Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: pondělí 26.6., 22:46
Zpoždění v cizině »
Os 28376 Dačice – Telč
prav. příj. 22:40 (skut. 22:40)
Telč; včas
Os 28349 Dačice – Slavonice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:41)
Mutišov; 1 min. zpoždění
Os 27921 Blatná – Kasejovice
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Hradiště u Blatné; 1 min. zpoždění
Os 27719 Lochovice – Zadní Třebaň
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Liteň; včas
Os 26704 Louny – Postoloprty
prav. příj. 22:40 (skut. 22:41)
Postoloprty; 1 min. zpoždění
Os 26355 Josefův Důl – Smržovka
prav. příj. 22:40 (skut. 22:39)
Smržovka; včas
Os 26153 Benešov u Prahy – Střezimíř
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Votice; včas
Os 25647 Lysá nad Labem – Milovice
prav. příj. 22:39 (skut. 22:40)
Milovice; 1 min. zpoždění
Os 25027 Přelouč – Heřmanův Městec
prav. příj. 22:45 (skut. 22:44)
Heřmanův Městec; včas
Os 24769 Česká Třebová – Moravská Třebová
prav. odj. 22:42 (skut. 22:48)
Česká Třebová; 6 min. zpoždění
Os 24728 Prostějov hl.n. – Dzbel
prav. odj. 22:37 (skut. 22:37)
Kostelec na Hané; včas
Os 23123 Veřovice – Studénka
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Kopřivnice nákl.nádr; 1 min. zpoždění
Os 20333 Velvary – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Velvary; včas
Os 20332 Kralupy nad Vltavou – Velvary
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Velvary; včas
Os 20218 Solnice – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 22:31 (skut. 22:33)
Rychnov nad Kněžnou; 2 min. zpoždění
Os 19977 Nučice zastávka – Praha-Smíchov
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Praha-Řeporyje; včas
Os 19821 Kralupy nad Vltavou – Kladno
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Brandýsek; 1 min. zpoždění
Os 19716 Kladno – Rakovník
prav. příj. 22:44 (skut. 22:46)
Stochov; 2 min. zpoždění
Os 19529 Kralupy nad Vltavou – Všetaty
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Úžice; 2 min. zpoždění
Os 19443 Neratovice – Brandýs nad Labem
prav. odj. 22:35 (skut. 22:35)
Neratovice náv.Lc6; včas
Os 19333 Kouřim – Pečky
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Kouřim; včas
Os 19328 Pečky – Kouřim
prav. příj. 22:37 (skut. 22:37)
Kouřim; včas
Os 19127 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 22:39 (skut. 22:42)
Domašín; 3 min. zpoždění
Os 18538 Mělník – Mšeno
prav. odj. 22:26 (skut. 22:26)
Mělník; včas
Os 18525 Mladá Boleslav hl.n. – Mšeno
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Mladá Boleslav hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 18419 Tábor – Horní Cerekev
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Dobrá Voda u Pelhř.; 1 min. zpoždění
Os 18126 Strakonice – Vimperk
prav. odj. 22:39 (skut. 22:39)
Strakonice; včas
Os 17927 Strakonice – Blatná
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Řepice; včas
Os 17672 Kadaň-Prunéřov – Kadaň předměstí
prav. odj. 22:42 (skut. 22:44)
Kadaň-Prunéřov; 2 min. zpoždění
Os 17614 Kadaň-Prunéřov – Klášterec nad Ohří
prav. odj. 22:42 (skut. 22:44)
Kadaň-Prunéřov; 2 min. zpoždění
Os 17158 Karlovy Vary dol.n. – Nejdek
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Stará Role; včas
Os 17157 Nejdek – Karlovy Vary
prav. odj. 22:37 (skut. 22:38)
Nová Role; 1 min. zpoždění
Os 17124 Nejdek – Potůčky
prav. odj. 22:21 (skut. 22:21)
Nejdek; včas
Os 16716 Rakovník – Lubenec
prav. odj. 22:37 (skut. 22:37)
Rakovník západ; včas
Os 15974 Havlíčkův Brod – Humpolec
prav. odj. 22:12 (skut. 22:12)
Havlíčkův Brod; včas
Os 15888 Nymburk hl.n. – Poříčany
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Sadská; včas
Os 15827 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. příj. 22:44 (skut. 22:44)
Kopidlno; včas
Os 15344 Svitavy – Borová u Poličky
prav. odj. 22:31 (skut. 22:31)
Svitavy; včas
Os 15064 Choceň – Vysoké Mýto město
prav. odj. 22:39 (skut. 22:41)
Choceň; 2 min. zpoždění
