Nezamyslice (15:17) – Kouty nad Desnou (18:04)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:24)
Kožušany; 7 min. zpoždění
Os 3731 Kouty nad Desnou (14:50) – Nezamyslice (17:39)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Bus Os 3729 Kouty nad Desnou (13:48) – Nezamyslice (16:39)
prav. odj. 16:11 (skut. 16:18)
Bedihošť (NAD); 7 min. zpoždění
Os 3728 Nezamyslice (14:17) – Kouty nad Desnou (17:06)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Bludov; 2 min. zpoždění
Os 3726 Nezamyslice (13:17) – Kouty nad Desnou (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:14)
Kouty nad Desnou; 8 min. zpoždění
Os 3662 Hanušovice (16:18) – Šumperk (17:04)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:25)
Raškov; 2 min. zpoždění
Os 3661 Šumperk (15:15) – Hanušovice (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 15:57)
Hanušovice; 4 min. zpoždění
Os 3636 Šumperk (14:50) – Olomouc hl.n. (16:15)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:15)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3613 Šumperk (16:14) – Jeseník (18:03)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Bludov; 2 min. zpoždění
Os 3612 Jeseník (15:47) – Šumperk (17:29)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Branná; včas
Os 3611 Šumperk (14:14) – Jeseník (16:03)
prav. příj. 16:03 (skut. 16:03)
Jeseník; včas
Os 3558 Moravský Beroun (15:33) – Olomouc hl.n. (16:27)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Bystrovany; 2 min. zpoždění
Os 3557 Olomouc hl.n. (15:42) – Hrubá Voda (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:15)
Hrubá Voda; 1 min. zpoždění
Os 3524 Opava východ (15:39) – Rýmařov (17:42)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:17)
Krnov; 1 min. zpoždění
Os 3521 Rýmařov (14:25) – Opava východ (16:21)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:21)
Opava východ; včas
Os 3426 Český Těšín (15:44) – Opava východ (17:13)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:25)
Ostrava-Kunčice; 6 min. zpoždění
Os 3424 Český Těšín (14:46) – Opava východ (16:14)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:14)
Opava východ; včas
Os 3423 Opava východ (15:42) – Český Těšín (17:12)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:16)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Os 3421 Opava východ (14:42) – Český Těšín (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:15)
Český Těšín; 4 min. zpoždění
Os 3333 Olomouc hl.n. (14:51) – Hranice na Moravě (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:58)
Hranice na Moravě; 6 min. zpoždění
Bus Os 3320 Studénka (15:50) – Hranice na Moravě (16:30)
prav. příj. 16:01 (skut. 16:04)
Suchdol nad Odrou (NAD); 3 min. zpoždění
Bus Os 3319 Hranice na Moravě (16:46) – Suchdol nad Odrou (17:03)
prav. odj. 16:46 (skut. 16:14)
Hranice na Moravě (NAD); 32 min. náskok
Os 3306 Bohumín (14:17) – Přerov (15:49)
prav. příj. 15:49 (skut. 15:58)
Přerov; 9 min. zpoždění
Os 3220 Vsetín (16:05) – Přerov (17:24)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Valašské Meziříčí; 1 min. zpoždění
Os 3218 Vsetín (15:10) – Přerov (16:24)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:21)
Prosenice; 3 min. zpoždění
Os 3056 Petrovice u Karviné (16:22) – Mošnov, Ostr.Airport (17:16)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Petrovice u Karviné; 1 min. zpoždění
Os 3055 Mošnov, Ostr.Airport (15:47) – Ostrava-Svinov (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:12)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Os 2947 Studénka (16:13) – Mosty u Jablunkova (17:53)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:23)
Jistebník; 5 min. zpoždění
Os 2945 Ostrava-Svinov (15:34) – Mosty u Jablunkova (16:53)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Český Těšín; 6 min. zpoždění
Os 2944 Mosty u Jablunkova (16:07) – Studénka (17:52)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:22)
Bystřice (Bystrzyca); 1 min. zpoždění
Os 2942 Mosty u Jablunkova (15:07) – Ostrava-Svinov (16:27)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:23)
Bohumín předn.; 10 min. zpoždění
Os 2910 Čadca – Mosty u Jablunkova (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:56)
Mosty u Jablunkova; 2 min. zpoždění
Os 2909 Mosty u Jablunkova (16:06) – Čadca
prav. odj. 16:11 (skut. 16:11)
Mosty u Jabl.st.hr.; včas
Os 2873 Ostrava-Svinov (15:54) – Ostrava-Kunčice (16:06)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:06)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 2870 Ostrava-Kunčice (15:52) – Ostrava-Svinov (16:04)
prav. příj. 16:04 (skut. 16:03)
Ostrava-Svinov; včas
Bus Os 2721 Hodonín (16:06) – Javorník n.Vel.zast. (17:26)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:06)
Hodonín (NAD); včas
Os 2719 Hodonín (15:06) – Javorník n.Vel.zast. (16:29)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:24)
Lipov; 6 min. zpoždění
Bus Os 2716 Velká nad Veličkou (15:34) – Hodonín (16:58)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Strážnice (NAD); 1 min. zpoždění
Bus Os 2714 Velká nad Veličkou (14:39) – Hodonín (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 15:58)
Hodonín (NAD); včas
Bus Os 2666 Liberec (15:29) – Harrachov (16:54)
prav. příj. 15:49 (skut. 15:51)
Jablonec nad Nisou (NAD); 2 min. zpoždění
Os 2664 Liberec (14:29) – Szklarska Poreba Go.
