Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: čtvrtek 21.9., 7:05
Zpoždění v cizině »
Os 28405 Bechyně – Tábor
prav. odj. 6:41 (skut. 6:41)
Bechyně; včas
Os 28404 Tábor – Bechyně
prav. odj. 6:48 (skut. 6:48)
Tábor; včas
Os 28331 Kostelec u Jihlavy – Dačice město
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Sedlejov; 1 min. zpoždění
Os 28330 Dačice – Kostelec u Jihlavy
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Radkov; 2 min. zpoždění
Os 28304 Slavonice – Havlíčkův Brod
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Slavonice; včas
Os 27944 Rožmitál p.Třemšínem – Březnice
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Zadní Poříčí; včas
Os 27907 Blatná – Nepomuk
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Kasejovice; včas
Os 27904 Nepomuk – Blatná
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Kasejovice; včas
Os 27854 Příkosice – Nezvěstice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Příkosice; včas
Os 27817 Příkosice – Rokycany
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Příkosice zastávka; 1 min. zpoždění
Os 27815 Příkosice – Rokycany
prav. příj. 7:01 (skut. 6:59)
Rokycany; včas
Os 27405 Heřmanova Huť – Nýřany
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Nýřany; včas
Os 27313 Bezdružice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 6:59)
Pňovany; 3 min. zpoždění
Os 27312 Plzeň hl.n. – Bezdružice
prav. příj. 7:00 (skut. 7:04)
Pňovany zastávka; 4 min. zpoždění
Os 27204 Cheb – Luby u Chebu
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Skalná; včas
Os 27143 Loket předměstí – Nové Sedlo u Lokte
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Loket; včas
Os 27003 Merklín – Karlovy Vary
prav. příj. 7:03 (skut. 7:04)
Hroznětín; 1 min. zpoždění
Os 26703 Postoloprty – Louny
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Postoloprty; včas
Os 26311 Josefův Důl – Smržovka
prav. příj. 7:03 (skut. 7:05)
Jiřetín pod Bukovou; 2 min. zpoždění
Os 26106 Olbramovice – Sedlčany
prav. odj. 7:02 (skut. 7:01)
Olbramovice; včas
Os 25904 Praha hl.n. – Rudná u Prahy
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 25904 Praha hl.n. – Rudná u Prahy
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 25903 Rudná u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Praha-Zličín; včas
Os 25902 Praha hl.n. – Rudná u Prahy
prav. příj. 7:00 (skut. 6:59)
Praha-Zličín; včas
Os 25703 Vrchlabí – Kunčice nad Labem
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Vrchlabí; včas
Os 25702 Kunčice nad Labem – Vrchlabí
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Vrchlabí; včas
Os 25336 Moravany – Holice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:06)
Moravany; 5 min. zpoždění
Os 25224 Rokytnice v Orl.hor. – Častolovice
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Vamberk; včas
Os 25043 Moravany – Chrudim
prav. odj. 7:01 (skut. 7:06)
Moravany; 5 min. zpoždění
Os 25008 Prachovice – Pardubice hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Prachovice; včas
Os 25005 Přelouč – Heřmanův Městec
prav. příj. 7:06 (skut. 7:04)
Choltice; včas
Os 24926 Studenec – Velké Meziříčí
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Studenec; včas
Os 24804 Znojmo – Okříšky
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Znojmo; včas
Os 24803 Okříšky – Znojmo
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Grešlové Mýto; včas
Os 24786 Velké Opatovice – Moravská Třebová
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Velké Opatovice; včas
Os 24746 Dzbel – Česká Třebová
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Chornice; včas
Os 24745 Česká Třebová – Chornice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Třebovice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 24744 Dzbel – Česká Třebová
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Třebovice v Čechách; 1 min. zpoždění
Os 24743 Česká Třebová – Dzbel
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Chornice; včas
Os 24705 Dzbel – Prostějov hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Ptení; 2 min. zpoždění
Os 24704 Prostějov hl.n. – Dzbel
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Ptení; včas
Os 24111 Bzenec – Moravský Písek
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Bzenec; včas
Os 23208 Vlárský průsmyk – Horní Lideč
prav. příj. 6:58 (skut. 6:58)
Horní Lideč; včas
Os 23105 Veřovice – Studénka
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Štramberk; včas
Os 22203 Ledečko – Kolín
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Bečváry; 2 min. zpoždění
Os 22202 Kolín – Sázava
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Bečváry; 2 min. zpoždění
Os 20603 Třemešná ve Sl.úz.r. – Osoblaha
prav. odj. 6:50 (skut. 6:50)
Třemešná ve Sl.úz.r.; včas
Os 20308 Kralupy nad Vltavou – Velvary
prav. odj. 6:53 (skut. 6:56)
Kralupy n.Vlt.předm.; 3 min. zpoždění
Os 20205 Častolovice – Rychnov nad Kněžnou
prav. příj. 6:59 (skut. 6:59)
Rychnov nad Kněžnou; včas
Os 20202 Solnice – Dobruška
prav. příj. 6:56 (skut. 6:56)
Týniště nad Orlicí; včas
Os 19952 Praha-Smíchov – Nučice zastávka
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Praha-Smíchov; 3 min. zpoždění
Os 19952 Praha-Smíchov – Nučice zastávka
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Praha-Smíchov; 3 min. zpoždění
Os 19951 Nučice zastávka – Praha-Smíchov
prav. příj. 6:53 (skut. 6:54)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 19951 Nučice zastávka – Praha-Smíchov
prav. příj. 6:53 (skut. 6:54)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 19907 Beroun – Praha-Smíchov
prav. odj. 7:04 (skut. 7:03)
Rudná u Prahy; včas
Os 19902 Praha-Smíchov – Beroun
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Nučice zastávka; 1 min. zpoždění
Os 19861 Kladno-Dubí – Kladno
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Kladno-Ostrovec; 2 min. zpoždění
Os 19806 Kladno – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Brandýsek; 5 min. zpoždění
Os 19732 Praha-Dejvice – Středokluky
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Středokluky; včas
Os 19602 Roudnice nad Labem – Bříza obec
prav. odj. 6:51 (skut. 6:51)
Roudnice nad Labem; včas
Os 19504 Neratovice – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Neratovice; včas
Os 19407 Neratovice – Čelákovice
prav. příj. 6:59 (skut. 7:00)
Brandýs nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 19404 Čelákovice – Neratovice
prav. příj. 6:55 (skut. 6:55)
Brandýs nad Labem; včas
Os 19140 Vlašim – Benešov u Prahy
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Vlašim; 3 min. zpoždění
Os 19103 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 6:51 (skut. 6:57)
Vlašim; 6 min. zpoždění
Os 18852 Rybník – Lipno nad Vltavou
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Rybník; včas
Os 18803 Lipno nad Vltavou – České Budějovice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Kamenný Újezd u Č.B.; 2 min. zpoždění
Os 18573 Mladá Boleslav hl.n. – Dolní Bousov
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Bakov nad Jizerou; včas
Os 18535 Mšeno – Mělník
prav. příj. 7:00 (skut. 7:00)
Mělník; včas
Os 18522 Mšeno – Mladá Boleslav město
prav. příj. 7:00 (skut. 6:59)
Mladá Boleslav město; včas
Os 18422 Pelhřimov – Tábor
prav. odj. 6:57 (skut. 6:59)
Obrataň; 2 min. zpoždění
Os 18405 Tábor – Horní Cerekev
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Nová Cerekev; 3 min. zpoždění
Os 18152 Lenora – Volary
prav. příj. 6:30 (skut. 6:35)
Volary; 5 min. zpoždění
Os 18122 Strakonice – Vimperk
prav. odj. 6:51 (skut. 6:51)
Volyně; včas
Os 18105 Volary – Strakonice
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Bohumilice v Čechách; včas
Os 18100 Strakonice – Volary
prav. odj. 6:39 (skut. 6:39)
Kubova Huť; včas
Os 18072 Černý Kříž – Stožec
prav. příj. 6:59 (skut. 7:01)
Stožec; 2 min. zpoždění
Os 18023 Prachatice – Číčenice
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Blanice; 1 min. zpoždění
Os 18022 Číčenice – Prachatice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Svinětice; 2 min. zpoždění
Os 18003 Volary – Číčenice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Zbytiny; včas
Os 18000 Číčenice – Volary
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Zbytiny; včas
Os 17921 Strakonice – Blatná
prav. odj. 7:06 (skut. 7:06)
Sedlice; včas
Os 17902 Březnice – Strakonice
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Strakonice; včas
Os 17823 Radnice – Chrást u Plzně
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Střapole; 1 min. zpoždění
Os 17703 Čistá – Rakovník
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Příčina; včas
Os 17634 Jirkov – Kadaň předměstí
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Chomutov město; včas
Os 17633 Kadaň předměstí – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Kadaň; včas
Os 17631 Kadaň předměstí – Žatec
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Březno u Chomutova; 2 min. zpoždění
Os 17573 Sušice – Horažďovice předm.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Horažďovice; včas
Os 17543 Domažlice – Janovice nad Úhlavou
prav. příj. 7:03 (skut. 7:04)
