Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: středa 29.6., 16:23
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
rj 76Antonín DvořákGraz Hbf – Praha hl.n.Kostěnice16:05/16:20 (odj.)15 min. zpoždění
rj 78Johann StraussGraz Hbf – Praha hl.n.Břeclav přednádraží16:09/16:20 (odj.)11 min. zpoždění
rj 79Johann StraussPraha hl.n. – Graz HbfBrandýs n.Or.kol.1-416:07/16:18 (odj.)11 min. zpoždění
EC 102PoloniaWien Hbf – Warszawa WschodniaDrahotuše16:22/16:22 (odj.)včas
EC 117PrahaPraha hl.n. – Warszawa WschodniaHoštejn kol.č.1-416:15/16:17 (odj.)2 min. zpoždění
Ex 122FatraŽilina – Praha hl.n.Púchov16:20/16:22 (odj.)2 min. zpoždění
Ex 124RadhošťŽilina – Praha hl.n.Olomouc hl.n.16:16/16:24 (příj.)8 min. zpoždění
Ex 126BečvaŽilina – Praha hl.n.Český Brod16:14/16:23 (odj.)9 min. zpoždění
EC 129VsacanPraha hl.n. – ŽilinaPřelouč16:17/16:17 (odj.)včas
EC 130VarsoviaBudapest-Keleti pu. – Warszawa WschodniaPetrovice u Karviné14:31/14:40 (odj.)9 min. zpoždění
EC 131VarsoviaWarszawa Wschodnia – Budapest-Keleti pu.Lanžhot st.hr.16:05/16:22 (příj.)16 min. zpoždění
Ex 146LandekŽilina – Praha hl.n.Ostrava-Mar.Hory16:18/16:21 (odj.)3 min. zpoždění
Ex 148HukvaldyŽilina – Praha hl.n.Ústí nad Orlicí16:10/16:18 (odj.)7 min. zpoždění
Ex 151Petr BezručPraha hl.n. – ŽilinaKarviná-Darkov16:19/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
EC 173HungariaHamburg Altona – Budapest-Keleti pu.Brno-Židenice16:18/16:22 (odj.)3 min. zpoždění
EC 175Robert SchumannBerlin Hbf (tief) – Praha hl.n.Děčín hl.n.15:56/16:14 (odj.)18 min. zpoždění
EC 221SúľovPraha hl.n. – ŽilinaSkalka odbočka16:20/16:20 (odj.)včas
SC 240Pendolino KošičanKošice – Praha hl.n.Štrba16:08/16:12 (odj.)4 min. zpoždění
EC 274Jaroslav HašekBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Bratislava-Lamač16:17/16:23 (odj.)6 min. zpoždění
EC 276SlovanBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Rájec-Jestřebí16:02/16:21 (odj.)19 min. zpoždění
EC 281Jan JeseniusPraha hl.n. – Budapest-Keleti pu.Pečky16:20/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
Ex 355Karel ČapekMünchen Hbf – Praha hl.n.Česká Kubice st.hr.16:20/16:45 (příj.)25 min. zpoždění
rj 370Joseph HaydnGraz Hbf – Praha hl.n.Neunkirchen NÖ16:20/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
SC 504PendolinoOstrava hl.n. – Praha hl.n.Štěpánov16:16/16:22 (odj.)6 min. zpoždění
SC 506PendolinoOstrava hl.n. – ChebPraha hl.n.16:15/16:18 (příj.)3 min. zpoždění
IC 509 Praha hl.n. – Ostrava hl.n.Dluhonice výhybna15:59/16:17 (odj.)18 min. zpoždění
SC 511PendolinoPraha hl.n. – BohumínKolín dílny16:19/16:21 (odj.)2 min. zpoždění
SC 515PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínKlabava16:13/16:22 (odj.)8 min. zpoždění
Ex 573Josef ResselPraha hl.n. – Brno hl.n.Pardubice-Pardubičky16:21/16:22 (odj.)1 min. zpoždění
R 606SalubiaPraha hl.n. – ChebLovosice16:25/16:22 (odj.)3 min. náskok
R 608BílinaPraha hl.n. – ChebVojkovice nad Ohří16:21/16:20 (odj.)včas
R 611KarlexCheb – Praha hl.n.Praha-Holešovice16:19/16:20 (odj.)1 min. zpoždění
R 613SvatavaCheb – Praha hl.n.Kyjice16:17/16:20 (odj.)2 min. zpoždění
R 625HejtmanPlzeň hl.n. – JihlavaNezvěstice16:16/16:20 (odj.)4 min. zpoždění
R 638Matthias BraunČeské Budějovice – Praha-HolešoviceDobřejovice odbočka16:13/16:21 (odj.)8 min. zpoždění
