Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: středa 28.9., 17:15
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
rj 76Antonín DvořákGraz Hbf – Praha hl.n.Praha hl.n.17:08/17:14 (příj.)6 min. zpoždění
rj 78Johann StraussGraz Hbf – Praha hl.n.Letovice17:13/17:14 (odj.)1 min. zpoždění
rj 79Johann StraussPraha hl.n. – Graz HbfAdamov17:08/17:12 (odj.)4 min. zpoždění
EC 102PoloniaWien Hbf – Warszawa WschodniaBohumín-Vrbice17:02/17:07 (odj.)5 min. zpoždění
EC 105SobieskiGdynia Gł. – Wien HbfOstrava hl.n.16:58/17:02 (příj.)4 min. zpoždění
EC 117PrahaPraha hl.n. – Warszawa WschodniaHranice na Moravě17:13/17:14 (odj.)1 min. zpoždění
Ex 122FatraŽilina – Praha hl.n.Bystřička17:13/17:15 (odj.)2 min. zpoždění
Ex 124RadhošťŽilina – Praha hl.n.Dlouhá Třebová17:08/17:14 (odj.)6 min. zpoždění
EC 129VsacanPraha hl.n. – ŽilinaRudoltice v Čechách17:07/17:12 (odj.)5 min. zpoždění
Ex 144OdraŽilina – BohumínTřinec centrum17:13/17:13 (příj.)včas
Ex 146LandekŽilina – Praha hl.n.Grygov17:11/17:14 (odj.)3 min. zpoždění
Ex 148HukvaldyŽilina – Praha hl.n.Pečky17:07/17:12 (odj.)5 min. zpoždění
Ex 151Petr BezručPraha hl.n. – ŽilinaMosty u Jabl.st.hr.17:04/17:12 (příj.)8 min. zpoždění
EC 155Jan PernerPraha hl.n. – ŽilinaKojice17:11/17:14 (odj.)3 min. zpoždění
EC 170Carl Maria von WeberPraha hl.n. – Berlin Hbf (tief)Roudnice nad Labem17:14/17:12 (odj.)včas
EC 173HungariaHamburg Altona – Budapest-Keleti pu.Lanžhot st.hr.17:05/17:14 (příj.)9 min. zpoždění
EC 175Robert SchumannBerlin Hbf (tief) – Praha hl.n.Praha-Bubeneč17:16/17:13 (odj.)3 min. náskok
EC 221SúľovPraha hl.n. – ŽilinaHustopeče nad Bečvou16:31/17:07 (odj.)36 min. zpoždění
SC 240Pendolino KošičanKošice – Praha hl.n.Vlak nenalezen
EC 272CsárdásBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Vlak nenalezen
EC 274Jaroslav HašekBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Podivín17:13/17:14 (odj.)1 min. zpoždění
EC 276SlovanBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Zámrsk16:59/17:12 (odj.)13 min. zpoždění
EC 281Jan JeseniusPraha hl.n. – Budapest-Keleti pu.Bezpráví17:10/17:15 (odj.)5 min. zpoždění
Ex 350Albert EinsteinPraha hl.n. – München HbfPraha hl.n. (Ex 350)17:12/17:12 (odj.)včas
Ex 355Karel ČapekMünchen Hbf – Praha hl.n.Plzeň-Doubravka17:11/17:15 (odj.)4 min. zpoždění
rj 370Joseph HaydnGraz Hbf – Praha hl.n.Wien Haidestraße17:14/17:14 (odj.)včas
rj 371Joseph HaydnPraha hl.n. – Graz HbfČeský Brod17:13/17:15 (odj.)2 min. zpoždění
rj 372W. A. MozartGraz Hbf – Praha hl.n.Marein-St.Lorenzen17:14/17:14 (odj.)včas
IC 502 Ostrava hl.n. – Praha hl.n.Ostrava hl.n.17:11/17:12 (odj.)1 min. zpoždění
SC 504PendolinoOstrava hl.n. – Praha hl.n.Zámrsk17:09/17:15 (odj.)6 min. zpoždění
SC 506PendolinoOstrava hl.n. – ChebBeroun17:14/17:14 (odj.)včas
SC 511PendolinoPraha hl.n. – BohumínČeská Třebová17:09/17:13 (odj.)4 min. zpoždění
IC 513OpavaPraha hl.n. – Opava východVelim17:14/17:14 (odj.)včas
SC 515PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínPraha-Smíchov17:09/17:14 (odj.)5 min. zpoždění
R 606SalubiaPraha hl.n. – ChebŽelénky17:12/17:15 (odj.)3 min. zpoždění
R 608BílinaPraha hl.n. – ChebDasnice17:11/17:11 (odj.)včas
R 613SvatavaCheb – Praha hl.n.Chabařovice16:58/17:07 (odj.)9 min. zpoždění
R 615OhřeCheb – Praha hl.n.Karlovy Vary17:13/17:12 (příj.)včas
R 625HejtmanPlzeň hl.n. – JihlavaČejetice17:13/17:13 (odj.)včas
R 636Vojtěch LannaČeské Budějovice – Praha-HolešoviceDobřejovice odbočka17:13/17:14 (odj.)1 min. zpoždění
