Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků
Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: úterý 23.7., 9:03
Zpoždění v cizině »
Os 4927 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Tišnov; včas
Os 4925 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 8:52 (skut. 9:00)
Rajhrad; 8 min. zpoždění
Os 4906 Šakvice – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Křižanov; včas
Os 4905 Žďár nad Sázavou – Vranovice
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Ořechov; včas
Os 4831 Třebíč – Brno hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Střelice; 2 min. zpoždění
Os 4826 Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Střelice; 2 min. zpoždění
Os 4807 Třebíč – Brno hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Studenec; včas
Os 4806 Brno hl.n. – Jihlava
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Studenec; včas
Os 4715 Letovice – Brno hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:03)
Letovice zastávka; 2 min. zpoždění
Os 4713 Letovice – Brno hl.n.
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4713 Letovice – Brno hl.n.
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4710 Brno hl.n. – Letovice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
Os 4710 Brno hl.n. – Letovice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
Os 4708 Brno hl.n. – Březová nad Svitavou
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Letovice zastávka; 3 min. zpoždění
Os 4642 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Vojkovice n.Svratkou; včas
Os 4618 Šakvice – Tišnov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4618 Šakvice – Tišnov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4616 Břeclav – Tišnov
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Tišnov; včas
Os 4613 Tišnov – Břeclav
prav. příj. 9:00 (skut. 9:03)
Brno-Židenice; 3 min. zpoždění
Os 4613 Tišnov – Břeclav
prav. příj. 9:00 (skut. 9:03)
Brno-Židenice; 3 min. zpoždění
Os 4509 Znojmo – Břeclav
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Znojmo; 1 min. zpoždění
Os 4506 Břeclav – Znojmo
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Znojmo; včas
Os 4442 Brno hl.n. – Ivančice
prav. příj. 8:41 (skut. 8:41)
Ivančice; včas
Os 4407 Moravské Bránice – Brno hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:02)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4407 Moravské Bránice – Brno hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:02)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4404 Brno hl.n. – Moravské Bránice
prav. odj. 9:03 (skut. 9:03)
Troubsko; včas
Os 4306 Bylnice – Staré Město u U.H.
prav. příj. 8:59 (skut. 8:58)
Uherský Brod; včas
Os 4207 Břeclav – Přerov
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Rohatec; včas
Os 4206 Přerov – Břeclav
prav. odj. 8:48 (skut. 8:58)
Bzenec přívoz; 10 min. zpoždění
Os 4111 Brno hl.n. – Uherské Hradiště
prav. odj. 8:51 (skut. 8:58)
Slavkov u Brna; 7 min. zpoždění
Os 4110 Staré Město u U.H. – Brno-Židenice
prav. odj. 8:46 (skut. 9:00)
Brankovice; 14 min. zpoždění
Os 4008 Brno hl.n. – Rájec-Jestřebí
prav. příj. 8:56 (skut. 8:56)
Blansko; včas
Os 4005 Rájec-Jestřebí – Brno hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 8:58)
Blansko; včas
Os 3906 Rožnov pod Radhoštěm – Kroměříž
prav. odj. 8:46 (skut. 8:48)
Rožnov pod Radhoštěm; 2 min. zpoždění
Os 3905 Kojetín – Rožnov pod Radhoštěm
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Branky na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 3818 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Přerov; včas
Os 3817 Olomouc hl.n. – Přerov
prav. příj. 8:54 (skut. 8:58)
Přerov; 4 min. zpoždění
Os 3800 [Donau Moldau] Linz Hbf – České Budějovice
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Horní Dvořiště; 1 min. zpoždění
Os 3717 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. příj. 9:00 (skut. 9:00)
Moravičany; včas
Os 3716 Olomouc hl.n. – Kouty nad Desnou
prav. odj. 8:49 (skut. 8:58)
Červenka; 9 min. zpoždění
Os 3712 Nezamyslice – Kouty nad Desnou
prav. příj. 9:03 (skut. 9:03)
