Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků

Aktualizace: pátek 1.7., 20:43
Zpoždění v cizině »
Os 28419 Bechyně – Tábor
prav. odj. 20:04 (skut. 20:04)
Bechyně; včas
Os 28356 Telč – Kostelec u Jihlavy
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Mysliboř; 1 min. zpoždění
Os 28327 Kostelec u Jihlavy – Slavonice
prav. odj. 20:36 (skut. 20:37)
Mutišov; včas
Os 27842 Rokycany – Příkosice zast.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:36)
Rokycany; 6 min. zpoždění
Os 27717 Lochovice – Zadní Třebaň
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Liteň; včas
Os 27218 Cheb – Luby u Chebu
prav. odj. 20:30 (skut. 20:35)
Velký Luh; 4 min. zpoždění
Os 27009 Merklín – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Karlovy Vary; včas
Os 26351 Josefův Důl – Smržovka
prav. příj. 20:33 (skut. 20:38)
Jiřetín pod Bukovou; 4 min. zpoždění
Os 25931 Rudná u Prahy – Praha-Sm. Na Knížecí
prav. příj. 20:37 (skut. 20:37)
Hostivice; včas
Os 25643 Lysá n.Labem – Milovice
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Lysá nad Labem; včas
Os 25356 Moravany – Holice
prav. příj. 20:19 (skut. 20:30)
Holice; 11 min. zpoždění
Os 25025 Pardubice hl.n. – Prachovice
prav. odj. 20:23 (skut. 20:37)
Choltice; 13 min. zpoždění
Os 24918 Studenec – Křižanov
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Oslavice; 1 min. zpoždění
Os 24820 Znojmo – Jihlava
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Okříšky; včas
Os 24819 Okříšky – Znojmo
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Olbramkostel; včas
Os 24765 Česká Třebová – Moravská Třebová
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Třebovice v Čechách; včas
Os 24729 Dzbel – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:05 (skut. 20:05)
Dzbel; včas
Os 23482 Opava východ – Hradec n.Moravicí
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Opava východ; včas
Os 23139 Štramberk – Studénka
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Příbor; včas
Os 22215 Ledečko – Kolín
prav. odj. 20:11 (skut. 20:11)
Ledečko; včas
Os 20885 Hof Hbf – Marktredwitz
prav. odj. 20:27 (skut. 20:37)
Cheb; 10 min. zpoždění
Os 20328 Kralupy n.Vltavou – Velvary
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Kralupy n.Vlt.předm.; včas
Os 20208 Rychnov n.Kněžnou – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Třebechovice p.Oreb.; včas
Os 19975 Nučice – Praha-Smíchov
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Rudná u Prahy; včas
Os 19719 Rakovník – Kladno
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Rakovník; 2 min. zpoždění
Os 19435 Neratovice – Čelákovice
prav. odj. 20:35 (skut. 20:37)
Neratovice náv.Lc6; 2 min. zpoždění
Os 19432 Čelákovice – Brandýs n.Labem
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Čelákovice; včas
Os 19329 Kouřim – Pečky
prav. odj. 20:24 (skut. 20:24)
Plaňany; včas
Os 19326 Pečky – Kouřim
prav. odj. 19:22 (skut. 19:22)
Plaňany; včas
Os 19130 Trhový Štěpánov – Benešov u Prahy
prav. příj. 20:41 (skut. 20:39)
Benešov u Prahy; včas
Os 18865 Lipno n.Vltavou – Rybník
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Loučovice; včas
Os 18528 Mšeno – Mladá Boleslav město
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Mšeno; včas
Os 18418 Horní Cerekev – Tábor
prav. příj. 20:21 (skut. 21:21)
Horní Cerekev; 60 min. zpoždění
Os 18416 Horní Cerekev – Tábor
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Chýnov; včas
Os 18119 Volary – Strakonice
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Strunkovice n.Vol.; včas
Os 18114 Strakonice – Volary
prav. odj. 20:13 (skut. 20:13)
Vimperk; včas
Os 18066 Číčenice – Vodňany
prav. odj. 20:29 (skut. 20:38)
Číčenice; 9 min. zpoždění
Os 18018 Číčenice – Volary
prav. příj. 20:08 (skut. 20:35)
Strunkovice n.Blan.; 27 min. zpoždění
Os 17914 Rožmitál p.Třemšínem – Strakonice
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Řepice; včas
Os 17556 Janovice n.Úhlavou – Domažlice
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Janovice nad Úhlavou; 3 min. zpoždění
Os 17520 Horažďovice předm. – Klatovy
prav. příj. 20:37 (skut. 20:37)
Klatovy; včas
Os 17519 Klatovy – Horažďovice předm.
