Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální poloha vlaků
Na mapě jsou všechny vlaky kromě pěticiferných Os, ty najdete na velké mapě anebo v tabulkách.

Aktualizace: neděle 25.9., 9:03
Zpoždění v cizině »
Os 9855 Kladno-Ostrovec – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Praha-Ruzyně; 1 min. zpoždění
Os 9846 Praha Masarykovo n. – Kladno-Ostrovec
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Praha-Ruzyně; včas
Os 9810 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Otvovice; 1 min. zpoždění
Os 9633 Kralupy n.Vltavou – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Roztoky u Prahy; 1 min. zpoždění
Os 9632 Praha Masarykovo n. – Kralupy n.Vltavou
prav. příj. 9:00 (skut. 9:02)
Úholičky; 2 min. zpoždění
Os 9525 Praha-Čakovice – Praha-Vršovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Skály odbočka; 1 min. zpoždění
Os 9525 Praha-Čakovice – Praha-Vršovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Skály odbočka; 1 min. zpoždění
Os 9524 Praha-Vršovice – Všetaty
prav. odj. 8:55 (skut. 8:58)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9524 Praha-Vršovice – Všetaty
prav. odj. 8:55 (skut. 8:58)
Praha-Vysočany; 3 min. zpoždění
Os 9507 Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice
prav. odj. 8:37 (skut. 8:27)
Mladá Boleslav hl.n.; 10 min. náskok
Os 9504 Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.
prav. odj. 8:43 (skut. 8:46)
Všetaty; 3 min. zpoždění
Os 9408 Milovice – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Čelákovice-Jiřina; 1 min. zpoždění
Os 9407 Praha Masarykovo n. – Milovice
prav. odj. 8:56 (skut. 8:56)
Čelákovice-Jiřina; včas
Os 9320 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:02)
Poříčany; 5 min. zpoždění
Os 9318 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Praha-Kyje; 1 min. zpoždění
Os 9318 Český Brod – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Praha-Kyje; 1 min. zpoždění
Os 9317 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Pečky; včas
Os 9205 Čerčany – Světlá n.Sázavou
prav. odj. 8:53 (skut. 8:53)
Ledečko; včas
Os 9200 Havlíčkův Brod – Čerčany
prav. odj. 8:43 (skut. 8:43)
Ledeč nad Sázavou; včas
Os 9056 Čerčany – Praha hl.n.
prav. odj. 8:45 (skut. 8:45)
Jílové u Prahy; včas
Os 9055 Praha hl.n. – Čerčany
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Vrané nad Vltavou; včas
Os 8821 Beroun – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Řevnice; 1 min. zpoždění
Os 8820 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Pha-Smíchov již.zhl.; 2 min. zpoždění
Os 8820 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Pha-Smíchov již.zhl.; 2 min. zpoždění
Os 8819 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Pha-Smíchov sev.zhl.; včas
Os 8819 Řevnice – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Pha-Smíchov sev.zhl.; včas
Os 8818 Praha hl.n. – Beroun
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Karlštejn; 2 min. zpoždění
Os 8705 Veselí n.Lužnicí – České Velenice
prav. příj. 8:55 (skut. 8:54)
České Velenice; včas
Os 8603 Praha Masarykovo n. – Český Brod
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Praha-Klánovice; 1 min. zpoždění
Os 8515 Lomnice n.Popelkou – Mělník
prav. odj. 8:56 (skut. 8:59)
Lomnice nad Popelkou; 3 min. zpoždění
Os 8511 Mladějov v Čechách – Mělník
prav. odj. 8:43 (skut. 8:57)
Mladá Boleslav hl.n.; 14 min. zpoždění
Os 8508 Mladá Boleslav hl.n. – Mladějov v Čechách
prav. odj. 8:48 (skut. 8:59)
Mladá Boleslav město; 11 min. zpoždění
Os 8506 Mladá Boleslav hl.n. – Lomnice n.Popelkou
prav. příj. 8:52 (skut. 8:56)
Lomnice nad Popelkou; 4 min. zpoždění
Os 8269 Benešov u Prahy – Tábor
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Střezimíř; včas
Os 8104 Volary – České Budějovice
prav. odj. 8:50 (skut. 8:58)
Kájov; 8 min. zpoždění
