Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: neděle 28.5., 10:27
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
rj 70Gustav MahlerWien Hbf – Praha hl.n.Přelouč10:19/10:26 (odj.)7 min. zpoždění
rj 72Bedřich SmetanaGraz Hbf – Praha hl.n.Šakvice10:18/10:23 (odj.)5 min. zpoždění
rj 73Bedřich SmetanaPraha hl.n. – Graz HbfČeská Třebová10:21/10:22 (odj.)1 min. zpoždění
rj 74Franz SchubertGraz Hbf – Praha hl.n.St.Egyden am Steinf.10:23/10:23 (odj.)včas
rj 76Antonín DvořákGraz Hbf – Praha hl.n.Graz Hbf10:26/10:26 (odj.)včas
EC 102PoloniaWien Hbf – Warszawa WschodniaWien Süßenbrunn14:21/9:37 (odj.)285 min. náskok
EC 104SobieskiWien Hbf – Gdynia Gł.Hranice na Moravě10:25/10:26 (příj.)1 min. zpoždění
IC 113Porta MoravicaPraha hl.n. – Warszawa WschodniaBohumín st.hr.10:11/10:21 (příj.)10 min. zpoždění
Ex 115CracoviaPraha hl.n. – Kraków Gł. osobowyPraha hl.n.10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
EC 116PrahaWarszawa Wschodnia – Praha hl.n.Ostrava-Mar.Hory10:21/10:26 (odj.)5 min. zpoždění
Ex 123FatraPraha hl.n. – ŽilinaSkalka odbočka10:26/10:25 (odj.)včas
Ex 124RadhošťŽilina – Praha hl.n.Považská Bystrica13:45/10:13 (příj.)212 min. náskok
Ex 125RadhošťPraha hl.n. – ŽilinaZáboří nad Labem10:05/10:19 (odj.)14 min. zpoždění
Ex 128VsacanŽilina – Praha hl.n.Lúky p.Makytou10:22/10:22 (odj.)včas
EC 130VarsoviaBudapest-Keleti pu. – Warszawa WschodniaTvrdošovce10:25/10:26 (odj.)1 min. zpoždění
Ex 141LandekPraha hl.n. – ŽilinaMohelnice10:24/10:26 (odj.)2 min. zpoždění
Ex 142Petr BezručŽilina – Praha hl.n.Žilina10:25/10:25 (odj.)včas
EC 144Jan PernerNávsí (Nawsie) – Praha hl.n.Choceň10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
EC 171Carl Maria von WeberBerlin Hbf (tief) – Praha hl.n.Děčín-Přípeř9:51/10:26 (odj.)35 min. zpoždění
EC 172HungariaBudapest-Keleti pu. – Hamburg AltonaBratislava-Lamač10:17/10:23 (odj.)6 min. zpoždění
Ex 220SúľovŽilina – Praha hl.n.Červenka10:23/10:23 (odj.)včas
SC 241Pendolino KošičanPraha hl.n. – KošiceOstrava-Kunčice10:22/10:26 (odj.)4 min. zpoždění
EC 275Jaroslav HašekPraha hl.n. – Budapest-Keleti pu.Brno-Židenice10:16/10:24 (odj.)8 min. zpoždění
EC 277SlovanPraha hl.n. – Budapest-Keleti pu.Velim10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
EC 280Jan JeseniusBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Březová nad Svitavou10:18/10:27 (odj.)9 min. zpoždění
R 344KysucaBanská Bystrica – Ostrava-SvinovDolná Štubňa10:17/10:21 (odj.)4 min. zpoždění
Ex 351Jan HusSchwandorf – Praha hl.n.Řevnice10:15/10:24 (odj.)9 min. zpoždění
EC 354Franz KafkaPraha hl.n. – München HbfHořovice10:07/10:23 (odj.)16 min. zpoždění
R 408 Břeclav st.hr. – Petrovice u K.st.hr.Brenner Gr.10:19/10:18 (odj.)včas
SC 505PendolinoCheb – Ostrava hl.n.Pardubice-Opočínek10:25/10:26 (odj.)1 min. zpoždění
SC 510PendolinoBohumín – Praha hl.n.Střeň10:25/10:26 (odj.)1 min. zpoždění