Janovice nad Úhlavou; 1 min. zpoždění
Os 17542 Klatovy – Domažlice
prav. odj. 6:53 (skut. 6:55)
Pocinovice; 2 min. zpoždění
Os 17205 Aš město – Cheb
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Hazlov; 1 min. zpoždění
Os 17204 Cheb – Aš město
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Hazlov; 1 min. zpoždění
Os 17152 Karlovy Vary dol.n. – Nejdek
prav. odj. 6:58 (skut. 6:51)
Karlovy Vary; 7 min. náskok
Os 17103 Potůčky – Karlovy Vary
prav. příj. 7:03 (skut. 7:05)
Nová Role zastávka; 2 min. zpoždění
Os 17102 Karlovy Vary dol.n. – Johanngeorgenstadt
prav. odj. 6:33 (skut. 6:33)
Nové Hamry; včas
Os 16707 Bečov nad Teplou – Rakovník
prav. odj. 6:53 (skut. 6:53)
Bečov nad Teplou; včas
Os 16705 Bečov nad Teplou – Rakovník
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Chyše; včas
Os 16703 Toužim – Rakovník
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Senomaty; včas
Os 16702 Rakovník – Bečov nad Teplou
prav. odj. 6:54 (skut. 6:54)
Pšovlky; včas
Os 16505 Bílina – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 6:57)
Úpořiny; 2 min. zpoždění
Os 16504 Ústí nad Labem hl.n. – Bílina
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Ohníč; včas
Os 16303 Raspenava – Bílý Potok p.Smrkem
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Raspenava; včas
Os 16105 Teplice v Čechách – Radejčín
prav. odj. 6:56 (skut. 6:57)
Úpořiny; 1 min. zpoždění
Os 16104 Radejčín – Teplice v Čechách
prav. odj. 6:55 (skut. 6:57)
Úpořiny; 2 min. zpoždění
Os 15956 Havlíčkův Brod – Humpolec
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Herálec; včas
Os 15953 Humpolec – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:55 (skut. 6:56)
Herálec; 1 min. zpoždění
Os 15854 Rožďalovice – Poříčany
prav. příj. 6:50 (skut. 6:51)
Nymburk hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 15849 Poříčany – Nymburk hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 6:58)
Poříčany; 2 min. zpoždění
Os 15833 Městec Králové – Kopidlno
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Křinec; včas
Os 15803 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 6:49 (skut. 6:50)
Kopidlno; 1 min. zpoždění
Os 15753 Trutnov hl.n. – Teplice nad Metují
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Janovice u Trutnova; 3 min. zpoždění
Os 15752 Teplice nad Metují – Trutnov hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Janovice u Trutnova; 3 min. zpoždění
Os 15601 Nymburk hl.n. – Městec Králové
prav. příj. 7:00 (skut. 7:00)
Křinec; včas
Os 15502 Martinice v Krkonoš. – Jablonec nad Jizerou
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Martinice v Krkonoš.; včas
Os 15501 Jablonec nad Jizerou – Martinice v Krkonoš.
prav. příj. 6:54 (skut. 6:54)
Martinice v Krkonoš.; včas
Os 15351 Žďárec u Skutče – Svitavy
prav. příj. 6:57 (skut. 6:58)
Svitavy; 1 min. zpoždění
Os 15327 Pustá Kamenice – Svitavy
prav. příj. 7:03 (skut. 7:05)
Pustá Kamenice zast.; 2 min. zpoždění
Os 15322 Svitavy – Polička
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Svitavy; včas
Os 15320 Svitavy – Pustá Kamenice
prav. příj. 6:58 (skut. 6:58)
Pustá Kamenice; včas
Os 15036 Choceň – Vysoké Mýto město
prav. odj. 6:58 (skut. 7:02)
Choceň; 4 min. zpoždění
Os 15003 Litomyšl – Choceň
prav. příj. 6:50 (skut. 6:56)
Choceň; 6 min. zpoždění
Os 15002 Choceň – Litomyšl
prav. odj. 6:56 (skut. 7:02)
Cerekvice n.Loučnou; 6 min. zpoždění
Os 14945 Nedvědice – Tišnov
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Nedvědice; včas
Os 14944 Tišnov – Nedvědice
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Nedvědice; včas
Os 14907 Žďár nad Sázavou – Tišnov
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Nové Město na Moravě; včas
Os 14905 Nové Město na Moravě – Nedvědice
prav. příj. 6:57 (skut. 7:00)
Nedvědice; 3 min. zpoždění
Os 14902 Tišnov – Žďár nad Sázavou
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Nové Město na Moravě; včas
Os 14741 Boskovice – Skalice nad Svitavou
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Boskovice; včas
Os 14738 Skalice nad Svitavou – Boskovice
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Boskovice; včas
Os 14703 Velké Opatovice – Skalice nad Svitavou
prav. odj. 6:57 (skut. 6:57)
Velké Opatovice; včas
Os 14503 Zaječí – Hodonín
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Mutěnice; včas
Os 14502 Hodonín – Zaječí
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Mutěnice; 1 min. zpoždění
Os 14411 Ivančice – Moravské Bránice
prav. příj. 6:56 (skut. 6:59)
Moravské Bránice; 3 min. zpoždění
Os 14308 Luhačovice – Újezdec u Luhačovic
prav. příj. 6:57 (skut. 6:56)
Újezdec u Luhačovic; včas
Os 14213 Kroměříž – Vizovice
prav. odj. 6:57 (skut. 6:58)
Zlín-Malenovice; 1 min. zpoždění
Os 14211 Otrokovice – Vizovice
prav. příj. 6:58 (skut. 7:02)
Lípa nad Dřevnicí; 4 min. zpoždění
Os 14210 Vizovice – Otrokovice
prav. příj. 7:01 (skut. 7:01)
Lípa nad Dřevnicí; včas
Os 14208 Vizovice – Otrokovice
prav. odj. 6:57 (skut. 6:58)
Zlín-Malenovice; 1 min. zpoždění
Os 14063 Senice na Hané – Prostějov hl.n.
prav. odj. 6:57 (skut. 6:57)
Senice na Hané; včas
Os 14007 Olomouc hl.n. – Drahanovice
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Příkazy; 1 min. zpoždění
Os 13805 Litovel předměstí – Senice na Hané
prav. odj. 6:51 (skut. 6:51)
Litovel předměstí; včas
Os 13800 Litovel předměstí – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Příkazy; 1 min. zpoždění
Os 13705 Olomouc hl.n. – Uničov
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 13703 Olomouc hl.n. – Uničov
prav. odj. 6:57 (skut. 6:57)
Šternberk; včas
Os 13656 Hanušovice – Staré Město p.Sněž.
prav. odj. 6:55 (skut. 6:55)
Hanušovice; včas
Os 13607 Javorník ve Slezsku – Lipová Lázně
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Žulová; včas
Os 13606 Jeseník – Javorník ve Slezsku
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Vápenná; včas
Os 13457 Kravaře ve Slezsku – Chuchelná
prav. odj. 7:00 (skut. 7:02)
Kravaře ve Slezsku; 2 min. zpoždění
Os 13454 Chuchelná – Kravaře ve Slezsku
prav. příj. 6:52 (skut. 6:59)
Kravaře ve Slezsku; 7 min. zpoždění
Os 13407 Opava východ – Hlučín
prav. odj. 6:57 (skut. 7:01)
Kravaře ve Slezsku; 4 min. zpoždění
Os 13404 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 6:58 (skut. 7:02)
Kravaře ve Slezsku; 4 min. zpoždění
Os 13305 Budišov n.Budišovkou – Suchdol nad Odrou
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Vítkov; včas
Os 13257 Vsetín – Velké Karlovice
prav. odj. 6:52 (skut. 6:52)
Halenkov; včas
Os 13256 Velké Karlovice – Vsetín
prav. odj. 6:54 (skut. 6:54)
Halenkov; včas
Os 13104 Frýdlant n.Ostravicí – Ostravice
prav. příj. 6:56 (skut. 7:03)
Ostravice; 7 min. zpoždění
Os 12807 Frýdek-Místek – Český Těšín
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Hnojník; 4 min. zpoždění
Os 12806 Český Těšín – Frýdek-Místek
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Hnojník; 5 min. zpoždění
Os 12711 Česká Třebová – Lanškroun
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Rudoltice v Čechách; včas
Os 12381 Zlonice – Straškov
prav. odj. 6:41 (skut. 6:43)
Zlonice; 2 min. zpoždění
Os 12315 Straškov – Vraňany
prav. odj. 6:52 (skut. 6:52)
Straškov; včas
Os 12206 Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Veselí nad Moravou; včas
Os 12108 Praha-Libeň – Roztoky u Prahy
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
Os 12108 Praha-Libeň – Roztoky u Prahy
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
Os 12107 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Praha-Bubeneč; 3 min. zpoždění
Os 12107 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Praha-Bubeneč; 3 min. zpoždění
Ex 11776 Klatovy – Žel.Ruda-Alžbětín
prav. odj. 6:54 (skut. 6:53)
Nýrsko; včas
R 11172 Liberec – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Jablonné v Podješ.; včas
R 10514 Praha-Bubny Vltavská – Rakovník
prav. příj. 6:56 (skut. 6:58)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
R 10514 Praha-Bubny Vltavská – Rakovník
prav. příj. 6:56 (skut. 6:58)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
Os 10512 Praha-Bubny Vltavská – Kladno-Ostrovec
prav. příj. 7:03 (skut. 7:04)
Hostivice; 1 min. zpoždění
Sp 10506 Nymburk hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 6:39 (skut. 7:03)
Praha-Libeň; 24 min. zpoždění
Sp 10506 Nymburk hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 6:39 (skut. 7:03)
Praha-Libeň; 24 min. zpoždění
R 10482 Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Praha-Podbaba(692); 3 min. zpoždění
Os 10413 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 7:05 (skut. 7:02)
Praha Masarykovo n.; 3 min. náskok
Os 10413 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 7:05 (skut. 7:02)
Praha Masarykovo n.; 3 min. náskok
Os 10412 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Praha-Libeň; včas
Os 10412 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Praha-Libeň; včas
Os 10410 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Řež; 2 min. zpoždění
Os 10406 Praha-Holešovice – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 6:56)
Hněvice(6904); včas
Os 4959 Tišnov – Brno hl.n.
