Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: sobota 23.7., 15:03
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
rj 74Franz SchubertGraz Hbf – Praha hl.n.Poříčany14:42/15:02 (odj.)20 min. zpoždění
rj 76Antonín DvořákGraz Hbf – Praha hl.n.Brno-Maloměřice st.614:44/15:02 (odj.)18 min. zpoždění
rj 77Antonín DvořákPraha hl.n. – Graz HbfLetovice14:48/14:58 (odj.)10 min. zpoždění
rj 78Johann StraussGraz Hbf – Praha hl.n.Wien Meidling14:58/15:03 (odj.)4 min. zpoždění
rj 79Johann StraussPraha hl.n. – Graz HbfPha-Běchovice-Blatov15:04/15:02 (odj.)včas
EC 102PoloniaWien Hbf – Warszawa WschodniaTallesbrunn14:38/14:57 (odj.)19 min. zpoždění
EC 117PrahaPraha hl.n. – Warszawa WschodniaKolín15:03/15:03 (odj.)včas
Ex 124RadhošťŽilina – Praha hl.n.Valašská Polanka14:54/15:02 (odj.)7 min. zpoždění
Ex 126BečvaŽilina – Praha hl.n.Krasíkov kol.č.1-414:50/15:02 (odj.)12 min. zpoždění
EC 127BečvaPraha hl.n. – ŽilinaJablůnka14:50/15:00 (odj.)10 min. zpoždění
EC 131VarsoviaWarszawa Wschodnia – Budapest-Keleti pu.Tlumačov15:04/15:03 (odj.)včas
Ex 146LandekŽilina – Praha hl.n.Mosty u Jablunkova14:59/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
Ex 148HukvaldyŽilina – Praha hl.n.Hranice na Moravě14:49/15:01 (odj.)12 min. zpoždění
Ex 149HukvaldyPraha hl.n. – ŽilinaČeský Těšín14:37/14:59 (odj.)22 min. zpoždění
Ex 150Petr BezručŽilina – Praha hl.n.Nová Ves u Kolína15:03/15:03 (odj.)včas
Ex 151Petr BezručPraha hl.n. – ŽilinaProsenice15:00/15:03 (odj.)2 min. zpoždění
EC 172HungariaBudapest-Keleti pu. – Hamburg AltonaVraňany15:02/15:01 (odj.)včas
EC 173HungariaHamburg Altona – Budapest-Keleti pu.Zámrsk15:01/15:03 (odj.)1 min. zpoždění
EC 221SúľovPraha hl.n. – ŽilinaČeská Třebová14:59/15:00 (odj.)1 min. zpoždění
SC 240Pendolino KošičanKošice – Praha hl.n.Kostoľany n.Hornádom14:53/14:59 (odj.)6 min. zpoždění
EC 274Jaroslav HašekBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Štúrovo14:49/15:00 (odj.)11 min. zpoždění
EC 276SlovanBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Břeclav15:01/15:02 (příj.)1 min. zpoždění
EC 278DanubiusBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Brandýs n.Or.kol.1-414:52/15:00 (odj.)7 min. zpoždění
EC 279DanubiusPraha hl.n. – Budapest-Keleti pu.Břeclav14:59/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
Ex 352Jan HusPraha hl.n. – München HbfPlzeň-Jižní Předm.15:02/15:03 (odj.)včas
rj 370Joseph HaydnGraz Hbf – Praha hl.n.Bruck a. d. Mur15:01/15:02 (příj.)1 min. zpoždění
EC 379Porta BohemicaKiel Hbf – Praha hl.n.Nelahozeves14:57/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
R 408 Nice-Ville – Moskva Běloruské n.Vlak nenalezen
SC 506PendolinoOstrava hl.n. – ChebBezpráví14:59/15:02 (odj.)2 min. zpoždění
IC 509 Praha hl.n. – Ostrava hl.n.Dlouhá Třebová15:04/15:03 (odj.)včas
SC 515PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínLázně Kynžvart14:59/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
