Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Novinky:Byla nasazena nová verze software zpracovávající data pro Babitron. Nově se data aktualizují každou půlminutu, měly by se zobrazovat i mimořádně zavedené vlaky a uváděná trasa by měla odpovídat reálné provozní situaci.

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: pátek 24.2., 7:22
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1602 Český Těšín – Opava východDěhylov7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1603 Opava východ – Český TěšínHavířov7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1605 Opava východ – Ostrava středŠtítina7:15/7:18 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1628BradloJeseník – Olomouc hl.n.Újezd u Uničova7:11/7:14 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1638 Šumperk – Brno hl.n.Křenovice hor.nádr.7:20/7:22 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1651 Louny – Praha Masarykovo n.Roztoky u Prahy7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1660 Opava východ – JeseníkKrnov6:47/7:12 (příj.)25 min. zpoždění
Sp 1673 Jirkov – RakovníkMěcholupy6:56/7:03 (odj.)7 min. zpoždění
Sp 1689 Kadaň-Prunéřov – Ústí nad Labem hl.n.Proboštov7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1695 Karlovy Vary – Ústí nad Labem hl.n.Most7:20/7:20 (příj.)včas
Sp 1712Alois NebelJeseník – Zábřeh na MoravěHorní Lipová7:11/7:15 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1716 Střelná – Olomouc hl.n.Dluhonice výhybna7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1720LitavaBojkovice – Brno hl.n.Brno-Slatina7:22/7:21 (odj.)včas
Sp 1722SantonBylnice – Brno hl.n.Vlkoš7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1740 Starkoč – BroumovPolice nad Metují7:17/7:17 (odj.)včas
Sp 1743 Broumov – StarkočStarkoč7:17/7:17 (příj.)včas
Sp 1745 Broumov – StarkočMeziměstí7:16/7:19 (příj.)3 min. zpoždění
Sp 1772 Hodonín – Brno hl.n.Lužice7:21/7:21 (odj.)včas
Sp 1780 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.Trutnov střed7:16/7:19 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1785 Trutnov hl.n. – Pardubice hl.n.Stéblová7:14/7:20 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1800 Trutnov hl.n. – KolínKolín-Zálabí7:07/7:21 (příj.)14 min. zpoždění
Sp 1801 Kolín – Trutnov hl.n.Kunčice nad Labem7:10/7:16 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1802 Trutnov hl.n. – Chlumec nad CidlinouRoztoky u Jilemnice7:05/7:14 (odj.)9 min. zpoždění
Sp 1803 Velký Osek – Trutnov hl.n.Převýšov7:15/7:16 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1835 Chotoviny – České BudějoviceČeské Budějovice7:20/7:19 (příj.)včas
Sp 1840 Pardubice hl.n. – JaroměřSmiřice7:11/7:20 (odj.)9 min. zpoždění
Sp 1841 Jaroměř – Pardubice hl.n.Smiřice7:12/7:19 (odj.)7 min. zpoždění
Sp 1862 Choceň – Hradec Králové hl.n.Čermná nad Orlicí7:08/7:13 (příj.)5 min. zpoždění
Sp 1869BobravaJihlava – Brno hl.n.Zastávka u Brna7:11/7:16 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1871 Meziměstí – ChoceňČermná nad Orlicí7:12/7:19 (odj.)7 min. zpoždění
Sp 1881 Kladno-Dubí – Praha Masarykovo n.Praha-Bubny7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1883 Rakovník západ – Praha Masarykovo n.Kladno7:11/7:19 (příj.)8 min. zpoždění
Sp 1902LabeKolín – Praha Masarykovo n.Tuklaty7:13/7:19 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1921 Hrušovany n.Jeviš. – Brno hl.n.Střelice7:12/7:14 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1943 Mělník – Praha-VršovicePraha-Vysočany7:21/7:19 (odj.)včas
Sp 1946 Jičín – PoříčanyVeleliby7:17/7:21 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1947 Hradec Králové hl.n. – Doudleby nad OrlicíHr.Králové-Slez.Př.7:11/7:18 (odj.)7 min. zpoždění
Sp 1960 Plzeň hl.n. – KlatovyPlzeň hl.n.7:02/7:22 (odj.)20 min. zpoždění
Sp 1973 Česká Třebová – Brno hl.n.Brno hl.n.7:14/7:20 (příj.)6 min. zpoždění
Sp 1975 Česká Třebová – Brno hl.n.Svitavy7:00/7:04 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1980 Plzeň hl.n. – ChebKozolupy7:13/7:19 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1999 Děčín hl.n. – LiberecRynoltice6:58/7:18 (odj.)20 min. zpoždění
Os 2004 Dobříš – Praha hl.n.Praha-Zbraslav7:08/7:23 (příj.)15 min. zpoždění
Sp 2102 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceZiersdorf7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2153 České Budějovice – České VeleniceVyšné7:18/7:18 (odj.)včas
Os 2154 České Velenice – České BudějoviceČeské Budějovice7:15/7:14 (příj.)včas
Os 2206 Payerbach-Reichenau – ZnojmoKorneuburg7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2312 Wiener Neustadt – BřeclavWiener Neustadt Nord7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2413 Kutná Hora hl.n. – Zruč nad SázavouMalešov7:04/7:04 (odj.)včas
Os 2415 Kutná Hora hl.n. – Kutná Hora městoKutná Hora hl.n.7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2418 Zruč nad Sázavou – Kutná Hora hl.n.Zruč nad Sázavou7:09/7:19 (odj.)10 min. zpoždění
Os 2510 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Praha-Vršovice7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2512 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Strančice7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2513 Praha hl.n. – Benešov u PrahySenohraby7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2515 Praha hl.n. – Benešov u PrahyPraha-Hostivař7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2610 Kořenov – LiberecLiberec7:18/7:21 (příj.)3 min. zpoždění
Os 2611 Liberec – Desná-Riedlova vilaProseč nad Nisou7:16/7:20 (odj.)4 min. zpoždění
Os 2612 Desná-Riedlova vila – LiberecLučany nad Nisou7:14/7:20 (odj.)6 min. zpoždění
Os 2614 Desná-Riedlova vila – LiberecDesná-Riedlova vila7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2651 Liberec – Szkl. Poręba GórnaSmržovka střed7:14/7:21 (odj.)7 min. zpoždění