SC 512PendolinoBohumín – Františkovy LázněPraha hl.n.10:22/10:21 (příj.)včas
Ex 520PortášVsetín – Praha hl.n.Úvaly10:20/10:26 (odj.)6 min. zpoždění
Ex 531Josef SeidelPraha hl.n. – Český KrumlovBoršov nad Vltavou10:20/10:20 (odj.)včas
R 607SalubiaCheb – Praha hl.n.Kyjice10:17/10:25 (odj.)8 min. zpoždění
R 612SvatavaPraha hl.n. – ChebLovosice město10:26/10:26 (odj.)včas
R 614OhřePraha hl.n. – ChebOstrov nad Ohří10:27/10:27 (příj.)včas
R 653JunákČeské Budějovice – Brno hl.n.Náměšť nad Oslavou9:48/9:50 (odj.)2 min. zpoždění
R 654HejtmanJihlava – Plzeň hl.n.Číčenice10:26/10:26 (odj.)včas
R 661BezdrevPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Rantířov10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
R 663Petr VokPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Hluboká n.Vlt.-Zám.10:21/10:25 (odj.)4 min. zpoždění
R 665Jakub KrčínPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Zdemyslice10:18/10:25 (odj.)7 min. zpoždění
R 666VajgarBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Vladislav10:23/10:23 (odj.)včas
R 668RožmberkBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Kamenný Malíkov výh.10:27/10:26 (odj.)včas
R 681MilešovkaDěčín hl.n. – Praha Masarykovo n.Cítov10:27/10:26 (odj.)včas
R 690 Praha Masarykovo n. – Děčín hl.n.Choratice10:27/10:27 (odj.)včas
R 709Matthias BraunPraha-Holešovice – České BudějoviceVotice10:29/10:26 (odj.)4 min. náskok
R 718KonopištěČeské Budějovice – Praha-HolešoviceŠevětín10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
R 722Jan ŽižkaČeské Budějovice – Praha-HolešovicePraha-Vršovice10:22/10:25 (příj.)3 min. zpoždění
Rx 757KarlštejnCheb – Praha hl.n.Rokycany10:23/10:27 (příj.)4 min. zpoždění
Rx 762BerounkaPraha hl.n. – Mariánské LázněPha-Smíchov již.zhl.10:21/10:24 (odj.)3 min. zpoždění
Rx 764KynžvartPraha hl.n. – ChebPňovany10:21/10:24 (odj.)3 min. zpoždění
Rx 775TočníkŽel.Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Švihov u Klatov10:15/10:16 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 778ŠpičákPraha hl.n. – Žel.Ruda-AlžbětínNýrsko10:22/10:23 (odj.)1 min. zpoždění
R 785 Ústí nad Labem západ – KolínVelké Zboží10:17/10:25 (odj.)8 min. zpoždění
R 792 Kolín – Ústí nad Labem západStará Boleslav10:00/10:23 (odj.)23 min. zpoždění
Rx 805 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Hulín10:24/10:25 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 812 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Hrušky výhybna10:26/10:25 (odj.)včas
R 827 Brno hl.n. – BohumínVěžky10:16/10:21 (odj.)5 min. zpoždění
R 840 Bohumín – Brno hl.n.Komořany u Vyškova10:26/10:26 (odj.)včas
Rx 863Jiří BoudaPraha hl.n. – Brno hl.n.Svitávka10:24/10:26 (odj.)2 min. zpoždění
Rx 865Pardubický PorterPraha hl.n. – Brno hl.n.Pečky10:24/10:24 (odj.)včas
Rx 870PunkvaBrno hl.n. – Praha hl.n.Ústí nad Orlicí10:23/10:25 (odj.)2 min. zpoždění