prav. odj. 6:57 (skut. 6:59)
Kuřim; 2 min. zpoždění
Os 4958 Hrušovany u Brna – Tišnov
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4958 Hrušovany u Brna – Tišnov
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4957 Tišnov – Hrušovany u Brna
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Brno-Horní Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4957 Tišnov – Hrušovany u Brna
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Brno-Horní Heršpice; 3 min. zpoždění
Os 4956 Hrušovany u Brna – Tišnov
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Česká; 2 min. zpoždění
Os 4923 Tišnov – Modřice
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Tišnov; včas
Os 4921 Tišnov – Šakvice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Hrušovany u Brna; 2 min. zpoždění
Os 4903 Žďár nad Sázavou – Vranovice
prav. odj. 6:56 (skut. 7:03)
Křižanov; 7 min. zpoždění
Os 4866 Rapotice – Jihlava
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Přímělkov; včas
Os 4865 Jihlava-Bosch Diesel – Třebíč
prav. odj. 6:56 (skut. 7:02)
Okříšky; 6 min. zpoždění
Os 4824 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Střelice; 4 min. zpoždění
Os 4822 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 6:52 (skut. 6:52)
Studenec; včas
Os 4801 Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:04)
Troubsko; 5 min. zpoždění
Os 4766 Letovice – Ústí nad Orlicí
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Svitavy; včas
Os 4742 Křenovice hor.nádr. – Skalice nad Svitavou
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Blansko; 3 min. zpoždění
Os 4711 Letovice – Křenovice hor.nádr.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Zboněk; 1 min. zpoždění
Os 4709 Letovice – Brno hl.n.
prav. odj. 7:05 (skut. 7:05)
Blansko; včas
Os 4707 Letovice – Křenovice hor.nádr.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:01)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4707 Letovice – Křenovice hor.nádr.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:01)
Brno hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 4706 Sokolnice-Telnice – Letovice
prav. příj. 7:02 (skut. 7:03)
Brno-Židenice; 1 min. zpoždění
Os 4706 Sokolnice-Telnice – Letovice
prav. příj. 7:02 (skut. 7:03)
Brno-Židenice; 1 min. zpoždění
Os 4704 Sokolnice-Telnice – Letovice
prav. příj. 7:01 (skut. 7:01)
Letovice; včas
Os 4614 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Hrušovany u Brna; 4 min. zpoždění
Os 4612 Zaječí – Tišnov
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4612 Zaječí – Tišnov
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4610 Břeclav – Tišnov
prav. příj. 7:02 (skut. 7:02)
Tišnov; včas
Os 4603 Žďár nad Sázavou – Břeclav
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Brno-Maloměřice st.3; 4 min. zpoždění
Os 4603 Žďár nad Sázavou – Břeclav
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Brno-Maloměřice st.3; 4 min. zpoždění
Os 4601 Žďár nad Sázavou – Břeclav
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Zaječí; včas
Os 4600 Vranovice – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Ořechov; 2 min. zpoždění
Os 4550 Břeclav – Mikulov na Moravě
prav. odj. 6:56 (skut. 6:57)
Boří les; 1 min. zpoždění
Os 4507 Znojmo – Břeclav
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Znojmo; včas
Os 4505 Znojmo – Břeclav
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Mikulov na Moravě; včas
Os 4502 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 6:54 (skut. 6:55)
Hrušovany n.Jeviš.; 1 min. zpoždění
Os 4422 Brno hl.n. – Bohutice
prav. příj. 6:58 (skut. 7:00)
Bohutice; 2 min. zpoždění
Os 4400 Brno hl.n. – Bohutice
prav. odj. 7:13 (skut. 7:01)
Střelice; 13 min. náskok
Os 4353 Staré Město u U.H. – Bojkovice
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Hradčovice; 4 min. zpoždění
Os 4332 Bojkovice město – Uherské Hradiště
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Uherský Brod; včas
Os 4304 Bylnice – Staré Město u U.H.
prav. příj. 7:11 (skut. 6:54)
Slavičín; 17 min. náskok
Os 4303 Kyjov – Bylnice
prav. příj. 6:45 (skut. 6:52)
Slavičín; 7 min. zpoždění
Os 4302 Bylnice – Staré Město u U.H.
prav. odj. 6:55 (skut. 7:00)
Hradčovice; 5 min. zpoždění
Os 4230 Přerov – Staré Město u U.H.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Hulín; 1 min. zpoždění
Os 4205 Břeclav – Přerov
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Rohatec; 1 min. zpoždění
Os 4204 Přerov – Břeclav
prav. příj. 7:01 (skut. 7:04)
Hodonín; 3 min. zpoždění
Os 4203 Břeclav – Přerov
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Břest; 2 min. zpoždění
Os 4108 Veselí nad Moravou – Brno hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 6:55)
Kyjov; včas
Os 4107 Brno hl.n. – Uherské Hradiště
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Bučovice; včas
Os 4106 Veselí nad Moravou – Brno hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Šlapanice; včas
Os 4103 Brno hl.n. – Veselí nad Moravou
prav. odj. 6:56 (skut. 6:56)
Bzenec; včas
Os 4077 Nezamyslice – Vyškov na Moravě
prav. odj. 7:09 (skut. 7:18)
Nezamyslice; 9 min. zpoždění
Os 4036 Nezamyslice – Přerov
prav. odj. 7:07 (skut. 7:13)
Nezamyslice; 6 min. zpoždění
Os 4034 Nezamyslice – Přerov
prav. odj. 6:53 (skut. 7:01)
Kojetín; 8 min. zpoždění
Os 4006 Křenovice hor.nádr. – Rájec-Jestřebí
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Hostěrádky-Rešov; 3 min. zpoždění
Os 3933 Kroměříž – Bystřice p.Hostýnem
prav. příj. 6:55 (skut. 6:54)
Hulín; včas
Os 3932 Bystřice p.Hostýnem – Kroměříž
prav. příj. 6:57 (skut. 6:58)
Hulín; 1 min. zpoždění
Os 3904 Rožnov pod Radhoštěm – Kojetín
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3903 Kroměříž – Rožnov pod Radhoštěm
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3902 Valašské Meziříčí – Kojetín
prav. odj. 6:55 (skut. 6:55)
Bystřice p.Hostýnem; včas
Os 3815 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. příj. 7:02 (skut. 7:03)
Věžky; 1 min. zpoždění
Os 3801 [Vltava Dunaj] České Budějovice – Linz Hbf
prav. příj. 7:04 (skut. 7:06)
Horní Dvořiště st.hr; 2 min. zpoždění
Os 3774 Zábřeh na Moravě – Česká Třebová
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Hoštejn kol.č.1-4; včas
Os 3715 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Loučná n.Des.-Filip.; 1 min. zpoždění
Os 3713 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Mohelnice; 3 min. zpoždění
Os 3712 Nezamyslice – Kouty nad Desnou
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Prostějov hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 3711 Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n.
prav. odj. 6:52 (skut. 6:53)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 3710 Olomouc hl.n. – Kouty nad Desnou
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Mohelnice; 2 min. zpoždění
Os 3707 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. příj. 6:54 (skut. 6:58)
Nezamyslice; 4 min. zpoždění
Os 3704 Nezamyslice – Kouty nad Desnou
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Loučná n.Des.-Rejh.; 2 min. zpoždění
Os 3682 Šumperk – Olomouc hl.n.
prav. příj. 6:57 (skut. 6:59)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3651 Šumperk – Hanušovice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Ruda nad Moravou; 1 min. zpoždění
Os 3627 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Troubelice; včas
Os 3624 Uničov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Šternberk; včas
Os 3603 Bludov – Jeseník
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Horní Lipová; včas
Os 3602 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Ruda nad Moravou; 3 min. zpoždění
Os 3540 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.