Os 15063 Vysoké Mýto město – Choceň
prav. příj. 22:33 (skut. 22:40)
Choceň; 7 min. zpoždění
Os 14889 Chotěboř – Havlíčkův Brod
prav. odj. 22:39 (skut. 22:39)
Chotěboř; včas
Os 14440 Moravské Bránice – Ivančice
prav. příj. 22:41 (skut. 22:42)
Ivančice; 1 min. zpoždění
Os 14235 Otrokovice – Vizovice
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Lípa nad Dřevnicí; 1 min. zpoždění
Os 14234 Vizovice – Otrokovice
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Zlín-Malenovice; včas
Os 14051 Olomouc hl.n. – Drahanovice
prav. odj. 22:35 (skut. 22:35)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13740 Uničov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Uničov; včas
Os 13629 Javorník ve Slezsku – Šumperk
prav. odj. 22:43 (skut. 22:43)
Bludov; včas
Os 13486 Chuchelná – Kravaře ve Slezsku
prav. odj. 22:42 (skut. 22:44)
Bolatice; 2 min. zpoždění
Os 13439 Opava východ – Hlučín
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 13436 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Dolní Benešov; včas
Os 13377 Nový Jičín město – Suchdol nad Odrou
prav. odj. 22:36 (skut. 22:36)
Nový Jičín město; včas
Os 13040 Šumperk – Kouty nad Desnou
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Petrov nad Desnou; včas
Os 13024 Zábřeh na Moravě – Bludov
prav. příj. 22:40 (skut. 22:39)
Bludov; včas
Os 12838 Cieszyn – Frýdek-Místek
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Český Těšín; včas
Os 12738 Lanškroun – Česká Třebová
prav. odj. 22:43 (skut. 22:43)
Třebovice v Čechách; včas
Os 11567 Tišnov – Modřice
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Kuřim; 1 min. zpoždění
Os 11566 Modřice – Tišnov
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Modřice; včas
Os 11566 Modřice – Tišnov
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Modřice; včas
Os 4917 Brno hl.n. – Šakvice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:43)
Vranovice; 3 min. zpoždění
Os 4889 Jihlava město – Třebíč
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Jihlava; včas
Os 4856 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 22:41 (skut. 22:40)
Brno hl.n.; včas
Os 4856 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 22:41 (skut. 22:40)
Brno hl.n.; včas
Os 4765 Česká Třebová – Letovice
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Březová nad Svitavou; včas
Os 4759 Boskovice – Brno-Židenice
prav. odj. 22:39 (skut. 22:40)
Adamov; 1 min. zpoždění
Os 4736 Brno-Židenice – Letovice
prav. odj. 22:43 (skut. 22:46)
Doubravice n.Svit.; 3 min. zpoždění
Os 4666 Břeclav – Vranovice
prav. odj. 22:41 (skut. 22:40)
Břeclav přednádraží; včas
Os 4633 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 19:10 (skut. 19:35)
Brno hl.n.; 25 min. zpoždění
Os 4633 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 19:10 (skut. 19:35)
Brno hl.n.; 25 min. zpoždění
Os 4563 Znojmo – Hrušovany n.Jeviš.
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Hodonice; včas
Os 4526 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Hodonice; 1 min. zpoždění
Os 4428 Brno hl.n. – Rakšice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:42)
Moravský Krumlov; 2 min. zpoždění
Os 4347 Staré Město u U.H. – Bojkovice město
prav. odj. 22:42 (skut. 22:44)
Záhorovice; 2 min. zpoždění
Os 4267 Břeclav – Hodonín
prav. odj. 22:39 (skut. 22:39)
Hrušky výhybna; včas
Os 4234 Přerov – Staré Město u U.H.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Přerov; 2 min. zpoždění
Os 4125 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Blažovice; 1 min. zpoždění
Os 4045 Přerov – Nezamyslice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Přerov; včas
Os 3939 Kroměříž – Osíčko
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Kroměříž; včas
Os 3938 Bystřice p.Hostýnem – Kojetín
prav. odj. 22:37 (skut. 22:37)
Kroměříž; včas
Os 3889 České Budějovice – Horní Dvořiště
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Č.Budějovice-Rožnov; včas
Os 3870 Přerov – Olomouc hl.n.