Os 8103 České Budějovice – Nové Údolí
prav. příj. 8:52 (skut. 8:57)
Český Krumlov; 5 min. zpoždění
Os 8101 České Budějovice – Volary
prav. příj. 8:39 (skut. 8:58)
Volary; 19 min. zpoždění
Os 7905 Protivín – Beroun
prav. příj. 8:54 (skut. 8:58)
Písek-Dobešice; 4 min. zpoždění
Os 7904 Beroun – Protivín
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Králův Dvůr; včas
Os 7902 Zdice – Protivín
prav. příj. 8:56 (skut. 8:58)
Čížová; 2 min. zpoždění
Os 7810 Beroun – Plzeň hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Kařízek; 2 min. zpoždění
Os 7803 Plzeň hl.n. – Beroun
prav. odj. 8:52 (skut. 8:59)
Mýto; 7 min. zpoždění
Os 7718 Rakovník – Beroun
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Roztoky u Křivoklátu; 2 min. zpoždění
Os 7717 Beroun – Rakovník
prav. příj. 8:54 (skut. 8:55)
Rakovník; 1 min. zpoždění
Os 7611 Plasy – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Plasy; včas
Os 7602 Plzeň hl.n. – Žihle
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Plasy; 1 min. zpoždění
Os 7519 Klatovy – Plzeň hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Švihov u Klatov; 4 min. zpoždění
Os 7504 Plzeň hl.n. – Klatovy
prav. odj. 8:43 (skut. 8:48)
Přeštice; 5 min. zpoždění
Os 7406 Plzeň hl.n. – Domažlice
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Dolní Kamenice; 1 min. zpoždění
Os 7202 Domažlice – Planá u Mar.Lázní
prav. odj. 8:32 (skut. 8:33)
Domažlice-Pasečnice; 1 min. zpoždění
Os 7201 Planá u Mar.Lázní – Domažlice
prav. odj. 8:36 (skut. 8:36)
Bělá nad Radbuzou; včas
Os 7168 Letohrad – Ústí n.Orlicí
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Letohrad; včas
Os 7082 Chomutov – Klášterec n.Ohří
prav. příj. 9:03 (skut. 9:03)
Klášterec nad Ohří; včas
Os 7050 Most – Karlovy Vary
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Perštejn; včas
Os 6944 Roudnice n.Labem – Ústí n.L. hl.n.
prav. příj. 8:53 (skut. 8:59)
Ústí nad Labem hl.n.; 6 min. zpoždění
Os 6906 Kralupy n.Vltavou – Ústí n.L. hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:00)
Dobříň; včas
Os 6905 Ústí n.L. hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:01)
Horní Počaply; včas
Os 6827 Most – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Ústí nad Labem hl.n.; 2 min. zpoždění
Os 6822 Děčín hl.n. – Most
prav. příj. 8:56 (skut. 8:56)
Ústí nad Labem hl.n.; včas
Os 6803 Chomutov – Děčín hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Most; včas
Os 6802 Děčín hl.n. – Chomutov
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Most; včas
Os 6740 Louny město – Most
prav. příj. 8:54 (skut. 8:54)
Most; včas
Os 6706 Rakovník – Most
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Rakovník; včas
Os 6703 Most – Rakovník
prav. příj. 8:50 (skut. 8:57)
Rakovník; 7 min. zpoždění
Os 6655 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Mlýny; 2 min. zpoždění
Os 6652 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Mlýny; 2 min. zpoždění
Os 6605 Děčín hl.n. – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Benešov n.Ploučnicí; 2 min. zpoždění
Os 6602 Liberec – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:56 (skut. 8:59)
Benešov n.Ploučnicí; 3 min. zpoždění
Os 6407 Ústí n.L. západ – Lysá n.Labem
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Mělník-Mlazice; 1 min. zpoždění
Os 6406 Lysá n.Labem – Ústí n.L. západ
prav. odj. 8:54 (skut. 9:02)
Mělník-Mlazice; 8 min. zpoždění
Os 6359 Nové Město p.Smrkem – Liberec
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Raspenava; 1 min. zpoždění
Os 6358 Liberec – Jindřichovice p.Smrkem
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Raspenava; 1 min. zpoždění
Os 6204 Pardubice hl.n. – Jaroměř
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Jaroměř; 1 min. zpoždění
Os 6147 Lovosice – Litoměřice horní n.