Loučná n.Des.-Rejh.; včas
Os 3630 Šumperk – Olomouc hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 8:54)
Libina; 1 min. zpoždění
Os 3629 Olomouc hl.n. – Hanušovice
prav. odj. 8:51 (skut. 8:52)
Libina; 1 min. zpoždění
Os 3605 Šumperk – Jeseník
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Bohdíkov; včas
Os 3604 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Bohdíkov; 1 min. zpoždění
Os 3575 Jindřichov ve Slez. – Krnov
prav. příj. 8:59 (skut. 8:58)
Krnov; včas
Os 3516 Opava východ – Rýmařov
prav. příj. 8:52 (skut. 8:48)
Bruntál; 4 min. náskok
Os 3515 Rýmařov – Opava východ
prav. příj. 9:00 (skut. 9:02)
Bruntál; 2 min. zpoždění
Os 3412 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 8:56 (skut. 8:57)
Albrechtice u Č.T.; 1 min. zpoždění
Os 3410 Český Těšín – Opava východ
prav. příj. 9:01 (skut. 9:03)
Lhota u Opavy; 2 min. zpoždění
Os 3409 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Háj ve Slezsku; 2 min. zpoždění
Os 3407 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Chotěbuz; včas
Os 3311 Hranice na Moravě – Suchdol nad Odrou
prav. příj. 8:52 (skut. 8:56)
Suchdol nad Odrou; 4 min. zpoždění
Os 3227 Přerov – Vsetín
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Hranice na Moravě m.; 2 min. zpoždění
Os 3224 Vsetín – Přerov
prav. odj. 8:50 (skut. 8:52)
Hustopeče nad Bečvou; 2 min. zpoždění
Os 3128 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoštěm
prav. příj. 9:00 (skut. 9:01)
Ostrava-Kunčice; 1 min. zpoždění
Os 3127 Frenštát p.Radhoš.m. – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 3126 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 3105 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. odj. 8:52 (skut. 9:02)
Ostrava-Kunčice; 10 min. zpoždění
Os 3068 Ostrava-Svinov – Mošnov, Ostr.Airport
prav. odj. 8:55 (skut. 9:02)
Sedlnice-Bartošovice; 7 min. zpoždění
Os 2929 Ostrava-Svinov – Mosty u Jablunkova
prav. příj. 8:56 (skut. 9:02)
Karviná hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 2928 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Karviná hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 2927 Bohumín – Mosty u Jablunkova
prav. příj. 8:54 (skut. 8:56)
Mosty u Jablunkova; 2 min. zpoždění
Os 2859 Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice
prav. příj. 9:00 (skut. 9:00)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 2854 Ostrava-Kunčice – Ostrava-Svinov
prav. příj. 9:04 (skut. 9:03)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2736 Veselí nad Moravou – Hodonín
prav. příj. 8:51 (skut. 8:58)
Hodonín; 7 min. zpoždění
Os 2709 Hodonín – Vrbovce
prav. příj. 8:52 (skut. 9:03)
Veselí nad Moravou; 11 min. zpoždění
Os 2706 Javorník n.Vel.zast. – Hodonín
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Veselí nad Moravou; včas
Os 2654 Liberec – Szkl. Poręba Górna
prav. odj. 8:59 (skut. 9:03)
Jablonec n.N.zast.; 4 min. zpoždění
Os 2651 Szkl. Poręba Górna – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Harrachov; včas
Os 2619 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. příj. 8:59 (skut. 9:03)
Jablonec n.N.dol.n.; 4 min. zpoždění
Os 2523 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 9:03 (skut. 9:03)
Říčany; včas
Os 2522 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 8:56)
Benešov u Prahy; 4 min. zpoždění
Os 2521 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. příj. 8:58 (skut. 9:02)
Čerčany; 4 min. zpoždění
Os 2520 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:03)
Praha-Uhříněves; 2 min. zpoždění
Os 2225 Znojmo – Wien Meidling
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Znojmo; 2 min. zpoždění
Os 2155 České Budějovice – České Velenice
prav. příj. 8:57 (skut. 8:58)
České Velenice; 1 min. zpoždění
Os 2040 Vrané nad Vltavou – Praha-Kačerov
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Praha-Kačerov; včas
Os 2008 Mníšek pod Brdy – Praha-Kačerov
prav. odj. 8:54 (skut. 8:59)
Měchenice; 5 min. zpoždění
Os 2007 Praha hl.n. – Dobříš
prav. příj. 8:55 (skut. 8:57)
Dobříš; 2 min. zpoždění
Sp 1983 Mariánské Lázně – Plzeň hl.n.
