Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků
Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: středa 2.9., 20:51
Zpoždění v cizině »
Os 9970 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Praha hl.n.; včas
Os 9970 Praha hl.n. – Řevnice
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Praha hl.n.; včas
Os 9967 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:45)
Černošice; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Jeneček; včas
Os 9850 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 20:49 (skut. 20:50)
Praha-Veleslavín; včas
Os 9830 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Brandýsek; včas
Os 9658 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 20:48 (skut. 20:49)
Praha-Podbaba; včas
Os 9579 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:48)
Příšovice; 1 min. zpoždění
Os 9519 Mladá Boleslav město – Praha-Vršovice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:42)
Mladá Boleslav hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 9516 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Byšice; 1 min. zpoždění
Os 9432 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Milovice; včas
Os 9431 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Mstětice; včas
Os 9354 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:48)
Velim; 6 min. zpoždění
Os 9353 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Č.Brod; včas
Os 9352 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:44 (skut. 20:50)
Praha Masarykovo n.; 6 min. zpoždění
Os 9352 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:44 (skut. 20:50)
Praha Masarykovo n.; 6 min. zpoždění
Os 9351 Praha Masarykovo n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:50)
St.Kolín; 5 min. zpoždění
Os 9272 Světlá n.Sázavou – Zruč n.Sázavou
prav. příj. 20:47 (skut. 20:47)
Zruč n.Sáz.; včas
Os 9238 Zruč n.Sázavou – Čerčany
prav. příj. 20:47 (skut. 20:46)
Čerčany; včas
Os 9217 Čerčany – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 20:37 (skut. 20:39)
Kácov; 2 min. zpoždění
Os 9153 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 20:46 (skut. 20:49)
Pha-Strašn.zast.; 2 min. zpoždění
Os 9153 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 20:46 (skut. 20:49)
Pha-Strašn.zast.; 2 min. zpoždění
Os 9020 Čerčany – Praha hl.n.
prav. příj. 20:22 (skut. 20:22)
Týnec n.Sáz.; včas
Os 9019 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Týnec n.Sáz.; včas
Os 9018 Čerčany – Praha hl.n.
prav. příj. 19:22 (skut. 19:22)
Týnec n.Sáz.; včas
Os 8953 Plzeň hl.n. – Nepomuk
prav. odj. 20:32 (skut. 20:48)
Zdemyslice; 15 min. zpoždění
Os 8863 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Beroun; včas
Os 8860 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 20:46 (skut. 20:47)
Všenory; 1 min. zpoždění
Os 8770 Nové Město na Moravě – Havlíčkův Brod
prav. příj. 20:50 (skut. 20:50)
Stříbrné Hory; včas
Os 8717 Veselí n.Lužnicí – České Velenice
prav. příj. 20:40 (skut. 20:45)
Č.Velenice; 5 min. zpoždění
Os 8680 Přelouč – Kolín
prav. odj. 20:51 (skut. 20:50)
Kolín dílny; včas
Os 8664 Pardubice hl.n. – Kolín
prav. odj. 20:47 (skut. 20:49)
Přelouč; 2 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. příj. 20:49 (skut. 20:50)
Praha-Kyje; 1 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. příj. 20:49 (skut. 20:50)
Praha-Kyje; 1 min. zpoždění
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:48)