R 608BílinaPraha hl.n. – ChebKrupka-Bohosudov14:58/14:59 (odj.)včas
R 610KarlexPraha hl.n. – ChebNové Sedlo u Lokte14:56/15:00 (odj.)3 min. zpoždění
R 611KarlexCheb – Praha hl.n.Teplice v Čechách14:50/15:00 (příj.)10 min. zpoždění
R 613SvatavaCheb – Praha hl.n.Tršnice14:32/15:00 (odj.)27 min. zpoždění
R 642BlaníkČeské Budějovice – Praha-HolešoviceStrančice15:03/15:03 (odj.)včas
R 645LužnicePraha hl.n. – České BudějoviceSenohraby15:03/15:02 (odj.)včas
R 661BezdrevPlzeň hl.n. – Brno hl.n.České Budějovice7:55/8:16 (příj.)21 min. zpoždění
R 662Petr VokBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Dolní Smrčné15:02/15:03 (odj.)1 min. zpoždění
R 663Petr VokPlzeň hl.n. – Brno hl.n.České Budějovice9:55/10:54 (příj.)59 min. zpoždění
R 664Jakub KrčínBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Kardašova Řečice15:00/15:00 (odj.)včas
R 665Jakub KrčínPlzeň hl.n. – Brno hl.n.České Budějovice11:55/12:31 (příj.)36 min. zpoždění
R 666VajgarBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Strakonice14:51/14:58 (příj.)6 min. zpoždění
R 667VajgarPlzeň hl.n. – Brno hl.n.České Budějovice13:55/14:25 (příj.)30 min. zpoždění
R 669RožmberkPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Nepomuk14:31/14:50 (odj.)19 min. zpoždění
R 684Petr GinzPraha Masarykovo n. – Děčín hl.n.Praha-Podbaba15:01/15:01 (odj.)včas
R 685Petr GinzDěčín hl.n. – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.15:02/15:02 (příj.)včas
Rx 758KřivoklátPraha hl.n. – ChebZdice14:59/14:59 (odj.)včas
Rx 760VyšehradPraha hl.n. – ChebChodová Planá14:57/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 761VyšehradCheb – Praha hl.n.Beroun15:02/15:02 (příj.)včas
Rx 776PancířPraha hl.n. – Železná Ruda-AlžbětínŠpičák14:59/14:59 (odj.)včas
Rx 777PancířŽelezná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Plzeň hl.n.14:56/14:56 (příj.)včas
R 788 Kolín – Ústí n.L. západLitoměřice dol.nádr.14:43/15:03 (odj.)19 min. zpoždění
R 791 Ústí n.L. západ – KolínSebuzín14:59/14:59 (odj.)včas
Rx 808 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Šakvice15:00/15:00 (odj.)včas
Rx 809 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Olomouc hl.n.14:46/14:56 (příj.)10 min. zpoždění
Rx 811 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Šakvice14:59/14:59 (odj.)včas
R 832 Bohumín – Brno hl.n.Jistebník14:56/15:02 (odj.)6 min. zpoždění
R 833 Brno hl.n. – BohumínSuchdol nad Odrou14:59/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
R 834 Bohumín – Brno hl.n.Prosenice14:34/14:58 (odj.)24 min. zpoždění
R 835 Brno hl.n. – BohumínNěmčice nad Hanou15:03/14:59 (odj.)4 min. náskok
R 836 Bohumín – Brno hl.n.Brno-Černovice14:52/14:52 (odj.)včas
R 866MacochaBrno hl.n. – Praha hl.n.Babice nad Svitavou15:00/15:03 (odj.)2 min. zpoždění
R 867MacochaPraha hl.n. – Brno hl.n.Brno-Maloměřice st.614:55/14:55 (odj.)včas
R 868ŠpilberkBrno hl.n. – Praha hl.n.Pardubice-Opočínek15:00/15:01 (odj.)1 min. zpoždění