Os 2704 Vrbovce – HodonínVeselí nad Moravou7:17/7:17 (odj.)včas
Os 2707 Hodonín – Javorník n.Vel.zast.Veselí nad Moravou7:12/7:12 (odj.)včas
Os 2735 Hodonín – StrážniceRohatec7:12/7:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2830 Český Těšín – Ostrava-SvinovČeský Těšín7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2924 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovBohumín7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2925 Bohumín – Mosty u JablunkovaČeský Těšín7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2926 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovBystřice (Bystrzyca)7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2972 Návsí (Nawsie) – Český TěšínČeský Těšín7:15/7:16 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3025 Dětmarovice – Petrovice u KarvinéPetrovice u Karviné7:18/7:18 (příj.)včas
Os 3100 Ostrava hl.n.frýd.k. – Valašské MeziříčíValašské Meziříčí7:01/7:16 (příj.)15 min. zpoždění
Os 3105 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.frýd.k.Valašské Meziříčí7:17/7:22 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3122 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.Frenštát p.Radhoštěm7:10/7:20 (příj.)10 min. zpoždění
Os 3123 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.Ostrava hl.n.frýd.k.7:08/7:17 (příj.)9 min. zpoždění
Os 3124 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.RadhoštěmPaskov7:16/7:18 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3125 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.Frýdlant n.Ostravicí7:13/7:21 (příj.)8 min. zpoždění
Os 3151 Frýdlant n.Ostravicí – Ostrava hl.n.frýd.k.Paskov7:16/7:19 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3154 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frýdlant n.OstravicíPržno7:10/7:18 (odj.)8 min. zpoždění
Os 3161 Valašské Meziříčí – Frýdlant n.OstravicíFrýdlant n.Ostravicí7:11/7:17 (příj.)6 min. zpoždění
Os 3204 Střelná – PřerovValašská Polanka7:14/7:14 (odj.)včas
Os 3223 Hranice na Moravě – VsetínValašské Meziříčí7:07/7:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3225 Olomouc hl.n. – VsetínPřerov7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3307 Přerov – Český TěšínOstrava-Mar.Hory7:14/7:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3332 Hranice na Moravě – Olomouc hl.n.Lipník nad Bečvou7:14/7:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3405 Opava východ – Český TěšínOstrava-Svinov7:03/7:01 (příj.)včas
Os 3406 Český Těšín – Opava východOpava východ7:18/7:18 (příj.)včas
Os 3408 Český Těšín – Opava východOstrava-Bartovice7:19/7:20 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3466 Opava východ – KrnovOpava západ7:02/7:09 (odj.)7 min. zpoždění
Os 3501 Moravský Beroun – Opava východOpava východ7:06/7:14 (příj.)8 min. zpoždění
Os 3513 Rýmařov – Opava východBruntál7:08/7:12 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3514 Opava východ – RýmařovValšov7:16/7:16 (odj.)včas
Os 3538 Hrubá Voda – Olomouc hl.n.Velká Bystřice7:08/7:13 (příj.)5 min. zpoždění
Os 3539 Olomouc hl.n. – Hrubá VodaHrubá Voda7:22/7:21 (příj.)včas
Os 3540 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.Hlubočky-Mar.Údolí7:17/7:19 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3573 Jindřichov ve Slez. – KrnovMěsto Albrechtice7:17/7:18 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3602 Jeseník – ŠumperkBludov7:16/7:18 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3603 Bludov – JeseníkLipová Lázně7:19/7:21 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3624 Uničov – Olomouc hl.n.Bohuňovice7:10/7:11 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3627 Olomouc hl.n. – ŠumperkLibina7:15/7:18 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3651 Šumperk – HanušoviceHanušovice7:19/7:19 (příj.)včas
Os 3710 Olomouc hl.n. – Kouty nad DesnouPostřelmov7:15/7:20 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3711 Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n.Vrbátky7:08/7:13 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3712 Nezamyslice – Kouty nad DesnouBlatec7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3713 Kouty nad Desnou – NezamysliceČervenka7:11/7:15 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3715 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.Petrov nad Desnou7:18/7:18 (odj.)včas
Os 3774 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováLuková u Rudol. v Č.7:17/7:17 (odj.)včas
Os 3815 Olomouc hl.n. – NezamysliceKojetín7:17/7:17 (příj.)včas
Os 3860 Přerov – Olomouc hl.n.Brodek u Přerova7:16/7:18 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3902 Valašské Meziříčí – KojetínHolešov7:17/7:17 (odj.)včas
Os 3903 Kroměříž – Rožnov pod RadhoštěmValašské Meziříčí7:15/7:19 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3904 Rožnov pod Radhoštěm – KojetínValašské Meziříčí7:15/7:18 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3933 Kroměříž – Bystřice p.HostýnemHolešov7:19/7:19 (odj.)včas
Os 3971 Kroměříž – HulínKroměříž7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4006 Křenovice hor.nádr. – Rájec-JestřebíBrno-Chrlice7:17/7:17 (odj.)včas
Os 4036 Nezamyslice – PřerovNěmčice nad Hanou7:11/7:18 (odj.)7 min. zpoždění
Os 4055 Rájec-Jestřebí – Brno hl.n.Blansko7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4077 Nezamyslice – Vyškov na MoravěChvalkovice na Hané7:13/7:21 (příj.)8 min. zpoždění
Os 4106 Veselí nad Moravou – Brno hl.n.Brno hl.n.7:20/7:19 (příj.)včas
Os 4107 Brno hl.n. – Uherské HradištěNesovice7:12/7:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4108 Veselí nad Moravou – Brno hl.n.Nemotice7:12/7:12 (odj.)včas
Os 4162 Veselí nad Moravou – KyjovVeselí nad Moravou7:14/7:14 (odj.)včas
Os 4167 Kyjov – Veselí nad MoravouVlkoš7:16/7:16 (odj.)včas