Úvaly; 1 min. zpoždění
Os 8537 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Mladějov v Č.; včas
Os 8418 Tábor – Protivín
prav. odj. 20:42 (skut. 20:47)
Ražice; 5 min. zpoždění
Os 8413 Ražice – Tábor
prav. odj. 20:40 (skut. 20:48)
Balkova Lhota; 7 min. zpoždění
Os 8378 Tábor – Havlíčkův Brod
prav. příj. 20:44 (skut. 20:43)
H.Cerekev; včas
Os 8373 Jihlava – Horní Cerekev
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Jihlava; včas
Os 8287 Benešov u Prahy – Tábor
prav. odj. 20:33 (skut. 20:45)
Olbramovice; 11 min. zpoždění
Os 8286 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 20:39 (skut. 20:41)
Střezimíř; 1 min. zpoždění
Os 8235 Tábor – Veselí n.Lužnicí
prav. odj. 20:31 (skut. 20:49)
Roudná; 18 min. zpoždění
Os 8153 České Budějovice – Český Krumlov
prav. odj. 20:40 (skut. 20:47)
Třísov; 7 min. zpoždění
Os 8130 Volary – České Budějovice
prav. odj. 20:13 (skut. 20:13)
H.Planá; včas
Os 8129 České Budějovice – Volary
prav. příj. 20:20 (skut. 20:39)
Černý Kříž; 18 min. zpoždění
Os 7946 Beroun – Březnice
prav. odj. 20:48 (skut. 20:49)
Milín; 1 min. zpoždění
Os 7915 Protivín – Beroun
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Zdice; včas
Os 7834 Rokycany – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:29 (skut. 20:47)
Chrást u Plzně; 18 min. zpoždění
Os 7828 Beroun – Plzeň-Jižní Předměstí
prav. odj. 20:45 (skut. 20:46)
Hořovice; včas
Os 7823 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 20:29 (skut. 20:46)
Chrást u Plzně; 17 min. zpoždění
Os 7737 Beroun – Rakovník
prav. odj. 20:29 (skut. 20:30)
Hýskov; včas
Os 7736 Rakovník – Beroun
prav. odj. 20:44 (skut. 20:46)
Lašovice; 2 min. zpoždění
Os 7675 Plasy – Plzeň hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Plzeň-Orlík; včas
Os 7552 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 20:30 (skut. 20:42)
Janovice n.Úhl.; 12 min. zpoždění
Os 7505 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:35 (skut. 20:46)
Bezděkov u Klatov; 11 min. zpoždění
Os 7444 Plzeň hl.n. – Nýřany
prav. příj. 20:30 (skut. 20:46)
Nýřany; 16 min. zpoždění
Os 7425 Domažlice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:43 (skut. 20:44)
Plzeň-Skvrňany; 1 min. zpoždění
Os 7381 Cheb – Planá u Mar.Lázní
prav. příj. 20:46 (skut. 20:48)
Planá u Mar.Láz.; 2 min. zpoždění
Os 7287 Kozolupy – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Plzeň-Křimice; včas
Os 7234 Domažlice – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 20:27
Domažlice; o vlaku nejsou doposud informace
Os 7210 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Tachov; včas
Os 7084 Chomutov – Klášterec n.Ohří
prav. odj. 20:35 (skut. 20:48)
Chomutov; 13 min. zpoždění
Os 7067 Karlovy Vary – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:50)
Stráž n.Ohří; včas
Os 7035 Cheb – Karlovy Vary
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
N.Sedlo u Lokte; včas
Os 7008 Chomutov – Cheb
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Kynšperk n.Ohří; včas
Os 6988 Neratovice – Roudnice n.Labem
prav. odj. 20:42 (skut. 20:47)
Vraňany; 5 min. zpoždění
Os 6954 Roudnice n.Labem – Ústí n.L.hl.n.
prav. příj. 20:50 (skut. 20:49)
Ústí n.L.hl.n.; včas
Os 6953 Ústí n.L.hl.n. – Roudnice n.Labem
prav. příj. 20:49 (skut. 20:49)
Roudnice n.L.; včas
Os 6921 Ústí n.L.hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:50)
Libčice n.Vlt.; 1 min. zpoždění
Os 6889 Teplice v Čechách – Ústí n.L.hl.n.
