Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: čtvrtek 28.8., 15:03
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
EC 70Gustav MahlerWiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.Blansko14:59/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
EC 72SmetanaWiener Neustadt Hbf – Praha hl.n.Wien Stadlau Fbf14:58/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
EC 102PoloniaVillach Hbf – WarszawaHohenau14:39/14:48 (odj.)9 min. zpoždění
EC 122KošičanKošice – Praha hl.n.Lúky p.Makytou14:30/14:53 (odj.)23 min. zpoždění
EC 125BečvaPraha hl.n. – ŽilinaTřebovice v Č.14:59/14:59 (odj.)včas
EC 131VarsoviaWarszawa – BudapestBohumín14:40/14:55 (příj.)15 min. zpoždění
Ex 144LandekŽilina – Praha hl.n.Mosty u Jabl.15:00/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
EC 146KysucaŽilina – Praha hl.n.Hranice na M.14:48/15:00 (odj.)12 min. zpoždění
EC 148Leoš JanáčekŽilina – Praha hl.n.Záboří n.L.15:00/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
EC 149Leoš JanáčekPraha hl.n. – ŽilinaProsenice15:00/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
EC 151HukvaldyPraha hl.n. – ŽilinaZáboří n.L.15:01/15:01 (odj.)včas
EC 170HungariaBudapest – BerlinBřezová n.Svit.14:20/14:51 (odj.)31 min. zpoždění
EC 171HungariaBerlin – BudapestVranovice14:37/15:00 (odj.)23 min. zpoždění
EC 172VindobonaVillach Hbf – Hamburg-AltonaPraha-Holešovice14:39/14:54 (odj.)15 min. zpoždění
EC 173VindobonaHamburg-Altona – Villach HbfBrandýs n.Or.kol.1-414:59/14:59 (odj.)včas
EC 175Jan JeseniusHamburg-Altona – BudapestLibčice n.Vlt.15:02/14:59 (odj.)3 min. náskok
EC 177Slovenská strelaBerlin – BratislavaVlak nenalezen
EC 220FatraZvolen osob.st. – Praha hl.n.Vlak nenalezen
EC 222DetvanZvolen osob.st. – Praha hl.n.Krasíkov kol.č.1-414:52/15:01 (odj.)9 min. zpoždění
EC 223DetvanPraha hl.n. – ŽilinaVsetín14:58/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
EC 274Jaroslav HašekBudapest – Praha hl.n.Vlak nenalezen
EC 276SlovanBudapest – Praha hl.n.Kúty14:49/15:01 (odj.)12 min. zpoždění
EC 279Gustav KlimtPraha hl.n. – Wien MeidlingÚvaly14:58/14:57 (odj.)včas
Ex 352Jan HusPraha hl.n. – München HbfPlzeň hl.n.14:50/14:56 (příj.)6 min. zpoždění
SC 506SC PendolinoOstrava hl.n. – Praha hl.n.Dlouhá Třebová14:57/14:59 (odj.)2 min. zpoždění
SC 508SC PendolinoOstrava hl.n. – Praha hl.n.Praha-Libeň14:22/14:24 (odj.)2 min. zpoždění
SC 509SC PendolinoPraha hl.n. – Ostrava hl.n.Ústí n.Orl.15:00/15:00 (příj.)včas
SC 511SC PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínDobřichovice14:53/14:58 (odj.)5 min. zpoždění
SC 515SC PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínValy u Mar.Láz.15:01/15:01 (příj.)včas
IC 570Zdeněk FibichBřeclav – Praha hl.n.Úvaly15:02/15:00 (odj.)včas
IC 571Zdeněk FibichPraha hl.n. – BřeclavBlansko14:58/14:58 (odj.)včas
R 606BílinaPraha hl.n. – Ústí – ChebBohosudov15:00/15:00 (odj.)včas
R 608KarlexPraha hl.n. – Ústí – ChebChodov14:59/14:59 (odj.)včas
R 611KrušnohorCheb – Ústí – Praha hl.n.Chabařovice14:56/14:57 (odj.)1 min. zpoždění
R 613SvatavaCheb – Ústí – Praha hl.n.K.Vary-Dvory14:58/15:00 (odj.)2 min. zpoždění