prav. příj. 7:03 (skut. 7:02)
Hrubá Voda; včas
Os 3539 Olomouc hl.n. – Hrubá Voda
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Hlubočky-Mar.Údolí; včas
Os 3538 Hrubá Voda – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Hlubočky-Mar.Údolí; včas
Os 3514 Opava východ – Rýmařov
prav. příj. 6:52 (skut. 6:50)
Bruntál; včas
Os 3513 Rýmařov – Opava východ
prav. příj. 6:53 (skut. 6:54)
Bruntál; 1 min. zpoždění
Os 3503 Moravský Beroun – Bruntál
prav. odj. 6:55 (skut. 6:57)
Valšov; 2 min. zpoždění
Os 3501 Moravský Beroun – Opava východ
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Opava západ; 1 min. zpoždění
Os 3466 Opava východ – Krnov
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Opava západ; včas
Os 3408 Český Těšín – Opava východ
prav. příj. 7:01 (skut. 7:03)
Albrechtice u Č.T.; 2 min. zpoždění
Os 3406 Český Těšín – Opava východ
prav. příj. 7:04 (skut. 7:05)
Lhota u Opavy; 1 min. zpoždění
Os 3405 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 7:03 (skut. 7:01)
Ostrava-Svinov; včas
Os 3332 Hranice na Moravě – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Hranice na Moravě; včas
Os 3331 Olomouc hl.n. – Hranice na Moravě
prav. příj. 6:55 (skut. 6:57)
Hranice na Moravě; 2 min. zpoždění
Os 3330 Hranice na Moravě – Olomouc hl.n.
prav. příj. 7:01 (skut. 7:03)
Olomouc hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 3307 Přerov – Český Těšín
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Jistebník; 1 min. zpoždění
Os 3304 Bohumín – Hranice na Moravě
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Polom; včas
Os 3225 Olomouc hl.n. – Vsetín
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Grygov; 3 min. zpoždění
Os 3223 Hranice na Moravě – Vsetín
prav. příj. 7:06 (skut. 7:06)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3154 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frýdlant n.Ostravicí
prav. odj. 6:52 (skut. 7:01)
Lískovec u Frýdku; 9 min. zpoždění
Os 3151 Frýdlant n.Ostravicí – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 7:00 (skut. 7:05)
Frýdek-Místek; 5 min. zpoždění
Os 3125 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 3124 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoštěm
prav. příj. 7:04 (skut. 7:03)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 3123 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:05)
Ostrava-Kunčičky; 6 min. zpoždění
Os 3122 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.
prav. příj. 7:01 (skut. 7:03)
Kunčice p.Ondřej.; 2 min. zpoždění
Os 3100 Ostrava hl.n.frýd.k. – Valašské Meziříčí
prav. příj. 7:01 (skut. 7:00)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3054 Bohumín – Mošnov, Ostr.Airport
prav. odj. 6:56 (skut. 7:01)
Studénka; 5 min. zpoždění
Os 3053 Mošnov, Ostr.Airport – Ostrava hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Ostrava-Mar.Hory; 1 min. zpoždění
Os 2972 Návsí (Nawsie) – Český Těšín
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Bystřice (Bystrzyca); 1 min. zpoždění
Os 2925 Bohumín – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 6:58 (skut. 7:05)
Karviná hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 2924 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Karviná hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2871 Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Ostrava-Vítkovice; 1 min. zpoždění
Os 2870 Ostrava-Kunčice – Ostrava-Svinov
prav. odj. 6:56 (skut. 7:03)
Ostrava-Kunčice; 7 min. zpoždění
Os 2839 Ostrava-Kunčice – Český Těšín
prav. odj. 6:53 (skut. 7:03)
Havířov-Suchá; 10 min. zpoždění
Os 2837 Ostrava-Svinov – Český Těšín
prav. příj. 6:42 (skut. 7:03)
Český Těšín; 21 min. zpoždění
Os 2735 Hodonín – Strážnice
prav. odj. 7:05 (skut. 6:56)
Hodonín; 9 min. náskok
Os 2733 Strážnice – Veselí nad Moravou
prav. příj. 6:59 (skut. 6:59)
Veselí nad Moravou; včas
Os 2707 Hodonín – Javorník n.Vel.zast.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Strážnice; včas
Os 2704 Vrbovce – Hodonín
prav. odj. 6:47 (skut. 6:49)
Velká nad Veličkou; 2 min. zpoždění
Os 2651 Liberec – Harrachov
prav. příj. 7:01 (skut. 7:05)
Nová Ves nad Nisou; 4 min. zpoždění
Os 2612 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. příj. 7:03 (skut. 7:05)
Smržovka dol.nádr.; 2 min. zpoždění
Os 2610 Kořenov – Liberec
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Jablonec n.N.dol.n.; 4 min. zpoždění
Os 2609 Liberec – Desná-Riedlova vila
prav. příj. 7:05 (skut. 7:04)
Desná-Riedlova vila; včas
Os 2513 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Říčany; včas
Os 2512 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. příj. 7:03 (skut. 7:04)
Pyšely; 1 min. zpoždění
Os 2511 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Mrač; 1 min. zpoždění
Os 2510 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Praha-Uhříněves; 2 min. zpoždění
Os 2416 Zruč nad Sázavou – Kutná Hora hl.n.
prav. příj. 7:02 (skut. 7:04)
Kutná Hora hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2413 Kutná Hora hl.n. – Zruč nad Sázavou
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Malešov; včas
Os 2217 Znojmo – Wien Meidling
prav. odj. 6:53 (skut. 6:53)
Znojmo; včas
Os 2154 České Velenice – České Budějovice
prav. odj. 6:54 (skut. 6:56)
Borovany; 2 min. zpoždění
Os 2153 České Budějovice – České Velenice
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Jílovice; 1 min. zpoždění
Os 2004 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Vrané nad Vltavou; včas
Sp 1999 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Rynoltice; 2 min. zpoždění
Sp 1981 Cheb – Plzeň hl.n.
prav. příj. 6:58 (skut. 6:58)
Plzeň hl.n.; včas
Sp 1980 Plzeň hl.n. – Cheb
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1975 Česká Třebová – Brno hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Svitavy; včas
Sp 1973 Česká Třebová – Brno hl.n.
prav. odj. 6:57 (skut. 7:03)
Adamov; 6 min. zpoždění
Sp 1947 Hradec Králové hl.n. – Doudleby nad Orlicí
prav. odj. 7:05 (skut. 7:08)
Hradec Králové hl.n.; 3 min. zpoždění
Sp 1946 Jičín – Poříčany
prav. odj. 6:55 (skut. 6:58)
Rožďalovice; 3 min. zpoždění
Sp 1943 Mělník – Praha-Vršovice
prav. odj. 7:00 (skut. 7:02)
Měšice u Prahy; 2 min. zpoždění
Sp 1921 Hrušovany n.Jeviš. – Brno hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Moravské Bránice; 3 min. zpoždění
Sp 1902 [Labe] Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Tatce; 1 min. zpoždění
Sp 1883 Rakovník západ – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Stochov; 4 min. zpoždění
Sp 1881 Kladno-Dubí – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 6:57 (skut. 6:59)
Praha-Ruzyně; 2 min. zpoždění
Sp 1871 Meziměstí – Choceň
prav. odj. 6:53 (skut. 7:01)
Bolehošť; 8 min. zpoždění
Sp 1869 [Bobrava] Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 6:45 (skut. 6:46)
Náměšť nad Oslavou; 1 min. zpoždění
Sp 1863 Chlumec nad Cidlinou – Choceň
prav. příj. 6:54 (skut. 6:57)
Choceň; 3 min. zpoždění
Sp 1862 Choceň – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Choceň; 3 min. zpoždění
Sp 1840 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 6:46 (skut. 6:49)
Hradec Králové hl.n.; 3 min. zpoždění
Sp 1835 Chotoviny – České Budějovice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Chotýčany; 1 min. zpoždění
Sp 1830 [Jordán] Tábor – Praha hl.n.
prav. příj. 6:56 (skut. 6:57)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1830 [Jordán] Tábor – Praha hl.n.