prav. odj. 15:58 (skut. 16:02)
Harrachov st.hr.; 4 min. zpoždění
Bus Os 2663 Harrachov (15:57) – Liberec (17:21)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Tanvald (NAD); 1 min. zpoždění
Os 2661 Szklarska Poreba Go. – Liberec (16:21)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Liberec-Rochlice (91661); 4 min. zpoždění
Os 2553 Praha hl.n. (16:05) – Benešov u Prahy (17:07)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:24)
Praha-H.Měcholupy; 2 min. zpoždění
Os 2552 Benešov u Prahy (16:22) – Praha hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Benešov u Prahy; včas
Os 2551 Praha hl.n. (15:35) – Benešov u Prahy (16:37)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:23)
Senohraby; 4 min. zpoždění
Os 2550 Benešov u Prahy (15:52) – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Světice; 1 min. zpoždění
Os 2549 Praha hl.n. (15:05) – Benešov u Prahy (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:10)
Benešov u Prahy; 3 min. zpoždění
Os 2548 Benešov u Prahy (15:22) – Praha hl.n. (16:22)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2464 Kutná Hora město (16:19) – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 16:19 (předp. 16:24)
Kutná Hora město; vlak ještě nevyjel; předp. zpožd. 5'
Os 2432 Zruč nad Sázavou (15:20) – Kutná Hora hl.n. (16:54)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:18)
Malešov; 2 min. náskok
Os 2429 Kutná Hora hl.n. (16:03) – Zbraslavice (16:46)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:25)
Kutná Hora město; 15 min. zpoždění
Os 2427 Kutná Hora hl.n. (15:03) – Zruč nad Sázavou (16:10)
prav. příj. 16:10 (skut. 16:11)
Zruč nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 2355 Břeclav (16:12) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:16 (skut. 16:23)
Břeclav st.hr.; 7 min. zpoždění
Os 2351 Břeclav (15:22) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Deutsch Wagram; 2 min. zpoždění
Os 2348 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (18:29)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Leobersdorf; 1 min. zpoždění
Os 2347 Břeclav (14:22) – Wiener Neustadt Hbf
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Gumpoldskirchen; včas
Os 2344 Wiener Neustadt Hbf – Břeclav (17:29)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:23)
Wien Floridsdorf; 4 min. zpoždění
Os 2343 Břeclav (13:22) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 15:47 (skut. 15:50)
Wiener Neustadt Hbf; 3 min. zpoždění
Os 2340 Payerbach-Reichenau – Břeclav (16:29)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:23)
Bernhardsthal; 1 min. zpoždění
Os 2249 Znojmo (14:57) – Payerbach-Reichenau
prav. příj. 16:21 (skut. 16:23)
Wien Handelskai; 2 min. zpoždění
Os 2246 Wiener Neustadt Hbf – Znojmo (18:36)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Baden b.Wien; 1 min. zpoždění
Os 2241 Znojmo (12:57) – Wiener Neustadt Hbf
prav. příj. 15:24 (skut. 15:24)
Wiener Neustadt Hbf; včas
Os 2238 Wien Meidling – Znojmo (16:36)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:18)
Retz; 1 min. zpoždění
Os 2174 České Velenice (16:03) – České Budějovice (16:49)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:25)
Jílovice; 3 min. zpoždění
Os 2173 České Budějovice (15:11) – České Velenice (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:03)
České Velenice; 6 min. zpoždění
Os 2165 České Budějovice (16:10) – České Velenice (16:57)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:24)
N.Ves u Č.Budějovic; 5 min. zpoždění
Sp 2125 České Velenice (15:07) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. příj. 16:21 (skut. 16:24)
Eggenburg; 3 min. zpoždění
Sp 2123 České Velenice (13:07) – Wien Franz-Josefs-Bahnhof
prav. odj. 15:29 (skut. 15:30)
Wien Spittelau; 1 min. zpoždění