Os 4203 Břeclav – PřerovPřerov7:14/7:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4204 Přerov – BřeclavBřeclav7:22/7:21 (příj.)včas
Os 4205 Břeclav – PřerovRohatec7:01/7:19 (odj.)18 min. zpoždění
Os 4230 Přerov – Staré Město u U.H.Napajedla7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4302 Bylnice – Staré Město u U.H.Staré Město u U.H.7:18/7:18 (příj.)včas
Os 4303 Kyjov – BylniceBylnice7:16/7:17 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4304 Bylnice – Staré Město u U.H.Slavičín7:11/7:14 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4332 Bojkovice město – Uherské HradištěHradčovice7:14/7:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4353 Staré Město u U.H. – BojkoviceNezdenice7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4402 Brno hl.n. – BohuticeRadostice7:17/7:20 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4443 Ivančice – Brno hl.n.Ivančice letovisko7:21/7:21 (příj.)včas
Os 4461 Bohutice – Moravské BrániceMoravský Krumlov7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4502 Břeclav – ZnojmoHodonice7:11/7:15 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4505 Znojmo – BřeclavValtice město7:15/7:15 (odj.)včas
Os 4507 Znojmo – BřeclavHodonice7:12/7:16 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4550 Břeclav – Mikulov na MoravěValtice7:13/7:13 (odj.)včas
Os 4600 Vranovice – Žďár nad SázavouOstrov nad Oslavou7:19/7:19 (odj.)včas
Os 4601 Žďár nad Sázavou – BřeclavBřeclav7:16/7:16 (příj.)včas
Os 4603 Žďár nad Sázavou – BřeclavModřice7:19/7:18 (odj.)včas
Os 4612 Zaječí – TišnovBrno-Královo Pole7:06/7:13 (odj.)7 min. zpoždění
Os 4614 Břeclav – TišnovBrno hl.n.7:19/7:19 (příj.)včas
Os 4616 Břeclav – TišnovBřeclav přednádraží7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4706 Sokolnice-Telnice – LetoviceAdamov zastávka7:21/7:21 (příj.)včas
Os 4707 Letovice – Křenovice hor.nádr.Brno-Chrlice7:16/7:17 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4709 Letovice – Brno hl.n.Babice nad Svitavou7:17/7:19 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4711 Letovice – Křenovice hor.nádr.Rájec-Jestřebí7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4742 Křenovice hor.nádr. – Skalice nad SvitavouSkalice nad Svitavou7:18/7:17 (příj.)včas
Os 4766 Letovice – Ústí nad OrlicíČeská Třebová7:20/7:20 (odj.)včas
Os 4801 Jihlava – Brno hl.n.Brno hl.n.7:10/7:15 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4822 Brno hl.n. – TřebíčTřebíč7:09/7:17 (příj.)8 min. zpoždění
Os 4824 Brno hl.n. – TřebíčZastávka u Brna7:12/7:17 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4829 Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n.Náměšť nad Oslavou7:13/7:13 (odj.)včas
Os 4865 Jihlava-Bosch Diesel – TřebíčTřebíč7:12/7:17 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4866 Rapotice – JihlavaMalý Beranov7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4903 Žďár nad Sázavou – TišnovKřižanov6:56/7:13 (odj.)17 min. zpoždění
Os 4906 Šakvice – Žďár nad SázavouVranovice7:15/7:15 (odj.)včas
Os 4921 Tišnov – ŠakviceŠakvice7:19/7:18 (příj.)včas
Os 4923 Tišnov – ModřiceKuřim7:11/7:12 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4956 Hrušovany u Brna – TišnovTišnov7:16/7:16 (příj.)včas
Os 4957 Tišnov – Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna7:15/7:14 (příj.)včas
Os 4958 Hrušovany u Brna – TišnovBrno-Královo Pole7:21/7:21 (odj.)včas
Os 4959 Tišnov – Brno hl.n.Brno-Maloměřice st.37:17/7:19 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4960 Hrušovany u Brna – Brno-ŽideniceHrušovany u Brna7:13/7:13 (odj.)včas
Os 4961 Tišnov – Brno hl.n.Tišnov7:13/7:17 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4963 Tišnov – Brno hl.n.Tišnov7:41/7:46 (odj.)5 min. zpoždění

Aktualizace: pátek 24.2., 7:22
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5001 Kolín – Česká TřebováÚstí nad Orlicí7:21/7:21 (příj.)včas
Os 5002 Česká Třebová – KolínKolín7:17/7:18 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5003 Kolín – Česká TřebováChoceň7:18/7:21 (příj.)3 min. zpoždění
Os 5004 Česká Třebová – KolínKostěnice7:04/7:19 (odj.)15 min. zpoždění
Os 5018 Lichkov – Pardubice hl.n.Uhersko7:12/7:18 (odj.)6 min. zpoždění
Os 5022 Česká Třebová – Pardubice hl.n.Ústí nad Orlicí7:15/7:15 (odj.)včas
Os 5062 Pardubice hl.n. – HolicePardubice hl.n.7:10/7:11 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5106 Jaroměř – Trutnov hl.n.Velká Jesenice7:20/7:20 (odj.)včas
Os 5124 Týniště nad Orlicí – NáchodNové Město n.Metují7:15/7:17 (příj.)2 min. zpoždění
Os 5126 Rychnov nad Kněžnou – NáchodČastolovice7:16/7:20 (příj.)4 min. zpoždění
Os 5145 Meziměstí – NáchodNáchod7:20/7:20 (příj.)včas
Os 5152 Letohrad – Týniště nad OrlicíLitice nad Orlicí7:15/7:20 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5155 Týniště nad Orlicí – LetohradLitice nad Orlicí7:12/7:16 (odj.)4 min. zpoždění
Os 5217 Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n.Praskačka7:17/7:20 (odj.)3 min. zpoždění
Os 5322 Havlíčkův Brod – Hlinsko v ČecháchRozsochatec7:01/7:17 (odj.)16 min. zpoždění
Os 5325 Hlinsko v Čechách – Havlíčkův BrodChotěboř7:11/7:12 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5333 Pardubice hl.n. – Hlinsko v ČecháchŽďárec u Skutče7:17/7:17 (odj.)včas
Os 5338 Hlinsko v Čechách – Pardubice hl.n.Chrast u Chrudimi7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5350 Svitavy – Pardubice hl.n.Pardubice hl.n.7:19/7:19 (příj.)včas
Os 5365 Pardubice-Rosice n.L – ChrudimPardubice-Rosice n.L7:13/7:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5402 Semily – LiberecRádlo7:09/7:19 (odj.)10 min. zpoždění
Os 5403 Liberec – Stará PakaSychrov7:06/7:13 (odj.)7 min. zpoždění
Os 5404 Nová Paka – LiberecStará Paka7:01/7:10 (odj.)9 min. zpoždění
