Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: pátek 9.12., 10:45
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1606 Český Těšín – Opava východOstrava-Kunčice10:44/10:44 (odj.)včas
Sp 1609 Opava východ – Český TěšínOstrava-Svinov10:41/10:44 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1663 Jeseník – KrnovTřemešná ve Slezsku10:40/10:40 (odj.)včas
Sp 1676 Lužná u Rakovníka – JirkovKrupá10:28/10:28 (odj.)včas
Sp 1705 Zábřeh na Moravě – JeseníkOstružná10:35/10:45 (odj.)10 min. zpoždění
Sp 1723SantonBrno hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Vlkoš10:40/10:40 (odj.)včas
Sp 1726JavořinaStaré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.Staré Město u U.H.10:35/10:43 (odj.)8 min. zpoždění
Sp 1746 Starkoč – BroumovMeziměstí10:44/10:44 (odj.)včas
Sp 1748 Starkoč – BroumovStarkoč10:42/10:42 (odj.)včas
Sp 1751 Broumov – StarkočPolice nad Metují10:44/10:44 (odj.)včas
Sp 1787 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.Česká Skalice10:32/10:32 (odj.)včas
Sp 1804 Trutnov hl.n. – KolínNový Bydžov10:17/10:42 (odj.)25 min. zpoždění
Sp 1805 Chlumec n.Cidlinou – Trutnov hl.n.Nová Paka10:21/10:41 (odj.)20 min. zpoždění
Sp 1806 Trutnov hl.n. – KolínHostinné10:35/10:35 (odj.)včas
Sp 1807 Kolín – Trutnov hl.n.Kolín10:42/10:47 (příj.)5 min. zpoždění
Sp 1880 Praha Masarykovo n. – Kladno-OstrovecKladno10:43/10:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2008 Dobříš – Praha hl.n.Praha-Zbraslav10:38/10:42 (odj.)4 min. zpoždění
Os 2009 Praha hl.n. – DobříšMěchenice10:36/10:37 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2104 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceGmünd N.Ö.10:44/10:44 (odj.)včas
Os 2108 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceHöflein a.d.Donau10:44/10:44 (odj.)včas
Os 2157 České Budějovice – České VelenicePetříkov10:41/10:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2320 Payerbach-Reichenau – BřeclavGänserndorf10:41/10:43 (příj.)2 min. zpoždění
Os 2331 Břeclav – Payerbach-ReichenauBřeclav10:27/10:28 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2422 Zruč n.Sázavou – KolínKutná Hora hl.n.10:38/10:40 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2448 Kutná Hora město – Kutná Hora hl.n.Kutná Hora město10:44/10:44 (odj.)včas
Os 2524 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Praha-Uhříněves10:32/10:41 (odj.)9 min. zpoždění
Os 2527 Praha hl.n. – Benešov u PrahyStrančice10:43/10:43 (odj.)včas
Os 2529 Praha hl.n. – StrančicePraha-Vršovice10:43/10:43 (odj.)včas
Os 2652 Desná-Riedlova vila – LiberecLučany nad Nisou10:44/10:45 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2657 Liberec – HarrachovKořenov zastávka10:41/10:45 (příj.)4 min. zpoždění
Os 2659 Liberec – Desná-Riedlova vilaVratislavice n.Nisou10:43/10:43 (odj.)včas
Os 2708 Vrbovce – HodonínVelká nad Veličkou10:39/10:39 (odj.)včas
Os 2711 Hodonín – VrbovceSudoměřice n.Moravou10:35/10:40 (odj.)5 min. zpoždění
Os 2931 Ostrava hl.n. – Mosty u JablunkovaHrádek (Gródek)10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2932 Mosty u Jablunkova – Ostrava hl.n.Český Těšín10:37/10:37 (odj.)včas
Os 2933 Ostrava hl.n. – Mosty u JablunkovaBohumín10:43/10:46 (odj.)3 min. zpoždění
Os 3129 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.Lískovec u Frýdku10:38/10:40 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3130 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm městoBaška10:34/10:41 (odj.)7 min. zpoždění
Os 3166 Frenštát p.Radhoštěm – Valašské MeziříčíVeřovice10:43/10:43 (odj.)včas