prav. příj. 8:54 (skut. 8:53)
Litoměřice hor.nádr.; včas
Os 6104 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Blíževedly; včas
Os 6103 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Koštice nad Ohří; včas
Os 6102 Česká Lípa hl.n. – Postoloprty
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Koštice nad Ohří; včas
Os 6101 Postoloprty – Česká Lípa hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Blíževedly; včas
Os 6023 Jedlová – Doksy
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Svor; včas
Os 6022 Doksy – Jedlová
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Svor; včas
Os 6005 Česká Lípa hl.n. – Bakov n.Jizerou
prav. příj. 8:55 (skut. 8:58)
Doksy; 3 min. zpoždění
Os 6004 Bakov n.Jizerou – Česká Lípa hl.n.
prav. příj. 9:00 (skut. 9:01)
Česká Lípa hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 5954 Čáslav – Kolín
prav. příj. 8:54 (skut. 8:55)
Kolín; 1 min. zpoždění
Os 5906 Havlíčkův Brod – Kolín
prav. odj. 8:54 (skut. 8:54)
Havlíčkův Brod; včas
Os 5815 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Praha M.n.-Hrabovka; včas
Os 5815 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Praha M.n.-Hrabovka; včas
Os 5813 Praha Masarykovo n. – Kolín
prav. příj. 8:49 (skut. 8:49)
Nymburk hl.n.; včas
Os 5812 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. odj. 8:50 (skut. 8:58)
Velké Zboží; 8 min. zpoždění
Os 5808 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 5808 Kolín – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Praha Masarykovo n.; včas
Os 5707 Městec Králové – Stará Paka
prav. odj. 8:50 (skut. 8:56)
Smidary; 6 min. zpoždění
Os 5603 Hradec Králové hl.n. – Choceň
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Choceň; včas
Os 5551 Turnov – Jičín
prav. příj. 9:01 (skut. 9:00)
Borek pod Troskami; včas
Os 5505 Turnov – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:54 (skut. 8:54)
Ostroměř; včas
Os 5504 Hradec Králové hl.n. – Turnov
prav. příj. 8:53 (skut. 8:55)
Ostroměř; 2 min. zpoždění
Os 5466 Jaroměř – Stará Paka
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Mostek; včas
Os 5443 Děčín hl.n. – Rumburk
prav. příj. 8:55 (skut. 8:56)
Děčín st.hr.; 1 min. zpoždění
Os 5442 Rumburk – Děčín hl.n.
prav. odj. 8:13 (skut. 8:13)
D.Poustevna st.hr.; včas
Os 5406 Stará Paka – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Hodkovice n.Mohelkou; 1 min. zpoždění
Os 5405 Liberec – Stará Paka
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Hodkovice n.Mohelkou; včas
Os 5304 Havlíčkův Brod – Pardubice hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 8:53)
Medlešice; 1 min. zpoždění
Os 5303 Žďárec u Skutče – Havlíčkův Brod
prav. příj. 8:59 (skut. 8:59)
Hlinsko v Čechách; včas
Os 5279 Dresden Hbf – Litoměřice město
prav. odj. 9:01 (skut. 9:00)
Ústí nad Labem sever; včas
Os 5123 Náchod – Doudleby n.Orlicí
prav. příj. 8:54 (skut. 8:54)
Doudleby nad Orlicí; včas
Os 5036 Česká Třebová – Pardubice hl.n.
prav. odj. 8:54 (skut. 9:01)
Sedlíšťka; 7 min. zpoždění
Os 5025 Pardubice hl.n. – Česká Třebová
prav. odj. 8:56 (skut. 9:00)
Kostěnice; 4 min. zpoždění
Os 5017 Pardubice hl.n. – Lichkov
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Jamné nad Orlicí; včas
Os 4906 Vranovice – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 8:49 (skut. 8:50)
Vlkov u Tišnova; 1 min. zpoždění
Os 4905 Žďár n.Sázavou – Vranovice
prav. odj. 8:53 (skut. 8:55)
Sklené nad Oslavou; 2 min. zpoždění
Os 4831 Okříšky – Brno hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Střelice; včas
Os 4826 Brno hl.n. – Náměšť n.Oslavou
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Střelice; včas
Os 4806 Brno hl.n. – Jihlava
prav. odj. 8:58 (skut. 8:56)
Studenec; 3 min. náskok
Os 4715 Letovice – Brno hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Letovice; 1 min. zpoždění
Os 4713 Letovice – Křenovice horní n.
prav. příj. 8:59 (skut. 8:57)
Brno hl.n.; včas
Os 4713 Letovice – Křenovice horní n.