Os 5440 Rumburk – Děčín hl.n.Děčín hl.n.7:16/7:17 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5441 Děčín hl.n. – RumburkDěčín st.hr.6:57/7:00 (příj.)3 min. zpoždění
Os 5459 Děčín hl.n. – RumburkVelký Šenov6:59/7:05 (odj.)6 min. zpoždění
Os 5464 Jaroměř – Stará PakaMostek6:57/7:13 (odj.)16 min. zpoždění
Os 5467 Stará Paka – JaroměřDvůr Králové n.Labem7:16/7:16 (odj.)včas
Os 5500 Hradec Králové hl.n. – TurnovTurnov7:17/7:18 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5501 Turnov – Hradec Králové hl.n.Hořice v Podkrkonoší7:14/7:14 (odj.)včas
Os 5502 Hradec Králové hl.n. – TurnovButoves7:15/7:15 (odj.)včas
Os 5503 Turnov – Hradec Králové hl.n.Libuň7:08/7:08 (odj.)včas
Os 5520 Hradec Králové hl.n. – JičínVšestary7:12/7:19 (odj.)7 min. zpoždění
Os 5543 Hněvčeves – Hradec Králové hl.n.Všestary7:12/7:20 (odj.)8 min. zpoždění
Os 5600 Choceň – Hradec Králové hl.n.Týniště nad Orlicí7:09/7:16 (odj.)7 min. zpoždění
Os 5702 Stará Paka – Městec KrálovéNový Bydžov7:16/7:17 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5705 Městec Králové – Stará PakaLázně Bělohrad7:13/7:13 (odj.)včas
Os 5734 Trutnov hl.n. – VrchlabíPilníkov7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5735 Vrchlabí – Trutnov hl.n.Pilníkov7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5751 Městec Králové – Nový BydžovNový Bydžov7:14/7:14 (příj.)včas
Os 5806 Kolín – Praha Masarykovo n.Ostrá7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5811 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.Čelákovice7:20/7:20 (odj.)včas
Os 5903 Kolín – Havlíčkův BrodLeština u Světlé6:54/7:17 (odj.)23 min. zpoždění
Os 5904 Žďár nad Sázavou – Nymburk hl.n.Kutná Hora hl.n.7:06/7:20 (odj.)14 min. zpoždění
Os 5930 Havlíčkův Brod – ČáslavHavlíčkův Brod6:53/7:11 (odj.)18 min. zpoždění
Os 5953 Kolín – ČáslavKutná Hora hl.n.7:16/7:18 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6002 Bakov nad Jizerou – Česká Lípa hl.n.Doksy7:09/7:18 (odj.)9 min. zpoždění
Os 6003 Česká Lípa hl.n. – Bakov nad JizerouDoksy7:08/7:17 (odj.)9 min. zpoždění
Os 6100 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyKoštice nad Ohří7:05/7:11 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6101 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Koštice nad Ohří7:06/7:11 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6102 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyLiběšice7:19/7:19 (odj.)včas
Os 6123 Lovosice – Česká Lípa hl.n.Blíževedly7:01/7:01 (odj.)včas
Os 6132 Úštěk – LovosiceLovosice7:15/7:15 (příj.)včas
Os 6143 Lovosice – Litoměřice hor.nádr.Litoměřice hor.nádr.7:14/7:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6229 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.Pardubice hl.n.7:10/7:15 (příj.)5 min. zpoždění
Os 6281 Pardubice hl.n. – MiędzylesieLetohrad7:11/7:15 (příj.)4 min. zpoždění
Os 6302 Liberec – ČernousyČernousy7:21/7:22 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6305 Černousy – LiberecStráž nad Nisou7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6356 Liberec – Nové Město p.SmrkemRaspenava7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6357 Nové Město p.Smrkem – LiberecŘasnice7:08/7:08 (odj.)včas
Os 6401 Ústí nad Labem západ – KolínKamenné Zboží7:20/7:21 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6402 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západPolepy7:17/7:17 (odj.)včas
Os 6403 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemDřísy7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6404 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západVšetaty7:20/7:20 (odj.)včas
Os 6405 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemÚstí n.Labem-Střekov7:08/7:20 (odj.)12 min. zpoždění
Os 6424 Litoměřice město – Ústí nad Labem západSebuzín7:15/7:15 (odj.)včas
Os 6462 Ústí n.Labem-Střekov – Děčín hl.n.Boletice nad Labem7:19/7:19 (odj.)včas
Os 6504 Žatec západ – MostMost7:17/7:20 (příj.)3 min. zpoždění
Os 6505 Most – Žatec západŽatec západ7:21/7:21 (příj.)včas
Os 6571 Libochovice město – Litoměřice hor.nádr.Čížkovice7:13/7:21 (odj.)8 min. zpoždění
Os 6602 Liberec – Děčín hl.n.Novina7:01/7:19 (odj.)18 min. zpoždění
Os 6603 Česká Lípa hl.n. – LiberecMimoň7:18/7:18 (odj.)včas
Os 6621 Děčín hl.n. – RumburkHorní Police7:12/7:20 (odj.)8 min. zpoždění
Os 6624 Česká Lípa hl.n. – Děčín hl.n.Děčín hl.n.7:14/7:20 (příj.)6 min. zpoždění
Os 6650 Děčín hl.n. – RumburkMlýny7:14/7:21 (odj.)7 min. zpoždění
Os 6653 Dolní Poustevna – Děčín hl.n.Rumburk6:04/7:10 (odj.)66 min. zpoždění
Os 6702 Rakovník – Osek městoLouka u Litvínova7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6703 Osek město – RakovníkObrnice7:06/7:16 (odj.)10 min. zpoždění
Os 6704 Rakovník – MostLouny předměstí7:21/7:21 (odj.)včas
Os 6741 Osek město – DomoušiceHřivice7:13/7:13 (odj.)včas
Os 6800 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovChomutov7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6801 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Mojžíř7:05/7:22 (příj.)17 min. zpoždění
Os 6820 Děčín hl.n. – MostÚstí nad Labem západ7:01/7:14 (odj.)13 min. zpoždění
Os 6825 Most – Děčín hl.n.Chotějovice7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6853 Louka u Litvínova – Ústí nad Labem hl.n.Chabařovice7:13/7:16 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6904 Praha Masarykovo n. – Ústí nad Labem hl.n.Bohušovice nad Ohří7:18/7:18 (příj.)včas
Os 6905 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.7:16/7:18 (příj.)2 min. zpoždění
Os 6907 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Mlčechvosty7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6942 Hněvice – Ústí nad Labem hl.n.Ústí n.L.hl.n.jih7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6943 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad LabemPrackovice nad Labem7:12/7:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6963 Děčín hl.n. – Ústí nad Labem hl.n.Děčín hl.n.6:58/7:18 (odj.)20 min. zpoždění
