Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění vlaků Sp a Os

Na stránce jsou tři tabulky: 1600–4999, 5000–9999 a 10000–29999.
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: čtvrtek 25.8., 16:53
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Sp 1612 Český Těšín – Opava východOstrava střed16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1615 Opava východ – Český TěšínOstrava-Mar.Hory16:44/16:48 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1650 Praha Masarykovo n. – LounyKralupy nad Vltavou16:51/16:52 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1679 Jirkov – Lužná u RakovníkaŽatec16:43/16:43 (odj.)včas
Sp 1694 Ústí n.L. hl.n. – ChebDasnice16:46/16:48 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1696 Ústí n.L. hl.n. – ChomutovChomutov město16:46/16:52 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1711 Zábřeh na Moravě – JeseníkOstružná16:35/16:45 (odj.)10 min. zpoždění
Sp 1717 Hranice na Moravě – Horní LidečVsetín16:41/16:47 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1731HruškoviceBrno hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Bzenec16:49/16:49 (odj.)včas
Sp 1732ŽuráňStaré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.Kunovice zastávka16:45/16:51 (odj.)6 min. zpoždění
Sp 1758 Starkoč – BroumovMeziměstí16:44/16:48 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1760 Starkoč – BroumovStarkoč16:42/16:53 (příj.)11 min. zpoždění
Sp 1763 Broumov – StarkočPolice nad Metují16:44/16:49 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1793 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.Česká Skalice16:32/16:45 (odj.)13 min. zpoždění
Sp 1810 Trutnov hl.n. – KolínChoťovice16:46/16:51 (odj.)5 min. zpoždění
Sp 1811 Kolín – Trutnov hl.n.Roztoky u Jilemnice16:48/16:48 (odj.)včas
Sp 1812 Trutnov hl.n. – KolínKunčice nad Labem16:48/16:48 (odj.)včas
Sp 1813 Kolín – Trutnov hl.n.Velký Osek16:52/16:52 (odj.)včas
Sp 1850 Pardubice hl.n. – JaroměřČernožice16:53/16:53 (příj.)včas
Sp 1867 Hradec Králové hl.n. – ChoceňBorohrádek16:38/16:52 (příj.)14 min. zpoždění
Sp 1875 Hronov – ChoceňOpočno p.Orlic.hor.16:46/16:47 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1888 Praha Masarykovo n. – Kladno-OstrovecKladno16:43/16:51 (odj.)8 min. zpoždění
Sp 1890 Praha Masarykovo n. – RakovníkHostivice16:48/16:51 (příj.)3 min. zpoždění
Sp 1901RokytkaPraha Masarykovo n. – KolínPečky16:49/16:51 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1922 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.Miroslav16:36/16:36 (odj.)včas
Sp 1924 Brno hl.n. – Moravský KrumlovRadostice16:49/16:51 (odj.)2 min. zpoždění
Sp 1930 České Budějovice – Počátky-ŽirovnicePočátky-Žirovnice16:50/16:52 (příj.)2 min. zpoždění
Sp 1942 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.Praha-Čakovice16:48/16:46 (příj.)včas
Sp 1956 Letohrad – Hradec Králové hl.n.Týniště nad Orlicí16:31/16:45 (odj.)14 min. zpoždění
Sp 1957 Hradec Králové hl.n. – LetohradŽamberk16:22/16:48 (odj.)26 min. zpoždění
Sp 1964 Plzeň hl.n. – Železná Ruda-AlžbětínHamry-Hojsova Stráž16:45/16:49 (odj.)4 min. zpoždění
Sp 1965 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.Plzeň-Valcha16:47/16:46 (odj.)včas
Sp 1974SloupečníkBrno hl.n. – Česká TřebováBřezová n.Sv.-Dlouhá16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Sp 1988 Plzeň hl.n. – ChebSalajna16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Sp 1989 Cheb – Plzeň hl.n.Plešnice16:45/16:52 (odj.)7 min. zpoždění
Os 2012 Dobříš – Praha hl.n.Praha-Braník16:49/16:51 (odj.)2 min. zpoždění
Os 2014 Dobříš – Praha hl.n.Dobříš16:44/16:44 (odj.)včas
Os 2015 Praha hl.n. – MokrovratyPraha-Zbraslav16:51/16:52 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2114 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceČeské Velenice16:50/16:49 (příj.)včas
Os 2120 Wien Franz-Josefs-Bf – České VeleniceVlak nenalezen
Os 2165 České Budějovice – České VeleniceBorovany16:28/16:40 (příj.)12 min. zpoždění
Os 2246 Payerbach-Reichenau – ZnojmoWien Matzl. Platz16:48/16:52 (odj.)4 min. zpoždění
Os 2342 Payerbach-Reichenau – BřeclavBernhardsthal16:52/16:52 (příj.)včas
Os 2350 Wiener Neustadt – BřeclavLeobersdorf16:51/16:50 (příj.)včas
Os 2428 Zruč n.Sázavou – Kutná Hora hl.n.Kutná Hora hl.n.16:52/16:51 (příj.)včas
Os 2546 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Praha hl.n.16:52/16:49 (příj.)3 min. náskok
Os 2548 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Světice16:51/16:51 (příj.)včas
Os 2549 Praha hl.n. – Benešov u PrahyMirošovice u Prahy16:50/16:50 (odj.)včas
Os 2550 Benešov u Prahy – Praha hl.n.Benešov u Prahy16:49/16:49 (odj.)včas
Os 2551 Praha hl.n. – Benešov u PrahyPraha-Hostivař16:52/16:52 (odj.)včas