prav. příj. 8:59 (skut. 8:57)
Brno hl.n.; včas
Os 4708 Brno hl.n. – Březová n.Svitavou
prav. odj. 8:50 (skut. 8:50)
Skalice nad Svitavou; včas
Os 4618 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4618 Břeclav – Tišnov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; včas
Os 4613 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4613 Tišnov – Břeclav
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Brno-Maloměřice st.3; 1 min. zpoždění
Os 4506 Břeclav – Znojmo
prav. příj. 8:53 (skut. 8:53)
Znojmo; včas
Os 4405 Bohutice – Brno hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
Os 4405 Bohutice – Brno hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
Os 4404 Brno hl.n. – Miroslav
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Brno-Horní Heršpice; včas
Os 4404 Brno hl.n. – Miroslav
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Brno-Horní Heršpice; včas
Os 4307 Staré Město u Uh.Hrad. – Bylnice
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Újezdec u Luhačovic; 1 min. zpoždění
Os 4306 Bylnice – Staré Město u Uh.Hrad.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Újezdec u Luhačovic; 2 min. zpoždění
Os 4207 Břeclav – Přerov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Rohatec zastávka; 1 min. zpoždění
Os 4206 Přerov – Břeclav
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Rohatec zastávka; 1 min. zpoždění
Os 4113 Brno hl.n. – Uherské Hradiště
prav. odj. 8:51 (skut. 8:53)
Slavkov u Brna; 2 min. zpoždění
Os 4110 Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Bučovice; včas
Os 3906 Rožnov p.Radhoštěm – Kroměříž
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Střítež nad Bečvou; 2 min. zpoždění
Os 3905 Kojetín – Rožnov p.Radhoštěm
prav. odj. 8:56 (skut. 9:01)
Police u Val.Mez.; 5 min. zpoždění
Os 3818 Nezamyslice – Olomouc hl.n.
prav. příj. 8:55 (skut. 9:01)
Přerov; 6 min. zpoždění
Os 3817 Olomouc hl.n. – Nezamyslice
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Přerov; včas
Sp 3800 [Donau Moldau] Linz Hbf – České Budějovice
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Rybník; včas
Os 3775 Česká Třebová – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 8:53 (skut. 9:00)
Hoštejn kol.č.1-4; 7 min. zpoždění
Os 3717 Šumperk – Nezamyslice
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Mohelnice; 1 min. zpoždění
Os 3714 Nezamyslice – Šumperk
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Mohelnice; 1 min. zpoždění
Os 3630 Šumperk – Olomouc hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 8:52)
Libina; včas
Os 3604 Jeseník – Šumperk
prav. odj. 8:51 (skut. 8:52)
Hanušovice; 1 min. zpoždění
Os 3575 Jindřichov ve Slezsku – Krnov
prav. příj. 8:59 (skut. 8:59)
Krnov; včas
Os 3516 Opava východ – Rýmařov
prav. příj. 8:57 (skut. 8:54)
Bruntál; 3 min. náskok
Os 3515 Rýmařov – Opava východ
prav. příj. 9:00 (skut. 9:00)
Bruntál; včas
Os 3505 Olomouc hl.n. – Krnov
prav. příj. 8:59 (skut. 9:09)
Olomouc hl.n.; 10 min. zpoždění
Os 3412 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 8:47 (skut. 8:47)
Český Těšín; včas
Os 3410 Český Těšín – Opava východ
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Háj ve Slezsku; včas
Os 3409 Opava východ – Český Těšín
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Háj ve Slezsku; 1 min. zpoždění
Os 3407 Opava východ – Český Těšín
prav. příj. 8:56 (skut. 8:59)
Horní Suchá; 3 min. zpoždění
Os 3351 Racibórz – Bohumín
prav. odj. 8:28 (skut. 8:36)
Bohumín st.hr.; 8 min. zpoždění
Os 3350 Bohumín – Katowice
prav. příj. 8:53 (skut. 8:53)
Bohumín st.hr.; včas
Os 3227 Přerov – Vsetín
prav. odj. 8:57 (skut. 8:58)
Hranice na Moravě m.; 1 min. zpoždění
Os 3224 Vsetín – Přerov
prav. odj. 8:50 (skut. 8:51)
Hustopeče nad Bečvou; 1 min. zpoždění
Os 3128 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm
prav. odj. 8:53 (skut. 8:54)
Ostrava hl.n.frýd.k.; 1 min. zpoždění
Os 3127 Frenštát p.Radhoštěm město – Ostrava hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 8:53)