prav. příj. 20:40 (skut. 20:38)
Horažďovice předm.; včas
Os 17250 Aš – Aš město
prav. odj. 20:10 (skut. 20:28)
Aš; 18 min. zpoždění
Os 17141 Tisová u Nejdku – Karlovy Vary dolní n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:39)
Stará Role; 1 min. zpoždění
Os 16947 Litvínov – Teplice v Čechách
prav. odj. 20:38 (skut. 20:39)
Řetenice; 1 min. zpoždění
Os 16719 Žlutice – Rakovník
prav. odj. 20:21 (skut. 20:21)
Chyše; včas
Os 16714 Rakovník – Žlutice
prav. odj. 19:32 (skut. 19:33)
Lubenec; včas
Os 16524 Ústí n.L. hl.n. – Bílina
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Koštov; 1 min. zpoždění
Os 16117 Teplice v Čechách – Radejčín
prav. odj. 18:56 (skut. 19:47)
Úpořiny; 51 min. zpoždění
Os 15973 Humpolec – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:37 (skut. 20:39)
Radňov; 1 min. zpoždění
Os 15928 Třemošnice – Čáslav
prav. odj. 20:12 (skut. 20:12)
Třemošnice; včas
Os 15884 Nymburk hl.n. – Poříčany
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Nymburk město; včas
Os 15826 Jičín – Nymburk hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Jičín; včas
Os 15825 Nymburk hl.n. – Jičín
prav. příj. 20:22 (skut. 20:40)
Křinec; 18 min. zpoždění
Os 15767 Trutnov hl.n. – Teplice n.Metují
prav. odj. 20:13 (skut. 20:29)
Adršpach; 16 min. zpoždění
Os 15766 Teplice n.Metují – Trutnov hl.n.
prav. odj. 19:59 (skut. 20:12)
Janovice u Trutnova; 13 min. zpoždění
Os 15613 Nymburk hl.n. – Městec Králové
prav. odj. 19:28 (skut. 19:30)
Křinec; 2 min. zpoždění
Os 15515 Jablonec n.Jizerou – Martinice v Krkonoších
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Hrabačov; včas
Os 15344 Svitavy – Pustá Kamenice
prav. příj. 20:40 (skut. 20:40)
Oldřiš; včas
Os 15117 Náchod – Starkoč
prav. příj. 20:36 (skut. 20:36)
Starkoč; včas
Os 15060 Choceň – Vysoké Mýto m.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Choceň; včas
Os 14869 Havlíčkův Brod – Jihlava
prav. příj. 20:35 (skut. 20:35)
Jihlava; včas
Os 14781 Boskovice – Skalice n.Svitavou
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Boskovice; včas
Os 14528 Kobylí na Moravě – Zaječí
prav. odj. 20:29 (skut. 20:29)
Kobylí na Moravě; včas
Os 14436 Moravské Bránice – Ivančice
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Ivančice město; včas
Os 14235 Otrokovice – Vizovice
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Zlín-Malenovice; včas
Os 14232 Vizovice – Uherský Brod
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Hradčovice; včas
Os 14080 Prostějov hl.n. – Červenka
prav. odj. 20:18 (skut. 20:18)
Kostelec na Hané; včas
Os 14079 Červenka – Prostějov hl.n.
prav. odj. 20:32 (skut. 20:32)
Litovel předměstí; včas
Os 14047 Olomouc hl.n. – Senice na Hané
prav. odj. 20:33 (skut. 20:39)
Olomouc hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 13856 Litovel předm. – Červenka
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Litovel předměstí; včas
Os 13738 Uničov – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Uničov; včas
Os 13737 Olomouc hl.n. – Uničov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Olomouc hl.n.; včas
Os 13678 Hanušovice – Staré Město p.Sněžníkem
prav. odj. 20:05 (skut. 20:21)
Hanušovice; 16 min. zpoždění
Os 13629 Javorník ve Slezsku – Šumperk
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Vápenná; včas
Os 13482 Chuchelná – Kravaře ve Slezsku
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Chuchelná; včas
Os 13432 Hlučín – Opava východ
prav. odj. 20:36 (skut. 20:39)
Kozmice; 3 min. zpoždění
Os 13375 Nový Jičín město – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Nový Jičín město; včas
Os 13319 Budišov n.Budišovkou – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 20:03 (skut. 20:03)
Vítkov; včas
Os 13276 Velké Karlovice – Vsetín
prav. odj. 20:16 (skut. 20:30)
Karolinka; 14 min. zpoždění
Os 12835 Frýdek-Místek – Český Těšín
prav. příj. 20:33 (skut. 20:43)
Frýdek-Místek; 10 min. zpoždění
Os 12834 Český Těšín – Frýdek-Místek
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Český Těšín; včas
Os 12736 Lanškroun – Česká Třebová
prav. odj. 20:35 (skut. 20:37)
Rudoltice v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 12210 Staré Město u Uh.Hrad. – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:31 (skut. 20:31)
Uherské Hradiště; včas
Os 12154 Praha-Libeň – Roztoky u Prahy
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Praha-Podbaba; včas
Os 12153 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
Os 12153 Roztoky u Prahy – Praha-Libeň
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Praha-Holešovice; 1 min. zpoždění
Os 9969 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Černošice-Mokropsy; včas
Os 9879 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Unhošť; včas
Os 9850 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. příj. 20:39 (skut. 20:40)
Praha-Dejvice; včas
Os 9850 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. příj. 20:39 (skut. 20:40)
Praha-Dejvice; včas
Os 9830 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 20:35 (skut. 20:36)
Kladno-Ostrovec; včas
Os 9658 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9658 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 9578 Mladá Boleslav hl.n. – Turnov
prav. příj. 20:29 (skut. 20:39)
Turnov; 10 min. zpoždění
Os 9537 Mělník – Všetaty
prav. příj. 20:40 (skut. 20:40)
Všetaty; včas
Os 9519 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. příj. 20:37 (skut. 20:52)
Mladá Boleslav hl.n.; 15 min. zpoždění
Os 9516 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:41)
Všetaty; 2 min. zpoždění
Os 9431 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Skály odbočka; včas
Os 9431 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Skály odbočka; včas
Os 9354 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:33 (skut. 20:38)
Kolín; 5 min. zpoždění
Os 9353 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 20:40 (skut. 20:39)
Rostoklaty; včas
Os 9352 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:43 (skut. 20:39)
Praha Masarykovo n.; 4 min. náskok
Os 9352 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:43 (skut. 20:39)
Praha Masarykovo n.; 4 min. náskok
Os 9351 Praha Masarykovo n. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 20:16 (skut. 20:15)
Kolín; včas
Os 9273 Zruč n.Sázavou – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 20:15 (skut. 20:16)
Ledeč nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9272 Světlá n.Sázavou – Zruč n.Sázavou
prav. příj. 20:11 (skut. 20:40)
Ledeč nad Sázavou; 29 min. zpoždění
Os 9238 Zruč n.Sázavou – Čerčany
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Hvězdonice; včas
Os 9217 Čerčany – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 20:07 (skut. 20:07)
Ledečko; včas
Os 9153 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Praha hl.n.; včas
Os 9153 Praha hl.n. – Strančice
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Praha hl.n.; včas
Os 9020 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 20:23 (skut. 20:24)
Týnec nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 9019 Praha hl.n. – Čerčany
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Týnec nad Sázavou; včas
Os 9018 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:39)
Praha-Zbraslav; 2 min. zpoždění
Os 8953 Plzeň hl.n. – Nepomuk
prav. odj. 20:32 (skut. 20:40)
Zdemyslice; 7 min. zpoždění
Os 8861 Beroun – Praha hl.n.