prav. příj. 0:30 (skut. 0:28)
Ústí n.L.hl.n.; včas
Os 6868 Most – Chomutov
prav. příj. 20:24 (skut. 20:47)
Chomutov; 23 min. zpoždění
Os 6839 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:44)
Chabařovice; včas
Os 6834 Děčín hl.n. – Chomutov
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Č.Zlatníky; včas
Os 6815 Kadaň-Prunéřov – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:46)
Kyjice; včas
Os 6814 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. příj. 20:46 (skut. 20:47)
Dobkovice; 1 min. zpoždění
Os 6718 Rakovník – Most
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Obrnice; včas
Os 6717 Most – Rakovník
prav. odj. 20:17 (skut. 20:22)
Mutějovice; 4 min. zpoždění
Os 6667 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:49)
Chřibská; 4 min. zpoždění
Os 6664 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Č.Kamenice; včas
Os 6626 Doksy – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:30)
Č.Lípa hl.n.; včas
Os 6623 Děčín hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:47)
Děčín východ; 1 min. zpoždění
Os 6616 Liberec – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:46)
Liberec-H.Růžodol; včas
Os 6615 Děčín hl.n. – Liberec
prav. příj. 20:51 (skut. 20:50)
Karlov p.Ještědem; včas
Os 6549 Postoloprty – Litoměřice horní n.
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Koštice n.Ohří; včas
Os 6459 Bílina – Štětí
prav. odj. 20:42 (skut. 20:49)
Světec; 7 min. zpoždění
Os 6419 Ústí n.L.západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Hoštka; včas
Os 6418 Lysá n.Labem – Mělník
prav. odj. 20:42 (skut. 20:47)
Všetaty; 5 min. zpoždění
Os 6337 Černousy – Liberec
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Frýdlant v Č.; včas
Os 6332 Liberec – Černousy
prav. odj. 20:45 (skut. 20:46)
Mníšek u Liberce; včas
Os 6288 [Glacensis] Wroclaw Glowny – Pardubice hl.n.
prav. příj. 20:49 (skut. 20:49)
Zámrsk; včas
Os 6202 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Opatovice-Pohřebačka; včas
Os 6175 Lovosice – Litoměřice horní n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:43)
Litoměřice hor.n.; 2 min. zpoždění
Os 6128 Česká Lípa hl.n. – Lovosice
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Č.Lípa hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6114 Česká Lípa hl.n. – Louny
prav. odj. 20:53 (skut. 20:53)
Koštice n.Ohří; včas
Os 6113 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 20:01 (skut. 20:02)
Lovosice; 1 min. zpoždění
Os 6055 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:47)
Veleliby; 8 min. zpoždění
Os 6017 Nový Bor – Mladá Boleslav hl.n.
prav. příj. 20:14 (skut. 20:16)
Č.Lípa hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 5918 Havlíčkův Brod – Kolín
prav. odj. 20:40 (skut. 20:47)
Kutná Hora hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 5915 Kolín – Žďár n.Sázavou
prav. příj. 20:47 (skut. 20:47)
Žďár n.Sáz.; včas
Os 5853 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:44)
Kamenné Zboží; včas
Os 5842 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:46)
Libice n.C.; 4 min. zpoždění
Os 5840 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:50)
Skály odb.; 1 min. zpoždění
Os 5840 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:50)
Skály odb.; 1 min. zpoždění
Os 5724 Stará Paka – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 20:38 (skut. 20:42)
N.Paka; 3 min. zpoždění
Os 5721 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 20:32 (skut. 20:42)
Chlumec n.C.; 10 min. zpoždění
Os 5664 Letohrad – Doudleby n.Orlicí
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Potštejn; včas
Os 5657 Týniště n.Orlicí – Doudleby n.Orlicí
prav. odj. 20:41 (skut. 20:44)
Častolovice; 3 min. zpoždění
