Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: pátek 9.12., 10:47
Zpoždění v cizině »
Os 28311 Havlíčkův Brod – Slavonice
prav. příj. 10:35 (skut. 10:39)
Jihlava; 4 min. zpoždění
Os 28309 Kostelec u Jihlavy – Telč
prav. odj. 10:35 (skut. 10:39)
Hodice; 4 min. zpoždění
Os 27822 Rokycany – Příkosice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Hrádek u Rokycan; včas
Os 27206 Cheb – Luby u Chebu
prav. příj. 10:39 (skut. 10:39)
Luby u Chebu; včas
Os 27125 Loket – Chodov
prav. odj. 10:38 (skut. 10:38)
Loket; včas
Os 26323 Josefův Důl – Smržovka
prav. příj. 10:40 (skut. 10:42)
Smržovka; 2 min. zpoždění
Os 26271 Tanvald – Železný Brod
prav. odj. 10:34 (skut. 10:37)
Plavy; 3 min. zpoždění
Os 25912 Praha-Sm. Na Knížecí – Rudná u Prahy
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Praha-Smíchov sp.n.; včas
Os 25912 Praha-Sm. Na Knížecí – Rudná u Prahy
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Praha-Smíchov sp.n.; včas
Os 25709 Vrchlabí – Kunčice n.Labem
prav. příj. 10:44 (skut. 10:44)
Kunčice nad Labem; včas
Os 25623 Lysá n.Labem – Milovice
prav. příj. 10:42 (skut. 10:43)
Milovice; 1 min. zpoždění
Os 25046 Chrudim – Moravany
prav. příj. 10:43 (skut. 10:43)
Hrochův Týnec; včas
Os 25013 Přelouč – Heřmanův Městec
prav. odj. 10:26 (skut. 10:43)
Jeníkovice; 17 min. zpoždění
Os 24952 Velké Meziříčí z. – Křižanov
prav. odj. 10:40 (skut. 10:41)
Martinice u Vel.Mez.; 1 min. zpoždění
Os 24807 Okříšky – Znojmo
prav. odj. 10:34 (skut. 10:34)
Olbramkostel; včas
Os 24806 Znojmo – Okříšky
prav. příj. 10:39 (skut. 10:38)
Okříšky; včas
Os 24749 Česká Třebová – Moravská Třebová
prav. odj. 10:37 (skut. 10:36)
Třebovice v Čechách; včas
Os 24708 Prostějov hl.n. – Dzbel
prav. odj. 10:31 (skut. 10:39)
Ptení; 8 min. zpoždění
Os 24121 Bzenec – Moravský Písek
prav. příj. 10:42 (skut. 10:41)
Moravský Písek; včas
Os 23462 Opava východ – Hradec n.Moravicí
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Opava východ; včas
Os 23361 Fulnek – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Fulnek; včas
Os 23315 Bílovec – Studénka
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Velké Albrechtice; včas
Os 23212 Vlárský průsmyk – Horní Lideč
prav. příj. 10:41 (skut. 10:41)
Horní Lideč; včas
Os 23109 Veřovice – Studénka
prav. odj. 10:44 (skut. 10:43)
Sedlnice kol. 1-6; včas
Os 20875 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. příj. 10:37 (skut. 10:37)
Cheb st.hr.; včas
Os 20606 Osoblaha – Třemešná ve Sl. ú.r.
prav. příj. 10:37 (skut. 10:37)
Třemešná ve Sl.úz.r.; včas
Os 19954 Praha-Smíchov – Nučice
prav. příj. 10:38 (skut. 10:38)
Nučice; včas
Os 19949 Nučice – Praha-Smíchov
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Praha-Řeporyje; včas
Os 19864 Kladno – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 9:45 (skut. 9:45)
Kladno; včas
Os 19709 Rakovník – Kladno
prav. odj. 10:35 (skut. 10:35)
Nové Strašecí; včas
Os 19611 Račiněves – Roudnice n.Labem
prav. odj. 10:35 (skut. 10:35)
Straškov; včas
Os 19412 Čelákovice – Brandýs n.Labem
prav. odj. 10:36 (skut. 10:36)
Čelákovice; včas
Os 19313 Kouřim – Pečky
prav. příj. 10:42 (skut. 10:43)
Pečky; 1 min. zpoždění
Os 19112 Trhový Štěpánov – Benešov u Prahy
prav. odj. 10:36 (skut. 10:36)
Trhový Štěpánov; včas
Os 19111 Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov
prav. odj. 10:41 (skut. 10:42)
Lhota Veselka; 1 min. zpoždění
Os 18855 Lipno n.Vltavou – Rybník
prav. odj. 10:39 (skut. 10:39)
Rožmberk nad Vltavou; včas
Os 18551 Mladá Boleslav město – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 9:36 (skut. 9:36)
Mladá Boleslav město; včas
Os 18406 Horní Cerekev – Tábor
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Horní Cerekev; včas
Os 18109 Volary – Strakonice
prav. odj. 10:35 (skut. 10:35)
Strunkovice n.Vol.; včas
Os 18062 Číčenice – Vodňany
prav. příj. 10:35 (skut. 10:40)
Vodňany; 5 min. zpoždění
Os 18007 Nové Údolí – Číčenice
prav. příj. 10:37 (skut. 10:37)
Volary; včas
Os 18004 Číčenice – Nové Údolí
prav. odj. 10:40 (skut. 10:41)
Rohanov; 1 min. zpoždění
Os 17906 Březnice – Strakonice
prav. odj. 10:33 (skut. 10:34)
Radomyšl zastávka; 1 min. zpoždění
Os 17707 Čistá – Rakovník
prav. odj. 10:37 (skut. 10:37)
Zavidov; včas
Os 17544 Klatovy – Domažlice
prav. odj. 10:32 (skut. 10:32)
Janovice nad Úhlavou; včas
Os 17508 Horažďovice předm. – Klatovy
prav. příj. 10:37 (skut. 10:36)
Klatovy; včas
Os 17507 Klatovy – Horažďovice předm.