prav. příj. 6:56 (skut. 6:57)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1803 Velký Osek – Trutnov hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 7:04)
Velký Osek-Kanín; 6 min. zpoždění
Sp 1802 Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Martinice v Krkonoš.; 1 min. zpoždění
Sp 1801 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Martinice v Krkonoš.; 1 min. zpoždění
Sp 1800 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 6:57 (skut. 7:04)
Velký Osek-Kanín; 7 min. zpoždění
Sp 1785 Trutnov hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 6:57 (skut. 7:05)
Hradec Králové hl.n.; 8 min. zpoždění
Sp 1780 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 6:52 (skut. 7:04)
Rtyně v Podkr.zast.; 12 min. zpoždění
Sp 1745 Broumov – Náchod
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Broumov; včas
Sp 1743 Broumov – Náchod
prav. příj. 6:59 (skut. 7:05)
Náchod; 6 min. zpoždění
Sp 1740 Starkoč – Broumov
prav. odj. 7:01 (skut. 7:06)
Náchod; 5 min. zpoždění
Sp 1722 [Santon] Bylnice – Brno hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Veselí nad Moravou; 1 min. zpoždění
Sp 1720 [Litava] Bojkovice – Brno hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Bučovice; 3 min. zpoždění
Sp 1716 Střelná – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Drahotuše; 1 min. zpoždění
Sp 1712 [Alois Nebel] Jeseník – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Lipová Lázně; včas
Sp 1695 Karlovy Vary – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Chomutov; včas
Sp 1688 Ústí n.L. hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 4:41 (skut. 4:46)
Ústí nad Labem hl.n.; 5 min. zpoždění
Sp 1673 Jirkov – Rakovník
prav. odj. 6:56 (skut. 6:59)
Měcholupy; 3 min. zpoždění
Sp 1661 Lipová Lázně – Krnov
prav. příj. 6:58 (skut. 6:59)
Krnov; 1 min. zpoždění
Sp 1660 Opava východ – Jeseník
prav. příj. 6:47 (skut. 6:49)
Krnov; 2 min. zpoždění
Sp 1651 Louny – Praha-Holešovice
prav. příj. 7:01 (skut. 7:03)
Kralupy nad Vltavou; 2 min. zpoždění
Sp 1638 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Vyškov na Moravě; 1 min. zpoždění
Sp 1628 [Bradlo] Jeseník – Olomouc hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Uničov; včas
Sp 1603 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 6:58 (skut. 7:04)
Ostrava-Stodolní; 6 min. zpoždění
Sp 1602 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 6:58 (skut. 7:01)
Ostrava-Mar.Hory; 3 min. zpoždění
Os 9917 Dobřichovice – Český Brod
prav. příj. 7:03 (skut. 7:04)
Černošice; 1 min. zpoždění
Os 9915 Dobřichovice – Praha hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Praha-Radotín; včas
Os 9913 Dobřichovice – Český Brod
prav. příj. 6:56 (skut. 7:00)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 9913 Dobřichovice – Český Brod
prav. příj. 6:56 (skut. 7:00)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 9912 Český Brod – Dobřichovice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Praha-Klánovice; 2 min. zpoždění
Os 9909 Dobřichovice – Český Brod
prav. odj. 6:59 (skut. 7:03)
Rostoklaty; 4 min. zpoždění
Os 9908 Český Brod – Dobřichovice
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Pha-Smíchov sev.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 9908 Český Brod – Dobřichovice
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Pha-Smíchov sev.zhl.; 1 min. zpoždění
Os 9904 Český Brod – Dobřichovice
prav. příj. 6:55 (skut. 6:57)
Dobřichovice; 2 min. zpoždění
Os 9813 Kralupy nad Vltavou – Praha-Bubny Vltavská
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Brandýsek; 2 min. zpoždění
Os 9801 Rakovník – Praha-Bubny
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Jeneček odbočka; 2 min. zpoždění
Os 9800 Praha-Bubny Vltavská – Rakovník
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Lužná u Rakovníka; 3 min. zpoždění
Os 9725 Slaný – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Slaný; včas
Os 9724 Kralupy nad Vltavou – Slaný
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Kralupy n.Vlt.předm.; 1 min. zpoždění
Os 9722 Kralupy nad Vltavou – Slaný
prav. příj. 6:57 (skut. 6:57)
Slaný; včas
Os 9705 Louny – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 6:58 (skut. 7:02)
Peruc; 4 min. zpoždění
Os 9700 Kralupy nad Vltavou – Louny
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Peruc; 3 min. zpoždění
Os 9671 Lužec nad Vltavou – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 6:56 (skut. 6:55)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9564 Mladá Boleslav hl.n. – Turnov
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Mnichovo Hradiště; včas
Os 9541 Všetaty – Praha-Vršovice
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Všetaty; 2 min. zpoždění
Os 9522 Praha-Vršovice – Všetaty
prav. odj. 7:00 (skut. 7:04)
Praha-Kbely; 4 min. zpoždění
Os 9505 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Kropáčova Vrutice; 2 min. zpoždění
Os 9503 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Skály odbočka; 5 min. zpoždění
Os 9503 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Skály odbočka; 5 min. zpoždění
Os 9502 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav město
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Kropáčova Vrutice; 4 min. zpoždění
Os 9481 Poříčany – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:05)
Nymburk hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 9404 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 6:55 (skut. 7:00)
Lysá nad Labem; 5 min. zpoždění
Os 9403 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Lysá nad Labem; 3 min. zpoždění
Os 9314 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Velim; včas
Os 9313 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Úvaly; včas
Os 9312 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Český Brod; 1 min. zpoždění
Os 9311 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 6:58 (skut. 7:04)
Pečky; 6 min. zpoždění
Os 9310 Pardubice hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9310 Pardubice hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9265 Zruč n.Sázavou zast. – Světlá nad Sázavou
prav. příj. 6:58 (skut. 6:58)
Světlá nad Sázavou; včas
Os 9243 Čerčany – Sázava
prav. odj. 6:54 (skut. 6:54)
Samechov; včas
Os 9236 Zruč nad Sázavou – Čerčany
prav. odj. 6:35 (skut. 6:39)
Kácov; 4 min. zpoždění
Os 9203 Čerčany – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:32 (skut. 6:40)
Kácov; 8 min. zpoždění
Os 9115 Kolín – Strančice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Veltruby; 1 min. zpoždění
Os 9111 Kolín – Strančice
prav. odj. 6:55 (skut. 7:04)
Mstětice; 9 min. zpoždění
Os 9109 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Praha-Hostivař; včas
Os 9109 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Praha-Hostivař; včas
Os 9106 Strančice – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Praha-Strašnice z.; 2 min. zpoždění
Os 9106 Strančice – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Praha-Strašnice z.; 2 min. zpoždění
Os 9004 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Jílové u Prahy; včas
Os 9003 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Praha-Vršovice; včas
Os 9003 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Praha-Vršovice; včas
Os 9002 Čerčany – Praha hl.n.
prav. příj. 7:05 (skut. 7:02)
Praha hl.n.; 3 min. náskok
Os 9002 Čerčany – Praha hl.n.
prav. příj. 7:05 (skut. 7:02)
Praha hl.n.; 3 min. náskok
Os 9001 Praha hl.n. – Čerčany
prav. příj. 6:58 (skut. 6:56)
Jílové u Prahy; včas
Os 8904 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Nezvěstice; 1 min. zpoždění
Os 8813 Beroun – Praha hl.n.
prav. příj. 7:00 (skut. 7:04)
Řevnice; 4 min. zpoždění
Os 8812 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 6:56 (skut. 7:02)
Pha-Smíchov již.zhl.; 6 min. zpoždění
Os 8812 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 6:56 (skut. 7:02)
Pha-Smíchov již.zhl.; 6 min. zpoždění
Os 8811 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Pha-Smíchov sev.zhl.; 3 min. zpoždění
Os 8811 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Pha-Smíchov sev.zhl.; 3 min. zpoždění
Os 8810 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 6:58 (skut. 7:02)
Karlštejn; 4 min. zpoždění
Os 8746 Žďár nad Sázavou – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Sázava u Žďáru; 1 min. zpoždění
Os 8745 Havlíčkův Brod – Žďár nad Sázavou
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Přibyslav zastávka; 1 min. zpoždění
Os 8706 České Velenice – Veselí nad Lužnicí
prav. příj. 7:03 (skut. 7:03)
Suchdol nad Lužnicí; včas
Os 8704 České Velenice – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Frahelž; 2 min. zpoždění
Os 8703 Veselí nad Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Majdalena; 2 min. zpoždění
Os 8655 Kolín – Pardubice hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Řečany nad Labem; včas
Os 8553 Mladá Boleslav město – Mělník
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Mladá Boleslav město; včas
Os 8552 Mělník – Mladá Boleslav město
prav. odj. 7:07 (skut. 7:17)
Mělník; 10 min. zpoždění
Os 8507 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 6:33 (skut. 6:33)
Mladějov v Čechách; včas
Os 8504 Nymburk hl.n. – Mladějov v Čechách
prav. odj. 6:57 (skut. 6:57)
Dobrovice; včas
Os 8503 Mladějov v Čechách – Poděbrady
prav. odj. 7:05 (skut. 7:05)
Veleliby; včas
Os 8502 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v Čechách
prav. příj. 6:51 (skut. 6:51)
Dolní Bousov; včas
Os 8500 Mšeno – Stará Paka
prav. příj. 7:02 (skut. 7:01)
Lomnice nad Popelkou; včas
Os 8453 Milevsko – Tábor
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Sepekov; 1 min. zpoždění
Os 8406 Tábor – Protivín
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Červená nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 8382 Počátky-Žirovnice – Pelhřimov
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Horní Cerekev; včas
Os 8347 Havlíčkův Brod – Horní Cerekev
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Šlapanov; 1 min. zpoždění
Os 8346 Horní Cerekev – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Kostelec u Jihlavy; 1 min. zpoždění
Os 8345 Čáslav – Horní Cerekev
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Kostelec u Jihlavy; 1 min. zpoždění
Os 8344 Počátky-Žirovnice – Havlíčkův Brod
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Dobronín; včas
Os 8303 Počátky-Žirovnice – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Jarošov nad Nežárkou; včas
Os 8262 Tábor – Benešov u Prahy
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Bystřice u Benešova; včas
Os 8220 České Budějovice – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Chotýčany; 2 min. zpoždění
Os 8207 Benešov u Prahy – České Budějovice
prav. odj. 6:56 (skut. 6:57)
Střezimíř; 1 min. zpoždění
Os 8204 České Budějovice – Tábor
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Soběslav; 1 min. zpoždění
Os 8102 Volary – České Budějovice
prav. odj. 6:53 (skut. 6:56)
Černý Kříž; 3 min. zpoždění
Os 8101 České Budějovice – Volary
prav. odj. 6:56 (skut. 7:01)
Český Krumlov; 5 min. zpoždění
Os 8100 Volary – České Budějovice
prav. příj. 6:56 (skut. 7:03)
České Budějovice; 7 min. zpoždění
Os 8051 Strakonice – Číčenice
prav. příj. 6:55 (skut. 6:58)
Ražice; 3 min. zpoždění
Os 8003 Strakonice – České Budějovice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Dívčice; včas
Os 8002 České Budějovice – Strakonice
prav. odj. 6:55 (skut. 6:57)
Protivín; 2 min. zpoždění
Os 7942 Zdice – Březnice
prav. příj. 7:02 (skut. 7:02)
Březnice; včas
Os 7903 České Budějovice – Beroun
prav. odj. 7:21 (skut. 7:00)
Březnice-Před.Poříčí; 21 min. náskok
Os 7900 Zdice – Protivín
prav. příj. 6:54 (skut. 6:54)
Písek; včas
Os 7832 Rokycany – Plzeň hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Chrást u Plzně; 1 min. zpoždění
Os 7808 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 6:41 (skut. 7:03)
Hořovice; 22 min. zpoždění
Os 7801 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Cerhovice; včas
Os 7715 Beroun – Rakovník
prav. odj. 6:57 (skut. 7:00)
Roztoky u Křivoklátu; 3 min. zpoždění
Os 7714 Rakovník – Beroun
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Roztoky u Křivoklátu; 4 min. zpoždění
Os 7662 Plzeň hl.n. – Plasy
prav. odj. 6:54 (skut. 6:54)
Plzeň hl.n.; včas
Os 7605 Žihle – Plzeň hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:05)
Horní Bříza zastávka; 1 min. zpoždění
Os 7600 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Horní Hradiště; včas
Os 7545 Žel.Ruda-Alžbětín – Klatovy
prav. příj. 7:01 (skut. 7:00)
Janovice nad Úhlavou; včas
Os 7517 Klatovy – Plzeň hl.n.