Rx 872SvojanovBrno hl.n. – Praha hl.n.Praha hl.n.10:03/10:19 (příj.)16 min. zpoždění
Rx 885GalánPraha hl.n. – LuhačoviceStaré Město u U.H.10:18/10:21 (příj.)3 min. zpoždění
Rx 892ŠohajVeselí nad Moravou – Praha hl.n.Záboří nad Labem10:16/10:25 (odj.)9 min. zpoždění
R 907 Brno hl.n. – ŠumperkNezamyslice10:20/10:23 (odj.)3 min. zpoždění
R 910 Šumperk – Brno hl.n.Zábřeh na Moravě10:21/10:20 (příj.)včas
R 912 Šumperk – Brno hl.n.Brno-Slatina10:31/10:25 (odj.)6 min. náskok
R 923MetujePraha hl.n. – Trutnov hl.n.Rychnovek10:24/10:24 (odj.)včas
R 925CidlinaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Praha-H.Počernice10:22/10:24 (odj.)2 min. zpoždění
R 930ÚpaTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Kratonohy10:20/10:25 (odj.)5 min. zpoždění
R 945Bohumil HrabalPraha hl.n. – Hradec Králové hl.n.Choťovice10:18/10:23 (odj.)5 min. zpoždění
R 948 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.Lysá nad Labem10:16/10:21 (odj.)5 min. zpoždění
R 977Porta coeliPraha hl.n. – Brno hl.n.Okrouhlice9:47/10:06 (příj.)19 min. zpoždění
R 979BarboraPraha hl.n. – Brno hl.n.Úvaly10:21/10:21 (odj.)včas
R 984SvratkaBrno hl.n. – Praha hl.n.Brno-Maloměřice st.310:25/10:25 (odj.)včas
R 986SázavaBrno hl.n. – Praha hl.n.Světlá nad Sázavou10:15/10:20 (odj.)5 min. zpoždění
R 1108 Kolín – RumburkLuštěnice-Újezd10:21/10:24 (odj.)3 min. zpoždění
R 1110 Kolín – ŠluknovJedlová10:14/10:22 (odj.)8 min. zpoždění
R 1128 Ostrava střed – KrnovOpava východ10:24/10:23 (příj.)včas
R 1130 Ostrava-Svinov – Olomouc hl.n.Domašov nad Bystřicí10:20/10:22 (odj.)2 min. zpoždění
R 1143Svatopluk ČechTurnov – Praha-VršoviceSkály odbočka10:23/10:21 (odj.)3 min. náskok
R 1146Metoděj VlachPraha-Vršovice – TanvaldChotětov10:23/10:26 (odj.)3 min. zpoždění
R 1163 Ústí nad Labem hl.n. – LiberecBenešov n.Ploučnicí10:00/10:02 (odj.)2 min. zpoždění
R 1170 Liberec – Ústí nad Labem hl.n.Benešov n.Ploučnicí10:00/10:22 (odj.)22 min. zpoždění
R 1225 Rakovník – Praha Masarykovo n.Jeneč10:24/10:26 (odj.)2 min. zpoždění
R 1230 Praha Masarykovo n. – RakovníkLužná u Rakovníka10:20/10:22 (odj.)2 min. zpoždění
R 1243 České Budějovice – Praha-VršovicePraha-Krč10:09/10:18 (odj.)9 min. zpoždění
R 1248 Praha hl.n. – České BudějoviceKarlštejn10:12/10:18 (příj.)6 min. zpoždění
R 1250 Praha hl.n. – České BudějovicePutim10:01/10:19 (odj.)18 min. zpoždění
R 1265 Liberec – Pardubice hl.n.Smiřice10:24/10:23 (odj.)včas
R 1267 Liberec – Pardubice hl.n.Hodkovice n.Mohelkou10:26/10:26 (odj.)včas
R 1272 Pardubice hl.n. – LiberecHorka u Staré Paky10:17/10:23 (odj.)6 min. zpoždění
Ex 1540F. A. GerstnerLinz Hbf – Praha-HolešoviceBenešov u Prahy10:19/10:24 (odj.)5 min. zpoždění
Ex 1541F. A. GerstnerPraha hl.n. – Linz HbfČeské Budějovice8:00/10:23 (příj.)143 min. zpoždění
Ex 1543Anton BrucknerPraha-Holešovice – Linz HbfStrančice10:24/10:24 (odj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.