Os 2625 Liberec – HarrachovKořenov16:46/16:47 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2627 Liberec – TanvaldTanvald zastávka16:51/16:52 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2628 Tanvald – LiberecLiberec16:48/16:47 (příj.)včas
Os 2630 Harrachov – LiberecJablonec n.N.zast.16:51/16:52 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2665 Liberec – Szkl. Poręba GórnaJablonec n.N.dol.n.16:51/16:52 (příj.)1 min. zpoždění
Os 2716 Velká n.Veličkou – HodonínHodonín16:47/16:49 (příj.)2 min. zpoždění
Os 2743 Hodonín – Veselí n.MoravouVeselí nad Moravou16:48/16:48 (příj.)včas
Os 2754 Javorník n.Veličkou zast. – Veselí n.MoravouVelká nad Veličkou16:39/16:39 (odj.)včas
Os 2881 Ostrava-Svinov – Ostrava-KunčiceOdra odbočka16:48/16:48 (odj.)včas
Os 2944 Mosty u Jablunkova – Ostrava hl.n.Louky nad Olší16:46/16:47 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2945 Ostrava hl.n. – Mosty u JablunkovaBocanovice (Bcnw.)16:50/16:51 (odj.)1 min. zpoždění
Os 2947 Ostrava hl.n. – Mosty u JablunkovaBohumín16:43/16:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3060 Ostrava hl.n. – Mošnov, ostrava AirportOstrava hl.n.16:50/16:50 (odj.)včas
Os 3107 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.Pržno16:50/16:50 (odj.)včas
Os 3110 Ostrava hl.n. – Valašské MeziříčíPaskov16:46/16:46 (odj.)včas
Os 3140 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm městoFrýdlant n.Ostravicí16:47/16:47 (odj.)včas
Os 3143 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.Vratimov16:49/16:51 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3210 Horní Lideč – PřerovHranice na Moravě m.16:51/16:51 (odj.)včas
Os 3212 Střelná – PřerovHorní Lideč16:43/16:44 (příj.)1 min. zpoždění
Os 3233 Přerov – VsetínLipník nad Bečvou16:43/16:49 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3270 Púchov – Horní LidečLúky p.Makytou16:41/16:41 (odj.)včas
Os 3319 Hranice na Moravě – Suchdol n.OdrouHranice na Moravě16:37/16:49 (odj.)12 min. zpoždění
Os 3344 Ostrava hl.n. – StudénkaJistebník16:52/16:52 (odj.)včas
Os 3423 Opava východ – Český TěšínHavířov-Suchá16:53/16:52 (odj.)včas
Os 3425 Opava východ – Český TěšínMokré Lazce16:52/16:52 (příj.)včas
Os 3426 Český Těšín – Opava východDěhylov16:50/16:51 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3428 Český Těšín – Opava východČeský Těšín16:47/16:47 (odj.)včas
Os 3523 Rýmařov – Opava východValšov16:52/16:52 (odj.)včas
Os 3524 Opava východ – RýmařovMilotice nad Opavou16:44/16:44 (odj.)včas
Os 3559 Olomouc hl.n. – Hrubá VodaVelká Bystřice16:42/16:46 (příj.)4 min. zpoždění
Os 3560 Hrubá Voda – Olomouc hl.n.Hrubá Voda16:51/16:51 (odj.)včas
Os 3583 Jindřichov ve Slezsku – KrnovMěsto Albrechtice16:46/16:46 (odj.)včas
Os 3612 Jeseník – ŠumperkHanušovice16:45/16:45 (příj.)včas
Os 3613 Šumperk – JeseníkBludov16:21/16:40 (odj.)19 min. zpoždění
Os 3638 Šumperk – Olomouc hl.n.Šumperk16:30/16:36 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3639 Olomouc hl.n. – ŠumperkLibina16:50/16:50 (příj.)včas
Os 3662 Hanušovice – ŠumperkHanušovice16:20/16:12 (odj.)8 min. náskok
Os 3728 Nezamyslice – ŠumperkŠumperk16:26/16:49 (příj.)23 min. zpoždění
Os 3731 Šumperk – NezamysliceVrbátky16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3732 Nezamyslice – ŠumperkOlomouc hl.n.16:34/16:35 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3733 Šumperk – Olomouc hl.n.Zábřeh na Moravě16:48/16:53 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3734 Nezamyslice – ŠumperkNezamyslice16:40/16:46 (odj.)6 min. zpoždění
Os 3776 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováTřebovice v Čechách9:59/10:04 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3778 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováTřebovice v Čechách11:59/12:00 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3780 Zábřeh na Moravě – Česká TřebováTřebovice v Čechách13:59/14:11 (odj.)12 min. zpoždění
Os 3783 Česká Třebová – Zábřeh na MoravěTřebovice v Čechách16:31/16:47 (odj.)16 min. zpoždění
Os 3831 Olomouc hl.n. – NezamysliceDluhonice výhybna16:47/16:52 (odj.)5 min. zpoždění
Os 3832 Nezamyslice – Olomouc hl.n.Chropyně16:40/16:49 (příj.)9 min. zpoždění
Os 3914 Rožnov p.Radhoštěm – KojetínBezměrov16:48/16:50 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3916 Valašské Meziříčí – HulínOsíčko16:48/16:50 (odj.)2 min. zpoždění
Os 3919 Kojetín – Valašské MeziříčíOsíčko16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 3921 Kojetín – Valašské MeziříčíKroměříž16:48/16:48 (odj.)včas
Os 3944 Holešov – KroměřížTřebětice16:51/16:51 (odj.)včas
Os 4085 Nezamyslice – Vyškov na MoravěChvalkovice na Hané16:45/16:50 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4118 Uherské Hradiště – Brno hl.n.Nesovice16:51/16:52 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4121 Brno hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Blažovice16:41/16:43 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4149 Brno hl.n. – NemoticeNesovice16:44/16:44 (odj.)včas