prav. odj. 6:46 (skut. 6:35)
Klatovy; 11 min. náskok
Os 7512 Plzeň hl.n. – Klatovy
prav. odj. 6:43 (skut. 6:46)
Přeštice; 3 min. zpoždění
Os 7502 Plzeň hl.n. – Žel.Ruda-Alžbětín
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Janovice nad Úhlavou; včas
Os 7407 Domažlice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 7:01)
Stod; 6 min. zpoždění
Os 7402 Plzeň hl.n. – Domažlice
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Osvračín; 5 min. zpoždění
Os 7373 Cheb – Mariánské Lázně
prav. odj. 7:04 (skut. 7:03)
Dolní Žandov; včas
Os 7370 Mariánské Lázně – Cheb
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Dolní Žandov; včas
Os 7343 Mariánské Lázně – Karlovy Vary dol.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Sokolov; včas
Os 7235 Bělá nad Radbuzou – Domažlice
prav. odj. 6:55 (skut. 6:56)
Poběžovice; 1 min. zpoždění
Os 7222 Bělá nad Radbuzou – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Bor; včas
Os 7200 Domažlice – Tachov
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Mutěnín; 1 min. zpoždění
Os 7166 Letohrad – Ústí nad Orlicí
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Lanšperk; 1 min. zpoždění
Os 7144 Lichkov – Ústí nad Orlicí
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Jablonné nad Orlicí; 1 min. zpoždění
Os 7143 Ústí nad Orlicí – Moravský Karlov
prav. příj. 7:02 (skut. 7:02)
Lichkov; včas
Os 7073 Karlovy Vary dol.n. – Klášterec nad Ohří
prav. odj. 6:55 (skut. 7:00)
Hájek; 5 min. zpoždění
Os 7040 Karlovy Vary dol.n. – Sokolov
prav. příj. 7:03 (skut. 7:02)
Karlovy Vary; včas
Os 7023 Cheb – Karlovy Vary dol.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Tršnice; 1 min. zpoždění
Os 7002 Ústí nad Labem hl.n. – Cheb
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Stráž nad Ohří; 2 min. zpoždění
Os 7000 Chomutov – Cheb
prav. odj. 7:00 (skut. 7:02)
Dasnice; 2 min. zpoždění
Os 6943 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad Labem
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Ústí n.L.hl.n.jih; včas
Os 6942 Hněvice – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 7:03 (skut. 7:05)
Malé Žernoseky; 2 min. zpoždění
Os 6907 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Hněvice; včas
Os 6905 Ústí nad Labem hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 6:49 (skut. 6:52)
Libčice nad Vltavou(10415); 3 min. zpoždění
Os 6853 Louka u Litvínova – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:03)
Teplice v Čechách; včas
Os 6825 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Most; včas
Os 6820 Děčín hl.n. – Most
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Ústí nad Labem západ; včas
Os 6801 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Ústí nad Labem sever; 1 min. zpoždění
Os 6800 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Třebušice; 1 min. zpoždění
Os 6741 Osek město – Domoušice
prav. příj. 6:55 (skut. 6:59)
Hřivice; 4 min. zpoždění
Os 6704 Rakovník – Most
prav. odj. 6:57 (skut. 6:58)
Domoušice; 1 min. zpoždění
Os 6703 Osek město – Rakovník
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Most; včas
Os 6702 Rakovník – Osek město
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Most; včas
Os 6701 Most – Rakovník
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Chrášťany; včas
Os 6653 Dolní Poustevna – Děčín hl.n.
prav. odj. 6:17 (skut. 6:25)
Rybniště; 8 min. zpoždění
Os 6650 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 6:39 (skut. 6:43)
Děčín východ; 4 min. zpoždění
Os 6624 Česká Lípa hl.n. – Děčín východ
prav. odj. 6:30 (skut. 6:23)
Česká Lípa hl.n.; 7 min. náskok
Os 6621 Děčín východ – Rumburk
prav. odj. 6:47 (skut. 6:43)
Děčín východ; 5 min. náskok
Os 6603 Česká Lípa hl.n. – Liberec
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Vlčí Důl-Dobranov; 1 min. zpoždění
Os 6602 Liberec – Děčín východ
prav. odj. 6:55 (skut. 6:55)
Karlov pod Ještědem; včas
Os 6571 Libochovice město – Litoměřice hor.nádr.
prav. odj. 6:58 (skut. 7:03)
Libochovice; 5 min. zpoždění
Os 6541 Postoloprty – Litoměřice hor.nádr.