R 869ŠpilberkPraha hl.n. – Brno hl.n.Přelouč14:51/14:57 (odj.)5 min. zpoždění
R 884GalánLuhačovice – Praha hl.n.Uherské Hradiště14:56/14:55 (příj.)včas
R 886BuchlovLuhačovice – Praha hl.n.Hoštejn14:57/15:03 (odj.)6 min. zpoždění
R 888Jan Amos KomenskýLuhačovice – Praha hl.n.Praha-Libeň14:58/14:59 (odj.)1 min. zpoždění
R 889Jan Amos KomenskýPraha hl.n. – LuhačoviceStaré Město u U.H.14:53/14:58 (odj.)5 min. zpoždění
R 891HradišťanPraha hl.n. – LuhačoviceŽichlínek14:59/15:03 (odj.)3 min. zpoždění
R 893VelehradPraha hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Praha-Libeň15:02/15:02 (odj.)včas
R 906 Šumperk – Brno hl.n.Štěpánov14:56/14:55 (odj.)včas
R 911 Brno hl.n. – ŠumperkOlomouc hl.n.14:56/15:01 (odj.)5 min. zpoždění
R 924CidlinaTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Malé Svatoňovice14:58/15:02 (příj.)4 min. zpoždění
R 926RozkošTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Poděbrady14:53/15:01 (odj.)7 min. zpoždění
R 927RozkošPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Malé Svatoňovice14:59/14:59 (příj.)včas
R 929SněžkaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Nymburk město14:51/14:50 (odj.)včas
R 980LipniceBrno hl.n. – Praha hl.n.Osová Bítýška15:02/15:03 (odj.)1 min. zpoždění
R 981LipnicePraha hl.n. – Brno hl.n.Vlkov u Tišnova14:59/14:59 (odj.)včas
R 982VysočinaBrno hl.n. – Praha hl.n.Kutná Hora hl.n.15:00/15:02 (příj.)2 min. zpoždění
R 983VysočinaPraha hl.n. – Brno hl.n.Kolín14:46/14:58 (odj.)12 min. zpoždění
R 1106 Kolín – ŠluknovBakov nad Jizerou (R 1106)14:49/15:02 (odj.)13 min. zpoždění
R 1107 Rumburk – KolínOkna14:45/14:58 (odj.)12 min. zpoždění
R 1124 Ostrava střed – Olomouc hl.n.Opava východ14:26/14:37 (odj.)11 min. zpoždění
R 1129 Olomouc hl.n. – Ostrava středKrnov14:55/14:51 (příj.)4 min. náskok
R 1144ValdštejnPraha-Vršovice – TanvaldBakov nad Jizerou14:49/15:02 (odj.)13 min. zpoždění
R 1147Metoděj VlachTanvald – Praha-VršoviceMnichovo Hradiště14:56/14:56 (příj.)včas
R 1164 Liberec – Ústí n.L. hl.n.Křižany14:47/14:53 (odj.)6 min. zpoždění
R 1167 Ústí n.L. hl.n. – LiberecBrniště14:50/15:01 (odj.)11 min. zpoždění
R 1186 Plzeň hl.n. – MostŽihle14:58/15:01 (odj.)2 min. zpoždění
R 1187 Most – Plzeň hl.n.Žihle15:01/15:02 (odj.)1 min. zpoždění
R 1188 Plzeň hl.n. – MostMost14:50/14:57 (příj.)7 min. zpoždění
R 1227 Rakovník – Praha Masarykovo n.Praha-Bubny14:48/15:01 (odj.)13 min. zpoždění
R 1247 České Budějovice – Praha hl.n.Příbram14:57/14:58 (odj.)1 min. zpoždění
R 1266 Pardubice hl.n. – LiberecPardubice hl.n.15:02/15:02 (odj.)včas
R 1268 Pardubice hl.n. – LiberecŽelezný Brod14:56/14:58 (příj.)2 min. zpoždění
R 1269 Liberec – Pardubice hl.n.Pardubice hl.n.14:56/14:55 (příj.)včas
R 1271 Liberec – Pardubice hl.n.Železný Brod14:58/14:57 (příj.)včas
R 1540F. A. GerstnerLinz Hbf – Praha-HolešoviceTábor14:59/15:02 (odj.)3 min. zpoždění
R 1545Ferdinand KindermannPraha-Holešovice – Linz HbfTábor15:02/15:02 (odj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.