Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků
Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: středa 29.6., 0:07
Zpoždění v cizině »
Os 9976 Praha hl.n. – Praha-Radotín
prav. příj. 23:54 (skut. 23:55)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 9976 Praha hl.n. – Praha-Radotín
prav. příj. 23:54 (skut. 23:55)
Praha-Smíchov; 1 min. zpoždění
Os 9975 Praha-Radotín – Praha hl.n.
prav. odj. 23:49 (skut. 23:59)
Praha-Radotín; 10 min. zpoždění
Os 9854 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 0:03 (skut. 0:03)
Jeneč; včas
Os 9803 Rakovník – Praha hl.n.
prav. odj. 0:01 (skut. 23:59)
Praha-Libeň; včas
Os 9803 Rakovník – Praha hl.n.
prav. odj. 0:01 (skut. 23:59)
Praha-Libeň; včas
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 0:04 (skut. 0:04)
Praha-Vysočany; včas
Os 9551 Mladá Boleslav hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 0:04 (skut. 0:04)
Praha-Vysočany; včas
Os 9361 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 0:03 (skut. 0:05)
Cerhenice; 2 min. zpoždění
Os 9150 Strančice – Nymburk hl.n.
prav. odj. 0:03 (skut. 0:03)
Lysá nad Labem; včas
Os 9022 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 23:59 (skut. 0:04)
Praha-Vršovice; 5 min. zpoždění
Os 9022 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 23:59 (skut. 0:04)
Praha-Vršovice; 5 min. zpoždění
Os 8866 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 23:46 (skut. 0:01)
Dobřichovice; 15 min. zpoždění
Os 8338 Veselí n.Lužnicí – Jindřichův Hradec
prav. příj. 0:04 (skut. 0:04)
Jindřichův Hradec; včas
Os 8259 [Klokoty] Tábor – Veselí n.Lužnicí
prav. příj. 0:04 (skut. 0:06)
Tábor-Čápův Dvůr; 1 min. zpoždění
Os 8216 České Budějovice – Tábor
prav. odj. 0:01 (skut. 0:01)
Planá nad Lužnicí; včas
Os 7461 Domažlice město – Domažlice
prav. příj. 0:05 (skut. 0:05)
Domažlice; včas
Os 7079 Loket – Chomutov
prav. příj. 0:00 (skut. 23:59)
Kadaň-Prunéřov; včas
Os 6889 Most – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 0:04 (skut. 0:04)
Teplice v Čechách; včas
Os 6719 Most – Rakovník
prav. příj. 0:05 (skut. 0:03)
Rakovník; včas
Os 5965 Kolín – Čáslav
prav. příj. 0:01 (skut. 0:11)
Kolín; 10 min. zpoždění
Os 5854 Nymburk hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 0:02 (skut. 0:01)
Praha hl.n.; včas
Os 5854 Nymburk hl.n. – Praha hl.n.
prav. příj. 0:02 (skut. 0:01)
Praha hl.n.; včas
Os 5271 Bad Schandau – Děčín hl.n.
prav. odj. 0:03 (skut. 0:03)
Dolní Žleb; včas
Os 9832 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 23:39 (skut. 23:47)
Brandýsek; 8 min. zpoždění
Os 7956 Písek – Protivín
prav. příj. 23:58 (skut. 0:00)
Protivín; 2 min. zpoždění
Os 7738 Rakovník – Beroun
prav. odj. 23:36 (skut. 23:36)
Beroun-Závodí; včas
Os 7426 Plzeň hl.n. – Domažlice město
prav. příj. 23:57 (skut. 23:59)
Domažlice město; 2 min. zpoždění
Os 6969 Děčín hl.n. – Ústí n.L. západ
prav. odj. 22:58 (skut. 22:58)
Ústí nad Labem hl.n.; včas
Os 6772 Rakovník – Domoušice
prav. odj. 23:06 (skut. 23:06)
Mutějovice; včas
Os 6618 Liberec – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 0:00 (skut. 0:02)
Česká Lípa hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 5878 Kolín – Nymburk hl.n.