prav. příj. 20:36 (skut. 20:37)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8861 Beroun – Praha hl.n.
prav. příj. 20:36 (skut. 20:37)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 8860 Praha hl.n. – Beroun
prav. příj. 20:40 (skut. 20:42)
Černošice-Mokropsy; 1 min. zpoždění
Os 8770 Nové Město na Moravě – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:39 (skut. 20:41)
Ronov nad Sázavou; 1 min. zpoždění
Os 8717 Veselí n.Lužnicí – České Velenice
prav. odj. 20:29 (skut. 20:32)
Suchdol nad Lužnicí; 3 min. zpoždění
Os 8680 Přelouč – Kolín
prav. odj. 20:32 (skut. 20:41)
Týnec nad Labem; 9 min. zpoždění
Os 8660 Pardubice hl.n. – Kolín
prav. odj. 20:34 (skut. 20:42)
Pardubice-Svítkov; 7 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Praha M.n.-Hrabovka; 1 min. zpoždění
Os 8615 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Praha M.n.-Hrabovka; 1 min. zpoždění
Os 8612 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:39)
Tuklaty; včas
Os 8545 Sobotka – Mladá Boleslav hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:42)
Mladá Boleslav hl.n.; 7 min. zpoždění
Os 8537 Mladějov v Čechách – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Mladějov v Čechách; včas
Os 8418 Tábor – Protivín
prav. příj. 20:36 (skut. 20:38)
Ražice; 2 min. zpoždění
Os 8413 Ražice – Tábor
prav. odj. 20:40 (skut. 20:42)
Balkova Lhota; 1 min. zpoždění
Os 8378 Tábor – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Dobrá Voda u Pelhř.; včas
Os 8323 Počátky-Žirovnice – Veselí n.Lužnicí
prav. odj. 17:05 (skut. 17:05)
Počátky-Žirovnice; včas
Os 8289 Benešov u Prahy – Tábor
prav. odj. 20:37 (skut. 20:38)
Olbramovice; včas
Os 8286 Tábor – Benešov u Prahy
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Ješetice; včas
Os 8235 Tábor – Veselí n.Lužnicí
prav. příj. 20:40 (skut. 20:40)
Soběslav; včas
Os 8153 České Budějovice – Český Krumlov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:42)
Třísov; 4 min. zpoždění
Os 8116 Volary – České Budějovice
prav. odj. 20:28 (skut. 20:36)
Hořice na Šumavě; 7 min. zpoždění
Os 8113 České Budějovice – Volary
prav. odj. 20:37 (skut. 20:41)
Černý Kříž; 3 min. zpoždění
Os 7959 Protivín – Písek
prav. odj. 20:40 (skut. 20:42)
Heřmaň; 1 min. zpoždění
Os 7946 Beroun – Březnice
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Příbram; včas
Os 7915 Protivín – Beroun
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Lochovice; včas
Os 7834 Rokycany – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:28 (skut. 20:31)
Chrást u Plzně; 3 min. zpoždění
Os 7828 Beroun – Plzeň-Jižní předm.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:42)
Praskolesy; včas
Os 7823 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 20:36 (skut. 20:41)
Klabava; 4 min. zpoždění
Os 7737 Beroun – Rakovník
prav. odj. 20:31 (skut. 20:32)
Hýskov; včas
Os 7736 Rakovník – Beroun
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Rakovník; včas
Os 7675 Plasy – Plzeň hl.n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:41)
Plzeň-Bílá Hora; včas
Os 7552 Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Nýrsko; 1 min. zpoždění
Os 7505 Železná Ruda-Alžbětín – Plzeň hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:40)
Klatovy; 1 min. zpoždění
Os 7444 Plzeň hl.n. – Nýřany
prav. příj. 20:28 (skut. 20:33)
Nýřany; 5 min. zpoždění
Os 7425 Domažlice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Vejprnice; 3 min. zpoždění
Os 7386 Mariánské Lázně – Cheb
prav. příj. 20:38 (skut. 20:37)
Cheb; včas
Os 7381 Cheb – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 20:42 (skut. 20:41)
Chodová Planá; včas
Os 7287 Kozolupy – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Kozolupy; včas
Os 7234 Domažlice – Bělá n.Radbuzou
prav. odj. 20:34 (skut. 20:37)
Domažlice-Pasečnice; 3 min. zpoždění
Os 7210 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 20:33 (skut. 20:33)