prav. příj. 6:55 (skut. 6:56)
Litoměřice hor.nádr.; 1 min. zpoždění
Os 6505 Most – Žatec západ
prav. odj. 6:38 (skut. 7:08)
Most; 30 min. zpoždění
Os 6504 Lišany u Žatce – Most
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Počerady; včas
Os 6503 Obrnice – Žatec západ
prav. odj. 6:08 (skut. 6:57)
Lišany u Žatce; 49 min. zpoždění
Os 6462 Ústí n.Labem-Střekov – Děčín hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Valtířov; 2 min. zpoždění
Os 6443 Mělník – Kolín
prav. příj. 6:58 (skut. 7:04)
Kolín; 6 min. zpoždění
Os 6424 Litoměřice město – Ústí nad Labem západ
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Velké Žernoseky; včas
Os 6405 Ústí nad Labem západ – Lysá nad Labem
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Ústí nad Labem západ; včas
Os 6404 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 6:57 (skut. 7:01)
Lysá nad Labem; 4 min. zpoždění
Os 6403 Ústí nad Labem západ – Lysá nad Labem
prav. příj. 7:02 (skut. 7:04)
Mělník; 2 min. zpoždění
Os 6402 Nymburk hl.n. – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 6:42 (skut. 7:02)
Všetaty; 20 min. zpoždění
Os 6401 Ústí nad Labem západ – Kolín
prav. příj. 6:36 (skut. 6:38)
Lysá nad Labem; 2 min. zpoždění
Os 6357 Nové Město p.Smrkem – Liberec
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Hajniště; 3 min. zpoždění
Os 6356 Liberec – Nové Město p.Smrkem
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Liberec; včas
Os 6353 Nové Město p.Smrkem – Liberec
prav. příj. 6:58 (skut. 6:56)
Liberec; včas
Os 6352 Liberec – Nové Město p.Smrkem
prav. příj. 6:54 (skut. 6:55)
Nové Město p.Smrkem; 1 min. zpoždění
Os 6305 Černousy – Liberec
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Oldřichov v Hájích; včas
Os 6302 Liberec – Černousy
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Frýdlant v Čechách; včas
Os 6281 Pardubice hl.n. – Międzylesie
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Lanšperk; včas
Os 6229 Hradec Králové hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 6:52 (skut. 7:01)
Opatovice-Pohřebačka; 9 min. zpoždění
Os 6202 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 6:56 (skut. 7:04)
Jaroměř; 8 min. zpoždění
Os 6200 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. odj. 4:32 (skut. 5:22)
Pardubice hl.n.; 50 min. zpoždění
Os 6143 Lovosice – Litoměřice hor.nádr.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Lovosice; včas
Os 6132 Úštěk – Lovosice
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Žalhostice; včas
Os 6123 Lovosice – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Blíževedly; včas
Os 6102 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Blíževedly; včas
Os 6101 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 6:56 (skut. 6:56)
Koštice nad Ohří; včas
Os 6100 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 6:53 (skut. 6:58)
Libochovice město; 5 min. zpoždění
Os 6021 Rumburk – Doksy
prav. příj. 7:01 (skut. 7:01)
Svor; včas
Os 6003 Česká Lípa hl.n. – Bakov nad Jizerou
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Jestřebí; včas
Os 6002 Bakov nad Jizerou – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:03)
Doksy; včas
Os 6000 Mladá Boleslav hl.n. – Svor
prav. příj. 6:58 (skut. 6:58)
Svor; včas
Os 5953 Kolín – Čáslav
prav. odj. 7:05 (skut. 7:10)
Kolín; 5 min. zpoždění
Os 5930 Havlíčkův Brod – Čáslav
prav. odj. 6:53 (skut. 6:53)
Havlíčkův Brod; včas
Os 5904 Žďár nad Sázavou – Nymburk hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 7:01)
Čáslav; 5 min. zpoždění
Os 5903 Kolín – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:54 (skut. 7:00)
Leština u Světlé; 6 min. zpoždění
Os 5811 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Skály odbočka; 1 min. zpoždění
Os 5811 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:04)
Skály odbočka; 1 min. zpoždění
Os 5807 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. příj. 6:49 (skut. 6:58)
Nymburk hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 5806 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 6:56 (skut. 7:01)
Nymburk hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 5804 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 6:47 (skut. 7:02)
Praha-H.Počernice; 15 min. zpoždění
Os 5804 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 6:47 (skut. 7:02)
Praha-H.Počernice; 15 min. zpoždění
Os 5751 Městec Králové – Nový Bydžov
prav. příj. 7:04 (skut. 7:04)
Chlumec nad Cidlinou; včas
Os 5735 Vrchlabí – Trutnov hl.n.
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Hostinné; včas
Os 5734 Trutnov hl.n. – Vrchlabí
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5705 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Ostroměř; 1 min. zpoždění
Os 5702 Stará Paka – Městec Králové
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Ostroměř; 1 min. zpoždění
Os 5600 Choceň – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 6:58 (skut. 7:03)
Týniště nad Orlicí; 5 min. zpoždění
Os 5543 Hněvčeves – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 6:55)
Hněvčeves; včas
Os 5523 Jičín – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 6:53 (skut. 6:58)
Hradec Králové hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 5520 Hradec Králové hl.n. – Jičín
prav. odj. 7:04 (skut. 7:07)
Hradec Králové hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 5503 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 6:56)
Rovensko p.Troskami; včas
Os 5502 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Ostroměř; včas
Os 5501 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Ostroměř; včas
Os 5500 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Hrubá Skála; včas
Os 5467 Stará Paka – Jaroměř
prav. odj. 6:42 (skut. 6:43)
Horka u Staré Paky; 1 min. zpoždění
Os 5464 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 6:42 (skut. 6:46)
Dvůr Králové n.Labem; 4 min. zpoždění
Os 5459 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Velký Šenov; včas
Os 5441 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. příj. 6:57 (skut. 6:58)
Děčín st.hr.; 1 min. zpoždění
Os 5440 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Dolní Žleb; včas
Os 5404 Nová Paka – Liberec
prav. odj. 7:01 (skut. 7:00)
Stará Paka; včas
Os 5403 Liberec – Stará Paka
prav. příj. 7:02 (skut. 7:04)
Sedlejovice; 2 min. zpoždění
Os 5402 Semily – Liberec
prav. odj. 6:58 (skut. 7:00)
Hodkovice n.Mohelkou; 2 min. zpoždění
Os 5350 Svitavy – Pardubice hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:02)
Medlešice; 2 min. zpoždění
Os 5338 Hlinsko v Čechách – Pardubice hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Žďárec u Skutče; 3 min. zpoždění
Os 5333 Pardubice hl.n. – Hlinsko v Čechách
prav. odj. 6:53 (skut. 7:04)
Zaječice; 11 min. zpoždění
Os 5325 Hlinsko v Čechách – Havlíčkův Brod
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Ždírec nad Doubravou; včas
Os 5322 Havlíčkův Brod – Hlinsko v Čechách
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Rozsochatec; 1 min. zpoždění
Os 5302 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:00)
Pardubice hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5217 Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Káranice; 1 min. zpoždění
Os 5212 Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Káranice; včas
Os 5201 Chlumec nad Cidlinou – Týniště nad Orlicí
prav. příj. 7:05 (skut. 7:05)
Týniště nad Orlicí; včas
Os 5155 Týniště nad Orlicí – Letohrad
prav. odj. 7:02 (skut. 7:04)
Potštejn; 2 min. zpoždění
Os 5152 Letohrad – Týniště nad Orlicí
prav. odj. 6:57 (skut. 6:57)
Žamberk; včas
Os 5145 Meziměstí – Náchod
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Police nad Metují; 1 min. zpoždění
Os 5126 Rychnov nad Kněžnou – Náchod
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Rychnov nad Kněžnou; včas
Os 5124 Týniště nad Orlicí – Náchod
prav. odj. 6:54 (skut. 7:01)
Bolehošť; 7 min. zpoždění
Os 5071 Ústí nad Orlicí – Česká Třebová
prav. příj. 6:59 (skut. 6:58)
Česká Třebová; včas
Os 5022 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Česká Třebová; včas
Os 5018 Lichkov – Pardubice hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Choceň; 2 min. zpoždění
Os 5004 Česká Třebová – Kolín
prav. odj. 6:53 (skut. 7:02)
Uhersko; 9 min. zpoždění
Os 5003 Kolín – Česká Třebová
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Uhersko; 1 min. zpoždění
Os 5002 Česká Třebová – Kolín
prav. odj. 6:55 (skut. 7:01)
Řečany nad Labem; 6 min. zpoždění
Os 5001 Kolín – Česká Třebová
prav. příj. 6:43 (skut. 6:45)
Choceň; 2 min. zpoždění
Ex 1541 [F. A. Gerstner] Praha hl.n. – Linz Hbf
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Střezimíř; 1 min. zpoždění
R 1276 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 7:00 (skut. 7:03)
Železný Brod; 3 min. zpoždění
R 1274 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 7:02 (skut. 7:17)
Pardubice hl.n.; 15 min. zpoždění
R 1263 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:04)
Železný Brod; 5 min. zpoždění
R 1261 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 6:43 (skut. 7:01)
Stéblová; 18 min. zpoždění
R 1241 Protivín – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Bratkovice; včas
R 1181 Bílina – Plzeň hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Žihle; včas
R 1174 Česká Lípa hl.n. – Ústí nad Labem hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:03)
Ústí nad Labem hl.n.; včas
R 1141 [Jan Palach] Turnov – Praha-Vršovice
prav. odj. 6:58 (skut. 6:59)
Mnichovo Hradiště; 1 min. zpoždění
R 1132 Ostrava-Svinov – Olomouc hl.n.
prav. příj. 6:56 (skut. 6:59)
Krnov; 3 min. zpoždění
R 1101 Rumburk – Kolín
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Bělá pod Bezdězem; 1 min. zpoždění
R 990 Žďár nad Sázavou – Praha hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:00)
Havlíčkův Brod; včas
R 988 [Doubrava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Níhov; 1 min. zpoždění
R 975 [Jan Blažej Santini] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 6:57)
Kutná Hora hl.n.; 1 min. zpoždění
R 973 Havlíčkův Brod – Brno hl.n.
prav. příj. 6:53 (skut. 6:56)
Vlkov u Tišnova; 3 min. zpoždění
R 960 [Kačina] Jihlava – Praha hl.n.
prav. příj. 6:58 (skut. 7:03)
Kutná Hora hl.n.; 5 min. zpoždění
R 952 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 6:48 (skut. 7:04)
Praha hl.n.; 16 min. zpoždění
R 952 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 6:48 (skut. 7:04)
Praha hl.n.; 16 min. zpoždění
R 950 [Dobrošov] Meziměstí – Praha hl.n.
prav. odj. 6:49 (skut. 7:03)
Libice nad Cidlinou; 14 min. zpoždění
R 943 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 7:07 (skut. 7:12)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
R 943 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 7:07 (skut. 7:12)
Praha hl.n.; 5 min. zpoždění
R 934 [Kyšperk] Letohrad – Praha hl.n.
prav. příj. 6:53 (skut. 6:54)
Hradec Králové hl.n.; 1 min. zpoždění
R 932 Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 7:00 (skut. 7:00)
Malé Svatoňovice; včas
R 921 [Krakonoš] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 7:02)
Nymburk hl.n.; 7 min. zpoždění
R 914 Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 7:01 (skut. 7:00)
Olomouc hl.n.; včas
R 901 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 6:56 (skut. 6:59)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
Rx 898 Česká Třebová – Praha hl.n.