Os 3229 Přerov – VsetínProsenice10:28/10:36 (odj.)8 min. zpoždění
Os 3230 Valašské Meziříčí – Hranice na MoravěHustopeče nad Bečvou10:36/10:36 (odj.)včas
Os 3252 Střelná – Horní LidečStřelná10:17/10:17 (odj.)včas
Os 3313 Hranice na Moravě – Suchdol n.OdrouPolom10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3381 Ostrava-Svinov – Ostrava hl.n.Ostrava hl.n.frýd.k.9:21/9:23 (příj.)2 min. zpoždění
Os 3411 Opava východ – Český TěšínŠenov10:44/10:45 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3413 Opava východ – Český TěšínOpava východ10:42/10:42 (odj.)včas
Os 3414 Český Těšín – Opava východOstrava-Svinov10:41/10:43 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3505 Olomouc hl.n. – KrnovMilotice nad Opavou10:42/10:42 (odj.)včas
Os 3517 Rýmařov – Opava východRýmařov10:24/10:24 (odj.)včas
Os 3518 Opava východ – RýmařovMilotice nad Opavou10:44/10:44 (odj.)včas
Os 3545 Olomouc hl.n. – Hrubá VodaVelká Bystřice10:42/10:42 (příj.)včas
Os 3629 Olomouc hl.n. – ŠumperkVlak nenalezen
Os 3656 Hanušovice – ŠumperkRuda nad Moravou10:23/10:35 (odj.)12 min. zpoždění
Os 3717 Šumperk – NezamyslicePivín10:11/10:42 (odj.)31 min. zpoždění
Os 3718 Nezamyslice – ŠumperkStřeň10:45/10:45 (příj.)včas
Os 3719 Šumperk – NezamysliceBludov10:35/10:35 (příj.)včas
Os 3777 Česká Třebová – Zábřeh na MoravěRudoltice v Čechách10:37/10:37 (příj.)včas
Os 3801Donau MoldauČeské Budějovice – Linz HbfVelešín10:31/10:38 (odj.)7 min. zpoždění
Os 3802Vltava DunajLinz Hbf – České BudějoviceSummerau10:41/10:42 (odj.)včas
Os 3819 Olomouc hl.n. – NezamysliceBrodek u Přerova10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3820 Nezamyslice – Olomouc hl.n.Němčice nad Hanou10:28/10:40 (odj.)12 min. zpoždění
Os 3907 Kojetín – Rožnov p.RadhoštěmLoukov10:39/10:43 (odj.)4 min. zpoždění
Os 3909 Kojetín – KroměřížKojetín10:39/10:49 (příj.)10 min. zpoždění
Os 4012 Křenovice horní n. – Rájec-JestřebíBrno-Maloměřice st.610:35/10:36 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4037 Přerov – Vyškov na MoravěChvalkovice na Hané10:39/10:43 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4112 Uherské Hradiště – Brno hl.n.Nemotice10:41/10:41 (odj.)včas
Os 4115 Brno hl.n. – Uherské HradištěŠlapanice10:33/10:33 (odj.)včas
Os 4208 Přerov – BřeclavStaré Město u U.H.10:33/10:41 (odj.)8 min. zpoždění
Os 4209 Břeclav – PřerovHrušky zastávka10:41/10:44 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4258 Hodonín – BřeclavBřeclav10:26/10:39 (příj.)13 min. zpoždění
Os 4308 Bylnice – Staré Město u Uh.Hrad.Bojkovice město10:44/10:44 (odj.)včas
Os 4309 Staré Město u Uh.Hrad. – BylnicePopovice u U.H.10:41/10:44 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4407 Bohutice – Brno hl.n.Radostice10:41/10:41 (odj.)včas
Os 4424 Brno hl.n. – BohuticeMoravský Krumlov10:40/10:41 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4444 Moravské Bránice – IvančiceIvančice10:41/10:40 (příj.)včas
Os 4508 Břeclav – ZnojmoHodonice10:42/10:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4615 Tišnov – BřeclavKuřim10:42/10:42 (odj.)včas
Os 4620 Břeclav – TišnovPopovice u Rajhradu10:38/10:44 (odj.)6 min. zpoždění
Os 4712 Brno hl.n. – Březová n.SvitavouDoubravice n.Svit.10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4717 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.Babice nad Svitavou10:42/10:45 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4808 Brno hl.n. – TřebíčKralice nad Oslavou10:37/10:38 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4809 Jihlava – Brno hl.n.Třebíč10:39/10:38 (odj.)včas
