Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: středa 22.11., 10:17
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1606 Český Těšín – Opava východČeský Těšín10:10/10:10 (odj.)včas
Sp 1609 Opava východ – Český TěšínOpava východ10:15/10:15 (odj.)včas
Sp 1663 Jeseník – KrnovMikulovice st.hr.9:54/9:54 (příj.)včas
Sp 1705 Zábřeh na Moravě – JeseníkJindřichov na Moravě10:12/10:12 (odj.)včas
Sp 1710 Jeseník – Zábřeh na MoravěRuda nad Moravou10:10/10:09 (odj.)včas
Sp 1723SantonBrno hl.n. – Uherské HradištěBrankovice10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1724KyjovkaUherské Hradiště – Brno hl.n.Ponětovice10:17/10:17 (odj.)včas
Sp 1746 Starkoč – BroumovHronov10:10/10:10 (odj.)včas
Sp 1751 Broumov – StarkočBroumov10:02/10:02 (odj.)včas
Sp 1784 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.Trutnov střed10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1789 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.Červený Kostelec10:12/10:14 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1804 Trutnov hl.n. – KolínSmidary10:08/10:09 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1805 Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n.Lázně Bělohrad10:09/10:10 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1949 Pardubice hl.n. – LetohradLitice nad Orlicí10:08/10:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2008 Dobříš – Praha hl.n.Dobříš9:36/10:16 (odj.)40 min. zpoždění
Os 2009 Praha hl.n. – DobříšPraha-Modřany zast.10:14/10:16 (příj.)2 min. zpoždění
Sp 2104 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceAllentsteig10:11/10:12 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2157 České Budějovice – České VeleniceNové Hodějovice10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2320 Payerbach-Reichenau – BřeclavWien Praterstern10:10/10:16 (odj.)6 min. zpoždění
Os 2417 Kutná Hora hl.n. – Zruč nad SázavouZruč nad Sázavou10:09/10:09 (příj.)včas
Os 2422 Zruč nad Sázavou – KolínMalešov10:11/10:11 (odj.)včas
Os 2522 Strančice – Praha hl.n.Praha-Hostivař10:08/10:11 (odj.)3 min. zpoždění
Os 2524 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Mnichovice10:15/10:17 (příj.)2 min. zpoždění
Os 2525 Praha hl.n. – StrančiceStrančice10:09/10:12 (příj.)3 min. zpoždění
Os 2527 Praha hl.n. – Benešov u PrahyPraha-Vršovice10:11/10:16 (odj.)5 min. zpoždění
Os 2650 Harrachov – LiberecLiberec-Rochlice10:13/10:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2652 Harrachov – LiberecDesná-Riedlova vila10:15/10:16 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2657 Liberec – HarrachovSmržovka střed10:14/10:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2930 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovKoukolná odbočka10:03/10:15 (odj.)12 min. zpoždění
Os 2931 Ostrava-Svinov – Mosty u JablunkovaChotěbuz10:12/10:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2932 Mosty u Jablunkova – Ostrava-SvinovNávsí (Nawsie)10:14/10:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3003 Bohumín – Petrovice u KarvinéDětmarovice10:10/10:12 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3128 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.RadhoštěmFrenštát p.Radhoštěm10:12/10:14 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3129 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.Frýdlant n.Ostravicí10:15/10:17 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3130 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.Vratimov10:10/10:16 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3247 Vsetín – StřelnáStřelná10:13/10:13 (příj.)včas