prav. příj. 23:56 (skut. 23:58)
Nymburk hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 5432 Semily – Liberec
prav. příj. 22:39 (skut. 22:39)
Turnov; včas
Os 4856 Brno hl.n. – Třebíč
prav. odj. 23:57 (skut. 23:58)
Vladislav zastávka; 1 min. zpoždění
Os 4738 Brno hl.n. – Letovice
prav. příj. 0:01 (skut. 0:02)
Letovice zastávka; 1 min. zpoždění
Os 4667 Vranovice – Břeclav
prav. odj. 0:01 (skut. 0:04)
Zaječí; 2 min. zpoždění
Os 4125 Brno hl.n. – Kyjov
prav. odj. 0:03 (skut. 0:04)
Bohuslavice u Kyjova; 1 min. zpoždění
Os 3647 Olomouc hl.n. – Šumperk
prav. odj. 23:55 (skut. 23:55)
Šternberk; včas
Os 3569 Olomouc hl.n. – Moravský Beroun
prav. odj. 23:59 (skut. 0:04)
Hrubá Voda; 4 min. zpoždění
Os 3509 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. odj. 23:43 (skut. 23:58)
Moravský Beroun; 15 min. zpoždění
Os 3452 Ostrava-Svinov – Opava východ
prav. příj. 23:57 (skut. 0:12)
Ostrava-Svinov; 15 min. zpoždění
Os 3158 Ostrava hl.n. – Frýdlant n.Ostr.
prav. odj. 0:03 (skut. 0:03)
Ostrava střed; včas
Os 3065 Mošnov, ostrava Airport – Bohumín
prav. odj. 23:45 (skut. 0:03)
Jistebník; 17 min. zpoždění
Os 2859 Ostrava-Svinov – Havířov
prav. příj. 23:57 (skut. 0:12)
Ostrava-Svinov; 15 min. zpoždění
Os 2571 Kolín – Benešov u Prahy
prav. příj. 0:04 (skut. 0:05)
Mrač; 1 min. zpoždění
Os 2435 Kutná Hora hl.n. – Zruč n.Sázavou
prav. odj. 23:14 (skut. 23:24)
Kutná Hora město; 10 min. zpoždění
Os 3749 Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n.
prav. příj. 23:57 (skut. 23:57)
Prostějov hl.n.; včas
Os 2957 Ostrava-Svinov – Návsí
prav. odj. 23:52 (skut. 0:03)
Bystřice (Bystrzyca); 11 min. zpoždění
Os 2942 Mosty u Jablunkova – Ostrava hl.n.
prav. příj. 16:15 (skut. 16:34)
Bohumín; 19 min. zpoždění
Os 2171 České Budějovice – České Velenice
prav. příj. 23:05 (skut. 23:17)
Borovany; 11 min. zpoždění
Rx 750 [Úhlava] Praha hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 23:59 (skut. 0:06)
Dobřichovice; 6 min. zpoždění
R 670 Praha hl.n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 23:53 (skut. 0:07)
Řež; 14 min. zpoždění
IC 553 [Moravan] Praha hl.n. – Přerov
prav. odj. 0:01 (skut. 0:03)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
IC 553 [Moravan] Praha hl.n. – Přerov
prav. odj. 0:01 (skut. 0:03)
Praha hl.n.; 2 min. zpoždění
EN 477 [Metropol] Berlin Hbf (tief) – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 22:49 (skut. 0:04)
Dolní Beřkovice; 74 min. zpoždění
EN 476 [Metropol] Budapest-Keleti pu. – Berlin Hbf (tief)
prav. příj. 23:56 (skut. 23:55)
Břeclav; včas
EN 445 [Slovakia] Praha hl.n. – Košice
prav. odj. 23:58 (skut. 0:05)
Třebovice v Čechách; 7 min. zpoždění
EN 444 [Slovakia] Košice – Praha hl.n.
prav. odj. 0:05 (skut. 0:05)
Žilina; včas
EN 443 [Bohemia] Praha hl.n. – Humenné
prav. odj. 23:55 (skut. 0:05)
Kolín zastávka; 9 min. zpoždění
EN 442 [Bohemia] Humenné – Praha hl.n.
prav. odj. 23:31 (skut. 23:43)
Svit; 12 min. zpoždění
EN 406 [Chopin] Wien Hbf – Warszawa Wschodnia
prav. příj. 23:50 (skut. 23:51)
Břeclav; 1 min. zpoždění
R 1260 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. příj. 23:56 (skut. 0:03)
Liberec; 7 min. zpoždění
R 1182 Plzeň hl.n. – Most
prav. příj. 20:27 (skut. 22:01)
Chomutov; 94 min. zpoždění
R 659 [Klokoty] Praha hl.n. – Tábor
prav. příj. 0:00 (skut. 0:00)
Tábor (R 659); včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.