Os 4151 Brno hl.n. – KyjovBrno-Židenice16:48/16:51 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4152 Nemotice – Brno-ŽideniceKřenovice dol.nádr.16:48/16:48 (odj.)včas
Os 4168 Veselí n.Moravou – KyjovKyjov16:52/16:52 (příj.)včas
Os 4217 Břeclav – PřerovTlumačov16:51/16:52 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4218 Přerov – BřeclavMoravský Písek16:46/16:52 (odj.)6 min. zpoždění
Os 4219 Břeclav – PřerovHodonín16:52/16:52 (příj.)včas
Os 4232 Přerov – Staré Město u Uh.Hrad.Horní Moštěnice16:48/16:52 (odj.)4 min. zpoždění
Os 4262 Hodonín – BřeclavBřeclav16:54/16:53 (příj.)včas
Sp 4286KamzíkTrnava – BřeclavDevínska N.Ves16:45/16:45 (odj.)včas
Os 4314 Bylnice – Staré Město u Uh.Hrad.Bojkovice16:36/16:41 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4315 Staré Město u Uh.Hrad. – BylniceHavřice16:50/16:53 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4341 Uherské Hradiště – Pitín zast.Pitín zastávka16:43/16:48 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4342 Bojkovice město – Staré Město u Uh.Hrad.Staré Město u U.H.16:48/16:53 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4413 Bohutice – Brno hl.n.Troubsko16:50/16:52 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4464 Moravské Bránice – BohuticeBohutice16:49/16:52 (příj.)3 min. zpoždění
Os 4518 Břeclav – ZnojmoHodonice16:42/16:45 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4520 Břeclav – ZnojmoValtice16:46/16:46 (odj.)včas
Os 4525 Znojmo – BřeclavNovosedly16:41/16:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4582 Skalice n.Svitavou – Velké OpatoviceŠebetov16:46/16:47 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4602 Břeclav – Žďár n.SázavouBrno hl.n.14:49/14:57 (příj.)8 min. zpoždění
Os 4604 Vranovice – KřižanovBrno-Horní Heršpice16:45/16:50 (odj.)5 min. zpoždění
Os 4605 Žďár n.Sázavou – VranoviceVlak nenalezen
Os 4624 Břeclav – TišnovBrno hl.n.16:19/16:28 (příj.)9 min. zpoždění
Os 4626 Břeclav – TišnovVranovice16:50/16:50 (odj.)včas
Os 4627 Tišnov – BřeclavPopovice u Rajhradu16:51/16:52 (příj.)1 min. zpoždění
Os 4724 Sokolnice-Telnice – Březová n.SvitavouDoubravice n.Svit.16:43/16:50 (odj.)7 min. zpoždění
Os 4726 Sokolnice-Telnice – LetoviceSokolnice-Telnice16:35 (odj.)---
Os 4727 Letovice – Křenovice horní n.Brno hl.n.15:59/15:59 (příj.)včas
Os 4729 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.Brno-Maloměřice st.616:50/16:52 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4749 Skalice n.Svitavou – Sokolnice-TelniceBrno hl.n.15:32/15:37 (příj.)5 min. zpoždění
Os 4751 Skalice n.Svitavou – Sokolnice-TelniceBrno hl.n.16:32/16:39 (příj.)7 min. zpoždění
Os 4752 Křenovice horní n. – Skalice n.SvitavouAdamov zastávka16:49/16:53 (příj.)4 min. zpoždění
Os 4753 Skalice n.Svitavou – Sokolnice-TelniceSkalice nad Svitavou16:43/16:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4761 Choceň – LetoviceSemanín16:47/16:50 (odj.)3 min. zpoždění
Os 4815 Třebíč – Brno hl.n.Třebíč16:39/16:38 (odj.)včas
Os 4816 Brno hl.n. – JihlavaNáměšť nad Oslavou16:44/16:51 (příj.)7 min. zpoždění
Os 4834 Brno hl.n. – OkříškyOkříšky16:29/16:46 (příj.)17 min. zpoždění
Os 4839 Zastávka u Brna – Brno hl.n.Brno hl.n.16:49/16:48 (příj.)včas
Os 4840 Brno hl.n. – Náměšť n.OslavouBrno-Horní Heršpice16:44/16:45 (odj.)1 min. zpoždění
Os 4841 Náměšť n.Oslavou – Brno hl.n.Zastávka u Brna16:42/16:49 (odj.)7 min. zpoždění
Os 4883 Havlíčkův Brod – TřebíčOkříšky16:47/16:49 (odj.)2 min. zpoždění
Os 4911 Žďár n.Sázavou – VranoviceVranovice16:44/16:48 (příj.)4 min. zpoždění
Os 4913 Žďár n.Sázavou – VranoviceVlak nenalezen
Os 4914 Vranovice – Žďár n.SázavouBrno hl.n.15:49/15:49 (příj.)včas
Os 4938 Šakvice – TišnovBrno hl.n.15:19/15:21 (příj.)2 min. zpoždění

Aktualizace: čtvrtek 25.8., 16:50
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 5011 Kolín – Česká TřebováPardubice-Pardubičky16:47/16:50 (odj.)3 min. zpoždění
Os 5013 Kolín – Česká TřebováZáboří nad Labem16:47/16:49 (odj.)2 min. zpoždění
Os 5019 Pardubice hl.n. – LichkovÚstí nad Orlicí16:43/16:49 (odj.)6 min. zpoždění
Os 5026 Česká Třebová – KolínDobříkov u Chocně16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5133 Hronov – Doudleby n.OrlicíTýniště nad Orlicí16:32/16:47 (odj.)15 min. zpoždění
Os 5136 Týniště n.Orlicí – NáchodTýniště nad Orlicí16:42/16:47 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5138 Letohrad – NáchodŽamberk16:41/16:42 (příj.)1 min. zpoždění
Os 5206 Týniště n.Orlicí – Chlumec n.CidlinouHradec Králové hl.n.16:35/17:00 (příj.)25 min. zpoždění