Os 3312 Suchdol n.Odrou – Hranice na MoravěSuchdol nad Odrou10:58/11:13 (odj.)15 min. zpoždění
Os 3361 Suchdol nad Odrou – Ostrava-SvinovOstrava-Svinov10:14/10:17 (příj.)3 min. zpoždění
Os 3409 Opava východ – Český TěšínČeský Těšín10:12/10:15 (příj.)3 min. zpoždění
Os 3411 Opava východ – Český TěšínOstrava-Třebovice10:12/10:17 (příj.)5 min. zpoždění
Os 3412 Český Těšín – Opava východOpava východ10:14/10:14 (příj.)včas
Os 3414 Český Těšín – Opava východHavířov10:09/10:15 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3505 Olomouc hl.n. – KrnovValšov10:15/10:15 (odj.)včas
Os 3515 Rýmařov – Opava východSkrochovice10:03/10:03 (odj.)včas
Os 3518 Opava východ – RýmařovSkrochovice10:00/10:00 (odj.)včas
Os 3543 Olomouc hl.n. – Hrubá VodaHrubá Voda10:13/10:12 (příj.)včas
Os 3544 Hrubá Voda – Olomouc hl.n.Hlubočky-Mar.Údolí10:10/10:10 (odj.)včas
Os 3605 Šumperk – JeseníkJeseník10:18/10:16 (příj.)včas
Os 3630 Šumperk – Olomouc hl.n.Olomouc hl.n.10:13/10:14 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3631 Olomouc hl.n. – ŠumperkUničov10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3656 Hanušovice – ŠumperkBohdíkov10:15/10:16 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3717 Kouty nad Desnou – NezamyslicePivín10:11/10:15 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3718 Nezamyslice – Kouty nad DesnouBlatec10:14/10:14 (odj.)včas
Os 3719 Kouty nad Desnou – NezamysliceLoučná nad Desnou9:59/9:59 (odj.)včas
Os 3776 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováČeská Třebová10:01/10:08 (příj.)7 min. zpoždění
Os 3802Donau MoldauLinz Hbf – České BudějoviceGaisbach-Wartberg10:10/10:13 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3803Vltava DunajČeské Budějovice – Linz HbfKamenný Újezd u Č.B.10:16/10:16 (odj.)včas
Os 3846 Přerov – Olomouc hl.n.Brodek u Přerova10:14/10:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3906 Rožnov pod Radhoštěm – KroměřížTřebětice10:15/10:15 (příj.)včas
Os 3907 Kojetín – Rožnov pod RadhoštěmTřebětice10:05/10:16 (příj.)11 min. zpoždění
Os 4007 Rájec-Jestřebí – Brno hl.n.Adamov10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4010 Křenovice hor.nádr. – Rájec-JestřebíRájec-Jestřebí10:09/10:12 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4012 Křenovice hor.nádr. – Rájec-JestřebíBrno-Chrlice10:12/10:12 (příj.)včas
Os 4037 Přerov – Vyškov na MoravěChropyně10:12/10:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4111 Brno hl.n. – Uherský BrodVeselí nad Moravou10:05/10:16 (příj.)11 min. zpoždění
Os 4112 Uherské Hradiště – Brno hl.n.Bzenec10:05/10:06 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4115 Brno hl.n. – Uherský BrodBrno hl.n.10:15/10:15 (odj.)včas
Os 4207 Břeclav – PřerovHorní Moštěnice10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4208 Přerov – BřeclavOtrokovice10:11/10:14 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4258 Hodonín – BřeclavMoravská Nová Ves10:13/10:13 (odj.)včas
Os 4279 Břeclav – KútyLanžhot st.hr.10:18/10:18 (příj.)včas
Os 4308 Bylnice – Uherský BrodBylnice10:04/10:09 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4335 Uherské Hradiště – Bojkovice městoŠumice10:17/10:17 (příj.)včas
Os 4336 Bojkovice město – Staré Město u U.H.Uherské Hradiště10:13/10:14 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4407 Bohutice – Brno hl.n.Rakšice10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4424 Brno hl.n. – BohuticeStřelice10:12/10:12 (odj.)včas