prav. příj. 8:51 (skut. 8:58)
Plzeň hl.n.; 7 min. zpoždění
Sp 1980 Plzeň hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:33 (skut. 9:00)
Lipová u Chebu; 27 min. zpoždění
Sp 1950 Moravský Karlov – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:00)
Potštejn; včas
Sp 1949 Pardubice hl.n. – Letohrad
prav. příj. 8:56 (skut. 9:00)
Hradec Králové hl.n.; 4 min. zpoždění
Sp 1945 Mladá Boleslav město – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Neratovice; včas
Sp 1906 [Vrchlice] Kutná Hora hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:55 (skut. 8:57)
Velim; 2 min. zpoždění
Sp 1870 [Ostaš] Choceň – Adršpach
prav. odj. 8:54 (skut. 8:58)
Borohrádek; 4 min. zpoždění
Sp 1806 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 8:57 (skut. 9:01)
Martinice v Krkonoš.; 4 min. zpoždění
Sp 1803 Velký Osek – Trutnov hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:01)
Martinice v Krkonoš.; 4 min. zpoždění
Sp 1787 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:56 (skut. 8:57)
Hradec Králové hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1747 Broumov – Starkoč
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Náchod; 1 min. zpoždění
Sp 1744 Starkoč – Broumov
prav. příj. 8:54 (skut. 8:53)
Náchod; včas
Sp 1724 [Kyjovka] Staré Město u U.H. – Brno-Židenice
prav. odj. 8:49 (skut. 9:00)
Ostrožská Nová Ves; 11 min. zpoždění
Sp 1721 [Litava] Brno-Židenice – Staré Město u U.H.
prav. příj. 8:58 (skut. 9:01)
Veselí nad Moravou; 3 min. zpoždění
Sp 1710 Jeseník – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Jeseník; 1 min. zpoždění
Sp 1701 Zábřeh na Moravě – Jeseník
prav. příj. 8:58 (skut. 9:00)
Jeseník; 2 min. zpoždění
Sp 1642 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frýdlant n.Ostravicí
prav. odj. 9:01 (skut. 9:03)
Frýdek-Místek; 2 min. zpoždění
Sp 1610 Český Těšín – Opava východ
prav. příj. 9:00 (skut. 9:01)
Ostrava-Svinov; 1 min. zpoždění
Sp 1609 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Ostrava střed; včas
Os 9933 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Dobřichovice; včas
Os 9922 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Dobřichovice; včas
Os 9855 Kladno – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 8:57 (skut. 9:01)
Praha-Ruzyně; 4 min. zpoždění
Os 9846 Praha-Bubny Vltavská – Kladno
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Praha-Ruzyně; 3 min. zpoždění
Os 9808 Praha-Dejvice – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Otvovice; 1 min. zpoždění
Os 9704 Kralupy nad Vltavou – Louny
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Olovnice; 2 min. zpoždění
Os 9620 Praha Masarykovo n. – Nelahozeves
prav. odj. 8:56 (skut. 9:01)
Roztoky u Prahy; 5 min. zpoždění
Os 9619 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Roztoky-Žalov; 1 min. zpoždění
Os 9526 Praha Masarykovo n. – Mělník
prav. příj. 9:02 (skut. 9:03)
Praha-Satalice; 1 min. zpoždění
Os 9525 Mělník – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Praha-Kbely; 2 min. zpoždění
Os 9504 Praha Masarykovo n. – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Kropáčova Vrutice; včas
Os 9410 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Čelákovice-Jiřina; 1 min. zpoždění
Os 9407 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Lysá nad Labem; včas
Os 9322 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:55 (skut. 9:00)
Český Brod; 5 min. zpoždění
Os 9320 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:55 (skut. 8:56)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9320 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:55 (skut. 8:56)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9319 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Cerhenice; 2 min. zpoždění
Os 9225 Čerčany – Ledeč nad Sázavou
prav. odj. 8:41 (skut. 8:48)
Kácov; 7 min. zpoždění
Os 9200 Světlá nad Sázavou – Čerčany
prav. odj. 8:43 (skut. 8:48)
Ledeč nad Sázavou; 5 min. zpoždění
Os 9119 Kolín – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Praha-H.Počernice; 2 min. zpoždění
Os 9119 Kolín – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Praha-H.Počernice; 2 min. zpoždění
Os 9114 Strančice – Praha hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:00)
Praha-Hostivař; 3 min. zpoždění
Os 9114 Strančice – Praha hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:00)
Praha-Hostivař; 3 min. zpoždění
Os 9112 Strančice – Praha-H.Počernice
prav. příj. 8:59 (skut. 8:58)
Praha-H.Počernice; včas
Os 9112 Strančice – Praha-H.Počernice
prav. příj. 8:59 (skut. 8:58)
Praha-H.Počernice; včas
Os 9008 Čerčany – Praha-Kačerov
prav. příj. 9:02 (skut. 9:03)
Jílové u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 8944 Nepomuk – Plzeň-Jižní Předm.
