Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků
Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: úterý 31.3., 3:59
Zpoždění v cizině »
Os 9231 Čerčany – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 3:45 (skut. 3:46)
Hvězdonice; 1 min. zpoždění
Os 9230 Zruč n.Sázavou – Čerčany
prav. odj. 3:49 (skut. 3:49)
Kácov; včas
Os 9000 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 3:47 (skut. 3:48)
Čerčany; 1 min. zpoždění
Os 8801 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 3:55 (skut. 3:57)
Karlštejn; 1 min. zpoždění
Os 8700 České Velenice – Veselí n.Lužnicí
prav. odj. 3:50 (skut. 3:50)
Majdalena; včas
Os 8331 Jindřichův Hradec – Veselí n.Lužnicí
prav. odj. 3:54 (skut. 3:54)
Jindřichův Hradec; včas
Os 8201 Tábor – České Budějovice
prav. odj. 3:53 (skut. 3:55)
Tábor; 2 min. zpoždění
Os 7941 Březnice – Zdice
prav. příj. 3:57 (skut. 3:58)
Tochovice; včas
Os 7861 Kařízek – Beroun
prav. odj. 3:51 (skut. 3:52)
Hořovice; včas
Os 7401 Domažlice město – Plzeň hl.n.
prav. odj. 3:56 (skut. 3:56)
Blížejov; včas
Os 7070 Chomutov – Karlovy Vary
prav. odj. 3:55 (skut. 3:55)
Chomutov; včas
Os 6980 Kralupy n.Vltavou – Hněvice
prav. odj. 3:55 (skut. 3:55)
Kralupy n.Vlt.; včas
Os 6889 Teplice v Čechách – Ústí n.L.hl.n.
prav. příj. 0:30 (skut. 0:29)
Ústí n.L.hl.n.; včas
Os 6601 Česká Lípa hl.n. – Liberec
prav. odj. 3:58 (skut. 3:57)
Žizníkov; včas
Os 5931 Čáslav – Havlíčkův Brod
prav. odj. 3:47 (skut. 3:48)
Golčův Jeníkov; včas
Os 5332 Hlinsko v Čechách – Pardubice hl.n.
prav. odj. 3:47 (skut. 3:47)
Hlinsko v Č.; včas
Os 5320 Havlíčkův Brod – Hlinsko v Čechách
prav. příj. 3:57 (skut. 3:57)
Chotěboř; včas
Os 5020 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. příj. 3:56 (skut. 3:56)
Dlouhá Třebová; včas
Os 4823 Okříšky – Brno hl.n.
prav. odj. 3:55 (skut. 3:55)
Okříšky; včas
Os 4821 Třebíč – Brno hl.n.
prav. odj. 3:47 (skut. 3:47)
Třebíč; včas
Os 4661 Břeclav – Hustopeče u Brna
prav. odj. 3:52 (skut. 3:52)
Zaječí; včas
Os 4330 Bojkovice – Staré Město u Uh.Hrad.
prav. příj. 3:55 (skut. 3:56)
Havřice; včas
Os 4140 Nesovice – Brno hl.n.
prav. odj. 3:56 (skut. 3:56)
Nevojice; včas
Os 3600 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 3:50 (skut. 3:50)
Ostružná; včas
Os 3570 Krnov – Jindřichov ve Slezsku
prav. odj. 3:50 (skut. 3:51)
Krnov; 1 min. zpoždění
Os 3531 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 3:50 (skut. 3:50)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3500 Krnov – Moravský Beroun
prav. odj. 3:44 (skut. 3:44)
Krnov; včas
Os 3461 Krnov – Opava východ
prav. odj. 3:50 (skut. 3:52)
Krnov-Cvilín; 2 min. zpoždění
Os 3443 Opava východ – Ostrava-Svinov
prav. příj. 3:50 (skut. 3:50)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3220 Vsetín – Hranice na Moravě
prav. odj. 3:55 (skut. 3:55)
Hustopeče n.Beč.; včas
Os 3181 Frýdek-Místek – Ostrava hl.n.
prav. příj. 3:50 (skut. 3:49)
Ostrava hl.n.frýd.k.; včas
Os 3101 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. odj. 3:47 (skut. 3:47)
Valašské Meziříčí; včas
Os 2600 Tanvald – Liberec
prav. odj. 3:53 (skut. 3:55)
Tanvald zast.; 1 min. zpoždění
Os 2500 Benešov u Prahy – Kolín
prav. odj. 3:53 (skut. 3:53)
Benešov u Prahy; včas
Os 2000 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 3:35 (skut. 3:35)
Dobříš; včas
Sp 1994 Česká Kamenice – Děčín hl.n.
prav. odj. 3:50 (skut. 3:50)
Č.Kamenice; včas
Sp 1689 Chomutov – Ústí n.L.hl.n.
prav. odj. 3:53 (skut. 3:54)
Želenice n.Bíl.; 1 min. zpoždění
R 750 [Úhlava] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 0:58 (skut. 1:02)
Chrást u Plzně; 3 min. zpoždění
EN 477 [Metropol] Berlin – Budapest
prav. příj. 3:51 (skut. 3:46)
Břeclav; 5 min. náskok
EN 476 [Metropol] Budapest – Berlin
prav. odj. 3:23 (skut. 3:57)
V.Osek; 34 min. zpoždění
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 3:50 (skut. 3:57)
Krasíkov kol.č.1-4; 7 min. zpoždění
R 443 [Bohemia] Praha hl.n. – Humenné
prav. odj. 3:38 (skut. 3:55)
Karviná hl.n.; 17 min. zpoždění
R 442 [Bohemia] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 3:40 (skut. 3:58)
Bohumín-Vrbice; 18 min. zpoždění
R 407 [Chopin] Warszawa – Wien Westbahnhof
prav. příj. 3:56 (skut. 3:54)
Břeclav; včas
R 406 [Chopin] Wien Westbahnhof – Warszawa
prav. odj. 3:18 (skut. 3:53)
Bohumín; 35 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!
Mapu tratí ČR s vyznačenými právě probíhajícími výlukami poskytuje ŽelPage.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.