Os 5311 Pardubice hl.n. – Havlíčkův BrodMedlešice16:43/16:48 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5314 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.Ždírec nad Doubravou16:45/16:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5339 Pardubice hl.n. – Hlinsko v ČecháchŽďárec u Skutče16:43/16:43 (odj.)včas
Os 5348 Hlinsko v Čechách – Pardubice hl.n.Žďárec u Skutče16:48/16:48 (odj.)včas
Os 5413 Liberec – Horka u St.PakyJeřmanice16:41/16:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5414 Stará Paka – LiberecDoubí u Turnova16:45/16:45 (odj.)včas
Os 5450 Rumburk – Děčín hl.n.Sebnitz (Sachs)16:15/16:15 (příj.)včas
Os 5451 Děčín hl.n. – RumburkDěčín-Prostř.Žleb16:45/16:45 (odj.)včas
Os 5474 Jaroměř – Stará PakaJaroměř16:23/16:36 (odj.)13 min. zpoždění
Os 5477 Stará Paka – JaroměřHorka u Staré Paky16:42/16:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5513 Turnov – Hradec Králové hl.n.Hněvčeves16:29/16:39 (odj.)10 min. zpoždění
Os 5514 Hradec Králové hl.n. – TurnovHněvčeves16:29/16:39 (odj.)10 min. zpoždění
Os 5515 Turnov – Hradec Králové hl.n.Jičín16:33/16:34 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5570 Chrudim – Pardubice hl.n.Medlešice16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Os 5619 Hradec Králové hl.n. – Týniště n.OrlicíHr.Králové-Slez.Př.16:27/16:41 (odj.)14 min. zpoždění
Os 5620 Týniště n.Orlicí – Hradec Králové hl.n.Třebechovice p.Oreb.15:22/15:22 (odj.)včas
Os 5717 Městec Králové – Stará PakaNový Bydžov16:41/16:46 (odj.)5 min. zpoždění
Os 5718 Stará Paka – Městec KrálovéLázně Bělohrad16:47/16:47 (odj.)včas
Os 5832 Kolín – Praha Masarykovo n.Skály odbočka16:49/16:49 (odj.)včas
Os 5833 Praha Masarykovo n. – Kutná Hora hl.n.Nymburk hl.n.16:49/16:49 (příj.)včas
Os 5834 Kolín – Praha Masarykovo n.Poděbrady16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 5913 Kolín – Havlíčkův BrodČáslav16:43/16:50 (odj.)7 min. zpoždění
Os 6012 Bakov n.Jizerou – Česká Lípa hl.n.Jestřebí16:48/16:48 (odj.)včas
Os 6013 Česká Lípa hl.n. – Bakov n.JizerouSrní u České Lípy16:43/16:50 (příj.)7 min. zpoždění
Os 6030 Doksy – JedlováČeská Lípa hl.n.16:35/16:38 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6051 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.Nymburk hl.n.16:48/16:48 (příj.)včas
Os 6052 Nymburk hl.n. – Mladá Boleslav městoČachovice16:34/16:47 (odj.)13 min. zpoždění
Os 6109 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Úštěk16:44/16:44 (odj.)včas
Os 6110 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyLibochovice16:28/16:28 (odj.)včas
Os 6111 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.Louny16:37/16:37 (odj.)včas
Os 6112 Česká Lípa hl.n. – PostoloprtyČeská Lípa hl.n.16:33/16:33 (odj.)včas
Os 6134 Úštěk – LovosiceLiběšice16:38/16:38 (odj.)včas
Os 6135 Lovosice – ÚštěkŽalhostice16:48/16:48 (odj.)včas
Os 6246 Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n.Stéblová16:45/16:47 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6286SněžníkKłodzko Gł. – Ústí n.OrlicíLetohrad16:43/16:43 (odj.)včas
Os 6326 Liberec – Frýdlant v ČecháchMníšek u Liberce16:45/16:49 (odj.)4 min. zpoždění
Os 6329 Černousy – LiberecFrýdlant v Čechách16:45/16:48 (příj.)3 min. zpoždění
Os 6372 Liberec – Jindřichovice p.SmrkemŘasnice zastávka16:44/16:48 (odj.)4 min. zpoždění
Os 6373 Nové Město p.Smrkem – LiberecMníšek u Liberce16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6414 Lysá n.Labem – Ústí n.L. západVšetaty16:41/16:46 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6415 Ústí n.L. západ – Lysá n.LabemHoštka16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6458 Štětí – Ústí n.L. západÚstí n.Labem-Střekov16:46/16:46 (příj.)včas
Os 6473 Děčín hl.n. – Ústí n.L.-StřekovSvádov16:38/16:46 (odj.)8 min. zpoždění
Os 6518 Žatec západ – Osek městoŽatec16:35/16:36 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6519 Most – Žatec západObrnice16:43/16:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 6542 Litoměřice horní n. – PostoloprtyPostoloprty16:47/16:47 (příj.)včas
Os 6544 Litoměřice horní n. – PostoloprtyŽalhostice16:46/16:46 (odj.)včas
Os 6545 Postoloprty – Litoměřice horní n.Čížkovice16:44/16:44 (odj.)včas
Os 6610 Liberec – Děčín hl.n.Horní Police16:41/16:46 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6611 Děčín hl.n. – LiberecKřižany16:40/16:39 (příj.)včas
Os 6613 Děčín hl.n. – LiberecDěčín východ16:45/16:45 (odj.)včas
Os 6660 Děčín hl.n. – RumburkČeská Kamenice16:49/16:46 (odj.)3 min. náskok
Os 6663 Rumburk – Děčín hl.n.Jedlová16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6711 Osek město – RakovníkChrášťany16:38/16:43 (odj.)5 min. zpoždění
Os 6713 Osek město – RakovníkLouny předměstí16:45/16:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6714 Rakovník – MostBečov u Mostu16:42/16:42 (odj.)včas
Os 6715 Osek město – RakovníkLouka u Litvínova16:38/16:45 (odj.)7 min. zpoždění