Sp 2118 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (18:29)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:23)
Wien Heiligenstadt; 3 min. zpoždění
Sp 2114 Wien Franz-Josefs-Bahnhof – České Velenice (16:49)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:21)
Schwarzenau; 1 min. zpoždění
Os 2018 Dobříš (16:06) – Praha hl.n. (17:34)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Nová Ves pod Pleší; 1 min. zpoždění
Os 2017 Praha hl.n. (15:25) – Čisovice (16:23)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:25)
Čisovice; 2 min. zpoždění
Os 2016 Čisovice (15:37) – Praha hl.n. (16:34)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Praha-Braník; 4 min. zpoždění
Os 2015 Praha hl.n. (14:25) – Dobříš (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:55)
Dobříš; 1 min. zpoždění
Sp 1951 Klášterec nad Ohří (14:51) – Ústí nad Labem hl.n. (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:17)
Ústí nad Labem hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1948 Ústí nad Labem hl.n. (15:42) – Chomutov (16:52)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:23)
Bílina; 5 min. zpoždění
Sp 1926 [HORÁCKÝ EXPRES] Brno hl.n. (14:41) – Třebíč (15:56)
prav. odj. 15:50 (skut. 16:24)
Vladislav; 34 min. zpoždění
Sp 1917 [Renesance] Havlíčkův Brod (16:03) – Slavonice (18:26)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:23)
Dobronín; 7 min. zpoždění
Sp 1916 [Renesance] Telč (15:36) – Havlíčkův Brod (16:57)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Kostelec u Jihlavy; 6 min. zpoždění
Sp 1915 [Renesance] Havlíčkův Brod (15:03) – Telč (16:31)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Sedlejov; 1 min. zpoždění
Sp 1914 [Renesance] Dačice (14:07) – Havlíčkův Brod (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:01)
Havlíčkův Brod; 4 min. zpoždění
Sp 1899 Náchod (16:12) – Choceň (17:11)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Václavice; 3 min. zpoždění
Sp 1886 Choceň (14:48) – Náchod (15:51)
prav. příj. 15:51 (skut. 16:01)
Náchod; 10 min. zpoždění
Sp 1873 Broumov (16:01) – Starkoč (17:17)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Březová u Broumova; 1 min. zpoždění
Sp 1871 Broumov (15:02) – Starkoč (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:17)
Starkoč; včas
Sp 1868 Starkoč (15:42) – Broumov (16:56)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Česká Metuje; 1 min. zpoždění
Sp 1866 [Dobrošov] Hradec Králové hl.n. (14:31) – Broumov (16:29)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Hynčice; 3 min. zpoždění
Sp 1864 Starkoč (14:42) – Broumov (15:56)
prav. příj. 15:56 (skut. 15:58)
Broumov; 2 min. zpoždění
Sp 1838 Letohrad (15:33) – Hradec Králové hl.n. (16:53)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Častolovice; 3 min. zpoždění
Sp 1835 Hradec Králové hl.n. (15:05) – Letohrad (16:30)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:19)
Bohousová; 5 min. zpoždění
Sp 1818 Trutnov hl.n. (16:11) – Kolín (19:10)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:19)
Pilníkov; včas
Sp 1817 Čáslav (16:22) – Trutnov hl.n. (19:49)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Čáslav; včas
Sp 1815 Čáslav (14:18) – Trutnov hl.n. (17:33)
prav. odj. 16:12 (skut. 16:18)
Horní Nová Ves; 6 min. zpoždění
Sp 1814 Trutnov hl.n. (14:25) – Kolín (17:10)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:22)
Luková; 2 min. zpoždění
Sp 1799 Hradec Králové hl.n. (16:04) – Týniště nad Orlicí (16:24)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:21)
Třebechovice p.Oreb.; 4 min. zpoždění
Sp 1796 Týniště nad Orlicí (15:34) – Hradec Králové hl.n. (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:01)
Hradec Králové hl.n.; 4 min. zpoždění
Sp 1771 Brno hl.n. (15:28) – Staré Město u U.H. (17:26)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Jestřabice; 1 min. zpoždění