Os 5576 Slatiňany – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Chrudim; včas
Os 5519 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Jičín; včas
Os 5456 Rumburk – Sebnitz(Sachs)
prav. odj. 20:42 (skut. 20:45)
Rumburk; 3 min. zpoždění
Os 5455 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Děčín-Prostř.Žleb; včas
Os 5454 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:13 (skut. 20:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 5428 Turnov – Tanvald
prav. příj. 19:43 (skut. 19:48)
Železný Brod; 5 min. zpoždění
Os 5418 Stará Paka – Turnov
prav. příj. 20:25 (skut. 20:45)
Turnov; 20 min. zpoždění
Os 5318 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:45)
Chotěboř; 4 min. zpoždění
Os 5241 Kolín – Dobšice n.Cidlinou
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Kolín-Zálabí; 2 min. zpoždění
Os 5239 Chlumec n.Cidlinou – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:46)
Chlumec n.C.; včas
Os 5125 Náchod – Choceň
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Čermná n.Orl.; 1 min. zpoždění
Os 5105 Trutnov hl.n. – Náchod
prav. odj. 20:46 (skut. 20:47)
Trutnov-Poříčí; včas
Os 4918 Vranovice – Křižanov
prav. odj. 20:30 (skut. 20:41)
Tišnov; 11 min. zpoždění
Os 4915 Křižanov – Vranovice
prav. příj. 20:32 (skut. 20:47)
Hrušovany u Brna; 14 min. zpoždění
Os 4852 Brno hl.n. – Okříšky
prav. odj. 20:44 (skut. 20:46)
Brno-H.Heršpice; 2 min. zpoždění
Os 4852 Brno hl.n. – Okříšky
prav. odj. 20:44 (skut. 20:46)
Brno-H.Heršpice; 2 min. zpoždění
Os 4850 Brno hl.n. – Náměšť n.Oslavou
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Kralice n.Osl.; 3 min. zpoždění
Os 4849 Zastávka u Brna – Brno hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Tetčice; včas
Os 4819 Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 20:26 (skut. 20:44)
Krahulov; 17 min. zpoždění
Os 4737 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Bílovice n.Svit.; včas
Os 4735 Letovice – Křenovice horní n.
prav. příj. 20:36 (skut. 20:46)
Zbýšov; 10 min. zpoždění
Os 4732 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Rájec-Jestřebí; včas
Os 4637 Tišnov – Zaječí
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Kuřim; včas
Os 4635 Tišnov – Břeclav
prav. příj. 20:45 (skut. 20:45)
Břeclav; včas
Os 4632 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 20:44 (skut. 20:48)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4632 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 20:44 (skut. 20:48)
Brno-H.Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4524 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Dyje; včas
Os 4417 Miroslav – Brno hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Střelice dolní; včas
Os 4416 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Rakšice; 2 min. zpoždění
Os 4346 Uherský Brod – Uherské Hradiště
prav. odj. 20:45 (skut. 20:47)
Uherský Brod; 2 min. zpoždění
Os 4228 Otrokovice – Břeclav
prav. příj. 20:43 (skut. 20:48)
St.Město u U.H.; 4 min. zpoždění
Os 4209 Břeclav – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:47)
Moravská N.Ves; 2 min. zpoždění
Os 4157 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 20:51 (skut. 20:38)
Slavkov u Brna; 13 min. náskok
Os 3925 Kojetín – Valašské Meziříčí
prav. odj. 20:45 (skut. 20:49)
Hlinsko p.Host.; 4 min. zpoždění
Os 3922 Valašské Meziříčí – Kojetín
prav. odj. 20:42 (skut. 20:48)
Rajnochovice; 5 min. zpoždění
Os 3887 České Budějovice – Horní Dvořiště
prav. odj. 20:29 (skut. 20:41)
Kamenný Újezd u Č.B.; 11 min. zpoždění
Os 3838 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:48)
Kojetín; 12 min. zpoždění
Os 3787 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Tatenice; včas
Os 3744 Nezamyslice – Prostějov hl.n.