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Plzeň-Jižní Předm.; včas
Os 8908 Horažďovice předm. – Plzeň-Jižní Předm.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Kovčín; 3 min. zpoždění
Os 8903 Plzeň-Jižní Předm. – Horažďovice předm.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Kovčín; 3 min. zpoždění
Os 8825 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Karlštejn; včas
Os 8824 Český Brod – Dobřichovice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 8824 Český Brod – Dobřichovice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Praha-D.Počernice; 1 min. zpoždění
Os 8823 Beroun – Praha hl.n.
prav. příj. 9:04 (skut. 9:03)
Praha-Smíchov; včas
Os 8823 Beroun – Praha hl.n.
prav. příj. 9:04 (skut. 9:03)
Praha-Smíchov; včas
Os 8822 Český Brod – Beroun
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8822 Český Brod – Beroun
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Pha-Smíchov již.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 8820 Český Brod – Beroun
prav. příj. 9:00 (skut. 9:03)
Karlštejn; 3 min. zpoždění
Os 8603 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Tuklaty; 1 min. zpoždění
Os 8513 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 8:48 (skut. 8:48)
Dolní Bousov; včas
Os 8511 Mladá Boleslav hl.n. – Mšeno
prav. odj. 9:04 (skut. 9:04)
Katusice; včas
Os 8403 Ražice – Tábor
prav. příj. 8:50 (skut. 9:00)
Tábor; 10 min. zpoždění
Os 8266 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Tomice; 1 min. zpoždění
Os 8007 Strakonice – České Budějovice
prav. příj. 8:54 (skut. 9:03)
České Budějovice; 9 min. zpoždění
Os 7905 Protivín – Beroun
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Čížová; 2 min. zpoždění
Os 7904 Beroun – Protivín
prav. odj. 9:01 (skut. 9:03)
Králův Dvůr; 2 min. zpoždění
Os 7902 Zdice – Protivín
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Čížová; 3 min. zpoždění
Os 7808 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 9:00)
Svojkovice; 7 min. zpoždění
Os 7805 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 8:53 (skut. 8:59)
Rokycany; 6 min. zpoždění
Os 7709 Beroun – Rakovník
prav. příj. 9:01 (skut. 9:00)
Beroun-Závodí; včas
Os 7707 Beroun – Rakovník
prav. příj. 8:52 (skut. 8:57)
Rakovník; 5 min. zpoždění
Os 7706 Rakovník – Beroun
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Hýskov; 1 min. zpoždění
Os 7602 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 8:52 (skut. 9:01)
Kaznějov; 9 min. zpoždění
Os 7545 Žel.Ruda-Alžbětín – Klatovy
prav. příj. 8:58 (skut. 9:03)
Janovice nad Úhlavou; 5 min. zpoždění
Os 7512 Plzeň hl.n. – Klatovy
prav. odj. 8:45 (skut. 8:51)
Přeštice; 6 min. zpoždění
Os 7413 Domažlice město – Plzeň hl.n.
prav. příj. 8:52 (skut. 9:03)
Staňkov; 11 min. zpoždění
Os 7408 Plzeň hl.n. – Domažlice město
prav. příj. 8:57 (skut. 9:02)
Holýšov; 5 min. zpoždění
Os 7273 Kozolupy – Blovice
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Blovice; včas
Os 7202 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. příj. 8:58 (skut. 8:58)
Bělá nad Radbuzou; včas
Os 7153 Ústí nad Orlicí – Lichkov
prav. příj. 9:00 (skut. 9:01)
Letohrad; 1 min. zpoždění
Os 7072 Klášterec nad Ohří – Karlovy Vary
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Karlovy Vary; 1 min. zpoždění
Os 6944 Roudnice nad Labem – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 8:51 (skut. 8:56)
Ústí nad Labem hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 6909 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:00 (skut. 9:02)
Hněvice; 2 min. zpoždění
Os 6906 Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Záluží; 3 min. zpoždění
Os 6827 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Ústí nad Labem hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 6822 Děčín hl.n. – Most
prav. příj. 9:00 (skut. 9:03)
Ústí nad Labem západ; 3 min. zpoždění
Os 6803 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Most; včas
Os 6802 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Most; včas
Os 6781 Osek město – Louny město
prav. příj. 8:42 (skut. 8:44)
Louny město; 2 min. zpoždění
Os 6708 Rakovník – Osek město
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Rakovník; včas
Os 6655 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. příj. 8:55 (skut. 8:56)
Markvartice; 1 min. zpoždění
Os 6652 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 8:53 (skut. 9:01)
Dolní Habartice; 8 min. zpoždění
Os 6605 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 9:01)