R 640NežárkaČeské Budějovice – Praha-HolešoviceJešetice16:20/16:19 (odj.)včas
R 645LužnicePraha hl.n. – České BudějoviceVeselí nad Lužnicí16:23/16:22 (příj.)včas
R 647KonopištěPraha-Holešovice – České BudějoviceBenešov u Prahy16:16/16:16 (odj.)včas
R 649MalšePraha-Holešovice – České BudějovicePraha-Holešovice16:16/16:16 (odj.)včas
R 660BezdrevBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Studenec16:15/16:20 (odj.)5 min. zpoždění
R 662Petr VokBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Popelín16:21/16:21 (odj.)včas
R 664Jakub KrčínBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Dívčice16:20/16:21 (odj.)včas
R 665Jakub KrčínPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Zastávka u Brna16:15/16:22 (odj.)7 min. zpoždění
R 667VajgarPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Dvorce16:19/16:21 (odj.)2 min. zpoždění
R 669RožmberkPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Hluboká n.Vlt.-Zám.16:20/16:22 (odj.)2 min. zpoždění
R 682StřekovPraha Masarykovo n. – Ústí n.L. hl.n.Nelahozeves16:22/16:22 (odj.)včas
R 684Petr GinzPraha Masarykovo n. – Děčín hl.n.Ústí nad Labem sever16:19/16:20 (odj.)včas
R 687 Děčín hl.n. – Praha Masarykovo n.Záluží16:17/16:17 (odj.)včas
Rx 756KarlštejnPraha hl.n. – Plzeň hl.n.Praha-Smíchov16:20/16:22 (odj.)2 min. zpoždění
Rx 758KřivoklátPraha hl.n. – ChebKozolupy16:15/16:16 (odj.)včas
Rx 763BerounkaPlzeň hl.n. – Praha hl.n.Plzeň-Doubravka16:11/16:19 (odj.)7 min. zpoždění
Rx 774TočníkPraha hl.n. – KlatovyHoloubkov16:19/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 777PancířŽelezná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Černošice-Mokropsy16:21/16:23 (odj.)2 min. zpoždění
R 786 Kolín – Ústí n.L. západVšetaty16:09/16:19 (odj.)10 min. zpoždění
R 791 Ústí n.L. západ – KolínKostomlaty nad Labem16:11/16:20 (odj.)8 min. zpoždění
Rx 806 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Moravská Nová Ves16:22/16:21 (odj.)včas
Rx 811 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Hulín16:21/16:22 (příj.)1 min. zpoždění
R 830 Bohumín – Brno hl.n.Hranice na Moravě16:21/16:21 (příj.)včas
R 831 Brno hl.n. – BohumínBohumín-Vrbice14:31/14:31 (odj.)včas
R 832 Bohumín – Brno hl.n.Ivanovice na Hané16:12/16:16 (odj.)4 min. zpoždění
R 835 Brno hl.n. – BohumínOstrava-Svinov16:20/16:22 (odj.)2 min. zpoždění
R 837 Brno hl.n. – BohumínChropyně16:15/16:18 (odj.)3 min. zpoždění
R 839 Brno hl.n. – BohumínPonětovice16:17/16:21 (odj.)4 min. zpoždění
R 866MacochaBrno hl.n. – Praha hl.n.Ústí nad Orlicí16:22/16:21 (příj.)včas
R 869ŠpilberkPraha hl.n. – Brno hl.n.Zboněk16:22/16:23 (odj.)včas
R 871PunkvaPraha hl.n. – Brno hl.n.Rostoklaty16:15/16:23 (odj.)8 min. zpoždění
R 882BouzovLuhačovice – Praha hl.n.Luhačovice16:20/16:20 (odj.)včas
R 884GalánLuhačovice – Praha hl.n.Olomouc hl.n.16:21/16:22 (odj.)1 min. zpoždění
R 886BuchlovLuhačovice – Praha hl.n.Týnec nad Labem16:16/16:23 (odj.)7 min. zpoždění
R 891HradišťanPraha hl.n. – LuhačoviceHulín16:21/16:22 (příj.)1 min. zpoždění
R 893VelehradPraha hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Choceň16:22/16:23 (příj.)1 min. zpoždění
R 904 Šumperk – Brno hl.n.Postřelmov16:17/16:21 (odj.)4 min. zpoždění
R 906 Šumperk – Brno hl.n.Holubice16:16/16:22 (odj.)5 min. zpoždění