Tachov; včas
Os 7187 Letohrad – Moravský Karlov
prav. příj. 20:40 (skut. 20:41)
Verměřovice; 1 min. zpoždění
Os 7184 Červená Voda – Letohrad
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Červená Voda; včas
Os 7084 Chomutov – Klášterec n.Ohří
prav. odj. 20:36 (skut. 20:38)
Dubina odbočka; 1 min. zpoždění
Os 7067 Karlovy Vary – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:38)
Ostrov nad Ohří; včas
Os 7035 Cheb – Karlovy Vary
prav. odj. 20:36 (skut. 20:38)
Sokolov; 1 min. zpoždění
Os 7008 Chomutov – Cheb
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Citice; včas
Os 6988 Neratovice – Roudnice n.Labem
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Vraňany; včas
Os 6953 Ústí n.L. hl.n. – Roudnice n.Labem
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Oleško; včas
Os 6952 Roudnice n.Labem – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Prackovice nad Labem; včas
Os 6921 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:29 (skut. 20:28)
Kralupy nad Vltavou; včas
Os 6839 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Teplice v Čechách; včas
Os 6834 Děčín hl.n. – Chomutov
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Bílina; včas
Os 6815 Kadaň-Prunéřov – Ústí n.L. hl.n.
prav. příj. 20:42 (skut. 20:41)
Chomutov město; včas
Os 6814 Děčín hl.n. – Kadaň-Prunéřov
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Děčín hl.n.; včas
Os 6787 Osek město – Louny město
prav. příj. 20:42 (skut. 20:42)
Louny město; včas
Os 6718 Rakovník – Most
prav. odj. 20:35 (skut. 20:35)
Břvany; včas
Os 6717 Most – Rakovník
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Chrášťany; včas
Os 6667 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. příj. 20:38 (skut. 20:41)
Rybniště; 3 min. zpoždění
Os 6664 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. příj. 20:35 (skut. 20:41)
Dolní Habartice; 6 min. zpoždění
Os 6626 Doksy – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:28 (skut. 20:39)
Česká Lípa hl.n.; 11 min. zpoždění
Os 6623 Děčín hl.n. – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Děčín hl.n.; včas
Os 6616 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Liberec; včas
Os 6615 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 20:20 (skut. 20:25)
Jablonné v Podješ.; 4 min. zpoždění
Os 6549 Postoloprty – Litoměřice horní n.
prav. odj. 20:29 (skut. 20:30)
Louny; 1 min. zpoždění
Os 6459 Bílina – Štětí
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Bílina-Chudeřice; 1 min. zpoždění
Os 6419 Ústí n.L. západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 20:36 (skut. 20:40)
Křešice u Litoměřic; 4 min. zpoždění
Os 6418 Lysá n.Labem – Ústí n.L. západ
prav. odj. 20:25 (skut. 20:41)
Otradovice; 16 min. zpoždění
Os 6337 Černousy – Liberec
prav. odj. 20:38 (skut. 20:39)
Minkovice; 1 min. zpoždění
Os 6332 Liberec – Černousy
prav. odj. 20:39 (skut. 20:41)
Krásná Studánka; 1 min. zpoždění
Os 6288 [Glacensis] Wrocław Gł. – Pardubice hl.n.
prav. příj. 20:31 (skut. 20:32)
Choceň; 1 min. zpoždění
Os 6206 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. odj. 20:36 (skut. 20:42)
Pardubice-Rosice n.L; 6 min. zpoždění
Os 6182 Litoměřice horní n. – Lovosice
prav. příj. 20:45 (skut. 20:41)
Žalhostice; 4 min. náskok
Os 6177 Lovosice – Litoměřice horní n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:41)
Žalhostice; včas
Os 6128 Česká Lípa hl.n. – Lovosice
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Česká Lípa hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6114 Česká Lípa hl.n. – Louny
prav. odj. 20:09 (skut. 20:10)
Čížkovice; 1 min. zpoždění
Os 6113 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Liběšice; včas
Os 6055 Mladá Boleslav město – Nymburk hl.n.
prav. odj. 20:24 (skut. 20:39)
Luštěnice; 15 min. zpoždění
Os 6017 Nový Bor – Mladá Boleslav hl.n.