Os 7000 Chomutov – ChebNebanice7:10/7:17 (odj.)7 min. zpoždění
Os 7001 Klášterec nad Ohří – MostDubina odbočka7:21/7:21 (odj.)včas
Os 7002 Ústí nad Labem hl.n. – ChebHájek7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7023 Cheb – Karlovy Vary dol.n.Dasnice7:16/7:19 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7073 Karlovy Vary dol.n. – Klášterec nad OhříOstrov nad Ohří7:02/7:15 (odj.)13 min. zpoždění
Os 7143 Ústí nad Orlicí – Moravský KarlovDolní Lipka7:11/7:12 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7144 Lichkov – Ústí nad OrlicíVerměřovice7:06/7:16 (odj.)10 min. zpoždění
Os 7200 Domažlice – TachovBělá nad Radbuzou7:17/7:17 (příj.)včas
Os 7201 Planá u Mar.Lázní – DomažlicePlaná u Mar.Lázní7:13/7:21 (odj.)8 min. zpoždění
Os 7222 Bělá nad Radbuzou – Planá u Mar.LázníBělá nad Radbuzou6:20/6:20 (odj.)včas
Os 7235 Bělá nad Radbuzou – DomažlicePila7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7343 Mariánské Lázně – Karlovy Vary dol.n.Nové Sedlo u Lokte7:11/7:21 (odj.)10 min. zpoždění
Os 7370 Mariánské Lázně – ChebCheb-Všeboř7:16/7:17 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7373 Cheb – Mariánské LázněMariánské Lázně7:17/7:16 (příj.)včas
Os 7400 Plzeň hl.n. – DomažliceDomažlice6:13/6:57 (příj.)44 min. zpoždění
Os 7402 Plzeň hl.n. – DomažliceDomažlice7:13/7:17 (příj.)4 min. zpoždění
Os 7404 Plzeň hl.n. – DomažlicePlzeň-Jižní Předm.7:13/7:20 (odj.)7 min. zpoždění
Os 7407 Domažlice – Plzeň hl.n.Nýřany7:12/7:15 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7502 Plzeň hl.n. – Žel.Ruda-AlžbětínBezděkov u Klatov7:00/7:18 (odj.)18 min. zpoždění
Os 7515 Klatovy – Plzeň hl.n.Přeštice5:58/7:02 (odj.)64 min. zpoždění
Os 7517 Klatovy – Plzeň hl.n.Klatovy6:46/7:31 (odj.)45 min. zpoždění
Os 7600 Plzeň hl.n. – ŽihleTřemošná u Plzně6:31/6:33 (příj.)2 min. zpoždění
Os 7605 Žihle – Plzeň hl.n.Žihle6:15/6:15 (odj.)včas
Os 7662 Plzeň hl.n. – PlasyPlzeň hl.n.6:58/7:20 (odj.)22 min. zpoždění
Os 7714 Rakovník – BerounRoztoky u Křivoklátu6:56/6:59 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7715 Beroun – RakovníkLašovice7:10/7:14 (odj.)4 min. zpoždění
Os 7801 Plzeň hl.n. – BerounHořovice7:07/7:20 (odj.)13 min. zpoždění
Os 7808 Beroun – Plzeň hl.n.Chrást u Plzně7:19/7:19 (odj.)včas
Os 7832 Rokycany – Plzeň hl.n.Plzeň hl.n.7:12/7:14 (příj.)2 min. zpoždění
Os 7835 Plzeň hl.n. – RokycanyPlzeň hl.n.7:11/7:21 (odj.)10 min. zpoždění
Os 7900 Zdice – ProtivínHeřmaň7:16/7:16 (odj.)včas
Os 7902 Zdice – ProtivínLochovice7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7903 České Budějovice – BerounBřeznice-Před.Poříčí7:21/7:21 (odj.)včas
Os 8002 České Budějovice – StrakoniceČejetice7:13/7:20 (odj.)7 min. zpoždění
Os 8003 Strakonice – České BudějoviceHluboká nad Vltavou7:08/7:12 (odj.)4 min. zpoždění
Os 8042 České Budějovice – ČíčeniceČ.Budějovice s.zast.7:17/7:17 (odj.)včas
Os 8051 Strakonice – ČíčeniceMilenovice7:20/7:20 (odj.)včas
Os 8071 Horažďovice předm. – StrakoniceKatovice7:20/7:20 (příj.)včas
Os 8101 České Budějovice – VolaryMezipotočí7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8102 Volary – České BudějoviceNová Pec7:08/7:12 (příj.)4 min. zpoždění
Os 8204 České Budějovice – TáborSezimovo Ústí7:21/7:21 (příj.)včas
Os 8207 Benešov u Prahy – České BudějoviceStřezimíř7:02/7:09 (odj.)7 min. zpoždění
Os 8220 České Budějovice – Veselí nad LužnicíDynín7:19/7:18 (odj.)včas
Os 8262 Tábor – Benešov u PrahyTomice6:59/7:17 (odj.)18 min. zpoždění
Os 8267 Benešov u Prahy – TáborBenešov u Prahy7:18/7:28 (odj.)10 min. zpoždění
Os 8303 Počátky-Žirovnice – Veselí nad LužnicíJindřichův Hradec7:14/7:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8344 Počátky-Žirovnice – Havlíčkův BrodDobronín7:16/7:21 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8345 Čáslav – Horní CerekevKostelec u Jihlavy6:58/7:20 (odj.)22 min. zpoždění
Os 8346 Horní Cerekev – Havlíčkův BrodJihlava7:18/7:21 (příj.)3 min. zpoždění
Os 8347 Havlíčkův Brod – Horní CerekevŠlapanov6:58/7:12 (odj.)14 min. zpoždění
Os 8382 Počátky-Žirovnice – PelhřimovPelhřimov7:22/7:21 (příj.)včas
Os 8401 Ražice – TáborSepekov6:22/7:16 (odj.)54 min. zpoždění
Os 8406 Tábor – ProtivínBalkova Lhota6:18/7:18 (odj.)60 min. zpoždění
Os 8408 Tábor – RažiceTábor7:08/7:53 (odj.)45 min. zpoždění
Os 8453 Milevsko – TáborMilevsko6:54/7:11 (odj.)17 min. zpoždění
Os 8500 Mšeno – Stará PakaStará Paka7:19/7:19 (příj.)včas
Os 8502 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v ČecháchMladějov v Čechách7:18/7:18 (příj.)včas
Os 8503 Mladějov v Čechách – PoděbradyPoděbrady7:21/7:22 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8504 Nymburk hl.n. – Mladějov v ČecháchMladá Boleslav město7:21/7:21 (příj.)včas
Os 8507 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.Mladá Boleslav město7:22/7:21 (příj.)včas
Os 8552 Mělník – Mladá Boleslav městoMělník7:07/7:07 (odj.)včas
Os 8553 Mladá Boleslav město – MělníkMladá Boleslav hl.n.7:11/7:11 (odj.)včas
Os 8655 Kolín – Pardubice hl.n.Přelouč7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8703 Veselí nad Lužnicí – České VeleniceTřeboň6:47/7:12 (odj.)25 min. zpoždění
Os 8704 České Velenice – Veselí nad LužnicíČeské Velenice6:07/7:07 (odj.)60 min. zpoždění
Os 8706 České Velenice – Veselí nad LužnicíČeské Velenice6:45/7:15 (odj.)30 min. zpoždění
Os 8745 Havlíčkův Brod – Žďár nad SázavouRonov nad Sázavou7:09/7:20 (odj.)11 min. zpoždění
Os 8746 Žďár nad Sázavou – Havlíčkův BrodSázava u Žďáru6:58/7:13 (odj.)15 min. zpoždění
Os 8810 Praha hl.n. – KarlštejnKarlštejn6:57/7:17 (příj.)20 min. zpoždění
Os 8812 Praha hl.n. – BerounŘevnice7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8813 Beroun – Praha hl.n.Řevnice7:00/7:16 (příj.)16 min. zpoždění