Sp 1770 Staré Město u U.H. (14:27) – Brno hl.n. (16:33)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Brno-Slatina; včas
Bus Sp 1759 Choceň (15:52) – Blansko (18:36)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:18)
Ústí nad Orlicí (NAD); 4 min. náskok
Bus Sp 1757 Česká Třebová (14:48) – Blansko (16:36)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:06)
Skalice nad Svitavou (NAD); 4 min. náskok
Bus Sp 1754 Blansko (15:24) – Česká Třebová (17:11)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:15)
Letovice (NAD); 6 min. zpoždění
Sp 1747 Moravské Bránice (16:00) – Brno hl.n. (16:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Sp 1744 Brno hl.n. (15:31) – Moravské Bránice (15:58)
prav. příj. 15:58 (skut. 15:59)
Moravské Bránice; 1 min. zpoždění
Sp 1721 Strakonice (15:15) – Tábor (16:43)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:24)
Milevsko; 10 min. zpoždění
Sp 1720 Tábor (15:08) – Strakonice (16:32)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:25)
Ražice; 5 min. zpoždění
Sp 1697 Plzeň hl.n. (14:58) – Strakonice (16:18)
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Strakonice; 6 min. zpoždění
Sp 1647 Štramberk (15:25) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:13)
prav. příj. 16:13 (skut. 16:13)
Ostrava hl.n.frýd.k.; včas
Sp 1644 Ostrava hl.n.frýd.k. (15:53) – Štramberk (16:39)
prav. odj. 16:13 (skut. 16:20)
Studénka; 7 min. zpoždění
Sp 1626 Třinec (Trzyniec) (16:06) – Opava východ (17:36)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:24)
Albrechtice u Č.Těš.; včas
Sp 1625 Opava východ (16:24) – Český Těšín (17:41)
prav. odj. 16:24 (skut. 16:24)
Opava východ; včas
Sp 1623 Ostrava-Stodolní (16:03) – Český Těšín (16:41)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Šenov; 6 min. zpoždění
Sp 1577 Kladno-Ostrovec (15:05) – Praha Masarykovo n. (15:52)
prav. příj. 15:52 (skut. 15:54)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
Sp 1576 Praha Masarykovo n. (16:18) – Rakovník (18:01)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Praha-Bubny; včas
Sp 1574 Praha Masarykovo n. (16:02) – Kladno-Ostrovec (16:50)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Praha-Ruzyně; včas
Sp 1572 Praha Masarykovo n. (15:18) – Kladno-Ostrovec (16:17)
prav. příj. 16:17 (skut. 16:17)
Kladno-Ostrovec; včas
Sp 1547 [Jizera] Turnov (15:24) – Praha Masarykovo n. (17:54)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Chotětov; včas
Sp 1544 Praha Masarykovo n. (16:06) – Turnov (18:28)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Úholičky (91544); 1 min. zpoždění
Sp 1542 [Jizera] Praha Masarykovo n. (14:06) – Turnov (16:32)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Loukov u Mnich.Hrad.; včas
Sp 1505 [Sázava] Praha hl.n. (15:56) – Benešov u Prahy (16:49)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Říčany; 2 min. zpoždění
Sp 1494 Praha Masarykovo n. (16:21) – Louny (18:26)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
Sp 1480 Pardubice hl.n. (16:07) – Jaroměř (16:58)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:22)
Opatovice-Pohřebačka; 3 min. zpoždění
Sp 1475 Jaroměř (15:03) – Pardubice hl.n. (15:53)
prav. příj. 15:53 (skut. 16:04)
Pardubice hl.n.; 11 min. zpoždění
Sp 1460 Hlinsko v Čechách (15:03) – Pardubice hl.n. (16:07)
prav. příj. 16:07 (skut. 16:22)
Pardubice hl.n.; 15 min. zpoždění
Sp 1459 Pardubice hl.n. (15:53) – Hlinsko v Čechách (16:55)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Slatiňany; 6 min. zpoždění
Sp 1457 Pardubice-Rosice n.L (15:08) – Havlíčkův Brod (16:53)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:21)
Stružinec; 5 min. zpoždění
Sp 1444 Krnov (15:05) – Jeseník (16:36)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Písečná; včas