Os 4508 Břeclav – ZnojmoNovosedly10:13/10:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4509 Znojmo – BřeclavValtice10:13/10:13 (odj.)včas
Os 4613 Tišnov – BřeclavPodivín10:10/10:10 (odj.)včas
Os 4620 Břeclav – TišnovVranovice10:16/10:16 (odj.)včas
Os 4712 Brno hl.n. – Březová nad SvitavouBabice nad Svitavou10:16/10:16 (odj.)včas
Os 4715 Letovice – Křenovice hor.nádr.Brno-Chrlice10:15/10:17 (příj.)2 min. zpoždění
Os 4717 Březová nad Svitavou – Křenovice hor.nádr.Skalice nad Svitavou10:12/10:12 (odj.)včas
Os 4806 Brno hl.n. – JihlavaLuka nad Jihlavou10:09/10:12 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4807 Třebíč – Brno hl.n.Brno hl.n.10:12/10:12 (příj.)včas
Os 4808 Brno hl.n. – TřebíčZastávka u Brna10:16/10:16 (odj.)včas
Os 4809 Jihlava – Brno hl.n.Krahulov10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4827 Okříšky – Brno hl.n.Okříšky4:48/5:10 (odj.)22 min. zpoždění
Os 4833 Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n.Náměšť nad Oslavou10:13/10:13 (odj.)včas
Os 4905 Žďár nad Sázavou – VranoviceBrno-Horní Heršpice10:14/10:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4908 Vranovice – Žďár nad SázavouČeská10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4924 Vranovice – TišnovBrno-Horní Heršpice10:15/10:15 (odj.)včas
Os 4927 Tišnov – VranoviceVranovice10:13/10:12 (příj.)včas
Os 4929 Tišnov – VranoviceKuřim10:11/10:14 (odj.)3 min. zpoždění

Aktualizace: středa 22.11., 10:17
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5005 Kolín – Česká TřebováPřelouč10:08/10:09 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5006 Česká Třebová – KolínZáboří nad Labem10:08/10:14 (odj.)6 min. zpoždění
Os 5125 Náchod – Rychnov nad KněžnouBolehošť10:09/10:09 (odj.)včas
Os 5164 Doudleby nad Orlicí – ČastoloviceČastolovice10:13/10:13 (příj.)včas
Os 5216 Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou10:11/10:11 (příj.)včas
Os 5305 Pardubice hl.n. – Havlíčkův BrodSlatiňany10:15/10:15 (příj.)včas
Os 5306 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.Medlešice10:07/10:08 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5308 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.Havlíčkův Brod10:11/10:11 (odj.)včas
Os 5405 Liberec – Stará PakaKošťálov10:08/10:07 (odj.)včas
Os 5408 Stará Paka – LiberecMalá Skála10:15/10:15 (odj.)včas
Os 5443 Děčín hl.n. – RumburkŠluknov10:12/10:12 (odj.)včas
Os 5444 Rumburk – Děčín hl.n.D.Poustevna st.hr.10:13/10:13 (odj.)včas
Os 5468 Jaroměř – Stará PakaJaroměř10:23/10:33 (odj.)10 min. zpoždění
Os 5504 Hradec Králové hl.n. – TurnovHrubá Skála10:11/10:11 (odj.)včas
Os 5506 Hradec Králové hl.n. – TurnovVšestary10:12/10:12 (odj.)včas
Os 5507 Turnov – Hradec Králové hl.n.Libuň10:15/10:15 (odj.)včas
Os 5605 Hradec Králové hl.n. – ChoceňHr.Králové-Slez.Př.10:10/10:10 (odj.)včas
Os 5709 Městec Králové – Stará PakaMěstec Králové10:05/10:05 (odj.)včas
Os 5736 Trutnov hl.n. – VrchlabíKunčice nad Labem10:13/10:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5739 Vrchlabí – Trutnov hl.n.Pilníkov10:09/10:09 (odj.)včas
Os 5812 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.10:03/10:11 (příj.)8 min. zpoždění
Os 5815 Praha Masarykovo n. – KolínLibice nad Cidlinou10:15/10:16 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5816 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.Kostomlaty nad Labem10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5819 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-H.Počernice10:07/10:16 (odj.)9 min. zpoždění
Os 5905 Kolín – Havlíčkův BrodKolín10:05/10:05 (odj.)včas