Os 6742 Domoušice – MostDomoušice16:39/16:39 (odj.)včas
Os 6810 Děčín hl.n. – Kadaň-PrunéřovŽelenice nad Bílinou16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6811 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.Jirkov zastávka16:46/16:49 (odj.)3 min. zpoždění
Os 6830 Děčín hl.n. – MostNeštěmice16:50/16:50 (příj.)včas
Os 6835 Most – Děčín hl.n.Chabařovice16:44/16:45 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6878 Ústí n.L. hl.n. – Teplice v ČecháchChabařovice16:42/16:48 (odj.)6 min. zpoždění
Os 6915 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.Libčice nad Vltavou16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 6916 Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.Vlak nenalezen
Os 6917 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.Roudnice nad Labem16:48/16:48 (příj.)včas
Os 6918 Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.Vlak nenalezen
Os 6920 Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.Vlak nenalezen
Os 6962 Ústí n.L. hl.n. – Děčín hl.n.Povrly-Roztoky16:46/16:50 (odj.)4 min. zpoždění
Os 7004 Most – ChebKadaň-Prunéřov16:45/16:48 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7011 Cheb – ChomutovKarlovy Vary16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7044 Klášterec n.Ohří – Karlovy VaryOstrov nad Ohří16:43/16:49 (odj.)6 min. zpoždění
Os 7207 Planá u Mar.Lázní – DomažliceBělá nad Radbuzou16:36/16:38 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7232 Domažlice – Bělá n.RadbuzouDomažlice-Pasečnice16:32/16:33 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7258 Tachov – Planá u Mar.LázníTachov16:33/16:33 (odj.)včas
Os 7283 Kozolupy – BloviceŠťáhlavy16:44/16:49 (příj.)5 min. zpoždění
Os 7416 Plzeň hl.n. – DomažliceStod16:46/16:47 (odj.)1 min. zpoždění
Os 7419 Domažlice – Plzeň hl.n.Plzeň-Skvrňany16:42/16:46 (odj.)4 min. zpoždění
Os 7421 Domažlice město – Plzeň hl.n.Staňkov16:49/16:48 (příj.)včas
Os 7501 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.Klatovy16:46/16:49 (odj.)3 min. zpoždění
Os 7520 Plzeň hl.n. – KlatovyPřeštice16:43/16:43 (odj.)včas
Os 7606 Plzeň hl.n. – MladoticeHorní Bříza16:42/16:47 (odj.)5 min. zpoždění
Os 7615 Žihle – Plzeň hl.n.Mladotice16:44/16:45 (příj.)1 min. zpoždění
Os 7671 Plasy – Plzeň hl.n.Plzeň-Orlík16:35/16:41 (příj.)6 min. zpoždění
Os 7730 Rakovník – BerounNižbor16:46/16:48 (odj.)2 min. zpoždění
Os 7731 Beroun – RakovníkRoztoky u Křivoklátu16:46/16:46 (odj.)včas
Os 7815 Plzeň hl.n. – BerounRokycany16:41/16:47 (odj.)6 min. zpoždění
Os 7820 Zdice – Plzeň hl.n.Plzeň hl.n.16:41/16:45 (příj.)4 min. zpoždění
Os 7822 Beroun – Plzeň hl.n.Praskolesy16:42/16:48 (odj.)6 min. zpoždění
Os 7910 Beroun – ProtivínVráž u Písku16:48/16:47 (odj.)včas
Os 7911 Protivín – BerounZdice16:44/16:49 (příj.)5 min. zpoždění
Os 7913 Protivín – BerounHeřmaň16:40/16:50 (odj.)10 min. zpoždění
Os 8011 Strakonice – České BudějoviceRažice16:41/16:46 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8030 České Budějovice – ProtivínProtivín16:38/16:44 (příj.)6 min. zpoždění
Os 8109 České Budějovice – Nové ÚdolíČerný Kříž16:28/16:46 (odj.)18 min. zpoždění
Os 8111 České Budějovice – Nové ÚdolíPlešovice16:41/16:49 (odj.)8 min. zpoždění
Os 8112 Nové Údolí – České BudějoviceHořice na Šumavě16:28/16:48 (odj.)20 min. zpoždění
Os 8210 České Budějovice – TáborŠevětín16:48/16:48 (odj.)včas
Os 8213 Tábor – České BudějoviceVeselí nad Lužnicí16:51/16:49 (příj.)včas
Os 8279 Benešov u Prahy – TáborChotoviny16:45/16:45 (odj.)včas
Os 8280 Tábor – Benešov u PrahyHeřmaničky16:48/16:48 (odj.)včas
Os 8363 Jihlava – Horní CerekevHorní Cerekev16:45/16:45 (příj.)včas
Os 8364 Pelhřimov – Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod16:44/16:49 (příj.)5 min. zpoždění
Os 8366 Počátky-Žirovnice – Havlíčkův BrodKostelec u Jihlavy16:47/16:47 (odj.)včas
Os 8367 Havlíčkův Brod – Horní CerekevJihlava16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8409 Ražice – TáborSepekov16:21/16:40 (příj.)19 min. zpoždění
Os 8527 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav městoMladějov v Čechách16:35/16:35 (odj.)včas
Os 8548 Mladějov v Čechách – Lomnice n.PopelkouLibuň16:35/16:35 (odj.)včas
Os 8556 Mělník – Mladá Boleslav městoMladá Boleslav město16:46/16:50 (příj.)4 min. zpoždění
Os 8658 Pardubice hl.n. – KolínPřelouč16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8713 Veselí n.Lužnicí – České VeleniceSuchdol nad Lužnicí16:31/16:38 (odj.)7 min. zpoždění
Os 8846 Praha hl.n. – BerounDobřichovice16:46/16:46 (odj.)včas
Os 8847 Beroun – Praha hl.n.Praha-Radotín16:49/16:49 (odj.)včas
Os 8848 Praha hl.n. – BerounPraha hl.n.16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 8911 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.Ždírec u Plzně16:43/16:48 (odj.)5 min. zpoždění