prav. příj. 20:14 (skut. 20:33)
Česká Lípa hl.n.; 18 min. zpoždění
Os 5918 Havlíčkův Brod – Kolín
prav. odj. 20:16 (skut. 20:28)
Golčův Jeníkov; 11 min. zpoždění
Os 5915 Kolín – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Sázava u Žďáru; včas
Os 5853 Praha Masarykovo n. – Nymburk hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:40)
Stratov; 2 min. zpoždění
Os 5842 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:39)
Veltruby; 4 min. zpoždění
Os 5840 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:42)
Zeleneč; 1 min. zpoždění
Os 5839 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 20:28 (skut. 20:42)
Kolín; 14 min. zpoždění
Os 5749 Vrchlabí – Trutnov hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:32)
Trutnov hl.n.; 3 min. náskok
Os 5724 Stará Paka – Chlumec n.Cidlinou
prav. odj. 20:32 (skut. 20:38)
Stará Paka; 6 min. zpoždění
Os 5723 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 20:32 (skut. 20:39)
Chlumec nad Cidlinou; 7 min. zpoždění
Os 5575 Pardubice hl.n. – Slatiňany
prav. příj. 20:35 (skut. 20:37)
Slatiňany; 2 min. zpoždění
Os 5519 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Jičín; 1 min. zpoždění
Os 5456 Rumburk – Sebnitz(Sachs)
prav. příj. 20:41 (skut. 21:03)
Rumburk; 22 min. zpoždění
Os 5455 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 20:40 (skut. 20:40)
Děčín hl.n.; včas
Os 5454 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 20:13 (skut. 20:33)
D.Poustevna st.hr.; 20 min. zpoždění
Os 5453 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 20:12 (skut. 20:39)
Šluknov; 27 min. zpoždění
Os 5318 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:37)
Chotěboř; včas
Os 5315 Pardubice-Rosice n.L. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:29 (skut. 20:40)
Ždírec nad Doubravou; 10 min. zpoždění
Os 5188 Letohrad – Doudleby n.Orlicí
prav. příj. 20:37 (skut. 20:38)
Potštejn; 1 min. zpoždění
Os 5175 Týniště n.Orlicí – Doudleby n.Orlicí
prav. příj. 20:42 (skut. 20:40)
Častolovice; včas
Os 5115 Náchod – Choceň
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Borohrádek; včas
Os 5050 Choceň – Pardubice hl.n.
prav. příj. 20:22 (skut. 20:34)
Pardubice hl.n.; 12 min. zpoždění
Os 4918 Vranovice – Křižanov
prav. příj. 19:49 (skut. 19:49)
Brno hl.n.; včas
Os 4918 Vranovice – Křižanov
prav. příj. 19:49 (skut. 19:49)
Brno hl.n.; včas
Os 4915 Křižanov – Vranovice
prav. odj. 20:36 (skut. 20:40)
Hrušovany u Brna; 3 min. zpoždění
Os 4850 Brno hl.n. – Náměšť n.Oslavou
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Kralice nad Oslavou; včas
Os 4848 Brno hl.n. – Okříšky
prav. příj. 20:33 (skut. 20:33)
Okříšky; včas
Os 4819 Jihlava – Brno hl.n.
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Třebíč; včas
Os 4737 Letovice – Křenovice horní n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Adamov; včas
Os 4735 Letovice – Křenovice horní n.
prav. příj. 20:01 (skut. 20:10)
Brno hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 4735 Letovice – Křenovice horní n.
prav. příj. 20:01 (skut. 20:10)
Brno hl.n.; 9 min. zpoždění
Os 4733 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 18:59 (skut. 19:00)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4733 Březová n.Svitavou – Křenovice horní n.
prav. příj. 18:59 (skut. 19:00)
Brno hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 4732 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. odj. 20:29 (skut. 20:33)
Blansko; 3 min. zpoždění
Os 4635 Brno hl.n. – Břeclav
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Podivín; 3 min. zpoždění
Os 4632 Břeclav – Tišnov
prav. příj. 20:41 (skut. 20:40)
Modřice; včas
Os 4632 Břeclav – Tišnov
prav. příj. 20:41 (skut. 20:40)
Modřice; včas
Os 4524 Břeclav – Znojmo
prav. odj. 20:33 (skut. 20:35)
Božice u Znojma; 2 min. zpoždění
Os 4417 Bohutice – Brno hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Radostice; včas
Os 4416 Brno hl.n. – Hrušovany n.Jeviš.
prav. odj. 20:29 (skut. 20:29)
Moravské Bránice; včas
Os 4223 Břeclav – Přerov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Břeclav přednádraží; 3 min. zpoždění
Os 4222 Otrokovice – Břeclav
prav. příj. 20:40 (skut. 20:40)
Staré Město u U.H.; včas
Os 4172 Veselí n.Moravou – Kyjov
prav. příj. 20:32 (skut. 20:32)
Kyjov; včas
Os 4157 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Ponětovice; včas
Os 4015 Skalice n.Svitavou – Brno hl.n.
prav. příj. 20:32 (skut. 20:35)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 4015 Skalice n.Svitavou – Brno hl.n.