Os 5906 Havlíčkův Brod – KolínHlízov10:07/10:12 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6007 Rumburk – Mladá Boleslav hl.n.Česká Lípa hl.n.10:12/10:10 (příj.)včas
Os 6024 Doksy – SvorČeská Lípa hl.n.10:17/10:16 (příj.)včas
Os 6041 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.Mladá Boleslav hl.n.10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6103 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Litoměřice hor.nádr.10:14/10:16 (příj.)2 min. zpoždění
Os 6104 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyČížkovice10:09/10:15 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6105 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Bažantnice odbočka10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6156 Litoměřice hor.nádr. – LovosiceLovosice10:15/10:14 (příj.)včas
Os 6237 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.Čeperka10:12/10:13 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6306 Liberec – ČernousyVišňová10:15/10:15 (odj.)včas
Os 6309 Černousy – LiberecKrásná Studánka10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6361 Jindřichovice p.Smr. – LiberecHorní Řasnice10:09/10:11 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6409 Ústí nad Labem západ – Lysá nad LabemSebuzín10:15/10:15 (odj.)včas
Os 6508 Žatec západ – MostObrnice10:11/10:11 (příj.)včas
Os 6509 Most – Žatec západPostoloprty10:03/10:12 (odj.)9 min. zpoždění
Os 6604 Liberec – Děčín hl.n.Žizníkov výhybna10:15/10:15 (odj.)včas
Os 6605 Děčín hl.n. – LiberecBrniště10:11/10:12 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6657 Rumburk – Děčín východRybniště10:12/10:12 (příj.)včas
Os 6705 Most – RakovníkDomoušice10:11/10:11 (odj.)včas
Os 6706 Rakovník – Osek městoLouny předměstí10:09/10:09 (odj.)včas
Os 6783 Most – Louny městoČeské Zlatníky odb.10:02/10:14 (odj.)12 min. zpoždění
Os 6803 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Neštědice10:07/10:17 (odj.)10 min. zpoždění
Os 6804 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovKrupka-Bohosudov10:14/10:14 (odj.)včas
Os 6829 Most – Děčín hl.n.Bílina10:13/10:16 (příj.)3 min. zpoždění
Os 6911 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.Litochovice n.Labem10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6946 Roudnice nad Labem – Ústí nad Labem hl.n.Oleško10:13/10:16 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7052 Most – Klášterec nad OhříTřebušice10:16/10:16 (odj.)včas
Os 7145 Ústí nad Orlicí – Mlýnický DvůrLetohrad10:08/10:08 (odj.)včas
Os 7202 Domažlice – Planá u Mar.LázníBor10:00/10:00 (odj.)včas
Os 7277 Kozolupy – BlovicePlzeň-Křimice10:15/10:16 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7375 Cheb – Mariánské LázněDolní Žandov10:16/10:16 (příj.)včas
Os 7411 Domažlice – Plzeň hl.n.Stod10:15/10:15 (odj.)včas
Os 7440 Plzeň hl.n. – NýřanyPlzeň-Jižní Předm.10:12/10:17 (příj.)5 min. zpoždění
Os 7514 Plzeň hl.n. – KlatovyPlzeň hl.n.10:11/10:03 (odj.)8 min. náskok
Os 7719 Beroun – RakovníkNižbor10:10/10:10 (odj.)včas
Os 7720 Rakovník – BerounRoztoky u Křivoklátu10:11/10:13 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7812 Beroun – Plzeň hl.n.Beroun10:10/10:14 (odj.)4 min. zpoždění
Os 7904 Beroun – ProtivínBřeznice10:15/10:15 (odj.)včas
Os 7905 Protivín – ZdiceBratkovice10:15/10:14 (odj.)včas
Os 8103 České Budějovice – Nové ÚdolíOvesná10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8106 Černý Kříž – České BudějoviceČerná v Pošumaví10:10/10:09 (odj.)včas
Os 8268 Tábor – Benešov u PrahyChotoviny10:15/10:15 (odj.)včas