prav. odj. 20:43 (skut. 20:45)
Doloplazy; 2 min. zpoždění
Os 3743 Šumperk – Nezamyslice
prav. příj. 20:43 (skut. 20:43)
Zábřeh na M.; včas
Os 3742 Nezamyslice – Šumperk
prav. odj. 20:34 (skut. 20:41)
Olomouc hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 3647 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 20:37 (skut. 20:42)
Olomouc hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 3616 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 20:18 (skut. 20:28)
Ruda n.M.; 9 min. zpoždění
Os 3614 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 19:42 (skut. 19:33)
Bludov; 9 min. náskok
Os 3585 Jindřichov ve Slezsku – Krnov
prav. odj. 20:43 (skut. 20:43)
Třemešná ve Sl.; včas
Os 3565 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 20:37 (skut. 20:44)
Olomouc hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 3504 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.
prav. příj. 20:46 (skut. 20:47)
V.Bystřice; včas
Os 3472 Opava východ – Krnov
prav. odj. 20:33 (skut. 20:40)
Opava západ; 6 min. zpoždění
Os 3446 Ostrava-Svinov – Opava východ
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3433 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Háj ve Sl.; včas
Os 3431 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 20:39 (skut. 20:47)
Ostrava-Bartovice; 8 min. zpoždění
Os 3333 Olomouc hl.n. – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 20:35 (skut. 20:48)
Hranice na M.; 13 min. zpoždění
Os 3251 Valašské Meziříčí – Vsetín
prav. příj. 20:50 (skut. 20:48)
Vsetín; včas
Os 3249 Vsetín – Střelná
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Valašská Polanka; včas
Os 3248 Vlárský průsmyk – Valašské Meziříčí
prav. odj. 20:44 (skut. 20:45)
Bylnice; 1 min. zpoždění
Os 3234 Vsetín – Přerov
prav. příj. 20:42 (skut. 20:43)
Přerov; 1 min. zpoždění
Os 3213 Olomouc hl.n. – Střelná
prav. odj. 20:38 (skut. 20:47)
Grygov; 8 min. zpoždění
Os 3146 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm město
prav. příj. 20:43 (skut. 20:49)
Frýdlant n.Ostr.; 6 min. zpoždění
Os 3109 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. odj. 20:32 (skut. 20:46)
Frýdek-Místek; 14 min. zpoždění
Os 2955 Ostrava-Svinov – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Bohumín; 3 min. zpoždění
Os 2953 Mošnov,Ostrava Airport – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 20:47 (skut. 20:47)
Návsí (Nawsie); včas
Os 2952 Mosty u Jablunkova – Mošnov,Ostrava Airport
prav. odj. 20:46 (skut. 20:49)
Louky n.Olší; 2 min. zpoždění
Os 2760 Velká n.Veličkou – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Velká n.Vel.; včas
Os 2747 Hodonín – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Sudoměřice n.M.; včas
Os 2744 Veselí n.Moravou – Hodonín
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Sudoměřice n.M.; včas
Os 2647 Liberec – Tanvald
prav. odj. 20:45 (skut. 20:46)
Proseč n.N.; včas
Os 2646 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. příj. 20:48 (skut. 20:49)
Jablonec n.N.c.; 1 min. zpoždění
Os 2563 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 20:42 (skut. 20:44)
Strančice; 2 min. zpoždění