Os 4828 Brno hl.n. – Náměšť n.OslavouBrno hl.n.10:39/10:40 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4833 Náměšť n.Oslavou – Brno hl.n.Zastávka u Brna10:41/10:42 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4905 Žďár n.Sázavou – VranoviceHrušovany u Brna10:36/10:39 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4907 Žďár n.Sázavou – VranoviceŽďár nad Sázavou10:34/10:39 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4908 Vranovice – Žďár n.SázavouŘikonín10:39/10:42 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4928 Vranovice – TišnovBrno-Královo Pole10:36/10:37 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4937 Tišnov – VranoviceBrno-Horní Heršpice10:44/10:45 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: pátek 9.12., 10:46
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5005 Kolín – Česká TřebováPardubice hl.n.10:44/10:44 (odj.)včas
Os 5125 Náchod – Doudleby n.OrlicíČastolovice10:43/10:42 (odj.)včas
Os 5202 Týniště n.Orlicí – Chlumec n.CidlinouTřebechovice p.Oreb.10:42/10:42 (odj.)včas
Os 5223 Chlumec n.Cidlinou – Hradec Králové hl.n.Chlumec nad Cidlinou10:42/10:52 (příj.)10 min. zpoždění
Os 5305 Pardubice hl.n. – Havlíčkův BrodŽďárec u Skutče10:41/10:41 (odj.)včas
Os 5308 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.Chotěboř10:31/10:33 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5364 Chrudim – Pardubice hl.n.Medlešice10:45/10:45 (příj.)včas
Os 5367 Pardubice hl.n. – SlatiňanyMedlešice10:46/10:46 (příj.)včas
Os 5407 Liberec – TurnovJeřmanice10:41/10:43 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5408 Stará Paka – LiberecTurnov10:40/10:40 (odj.)včas
Os 5444 Rumburk – Děčín hl.n.Sebnitz (Sachs)10:15/10:15 (příj.)včas
Os 5445 Děčín hl.n. – RumburkDěčín hl.n.10:40/10:45 (příj.)5 min. zpoždění
Os 5468 Jaroměř – Stará PakaJaroměř10:23/10:38 (odj.)15 min. zpoždění
Os 5471 Stará Paka – JaroměřStará Paka10:33/10:48 (příj.)15 min. zpoždění
Os 5506 Hradec Králové hl.n. – TurnovHořice v Podkrkonoší10:43/10:43 (odj.)včas
Os 5507 Turnov – Hradec Králové hl.n.Butoves10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5605 Hradec Králové hl.n. – ChoceňBorohrádek10:41/10:41 (odj.)včas
Os 5709 Městec Králové – Stará PakaNový Bydžov10:41/10:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5710 Stará Paka – Chlumec n.CidlinouNová Paka10:35/10:36 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5739 Vrchlabí – Trutnov hl.n.Trutnov hl.n.10:38/10:38 (příj.)včas
Os 5816 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.Zeleneč10:41/10:43 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5818 Kolín – Praha Masarykovo n.Poděbrady10:46/10:45 (příj.)včas
Os 5819 Praha Masarykovo n. – KolínKostomlaty nad Labem10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5905 Kolín – Havlíčkův BrodČáslav10:29/10:30 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6007 Nový Bor – Mladá Boleslav hl.n.Doksy10:38/10:43 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6024 Česká Lípa hl.n. – SvorČeská Lípa hl.n.10:35/10:35 (odj.)včas
Os 6041 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.Nymburk hl.n.10:43/10:42 (příj.)včas
Os 6103 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Úštěk10:44/10:44 (odj.)včas
Os 6104 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyČížkovice10:09/10:09 (odj.)včas
Os 6105 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Louny10:37/10:37 (odj.)včas
Os 6106 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyČeská Lípa hl.n.10:33/10:33 (odj.)včas
Os 6151 Lovosice – Litoměřice horní n.Žalhostice10:42/10:42 (odj.)včas