Frenštát p.Radhoštěm; včas
Os 3126 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm město
prav. příj. 9:00 (skut. 8:58)
Kunčice p.Ondřej.; včas
Os 3105 Valašské Meziříčí – Ostrava hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Ostrava-Kunčičky; 1 min. zpoždění
Os 2929 Ostrava hl.n. – Mosty u Jablunkova
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Karviná hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2928 Mosty u Jablunkova – Ostrava hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:59)
Karviná hl.n.; 1 min. zpoždění
Os 2927 Bohumín – Mosty u Jablunkova
prav. příj. 8:55 (skut. 8:56)
Mosty u Jablunkova; 1 min. zpoždění
Os 2852 Havířov – Ostrava-Svinov
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Ostrava-Vítkovice; včas
Os 2709 Hodonín – Vrbovce
prav. příj. 8:54 (skut. 8:56)
Veselí nad Moravou; 2 min. zpoždění
Os 2706 Vrbovce – Hodonín
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Veselí nad Moravou; včas
Os 2655 Liberec – Szkl. Poręba Górna
prav. příj. 8:59 (skut. 9:01)
Jablonec n.N.zast.; 2 min. zpoždění
Os 2653 Liberec – Szkl. Poręba Górna
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Harrachov st.hr.; 1 min. zpoždění
Os 2650 Szkl. Poręba Górna – Liberec
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Harrachov; včas
Os 2618 Harrachov – Liberec
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Jablonec n.N.dol.n.; 1 min. zpoždění
Os 2521 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Praha-Kolovraty; včas
Os 2520 Benešov u Prahy – Praha hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Čerčany; včas
Os 2519 Praha hl.n. – Benešov u Prahy
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Pyšely; 1 min. zpoždění
Os 2518 Strančice – Praha hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Praha-Kolovraty; včas
Os 2225 Znojmo – Wien Meidling
prav. odj. 8:55 (skut. 8:55)
Znojmo; včas
Os 2155 České Budějovice – České Velenice
prav. příj. 8:28 (skut. 8:37)
Borovany; 9 min. zpoždění
Os 2053 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Praha-Vršovice; včas
Os 2053 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Praha-Vršovice; včas
Os 2051 Praha hl.n. – Dobříš
prav. odj. 8:33 (skut. 8:47)
Mníšek pod Brdy; 14 min. zpoždění
Sp 1983 Mariánské Lázně – Plzeň hl.n.
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Plzeň-Jižní Předm.; 2 min. zpoždění
Sp 1960 Plzeň hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín
prav. odj. 8:45 (skut. 8:57)
Hamry-Hojsova Stráž; 12 min. zpoždění
Sp 1950 Letohrad – Hradec Králové hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 8:55)
Litice nad Orlicí; 2 min. zpoždění
Sp 1948 Letohrad – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:53 (skut. 8:53)
Hradec Králové hl.n.; včas
Sp 1870 [Ostaš] Choceň – Náchod
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Týniště nad Orlicí; včas
Sp 1805 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Velký Osek-Kanín; 2 min. zpoždění
Sp 1804 Trutnov hl.n. – Chlumec n.Cidlinou
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Martinice v Krkonoš.; 1 min. zpoždění
Sp 1803 Kolín – Trutnov hl.n.
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Martinice v Krkonoš.; včas
Sp 1802 Trutnov hl.n. – Kolín
prav. odj. 8:57 (skut. 9:00)
Velký Osek-Kanín; 3 min. zpoždění
Sp 1785 Trutnov hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 9:00)
Hradec Králové hl.n.; 2 min. zpoždění
Sp 1784 Pardubice hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. příj. 8:58 (skut. 8:59)
Hradec Králové hl.n.; 1 min. zpoždění
Sp 1747 Broumov – Starkoč
prav. příj. 8:59 (skut. 9:00)
Náchod; 1 min. zpoždění
Sp 1744 Starkoč – Broumov
prav. příj. 8:55 (skut. 8:55)
Náchod; včas
Sp 1724 [Kyjovka] Staré Město u Uh.Hrad. – Brno hl.n.
prav. příj. 8:59 (skut. 8:59)
Veselí nad Moravou; včas
Sp 1721 [Litava] Brno hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.