Os 2560 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Pha-Strašn.zast.; včas
Os 2560 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Pha-Strašn.zast.; včas
Os 2432 Zruč n.Sázavou – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Kutná Hora m.; včas
Os 2169 České Budějovice – České Velenice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:41)
Jílovice; 4 min. zpoždění
Os 2021 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 20:34 (skut. 20:37)
Měchenice; 2 min. zpoždění
Sp 1940 [Jizera] Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 20:39 (skut. 20:46)
Mladá Boleslav-Debř; 6 min. zpoždění
Sp 1898 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. příj. 20:49 (skut. 20:49)
Kladno-Ostrovec; včas
Sp 1815 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Roztoky u Jilemnice; včas
Sp 1797 Chomutov – Žihle
prav. odj. 20:35 (skut. 20:46)
Kryry; 10 min. zpoždění
Sp 1796 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:43)
Starkoč; 3 min. zpoždění
Sp 1794 Hradec Králové hl.n. – Meziměstí
prav. příj. 20:42 (skut. 20:46)
Meziměstí; 4 min. zpoždění
Sp 1769 Broumov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:47)
Police n.Met.; 3 min. zpoždění
Sp 1766 Starkoč – Broumov
prav. příj. 20:46 (skut. 20:47)
Václavice; 1 min. zpoždění
Sp 1735 Brno hl.n. – Bylnice
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Vlkoš; včas
Sp 1734 Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. příj. 20:33 (skut. 20:41)
Brno hl.n.; 8 min. zpoždění
Sp 1734 Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. příj. 20:33 (skut. 20:41)
Brno hl.n.; 8 min. zpoždění
Sp 1733 [Žuráň] Brno hl.n. – Bylnice
prav. příj. 20:41 (skut. 20:44)
Bylnice; 3 min. zpoždění
Sp 1666 Krnov – Lipová Lázně
prav. odj. 20:45 (skut. 20:45)
Jeseník; včas
Sp 1635 Šumperk – Jeseník
prav. odj. 20:35 (skut. 20:46)
Ostružná; 11 min. zpoždění
Sp 1619 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 20:40 (skut. 20:44)
Č.Těšín; 4 min. zpoždění
R 1277 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 21:00 (skut. 20:37)
Železný Brod; 23 min. náskok
R 1275 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Čeperka; včas
R 1262 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 20:31 (skut. 20:38)
St.Paka; 6 min. zpoždění
R 1182 Plzeň hl.n. – Most
prav. odj. 20:39 (skut. 20:50)
Kyjice; 11 min. zpoždění
R 1173 Ústí n.L.hl.n. – Liberec
prav. odj. 20:31 (skut. 20:48)
Božíkov; 16 min. zpoždění
R 1151 Tanvald – Praha-Vršovice
prav. příj. 20:41 (skut. 20:41)
Praha-Vršovice; včas
R 1151 Tanvald – Praha-Vršovice
prav. příj. 20:41 (skut. 20:41)
Praha-Vršovice; včas
R 1142 Praha-Vršovice – Tanvald
prav. příj. 17:35 (skut. 17:47)
Železný Brod; 12 min. zpoždění
R 1135 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Zátor; včas
R 1102 Kolín – Rumburk
prav. příj. 20:40 (skut. 20:43)
Rumburk; 3 min. zpoždění
R 1100 Kolín – Nový Bor
prav. odj. 20:37 (skut. 20:45)
Mladá Boleslav hl.n.; 7 min. zpoždění
R 991 Praha hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:32 (skut. 20:44)
Leština u Světlé; 11 min. zpoždění
R 989 Praha hl.n. – H.Brod – Brno hl.n.