Os 8916 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.Horažďovice předm.16:43/16:43 (odj.)včas
Os 8950 Nepomuk – Plzeň hl.n.Starý Plzenec16:41/16:45 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9011 Praha hl.n. – ČerčanyTýnec nad Sázavou16:34/16:34 (odj.)včas
Os 9012 Čerčany – Praha hl.n.Praha hl.n.16:35/16:48 (příj.)13 min. zpoždění
Os 9013 Praha hl.n. – ČerčanyDavle16:38/16:42 (odj.)4 min. zpoždění
Os 9014 Čerčany – Praha hl.n.Jílové u Prahy16:42/16:42 (příj.)včas
Os 9130 Strančice – Lysá n.LabemPraha hl.n.16:43/16:44 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9132 Strančice – Praha hl.n.Praha-Kolovraty16:49/16:49 (odj.)včas
Os 9135 Lysá n.Labem – StrančiceŘíčany16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9139 Lysá n.Labem – StrančiceČelákovice-Jiřina16:47/16:48 (příj.)1 min. zpoždění
Os 9206 Světlá n.Sázavou – ČerčanyČerčany16:49/16:48 (příj.)včas
Os 9208 Světlá n.Sázavou – ČerčanyLedeč nad Sázavou16:18/16:30 (odj.)12 min. zpoždění
Os 9211 Čerčany – Havlíčkův BrodSvětlá nad Sázavou16:51/16:44 (příj.)7 min. náskok
Os 9213 Čerčany – Ledeč n.SázavouKácov16:29/16:29 (odj.)včas
Os 9336 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha Masarykovo n.16:43/16:43 (příj.)včas
Os 9337 Praha Masarykovo n. – KolínNová Ves u Kolína16:46/16:46 (odj.)včas
Os 9338 Kolín – Praha Masarykovo n.Praha-Klánovice16:48/16:50 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9339 Praha Masarykovo n. – KolínRostoklaty16:40/16:47 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9340 Kolín – Praha Masarykovo n.Velim16:43/16:48 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9341 Praha Masarykovo n. – KolínPraha-Kyje16:48/16:48 (odj.)včas
Os 9423 Praha Masarykovo n. – MiloviceMstětice16:48/16:48 (odj.)včas
Os 9424 Milovice – Praha Masarykovo n.Milovice16:48/16:48 (odj.)včas
Os 9512 Praha-Vršovice – VšetatyVšetaty16:39/16:44 (příj.)5 min. zpoždění
Os 9515 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-VršoviceMladá Boleslav hl.n.16:37/16:42 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9532 Praha-Vršovice – ByšicePraha hl.n.16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9533 Mělník – Praha-VršoviceMěšice u Prahy16:42/16:47 (odj.)5 min. zpoždění
Os 9558 Všetaty – Mladějov v ČecháchMladá Boleslav město16:32/16:32 (odj.)včas
Os 9643 Kralupy n.Vltavou – Praha Masarykovo n.Praha-Bubny16:43/16:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 9644 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouKralupy nad Vltavou16:45/16:45 (příj.)včas
Os 9704 Kralupy n.Vltavou – LounyKlobuky v Čechách16:47/16:47 (odj.)včas
Os 9709 Louny – Kralupy n.VltavouChlumčany u Loun16:41/16:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 9715 Peruc – Kralupy n.VltavouZvoleněves16:42/16:42 (odj.)včas
Os 9734 Kralupy n.Vltavou – SlanýPodlešín16:45/16:45 (odj.)včas
Os 9772 Neratovice – VelvaryVelvary16:45/16:45 (příj.)včas
Os 9824 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouBrandýsek16:48/16:48 (příj.)včas
Os 9826 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.VltavouPraha-Dejvice16:43/16:46 (odj.)3 min. zpoždění
Os 9871 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.Unhošť16:39/16:46 (odj.)7 min. zpoždění
Os 9951 Řevnice – Český BrodPraha-Klánovice16:48/16:48 (odj.)včas
Os 9953 Řevnice – Český BrodPha-Smíchov sev.zhl.16:50/16:50 (odj.)včas
Os 9954 Český Brod – ŘevnicePraha-Radotín16:43/16:48 (příj.)5 min. zpoždění
Os 9955 Řevnice – Český BrodDobřichovice16:48/16:48 (příj.)včas
Os 9956 Český Brod – ŘevnicePraha-Libeň16:49/16:49 (odj.)včas
Os 9958 Český Brod – ŘevniceČeský Brod16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění

Aktualizace: čtvrtek 25.8., 16:52
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
Os 12320 Vraňany – StraškovVraňany16:44/16:44 (odj.)včas
Os 12356 Vraňany – Lužec n.VltavouLužec nad Vltavou16:49/16:49 (příj.)včas
Os 12714 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách8:40/8:42 (odj.)2 min. zpoždění
Os 12718 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách12:41/12:44 (odj.)3 min. zpoždění
Os 12722 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách14:41/14:52 (odj.)11 min. zpoždění
Os 12724 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách15:03/15:07 (odj.)4 min. zpoždění
Os 12726 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách15:39/15:47 (odj.)8 min. zpoždění
Os 12728 Lanškroun – Česká TřebováTřebovice v Čechách16:41/16:49 (odj.)8 min. zpoždění
Os 12826 Cieszyn – Frýdek-MístekČeský Těšín16:39/16:41 (odj.)2 min. zpoždění
Os 12827 Frýdek-Místek – Český TěšínDobrá u Frýdku-Míst.16:41/16:41 (odj.)včas
Os 13016 Zábřeh na Moravě – ŠumperkZábřeh na Moravě16:31 (odj.)---
Os 13021 Šumperk – Zábřeh na MoravěŠumperk16:48/16:48 (odj.)včas