prav. příj. 9:00 (skut. 9:00)
Veselí nad Moravou; včas
Sp 1710 Jeseník – Zábřeh na Moravě
prav. odj. 8:54 (skut. 8:55)
Jeseník; 1 min. zpoždění
Sp 1703 Zábřeh na Moravě – Jeseník
prav. odj. 8:56 (skut. 8:59)
Bohdíkov; 3 min. zpoždění
Sp 1701 Olomouc hl.n. – Jeseník
prav. odj. 8:52 (skut. 8:50)
Horní Lipová; včas
Sp 1675 Jirkov – Lužná u Rakovníka
prav. odj. 8:56 (skut. 8:57)
Měcholupy; 1 min. zpoždění
Sp 1674 Lužná u Rakovníka – Jirkov
prav. odj. 8:57 (skut. 8:57)
Měcholupy; včas
Sp 1652 Praha Masarykovo n. – Most
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Vrbno nad Lesy; včas
Sp 1642 Ostrava hl.n. – Frenštát p.Radhoštěm
prav. odj. 8:56 (skut. 8:57)
Lískovec u Frýdku; 1 min. zpoždění
Sp 1636 [Pernštejn] Brno hl.n. – Žďár n.Sázavou
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Prudká zastávka; 2 min. zpoždění
R 1541 [F. A. Gerstner] Praha hl.n. – Linz Hbf
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Rybník; včas
R 1274 Pardubice hl.n. – Liberec
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Železný Brod; 1 min. zpoždění
R 1265 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:01)
Železný Brod; 2 min. zpoždění
R 1263 Liberec – Pardubice hl.n.
prav. příj. 9:00 (skut. 9:00)
Pardubice hl.n.; včas
R 1250 Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Příbram; 2 min. zpoždění
R 1243 České Budějovice – Praha hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Příbram; 2 min. zpoždění
R 1232 Praha Masarykovo n. – Rakovník
prav. odj. 8:20 (skut. 8:21)
Lužná u Rakovníka; 1 min. zpoždění
R 1183 Most – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Žihle; včas
R 1170 Liberec – Ústí n.L. hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Jablonné v Podješ.; včas
R 1161 Ústí n.L. hl.n. – Liberec
prav. odj. 8:50 (skut. 9:00)
Brniště; 10 min. zpoždění
R 1148 [Kamenice] Praha-Vršovice – Tanvald
prav. odj. 8:49 (skut. 9:00)
Mladá Boleslav-Debř; 11 min. zpoždění
R 1143 [Svatopluk Čech] Turnov – Praha-Vršovice
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Mnichovo Hradiště; včas
R 1130 Ostrava-Svinov – Olomouc hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 8:59)
Krnov; 2 min. zpoždění
R 1123 Krnov – Ostrava-Svinov
prav. odj. 9:03 (skut. 9:01)
Krnov; včas
R 1110 Kolín – Šluknov
prav. odj. 8:49 (skut. 8:53)
Bakov nad Jizerou; 4 min. zpoždění
R 1103 Rumburk – Kolín
prav. příj. 8:58 (skut. 9:02)
Bělá pod Bezdězem; 4 min. zpoždění
R 988 [Doubrava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 8:56)
Čáslav; 4 min. zpoždění
R 986 [Sázava] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:04 (skut. 9:03)
Ořechov; včas
R 977 [Porta coeli] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 9:02)
Hlízov; 10 min. zpoždění
R 975 [Jan Blažej Santini] Havlíčkův Brod – Brno hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Vlkov u Tišnova; 3 min. zpoždění
R 943 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.
prav. příj. 8:51 (skut. 9:00)
Hradec Králové hl.n.; 9 min. zpoždění
R 932 Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:53 (skut. 9:00)
Poděbrady; 7 min. zpoždění
R 930 [Úpa] Trutnov hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Malé Svatoňovice; včas
R 923 [Metuje] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Poděbrady; včas
R 921 [Krakonoš] Praha hl.n. – Trutnov hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Malé Svatoňovice; včas
R 912 Šumperk – Brno hl.n.
prav. příj. 9:03 (skut. 9:02)
Olomouc hl.n.; včas
R 905 Brno hl.n. – Šumperk
prav. odj. 8:56 (skut. 8:59)
Olomouc hl.n.; 3 min. zpoždění
R 885 [Galán] Praha hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Tatenice; 1 min. zpoždění
R 883 [Bouzov] Hradec Králové hl.n. – Luhačovice
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Uherské Hradiště; včas
R 874 [Pardubický Porter] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Pardubice-Opočínek; 2 min. zpoždění
R 872 [Slavkov] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Židenice; včas
R 872 [Slavkov] Brno hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Brno-Židenice; včas
R 863 [Svitava] Praha hl.n. – Brno hl.n.