prav. příj. 20:52 (skut. 20:48)
Křižanov; 4 min. náskok
R 972 Brno hl.n. – H.Brod – Praha hl.n.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:40)
Vlkaneč; 10 min. zpoždění
R 970 [Gustav Brom] Brno hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:32 (skut. 20:42)
Brno-Královo Pole; 10 min. zpoždění
R 970 [Gustav Brom] Brno hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:32 (skut. 20:42)
Brno-Královo Pole; 10 min. zpoždění
R 963 [Karel Havlíček Borovský] Praha hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Kolín; 1 min. zpoždění
R 955 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:51 (skut. 20:50)
Kamenné Zboží; včas
R 953 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:36 (skut. 20:47)
Káranice; 10 min. zpoždění
R 940 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 20:45 (skut. 20:47)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 940 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 20:45 (skut. 20:47)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
R 920 [Krakonoš] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:45)
Dobšice n.C.; 3 min. zpoždění
R 917 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 20:43 (skut. 20:44)
Blatec; včas
R 902 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:42)
Brno-Chrlice; 11 min. zpoždění
R 902 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:42)
Brno-Chrlice; 11 min. zpoždění
R 882 [Bouzov] Luhačovice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:53 (skut. 20:51)
Úvaly; včas
R 875 Praha hl.n. – Česká Třebová
prav. odj. 20:42 (skut. 20:47)
Záboří n.L.; 5 min. zpoždění
R 873 [Slavkov] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:48)
Blansko; 9 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:46)
Kostěnice; včas
R 853 [Matalík] Praha hl.n. – Vsetín
prav. příj. 20:47 (skut. 20:47)
Č.Třebová; včas
R 851 [Portáš] Praha hl.n. – Vsetín
prav. odj. 20:46 (skut. 20:50)
Hustopeče n.Beč.; 3 min. zpoždění
R 824 [Radegast] Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:48)
Holubice; 14 min. zpoždění
R 820 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:47)
Ostrava-Mar.Hory; 1 min. zpoždění
R 817 Brno hl.n. – Břeclav – Hodonín
prav. odj. 20:50 (skut. 20:50)
Hrušovany u Brna; včas
R 815 Brno hl.n. – Břeclav – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:47)
Grygov; 2 min. zpoždění
R 802 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:50)
Podivín; 2 min. zpoždění
R 795 Ústí n.L.západ – Kolín
prav. příj. 20:39 (skut. 20:44)
Kolín; 5 min. zpoždění
R 784 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. odj. 19:04 (skut. 19:11)
Ústí n.L.-Střekov; 6 min. zpoždění
R 782 Kolín – Ústí n.L.západ
prav. odj. 20:40 (skut. 20:49)
Křešice u Litom.; 8 min. zpoždění
Rx 779 [Špičák] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 20:43 (skut. 20:44)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Rx 779 [Špičák] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 20:43 (skut. 20:44)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Rx 772 [Švihov] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 20:38 (skut. 20:45)
Chrást u Plzně; 6 min. zpoždění
Rx 767 [Egrensis] Cheb – Plzeň – Praha hl.n.
prav. odj. 20:32 (skut. 20:51)
Rokycany-Borek; 18 min. zpoždění
Rx 754 [Klabava] Praha hl.n. – Plzeň – Cheb
prav. odj. 20:34 (skut. 20:50)
Milíkov; 15 min. zpoždění
Rx 752 [Radbuza] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:47)
Srbsko; včas
R 691 Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Roztoky u Prahy; včas
R 674 [Říp] Praha Masarykovo n. – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Hrdly; včas
R 664 [Jakub Krčín] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 15:50 (skut. 16:14)
Č.Budějovice; 24 min. zpoždění
R 662 [Petr Vok] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 17:50 (skut. 18:11)
Č.Budějovice; 21 min. zpoždění
R 660 [Bezdrev] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 19:50 (skut. 20:03)
Č.Budějovice; 13 min. zpoždění
R 657 [Ohrada] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:41 (skut. 20:44)
Pha-Strašn.zast.; 2 min. zpoždění
R 657 [Ohrada] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:41 (skut. 20:44)
Pha-Strašn.zast.; 2 min. zpoždění
R 655 [Josef Suk] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:24 (skut. 20:36)
Olbramovice; 11 min. zpoždění
R 653 [František Křižík] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:29 (skut. 20:39)
Veselí n.Luž.; 9 min. zpoždění
R 645 [Lužnice] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 16:29 (skut. 16:39)
Veselí n.Luž.; 9 min. zpoždění
R 632 [Choustník] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Olbramovice; včas
R 630 [Kotnov] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:44)
Soběslav; 4 min. zpoždění
R 629 [Karel Klostermann] Plzeň hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 20:31 (skut. 20:50)
Nepomuk; 18 min. zpoždění
R 625 [Hejtman] Plzeň hl.n. – Jihlava
prav. příj. 20:31 (skut. 20:46)
Jihlava; 15 min. zpoždění
R 620 [Jihlava] Brno hl.n. – Jihlava
prav. příj. 20:50 (skut. 20:50)
Okříšky; včas
R 617 [Větruše] Cheb – Ústí – Praha hl.n.