Os 13223 Valašské Meziříčí – Rožnov p.RadhoštěmValašské Meziříčí16:47/16:57 (příj.)10 min. zpoždění
Os 13269 Vsetín – Velké KarloviceKarolinka16:44/16:48 (odj.)4 min. zpoždění
Os 13270 Velké Karlovice – VsetínHovězí16:44/16:47 (odj.)3 min. zpoždění
Os 13315 Budišov n.Budišovkou – Suchdol n.OdrouSuchdol nad Odrou16:46/16:48 (příj.)2 min. zpoždění
Os 13371 Nový Jičín město – Suchdol n.OdrouŠenov u N.Jičína16:43/16:45 (odj.)2 min. zpoždění
Os 13424 Hlučín – Opava východKravaře-Kouty16:49/16:49 (příj.)včas
Os 13427 Opava východ – HlučínOpava východ16:42/16:43 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13474 Chuchelná – Kravaře ve SlezskuŠtěpánkovice16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13623 Javorník ve Slezsku – Lipová LázněLipová Lázně16:50/16:50 (příj.)včas
Os 13624 Lipová Lázně – Javorník ve SlezskuVelká Kraš16:43/16:43 (odj.)včas
Os 13673 Staré Město p.Sněžníkem – HanušoviceHanušovice16:50/16:47 (příj.)3 min. náskok
Os 13727 Olomouc hl.n. – UničovBohuňovice16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 13734 Uničov – Olomouc hl.n.Újezd u Uničova16:43/16:43 (odj.)včas
Os 13808 Litovel předm. – ČervenkaČervenka16:45/16:44 (příj.)včas
Os 13915 Kroměříž – ZboroviceKroměříž16:40/16:43 (odj.)3 min. zpoždění
Os 14035 Olomouc hl.n. – Senice na HanéOlomouc-Nová Ulice16:38/16:43 (odj.)5 min. zpoždění
Os 14036 Drahanovice – Olomouc hl.n.Senice na Hané16:50/16:50 (odj.)včas
Os 14074 Prostějov hl.n. – ČervenkaKostelec na Hané16:36/16:36 (odj.)včas
Os 14075 Červenka – Prostějov hl.n.Senice na Hané16:47/16:48 (příj.)1 min. zpoždění
Os 14228 Vizovice – KroměřížZlín střed16:50/16:50 (odj.)včas
Os 14229 Otrokovice – VizoviceZlín střed16:45/16:45 (odj.)včas
Os 14242 Vizovice – OtrokoviceVlak nenalezen
Os 14318 Luhačovice – Újezdec u LuhačovicLuhačovice16:42/16:42 (odj.)včas
Os 14429 Ivančice – Moravské BrániceIvančice letovisko16:50/16:51 (odj.)1 min. zpoždění
Os 14516 Hodonín – ZaječíZaječí16:50/16:49 (příj.)včas
Os 14517 Zaječí – HodonínMutěnice16:50/16:50 (odj.)včas
Os 14626 Hustopeče u Brna – ŠakviceHustopeče u Brna16:44/16:44 (odj.)včas
Os 14916 Tišnov – Žďár n.SázavouBystřice n.Pernšt.16:33/16:33 (odj.)včas
Os 14921 Žďár n.Sázavou – TišnovVeselíčko16:46/16:51 (odj.)5 min. zpoždění
Os 14935 Nové Město na Moravě – NedvědiceRožná16:40/16:43 (odj.)3 min. zpoždění
Os 14952 Tišnov – NedvědiceTišnov16:33/16:34 (odj.)1 min. zpoždění
Os 15052 Choceň – Vysoké Mýto m.Choceň16:39/16:43 (odj.)4 min. zpoždění
Os 15338 Svitavy – Pustá KamenicePolička16:31/16:31 (odj.)včas
Os 15339 Borová u Poličky – SvitavyVendolí16:47/16:47 (odj.)včas
Os 15511 Jablonec n.Jizerou – Martinice v KrkonošíchJilemnice16:48/16:48 (odj.)včas
Os 15656 Chlumec n.Cidlinou – Městec KrálovéChlumec nad Cidlinou16:33/16:37 (odj.)4 min. zpoždění
Os 15782 Teplice n.Metují – AdršpachTeplice nad Metují16:33/16:37 (odj.)4 min. zpoždění
Os 15818 Jičín – Nymburk hl.n.Veleliby16:43/16:44 (příj.)1 min. zpoždění
Os 15820 Jičín – Nymburk hl.n.Jičín16:37/16:37 (odj.)včas
Os 15821 Nymburk hl.n. – JičínKopidlno16:47/16:47 (příj.)včas
Os 15876 Nymburk hl.n. – PoříčanyPoříčany16:49/16:50 (příj.)1 min. zpoždění
Os 15922 Třemošnice – ČáslavČáslav místní nádr.16:45/16:45 (příj.)včas
Os 15968 Havlíčkův Brod – HumpolecKamenice u Humpolce16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16114 Radejčín – Teplice v ČecháchRadejčín16:29/16:30 (odj.)1 min. zpoždění
Os 16115 Teplice v Čechách – RadejčínŘetenice16:37/16:37 (odj.)včas
Os 16324 Bílý Potok p.Smrkem – RaspenavaBílý Potok p.Smrkem16:36/16:33 (odj.)3 min. náskok
Os 16518 Ústí n.L. hl.n. – BílinaBrozánky16:47/16:51 (odj.)4 min. zpoždění
Os 16519 Bílina – Ústí n.L. hl.n.Bílina16:38/16:46 (odj.)8 min. zpoždění
Os 16710 Rakovník – Bečov n.TeplouŠtědrá16:30/16:39 (odj.)9 min. zpoždění
Os 16712 Rakovník – ŽluticeRakovník západ16:40/16:40 (odj.)včas
Os 16715 Žlutice – RakovníkBlatno u Jesenice16:20 (odj.)---
Os 16747 Bečov n.Teplou – ŽluticeŠtědrá16:30/16:48 (odj.)18 min. zpoždění
Os 16943 Litvínov – Teplice v ČecháchOldřichov u Duchcova16:33/16:51 (odj.)18 min. zpoždění
Os 17115 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n.Potůčky16:26/16:35 (odj.)9 min. zpoždění
Os 17137 Tisová u Nejdku – Karlovy VaryStará Role16:49/16:49 (odj.)včas
Os 17408 Horšovský Týn – PoběžovicePoběžovice16:48/16:48 (příj.)včas
Os 17552 Klatovy – DomažliceJanovice nad Úhlavou16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17553 Domažlice – KlatovyKdyně16:41/16:41 (odj.)včas
Os 17680 Kadaň-Prunéřov – KadaňKadaň-Prunéřov16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 17713 Čistá – RakovníkZavidov16:37/16:37 (odj.)včas
Os 17815 Radnice – Chrást u PlzněRadnice16:50/16:50 (odj.)včas
Os 17912 Březnice – StrakoniceStrakonice16:45/16:45 (příj.)včas