prav. příj. 8:50 (skut. 8:51)
Přelouč; 1 min. zpoždění
R 861 [Josef Václav Myslbek] Česká Třebová – Brno hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
R 861 [Josef Václav Myslbek] Česká Třebová – Brno hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; včas
R 852 [Matalík] Vsetín – Praha hl.n.
prav. odj. 8:45 (skut. 9:02)
Úvaly; 17 min. zpoždění
R 850 [Portáš] Vsetín – Praha hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:03)
Krasíkov kol.č.1a,2a; 4 min. zpoždění
R 844 Bohumín – Brno hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
R 844 Bohumín – Brno hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 9:01)
Brno hl.n.; 4 min. zpoždění
R 842 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 8:52 (skut. 9:00)
Chropyně; 8 min. zpoždění
R 840 Bohumín – Brno hl.n.
prav. odj. 8:44 (skut. 8:58)
Ostrava-Mar.Hory; 14 min. zpoždění
R 827 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Brno hl.n.; včas
R 827 Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Brno hl.n.; včas
R 825 [Radegast] Brno hl.n. – Bohumín
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Suchdol nad Odrou; 3 min. zpoždění
Rx 814 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:02)
Šakvice; 2 min. zpoždění
Rx 805 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Šakvice; včas
R 785 Ústí n.L. západ – Kolín
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Sebuzín; 1 min. zpoždění
Rx 778 [Špičák] Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín
prav. příj. 8:48 (skut. 8:49)
Plzeň hl.n.; 1 min. zpoždění
Rx 775 [Točník] Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Špičák; včas
Rx 766 [Egrensis] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:46 (skut. 9:01)
Pavlovice; 15 min. zpoždění
Rx 764 [Kynžvart] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:59 (skut. 8:59)
Zdice; včas
Rx 757 [Karlštejn] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Chodová Planá; 1 min. zpoždění
Rx 755 [Klabava] Plzeň hl.n. – Praha hl.n.
prav. odj. 8:47 (skut. 8:55)
Hořovice; 8 min. zpoždění
R 690 Praha Masarykovo n. – Děčín hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Praha-Podbaba; včas
R 677 [Radobýl] Děčín hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:03)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
R 677 [Radobýl] Děčín hl.n. – Praha Masarykovo n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:03)
Praha Masarykovo n.; 1 min. zpoždění
R 668 [Rožmberk] Brno hl.n. – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Dolní Smrčné; včas
R 663 [Petr Vok] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:01)
Katovice; včas
R 661 [Bezdrev] Plzeň hl.n. – Brno hl.n.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Kardašova Řečice; 1 min. zpoždění
R 650 [Jan Žižka] České Budějovice – Praha-Holešovice
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Tábor; 1 min. zpoždění
R 635 [Svět] Praha hl.n. – České Budějovice
prav. odj. 9:02 (skut. 9:02)
Tábor; včas
R 626 [Josef Skupa] České Budějovice – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Katovice; včas
R 624 [Hejtman] Jihlava – Plzeň hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 9:00)
Kardašova Řečice; včas
R 623 [Junák] České Budějovice – Brno hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Číchov; 1 min. zpoždění
R 616 [Větruše] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:56 (skut. 8:58)
Nové Sedlo u Lokte; 2 min. zpoždění
R 614 [Ohře] Praha hl.n. – Cheb
prav. odj. 8:49 (skut. 8:57)
Ústí nad Labem západ; 8 min. zpoždění
R 607 [Salubia] Cheb – Praha hl.n.
prav. příj. 9:02 (skut. 9:02)
Chodov; včas
R 605 [Krušnohor] Cheb – Praha hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 8:58)
Chabařovice; včas
IC 574 [Zdeněk Fibich] Břeclav – Praha hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Praha-Běchovice; 3 min. zpoždění
IC 574 [Zdeněk Fibich] Břeclav – Praha hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:01)
Praha-Běchovice; 3 min. zpoždění
IC 560 [Šohaj] Veselí n.Moravou – Praha hl.n.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:03)
Třebovice v Čechách; 5 min. zpoždění
IC 550 [Zlínský expres] Zlín střed – Praha hl.n.
prav. odj. 8:29 (skut. 9:01)
Praha-Kyje; 32 min. zpoždění
IC 550 [Zlínský expres] Zlín střed – Praha hl.n.