prav. odj. 20:35 (skut. 20:48)
Chotějovice; 12 min. zpoždění
R 604 [Krušnohor] Praha hl.n. – Ústí – Cheb
prav. odj. 20:27 (skut. 20:45)
Vojkovice n.Ohří; 18 min. zpoždění
R 602 [Chomutovka] Praha hl.n. – Ústí – Chomutov
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Ústí n.L.západ; včas
rj 575 [Leoš Janáček] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:48)
Pardubice hl.n.; 4 min. zpoždění
IC 561 [Šohaj] Praha hl.n. – Veselí n.Moravou
prav. příj. 20:33 (skut. 20:40)
St.Město u U.H.; 7 min. zpoždění
IC 551 [Zlínský expres] Praha hl.n. – Zlín střed
prav. odj. 20:51 (skut. 20:51)
Ústí n.Orl.m.; včas
IC 543 [Moravan] Praha hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:45 (skut. 20:48)
Rostoklaty; 3 min. zpoždění
Ex 541 [Ostravan] Praha hl.n. – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 20:46 (skut. 20:49)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
Ex 533 [Helfštýn] Bohumín – Břeclav
prav. příj. 20:48 (skut. 20:48)
Břeclav; včas
SC 517 [Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Zámrsk; včas
SC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně – Bohumín
prav. odj. 20:30 (skut. 20:51)
Studénka; 20 min. zpoždění
EN 477 [Metropol] Berlin – Budapest
prav. odj. 20:19
Praha-Malešice (EN 12162); o vlaku nejsou doposud informace
EN 477 [Metropol] Berlin – Budapest
prav. odj. 20:19
Praha-Malešice (EN 12162); o vlaku nejsou doposud informace
rj 373 [W. A. Mozart] Praha hl.n. – Wien Hbf
prav. odj. 20:42 (skut. 20:47)
Letovice; 4 min. zpoždění
rj 372 [W. A. Mozart] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:49)
Brno-Maloměřice; 4 min. zpoždění
rj 372 [W. A. Mozart] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:44 (skut. 20:49)
Brno-Maloměřice; 4 min. zpoždění
rj 370 [Joseph Haydn] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:48)
Poříčany; včas
EC 357 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:12 (skut. 20:50)
Domažlice; 37 min. zpoždění
EC 272 [Csárdás] Budapest – Praha hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:51)
Č.Třebová; 10 min. zpoždění
EC 270 [Petrov] Budapest – Brno hl.n.
prav. odj. 20:49 (skut. 20:49)
Kúty; včas
SC 240 [Pendolino] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:51)
Krasíkov kol.č.1-4; 12 min. zpoždění
EC 220 [Fatra] Zvolen osob.st. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:11 (skut. 20:46)
Poříčany; 35 min. zpoždění
EC 179 [Alois Negrelli] Berlin – Praha hl.n.
prav. odj. 20:47 (skut. 20:50)
Cítov; 2 min. zpoždění
EC 177 [Slovenská strela] Berlin – Bratislava
prav. odj. 20:46 (skut. 20:50)
Podivín; 3 min. zpoždění
EC 155 [Jan Perner] Praha hl.n. – Třinec
prav. příj. 20:44 (skut. 20:47)
Třinec (Trzyniec); 3 min. zpoždění
Ex 144 [Odra] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 20:46 (skut. 20:48)
Přelouč; 2 min. zpoždění
EC 120 [Hradčany] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 20:23 (skut. 20:48)
Štěpánov; 24 min. zpoždění
Ex 100 [Moravia] Wien Westbahnhof – Bohumín
prav. odj. 20:48 (skut. 20:48)
Polanka n.O.výh.; včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.