Sp 1429 Hranice na Moravě (15:56) – Vsetín (16:45)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Lhotka nad Bečvou; 4 min. zpoždění
Sp 1409 Zábřeh na Moravě (15:31) – Jeseník (16:58)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:24)
Potůčník; 18 min. zpoždění
Sp 1404 Jeseník (15:01) – Zábřeh na Moravě (16:25)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Postřelmov; 3 min. zpoždění
Sp 1391 Svoboda nad Úpou (15:20) – Hradec Králové hl.n. (16:57)
prav. příj. 16:20 (skut. 16:24)
Starkoč; 4 min. zpoždění
Sp 1388 Hradec Králové hl.n. (15:04) – Svoboda nad Úpou (16:35)
prav. příj. 16:23 (skut. 16:24)
Trutnov-Zelená Louka; 1 min. zpoždění
R 949 [Hradečan] Praha hl.n. (15:08) – Hradec Králové hl.n. (16:50)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Převýšov; 1 min. zpoždění
R 944 [Hradečan] Hradec Králové hl.n. (15:08) – Praha hl.n. (16:49)
prav. odj. 16:27 (skut. 16:24)
Tuklaty; 3 min. náskok
R 931 [Krakonoš] Praha hl.n. (16:08) – Trutnov hl.n. (19:20)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Praha-Běchovice; 4 min. zpoždění
R 929 [Krakonoš] Praha hl.n. (14:08) – Trutnov hl.n. (17:20)
prav. odj. 16:19 (skut. 16:23)
Jaroměř; 4 min. zpoždění
R 924 [Krakonoš] Trutnov hl.n. (14:42) – Praha hl.n. (17:49)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:23)
Lhota pod Libčany; 7 min. zpoždění
R 911 Brno hl.n. (15:18) – Šumperk (17:45)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:24)
Nezamyslice (10911); 4 min. zpoždění
R 906 [Bouzov] Šumperk (14:09) – Brno hl.n. (16:47)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Blažovice; 1 min. zpoždění
R 904 [Bouzov] Šumperk (16:09) – Brno hl.n. (18:46)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Zábřeh na Moravě; včas
R 893 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (14:34) – Luhačovice (19:22)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:23)
Moravany; 17 min. zpoždění
R 891 [Slovácký expres] Praha-Vršovice (12:34) – Luhačovice (17:22)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Huštěnovice; 5 min. zpoždění
R 888 Luhačovice (10:31) – Praha-Vršovice (15:47)
prav. příj. 15:47 (skut. 16:05)
Praha-Vršovice (90888); 18 min. zpoždění
R 886 [Slovácký expres] Luhačovice (12:32) – DKV Praha PJ Pha jih (17:49)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:25)
Chvaletice; včas
R 884 [Slovácký expres] Luhačovice (14:31) – Praha-Vršovice (19:46)
prav. příj. 16:09 (skut. 16:24)
Přerov; 15 min. zpoždění
R 873 [Svitava] Praha-Vršovice (15:34) – Blansko (19:19)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:18)
Pečky; 3 min. zpoždění
Bus R 871 [Svitava] Praha-Vršovice (13:34) – Blansko (17:19)
prav. odj. 16:03 (skut. 16:18)
Svitavy (NAD); 15 min. zpoždění
Bus R 869 [Svitava] Praha-Vršovice (11:34) – Blansko (15:19)
prav. příj. 15:19 (skut. 16:04)
Blansko (NAD); 45 min. zpoždění
R 866 Blansko (12:39) – DKV Praha PJ Pha jih (16:49)
prav. odj. 16:26 (skut. 16:23)
Praha-Běchovice (90866); 3 min. náskok
R 864 [Svitava] Blansko (14:38) – Praha-Vršovice (18:49)
prav. příj. 16:24 (skut. 16:22)
Ústí nad Orlicí; 2 min. náskok
R 851 [Praděd] Olomouc hl.n. (15:05) – Ostrava-Svinov (17:58)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:17)
Valšov; 3 min. zpoždění
R 849 [Praděd] Olomouc hl.n. (13:05) – Ostrava střed (16:16)
prav. příj. 16:16 (skut. 16:17)
Ostrava střed; 1 min. zpoždění
R 844 [Praděd] Ostrava střed (13:42) – Olomouc hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Domašov nad Bystřicí; 4 min. zpoždění
R 842 [Praděd] Ostrava střed (15:42) – Olomouc hl.n. (18:52)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:22)
Opava východ; včas
R 825 [Moravan] Brno hl.n. (15:34) – Hodonín (16:33)
prav. odj. 16:11 (skut. 16:24)
Ladná; 13 min. zpoždění