Benešov n.Ploučnicí; 4 min. zpoždění
Os 6604 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Liberec; včas
Os 6603 Děčín hl.n. – Liberec
prav. příj. 8:54 (skut. 8:55)
Liberec; 1 min. zpoždění
Os 6602 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:00)
Benešov n.Ploučnicí; 3 min. zpoždění
Os 6406 Lysá nad Labem – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Liběchov; 1 min. zpoždění
Os 6359 Nové Město p.Smrkem – Liberec
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Raspenava; 1 min. zpoždění
Os 6358 Liberec – Jindřichovice p.Smr.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Raspenava; 2 min. zpoždění
Os 6280 Międzylesie – Ústí nad Orlicí
prav. odj. 9:02 (skut. 9:03)
Letohrad; 1 min. zpoždění
Os 6204 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 8:58 (skut. 8:58)
Jaroměř; včas
Os 6152 Litoměřice hor.nádr. – Lovosice
prav. příj. 8:55 (skut. 9:00)
Lovosice; 5 min. zpoždění
Os 6104 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Blíževedly; včas
Os 6103 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Radonice nad Ohří; včas
Os 6102 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Radonice nad Ohří; včas
Os 6101 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Blíževedly; včas
Os 5935 Čáslav – Havlíčkův Brod
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Leština u Světlé; 1 min. zpoždění
Os 5906 Havlíčkův Brod – Kolín
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Okrouhlice; 1 min. zpoždění
Os 5815 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 9:00 (skut. 9:03)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 5815 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 9:00 (skut. 9:03)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 5813 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 8:49 (skut. 8:48)
Nymburk hl.n.; včas
Os 5808 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:03)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
Os 5808 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:03)
Praha Masarykovo n.; 2 min. zpoždění
Os 5603 Hradec Králové hl.n. – Choceň
prav. odj. 8:56 (skut. 9:00)
Újezd u Chocně; 4 min. zpoždění
Os 5577 Hlinsko v Čechách – Havlíčkův Brod
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Hlinsko v Čechách; včas
Os 5505 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Ostroměř; včas
Os 5504 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Ostroměř; včas
Os 5469 Stará Paka – Jaroměř
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Mostek; 1 min. zpoždění
Os 5466 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 8:50 (skut. 8:57)
Bílá Třemešná; 7 min. zpoždění
Os 5443 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. příj. 8:57 (skut. 8:58)
Děčín st.hr.; 1 min. zpoždění
Os 5442 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Dolní Žleb; včas
Os 5406 Stará Paka – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Hodkovice n.Mohelkou; 1 min. zpoždění
Os 5405 Liberec – Stará Paka
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Hodkovice n.Mohelkou; včas
Os 5300 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Pardubice-Rosice n.L; 2 min. zpoždění
Os 5165 Častolovice – Doudleby nad Orlicí
prav. příj. 8:54 (skut. 8:57)
Doudleby nad Orlicí; 3 min. zpoždění
Os 5123 Náchod – Rychnov nad Kněžnou
prav. příj. 8:56 (skut. 8:59)
Rychnov nad Kněžnou; 3 min. zpoždění
Os 5025 Kolín – Česká Třebová
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Moravany; 4 min. zpoždění
Os 5006 Česká Třebová – Kolín
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Moravany; 2 min. zpoždění
Ex 1541 [Jižní expres] Praha hl.n. – Linz Hbf
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Horní Dvořiště st.hr; včas
Ex 1540 [Jižní expres] Linz Hbf – Praha-Holešovice
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Hrdějovice; 3 min. zpoždění
Sp 1486 [Sázava] Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:00)
Praha hl.n.; včas
Sp 1486 [Sázava] Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:00)
Praha hl.n.; včas
Sp 1453 [Josef Ressel] Pardubice hl.n. – Hlinsko v Čechách
prav. příj. 8:56 (skut. 8:56)
Hlinsko v Čechách; včas
Sp 1440 Náchod – Adršpach
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Teplice nad Metují; včas
R 1274 [Ještěd] Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 8:48 (skut. 8:53)
Semily; 5 min. zpoždění
R 1265 [Ještěd] Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Železný Brod; 2 min. zpoždění
R 1263 [Ještěd] Liberec – Pardubice hl.n.