prav. příj. 10:40 (skut. 10:39)
Horažďovice předm.; včas
Os 17107 Johanngeorgenstadt – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Karlovy Vary; 1 min. zpoždění
Os 17106 Karlovy Vary dolní n. – Johanngeorgenstadt
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Pernink; včas
Os 16937 Litvínov – Teplice v Čechách
prav. příj. 10:40 (skut. 10:43)
Teplice v Čechách; 3 min. zpoždění
Os 16706 Rakovník – Bečov n.Teplou
prav. odj. 10:38 (skut. 10:38)
Rakovník západ; včas
Os 16509 Bílina – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Světec; 1 min. zpoždění
Os 16508 Ústí n.L. hl.n. – Bílina
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Stadice; včas
Os 16312 Bílý Potok p.Smrkem – Raspenava
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Lužec pod Smrkem; 1 min. zpoždění
Os 16109 Teplice v Čechách – Radejčín
prav. odj. 10:37 (skut. 10:41)
Řetenice; 4 min. zpoždění
Os 16108 Radejčín – Teplice v Čechách
prav. odj. 10:29 (skut. 10:30)
Radejčín; 1 min. zpoždění
Os 15960 Havlíčkův Brod – Humpolec
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Slavníč; včas
Os 15864 Nymburk hl.n. – Poříčany
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Sadská; 1 min. zpoždění
Os 15811 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. odj. 10:45 (skut. 10:44)
Kamensko odbočka; včas
Os 15810 Jičín – Nymburk hl.n.
prav. odj. 10:37 (skut. 10:37)
Jičín; včas
Os 15604 Městec Králové – Nymburk hl.n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Veleliby; včas
Os 15505 Jablonec n.Jizerou – Martinice v Krkonoších
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Hrabačov; včas
Os 15328 Svitavy – Pustá Kamenice
prav. odj. 10:31 (skut. 10:31)
Polička; včas
Os 15014 Choceň – Litomyšl
prav. příj. 10:39 (skut. 10:44)
Choceň; 5 min. zpoždění
Os 14911 Žďár n.Sázavou – Tišnov
prav. odj. 10:39 (skut. 10:39)
Žďár nad Sázavou; včas
Os 14906 Tišnov – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Rovné-Divišov; včas
Os 14506 Čejč – Zaječí
prav. odj. 10:29 (skut. 10:29)
Kobylí na Moravě; včas
Os 14310 Luhačovice – Újezdec u Luhačovic
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Luhačovice; včas
Os 14255 Otrokovice – Zlín střed
prav. odj. 10:38 (skut. 10:38)
Otrokovice; včas
Os 14218 Vizovice – Otrokovice
prav. odj. 10:40 (skut. 10:41)
Vizovice; 1 min. zpoždění
Os 14017 Olomouc hl.n. – Drahanovice
prav. odj. 10:40 (skut. 10:42)
Olomouc město; 2 min. zpoždění
Os 13848 Litovel předm. – Červenka
prav. příj. 10:45 (skut. 10:44)
Červenka; včas
Os 13723 Olomouc hl.n. – Uničov
prav. příj. 10:43 (skut. 10:44)
Hlušovice; 1 min. zpoždění
Os 13662 Hanušovice – Staré Město p.Sněžníkem
prav. odj. 10:05 (skut. 10:20)
Hanušovice; 15 min. zpoždění
Os 13613 Javorník ve Slezsku – Lipová Lázně
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Vápenná; včas
Os 13462 Chuchelná – Kravaře ve Slezsku
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Bolatice; 1 min. zpoždění
Os 13415 Opava východ – Hlučín
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Opava východ; včas
Os 13412 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Dolní Benešov; včas
Os 13361 Nový Jičín město – Suchdol n.Odrou
prav. příj. 10:43 (skut. 10:44)
Šenov u N.Jičína; 1 min. zpoždění
Os 13307 Budišov n.Budišovkou – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 10:32 (skut. 10:32)
Odry; včas
Os 13262 Velké Karlovice – Vsetín
prav. příj. 10:44 (skut. 10:44)
Vsetín; včas
Os 13261 Vsetín – Velké Karlovice
prav. příj. 10:39 (skut. 10:39)
Velké Karlovice; včas
Os 13213 Valašské Meziříčí – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Valašské Meziříčí; včas
Os 12815 Frýdek-Místek – Český Těšín
prav. odj. 10:33 (skut. 10:37)
Frýdek-Místek; 4 min. zpoždění
Os 12814 Cieszyn – Frýdek-Místek
prav. odj. 10:39 (skut. 10:42)
Český Těšín; 3 min. zpoždění
Os 12716 Lanškroun – Česká Třebová
prav. příj. 10:34 (skut. 10:44)
Rudoltice v Čechách; 10 min. zpoždění
Os 12314 Vraňany – Straškov
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Vraňany; včas
Os 12119 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. příj. 10:39 (skut. 10:40)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 12119 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. příj. 10:39 (skut. 10:40)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 9859 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:39 (skut. 10:40)
Unhošť; 1 min. zpoždění
Os 9814 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
Os 9814 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
Os 9812 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Kladno-Dubí; 2 min. zpoždění
Os 9751 Louny – Slaný
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Chlumčany u Loun; včas
Os 9635 Kralupy n.Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Kralupy nad Vltavou; 1 min. zpoždění