R 822 [Moravan] Hodonín (15:24) – Brno hl.n. (16:22)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:23)
Modřice; 8 min. zpoždění
R 811 [Moravan] Brno hl.n. (14:36) – Olomouc hl.n. (16:49)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:23)
Tlumačov; 8 min. zpoždění
R 806 [Moravan] Olomouc hl.n. (15:08) – Brno hl.n. (17:22)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:24)
Rohatec; 9 min. zpoždění
R 775 [Berounka] Žel.Ruda-Alžbětín (16:17) – Praha hl.n. (19:51)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:24)
Železná Ruda centrum; 3 min. zpoždění
R 771 [Berounka] Klatovy (15:30) – Praha hl.n. (17:51)
prav. příj. 16:19 (skut. 16:24)
Plzeň hl.n.; 5 min. zpoždění
R 769 [Berounka] Klatovy (14:28) – Praha hl.n. (16:51)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:23)
Dobřichovice; včas
R 764 [Berounka] Praha hl.n. (14:08) – Klatovy (16:27)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:22)
Přeštice; 16 min. zpoždění
R 762 [Berounka] Praha hl.n. (15:08) – Klatovy (17:29)
prav. příj. 16:06 (skut. 16:24)
Hořovice; 18 min. zpoždění
R 760 [Berounka] Praha hl.n. (16:08) – Klatovy (18:27)
prav. příj. 16:14 (skut. 16:19)
Praha-Smíchov; 5 min. zpoždění
R 725 [Vltava] Praha-Holešovice (16:07) – České Budějovice (18:51)
prav. příj. 16:15 (skut. 16:22)
Praha hl.n.; 7 min. zpoždění
R 723 [Lužnice] Praha-Holešovice (15:07) – České Velenice (18:33)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:24)
Olbramovice; 3 min. zpoždění
R 721 [Vltava] Praha-Holešovice (14:07) – České Budějovice (16:51)
prav. příj. 16:22 (skut. 16:23)
Veselí nad Lužnicí; 1 min. zpoždění
R 714 [Vltava] České Budějovice (14:08) – Praha-Holešovice (16:49)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Praha-Eden; 1 min. zpoždění
R 712 [Vltava] České Budějovice (15:08) – Praha-Holešovice (17:49)
prav. odj. 16:26 (skut. 16:22)
Heřmaničky; 4 min. náskok
R 708 [Vltava] České Budějovice (16:08) – Praha-Holešovice (18:49)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:21)
Č.Budějovice s.zast.; 11 min. zpoždění
R 689 [Labe] Děčín hl.n. (15:25) – Praha hl.n. (17:12)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Hněvice; 2 min. zpoždění
R 687 [Labe] Ústí nad Labem hl.n. (14:42) – Praha hl.n. (16:12)
prav. příj. 16:12 (skut. 16:11)
Praha hl.n.; včas
R 684 [Labe] Praha hl.n. (14:46) – Děčín hl.n. (16:34)
prav. odj. 16:25 (skut. 16:24)
Povrly; včas
R 682 [Labe] Praha hl.n. (15:46) – Ústí nad Labem hl.n. (17:16)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Kralupy nad Vltavou; 5 min. zpoždění
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (14:03) – Brno hl.n. (20:14)
prav. odj. 16:07 (skut. 16:24)
Hosín; 17 min. zpoždění
R 667 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (12:03) – Brno hl.n. (18:14)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:23)
Rantířov; 17 min. zpoždění
R 666 Brno hl.n. (9:44) – Plzeň hl.n. (15:57)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:02)
Plzeň hl.n. (93666); 5 min. zpoždění
R 665 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (10:03) – Brno hl.n. (16:14)
prav. odj. 14:26 (skut. 16:24)
Jihlava; 118 min. zpoždění
R 664 [Rožmberk] Brno hl.n. (11:44) – Plzeň hl.n. (17:57)
prav. odj. 16:10 (skut. 16:23)
Hluboká nad Vltavou; 13 min. zpoždění
R 662 [Rožmberk] Brno hl.n. (13:44) – Plzeň hl.n. (19:57)
prav. příj. 15:33 (skut. 15:39)
Jihlava; 6 min. zpoždění
R 660 [Rožmberk] Brno hl.n. (15:44) – Plzeň hl.n. (21:57)
prav. příj. 16:21 (skut. 16:23)
Kralice nad Oslavou; 2 min. zpoždění
R 655 [Rožmberk] Plzeň hl.n. (16:03) – Brno hl.n. (22:11)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:23)
Zdemyslice; 5 min. zpoždění
R 615 [Krušnohor] Cheb (14:30) – Praha hl.n. (18:35)
prav. odj. 16:20 (skut. 16:23)
Třebušice; 3 min. zpoždění