Os 8814 Praha hl.n. – BerounPraha-Vyšehrad výh.7:22/7:21 (příj.)včas
Os 8815 Beroun – Praha hl.n.Beroun7:15/7:15 (odj.)včas
Os 8901 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.Plzeň-Koterov7:14/7:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8904 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.Plzeň-Koterov7:14/7:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8906 Nepomuk – Plzeň hl.n.Blovice7:20/7:21 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9001 Praha hl.n. – ČerčanyJílové u Prahy7:12/7:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9003 Praha hl.n. – ČerčanyPraha-Modřany7:16/7:18 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9004 Čerčany – Praha hl.n.Jílové u Prahy7:02/7:08 (odj.)6 min. zpoždění
Os 9106 Strančice – Praha hl.n.Praha hl.n.7:12/7:16 (příj.)4 min. zpoždění
Os 9108 Strančice – Praha-H.PočernicePraha-Kolovraty7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9109 Praha-Hor.Počernice – StrančicePraha-H.Počernice6:28/6:33 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9111 Kolín – StrančicePraha hl.n.7:17/7:20 (příj.)3 min. zpoždění
Os 9115 Kolín – StrančiceVelké Zboží7:17/7:21 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9203 Čerčany – Havlíčkův BrodZruč nad Sázavou7:10/7:19 (odj.)9 min. zpoždění
Os 9221 Čerčany – Ledeč nad SázavouHvězdonice7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9236 Zruč nad Sázavou – ČerčanySázava7:17/7:17 (odj.)včas
Os 9262 Světlá nad Sázavou – Zruč n.Sázavou zast.Zruč n.Sázavou zast.7:00/7:15 (příj.)15 min. zpoždění
Os 9264 Světlá nad Sázavou – Zruč nad SázavouSvětlá nad Sázavou7:16/7:19 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9281 Zruč n.Sázavou zast. – Zruč nad SázavouZruč nad Sázavou7:07/7:17 (příj.)10 min. zpoždění
Os 9311 Praha Masarykovo n. – KolínKolín7:15/7:18 (příj.)3 min. zpoždění
Os 9312 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha-Běchovice stř.7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9313 Praha Masarykovo n. – KolínPoříčany7:21/7:20 (příj.)včas
Os 9314 Kolín – Praha Masarykovo n.Cerhenice7:10/7:19 (odj.)9 min. zpoždění
Os 9315 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-Libeň7:15/7:16 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9404 Milovice – Praha Masarykovo n.Skály odbočka7:20/7:20 (odj.)včas
Os 9481 Poříčany – Kutná Hora hl.n.Velký Osek7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9502 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav městoMladá Boleslav hl.n.7:18/7:22 (příj.)4 min. zpoždění
Os 9503 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-VršovicePraha hl.n.7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9505 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-VršoviceVšetaty7:21/7:21 (odj.)včas
Os 9522 Praha-Vršovice – VšetatyZlonín7:17/7:20 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9541 Všetaty – Praha-VršoviceHovorčovice7:18/7:20 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9564 Mladá Boleslav hl.n. – TurnovPříšovice7:11/7:18 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9608 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou7:15/7:15 (příj.)včas
Os 9610 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad VltavouPraha-Podbaba7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9611 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.Libčice n.Vlt.-Letky7:21/7:22 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9700 Kralupy nad Vltavou – LounyVrbno nad Lesy7:04/7:13 (odj.)9 min. zpoždění
Os 9705 Louny – Kralupy nad VltavouKlobuky v Čechách7:08/7:15 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9724 Kralupy nad Vltavou – SlanýZvoleněves7:18/7:18 (odj.)včas
Os 9725 Slaný – Kralupy nad VltavouZvoleněves7:16/7:17 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9771 Velvary – NeratoviceVelvary7:12/7:12 (odj.)včas
Os 9800 Praha Masarykovo n. – RakovníkRakovník7:14/7:18 (příj.)4 min. zpoždění
Os 9801 Rakovník – Praha Masarykovo n.Praha-Ruzyně7:11/7:19 (odj.)8 min. zpoždění
Os 9813 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.Kladno-Ostrovec7:14/7:17 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9844 Praha Masarykovo n. – Kladno-OstrovecUnhošť7:16/7:17 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9908 Český Brod – ŘevnicePha-Smíchov již.zhl.7:06/7:13 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9910 Praha hl.n. – Praha-RadotínPha-Smíchov již.zhl.7:16/7:20 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9912 Český Brod – ŘevnicePraha-Libeň7:18/7:20 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9913 Řevnice – Český BrodPraha-Klánovice7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9915 Dobřichovice – Praha hl.n.Pha-Smíchov sev.zhl.7:10/7:20 (odj.)10 min. zpoždění
Os 9916 Český Brod – ŘevniceČeský Brod7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9917 Řevnice – Český BrodPraha-Radotín7:09/7:14 (odj.)5 min. zpoždění

Aktualizace: pátek 24.2., 7:22
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 12205 Veselí nad Moravou – Staré Město u U.H.Veselí nad Moravou7:17/7:17 (odj.)včas
Os 12315 Straškov – VraňanyVraňany7:15/7:15 (příj.)včas
Os 12340 Vraňany – Horní BeřkoviceVraňany7:20/7:19 (odj.)včas
Os 12381 Zlonice – StraškovStraškov7:08/7:16 (příj.)8 min. zpoždění
Os 12710 Lanškroun – Rudoltice v ČecháchLanškroun7:17/7:17 (odj.)včas
Os 12713 Česká Třebová – LanškrounRudoltice v Čechách7:21/7:22 (příj.)1 min. zpoždění
Os 12806 Český Těšín – Frýdek-MístekFrýdek-Místek7:20/7:19 (příj.)včas
Os 12807 Frýdek-Místek – Český TěšínČeský Těšín7:15/7:15 (příj.)včas
Os 13005 Šumperk – Zábřeh na MoravěPostřelmov7:16/7:20 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13050 Šumperk – SobotínPetrov nad Desnou7:19/7:19 (odj.)včas