Os 6234 Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n.Stéblová10:42/10:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6270 Hradec Králové hl.n. – JaroměřLochenice10:42/10:45 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6360 Liberec – Jindřichovice p.SmrkemMníšek u Liberce10:45/10:45 (odj.)včas
Os 6361 Jindřichovice p.Smrkem – LiberecFrýdlant v Č.předm.10:39/10:43 (odj.)4 min. zpoždění
Os 6408 Lysá n.Labem – Ústí n.L. západVšetaty10:40/10:41 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6409 Ústí n.L. západ – Lysá n.LabemPolepy10:39/10:42 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6604 Liberec – Děčín hl.n.Žandov10:42/10:45 (příj.)3 min. zpoždění
Os 6605 Děčín hl.n. – LiberecKřižany10:40/10:40 (příj.)včas
Os 6607 Děčín hl.n. – LiberecDěčín východ10:45/10:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6654 Děčín hl.n. – RumburkMarkvartice10:38/10:39 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6657 Rumburk – Děčín hl.n.Chřibská10:35/10:37 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6705 Most – RakovníkChrášťany10:38/10:39 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6706 Rakovník – Osek městoBečov u Mostu10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6783 Most – Louny městoLouny město10:42/10:42 (příj.)včas
Os 6803 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Děčín hl.n.10:24/10:45 (příj.)21 min. zpoždění
Os 6804 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovBílina10:41/10:44 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6805 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Chomutov město10:42/10:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6824 Děčín hl.n. – MostDěčín hl.n.10:30/10:22 (odj.)8 min. náskok
Os 6829 Most – Děčín hl.n.Chabařovice10:44/10:44 (odj.)včas
Os 6907 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.Hrobce10:43/10:44 (příj.)1 min. zpoždění
Os 6910 Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.Cítov10:44/10:46 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6946 Roudnice n.Labem – Ústí n.L. hl.n.Dolní Zálezly10:45/10:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7007 Mariánské Lázně – MostValy u Mar.Lázní10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7052 Most – Klášterec n.OhříDubina odbočka10:36/10:37 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7055 Karlovy Vary – MostVojkovice nad Ohří10:43/10:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7145 Ústí n.Orlicí – Mlýnický DvůrDolní Lipka10:45/10:45 (odj.)včas
Os 7165 Ústí n.Orlicí – Jablonné n.OrlicíLanšperk10:38/10:43 (odj.)5 min. zpoždění
Os 7202 Domažlice – Planá u Mar.LázníTachov10:33/10:33 (odj.)včas
Os 7204 Domažlice – Planá u Mar.LázníPoběžovice10:46/10:46 (příj.)včas
Os 7237 Bělá n.Radbuzou – DomažlicePoběžovice10:44/10:44 (příj.)včas
Os 7277 Kozolupy – BloviceStarý Plzenec10:41/10:41 (odj.)včas
Os 7411 Domažlice – Plzeň hl.n.Plzeň-Skvrňany10:42/10:41 (odj.)včas
Os 7514 Plzeň hl.n. – KlatovyPřeštice10:43/10:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7547 Železná Ruda-Alžbětín – KlatovyŽel.Ruda-Alžbětín10:45/10:45 (odj.)včas
Os 7613 Žihle – Plzeň hl.n.Mladotice10:44/10:45 (příj.)1 min. zpoždění
Os 7640 Plzeň hl.n. – MladoticeHorní Bříza10:42/10:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7719 Beroun – RakovníkRoztoky u Křivoklátu10:31/10:37 (odj.)6 min. zpoždění
Os 7720 Rakovník – BerounHýskov10:37/10:44 (odj.)7 min. zpoždění
Os 7805 Plzeň hl.n. – BerounRokycany10:41/10:41 (odj.)včas
Os 7812 Beroun – Plzeň hl.n.Praskolesy10:42/10:42 (odj.)včas