prav. příj. 22:43 (skut. 22:46)
Rokytnice u Přerova; 3 min. zpoždění
Os 3867 Olomouc hl.n. – Přerov
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Grygov; včas
Os 3755 Kouty nad Desnou – Mohelnice
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Bludov; včas
Os 3753 Kouty nad Desnou – Olomouc hl.n.
prav. příj. 22:42 (skut. 22:45)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 3752 Přerov – Šumperk
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Štěpánov; 1 min. zpoždění
Os 3748 Prostějov hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 22:39 (skut. 22:40)
Vrbátky; 1 min. zpoždění
Os 3745 Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n.
prav. odj. 22:33 (skut. 22:33)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3743 Kouty nad Desnou – Nezamyslice
prav. odj. 22:30 (skut. 22:30)
Prostějov hl.n.; včas
Os 3645 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. příj. 22:40 (skut. 22:40)
Uničov; včas
Os 3619 Šumperk – Jeseník
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Jeseník; včas
Os 3509 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 3506 Krnov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:45)
Hlubočky; 3 min. zpoždění
Os 3475 Krnov – Opava východ
prav. příj. 22:40 (skut. 22:41)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 3451 Opava východ – Ostrava-Svinov
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Opava východ; 1 min. zpoždění
Os 3236 Valašské Meziříčí – Přerov
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Drahotuše; 1 min. zpoždění
Os 3211 Přerov – Střelná
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Valašská Polanka; včas
Os 3187 Frýdek-Místek – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:43)
Ostrava střed; včas
Os 3178 Frýdek-Místek – Valašské Meziříčí
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Valašské Meziříčí; včas
Os 3148 Ostrava hl.n.frýd.k. – Frenštát p.Radhoš.m.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Paskov; včas
Os 3113 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.frýd.k.
prav. příj. 22:43 (skut. 22:42)
Frýdlant n.Ostravicí; včas
Os 3063 Mošnov, Ostr.Airport – Ostrava-Svinov
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Sedlnice-Bartošovice; 2 min. zpoždění
Os 3005 Bohumín – Petrovice u Karviné
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Bohumín; včas
Os 2964 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Ostrava-Svinov; včas
Os 2957 Ostrava-Svinov – Návsí (Nawsie)
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Bohumín; včas
Os 2954 Návsí (Nawsie) – Bohumín
prav. odj. 22:38 (skut. 22:39)
Český Těšín; 1 min. zpoždění
Os 2913 Bohumín – Čadca
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Návsí (Nawsie); včas
Os 2847 Ostrava-Svinov – Český Těšín
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Ostrava-Bartovice; 1 min. zpoždění
Os 2840 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. odj. 22:44 (skut. 22:43)
Odra odbočka; včas
Os 2641 Liberec – Desná-Riedlova vila
prav. odj. 22:43 (skut. 22:43)
Vratislavice n.Nisou; včas
Os 2639 Liberec – Železný Brod
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Jesenný; 1 min. zpoždění
Os 2638 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Lučany nad Nisou; 1 min. zpoždění
Os 2575 Kolín – Benešov u Prahy
prav. odj. 22:40 (skut. 22:45)
Mstětice; 5 min. zpoždění
Os 2573 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Praha-Strašnice z.; 1 min. zpoždění
Os 2573 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Praha-Strašnice z.; 1 min. zpoždění
Os 2571 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Mnichovice; včas
Os 2568 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Praha-Strašnice z.; 1 min. zpoždění
Os 2568 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Praha-Strašnice z.; 1 min. zpoždění
Os 2467 Kolín – Kutná Hora město
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Kutná Hora hl.n.; včas
Os 2023 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 22:33 (skut. 22:38)
Měchenice; 5 min. zpoždění
Os 2020 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Praha-Modřany zast.; včas
Sp 1768 Hradec Králové hl.n. – Náchod
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Starkoč; včas
Sp 1737 Brno hl.n. – Veselí nad Moravou
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Vlkoš; včas
Sp 1735 [Slavkov] Brno hl.n. – Bylnice
prav. příj. 22:37 (skut. 22:42)
Bylnice; 5 min. zpoždění
Sp 1658 Roudnice nad Labem – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Prackovice nad Labem; včas
Os 9973 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Černošice; 1 min. zpoždění
Os 9883 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:45)
Jeneček odbočka; včas
Os 9852 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Kladno-Ostrovec; včas
Os 9834 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Praha-Dejvice; včas
Os 9834 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Praha-Dejvice; včas
Os 9803 Rakovník – Praha hl.n.