Os 8304 Veselí nad Lužnicí – Počátky-ŽirovniceRodvínov10:13/10:16 (odj.)3 min. zpoždění
Os 8305 Jindřichův Hradec – Veselí nad LužnicíDoňov10:14/10:14 (odj.)včas
Os 8349 Jihlava – Počátky-ŽirovniceKostelec u Jihlavy10:12/10:13 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8510 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v ČecháchDolní Bousov10:03/10:03 (odj.)včas
Os 8515 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.Dolní Bousov10:02/10:02 (odj.)včas
Os 8605 Praha Masarykovo n. – Český BrodTuklaty10:06/10:16 (odj.)10 min. zpoždění
Os 8707 Veselí nad Lužnicí – České VeleniceMajdalena10:12/10:12 (odj.)včas
Os 8710 České Velenice – Veselí nad LužnicíLomnice nad Lužnicí10:09/10:10 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8749 Havlíčkův Brod – Žďár nad SázavouHamry nad Sázavou10:15/10:16 (příj.)1 min. zpoždění
Os 8822 Praha hl.n. – BerounBeroun10:07/10:12 (příj.)5 min. zpoždění
Os 8825 Beroun – Praha hl.n.Černošice-Mokropsy10:10/10:17 (příj.)7 min. zpoždění
Os 8903 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.Plzeň hl.n.10:08/10:09 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9005 Praha hl.n. – ČerčanyTýnec nad Sázavou10:17/10:15 (příj.)včas
Os 9202 Havlíčkův Brod – Zruč nad SázavouSvětlá nad Sázavou10:07/10:07 (příj.)včas
Os 9205 Zruč n.Sázavou zast. – Světlá nad SázavouZruč nad Sázavou10:13/10:13 (odj.)včas
Os 9207 Čerčany – Světlá nad SázavouLedečko10:13/10:13 (odj.)včas
Os 9280 Zruč nad Sázavou – Zruč n.Sázavou zast.Zruč n.Sázavou zast.9:57/10:12 (příj.)15 min. zpoždění
Os 9319 Praha Masarykovo n. – KolínKolín zastávka10:14/10:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9321 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-Libeň10:14/10:13 (příj.)včas
Os 9322 Kolín – Praha Masarykovo n.Tuklaty10:09/10:17 (příj.)8 min. zpoždění
Os 9328 Česká Třebová – Praha Masarykovo n.Dlouhá Třebová10:11/10:15 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9409 Praha Masarykovo n. – MiloviceMilovice10:07/10:09 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9410 Milovice – Praha Masarykovo n.Praha-H.Počernice10:16/10:16 (příj.)včas
Os 9506 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.Skály odbočka10:02/10:15 (odj.)13 min. zpoždění
Os 9507 Mladá Boleslav město – Praha-VršovicePraha hl.n.10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9565 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.Mladá Boleslav hl.n.10:10/10:12 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9568 Mladá Boleslav hl.n. – TurnovLoukov u Mnich.Hrad.10:16/10:16 (příj.)včas
Os 9704 Kralupy nad Vltavou – LounyChlumčany u Loun10:15/10:15 (odj.)včas
Os 9728 Kralupy nad Vltavou – SlanýOlovnice9:57/10:11 (odj.)14 min. zpoždění
Os 9729 Slaný – Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou10:07/10:10 (příj.)3 min. zpoždění
Os 9935 Praha-Radotín – Praha hl.n.Praha-Velká Chuchle10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: středa 22.11., 10:17
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 10424 Praha Masarykovo n. – Ústí nad Labem hl.n.Libčice n.Vlt.-Letky10:04/10:17 (příj.)13 min. zpoždění
Os 10426 ??? – Kralupy nad VltavouPraha Masarykovo n.10:05/10:20 (odj.)15 min. zpoždění
Os 10431 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.Kralupy nad Vltavou10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
R 10484 Praha hl.n. – Děčín hl.n.Prackovice nad Labem(690)10:05/10:11 (odj.)6 min. zpoždění
Os 11360 Zruč nad Sázavou – ČerčanySázava10:16/10:16 (příj.)včas