Os 13105 Ostravice – Frýdlant n.OstravicíFrýdlant n.Ostravicí7:14/7:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13106 Frýdlant n.Ostravicí – OstraviceFrýdlant n.Ostravicí7:18/7:19 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13256 Velké Karlovice – VsetínVsetín7:19/7:19 (příj.)včas
Os 13257 Vsetín – Velké KarloviceVelké Karlovice7:15/7:15 (příj.)včas
Os 13302 Suchdol nad Odrou – Budišov n.BudišovkouSuchdol nad Odrou7:16/7:16 (odj.)včas
Os 13305 Budišov n.Budišovkou – Suchdol nad OdrouKlokočov7:12/7:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13358 Suchdol nad Odrou – Nový Jičín městoKunín7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13407 Opava východ – HlučínHlučín7:20/7:19 (příj.)včas
Os 13440 Dolní Benešov – Opava východDolní Benešov7:13/7:13 (odj.)včas
Os 13457 Kravaře ve Slezsku – ChuchelnáChuchelná7:16/7:16 (příj.)včas
Os 13606 Jeseník – Javorník ve SlezskuŽulová7:15/7:18 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13656 Hanušovice – Staré Město p.Sněž.Staré Město p.Sněž.7:14/7:14 (příj.)včas
Os 13703 Olomouc hl.n. – UničovÚjezd u Uničova7:13/7:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13705 Olomouc hl.n. – UničovŠternberk7:17/7:20 (příj.)3 min. zpoždění
Os 13800 Litovel předměstí – Olomouc hl.n.Olomouc-Řepčín7:12/7:16 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13804 Senice na Hané – ČervenkaSenice na Hané7:10/7:12 (odj.)2 min. zpoždění
Os 13845 Červenka – Litovel předměstíČervenka7:13/7:16 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13906 Zborovice – KroměřížZdounky7:18/7:18 (odj.)včas
Os 14007 Olomouc hl.n. – DrahanoviceDrahanovice7:18/7:20 (příj.)2 min. zpoždění
Os 14063 Senice na Hané – Prostějov hl.n.Drahanovice7:06/7:07 (odj.)1 min. zpoždění
Os 14210 Vizovice – OtrokoviceZlín střed7:14/7:20 (příj.)6 min. zpoždění
Os 14211 Otrokovice – VizoviceVizovice7:11/7:15 (příj.)4 min. zpoždění
Os 14213 Kroměříž – VizoviceZlín střed7:05/7:07 (příj.)2 min. zpoždění
Os 14251 Otrokovice – Zlín středOtrokovice7:17/7:17 (odj.)včas
Os 14307 Újezdec u Luhačovic – LuhačoviceÚjezdec u Luhačovic7:12/7:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 14502 Hodonín – ZaječíČejč7:14/7:14 (odj.)včas
Os 14503 Zaječí – HodonínHodonín7:15/7:14 (příj.)včas
Os 14521 Zaječí – ČejčVelké Pavlovice7:14/7:14 (odj.)včas
Os 14703 Velké Opatovice – Skalice nad SvitavouŠebetov7:08/7:08 (odj.)včas
Os 14704 Skalice nad Svitavou – Velké OpatoviceSkalice nad Svitavou7:19/7:19 (odj.)včas
Os 14902 Tišnov – Žďár nad SázavouVeselíčko7:17/7:17 (odj.)včas
Os 14907 Žďár nad Sázavou – TišnovNové Město na Moravě7:02/7:02 (odj.)včas
Os 14945 Nedvědice – TišnovNedvědice7:01/7:04 (odj.)3 min. zpoždění
Os 15002 Choceň – LitomyšlLitomyšl7:15/7:15 (příj.)včas
Os 15005 Litomyšl – ChoceňLitomyšl7:20/7:20 (odj.)včas
Os 15039 Vysoké Mýto město – ChoceňVysoké Mýto7:20/7:20 (odj.)včas
Os 15322 Svitavy – PoličkaKvětná7:17/7:20 (odj.)3 min. zpoždění
Os 15327 Pustá Kamenice – SvitavyBorová u Poličky7:13/7:12 (odj.)včas
Os 15502 Martinice v Krkonoš. – Jablonec nad JizerouHrabačov7:17/7:20 (odj.)3 min. zpoždění
Os 15601 Nymburk hl.n. – Městec KrálovéKřinec7:12/7:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 15752 Teplice nad Metují – Trutnov hl.n.Janovice u Trutnova6:59/7:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 15753 Trutnov hl.n. – Teplice nad MetujíAdršpach7:13/7:17 (odj.)4 min. zpoždění
Os 15803 Nymburk hl.n. – JičínJičín7:14/7:17 (příj.)3 min. zpoždění
Os 15833 Městec Králové – KopidlnoRožďalovice7:15/7:17 (odj.)2 min. zpoždění
Os 15849 Poříčany – Nymburk hl.n.Sadská7:13/7:13 (odj.)včas
Os 15854 Rožďalovice – PoříčanyPoříčany7:19/7:19 (příj.)včas
Os 15908 Třemošnice – Čáslav místní nádr.Třemošnice7:02/7:07 (odj.)5 min. zpoždění
Os 15909 Čáslav místní nádr. – TřemošniceČáslav místní nádr.7:15/7:15 (odj.)včas
Os 15953 Humpolec – Havlíčkův BrodDolík7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 16104 Radejčín – Teplice v ČecháchÚpořiny6:55/7:15 (odj.)20 min. zpoždění
Os 16105 Teplice v Čechách – RadejčínÚpořiny6:56/7:16 (odj.)20 min. zpoždění
Os 16303 Raspenava – Bílý Potok p.SmrkemBílý Potok p.Smrkem7:15/7:15 (příj.)včas
Os 16504 Ústí nad Labem hl.n. – BílinaBílina-Chudeřice7:09/7:20 (odj.)11 min. zpoždění
Os 16505 Bílina – Ústí nad Labem hl.n.Stadice7:08/7:20 (odj.)12 min. zpoždění
Os 16700 Rakovník – Bečov nad TeplouBečov nad Teplou6:43/7:18 (příj.)35 min. zpoždění
Os 16702 Rakovník – Bečov nad TeplouPšovlky6:54/7:18 (odj.)24 min. zpoždění
Os 16703 Toužim – RakovníkPšovlky6:54/7:18 (odj.)24 min. zpoždění
Os 16705 Bečov nad Teplou – RakovníkBečov nad Teplou5:43/6:14 (odj.)31 min. zpoždění
Os 16802 Žatec – JirkovVelichov odbočka7:17/7:17 (odj.)včas
Os 16930 Teplice v Čechách – LitvínovOldřichov u Duchcova7:18/7:20 (odj.)2 min. zpoždění
Os 16933 Litvínov – Teplice v ČecháchLouka u Litvínova7:15/7:15 (odj.)včas
Os 17101 Horní Blatná – Karlovy Vary dol.n.Nová Role5:42/7:15 (odj.)93 min. zpoždění
Os 17103 Potůčky – Karlovy VaryHorní Blatná6:11/7:16 (odj.)65 min. zpoždění
Os 17152 Karlovy Vary dol.n. – NejdekStará Role7:03/7:16 (příj.)13 min. zpoždění
Os 17205 Aš město – ChebVojtanov obec7:04/7:16 (odj.)12 min. zpoždění
Os 17403 Poběžovice – Horšovský TýnPoběžovice7:10/7:10 (odj.)včas
Os 17506 Horažďovice předm. – KlatovyHoražďovice7:16/7:16 (odj.)včas
Os 17542 Klatovy – DomažliceKdyně7:10/7:14 (odj.)4 min. zpoždění
Os 17634 Jirkov – Kadaň předměstíDubina odbočka7:11/7:12 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17703 Čistá – RakovníkRakovník7:16/7:16 (příj.)včas
Os 17823 Radnice – Chrást u PlzněChrást u Plzně7:13/7:13 (příj.)včas
Os 17921 Strakonice – BlatnáMačkov7:12/7:17 (odj.)5 min. zpoždění
Os 17950 Březnice – BlatnáBřeznice7:11/7:20 (odj.)9 min. zpoždění
Os 18000 Číčenice – VolarySpálenec7:04/7:13 (odj.)9 min. zpoždění