prav. příj. 22:43 (skut. 22:44)
Stochov; 1 min. zpoždění
Os 9737 Slaný – Kralupy nad Vltavou
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Podlešín; včas
Os 9661 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Dolany; 1 min. zpoždění
Os 9660 Praha Masarykovo n. – Vraňany
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9660 Praha Masarykovo n. – Vraňany
prav. odj. 22:45 (skut. 22:46)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9659 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9659 Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9658 Praha Masarykovo n. – Kralupy nad Vltavou
prav. příj. 22:45 (skut. 22:44)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 9581 Turnov – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Turnov; včas
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9538 Praha-Vršovice – Mělník
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Praha-Vršovice; včas
Os 9538 Praha-Vršovice – Mělník
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Praha-Vršovice; včas
Os 9518 Praha-Vršovice – Turnov
prav. odj. 22:41 (skut. 22:45)
Mladá Boleslav hl.n.; 4 min. zpoždění
Os 9361 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Praha-Libeň; včas
Os 9361 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Praha-Libeň; včas
Os 9359 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Český Brod; včas
Os 9357 Praha Masarykovo n. – Řečany nad Labem
prav. příj. 22:15 (skut. 22:14)
Kolín; včas
Os 9274 Světlá nad Sázavou – Kácov
prav. odj. 22:35 (skut. 22:35)
Zruč nad Sázavou; včas
Os 9240 Sázava – Čerčany
prav. příj. 22:46 (skut. 22:44)
Čerčany; včas
Os 9239 Čerčany – Zruč nad Sázavou
prav. odj. 22:26 (skut. 22:26)
Ledečko; včas
Os 9022 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:42)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 9021 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 22:38 (skut. 22:38)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 8873 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Beroun; včas
Os 8870 Praha hl.n. – Beroun
prav. příj. 22:45 (skut. 22:46)
Dobřichovice; 1 min. zpoždění
Os 8774 Žďár nad Sázavou – Havlíčkův Brod
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Hamry nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 8767 Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí
prav. odj. 22:38 (skut. 22:38)
Sázava u Žďáru; včas
Os 8722 České Velenice – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Majdalena zastávka; 1 min. zpoždění
Os 8721 Veselí nad Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:41)
Lomnice nad Lužnicí; 1 min. zpoždění
Os 8719 Suchdol nad Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Dvory nad Lužnicí; včas
Os 8664 Pardubice hl.n. – Kolín
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Pardubice hl.n.; včas
Os 8614 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:46)
Úvaly; 3 min. zpoždění
Os 8534 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v Čechách
prav. odj. 22:35 (skut. 22:36)
Mladá Boleslav město; 1 min. zpoždění
Os 8377 Havlíčkův Brod – Pelhřimov
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Jihlava-Staré Hory; 2 min. zpoždění
Os 8330 Veselí nad Lužnicí – Jindřichův Hradec
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Mnich; včas
Os 8329 Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Velký Ratmírov; včas
Os 8316 Veselí nad Lužnicí – Počátky-Žirovnice
prav. odj. 22:37 (skut. 22:37)
Jindřichův Hradec; včas
Os 8237 Tábor – Veselí nad Lužnicí
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Tábor; včas
Os 8216 České Budějovice – Tábor
prav. odj. 22:32 (skut. 22:42)
České Budějovice; 10 min. zpoždění
Os 8141 České Budějovice – Kájov
prav. odj. 22:45 (skut. 22:44)
České Budějovice; včas
Os 8063 Strakonice – Protivín
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Čejetice; včas
Os 8018 České Budějovice – Strakonice
prav. odj. 22:43 (skut. 22:43)