Os 9634 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 10:45 (skut. 10:46)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9634 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 10:45 (skut. 10:46)
Praha-Holešovice z.; 1 min. zpoždění
Os 9527 Všetaty – Praha-Vršovice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Měšice u Prahy; 2 min. zpoždění
Os 9526 Praha-Vršovice – Mělník
prav. příj. 10:46 (skut. 10:46)
Praha hl.n.; včas
Os 9526 Praha-Vršovice – Mělník
prav. příj. 10:46 (skut. 10:46)
Praha hl.n.; včas
Os 9524 Praha-Vršovice – Všetaty
prav. odj. 9:32 (skut. 9:32)
Neratovice; včas
Os 9509 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. odj. 10:37 (skut. 10:38)
Mladá Boleslav hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 9506 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Všetaty; 1 min. zpoždění
Os 9411 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. příj. 10:45 (skut. 10:46)
Zeleneč; 1 min. zpoždění
Os 9328 Česká Třebová – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 10:32 (skut. 10:32)
Choceň; včas
Os 9324 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Velim; 1 min. zpoždění
Os 9322 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:38)
Praha Masarykovo n.; 5 min. náskok
Os 9322 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:38)
Praha Masarykovo n.; 5 min. náskok
Os 9321 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Český Brod; včas
Os 9207 Čerčany – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 10:39 (skut. 10:39)
Kácov; včas
Os 9205 Zruč n.Sázavou z. – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 10:24 (skut. 10:32)
Vlastějovice; 8 min. zpoždění
Os 9202 Havlíčkův Brod – Čerčany
prav. příj. 10:39 (skut. 10:41)
Ledeč nad Sázavou; 2 min. zpoždění
Os 9200 Světlá n.Sázavou – Čerčany
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Hvězdonice; včas
Os 9005 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 10:34 (skut. 10:34)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 8910 Horažďovice předm. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Horažďovice předm.; včas
Os 8903 Plzeň hl.n. – Horažďovice předm.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Ždírec u Plzně; 1 min. zpoždění
Os 8827 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:46)
Černošice; 2 min. zpoždění
Os 8826 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 10:33 (skut. 10:34)
Praha-Radotín; 1 min. zpoždění
Os 8754 Žďár n.Sázavou – Havlíčkův Brod
prav. odj. 10:44 (skut. 10:45)
Hamry nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 8707 Veselí n.Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Nová Ves nad Lužnicí; včas
Os 8607 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 8607 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Praha-Libeň; 1 min. zpoždění
Os 8602 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:40 (skut. 10:43)
Tuklaty; 3 min. zpoždění
Os 8569 Stará Paka – Lomnice n.Popelkou
prav. příj. 10:33 (skut. 10:48)
Stará Paka; 15 min. zpoždění
Os 8512 Mladá Boleslav hl.n. – Mladá Boleslav město
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Mladá Boleslav hl.n.; včas
Os 8354 Horní Cerekev – Havlíčkův Brod
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Kostelec u Jihlavy; včas
Os 8349 Jihlava – Počátky-Žirovnice
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Jihlávka; včas
Os 8314 Veselí n.Lužnicí – Počátky-Žirovnice
prav. odj. 10:38 (skut. 10:39)
Kamenný Malíkov výh.; 1 min. zpoždění
Os 8271 Benešov u Prahy – Tábor
prav. odj. 10:41 (skut. 10:44)
Votice; 3 min. zpoždění
Os 8268 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 10:31 (skut. 10:44)
Střezimíř; 13 min. zpoždění
Os 8106 Černý Kříž – České Budějovice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Kájov; včas
Os 8105 České Budějovice – Černý Kříž
prav. odj. 10:38 (skut. 10:42)
Vrábče; 4 min. zpoždění
Os 8103 České Budějovice – Nové Údolí
prav. příj. 10:41 (skut. 10:39)
Nové Údolí; včas
Os 8006 České Budějovice – Strakonice
prav. odj. 10:38 (skut. 10:41)
Hluboká nad Vltavou; 3 min. zpoždění
Os 8005 Strakonice – České Budějovice
prav. příj. 10:37 (skut. 10:36)
Ražice; včas
Os 7907 Protivín – Beroun
prav. odj. 10:35
Protivín; o vlaku nejsou doposud informace
Os 7905 Protivín – Beroun
prav. odj. 10:45 (skut. 10:44)
Zdice; včas
Os 7904 Beroun – Protivín
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Dolní Ostrovec; včas
Os 7812 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Praskolesy; včas
Os 7805 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Rokycany; včas
Os 7720 Rakovník – Beroun
prav. odj. 10:37 (skut. 10:44)
Hýskov; 7 min. zpoždění
Os 7719 Beroun – Rakovník
prav. odj. 10:31 (skut. 10:37)
Roztoky u Křivoklátu; 6 min. zpoždění
Os 7640 Plzeň hl.n. – Mladotice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Horní Bříza; 2 min. zpoždění
Os 7613 Žihle – Plzeň hl.n.