Os 18010 Číčenice – Nové ÚdolíChroboly16:46/16:49 (odj.)3 min. zpoždění
Os 18013 Nové Údolí – ProtivínDobrá na Šumavě16:32/16:51 (odj.)19 min. zpoždění
Os 18110 Strakonice – VolaryVimperk16:13/16:13 (odj.)včas
Os 18115 Volary – StrakoniceStrakonice16:47/16:46 (příj.)včas
Os 18415 Tábor – Horní CerekevHorní Cerekev16:50/16:50 (příj.)včas
Os 18861 Lipno n.Vltavou – RybníkRožmberk nad Vltavou16:42/16:44 (odj.)2 min. zpoždění
Os 19117 Benešov u Prahy – Trhový ŠtěpánovDomašín16:45/16:47 (odj.)2 min. zpoždění
Os 19122 Trhový Štěpánov – Benešov u PrahyBenešov u Prahy16:51/16:50 (příj.)včas
Os 19422 Čelákovice – NeratoviceNeratovice náv.Lc616:25/16:25 (příj.)včas
Os 19424 Čelákovice – NeratoviceČelákovice16:36/16:36 (odj.)včas
Os 19427 Neratovice – ČelákoviceNeratovice náv.Lc616:35/16:40 (odj.)5 min. zpoždění
Os 19523 Kralupy n.Vltavou – NeratoviceÚžice16:41/16:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19641 Račiněves – Roudnice n.L.městoStraškov16:49/16:49 (odj.)včas
Os 19710 Kladno – RakovníkKladno16:46/16:54 (příj.)8 min. zpoždění
Os 19715 Rakovník – KladnoStochov16:45/16:45 (odj.)včas
Os 19748 Hostivice – StředoklukyVlak nenalezen
Os 19831 Kralupy n.Vltavou – Kladno-OstrovecOtvovice16:38/16:39 (odj.)1 min. zpoždění
Os 19961 Nučice – Praha-SmíchovPraha-Řeporyje16:45/16:51 (odj.)6 min. zpoždění
Os 19962 Praha-Smíchov – NučicePraha-Smíchov16:31/16:38 (odj.)7 min. zpoždění
Os 20249 Častolovice – Rychnov n.KněžnouČastolovice16:44/16:49 (příj.)5 min. zpoždění
Os 20321 Velvary – Kralupy n.VltavouVelvary16:49/16:49 (odj.)včas
Os 20553 Lichkov – KrálíkyDolní Lipka16:46/16:45 (příj.)včas
Os 20556 Mlýnický Dvůr – LichkovKrálíky zastávka16:48/16:49 (odj.)1 min. zpoždění
Os 22211 Ledečko – KolínBečváry16:50/16:50 (odj.)včas
Os 22212 Kolín – LedečkoKolín16:50/16:50 (odj.)včas
Os 23116 Studénka – VeřoviceŠtramberk16:40/16:40 (odj.)včas
Os 23117 Veřovice – StudénkaStudénka16:51/16:51 (příj.)včas
Os 23222 Bylnice – Horní LidečBrumov16:06/16:39 (odj.)33 min. zpoždění
Os 23327 Bílovec – StudénkaVelké Albrechtice16:46/16:46 (odj.)včas
Os 23371 Fulnek – Suchdol n.OdrouHladké Životice m.n.16:48/16:51 (odj.)3 min. zpoždění
Os 23474 Opava východ – Hradec n.MoravicíBranka u Opavy16:51/16:51 (odj.)včas
Os 24142 Moravský Písek – BzenecMoravský Písek16:47/16:53 (příj.)6 min. zpoždění
Os 24719 Dzbel – Prostějov hl.n.Prostějov m.n.16:50/16:50 (odj.)včas
Os 24748 Dzbel – Česká TřebováTřebovice v Čechách9:13/9:29 (odj.)16 min. zpoždění
Os 24752 Chornice – Česká TřebováTřebovice v Čechách10:27/10:36 (odj.)9 min. zpoždění
Os 24758 Moravská Třebová – Česká TřebováTřebovice v Čechách15:41/15:42 (odj.)1 min. zpoždění
Os 24759 Česká Třebová – Moravská TřebováTřebovice v Čechách16:37/16:51 (odj.)14 min. zpoždění
Os 24760 Moravská Třebová – Česká TřebováTřebovice v Čechách16:37/16:39 (odj.)2 min. zpoždění
Os 24770 Dzbel – Moravská TřebováMěstečko Trnávka16:37/16:37 (odj.)včas
Os 24813 Okříšky – ZnojmoZnojmo16:48/16:48 (příj.)včas
Os 24836 Znojmo – Moravské BudějoviceMoravské Budějovice16:46/16:46 (příj.)včas
Os 24937 Velké Meziříčí – StudenecStudenec16:50/16:50 (příj.)včas
Os 24962 Velké Meziříčí z. – KřižanovKřižanov16:46/16:48 (příj.)2 min. zpoždění
Os 25052 Chrudim – MoravanyBořice16:49/16:50 (odj.)1 min. zpoždění
Os 25235 Doudleby n.Orlicí – Rokytnice v O.horáchVamberk16:06/16:27 (odj.)21 min. zpoždění
Os 25351 Holice – MoravanyHolice16:42/16:42 (odj.)včas
Os 25378 Holice – BorohrádekVlak nenalezen
Os 25721 Vrchlabí – Kunčice n.LabemKunčice nad Labem16:44/16:44 (příj.)včas
Os 25724 Kunčice n.Labem – VrchlabíKunčice nad Labem16:49/16:49 (odj.)včas
Os 25922 Praha-Sm. Na Knížecí – Rudná u PrahyPraha-Smíchov sp.n.16:35/16:35 (odj.)včas
Os 25923 Rudná u Prahy – Praha-Sm. Na KnížecíHostivice16:38/16:47 (odj.)9 min. zpoždění
Os 26277 Tanvald – Železný BrodVlak nenalezen
Os 26340 Smržovka – Josefův DůlSmržovka16:43/16:43 (odj.)včas
Os 26806 Most – Moldava v Kruš.horáchMost nové n.příjezd16:47/16:47 (příj.)včas
Os 27006 Karlovy Vary dolní n. – MerklínKarlovy Vary15:43/15:43 (odj.)včas
Os 27214 Cheb – Luby u ChebuLuby u Chebu16:46/16:44 (příj.)včas
Os 27320 Plzeň hl.n. – BezdružicePlzeň-Křimice16:45/16:46 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27321 Bezdružice – Plzeň hl.n.Blahousty16:47/16:48 (odj.)1 min. zpoždění
Os 27418 Nýřany – Heřmanova HuťHeřmanova Huť16:50/16:51 (příj.)1 min. zpoždění
Os 27714 Zadní Třebaň – LochoviceZadní Třebaň16:29/16:29 (odj.)včas
Os 27834 Rokycany – PříkosiceRokycany16:30/16:40 (odj.)10 min. zpoždění
Os 27869 Nezvěstice – PříkosiceKornatice16:45/16:49 (odj.)4 min. zpoždění
Os 27912 Nepomuk – BlatnáKotouň16:47/16:49 (odj.)2 min. zpoždění
Os 27917 Blatná – NepomukBlatná16:43/16:43 (odj.)včas
Os 28415 Bechyně – TáborSlapy16:40/16:40 (odj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.