České Budějovice; včas
Os 7948 Beroun – Březnice
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Příbram; včas
Os 7934 Březnice – Protivín
prav. příj. 22:44 (skut. 22:45)
Protivín; 1 min. zpoždění
Os 7933 Protivín – Březnice
prav. odj. 22:37 (skut. 22:41)
Čížová; 4 min. zpoždění
Os 7862 Beroun – Kařízek
prav. odj. 22:39 (skut. 22:45)
Hořovice; 6 min. zpoždění
Os 7854 Plzeň hl.n. – Příkosice
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Hrádek u Rokycan; 2 min. zpoždění
Os 7738 Rakovník – Beroun
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Rakovník; včas
Os 7236 Domažlice – Poběžovice
prav. odj. 22:32 (skut. 22:32)
Domažlice; včas
Os 7157 Ústí nad Orlicí – Králíky
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Jablonné nad Orlicí; 2 min. zpoždění
Os 7079 Loket – Chomutov
prav. příj. 22:35 (skut. 22:36)
Karlovy Vary; 1 min. zpoždění
Os 7067 Karlovy Vary – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Chabařovice; 1 min. zpoždění
Os 7058 Chomutov – Karlovy Vary
prav. odj. 22:43 (skut. 22:42)
Ostrov nad Ohří; včas
Os 7030 Karlovy Vary dol.n. – Cheb
prav. odj. 22:38 (skut. 22:42)
Nové Sedlo u Lokte; 4 min. zpoždění
Os 6971 Děčín hl.n. – Ústí nad Labem západ
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Povrly; 1 min. zpoždění
Os 6968 Ústí nad Labem západ – Děčín hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Povrly-Roztoky; 1 min. zpoždění
Os 6957 Ústí nad Labem hl.n. – Roudnice nad Labem
prav. odj. 22:39 (skut. 22:46)
Lovosice jih; 7 min. zpoždění
Os 6928 Praha Masarykovo n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:45)
Hněvice; 1 min. zpoždění
Os 6927 Roudnice nad Labem – Praha hl.n.
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Nové Ouholice; včas
Os 6846 Ústí nad Labem hl.n. – Chomutov
prav. odj. 22:40 (skut. 22:44)
Řetenice; 4 min. zpoždění
Os 6814 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. příj. 22:38 (skut. 22:43)
Kadaň-Prunéřov; 5 min. zpoždění
Os 6772 Rakovník – Domoušice
prav. odj. 22:34 (skut. 22:34)
Rakovník; včas
Os 6720 Rakovník – Most
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Bečov u Mostu; včas
Os 6719 Most – Rakovník
prav. odj. 22:41 (skut. 22:42)
Lenešice; 1 min. zpoždění
Os 6684 Rumburk – Dolní Poustevna
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Šluknov zastávka; 2 min. zpoždění
Os 6668 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 22:42 (skut. 22:44)
Březiny u Děčína; 2 min. zpoždění
Os 6631 Česká Lípa hl.n. – Jablonné v Podješ.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:46)
Žizníkov výhybna; včas
Os 6625 Děčín hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 22:40 (skut. 22:40)
Děčín hl.n.; včas
Os 6616 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 22:38 (skut. 22:38)
Horní Police; včas
Os 6572 Litoměřice hor.nádr. – Libochovice město
prav. příj. 22:28 (skut. 22:26)
Lovosice; včas
Os 6525 Most – Žatec západ
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Postoloprty; včas
Os 6524 Žatec západ – Most
prav. příj. 22:42 (skut. 22:41)
Postoloprty; včas
Os 6326 Liberec – Černousy
prav. odj. 22:39 (skut. 22:42)
Krásná Studánka; 3 min. zpoždění
Os 6278 Hradec Králové hl.n. – Jaroměř
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Předměřice nad Labem; včas
Os 6256 Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Pardubice hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6137 Lovosice – Úštěk
prav. odj. 22:28 (skut. 22:28)
Litoměřice hor.nádr.; včas
Os 6059 Řepov – Kolín
prav. odj. 22:41 (skut. 22:43)
Mladá Boleslav hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6016 Mladá Boleslav hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:44)
Bezděz; včas
Os 5941 Kolín – Světlá nad Sázavou
prav. odj. 22:25 (skut. 22:43)
Golčův Jeníkov; 18 min. zpoždění
Os 5932 Havlíčkův Brod – Čáslav
prav. odj. 22:40 (skut. 22:45)
Okrouhlice; 5 min. zpoždění
Os 5876 Kolín – Nymburk hl.n.