prav. příj. 10:44 (skut. 10:45)
Mladotice; 1 min. zpoždění
Os 7547 Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Žel.Ruda-Alžbětín; včas
Os 7514 Plzeň hl.n. – Klatovy
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Přeštice; 2 min. zpoždění
Os 7411 Domažlice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:41)
Plzeň-Skvrňany; včas
Os 7277 Kozolupy – Blovice
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Starý Plzenec; včas
Os 7237 Bělá n.Radbuzou – Domažlice
prav. příj. 10:44 (skut. 10:44)
Poběžovice; včas
Os 7204 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. příj. 10:46 (skut. 10:46)
Poběžovice; včas
Os 7202 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 10:33 (skut. 10:33)
Tachov; včas
Os 7165 Ústí n.Orlicí – Jablonné n.Orlicí
prav. odj. 10:38 (skut. 10:43)
Lanšperk; 5 min. zpoždění
Os 7145 Ústí n.Orlicí – Mlýnický Dvůr
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Dolní Lipka; včas
Os 7055 Karlovy Vary – Most
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Vojkovice nad Ohří; 2 min. zpoždění
Os 7052 Most – Klášterec n.Ohří
prav. odj. 10:36 (skut. 10:37)
Dubina odbočka; 1 min. zpoždění
Os 7007 Mariánské Lázně – Most
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Valy u Mar.Lázní; 1 min. zpoždění
Os 6946 Roudnice n.Labem – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Dolní Zálezly; 1 min. zpoždění
Os 6910 Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:46)
Cítov; 2 min. zpoždění
Os 6907 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:44)
Hrobce; 1 min. zpoždění
Os 6829 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Chabařovice; včas
Os 6824 Děčín hl.n. – Most
prav. odj. 10:30 (skut. 10:22)
Děčín hl.n.; 8 min. náskok
Os 6805 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Chomutov město; 2 min. zpoždění
Os 6804 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 10:41 (skut. 10:44)
Bílina; 3 min. zpoždění
Os 6803 Kadaň-Prunéřov – Děčín hl.n.
prav. příj. 10:24 (skut. 10:45)
Děčín hl.n.; 21 min. zpoždění
Os 6783 Most – Louny město
prav. příj. 10:42 (skut. 10:42)
Louny město; včas
Os 6706 Rakovník – Osek město
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Bečov u Mostu; 1 min. zpoždění
Os 6705 Most – Rakovník
prav. odj. 10:38 (skut. 10:39)
Chrášťany; 1 min. zpoždění
Os 6657 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 10:35 (skut. 10:37)
Chřibská; 2 min. zpoždění
Os 6654 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 10:38 (skut. 10:39)
Markvartice; 1 min. zpoždění
Os 6607 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Děčín východ; 1 min. zpoždění
Os 6605 Děčín hl.n. – Liberec
prav. příj. 10:40 (skut. 10:40)
Křižany; včas
Os 6604 Liberec – Děčín hl.n.
prav. příj. 10:42 (skut. 10:45)
Žandov; 3 min. zpoždění
Os 6409 Ústí n.L. západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 10:39 (skut. 10:42)
Polepy; 3 min. zpoždění
Os 6408 Lysá n.Labem – Ústí n.L. západ
prav. příj. 10:40 (skut. 10:41)
Všetaty; 1 min. zpoždění
Os 6361 Jindřichovice p.Smrkem – Liberec
prav. odj. 10:39 (skut. 10:43)
Frýdlant v Č.předm.; 4 min. zpoždění
Os 6360 Liberec – Jindřichovice p.Smrkem
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Mníšek u Liberce; včas
Os 6270 Hradec Králové hl.n. – Jaroměř
prav. odj. 10:42 (skut. 10:45)
Lochenice; 3 min. zpoždění
Os 6234 Pardubice hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Stéblová; 2 min. zpoždění
Os 6151 Lovosice – Litoměřice horní n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Žalhostice; včas
Os 6106 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 10:33 (skut. 10:33)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6105 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 10:37 (skut. 10:37)
Louny; včas
Os 6104 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 10:09 (skut. 10:09)
Čížkovice; včas
Os 6103 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Úštěk; včas
Os 6041 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:42)
Nymburk hl.n.; včas
Os 6024 Česká Lípa hl.n. – Svor
prav. odj. 10:35 (skut. 10:35)
Česká Lípa hl.n.; včas
Os 6007 Nový Bor – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:43)
Doksy; 5 min. zpoždění
Os 5905 Kolín – Havlíčkův Brod
prav. odj. 10:29 (skut. 10:30)
Čáslav; 1 min. zpoždění
Os 5819 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Kostomlaty nad Labem; 1 min. zpoždění
Os 5818 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 10:46 (skut. 10:45)
Poděbrady; včas
Os 5816 Nymburk hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Zeleneč; 2 min. zpoždění
Os 5739 Vrchlabí – Trutnov hl.n.
prav. příj. 10:38 (skut. 10:38)
Trutnov hl.n.; včas
Os 5710 Stará Paka – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 10:35 (skut. 10:36)
Nová Paka; 1 min. zpoždění
Os 5709 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 10:41 (skut. 10:42)
Nový Bydžov; 1 min. zpoždění
Os 5605 Hradec Králové hl.n. – Choceň
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Borohrádek; včas
Os 5507 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Butoves; 1 min. zpoždění
Os 5506 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Hořice v Podkrkonoší; včas
Os 5471 Stará Paka – Jaroměř
prav. příj. 10:33 (skut. 10:48)
Stará Paka; 15 min. zpoždění
Os 5468 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 10:23 (skut. 10:38)
Jaroměř; 15 min. zpoždění
Os 5445 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. příj. 10:40 (skut. 10:45)
Děčín hl.n.; 5 min. zpoždění
Os 5444 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. příj. 10:15 (skut. 10:15)
Sebnitz (Sachs); včas
Os 5408 Stará Paka – Liberec
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Turnov; včas
Os 5407 Liberec – Turnov
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Jeřmanice; 2 min. zpoždění
Os 5367 Pardubice hl.n. – Slatiňany
prav. příj. 10:46 (skut. 10:46)
Medlešice; včas
Os 5364 Chrudim – Pardubice hl.n.