R 624HejtmanJihlava – Plzeň hl.n.Plzeň-Koterov11:52/12:15 (odj.)23 min. zpoždění
R 640NežárkaČeské Budějovice – Praha hl.n.Č.Budějovice14:57/15:00 (odj.)3 min. zpoždění
R 642BlaníkČeské Budějovice – Praha hl.n.Čerčany14:57/15:01 (odj.)4 min. zpoždění
R 643KonopištěPraha hl.n. – České BudějoviceHorusice14:35/15:01 (odj.)26 min. zpoždění
R 645LužnicePraha hl.n. – České BudějoviceStrančice14:56/14:57 (odj.)1 min. zpoždění
R 662Petr VokBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Bransouze14:58/14:58 (odj.)včas
R 663Petr VokPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Brno hl.n.14:36/15:03 (příj.)27 min. zpoždění
R 664Jakub KrčínBrno hl.n. – Plzeň hl.n.V.Ratmírov14:51/15:01 (odj.)10 min. zpoždění
R 665Jakub KrčínPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Jihlava14:33/14:58 (příj.)25 min. zpoždění
R 666VajgarBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Putim (R 110832)14:43/14:58 (příj.)včas
R 667VajgarPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Ševětín14:25/15:01 (odj.)36 min. zpoždění
R 668RožmberkBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Nepomuk13:29/14:34 (odj.)65 min. zpoždění
R 669RožmberkPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Nepomuk14:31/14:47 (odj.)16 min. zpoždění
R 684MilešovkaPraha hl.n. – Děčín hl.n.Praha-Holešovice14:56/15:00 (odj.)4 min. zpoždění
R 685 Děčín hl.n. – Praha hl.n.Praha-Holešovice15:00/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
R 758KřivoklátPraha hl.n. – Plzeň – ChebZdice14:59/15:02 (příj.)3 min. zpoždění
R 760VyšehradPraha hl.n. – Plzeň – ChebChodová Planá14:58/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
R 761VyšehradPlzeň hl.n. – Praha hl.n.Zdice14:58/14:58 (odj.)včas
R 776PancířPraha hl.n. – Železná Ruda-AlžbětínHamry-Hoj.Stráž14:47/14:47 (odj.)včas
R 777PancířŽelezná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Plzeň-Valcha14:47/14:46 (odj.)včas
R 788 Kolín – Ústí n.L.západSebuzín14:57/15:01 (odj.)4 min. zpoždění
R 791 Ústí n.L.západ – KolínSebuzín14:59/14:59 (odj.)včas
R 808 Olomouc hl.n. – Břeclav – Brno hl.n.Podivín14:48/14:59 (odj.)11 min. zpoždění
R 809 Brno hl.n. – Břeclav – Olomouc hl.n.Olomouc hl.n.14:51/15:00 (příj.)9 min. zpoždění
R 811 Brno hl.n. – Břeclav – Olomouc hl.n.Šakvice14:59/14:59 (odj.)včas
R 832 Bohumín – Brno hl.n.Studénka14:56/14:59 (příj.)3 min. zpoždění
R 833 Brno hl.n. – BohumínSuchdol n.O.14:58/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
R 834 Bohumín – Brno hl.n.Kojetín14:57/15:00 (odj.)3 min. zpoždění
R 835 Brno hl.n. – BohumínNěmčice n.H.15:01/15:00 (příj.)včas
R 836 Bohumín – Brno hl.n.Brno hl.n.14:59/14:55 (příj.)4 min. náskok
R 866MacochaBrno hl.n. – Praha hl.n.Brno-Židenice14:59/15:00 (odj.)1 min. zpoždění
R 867ŠpilberkPraha hl.n. – Brno hl.n.Brno-Židenice14:59/15:00 (odj.)1 min. zpoždění
R 868ŠpilberkBrno hl.n. – Praha hl.n.Pardubice hl.n.14:59/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
R 869MacochaPraha hl.n. – Brno hl.n.Přelouč14:53/14:54 (odj.)1 min. zpoždění
R 884GalánLuhačovice – Praha hl.n.Uherské Hradiště15:00/15:00 (odj.)včas