Os 7904 Beroun – ProtivínDolní Ostrovec10:44/10:44 (odj.)včas
Os 7905 Protivín – BerounZdice10:45/10:44 (odj.)včas
Os 7907 Protivín – BerounProtivín10:35 (odj.)---
Os 8005 Strakonice – České BudějoviceRažice10:37/10:36 (příj.)včas
Os 8006 České Budějovice – StrakoniceHluboká nad Vltavou10:38/10:41 (odj.)3 min. zpoždění
Os 8103 České Budějovice – Nové ÚdolíNové Údolí10:41/10:39 (příj.)včas
Os 8105 České Budějovice – Černý KřížVrábče10:38/10:42 (odj.)4 min. zpoždění
Os 8106 Černý Kříž – České BudějoviceKájov10:42/10:42 (odj.)včas
Os 8268 Tábor – Benešov u PrahyStřezimíř10:31/10:44 (odj.)13 min. zpoždění
Os 8271 Benešov u Prahy – TáborVotice10:41/10:44 (odj.)3 min. zpoždění
Os 8314 Veselí n.Lužnicí – Počátky-ŽirovniceKamenný Malíkov výh.10:38/10:39 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8349 Jihlava – Počátky-ŽirovniceJihlávka10:46/10:46 (odj.)včas
Os 8354 Horní Cerekev – Havlíčkův BrodKostelec u Jihlavy10:45/10:45 (odj.)včas
Os 8512 Mladá Boleslav hl.n. – Mladá Boleslav městoMladá Boleslav hl.n.10:40/10:40 (odj.)včas
Os 8569 Stará Paka – Lomnice n.PopelkouStará Paka10:33/10:48 (příj.)15 min. zpoždění
Os 8602 Český Brod – Praha Masarykovo n.Tuklaty10:40/10:43 (odj.)3 min. zpoždění
Os 8607 Praha Masarykovo n. – Český BrodPraha-Libeň10:45/10:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8707 Veselí n.Lužnicí – České VeleniceNová Ves nad Lužnicí10:42/10:42 (odj.)včas
Os 8754 Žďár n.Sázavou – Havlíčkův BrodHamry nad Sázavou10:44/10:45 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8826 Praha hl.n. – BerounPraha-Radotín10:33/10:34 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8827 Řevnice – Praha hl.n.Černošice10:44/10:46 (odj.)2 min. zpoždění
Os 8903 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.Ždírec u Plzně10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8910 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.Horažďovice předm.10:43/10:43 (odj.)včas
Os 9005 Praha hl.n. – ČerčanyTýnec nad Sázavou10:34/10:34 (odj.)včas
Os 9200 Světlá n.Sázavou – ČerčanyHvězdonice10:42/10:42 (odj.)včas
Os 9202 Havlíčkův Brod – ČerčanyLedeč nad Sázavou10:39/10:41 (příj.)2 min. zpoždění
Os 9205 Zruč n.Sázavou z. – Světlá n.SázavouVlastějovice10:24/10:32 (odj.)8 min. zpoždění
Os 9207 Čerčany – Světlá n.SázavouKácov10:39/10:39 (odj.)včas
Os 9321 Praha Masarykovo n. – KolínČeský Brod10:45/10:45 (odj.)včas
Os 9322 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.10:43/10:38 (příj.)5 min. náskok
Os 9324 Kolín – Praha Masarykovo n.Velim10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9328 Česká Třebová – Praha Masarykovo n.Choceň10:32/10:32 (příj.)včas
Os 9411 Praha Masarykovo n. – MiloviceZeleneč10:45/10:46 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9506 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.Všetaty10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9509 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-VršoviceMladá Boleslav hl.n.10:37/10:38 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9524 Praha-Vršovice – VšetatyNeratovice9:32/9:32 (odj.)včas
Os 9526 Praha-Vršovice – MělníkPraha hl.n.10:46/10:46 (příj.)včas
Os 9527 Všetaty – Praha-VršoviceMěšice u Prahy10:42/10:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9634 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouPraha-Holešovice z.10:45/10:46 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9635 Kralupy n.Vltavou – Praha Masarykovo n.Kralupy nad Vltavou10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9751 Louny – SlanýChlumčany u Loun10:41/10:41 (odj.)včas