prav. příj. 10:45 (skut. 10:45)
Medlešice; včas
Os 5308 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. odj. 10:31 (skut. 10:33)
Chotěboř; 2 min. zpoždění
Os 5305 Pardubice hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Žďárec u Skutče; včas
Os 5223 Chlumec n.Cidlinou – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 10:42 (skut. 10:52)
Chlumec nad Cidlinou; 10 min. zpoždění
Os 5202 Týniště n.Orlicí – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Třebechovice p.Oreb.; včas
Os 5125 Náchod – Doudleby n.Orlicí
prav. odj. 10:43 (skut. 10:42)
Častolovice; včas
Os 5005 Kolín – Česká Třebová
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Pardubice hl.n.; včas
Os 4937 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 10:44 (skut. 10:45)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4937 Tišnov – Vranovice
prav. odj. 10:44 (skut. 10:45)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Os 4928 Vranovice – Tišnov
prav. odj. 10:36 (skut. 10:37)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4928 Vranovice – Tišnov
prav. odj. 10:36 (skut. 10:37)
Brno-Královo Pole; 1 min. zpoždění
Os 4908 Vranovice – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 10:39 (skut. 10:42)
Řikonín; 3 min. zpoždění
Os 4907 Žďár n.Sázavou – Vranovice
prav. odj. 10:34 (skut. 10:39)
Žďár nad Sázavou; 5 min. zpoždění
Os 4905 Žďár n.Sázavou – Vranovice
prav. odj. 10:36 (skut. 10:39)
Hrušovany u Brna; 3 min. zpoždění
Os 4833 Náměšť n.Oslavou – Brno hl.n.
prav. příj. 10:41 (skut. 10:42)
Zastávka u Brna; 1 min. zpoždění
Os 4828 Brno hl.n. – Náměšť n.Oslavou
prav. odj. 10:39 (skut. 10:40)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4828 Brno hl.n. – Náměšť n.Oslavou
prav. odj. 10:39 (skut. 10:40)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4809 Jihlava – Brno hl.n.
prav. odj. 10:39 (skut. 10:38)
Třebíč; včas
Os 4808 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 10:37 (skut. 10:38)
Kralice nad Oslavou; 1 min. zpoždění
Os 4717 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 10:42 (skut. 10:45)
Babice nad Svitavou; 3 min. zpoždění
Os 4712 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Doubravice n.Svit.; 1 min. zpoždění
Os 4620 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 10:38 (skut. 10:44)
Popovice u Rajhradu; 6 min. zpoždění
Os 4615 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Kuřim; včas
Os 4508 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Hodonice; 2 min. zpoždění
Os 4444 Moravské Bránice – Ivančice
prav. příj. 10:41 (skut. 10:40)
Ivančice; včas
Os 4424 Brno hl.n. – Bohutice
prav. odj. 10:40 (skut. 10:41)
Moravský Krumlov; 1 min. zpoždění
Os 4407 Bohutice – Brno hl.n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Radostice; včas
Os 4309 Staré Město u Uh.Hrad. – Bylnice
prav. odj. 10:41 (skut. 10:44)
Popovice u U.H.; 3 min. zpoždění
Os 4308 Bylnice – Staré Město u Uh.Hrad.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Bojkovice město; včas
Os 4258 Hodonín – Břeclav
prav. příj. 10:26 (skut. 10:39)
Břeclav; 13 min. zpoždění
Os 4209 Břeclav – Přerov
prav. odj. 10:41 (skut. 10:44)
Hrušky zastávka; 3 min. zpoždění
Os 4208 Přerov – Břeclav
prav. odj. 10:33 (skut. 10:41)
Staré Město u U.H.; 8 min. zpoždění
Os 4115 Brno hl.n. – Uherské Hradiště
prav. odj. 10:33 (skut. 10:33)
Šlapanice; včas
Os 4112 Uherské Hradiště – Brno hl.n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:41)
Nemotice; včas
Os 4037 Přerov – Vyškov na Moravě
prav. odj. 10:39 (skut. 10:43)
Chvalkovice na Hané; 4 min. zpoždění
Os 4012 Křenovice horní n. – Rájec-Jestřebí
prav. odj. 10:35 (skut. 10:36)
Brno-Maloměřice st.6; 1 min. zpoždění
Os 4012 Křenovice horní n. – Rájec-Jestřebí
prav. odj. 10:35 (skut. 10:36)
Brno-Maloměřice st.6; 1 min. zpoždění
Os 3909 Kojetín – Kroměříž
prav. příj. 10:39 (skut. 10:49)
Kojetín; 10 min. zpoždění
Os 3907 Kojetín – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 10:39 (skut. 10:43)
Loukov; 4 min. zpoždění
Os 3820 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. odj. 10:28 (skut. 10:40)
Němčice nad Hanou; 12 min. zpoždění
Os 3819 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Brodek u Přerova; 1 min. zpoždění
Os 3801 [Donau Moldau] České Budějovice – Linz Hbf
prav. odj. 10:31 (skut. 10:38)
Velešín; 7 min. zpoždění
Os 3777 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. příj. 10:37 (skut. 10:37)
Rudoltice v Čechách; včas
Os 3719 Šumperk – Nezamyslice
prav. příj. 10:35 (skut. 10:35)
Bludov; včas
Os 3718 Nezamyslice – Šumperk
prav. příj. 10:45 (skut. 10:45)
Střeň; včas
Os 3717 Šumperk – Nezamyslice
prav. odj. 10:11 (skut. 10:42)
Pivín; 31 min. zpoždění
Os 3656 Hanušovice – Šumperk
prav. odj. 10:23 (skut. 10:35)
Ruda nad Moravou; 12 min. zpoždění
Os 3545 Olomouc hl.n. – Hrubá Voda
prav. příj. 10:42 (skut. 10:42)
Velká Bystřice; včas
Os 3518 Opava východ – Rýmařov
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Milotice nad Opavou; včas
Os 3517 Rýmařov – Opava východ
prav. odj. 10:24 (skut. 10:24)
Rýmařov; včas
Os 3505 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Milotice nad Opavou; včas
Os 3414 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Ostrava-Svinov; 2 min. zpoždění
Os 3413 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Opava východ; včas
Os 3411 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 10:44 (skut. 10:45)
Šenov; 1 min. zpoždění
Os 3381 Ostrava-Svinov – Ostrava hl.n.