R 613 [Krušnohor] Cheb (12:30) – Praha hl.n. (16:35)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:23)
Praha-Sedlec; 2 min. zpoždění
R 610 [Krušnohor] Praha hl.n. (13:25) – Cheb (17:29)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:24)
Perštejn; 9 min. zpoždění
R 608 [Krušnohor] Praha hl.n. (15:25) – Cheb (19:29)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:20)
Lovosice; 2 min. náskok
IC 560 [Západní expres] Praha hl.n. (14:38) – Cheb (17:26)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:24)
Pňovany; 2 min. zpoždění
IC 539 Praha-Holešovice (15:36) – České Budějovice (18:02)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:21)
Senohraby (90539); 7 min. zpoždění
IC 537 [Jižní expres] Praha-Holešovice (14:36) – České Budějovice (17:02)
prav. odj. 16:23 (skut. 16:24)
Planá nad Lužnicí; 1 min. zpoždění
IC 534 [Jižní expres] Český Krumlov (14:07) – Praha-Holešovice (17:23)
prav. odj. 16:30 (skut. 16:25)
Senohraby; 5 min. náskok
IC 532 [Jižní expres] České Budějovice (15:57) – Praha-Holešovice (18:11)
prav. odj. 16:07 (skut. 16:23)
Dobřejovice odbočka; 16 min. zpoždění
IC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně (14:27) – Bohumín (20:57)
prav. odj. 16:22 (skut. 16:22)
Cerhovice; včas
IC 511 [Ostravan] Praha hl.n. (14:25) – Bohumín (18:01)
prav. příj. 15:47 (skut. 16:24)
Choceň; 37 min. zpoždění
SC 509 [Pendolino] Praha hl.n. (13:25) – Ostrava hl.n.frýd.k. (16:49)
prav. odj. 15:59 (skut. 16:18)
Dluhonice výhybna; 19 min. zpoždění
SC 507 [Pendolino] Praha hl.n. (11:25) – Ostrava hl.n.frýd.k. (14:49)
prav. příj. 14:49 (skut. 14:58)
Ostrava hl.n.; 9 min. zpoždění
SC 506 Ostrava hl.n.frýd.k. (13:07) – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 15:54 (skut. 16:24)
Kolín-Zálabí (90506); 30 min. zpoždění
SC 504 [Pendolino] Ostrava hl.n.frýd.k. (15:07) – Karlovy Vary (22:09)
prav. odj. 16:17 (skut. 16:23)
Střeň; 6 min. zpoždění
Bus EC 378 [Berliner] Praha hl.n. (12:25) – Kiel Hbf
prav. příj. 13:54 (skut. 13:54)
Děčín hl.n. (NAD); včas
rj 373 Praha hl.n. (15:56) – Graz Hbf
prav. odj. 16:24 (skut. 16:22)
Tatce odbočka (90373); 2 min. náskok
rj 371 Praha hl.n. (13:56) – Graz Hbf
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Křižanov (90371); 4 min. zpoždění
rj 370 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (21:41)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:24)
Pottschach; 6 min. zpoždění
EC 359 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (18:21)
prav. odj. 16:06 (skut. 16:22)
Radonice výhybna; 16 min. zpoždění
EC 357 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n. (16:21)
prav. odj. 16:14 (skut. 16:24)
Praha-Smíchov; 10 min. zpoždění
EC 354 [Západní expres] Praha hl.n. (13:38) – München Hbf
prav. odj. 16:08 (skut. 16:22)
Babylon; 14 min. zpoždění
EC 352 [Západní expres] Praha hl.n. (15:38) – München Hbf
prav. odj. 16:04 (skut. 16:22)
Dobřichovice; 18 min. zpoždění
R 345 [Fatran] Ostrava-Svinov (14:50) – Vrútky
prav. odj. 15:58 (skut. 16:01)
Mosty u Jabl.st.hr.; 3 min. zpoždění
R 342 [Fatran] Vrútky – Ostrava-Svinov (17:09)
prav. odj. 16:15 (skut. 16:23)
Bystřice (Bystrzyca); 8 min. zpoždění
EC 335 [Jižní expres] Praha-Holešovice (13:36) – Linz Hbf
prav. odj. 16:15 (skut. 16:24)
Kam.Újezd u Č.B.zast; 9 min. zpoždění
Bus EC 333 [Jižní expres] Praha-Holešovice (9:36) – Linz Hbf
prav. příj. 12:52 (skut. 12:55)
Rybník (NAD); 3 min. zpoždění
EC 332 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha-Holešovice (16:11)
prav. příj. 16:11 (skut. 16:14)
Praha-Holešovice; 3 min. zpoždění
Bus EC 331 [Jižní expres] Praha hl.n. (5:49) – Linz Hbf
prav. příj. 8:52 (skut. 8:52)
Rybník (NAD); včas
EC 287 Praha hl.n. (12:56) – Budapest-Nyugati pu
prav. příj. 16:18 (skut. 16:24)
Brno hl.n. (90287); 6 min. zpoždění
EC 278 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (16:42)