Ex 11839 Praha-Smíchov – Plzeň hl.n.Zadní Třebaň10:06/10:15 (odj.)9 min. zpoždění
Os 12120 Praha-Libeň – Roztoky u PrahyRoztoky u Prahy10:13/10:15 (příj.)2 min. zpoždění
Os 12261 Staré Město u U.H. – KunoviceUherské Hradiště10:11/10:11 (příj.)včas
Os 12717 Česká Třebová – LanškrounRudoltice v Čechách10:15/10:15 (příj.)včas
Os 12812 Český Těšín – Frýdek-MístekHnojník9:58/10:06 (odj.)8 min. zpoždění
Os 12813 Frýdek-Místek – CieszynHnojník9:59/10:06 (odj.)7 min. zpoždění
Os 13115 Ostravice – Frýdlant n.OstravicíFrýdlant n.Ostravicí10:14/10:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13208 Rožnov pod Radhoštěm – Valašské MeziříčíKrhová10:14/10:14 (odj.)včas
Os 13261 Vsetín – Velké KarloviceHalenkov10:16/10:16 (příj.)včas
Os 13262 Velké Karlovice – VsetínHalenkov10:13/10:13 (příj.)včas
Os 13304 Suchdol nad Odrou – Budišov n.BudišovkouSvatoňovice10:15/10:15 (odj.)včas
Os 13307 Budišov n.Budišovkou – Suchdol nad OdrouVítkov10:04/10:04 (odj.)včas
Os 13362 Suchdol n.Odrou – Nový Jičín městoSuchdol nad Odrou11:15/11:20 (odj.)5 min. zpoždění
Os 13410 Hlučín – Opava východOpava východ10:12/10:09 (příj.)3 min. náskok
Os 13413 Opava východ – HlučínKozmice10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13463 Kravaře ve Slezsku – ChuchelnáChuchelná10:16/10:16 (příj.)včas
Os 13613 Javorník ve Slezsku – Lipová LázněJavorník ve Slezsku10:10/10:10 (odj.)včas
Os 13662 Hanušovice – Staré Město p.Sněž.Hanušovice10:05/10:05 (odj.)včas
Os 14216 Vizovice – OtrokoviceOtrokovice10:07/10:09 (příj.)2 min. zpoždění
Os 14217 Kroměříž – VizoviceKroměříž10:13/10:13 (odj.)včas
Os 14417 Ivančice – Moravské BrániceIvančice10:16/10:16 (odj.)včas
Os 14509 Zaječí – HodonínHodonín10:15/10:13 (příj.)včas
Os 14613 Šakvice – Hustopeče u BrnaHustopeče u Brna10:13/10:12 (příj.)včas
Os 14906 Tišnov – Žďár nad SázavouRožná10:11/10:14 (odj.)3 min. zpoždění
Os 14909 Žďár nad Sázavou – TišnovNedvědice10:01/10:01 (odj.)včas
Os 14966 Nové Město na Moravě – Žďár nad SázavouVeselíčko10:16/10:16 (příj.)včas
Os 15007 Litomyšl – ChoceňVysoké Mýto město10:16/10:16 (odj.)včas
Os 15113 Náchod – StarkočStarkoč10:17/10:17 (příj.)včas
Os 15326 Svitavy – Pustá KameniceSvitavy10:01/10:03 (odj.)2 min. zpoždění
Os 15505 Jablonec nad Jizerou – Martinice v Krkonoš.Jablonec nad Jizerou10:15/10:15 (odj.)včas
Os 15604 Městec Králové – Nymburk hl.n.Městec Králové10:03/10:03 (odj.)včas
Os 15756 Teplice nad Metují – Trutnov hl.n.Janovice u Trutnova10:00/10:00 (odj.)včas
Os 15757 Trutnov hl.n. – Teplice nad MetujíAdršpach10:14/10:16 (odj.)2 min. zpoždění
Os 15811 Nymburk hl.n. – JičínVeleliby10:08/10:11 (odj.)3 min. zpoždění
Os 15857 Poříčany – Nymburk hl.n.Sadská10:03/10:14 (odj.)11 min. zpoždění
Os 16309 Raspenava – Bílý Potok p.SmrkemBílý Potok p.Smrkem10:12/10:10 (příj.)včas
Os 16704 Rakovník – ŽluticeBlatno u Jesenice9:42/9:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16937 Litvínov – Teplice v ČecháchLitvínov10:12/10:12 (odj.)včas
Os 17106 Karlovy Vary dol.n. – JohanngeorgenstadtNová Role10:02/10:05 (odj.)3 min. zpoždění
Os 17107 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dol.n.Nejdek10:14/10:13 (příj.)včas
Os 17242 Aš – Aš městoAš město10:14/10:15 (příj.)1 min. zpoždění
Os 17507 Klatovy – Horažďovice předm.Sušice10:15/10:15 (odj.)včas
Os 17508 Horažďovice předm. – KlatovyNemilkov10:10/10:16 (příj.)6 min. zpoždění
Os 17642 Kadaň-Prunéřov – Kadaň předměstíKadaň předměstí10:10/10:13 (příj.)3 min. zpoždění
Os 17805 Radnice – Plzeň hl.n.Stupno10:17/10:17 (příj.)včas
Os 17906 Březnice – StrakoniceBlatná10:04/10:04 (odj.)včas