prav. příj. 7:03 (skut. 6:59)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
Rx 898 Česká Třebová – Praha hl.n.
prav. příj. 7:03 (skut. 6:59)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
Rx 896 [Moravan] Staré Město u U.H. – Praha hl.n.
prav. odj. 6:53 (skut. 7:01)
Záboří nad Labem; 8 min. zpoždění
Rx 894 [Bouzov] Zlín střed – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Rudoltice v Čechách; včas
Rx 885 [Galán] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 6:53 (skut. 7:02)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Rx 885 [Galán] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 6:53 (skut. 7:02)
Praha hl.n.; 9 min. zpoždění
Rx 883 [Velehrad] Hradec Králové hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 7:02 (skut. 7:01)
Krasíkov kol.č.1a,2a; včas
Rx 881 [Olšava] Olomouc hl.n. – Luhačovice
prav. příj. 7:02 (skut. 7:03)
Uherské Hradiště; 1 min. zpoždění
Rx 874 [Rudolf Těsnohlídek] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Pardubice-Svítkov; 1 min. zpoždění
Rx 872 [Svojanov] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Brno-Maloměřice st.6; 2 min. zpoždění
Rx 872 [Svojanov] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Brno-Maloměřice st.6; 2 min. zpoždění
R 848 Bohumín – Brno hl.n.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:02)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 848 Bohumín – Brno hl.n.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:02)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 846 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 6:53 (skut. 7:01)
Kojetín; 8 min. zpoždění
R 844 Bohumín – Brno hl.n.
prav. příj. 6:57 (skut. 7:04)
Studénka; 7 min. zpoždění
R 823 Brno hl.n. – Bohumín
prav. příj. 6:56 (skut. 7:00)
Němčice nad Hanou; 4 min. zpoždění
R 821 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 6:55 (skut. 7:02)
Suchdol nad Odrou; 7 min. zpoždění
R 816 Hodonín – Brno hl.n.
prav. odj. 6:55 (skut. 7:01)
Zaječí; 6 min. zpoždění
Rx 803 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Zaječí; včas
R 783 Ústí nad Labem západ – Kolín
prav. příj. 7:02 (skut. 7:04)
Litoměřice město; 2 min. zpoždění
Rx 773 [Švihov] Klatovy – Praha hl.n.
prav. příj. 6:56 (skut. 6:58)
Plzeň hl.n.; 2 min. zpoždění
Rx 768 [Vranov] Plzeň hl.n. – Cheb
prav. odj. 7:04 (skut. 7:04)
Mariánské Lázně; včas
Rx 766 [Egrensis] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 6:54 (skut. 7:03)
Králův Dvůr; 9 min. zpoždění
Rx 753 [Radbuza] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:01)
Beroun; včas
Rx 730 [Klokoty] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 7:00 (skut. 7:00)
Praha hl.n.; včas
Rx 730 [Klokoty] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 7:00 (skut. 7:00)
Praha hl.n.; včas
R 728 [Ohrada] Veselí nad Lužnicí – Praha-Holešovice
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Senohraby; 1 min. zpoždění
R 726 [Josef Suk] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Tábor; 1 min. zpoždění
R 703 [František Bílek] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 6:59 (skut. 7:00)
Senohraby; 1 min. zpoždění
R 701 [Kotnov] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 7:04 (skut. 7:05)
Planá nad Lužnicí; 1 min. zpoždění
R 675 [Říp] Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:05)
Bohušovice nad Ohří; 1 min. zpoždění
R 673 Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Praha-Bubeneč(10487); 4 min. zpoždění
R 673 Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 6:56 (skut. 7:00)
Praha-Bubeneč(10487); 4 min. zpoždění
R 661 [Bezdrev] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. příj. 6:59 (skut. 7:00)
Katovice; 1 min. zpoždění
R 658 [Karel Klostermann] České Budějovice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:04)
Katovice; 5 min. zpoždění
R 656 [Josef Skupa] Jihlava – Plzeň hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Kardašova Řečice; 1 min. zpoždění
R 653 [Junák] Strakonice – Brno hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:01)
Kardašova Řečice; 2 min. zpoždění
R 651 [Jihlava] Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:05)
Číchov; 3 min. zpoždění
R 641 Olomouc hl.n. – Bohumín
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Lipník nad Bečvou; 1 min. zpoždění
R 616 [Větruše] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Proboštov; 3 min. zpoždění
R 614 [Ohře] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 7:28 (skut. 7:29)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 614 [Ohře] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 7:28 (skut. 7:29)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
R 605 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Chodov; 2 min. zpoždění
R 603 [Chomutovka] Chomutov – Praha hl.n.
prav. odj. 6:58 (skut. 6:58)
Chabařovice; včas
R 601 Kadaň-Prunéřov – Praha hl.n.
prav. odj. 7:04 (skut. 7:03)
Libčice nad Vltavou(10535); včas
rj 580 [Leoš Janáček] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 7:06 (skut. 7:04)
Praha hl.n.; včas
rj 580 [Leoš Janáček] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 7:06 (skut. 7:04)
Praha hl.n.; včas
Ex 578 [František Kmoch] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:05)
Kostěnice; 2 min. zpoždění
Ex 574 [Zdeněk Fibich] Břeclav – Praha hl.n.
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Blansko; 3 min. zpoždění
Ex 571 [Johann Gregor Mendel] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:02)
Blansko; 1 min. zpoždění
Ex 546 [Ostravan] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Praha-Běchovice; 1 min. zpoždění
Ex 546 [Ostravan] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Praha-Běchovice; 1 min. zpoždění
Ex 544 [Hutník] Návsí (Nawsie) – Praha hl.n.
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Lipník nad Bečvou; 1 min. zpoždění
Ex 538 České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Střezimíř; 1 min. zpoždění
Ex 536 [Budvar] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Dobřejovice odbočka; včas
Ex 524 [Jan Kašpar] Pardubice hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 6:57 (skut. 7:01)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
Ex 524 [Jan Kašpar] Pardubice hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 6:57 (skut. 7:01)
Praha hl.n.; 4 min. zpoždění
Ex 522 [Helfštýn] Vsetín – Praha hl.n.
prav. příj. 7:04 (skut. 7:03)
Česká Třebová; včas
Ex 520 [Portáš] Vsetín – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Bystřička; 2 min. zpoždění
SC 516 [Pendolino] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 7:04 (skut. 7:02)
Ústí nad Orlicí; včas
IC 514 [Opava] Opava východ – Praha hl.n.
prav. odj. 7:01 (skut. 7:03)
Prosenice; 2 min. zpoždění
SC 505 [Pendolino] Cheb – Ostrava hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Mariánské Lázně; včas
Ex 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. příj. 7:00 (skut. 7:03)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
Ex 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. příj. 7:00 (skut. 7:03)
Praha hl.n.; 3 min. zpoždění
EN 442 [Bohemia] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 6:35 (skut. 7:04)
Kolín; 29 min. zpoždění
EC 356 [Karel Čapek] Praha hl.n. – München Hbf
prav. odj. 7:02 (skut. 7:02)
Plzeň-Jižní Předm.; včas
R 346 [Detvan] Zvolen os. st. – Ostrava-Svinov
prav. odj. 6:59 (skut. 6:59)
Varín; včas
R 341 [Beskyd] Ostrava-Svinov – Banská Bystrica
prav. příj. 6:57 (skut. 7:04)
Bohumín; 7 min. zpoždění
EC 282 [Slovenská strela] Bratislava hl. st. – Praha hl.n.
prav. příj. 7:01 (skut. 7:05)
Břeclav; 4 min. zpoždění
EC 280 [Jan Jesenius] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. odj. 7:03 (skut. 7:03)
Strekov; včas
EC 273 [Csárdás] Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Choceň; 1 min. zpoždění
EC 271 [Petrov] Brno hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. příj. 7:06 (skut. 7:06)
Lanžhot st.hr.; včas
EC 178 [Alois Negrelli] Praha hl.n. – Berlin Hbf (tief)
prav. odj. 7:01 (skut. 7:04)
Mlčechvosty; 3 min. zpoždění
EC 144 [Jan Perner] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 7:02 (skut. 7:03)
Mosty u Jablunkova; 1 min. zpoždění
Ex 121 [Hradčany] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 7:00 (skut. 7:01)
Třebovice v Čechách; 1 min. zpoždění
EC 113 [Porta Moravica] Praha hl.n. – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 6:59 (skut. 7:02)
Kolín; 3 min. zpoždění
EC 104 [Sobieski] Wien Hbf – Gdynia Gł.
prav. odj. 8:54 (skut. 6:02)
Hohenau a.d.March; 172 min. náskok
Ex 101 [Moravia] Bohumín – Wien Hbf
prav. odj. 7:02 (skut. 7:05)
Ostrava-Mar.Hory; 3 min. zpoždění
rj 71 [Gustav Mahler] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 7:02 (skut. 7:00)
Pha-Běchovice Blatov; včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.