prav. příj. 20:32 (skut. 20:35)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
Os 3946 Holešov – Kroměříž
prav. odj. 20:23 (skut. 20:38)
Hulín; 15 min. zpoždění
Os 3925 Kojetín – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 20:23 (skut. 20:38)
Hulín; 15 min. zpoždění
Os 3922 Rožnov p.Radhoštěm – Kojetín
prav. odj. 20:26 (skut. 20:36)
Branky na Moravě; 9 min. zpoždění
Os 3887 České Budějovice – Horní Dvořiště
prav. příj. 20:12 (skut. 20:47)
České Budějovice; 35 min. zpoždění
Os 3863 Olomouc hl.n. – Přerov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Grygov; 2 min. zpoždění
Os 3838 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:36 (skut. 20:39)
Kojetín; 3 min. zpoždění
Os 3787 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Rudoltice v Čechách; 2 min. zpoždění
Os 3743 Šumperk – Nezamyslice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:38)
Postřelmov; včas
Os 3742 Nezamyslice – Šumperk
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Olomouc hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 3643 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Libina; včas
Os 3616 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 20:17 (skut. 20:28)
Ruda nad Moravou; 10 min. zpoždění
Os 3585 Jindřichov ve Slezsku – Krnov
prav. odj. 20:36 (skut. 20:36)
Třemešná ve Slezsku; včas
Os 3565 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Olomouc hl.n.; včas
Os 3504 Moravský Beroun – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:34)
Hlubočky; včas
Os 3472 Opava východ – Krnov
prav. odj. 20:32 (skut. 20:35)
Opava východ; 3 min. zpoždění
Os 3431 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Ostrava-Kunčice; včas
Os 3349 Studénka – Bohumín
prav. příj. 20:30 (skut. 20:31)
Bohumín; 1 min. zpoždění
Os 3323 Hranice na Moravě – Suchdol n.Odrou
prav. odj. 20:36 (skut. 20:37)
Hranice na Moravě; 1 min. zpoždění
Os 3259 Valašské Meziříčí – Vsetín
prav. příj. 20:40 (skut. 20:41)
Jablůnka; 1 min. zpoždění
Os 3249 Vsetín – Střelná
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Valašská Polanka; včas
Os 3248 Vlárský průsmyk – Valašské Meziříčí
prav. příj. 20:38 (skut. 20:38)
Bylnice; včas
Os 3234 Vsetín – Přerov
prav. odj. 20:20 (skut. 20:33)
Hustopeče nad Bečvou; 12 min. zpoždění
Os 3146 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm město
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Pržno; včas
Os 3109 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. příj. 20:29 (skut. 20:39)
Frýdek-Místek; 10 min. zpoždění
Os 2953 Ostrava hl.n. – Mosty u Jablunkova
prav. příj. 20:24 (skut. 20:40)
Ropice zastávka; 15 min. zpoždění
Os 2952 Mosty u Jablunkova – Ostrava-Svinov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:39)
Český Těšín; 2 min. zpoždění
Os 2950 Mosty u Jablunkova – Bohumín
prav. odj. 19:46 (skut. 20:31)
Louky nad Olší; 44 min. zpoždění
Os 2836 Český Těšín – Ostrava-Svinov
prav. příj. 20:37 (skut. 20:38)
Ostrava-Svinov; 1 min. zpoždění
Os 2760 Velká n.Veličkou – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Velká nad Veličkou; včas
Os 2747 Hodonín – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:32 (skut. 20:34)
Rohatec; 1 min. zpoždění
Os 2744 Veselí n.Moravou – Hodonín
prav. odj. 20:33 (skut. 20:34)
Rohatec; 1 min. zpoždění
Os 2673 Tanvald – Harrachov
prav. odj. 20:37 (skut. 20:41)
Desná-Pustinská; 4 min. zpoždění
Os 2637 Liberec – Desná-Riedlova vila
prav. odj. 20:41 (skut. 20:40)
Vesec u Liberce; včas
Os 2636 Desná-Riedlova vila – Liberec
prav. příj. 20:41 (skut. 20:40)
Smržovka; včas
Os 2635 Liberec – Železný Brod
prav. odj. 20:34 (skut. 20:37)
Plavy; 2 min. zpoždění
Os 2563 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 20:39 (skut. 20:39)
Světice; včas
Os 2560 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:39)
Praha-Hostivař; 1 min. zpoždění
Os 2560 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:39)
Praha-Hostivař; 1 min. zpoždění
Os 2472 Kutná Hora město – Kutná Hora hl.n.
prav. příj. 20:34 (skut. 20:34)
Kutná Hora hl.n.; včas
Os 2434 Zruč n.Sázavou – Kutná Hora hl.n.
prav. odj. 20:10 (skut. 20:10)
Zbraslavice; včas
Os 2169 České Budějovice – České Velenice
prav. odj. 20:18 (skut. 20:20)
N.Ves u Č.Budějovic; 2 min. zpoždění
Os 2021 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 20:34 (skut. 20:37)
Měchenice; 2 min. zpoždění
Os 2018 Dobříš – Praha hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2018 Dobříš – Praha hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:36)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1940 [Jizera] Praha-Vršovice – Turnov
prav. příj. 20:33 (skut. 20:41)
Mladá Boleslav hl.n.; 8 min. zpoždění
Sp 1898 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 20:37 (skut. 20:37)
Unhošť; včas
Sp 1815 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 20:35 (skut. 20:40)
Stará Paka; 5 min. zpoždění
Sp 1814 Trutnov hl.n. – Chlumec n.Cidlinou
prav. příj. 20:26 (skut. 20:34)
Chlumec nad Cidlinou; 8 min. zpoždění
Sp 1797 Chomutov – Blatno u Jesenice
prav. odj. 20:28 (skut. 20:40)
Vroutek; 11 min. zpoždění
Sp 1796 Hradec Králové hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 20:20 (skut. 20:33)
Jaroměř; 13 min. zpoždění
Sp 1794 Hradec Králové hl.n. – Meziměstí
prav. příj. 20:30 (skut. 20:30)
Teplice nad Metují; včas
Sp 1777 Brno hl.n. – Hodonín
prav. příj. 20:41 (skut. 20:41)
Hodonín; včas
Sp 1769 Broumov – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:31 (skut. 20:38)