prav. odj. 22:41 (skut. 22:44)
Kolín; 3 min. zpoždění
Os 5857 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Mstětice; 2 min. zpoždění
Os 5855 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 22:44 (skut. 22:46)
Kamenné Zboží; 2 min. zpoždění
Os 5623 Hradec Králové hl.n. – Týniště nad Orlicí
prav. příj. 22:45 (skut. 22:45)
Třebechovice p.Oreb.; včas
Os 5542 Hradec Králové hl.n. – Hořice v Podkrkonoší
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Hradec Králové hl.n.; včas
Os 5487 Turnov – Stará Paka
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Turnov; včas
Os 5436 Turnov – Liberec
prav. odj. 22:41 (skut. 22:41)
Turnov; včas
Os 5318 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. příj. 22:40 (skut. 22:40)
Pardubice hl.n.; včas
Os 5270 Děčín hl.n. – Bad Schandau
prav. příj. 22:46 (skut. 22:46)
Děčín-Prostř.Žleb; včas
Os 5238 Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Hradec Králové hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5146 Náchod – Meziměstí
prav. odj. 22:39 (skut. 22:39)
Police nad Metují; včas
Os 5108 Náchod – Trutnov hl.n.
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Starkoč; včas
Os 5046 Česká Třebová – Choceň
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Bezpráví; včas
Ex 1546 [Váša Příhoda] Linz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:45)
Praha-Hostivař; včas
Ex 1546 [Váša Příhoda] Linz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:45)
Praha-Hostivař; včas
R 1277 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. příj. 22:43 (skut. 22:46)
Opatovice-Pohřebačka; 3 min. zpoždění
R 1260 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 22:41 (skut. 22:44)
Košťálov; 3 min. zpoždění
R 965 Praha hl.n. – Čáslav
prav. odj. 22:36 (skut. 22:45)
Velim; 9 min. zpoždění
R 957 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 22:40 (skut. 22:43)
Lysá nad Labem; 3 min. zpoždění
Rx 877 [Josef Václav Myslbek] Praha hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 22:46 (skut. 22:45)
Záboří nad Labem; včas
R 849 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 22:41 (skut. 22:44)
Hranice na Moravě; 3 min. zpoždění
R 820 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Brno-Slatina; 1 min. zpoždění
R 820 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Brno-Slatina; 1 min. zpoždění
R 780 Kolín – Ústí nad Labem hl.n.
prav. odj. 22:45 (skut. 22:45)
Polepy; včas
Rx 770 [Radyně] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 22:49 (skut. 22:46)
Plzeň hl.n.; 3 min. náskok
R 731 [Klokoty] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 22:42 (skut. 22:43)
Benešov u Prahy; 1 min. zpoždění
R 729 [Ohrada] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 22:47 (skut. 22:45)
Hrdějovice; 3 min. náskok
Ex 581 [Leoš Janáček] Praha hl.n. – Brno dolní nádraží
prav. příj. 22:38 (skut. 22:45)
Česká Třebová; 7 min. zpoždění
Ex 547 [Ostravan] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Bezpráví; 1 min. zpoždění
Ex 545 [Hutník] Praha hl.n. – Návsí (Nawsie)
prav. odj. 22:43 (skut. 22:44)
Třinec (Trzyniec); 1 min. zpoždění
Ex 523 [Helfštýn] Praha hl.n. – Vsetín
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Lhotka nad Bečvou; včas
SC 517 [Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. příj. 22:48 (skut. 22:45)
Bohumín; 3 min. náskok
Ex 477 [Metropol] Berlin Hbf (tief) – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 22:38 (skut. 22:45)
Hrobce; 7 min. zpoždění
Ex 476 [Metropol] Budapest-Keleti pu. – Berlin Hbf (tief)
prav. odj. 22:29 (skut. 22:46)
Senec; 17 min. zpoždění
EN 445 [Slovakia] Praha hl.n. – Košice
prav. odj. 22:36 (skut. 22:43)
Poříčany; 7 min. zpoždění
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 22:42 (skut. 22:42)
Liptovský Mikuláš; včas
EN 442 [Bohemia] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 22:38 (skut. 22:42)
Margecany; 4 min. zpoždění
rj 372 [W. A. Mozart] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 22:43 (skut. 22:45)
Velim; 2 min. zpoždění
EC 357 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 22:41 (skut. 22:41)
Praha hl.n.; včas
EC 357 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 22:41 (skut. 22:41)
Praha hl.n.; včas
EC 272 [Csárdás] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. příj. 22:24 (skut. 22:38)
Praha hl.n.; 14 min. zpoždění
EC 272 [Csárdás] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. příj. 22:24 (skut. 22:38)
Praha hl.n.; 14 min. zpoždění
Ex 120 [Hradčany] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 22:48 (skut. 22:42)
Praha hl.n.; 6 min. náskok
Ex 120 [Hradčany] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 22:48 (skut. 22:42)
Praha hl.n.; 6 min. náskok
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.