R 913 Brno hl.n. – ŠumperkIvanovice na Hané16:13/16:17 (odj.)4 min. zpoždění
R 924CidlinaTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Kratonohy16:21/16:23 (odj.)2 min. zpoždění
R 929SněžkaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Jaroměř16:18/16:18 (příj.)včas
R 931ÚpaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Praha-Vysočany16:19/16:21 (odj.)2 min. zpoždění
R 935KyšperkPraha hl.n. – LetohradPoděbrady16:01/16:21 (odj.)19 min. zpoždění
R 944 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.Stratov16:09/16:23 (odj.)14 min. zpoždění
R 976Porta coeliBrno hl.n. – Praha hl.n.Brno-Maloměřice st.316:19/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
R 978BarboraBrno hl.n. – Praha hl.n.Sklené nad Oslavou16:14/16:17 (odj.)2 min. zpoždění
R 980LipniceBrno hl.n. – Praha hl.n.Světlá nad Sázavou16:11/16:20 (odj.)9 min. zpoždění
R 983VysočinaPraha hl.n. – Brno hl.n.Přibyslav16:17/16:19 (odj.)2 min. zpoždění
R 985SvratkaPraha hl.n. – Brno hl.n.Golčův Jeníkov16:12/16:22 (odj.)10 min. zpoždění
R 987SázavaPraha hl.n. – Brno hl.n.Pha-Běchovice-Blatov16:20/16:21 (odj.)1 min. zpoždění
R 1104 Kolín – RumburkČachovice (R 1104)16:17/16:18 (odj.)včas
R 1106 Kolín – ŠluknovSvor (R 1106)16:03/16:17 (odj.)13 min. zpoždění
R 1107 Rumburk – KolínLibice nad Cidlinou16:01/16:22 (odj.)21 min. zpoždění
R 1109 Šluknov – KolínNový Bor15:56/16:10 (odj.)13 min. zpoždění
R 1122 Ostrava střed – Olomouc hl.n.Opava-Komárov16:18/16:22 (odj.)3 min. zpoždění
R 1124 Ostrava střed – Olomouc hl.n.Moravský Beroun16:12/16:19 (odj.)6 min. zpoždění
R 1129 Olomouc hl.n. – Ostrava středOstrava střed16:17/16:19 (příj.)2 min. zpoždění
R 1131 Olomouc hl.n. – Ostrava-SvinovValšov16:18/16:22 (odj.)4 min. zpoždění
R 1142Svatopluk ČechPraha-Vršovice – TanvaldKropáčova Vrutice16:16/16:19 (odj.)2 min. zpoždění
R 1147Metoděj VlachTurnov – Praha-VršoviceMěšice u Prahy16:07/16:21 (odj.)13 min. zpoždění
R 1164 Liberec – LovosiceDěčín východ16:09/16:20 (odj.)10 min. zpoždění
R 1169 Ústí n.L. hl.n. – LiberecHorní Police16:09/16:20 (odj.)10 min. zpoždění
R 1184 Plzeň hl.n. – MostTřemošná u Plzně16:16/16:21 (odj.)4 min. zpoždění
R 1186 Plzeň hl.n. – MostŽatec západ15:57/16:01 (odj.)4 min. zpoždění
R 1189 Most – Plzeň hl.n.Kaštice16:12/16:16 (odj.)4 min. zpoždění
R 1226 Praha Masarykovo n. – RakovníkLužná u Rakovníka16:19/16:20 (příj.)1 min. zpoždění
R 1229 Rakovník – Praha Masarykovo n.Pavlov16:21/16:23 (odj.)1 min. zpoždění
R 1242 Praha hl.n. – České BudějoviceKarlštejn16:12/16:18 (odj.)6 min. zpoždění
R 1247 České Budějovice – Praha hl.n.Praha-Radotín15:52/16:22 (odj.)30 min. zpoždění
R 1249 České Budějovice – Praha hl.n.Dolní Ostrovec16:14/16:21 (odj.)6 min. zpoždění
R 1266 Pardubice hl.n. – LiberecMostek16:12/16:16 (odj.)3 min. zpoždění
R 1271 Liberec – Pardubice hl.n.Jaroměř16:19/16:21 (odj.)2 min. zpoždění
R 1273 Liberec – Pardubice hl.n.Rychnov u Jabl.n.N.16:20/16:21 (odj.)včas
R 1540F. A. GerstnerLinz Hbf – Praha-HolešovicePraha hl.n.16:26/16:23 (příj.)3 min. náskok
R 1542Anton BrucknerLinz Hbf – Praha hl.n.Pregarten16:13/16:14 (odj.)včas
R 1545Ferdinand KindermannPraha-Holešovice – Linz HbfVčelná16:20/16:22 (odj.)1 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.