prav. příj. 9:21 (skut. 9:23)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 2 min. zpoždění
Os 3313 Hranice na Moravě – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Polom; 1 min. zpoždění
Os 3252 Střelná – Horní Lideč
prav. odj. 10:17 (skut. 10:17)
Střelná; včas
Os 3230 Valašské Meziříčí – Hranice na Moravě
prav. odj. 10:36 (skut. 10:36)
Hustopeče nad Bečvou; včas
Os 3229 Přerov – Vsetín
prav. odj. 10:28 (skut. 10:36)
Prosenice; 8 min. zpoždění
Os 3166 Frenštát p.Radhoštěm – Valašské Meziříčí
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Veřovice; včas
Os 3130 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm město
prav. odj. 10:34 (skut. 10:41)
Baška; 7 min. zpoždění
Os 3129 Frenštát p.Radhoštěm – Ostrava hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:40)
Lískovec u Frýdku; 2 min. zpoždění
Os 2933 Ostrava hl.n. – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 10:43 (skut. 10:46)
Bohumín; 3 min. zpoždění
Os 2932 Mosty u Jablunkova – Ostrava hl.n.
prav. odj. 10:37 (skut. 10:37)
Český Těšín; včas
Os 2931 Ostrava hl.n. – Mosty u Jablunkova
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Hrádek (Gródek); 1 min. zpoždění
Os 2711 Hodonín – Vrbovce
prav. odj. 10:35 (skut. 10:40)
Sudoměřice n.Moravou; 5 min. zpoždění
Os 2708 Vrbovce – Hodonín
prav. odj. 10:39 (skut. 10:39)
Velká nad Veličkou; včas
Os 2659 Liberec – Desná-Riedlova vila
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Vratislavice n.Nisou; včas
Os 2657 Liberec – Harrachov
prav. příj. 10:41 (skut. 10:45)
Kořenov zastávka; 4 min. zpoždění
Os 2652 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. příj. 10:44 (skut. 10:45)
Lučany nad Nisou; 1 min. zpoždění
Os 2529 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Praha-Vršovice; včas
Os 2529 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Praha-Vršovice; včas
Os 2527 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Strančice; včas
Os 2524 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 10:32 (skut. 10:41)
Praha-Uhříněves; 9 min. zpoždění
Os 2448 Kutná Hora město – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Kutná Hora město; včas
Os 2422 Zruč n.Sázavou – Kolín
prav. odj. 10:38 (skut. 10:40)
Kutná Hora hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 2331 Břeclav – Payerbach-Reichenau
prav. odj. 10:27 (skut. 10:28)
Břeclav; 1 min. zpoždění
Os 2320 Payerbach-Reichenau – Břeclav
prav. příj. 10:41 (skut. 10:43)
Gänserndorf; 2 min. zpoždění
Os 2157 České Budějovice – České Velenice
prav. odj. 10:41 (skut. 10:42)
Petříkov; 1 min. zpoždění
Os 2009 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 10:36 (skut. 10:37)
Měchenice; 1 min. zpoždění
Os 2008 Dobříš – Praha hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:42)
Praha-Zbraslav; 4 min. zpoždění
Sp 1880 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Kladno; 2 min. zpoždění
Sp 1807 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. příj. 10:42 (skut. 10:47)
Kolín; 5 min. zpoždění
Sp 1806 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 10:35 (skut. 10:35)
Hostinné; včas
Sp 1805 Chlumec n.Cidlinou – Trutnov hl.n.
prav. odj. 10:21 (skut. 10:41)
Nová Paka; 20 min. zpoždění
Sp 1804 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 10:17 (skut. 10:42)
Nový Bydžov; 25 min. zpoždění
Sp 1787 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 10:32 (skut. 10:32)
Česká Skalice; včas
Sp 1751 Broumov – Starkoč
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Police nad Metují; včas
Sp 1748 Starkoč – Broumov
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Starkoč; včas
Sp 1746 Starkoč – Broumov
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Meziměstí; včas
Sp 1726 [Javořina] Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:35 (skut. 10:43)
Staré Město u U.H.; 8 min. zpoždění
Sp 1723 [Santon] Brno hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Vlkoš; včas
Sp 1705 Zábřeh na Moravě – Jeseník
prav. odj. 10:35 (skut. 10:45)
Ostružná; 10 min. zpoždění
Sp 1676 Lužná u Rakovníka – Jirkov
prav. odj. 10:28 (skut. 10:28)
Krupá; včas
Sp 1663 Jeseník – Krnov
prav. odj. 10:40 (skut. 10:40)
Třemešná ve Slezsku; včas
Sp 1609 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 10:41 (skut. 10:44)
Ostrava-Svinov; 3 min. zpoždění
Sp 1606 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Ostrava-Kunčice; včas
R 1543 [Anton Bruckner] Praha-Holešovice – Linz Hbf
prav. odj. 10:43 (skut. 10:44)
Střezimíř; 1 min. zpoždění
R 1272 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 10:40 (skut. 10:41)
Košťálov; 1 min. zpoždění
R 1267 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Turnov; včas
R 1265 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. příj. 9:56 (skut. 10:02)
Dvůr Králové n.Labem; 6 min. zpoždění
R 1250 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. příj. 10:43 (skut. 10:47)
České Budějovice; 4 min. zpoždění
R 1225 Rakovník – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
R 1225 Rakovník – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Praha-Dejvice; 2 min. zpoždění
R 1190 Plzeň hl.n. – Most
prav. odj. 10:44 (skut. 10:45)
Mladotice zastávka; 1 min. zpoždění
R 1185 Most – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Blatno u Jesenice; včas
R 1168 Liberec – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 10:47 (skut. 10:47)
Křižany; včas
R 1163 Ústí n.L. hl.n. – Liberec
prav. odj. 10:43 (skut. 10:45)