prav. příj. 15:57 (skut. 16:24)
Kolín; 27 min. zpoždění
EC 276 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (18:55)
prav. odj. 16:05 (skut. 16:23)
Tišnov; 18 min. zpoždění
EC 274 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu – Praha hl.n. (20:42)
prav. odj. 16:18 (skut. 16:22)
Devínska Nová Ves; 4 min. zpoždění
rj 257 [Vindobona] Praha-Holešovice (9:57) – Graz Hbf
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Spital am Semmering; 1 min. zpoždění
rj 256 [Vindobona] Graz Hbf – Praha-Holešovice (17:52)
prav. odj. 15:30 (skut. 16:23)
Laštovičky; 53 min. zpoždění
SC 243 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. (15:25) – Bohumín (18:57)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:25)
Chvaletice; 9 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n. (22:34)
prav. odj. 15:42 (skut. 16:23)
Markušovce; 41 min. zpoždění
EC 221 [Valašský expres] Praha hl.n. (15:02) – Žilina
prav. odj. 16:06 (skut. 16:23)
Pardubice-Opočínek; 17 min. zpoždění
Bus EC 176 [Berliner] Praha hl.n. (8:25) – Hamburg-Altona
prav. příj. 9:54 (skut. 9:55)
Děčín hl.n. (NAD); 1 min. zpoždění
EC 175 [Berliner] Hamburg-Altona – Praha hl.n. (17:35)
prav. odj. 16:07 (skut. 16:24)
Dobkovice; 17 min. zpoždění
Bus EC 174 [Berliner] Praha hl.n. (10:25) – Hamburg-Altona
prav. příj. 11:54 (skut. 11:56)
Děčín hl.n. (NAD); 2 min. zpoždění
EC 172 [Berliner] Praha hl.n. (14:25) – Děčín hl.n. (15:54)
prav. příj. 15:54 (skut. 15:58)
Děčín hl.n.; 4 min. zpoždění
EC 145 [Ostravan] Praha hl.n. (16:02) – Žilina
prav. odj. 16:19 (skut. 16:23)
Úvaly; 4 min. zpoždění
EC 143 [Ostravan] Praha hl.n. (12:02) – Žilina
prav. odj. 15:42 (skut. 16:23)
Ostrava-Svinov; 41 min. zpoždění
EC 142 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n. (15:52)
prav. odj. 15:10 (skut. 16:23)
Nová Ves u Kolína; 73 min. zpoždění
EC 140 [Ostravan] Žilina – Praha hl.n. (19:52)
prav. odj. 16:03 (skut. 16:22)
Bohumín-Vrbice; 19 min. zpoždění
EC 131 [Báthory] Terespol – Budapest-Nyugati pu
prav. odj. 15:34 (skut. 16:22)
Hodonín; 48 min. zpoždění
EC 129 [Valašský expres] Praha hl.n. (13:02) – Púchov
prav. odj. 16:00 (skut. 16:24)
Rokytnice u Přerova; 24 min. zpoždění
EC 127 [Valašský expres] Praha hl.n. (11:02) – Púchov
prav. odj. 15:41 (skut. 15:43)
Lúky p.Makytou; 1 min. zpoždění
EC 126 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (16:52)
prav. odj. 16:08 (skut. 16:22)
Kolín zastávka; 14 min. zpoždění
EC 124 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (18:52)
prav. odj. 16:09 (skut. 16:24)
Štěpánov; 15 min. zpoždění
EC 122 [Valašský expres] Púchov – Praha hl.n. (20:52)
prav. odj. 16:21 (skut. 16:22)
Lysá pod Makytou; 1 min. zpoždění
EC 117 [Silesia] Praha hl.n. (14:02) – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 15:41 (skut. 16:23)
Brandýs nad Orlicí; 42 min. zpoždění
Ex 115 [Cracovia] Praha hl.n. (10:02) – Przemysl Gl.
prav. odj. 14:52 (skut. 15:45)
Chałupki; 53 min. zpoždění
EC 114 [Cracovia] Przemysl Gl. – Praha hl.n. (17:52)
prav. odj. 15:47 (skut. 16:23)
Žichlínek; 36 min. zpoždění
EC 105 [Porta Moravica] Przemysl Gl. – Graz Hbf
prav. odj. 16:17 (předp. 17:14)
Bohumín-Vrbice st.hr; vlak ještě nepřijel do ČR
EC 102 [Polonia] Wien Hbf – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 16:10 (skut. 16:25)
Přerov přednádraží; 15 min. zpoždění
rj 79 [Vindobona] Praha hl.n. (11:58) – Graz Hbf
prav. odj. 16:05 (skut. 16:24)
Hohenau a.d.March; 19 min. zpoždění
rj 78 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n. (19:42)
prav. odj. 16:16 (skut. 16:22)
Zaječí; 6 min. zpoždění
rj 75 [Vindobona] Praha hl.n. (7:54) – Graz Hbf
prav. příj. 15:33 (skut. 15:31)
Graz Hbf; 2 min. náskok
rj 74 Graz Hbf – Praha hl.n. (15:55)
prav. příj. 15:55 (skut. 15:58)
Praha hl.n. (90074); 3 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.