prav. příj. 8:56 (skut. 9:02)
Pardubice hl.n.; 6 min. zpoždění
R 1250 [Otava] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Příbram; 1 min. zpoždění
R 1243 [Otava] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Příbram; 1 min. zpoždění
R 1172 [Ploučnice] Liberec – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 8:56 (skut. 8:58)
Rynoltice; 2 min. zpoždění
R 1163 [Ploučnice] Ústí nad Labem hl.n. – Liberec
prav. odj. 8:52 (skut. 8:57)
Jablonné v Podješ.; 5 min. zpoždění
R 1148 [Jizera] Praha Masarykovo n. – Tanvald
prav. odj. 8:49 (skut. 8:55)
Bakov nad Jizerou; 6 min. zpoždění
R 1143 [Jizera] Tanvald – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 8:56 (skut. 8:56)
Mnichovo Hradiště; včas
R 1130 [Praděd] Ostrava-Svinov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 9:05 (skut. 9:05)
Krnov; včas
R 1123 [Praděd] Olomouc hl.n. – Ostrava-Svinov
prav. příj. 8:51 (skut. 8:51)
Krnov; včas
R 1110 [Bezděz] Nymburk hl.n. – Rumburk
prav. odj. 8:48 (skut. 8:54)
Bakov nad Jizerou; 6 min. zpoždění
R 1103 [Bezděz] Rumburk – Nymburk hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 9:00)
Bělá pod Bezdězem; 2 min. zpoždění
R 990 [Vysočina] Žďár nad Sázavou – Praha-Smíchov
prav. příj. 8:52 (skut. 8:57)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
R 990 [Vysočina] Žďár nad Sázavou – Praha-Smíchov
prav. příj. 8:52 (skut. 8:57)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
R 988 [Vysočina] Brno-Královo Pole – Praha-Smíchov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Kutná Hora hl.n.; včas
R 986 [Vysočina] Brno-Královo Pole – Praha-Smíchov
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Osová Bítýška; včas
R 977 [Vysočina] Praha-Smíchov – Brno-Královo Pole
prav. odj. 8:53 (skut. 9:01)
Hlízov; 8 min. zpoždění
R 975 [Vysočina] Praha hl.n. – Brno-Královo Pole
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Vlkov u Tišnova; včas
R 943 [Hradečan] Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:51 (skut. 8:56)
Hradec Králové hl.n.; 5 min. zpoždění
R 934 [Hradečan] Letohrad – Praha hl.n.
prav. příj. 8:49 (skut. 8:59)
Praha hl.n.; 10 min. zpoždění
R 934 [Hradečan] Letohrad – Praha hl.n.
prav. příj. 8:49 (skut. 8:59)
Praha hl.n.; 10 min. zpoždění
R 932 [Hradečan] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:54 (skut. 9:02)
Poděbrady; 8 min. zpoždění
R 930 [Hradečan] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Malé Svatoňovice; 1 min. zpoždění
R 923 [Hradečan] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. příj. 8:53 (skut. 9:01)
Nymburk hl.n.; 8 min. zpoždění
R 921 [Hradečan] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 8:40 (skut. 9:01)
Starkoč; 21 min. zpoždění
R 912 [Bouzov] Šumperk – Brno-Královo Pole
prav. příj. 9:00 (skut. 9:01)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
R 905 [Bouzov] Brno hl.n. – Šumperk
prav. příj. 8:52 (skut. 8:55)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
R 894 [Zlínský expres] Zlín střed – Praha-Smíchov
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Praha-Libeň; 3 min. zpoždění
R 894 [Zlínský expres] Zlín střed – Praha-Smíchov
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Praha-Libeň; 3 min. zpoždění
R 892 [Slovácký expres] Veselí nad Moravou – Praha-Smíchov
prav. odj. 8:59 (skut. 9:03)
Krasíkov předj.k.; 4 min. zpoždění
R 890 [Slovácký expres] Luhačovice – Praha-Smíchov
prav. příj. 8:50 (skut. 8:49)
Uherský Brod; včas
R 887 [Slovácký expres] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 887 [Slovácký expres] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 885 [Slovácký expres] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 8:55 (skut. 9:00)