Teplice nad Metují; 7 min. zpoždění
Sp 1735 Brno hl.n. – Bylnice
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Vlkoš; včas
Sp 1734 Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Brno hl.n.; včas
Sp 1734 Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. příj. 20:33 (skut. 20:32)
Brno hl.n.; včas
Sp 1733 [Žuráň] Brno hl.n. – Bylnice
prav. odj. 20:37 (skut. 20:40)
Popov; 2 min. zpoždění
Sp 1683 Žatec – Rakovník
prav. odj. 20:38 (skut. 20:38)
Krupá; včas
Sp 1666 Krnov – Lipová Lázně
prav. příj. 20:37 (skut. 20:39)
Jeseník; 2 min. zpoždění
Sp 1629 [Bradlo] Šumperk – Jeseník
prav. odj. 20:22 (skut. 20:38)
Branná; 16 min. zpoždění
R 1277 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Turnov; včas
R 1275 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Opatovice-Pohřebačka; včas
R 1262 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 20:31 (skut. 20:38)
Stará Paka; 6 min. zpoždění
R 1240 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 20:27 (skut. 20:38)
Dívčice; 11 min. zpoždění
R 1182 Plzeň hl.n. – Most
prav. odj. 20:34 (skut. 20:38)
Dolní Rybník odbočka; 4 min. zpoždění
R 1173 Ústí n.L. hl.n. – Liberec
prav. odj. 20:30 (skut. 20:42)
Zákupy; 11 min. zpoždění
R 1160 Liberec – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 20:27 (skut. 20:42)
Mojžíř; 15 min. zpoždění
R 1151 Tanvald – Praha-Vršovice
prav. příj. 20:46 (skut. 20:42)
Praha-Vršovice; 4 min. náskok
R 1151 Tanvald – Praha-Vršovice
prav. příj. 20:46 (skut. 20:42)
Praha-Vršovice; 4 min. náskok
R 1135 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Milotice nad Opavou; včas
R 1102 Kolín – Rumburk
prav. odj. 20:15 (skut. 20:38)
Jedlová (R 1102); 22 min. zpoždění
R 1100 Kolín – Nový Bor
prav. odj. 20:21 (skut. 20:38)
Luštěnice; 16 min. zpoždění
R 991 Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:36)
Sázavka; 2 min. zpoždění
R 989 [Doubrava] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:30 (skut. 20:33)
Žďár nad Sázavou; 3 min. zpoždění
R 972 Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:27 (skut. 20:38)
Vlkaneč; 10 min. zpoždění
R 970 [Gustav Brom] Brno hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:36 (skut. 20:43)
Česká; 6 min. zpoždění
R 963 [Karel Havlíček Borovský] Praha hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. příj. 20:44 (skut. 20:43)
Kolín; včas
R 955 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Lysá nad Labem; včas
R 953 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:41)
Nové Město n.Cidlin.; 7 min. zpoždění
R 940 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:20 (skut. 20:40)
Čelákovice; 20 min. zpoždění
R 920 [Krakonoš] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:33 (skut. 20:41)
Převýšov; 8 min. zpoždění
R 917 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 20:35 (skut. 20:38)
Prostějov hl.n.; 3 min. zpoždění
R 902 Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:42)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 902 Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:42)
Brno hl.n.; 3 min. zpoždění
R 882 [Bouzov] Luhačovice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:41)
Klučov; 3 min. zpoždění
R 875 [Pardubický Porter] Praha hl.n. – Česká Třebová
prav. příj. 20:41 (skut. 20:40)
Kolín; včas
R 873 [Slavkov] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Blansko; 1 min. zpoždění
R 862 [Svitava] Brno hl.n. – Pardubice hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:43)
Sedlíšťka; 1 min. zpoždění
R 853 [Matalík] Praha hl.n. – Vsetín
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Dlouhá Třebová; včas
R 851 [Portáš] Praha hl.n. – Vsetín
prav. příj. 20:37 (skut. 20:40)
Hranice na Moravě m.; 3 min. zpoždění
R 845 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Drahotuše; včas
R 843 Brno hl.n. – Bohumín
prav. příj. 20:34 (skut. 20:38)
Bohumín; 4 min. zpoždění
R 824 [Radegast] Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Šlapanice; včas
R 820 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:43)
Bohumín-Vrbice; 4 min. zpoždění
R 817 Brno hl.n. – Hodonín
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
R 817 Brno hl.n. – Hodonín
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Brno-Horní Heršpice; 1 min. zpoždění
Rx 815 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Grygov; včas
Rx 802 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:42 (skut. 20:43)
Břeclav přednádraží; 1 min. zpoždění
R 795 Ústí n.L. západ – Kolín
prav. příj. 20:37 (skut. 20:42)
Kolín-Zálabí; 4 min. zpoždění
R 782 Kolín – Ústí n.L. západ
prav. odj. 20:33 (skut. 20:42)
Hoštka; 8 min. zpoždění
Rx 779 [Špičák] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:42)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Rx 779 [Špičák] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 20:41 (skut. 20:42)
Praha hl.n.; 1 min. zpoždění
Rx 772 [Švihov] Praha hl.n. – Klatovy
prav. odj. 20:36 (skut. 20:38)
Chrást u Plzně; 2 min. zpoždění
Rx 767 [Egrensis] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:43)
Kařízek; 5 min. zpoždění
Rx 754 [Klabava] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 20:35 (skut. 20:43)
Milíkov; 8 min. zpoždění
Rx 752 [Radbuza] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 20:39 (skut. 20:41)
Zadní Třebaň; 2 min. zpoždění
R 691 Děčín hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 20:44 (skut. 20:43)
Libčice nad Vltavou; včas
R 674 [Říp] Praha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.