Os 17907 Strakonice – BřezniceBlatná10:00/10:05 (odj.)5 min. zpoždění
Os 18004 Číčenice – Nové ÚdolíHusinec10:15/10:16 (odj.)1 min. zpoždění
Os 18005 Volary – ČíčeniceČíčenice10:16/10:16 (příj.)včas
Os 18007 Nové Údolí – ČíčeniceNové Údolí10:15/10:15 (odj.)včas
Os 18109 Volary – StrakoniceČkyně10:07/10:07 (odj.)včas
Os 18409 Tábor – Horní CerekevPelhřimov9:26/10:09 (odj.)43 min. zpoždění
Os 18424 Pelhřimov – TáborTábor9:30/10:12 (příj.)42 min. zpoždění
Os 18855 Lipno nad Vltavou – RybníkLipno nad Vltavou10:14/10:14 (odj.)včas
Os 19111 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovBenešov u Prahy10:14/10:29 (odj.)15 min. zpoždění
Os 19112 Trhový Štěpánov – Benešov u PrahyZnosim10:13/10:15 (odj.)2 min. zpoždění
Os 19313 Kouřim – PečkyBošice10:12/10:12 (odj.)včas
Os 19410 Čelákovice – NeratoviceKostelec nad Labem10:11/10:15 (odj.)4 min. zpoždění
Os 19413 Neratovice – ČelákoviceBrandýs nad Labem10:00/10:06 (odj.)6 min. zpoždění
Os 19510 Neratovice – Kralupy nad VltavouNeratovice10:02/10:04 (odj.)2 min. zpoždění
Os 19606 Roudnice nad Labem – Bříza obecStraškov10:13/10:16 (příj.)3 min. zpoždění
Os 19709 Rakovník – KladnoRakovník10:06/10:06 (odj.)včas
Os 19807 Kralupy nad Vltavou – KladnoKladno10:11/10:11 (příj.)včas
Os 19960 Praha-Smíchov – Nučice zastávkaPraha-Smíchov10:11/10:16 (odj.)5 min. zpoždění
Os 20204 Rychnov nad Kněžnou – Týniště nad OrlicíČastolovice10:16/10:16 (příj.)včas
Os 20311 Velvary – Kralupy nad VltavouVelvary10:15/10:15 (odj.)včas
Os 20606 Osoblaha – Třemešná ve Sl.úz.r.Osoblaha9:50/9:50 (odj.)včas
Os 20874 Marktredwitz – Hof HbfAš st.hr.10:10/10:12 (příj.)2 min. zpoždění
Os 20875 Hof Hbf – MarktredwitzFrantiškovy Lázně10:12/10:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 20970 Cheb – Zwickau-ZentrumFrantiškovy Lázně10:12/10:14 (odj.)2 min. zpoždění
Os 22207 Ledečko – KolínLedečko10:08/10:08 (odj.)včas
Os 23108 Studénka – VeřoviceŠtramberk10:08/10:08 (odj.)včas
Os 23109 Veřovice – StudénkaŠtramberk9:59/9:59 (příj.)včas
Os 23212 Bylnice – Horní LidečBrumov10:12/10:16 (odj.)4 min. zpoždění
Os 24118 Moravský Písek – BzenecBzenec10:13/10:12 (příj.)včas
Os 24708 Prostějov hl.n. – DzbelKostelec na Hané10:14/10:14 (odj.)včas
Os 24752 Chornice – Česká TřebováMladějov na Moravě10:12/10:12 (odj.)včas
Os 24806 Znojmo – OkříškyJaroměřice n.Rokyt.10:12/10:12 (odj.)včas
Os 24807 Okříšky – ZnojmoMoravské Budějovice10:04/10:04 (odj.)včas
Os 25011 Přelouč – Heřmanův MěstecPřelouč10:11/10:21 (odj.)10 min. zpoždění
Os 25227 Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orl.hor.Vamberk10:00/10:00 (odj.)včas
Os 25620 Milovice – Lysá nad LabemMilovice10:15/10:15 (odj.)včas
Os 25910 Praha hl.n. – HostivicePraha-Zličín10:11/10:11 (odj.)včas
Os 25911 Rudná u Prahy – Praha hl.n.Praha-Zličín10:02/10:08 (odj.)6 min. zpoždění
Os 26320 Smržovka – Josefův DůlSmržovka10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27005 Merklín – Karlovy Vary dol.n.Sadov-Podlesí10:13/10:14 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27206 Cheb – Luby u ChebuVonšov10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27314 Plzeň hl.n. – BezdružiceBezdružice10:17/10:15 (příj.)včas
Os 27885 Mirošov – RokycanyNová Huť10:12/10:13 (odj.)1 min. zpoždění
Os 28308 Dačice město – Kostelec u JihlavyKostelec u Jihlavy10:10/10:10 (příj.)včas
Os 28311 Havlíčkův Brod – SlavoniceŠlapanov10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění
Os 28345 Telč – SlavoniceDolní Bolíkov10:14/10:15 (odj.)1 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.