Třebovice v Čechách; 5 min. zpoždění
R 883 [Slovácký expres] Hradec Králové hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Uherský Brod; včas
R 872 [Svitava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Pardubice hl.n.; včas
R 870 [Svitava] Brno hl.n. – Praha-Smíchov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Brno-Maloměřice st.6; 1 min. zpoždění
R 870 [Svitava] Brno hl.n. – Praha-Smíchov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Brno-Maloměřice st.6; 1 min. zpoždění
R 863 [Svitava] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 9:01)
Přelouč; 8 min. zpoždění
R 861 [Svitava] Pardubice hl.n. – Brno hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 9:03)
Brno-Židenice; 5 min. zpoždění
R 861 [Svitava] Pardubice hl.n. – Brno hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 9:03)
Brno-Židenice; 5 min. zpoždění
R 842 [Slezan] Bohumín – Brno-Královo Pole
prav. odj. 8:52 (skut. 8:59)
Hulín; 7 min. zpoždění
R 840 [Slezan] Bohumín – Brno-Královo Pole
prav. odj. 8:54 (skut. 8:59)
Studénka; 5 min. zpoždění
R 827 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 8:56 (skut. 8:45)
Brno-Královo Pole; 11 min. náskok
R 827 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 8:56 (skut. 8:45)
Brno-Královo Pole; 11 min. náskok
R 825 [Slezan] Brno-Královo Pole – Bohumín
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Hladké Životice; 2 min. zpoždění
R 814 [Moravan] Olomouc hl.n. – Brno dolní nádraží
prav. příj. 9:03 (skut. 9:03)
Šakvice; včas
R 805 [Moravan] Brno dolní nádraží – Olomouc hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Zaječí; včas
R 803 [Moravan] Brno dolní nádraží – Olomouc hl.n.
prav. příj. 8:49 (skut. 9:01)
Olomouc hl.n.; 12 min. zpoždění
R 794 [Střekov] Kolín – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 8:56 (skut. 9:02)
Sebuzín; 6 min. zpoždění
R 785 [Střekov] Ústí nad Labem západ – Kolín
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Sebuzín; včas
R 776 [Berounka] Praha hl.n. – Žel.Ruda-Alžbětín
prav. příj. 8:41 (skut. 9:00)
Klatovy; 19 min. zpoždění
R 772 [Berounka] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Králův Dvůr-Popovice; 3 min. zpoždění
R 759 [Berounka] Klatovy – Praha hl.n.
prav. odj. 8:38 (skut. 9:01)
Holoubkov; 23 min. zpoždění
R 724 [Lužnice] Veselí nad Lužnicí – Praha-Holešovice
prav. odj. 8:56 (skut. 9:00)
Čerčany; 4 min. zpoždění
R 722 [Vltava] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 8:34 (skut. 8:59)
Veselí nad Lužnicí; 25 min. zpoždění
R 707 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Senohraby; včas
R 705 [Vltava] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. příj. 8:56 (skut. 8:54)
Tábor; včas
R 703 [Vltava] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. příj. 8:58 (skut. 9:00)
České Budějovice; 2 min. zpoždění
R 690 [Labe] Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:03)
Praha-Holešovice; 3 min. zpoždění
R 690 [Labe] Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:03)
Praha-Holešovice; 3 min. zpoždění
R 679 [Labe] Ústí nad Labem hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Lovosice jih; 2 min. zpoždění
R 677 [Labe] Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 9:03)
Praha-Sedlec; 11 min. zpoždění
R 668 [Rožmberk] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:03)
Dolní Smrčné; 2 min. zpoždění
R 663 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:03)
Dolní Poříčí; 6 min. zpoždění
R 661 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Mnich; včas
R 656 [Rožmberk] Jihlava – Plzeň hl.n.