prav. odj. 8:29 (skut. 9:01)
Praha-Kyje; 32 min. zpoždění
Ex 540 [Ostravan] Bohumín – Praha hl.n.
prav. odj. 8:48 (skut. 9:02)
Přelouč; 14 min. zpoždění
Ex 530 [Helfštýn] Břeclav – Bohumín
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Ostrava hl.n.; včas
SC 512 [Pendolino] Bohumín – Františkovy Lázně
prav. odj. 8:59 (skut. 9:03)
Bezpráví; 4 min. zpoždění
SC 505 [Pendolino] Cheb – Ostrava hl.n.
prav. odj. 9:00 (skut. 8:58)
Praha-Radotín; 3 min. náskok
IC 503 Praha hl.n. – Ostrava hl.n.
prav. odj. 8:57 (skut. 9:02)
Bezpráví; 5 min. zpoždění
EN 459 [Kopernikus] Leipzig Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 8:22 (skut. 8:59)
Prackovice nad Labem; 37 min. zpoždění
Ex 351 [Jan Hus] Schwandorf – Praha hl.n.
prav. příj. 8:57 (skut. 8:57)
Plzeň hl.n.; včas
EC 282 [Slovenská strela] Bratislava hl. st. – Praha hl.n.
prav. odj. 9:03 (skut. 9:02)
Moravany; včas
EC 280 [Jan Jesenius] Budapest-Keleti pu. – Praha hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:01)
Břeclav; včas
EC 275 [Jaroslav Hašek] Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 8:58 (skut. 9:02)
Uhersko; 4 min. zpoždění
EC 273 [Csárdás] Praha hl.n. – Budapest-Keleti pu.
prav. odj. 8:59 (skut. 9:02)
Břeclav; 3 min. zpoždění
SC 241 [Pendolino Košičan] Praha hl.n. – Košice
prav. odj. 8:45 (skut. 8:57)
Štěpánov; 12 min. zpoždění
Ex 220 [Súľov] Žilina – Praha hl.n.
prav. odj. 8:54 (skut. 8:59)
Valašská Polanka; 5 min. zpoždění
EC 176 [Johannes Brahms] Praha hl.n. – Hamburg Altona
prav. odj. 8:58 (skut. 9:00)
Nelahozeves; 2 min. zpoždění
EC 154 [Jan Perner] Návsí – Praha hl.n.
prav. odj. 9:01 (skut. 9:02)
Prosenice; 1 min. zpoždění
Ex 152 [Kysuca] Žilina – Bohumín
prav. odj. 8:59 (skut. 9:00)
Mosty u Jablunkova; 1 min. zpoždění
Ex 147 [Landek] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 9:00 (skut. 9:01)
Kolín zastávka; 1 min. zpoždění
Ex 143 [Hutník] Ostrava-Svinov – Žilina
prav. příj. 9:04 (skut. 9:01)
Mosty u Jabl.st.hr.; 3 min. náskok
EC 123 [Fatra] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 8:53 (skut. 9:01)
Dlouhá Třebová; 8 min. zpoždění
EC 121 [Hradčany] Praha hl.n. – Žilina
prav. odj. 8:57 (skut. 8:59)
Vsetín; 2 min. zpoždění
EC 113 [Porta Moravica] Praha hl.n. – Warszawa Wschodnia
prav. odj. 8:54 (skut. 9:02)
Dluhonice výhybna; 8 min. zpoždění
EC 104 [Sobieski] Wien Hbf – Gdynia Gł.
prav. příj. 9:04 (skut. 9:02)
Břeclav; včas
Ex 101 [Moravia] Bohumín – Wien Hbf
prav. příj. 8:59 (skut. 9:04)
Břeclav st.hr.; 5 min. zpoždění
rj 73 [Bedřich Smetana] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 9:04 (skut. 9:03)
Pha-Běchovice-Blatov; včas
rj 72 [Bedřich Smetana] Graz Hbf – Praha hl.n.
prav. příj. 9:01 (skut. 9:02)
Wien Hbf; včas
rj 71 [Gustav Mahler] Praha hl.n. – Graz Hbf
prav. odj. 8:48 (skut. 8:57)
Letovice; 9 min. zpoždění
rj 70 [Gustav Mahler] Wien Hbf – Praha hl.n.
prav. odj. 9:02 (skut. 9:01)
Rájec-Jestřebí; včas
Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.