Mimoň; 2 min. zpoždění
R 1146 [Metoděj Vlach] Praha-Vršovice – Turnov
prav. příj. 10:43 (skut. 10:42)
Bakov nad Jizerou; včas
R 1143 [Svatopluk Čech] Turnov – Praha-Vršovice
prav. příj. 10:46 (skut. 10:44)
Praha-Vršovice; včas
R 1143 [Svatopluk Čech] Turnov – Praha-Vršovice
prav. příj. 10:46 (skut. 10:44)
Praha-Vršovice; včas
R 1130 Ostrava-Svinov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Velká Bystřice; 1 min. zpoždění
R 1128 Ostrava střed – Krnov
prav. odj. 10:26 (skut. 10:31)
Opava východ; 5 min. zpoždění
R 1110 Kolín – Rumburk
prav. příj. 10:39 (skut. 10:44)
Rumburk; 5 min. zpoždění
R 1108 Kolín – Nový Bor
prav. příj. 10:47 (skut. 10:47)
Bakov nad Jizerou; včas
R 986 [Sázava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 10:37 (skut. 10:42)
Golčův Jeníkov; 5 min. zpoždění
R 984 [Svratka] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:39)
Kuřim; 1 min. zpoždění
R 979 [Barbora] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:47)
Kolín zastávka; 5 min. zpoždění
R 977 [Porta coeli] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:40 (skut. 10:44)
Ostrov nad Oslavou; 4 min. zpoždění
R 948 [Bohumil Hrabal] Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:42)
Praha hl.n.; včas
R 948 [Bohumil Hrabal] Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 10:43 (skut. 10:42)
Praha hl.n.; včas
R 945 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 10:47 (skut. 10:46)
Plačice odbočka; včas
R 930 [Úpa] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 10:47 (skut. 10:47)
Velký Osek; včas
R 928 [Sněžka] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Trutnov střed; včas
R 925 [Cidlina] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:42)
Lysá nad Labem; včas
R 923 [Metuje] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 10:25 (skut. 10:47)
Rychnovek; 22 min. zpoždění
R 912 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 9:52 (skut. 10:40)
Ivanovice na Hané; 48 min. zpoždění
R 910 Šumperk – Brno hl.n.
prav. odj. 10:40 (skut. 10:43)
Lukavice na Moravě; 3 min. zpoždění
R 907 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 10:40 (skut. 10:44)
Vrbátky; 4 min. zpoždění
R 888 [Jan Amos Komenský] Luhačovice – Praha hl.n.
prav. odj. 10:46 (skut. 10:47)
Hradčovice; 1 min. zpoždění
R 885 [Galán] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. příj. 10:45 (skut. 10:46)
Staré Město u U.H.; 1 min. zpoždění
R 872 [Slavkov] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 10:35 (skut. 10:46)
Choceň; 11 min. zpoždění
R 865 [Rudolf Těsnohlídek] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:48 (skut. 10:47)
Lhota pod Přeloučí; včas
R 863 [Svitava] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:47 (skut. 10:46)
Adamov zastávka; včas
R 850 [Portáš] Vsetín – Praha hl.n.
prav. příj. 10:22 (skut. 10:45)
Kolín; 23 min. zpoždění
R 840 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 10:37 (skut. 10:45)
Křenovice hor.nádr.; 8 min. zpoždění
R 838 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:46)
Bohumín-Vrbice; 8 min. zpoždění
R 827 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Drahotuše; 2 min. zpoždění
Rx 812 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:44)
Břeclav přednádraží; 2 min. zpoždění
Rx 807 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Rajhrad; včas
Rx 805 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:47)
Grygov; 5 min. zpoždění
R 792 Kolín – Ústí n.L. západ
prav. odj. 10:28 (skut. 10:44)
Štětí; 16 min. zpoždění
R 785 Ústí n.L. západ – Kolín
prav. příj. 10:40 (skut. 10:39)
Kolín; včas
Rx 778 [Špičák] Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Hamry-Hojsova Stráž; 1 min. zpoždění
Rx 775 [Točník] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Dobřany; 2 min. zpoždění
Rx 764 [Kynžvart] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Pavlovice; včas
Rx 762 [Berounka] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:45)
Srbsko; 1 min. zpoždění
Rx 759 [Křivoklát] Cheb – Praha hl.n.
prav. příj. 10:34 (skut. 10:44)
Cheb; 10 min. zpoždění
Rx 757 [Karlštejn] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:43)
Cerhovice; 2 min. zpoždění
R 681 [Milešovka] Děčín hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:46)
Libčice n.Vlt.-Letky; 1 min. zpoždění
R 668 [Rožmberk] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Jindřichův Hradec; včas
R 666 [Vajgar] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 10:46 (skut. 10:41)
Okříšky; 5 min. náskok
R 665 [Jakub Krčín] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:42 (skut. 10:41)
Pačejov; včas
R 663 [Petr Vok] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:44)
Veselí nad Lužnicí; včas
R 661 [Bezdrev] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 10:40 (skut. 10:42)
Jihlava; 2 min. zpoždění
R 650 [Jan Žižka] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 10:38 (skut. 10:46)
Praha-Holešovice; 8 min. zpoždění
R 650 [Jan Žižka] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 10:38 (skut. 10:46)
Praha-Holešovice; 8 min. zpoždění
R 648 [Malše] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 10:29 (skut. 10:45)
Votice; 16 min. zpoždění
R 646 [Konopiště] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. příj. 10:42 (skut. 10:43)
Soběslav; 1 min. zpoždění
R 637 [Vojtěch Lanna] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 10:25 (skut. 10:44)
Veselí nad Lužnicí; 19 min. zpoždění
R 624 [Hejtman] Jihlava – Plzeň hl.n.