R 886BouzovOtrokovice – Praha hl.n.Rudoltice v Č.15:02/15:01 (odj.)včas
R 888DřevniceLuhačovice – Praha hl.n.Praha-Běchovice15:00/14:59 (odj.)včas
R 889BouzovPraha hl.n. – LuhačoviceSt.Město u U.H.14:45/14:57 (příj.)12 min. zpoždění
R 891GalánPraha hl.n. – LuhačoviceRudoltice v Č.14:58/14:58 (odj.)včas
R 893VelehradPraha hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Praha-Libeň14:59/15:00 (odj.)1 min. zpoždění
R 906 Šumperk – Brno hl.n.Štěpánov14:56/14:58 (odj.)2 min. zpoždění
R 911 Brno hl.n. – ŠumperkBlatec14:44/14:45 (odj.)1 min. zpoždění
R 924CidlinaTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Malé Svatoňovice14:58/14:59 (příj.)1 min. zpoždění
R 926RozkošTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Chlumec n.C.14:29/14:38 (odj.)9 min. zpoždění
R 927CidlinaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Červený Kostelec14:50/14:57 (odj.)7 min. zpoždění
R 929MetujePraha hl.n. – Trutnov hl.n.Poděbrady15:01/15:02 (příj.)1 min. zpoždění
R 946 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.Praha-Vysočany14:39/15:01 (odj.)22 min. zpoždění
R 947 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.Chlumec n.C.14:30/14:48 (odj.)18 min. zpoždění
R 978LipniceBrno hl.n. – H.Brod – Praha-SmíchovVlkov u Tiš.15:00/15:00 (odj.)včas
R 979LipnicePraha-Smíchov – H.Brod – Brno hl.n.Křižanov14:53/14:54 (odj.)1 min. zpoždění
R 980VysočinaBrno hl.n. – H.Brod – Praha-SmíchovČáslav14:50/14:57 (odj.)7 min. zpoždění
R 981VysočinaPraha-Smíchov – H.Brod – Brno hl.n.Kutná Hora hl.n.14:58/14:58 (odj.)včas
R 983SvratkaPraha-Smíchov – H.Brod – Brno hl.n.Praha hl.n.15:00/15:00 (odj.)včas
R 1106 Kolín – ŠluknovBakov n.Jiz.14:44/15:01 (příj.)17 min. zpoždění
R 1107 Rumburk – KolínBezděz14:50/14:55 (odj.)5 min. zpoždění
R 1109 Šluknov – KolínŠluknov15:00/15:00 (odj.)včas
R 1124 Ostrava střed – Olomouc hl.n.Skrochovice14:49/14:50 (odj.)1 min. zpoždění
R 1129 Olomouc hl.n. – Ostrava středKrnov14:57/14:57 (příj.)včas
R 1144 Praha-Vršovice – TanvaldMnichovo Hradiště14:58/15:00 (odj.)2 min. zpoždění
R 1147 Turnov – Praha-VršoviceMnichovo Hradiště14:58/15:00 (odj.)2 min. zpoždění
R 1164 Liberec – Ústí n.L.hl.n.Křižany14:47/14:48 (odj.)1 min. zpoždění
R 1167 Ústí n.L.hl.n. – LiberecJablonné v Podješ.14:51/14:56 (příj.)5 min. zpoždění
R 1186 Plzeň hl.n. – MostŽihle14:57/14:57 (příj.)včas
R 1187 Most – Plzeň hl.n.Blatno u Jesenice14:45/14:53 (odj.)8 min. zpoždění
R 1246 Praha hl.n. – Písek – České BudějoviceČ.Budějovice14:44/14:55 (příj.)11 min. zpoždění
R 1247 České Budějovice – Písek – Praha hl.n.Milín14:51/14:57 (odj.)6 min. zpoždění
R 1268 Pardubice hl.n. – LiberecSemily14:48/14:56 (odj.)8 min. zpoždění
R 1269 Liberec – Pardubice hl.n.Pardubice-Ros.n.L.14:57/14:59 (odj.)2 min. zpoždění
R 1271 Liberec – Pardubice hl.n.Železný Brod14:58/15:00 (příj.)2 min. zpoždění
R 1404 Jeseník – Zábřeh na MoravěLipová Lázně15:02/15:01 (příj.)včas
R 1540F. A. GerstnerLinz Hbf – Praha hl.n.Soběslav14:41/15:00 (odj.)19 min. zpoždění
R 1545Ferdinand KindermannPraha hl.n. – Linz HbfChotoviny14:49/14:55 (odj.)6 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.