Os 18003 Volary – ČíčeniceZbytiny7:02/7:12 (odj.)10 min. zpoždění
Os 18022 Číčenice – PrachaticeStrunkovice n.Blan.7:18/7:21 (odj.)3 min. zpoždění
Os 18023 Prachatice – ČíčenicePražák7:14/7:20 (odj.)6 min. zpoždění
Os 18105 Volary – StrakoniceČkyně7:10/7:13 (odj.)3 min. zpoždění
Os 18122 Strakonice – VimperkČkyně7:10/7:15 (odj.)5 min. zpoždění
Os 18142 Strakonice – VolyněStrakonice7:09/7:13 (odj.)4 min. zpoždění
Os 18405 Tábor – Horní CerekevPelhřimov7:13/7:11 (příj.)včas
Os 18422 Pelhřimov – TáborChýnov7:10/7:15 (odj.)5 min. zpoždění
Os 18573 Mladá Boleslav hl.n. – Dolní BousovBakov nad Jizerou7:04/7:04 (příj.)včas
Os 18803 Lipno nad Vltavou – České BudějoviceVelešín6:47/7:20 (odj.)33 min. zpoždění
Os 18852 Rybník – Lipno nad VltavouRožmberk nad Vltavou7:15/7:15 (odj.)včas
Os 19140 Vlašim – Benešov u PrahyPostupice7:20/7:20 (příj.)včas
Os 19143 Benešov u Prahy – VlašimPostupice7:19/7:19 (příj.)včas
Os 19308 Pečky – KouřimPlaňany7:20/7:20 (příj.)včas
Os 19404 Čelákovice – NeratoviceBrandýs nad Labem7:02/7:02 (odj.)včas
Os 19406 Čelákovice – NeratoviceČelákovice7:37/7:42 (odj.)5 min. zpoždění
Os 19407 Neratovice – ČelákoviceČelákovice7:17/7:18 (příj.)1 min. zpoždění
Os 19504 Neratovice – Kralupy nad VltavouChvatěruby7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 19507 Kralupy nad Vltavou – NeratoviceÚžice7:13/7:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19602 Roudnice nad Labem – Bříza obecStraškov7:14/7:19 (odj.)5 min. zpoždění
Os 19746 Hostivice – StředoklukyJeneček odbočka7:08/7:16 (odj.)8 min. zpoždění
Os 19806 Kladno – Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou7:15/7:18 (příj.)3 min. zpoždění
Os 19902 Praha-Smíchov – BerounVráž u Berouna7:12/7:20 (odj.)8 min. zpoždění
Os 19907 Beroun – Praha-SmíchovPraha-Řeporyje7:12/7:12 (odj.)včas
Os 19952 Praha-Smíchov – Nučice zastávkaPraha-Řeporyje7:12/7:12 (odj.)včas
Os 20202 Solnice – DobruškaBolehošť7:15/7:20 (odj.)5 min. zpoždění
Os 20207 Týniště nad Orlicí – Rychnov n.Kněž.zast.Týniště nad Orlicí7:08/7:12 (odj.)4 min. zpoždění
Os 20603 Třemešná ve Sl.úz.r. – OsoblahaTřemešná ve Sl.úz.r.6:50/6:50 (odj.)včas
Os 22202 Kolín – SázavaUhlířské Janovice7:13/7:18 (odj.)5 min. zpoždění
Os 22203 Ledečko – KolínRatboř7:11/7:13 (odj.)2 min. zpoždění
Os 23105 Veřovice – StudénkaSedlnice kol. 1-67:21/7:21 (odj.)včas
Os 23106 Studénka – VeřoviceSedlnice kol. 1-67:19/7:18 (příj.)včas
Os 23140 Kopřivnice – VeřoviceŠtramberk7:17/7:17 (odj.)včas
Os 23205 Horní Lideč – Vlárský průsmykValašské Klobouky7:14/7:14 (odj.)včas
Os 23308 Studénka – BílovecBílovec7:14/7:18 (příj.)4 min. zpoždění
Os 23358 Suchdol nad Odrou – FulnekSuchdol nad Odrou7:15/7:15 (odj.)včas
Os 23455 Hradec nad Moravicí – Opava východOpava východ7:20/7:19 (příj.)včas
Os 24110 Moravský Písek – BzenecMoravský Písek7:17/7:18 (odj.)1 min. zpoždění
Os 24704 Prostějov hl.n. – DzbelPtení7:01/7:04 (odj.)3 min. zpoždění
Os 24705 Dzbel – Prostějov hl.n.Kostelec na Hané7:12/7:17 (odj.)5 min. zpoždění
Os 24743 Česká Třebová – DzbelDzbel7:17/7:17 (příj.)včas
Os 24745 Česká Třebová – ChorniceMladějov na Moravě7:15/7:15 (odj.)včas
Os 24746 Dzbel – Česká TřebováMěstečko Trnávka7:11/7:11 (odj.)včas
Os 24786 Velké Opatovice – Moravská TřebováChornice7:20/7:20 (odj.)včas
Os 24803 Okříšky – ZnojmoCitonice7:21/7:21 (odj.)včas
Os 24804 Znojmo – OkříškyOlbramkostel7:17/7:17 (odj.)včas
Os 24805 Okříšky – ZnojmoStařeč7:20/7:20 (odj.)včas
Os 24926 Studenec – Velké MeziříčíBudišov u Třebíče7:16/7:16 (odj.)včas
Os 24945 Křižanov – Velké Meziříčí zast.Martinice u Vel.Mez.7:12/7:18 (odj.)6 min. zpoždění
Os 25008 Prachovice – Pardubice hl.n.Heřmanův Městec7:16/7:16 (odj.)včas
Os 25043 Moravany – ChrudimBořice7:06/7:20 (odj.)14 min. zpoždění
Os 25224 Rokytnice v Orl.hor. – ČastoloviceČastolovice7:18/7:18 (příj.)včas
Os 25336 Moravany – HoliceMoravany7:01/7:14 (odj.)13 min. zpoždění
Os 25372 Holice – BorohrádekBorohrádek7:15/7:18 (příj.)3 min. zpoždění
Os 25614 Milovice – Lysá nad LabemLysá nad Labem7:21/7:22 (příj.)1 min. zpoždění
Os 25704 Kunčice nad Labem – VrchlabíKunčice nad Labem7:11/7:17 (odj.)6 min. zpoždění
Os 25902 Praha hl.n. – Rudná u PrahyJeneček odbočka7:19/7:21 (odj.)2 min. zpoždění
Os 25903 Rudná u Prahy – Praha hl.n.Praha-Smíchov sp.n.7:20/7:20 (příj.)včas
Os 25904 Praha hl.n. – Rudná u PrahyPraha-Smíchov sp.n.7:09/7:14 (příj.)5 min. zpoždění
Os 25905 Rudná u Prahy – Praha hl.n.Hostivice7:16/7:18 (příj.)2 min. zpoždění
Os 26106 Olbramovice – SedlčanyOlbramovice7:02/7:13 (odj.)11 min. zpoždění
Os 26264 Železný Brod – TanvaldNávarov7:12/7:18 (odj.)6 min. zpoždění
Os 26267 Tanvald – Železný BrodVelké Hamry7:19/7:20 (příj.)1 min. zpoždění
Os 26310 Smržovka – Josefův DůlSmržovka7:12/7:18 (odj.)6 min. zpoždění
Os 26311 Josefův Důl – SmržovkaSmržovka7:10/7:16 (příj.)6 min. zpoždění
Os 26313 Josefův Důl – SmržovkaJosefův Důl7:27/7:32 (odj.)5 min. zpoždění
Os 26703 Postoloprty – LounyLouny7:20/7:19 (příj.)včas
Os 27003 Merklín – Karlovy VaryMerklín6:59/7:10 (odj.)11 min. zpoždění
Os 27312 Plzeň hl.n. – BezdružiceBlahousty7:11/7:20 (odj.)9 min. zpoždění
Os 27313 Bezdružice – Plzeň hl.n.Plešnice7:02/7:19 (odj.)17 min. zpoždění
Os 27702 Zadní Třebaň – LochoviceZadní Třebaň7:09/7:13 (odj.)4 min. zpoždění
Os 27854 Příkosice – NezvěsticeŠťáhlavice7:19/7:20 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27907 Blatná – NepomukTřebčice7:22/7:21 (odj.)včas
Os 28304 Slavonice – Havlíčkův BrodUrbaneč7:20/7:21 (odj.)1 min. zpoždění
Os 28330 Dačice – Kostelec u JihlavyTelč7:19/7:19 (odj.)včas
Os 28331 Kostelec u Jihlavy – Dačice městoRadkov7:21/7:21 (odj.)včas
Os 28404 Tábor – BechyněMalšice7:10/7:10 (odj.)včas
Os 28405 Bechyně – TáborSlapy7:18/7:18 (odj.)včas
Rx 30773 ??? – Praha hl.n.Plzeň hl.n.7:06/7:21 (odj.)15 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.