Os 9812 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouKladno-Dubí10:41/10:43 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9814 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouPraha-Dejvice10:43/10:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9859 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.Unhošť10:39/10:40 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: pátek 9.12., 10:44
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 12119 Roztoky u Prahy – Praha-LibeňPraha-Libeň10:39/10:40 (příj.)1 min. zpoždění
Os 12314 Vraňany – StraškovVraňany10:44/10:44 (odj.)včas
Os 12716 Lanškroun – Česká TřebováRudoltice v Čechách10:34/10:44 (příj.)10 min. zpoždění
Os 12814 Cieszyn – Frýdek-MístekČeský Těšín10:39/10:42 (odj.)3 min. zpoždění
Os 12815 Frýdek-Místek – Český TěšínFrýdek-Místek10:33/10:37 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13213 Valašské Meziříčí – Rožnov p.RadhoštěmValašské Meziříčí10:42/10:42 (odj.)včas
Os 13261 Vsetín – Velké KarloviceVelké Karlovice10:39/10:39 (příj.)včas
Os 13262 Velké Karlovice – VsetínVsetín10:44/10:44 (příj.)včas
Os 13307 Budišov n.Budišovkou – Suchdol n.OdrouOdry10:32/10:32 (odj.)včas
Os 13361 Nový Jičín město – Suchdol n.OdrouŠenov u N.Jičína10:43/10:44 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13412 Hlučín – Opava východDolní Benešov10:40/10:40 (odj.)včas
Os 13415 Opava východ – HlučínOpava východ10:42/10:42 (odj.)včas
Os 13462 Chuchelná – Kravaře ve SlezskuBolatice10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13613 Javorník ve Slezsku – Lipová LázněVápenná10:43/10:43 (odj.)včas
Os 13662 Hanušovice – Staré Město p.SněžníkemHanušovice10:05/10:20 (odj.)15 min. zpoždění
Os 13723 Olomouc hl.n. – UničovHlušovice10:43/10:44 (příj.)1 min. zpoždění
Os 13848 Litovel předm. – ČervenkaČervenka10:45/10:44 (příj.)včas
Os 14017 Olomouc hl.n. – DrahanoviceOlomouc město10:40/10:42 (odj.)2 min. zpoždění
Os 14218 Vizovice – OtrokoviceVizovice10:40/10:41 (odj.)1 min. zpoždění
Os 14255 Otrokovice – Zlín středOtrokovice10:38/10:38 (odj.)včas
Os 14310 Luhačovice – Újezdec u LuhačovicLuhačovice10:42/10:42 (odj.)včas
Os 14506 Čejč – ZaječíKobylí na Moravě10:29/10:29 (odj.)včas
Os 14906 Tišnov – Žďár n.SázavouRovné-Divišov10:44/10:44 (odj.)včas
Os 14911 Žďár n.Sázavou – TišnovŽďár nad Sázavou10:39/10:39 (odj.)včas
Os 15013 Vysoké Mýto m. – ChoceňVlak nenalezen
Os 15014 Choceň – LitomyšlChoceň10:39/10:44 (příj.)5 min. zpoždění
Os 15328 Svitavy – Pustá KamenicePolička10:31/10:31 (odj.)včas
Os 15505 Jablonec n.Jizerou – Martinice v KrkonošíchHrabačov10:42/10:42 (odj.)včas
Os 15604 Městec Králové – Nymburk hl.n.Veleliby10:43/10:43 (odj.)včas
Os 15810 Jičín – Nymburk hl.n.Jičín10:37/10:37 (odj.)včas
Os 15811 Nymburk hl.n. – JičínKamensko odbočka10:45/10:44 (odj.)včas
Os 15864 Nymburk hl.n. – PoříčanySadská10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 15960 Havlíčkův Brod – HumpolecSlavníč10:44/10:44 (odj.)včas
Os 16108 Radejčín – Teplice v ČecháchRadejčín10:29/10:30 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16109 Teplice v Čechách – RadejčínŘetenice10:37/10:41 (odj.)4 min. zpoždění
Os 16312 Bílý Potok p.Smrkem – RaspenavaLužec pod Smrkem10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16508 Ústí n.L. hl.n. – BílinaStadice10:43/10:43 (odj.)včas
Os 16509 Bílina – Ústí n.L. hl.n.Světec10:42/10:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16706 Rakovník – Bečov n.TeplouRakovník západ10:38/10:38 (odj.)včas
Os 16937 Litvínov – Teplice v ČecháchTeplice v Čechách10:40/10:43 (příj.)3 min. zpoždění