prav. odj. 10:41 (skut. 10:46)
Ražice; 5 min. zpoždění
R 623 [Junák] Strakonice – Brno hl.n.
prav. odj. 9:48 (skut. 9:53)
Náměšť nad Oslavou; 5 min. zpoždění
R 614 [Ohře] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 10:46 (skut. 10:47)
Karlovy Vary-Dvory; 1 min. zpoždění
R 612 [Svatava] Praha hl.n. – Cheb
prav. příj. 10:41 (skut. 10:47)
Ústí nad Labem hl.n.; 6 min. zpoždění
R 609 [Bílina] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:44)
Dasnice; včas
R 607 [Salubia] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 10:46 (skut. 10:47)
Oldřichov u Duchcova; 1 min. zpoždění
IC 560 [Šohaj] Veselí n.Moravou – Praha hl.n.
prav. příj. 10:39 (skut. 10:40)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
IC 560 [Šohaj] Veselí n.Moravou – Praha hl.n.
prav. příj. 10:39 (skut. 10:40)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
SC 512 [Pendolino] Bohumín – Františkovy Lázně
prav. odj. 10:37 (skut. 10:43)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
SC 512 [Pendolino] Bohumín – Františkovy Lázně
prav. odj. 10:37 (skut. 10:43)
Praha hl.n.; 6 min. zpoždění
SC 510 [Pendolino] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 10:45 (skut. 10:45)
Třebovice v Čechách; včas
SC 505 [Pendolino] Cheb – Ostrava hl.n.
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Uhersko; včas
IC 503 Praha hl.n. – Ostrava hl.n.
prav. příj. 10:42 (skut. 10:47)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 5 min. zpoždění
EC 354 [Franz Kafka] Praha hl.n. – München Hbf
prav. příj. 10:48 (skut. 10:49)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Ex 351 [Jan Hus] München Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 10:33 (skut. 10:46)
Praha-Smíchov; 13 min. zpoždění
Ex 351 [Jan Hus] München Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 10:33 (skut. 10:46)
Praha-Smíchov; 13 min. zpoždění
EC 280 [Jan Jesenius] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. odj. 10:31 (skut. 10:43)
Opatov; 12 min. zpoždění
EC 278 [Danubius] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. příj. 10:46 (skut. 10:46)
Štúrovo; včas
EC 277 [Slovan] Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 10:24 (skut. 10:43)
Nová Ves u Kolína; 19 min. zpoždění
EC 275 [Jaroslav Hašek] Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 10:44 (skut. 10:47)
Zaječí; 3 min. zpoždění
SC 241 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. – Košice
prav. odj. 10:33 (skut. 10:46)
Třinec (Trzyniec); 13 min. zpoždění
Ex 220 [Súľov] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 10:36 (skut. 10:43)
Lukavice na Moravě; 7 min. zpoždění
EC 174 [Robert Schumann] Praha hl.n. – Hamburg Altona
prav. odj. 10:44 (skut. 10:46)
Roztoky u Prahy; 2 min. zpoždění
EC 172 [Hungaria] Budapest-Keleti pu. – Hamburg Altona
prav. odj. 10:42 (skut. 10:46)
Sekule; 4 min. zpoždění
EC 171 [Carl Maria von Weber] Berlin Hbf (tief) – Praha hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:46)
Hrobce; 8 min. zpoždění
Ex 154 [Jan Perner] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 10:26 (skut. 10:45)
Uhersko; 19 min. zpoždění
Ex 150 [Petr Bezruč] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 10:38 (skut. 10:38)
Krásno n.Kysucou; včas
Ex 149 [Hukvaldy] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 10:48 (skut. 10:47)
Český Brod; včas
Ex 147 [Landek] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 10:34 (skut. 10:46)
Střeň; 12 min. zpoždění
Ex 145 [Odra] Bohumín – Žilina
prav. odj. 10:29 (skut. 10:43)
Chotěbuz; 14 min. zpoždění
EC 130 [Varsovia] Budapest-Keleti pu. – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 10:43 (skut. 10:43)
Sládkovičovo; včas
Ex 128 [Vsacan] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 10:30 (skut. 10:35)
Lúky p.Makytou; 5 min. zpoždění
EC 125 [Radhošť] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Bezpráví; včas
EC 123 [Fatra] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 10:46 (skut. 10:46)
Bystřička; včas
EC 116 [Praha] Warszawa Wschodnia – Praha hl.n.
prav. odj. 10:39 (skut. 10:46)
Jeseník nad Odrou; 7 min. zpoždění
EC 104 [Sobieski] Wien Hbf – Gdynia Gł.
prav. odj. 10:29 (skut. 10:46)
Bělotín; 17 min. zpoždění
EC 103 [Polonia] Warszawa Wschodnia – Wien Hbf
prav. příj. 10:40 (skut. 10:40)
Bohumín; včas
rj 73 [Bedřich Smetana] Praha hl.n. – Wien Hbf
prav. odj. 10:42 (skut. 10:43)
Březová nad Svitavou; 1 min. zpoždění
rj 72 [Bedřich Smetana] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 10:32 (skut. 10:42)
Brno-Horní Heršpice; 10 min. zpoždění
rj 72 [Bedřich Smetana] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 10:32 (skut. 10:42)
Brno-Horní Heršpice; 10 min. zpoždění
rj 70 [Gustav Mahler] Wien Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 10:34 (skut. 10:43)
Velim; 9 min. zpoždění
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.