prav. příj. 20:42 (skut. 20:41)
Roudnice nad Labem; včas
R 669 [Rožmberk] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. příj. 18:59 (skut. 20:40)
Bransouze; 101 min. zpoždění
R 660 [Bezdrev] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. příj. 19:48 (skut. 20:42)
České Budějovice; 54 min. zpoždění
R 657 [Ohrada] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
R 657 [Ohrada] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:39 (skut. 20:40)
Praha-Vršovice; 1 min. zpoždění
R 655 [Josef Suk] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:43 (skut. 20:42)
Střezimíř; včas
R 653 [František Křižík] Praha-Holešovice – České Budějovice
prav. odj. 20:45 (skut. 20:42)
Dobřejovice odbočka; 3 min. náskok
R 632 [František Bílek] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. příj. 20:43 (skut. 20:42)
Benešov u Prahy; včas
R 630 [Kotnov] České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:43 (skut. 20:43)
Soběslav; včas
R 629 [Karel Klostermann] Plzeň hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 20:31 (skut. 20:39)
Nepomuk; 8 min. zpoždění
R 625 [Hejtman] Plzeň hl.n. – Havlíčkův Brod
prav. odj. 20:13 (skut. 20:26)
Kostelec u Jihlavy; 13 min. zpoždění
R 622 [Junák] Brno hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 19:45 (skut. 20:40)
Rantířov; 55 min. zpoždění
R 620 [Jihlava] Brno hl.n. – Jihlava
prav. odj. 20:39 (skut. 20:41)
Třebíč-Borovina; 2 min. zpoždění
R 617 [Větruše] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 20:37 (skut. 20:38)
Bílina; 1 min. zpoždění
R 604 [Krušnohor] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 20:39 (skut. 20:43)
Dalovice; 3 min. zpoždění
R 602 [Chomutovka] Praha hl.n. – Chomutov
prav. příj. 20:41 (skut. 20:37)
Ústí nad Labem hl.n.; 4 min. náskok
rj 581 [Leoš Janáček] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:28 (skut. 20:39)
Kolín; 10 min. zpoždění
IC 561 [Šohaj] Praha hl.n. – Veselí n.Moravou
prav. odj. 20:17 (skut. 20:40)
Tlumačov; 23 min. zpoždění
IC 551 [Zlínský expres] Praha hl.n. – Zlín střed
prav. odj. 20:40 (skut. 20:42)
Choceň; 1 min. zpoždění
Ex 541 [Ostravan] Praha hl.n. – Návsí
prav. odj. 20:34 (skut. 20:42)
Střeň; 7 min. zpoždění
Ex 531 [Helfštýn] Bohumín – Břeclav
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Moravská Nová Ves; 1 min. zpoždění
SC 517 [Pendolino] Praha hl.n. – Bohumín
prav. odj. 20:42 (skut. 20:43)
Kostěnice; včas
SC 515 [Pendolino] Františkovy Lázně – Bohumín
prav. odj. 20:41 (skut. 20:42)
Ostrava-Mar.Hory; 1 min. zpoždění
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:35)
Kysak; 1 min. zpoždění
EN 442 [Bohemia] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:41)
Trebišov; včas
rj 373 [W. A. Mozart] Praha hl.n. – Wien Hbf
prav. odj. 20:42 (skut. 20:42)
Březová nad Svitavou; včas
rj 372 [W. A. Mozart] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:32 (skut. 20:43)
Brno-Horní Heršpice; 11 min. zpoždění
rj 372 [W. A. Mozart] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:32 (skut. 20:43)
Brno-Horní Heršpice; 11 min. zpoždění
rj 370 [Joseph Haydn] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:42)
Pečky; 4 min. zpoždění
Ex 357 [Franz Kafka] München Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 20:41 (skut. 20:43)
Chotěšov výhybna; 1 min. zpoždění
EC 283 [Slovenská strela] Praha hl.n. – Bratislava hl. st.
prav. odj. 20:38 (skut. 20:42)
Vranovice; 3 min. zpoždění
EC 272 [Csárdás] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. odj. 20:31 (skut. 20:41)
Opatov; 10 min. zpoždění
EC 270 [Petrov] Budapest-Keleti pu. – Brno hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:39)
Malacky; 5 min. zpoždění
SC 240 [Pendolino Košičan] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 20:34 (skut. 20:42)
Hoštejn kol.č.1-4; 8 min. zpoždění
EC 179 [Alois Negrelli] Hamburg Altona – Praha hl.n.
prav. odj. 20:40 (skut. 20:41)
Roudnice nad Labem; včas
EC 155 [Jan Perner] Praha hl.n. – Žilina
prav. příj. 19:46 (skut. 20:41)
Ostrava hl.n.; 55 min. zpoždění
Ex 122 [Fatra] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:35)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
Ex 122 [Fatra] Žilina – Praha hl.n.
prav. příj. 20:39 (skut. 20:35)
Praha hl.n.; 4 min. náskok
Ex 120 [Hradčany] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 20:26 (skut. 20:42)
Střeň; 15 min. zpoždění
EC 112 [Porta Moravica] Warszawa Wschodnia – Praha hl.n.
prav. příj. 20:35 (skut. 20:43)
Pardubice hl.n.; 7 min. zpoždění
R 100 [Moravia] Wien Hbf – Bohumín
prav. odj. 20:42 (skut. 20:41)
Studénka; včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.