Os 17106 Karlovy Vary dolní n. – JohanngeorgenstadtPernink10:46/10:46 (odj.)včas
Os 17107 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n.Karlovy Vary10:43/10:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17507 Klatovy – Horažďovice předm.Horažďovice předm.10:40/10:39 (příj.)včas
Os 17508 Horažďovice předm. – KlatovyKlatovy10:37/10:36 (příj.)včas
Os 17544 Klatovy – DomažliceJanovice nad Úhlavou10:32/10:32 (odj.)včas
Os 17707 Čistá – RakovníkZavidov10:37/10:37 (odj.)včas
Os 17906 Březnice – StrakoniceRadomyšl zastávka10:33/10:34 (odj.)1 min. zpoždění
Os 18004 Číčenice – Nové ÚdolíRohanov10:40/10:41 (odj.)1 min. zpoždění
Os 18007 Nové Údolí – ČíčeniceVolary10:37/10:37 (příj.)včas
Os 18062 Číčenice – VodňanyVodňany10:35/10:40 (příj.)5 min. zpoždění
Os 18109 Volary – StrakoniceStrunkovice n.Vol.10:35/10:35 (odj.)včas
Os 18406 Horní Cerekev – TáborHorní Cerekev10:40/10:40 (odj.)včas
Os 18551 Mladá Boleslav město – Mladá Boleslav hl.n.Mladá Boleslav město9:36/9:36 (odj.)včas
Os 18855 Lipno n.Vltavou – RybníkRožmberk nad Vltavou10:39/10:39 (odj.)včas
Os 19111 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovLhota Veselka10:41/10:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19112 Trhový Štěpánov – Benešov u PrahyTrhový Štěpánov10:36/10:36 (odj.)včas
Os 19313 Kouřim – PečkyPečky10:42/10:43 (příj.)1 min. zpoždění
Os 19412 Čelákovice – Brandýs n.LabemČelákovice10:36/10:36 (odj.)včas
Os 19611 Račiněves – Roudnice n.LabemStraškov10:35/10:35 (odj.)včas
Os 19709 Rakovník – KladnoNové Strašecí10:35/10:35 (odj.)včas
Os 19864 Kladno – Kladno-OstrovecKladno9:45/9:45 (odj.)včas
Os 19949 Nučice – Praha-SmíchovPraha-Řeporyje10:42/10:42 (odj.)včas
Os 19954 Praha-Smíchov – NučiceNučice10:38/10:38 (příj.)včas
Os 20606 Osoblaha – Třemešná ve Sl. ú.r.Třemešná ve Sl.úz.r.10:37/10:37 (příj.)včas
Os 20875 Hof Hbf – MarktredwitzCheb st.hr.10:37/10:37 (příj.)včas
Os 23109 Veřovice – StudénkaSedlnice kol. 1-610:44/10:43 (odj.)včas
Os 23212 Vlárský průsmyk – Horní LidečHorní Lideč10:41/10:41 (příj.)včas
Os 23315 Bílovec – StudénkaVelké Albrechtice10:43/10:43 (odj.)včas
Os 23361 Fulnek – Suchdol n.OdrouFulnek10:42/10:42 (odj.)včas
Os 23462 Opava východ – Hradec n.MoravicíOpava východ10:40/10:40 (odj.)včas
Os 24121 Bzenec – Moravský PísekMoravský Písek10:42/10:41 (příj.)včas
Os 24708 Prostějov hl.n. – DzbelPtení10:31/10:39 (odj.)8 min. zpoždění
Os 24749 Česká Třebová – Moravská TřebováTřebovice v Čechách10:37/10:36 (odj.)včas
Os 24806 Znojmo – OkříškyOkříšky10:39/10:38 (příj.)včas
Os 24807 Okříšky – ZnojmoOlbramkostel10:34/10:34 (odj.)včas
Os 24952 Velké Meziříčí z. – KřižanovMartinice u Vel.Mez.10:40/10:41 (odj.)1 min. zpoždění
Os 25013 Přelouč – Heřmanův MěstecJeníkovice10:26/10:43 (odj.)17 min. zpoždění
Os 25046 Chrudim – MoravanyHrochův Týnec10:43/10:43 (příj.)včas
Os 25623 Lysá n.Labem – MiloviceMilovice10:42/10:43 (příj.)1 min. zpoždění
Os 25709 Vrchlabí – Kunčice n.LabemKunčice nad Labem10:44/10:44 (příj.)včas
Os 25912 Praha-Sm. Na Knížecí – Rudná u PrahyPraha-Smíchov sp.n.10:41/10:41 (odj.)včas
Os 26271 Tanvald – Železný BrodPlavy10:34/10:37 (odj.)3 min. zpoždění
Os 26323 Josefův Důl – SmržovkaSmržovka10:40/10:42 (příj.)2 min. zpoždění
Os 27125 Loket – ChodovLoket10:38/10:38 (odj.)včas
Os 27206 Cheb – Luby u ChebuLuby u Chebu10:39/10:39 (příj.)včas
Os 27822 Rokycany – PříkosiceHrádek u Rokycan10:42/10:42 (odj.)včas
Os 28309 Kostelec u Jihlavy – TelčHodice10:35/10:39 (odj.)4 min. zpoždění
Os 28311 Havlíčkův Brod – SlavoniceJihlava10:35/10:39 (příj.)4 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.