prav. příj. 8:59 (skut. 9:01)
Katovice; 2 min. zpoždění
R 654 [Rožmberk] Jihlava – Plzeň hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Kardašova Řečice; včas
R 653 [Rožmberk] Strakonice – Brno hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Číchov; 1 min. zpoždění
R 616 [Krušnohor] Praha hl.n. – Cheb
prav. příj. 8:54 (skut. 9:03)
Chodov; 9 min. zpoždění
R 614 [Krušnohor] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:50 (skut. 8:58)
Ústí nad Labem západ; 8 min. zpoždění
R 607 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 8:59)
Sokolov; 6 min. zpoždění
R 605 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 8:54 (skut. 9:03)
Proboštov; 9 min. zpoždění
Ex 590 [Helfštýn] Břeclav – Bohumín
prav. příj. 9:00 (skut. 9:03)
Ostrava hl.n.; 3 min. zpoždění
Ex 562 [Západní expres] Praha hl.n. – Cheb
prav. příj. 8:58 (skut. 9:03)
Chodová Planá; 5 min. zpoždění
Ex 560 [Západní expres] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Praha-Radotín; včas
Ex 555 [Západní expres] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 8:54 (skut. 8:57)
Mariánské Lázně; 3 min. zpoždění
Ex 544 [Ostravan] Návsí (Nawsie) – Praha hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:03)
Kolín; 1 min. zpoždění
Ex 536 [Budvar] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 8:57 (skut. 9:02)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Ex 536 [Budvar] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 8:57 (skut. 9:02)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
Ex 534 [Jižní expres] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 8:56 (skut. 9:02)
Střezimíř; 6 min. zpoždění
Ex 531 [Jižní expres] Praha-Holešovice – Český Krumlov
prav. odj. 9:04 (skut. 9:02)
Střezimíř; 3 min. náskok
Ex 520 [Valašský expres] Vsetín – Praha hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:02)
Česká Třebová; 1 min. zpoždění
IC 514 [Opavan] Opava východ – Praha hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:03)
Tuklaty; 6 min. zpoždění
SC 512 [Pendolino] Bohumín – Františkovy Lázně
prav. odj. 9:05 (skut. 9:03)
Brandýs n.O.předj.k.; 3 min. náskok
IC 505 [Pendolino] Cheb – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:03)
Praha-Velká Chuchle; 1 min. zpoždění
Ex 360 [Západní expres] Praha hl.n. – München Hbf
prav. příj. 8:59 (skut. 9:03)
Plzeň hl.n.; 4 min. zpoždění
Ex 351 [Západní expres] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 8:06 (skut. 8:09)
Radonice výhybna; 3 min. zpoždění
R 346 [Fatra] Zvolen os. st. – Ostrava-Svinov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Bohumín; včas
R 343 [Fatra] Ostrava-Svinov – Zvolen os. st.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Bohumín; 2 min. zpoždění
rj 284 Lanžhot st.hr. – DKV Praha PJ Pha jih
prav. odj. 8:56 (skut. 9:02)
Praha-Běchovice; 6 min. zpoždění
rj 284 Lanžhot st.hr. – DKV Praha PJ Pha jih
prav. odj. 8:56 (skut. 9:02)
Praha-Běchovice; 6 min. zpoždění
EC 282 [Metropolitan Slovenská strela] Bratislava hl. st. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Uhersko; včas
EC 280 [Metropolitan] Budapest-Nyugati pu. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:56 (skut. 9:01)
Lanžhot; 5 min. zpoždění
EC 275 [Metropolitan] Praha hl.n. – Budapest-Nyugati pu.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:03)
Sruby; 1 min. zpoždění
EC 273 [Metropolitan] Praha hl.n. – Budapest-Nyugati pu.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Břeclav; 2 min. zpoždění
EC 259 [Porta Bohemica] Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:25 (skut. 9:02)
Prackovice nad Labem; 37 min. zpoždění
SC 241 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. – Košice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Moravičany; včas
Ex 220 [Valašský expres] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Jablůnka; 2 min. zpoždění
EC 176 [Berliner] Praha hl.n. – Hamburg Altona
prav. odj. 9:00 (skut. 9:03)
Kralupy nad Vltavou; 3 min. zpoždění
EC 172 [Hungaria] Budapest-Nyugati pu. – Hamburg Altona
prav. odj. 8:48 (skut. 9:01)
Mužla; 13 min. zpoždění
EC 144 [Ostravan] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Prosenice; 1 min. zpoždění
EC 141 [Ostravan] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Kolín; včas
Ex 123 [Valašský expres] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Česká Třebová; včas
Ex 121 [Valašský expres] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 8:53 (skut. 9:02)
Valašské Meziříčí; 9 min. zpoždění
Ex 113 [Varsovia] Praha hl.n. – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Dluhonice výhybna; 2 min. zpoždění
EC 101 [Moravia] Katowice – Wien Hbf
prav. příj. 8:47 (skut. 8:57)
Břeclav; 10 min. zpoždění
rj 75 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Praha-Běchovice; 4 min. zpoždění
rj 75 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Praha-Běchovice; 4 min. zpoždění
rj 73 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 8:58 (skut. 9:03)
Dolní Lhota; 5 min. zpoždění
rj 72 [Vindobona] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:03)
Wien Hbf; 1 min. zpoždění
rj 71 [Vindobona] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. příj. 9:03 (skut. 9:03)
Wien Meidling; včas
rj 70 [Vindobona] Wien Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 8:58)
Adamov; 5 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.