R 638Matthias BraunČeské Budějovice – Praha-HolešoviceChotoviny17:05/17:04 (odj.)včas
R 640NežárkaČeské Budějovice – Praha-HolešovicePraha-Uhříněves17:10/17:12 (odj.)2 min. zpoždění
R 647KonopištěPraha-Holešovice – České BudějoviceRoudná17:12/17:11 (odj.)včas
R 649MalšePraha-Holešovice – České BudějoviceBenešov u Prahy17:14/17:13 (příj.)včas
R 660BezdrevBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Malý Beranov17:14/17:14 (odj.)včas
R 662Petr VokBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Řípec17:11/17:13 (odj.)2 min. zpoždění
R 663Petr VokPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Náměšť nad Oslavou13:48/14:01 (odj.)13 min. zpoždění
R 664Jakub KrčínBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Horažďovice předm.17:09/17:10 (odj.)1 min. zpoždění
R 667VajgarPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Okříšky17:07/17:10 (odj.)3 min. zpoždění
R 669RožmberkPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Jindřichův Hradec17:13/17:14 (příj.)1 min. zpoždění
R 680MilešovkaPraha Masarykovo n. – Děčín hl.n.Dolany17:14/17:15 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 756KarlštejnPraha hl.n. – Plzeň hl.n.Hořovice17:07/17:10 (odj.)3 min. zpoždění
Rx 758KřivoklátPraha hl.n. – ChebLázně Kynžvart17:12/17:13 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 763BerounkaPlzeň hl.n. – Praha hl.n.Karlštejn17:11/17:12 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 765KynžvartCheb – Praha hl.n.Pavlovice17:11/17:12 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 774TočníkPraha hl.n. – KlatovyDobřany zastávka (Rx 774)17:14/17:15 (odj.)1 min. zpoždění
Rx 779ŠpičákŽelezná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Hamry-Hojsova Stráž17:12/17:12 (odj.)včas
R 786 Kolín – Ústí n.L. západSebuzín16:57/17:12 (odj.)15 min. zpoždění
R 793 Ústí n.L. západ – KolínLitoměřice město17:12/17:14 (odj.)2 min. zpoždění
Rx 804 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Olomouc hl.n.17:10/17:15 (příj.)5 min. zpoždění
Rx 806 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Hrušovany u Brna17:10/17:14 (odj.)4 min. zpoždění
Rx 813 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Podivín17:11/17:11 (odj.)včas
R 828 Bohumín – Brno hl.n.Suchdol nad Odrou17:09/17:14 (odj.)5 min. zpoždění
R 830 Bohumín – Brno hl.n.Kojetín16:57/17:09 (odj.)12 min. zpoždění
R 832 Bohumín – Brno hl.n.Brno hl.n.16:59/17:06 (příj.)7 min. zpoždění
R 837 Brno hl.n. – BohumínStudénka17:08/17:14 (odj.)6 min. zpoždění
R 839 Brno hl.n. – BohumínKojetín17:10/17:10 (odj.)včas
R 841 Brno hl.n. – BohumínBrno-Slatina17:12/17:14 (odj.)2 min. zpoždění
R 851PortášPraha hl.n. – VsetínPha-Běchovice-Blatov17:08/17:11 (odj.)3 min. zpoždění
R 864Rudolf TěsnohlídekBrno hl.n. – Praha hl.n.Adamov17:09/17:13 (odj.)4 min. zpoždění
R 866MacochaBrno hl.n. – Praha hl.n.Řečany nad Labem17:12/17:14 (odj.)2 min. zpoždění
R 871PunkvaPraha hl.n. – Brno hl.n.Pardubice hl.n.17:04/17:12 (odj.)8 min. zpoždění
R 882BouzovLuhačovice – Praha hl.n.Staré Město u U.H.17:06/17:05 (příj.)včas
R 884GalánLuhačovice – Praha hl.n.Třebovice v Čechách17:09/17:14 (odj.)5 min. zpoždění
R 891HradišťanPraha hl.n. – LuhačoviceOlomouc hl.n.15:40/16:38 (příj.)58 min. zpoždění
R 893VelehradPraha hl.n. – Staré Město u Uh.Hrad.Zábřeh na Moravě17:09/17:13 (příj.)4 min. zpoždění
R 904 Šumperk – Brno hl.n.Olomouc hl.n.17:07/17:14 (odj.)7 min. zpoždění
R 913 Brno hl.n. – ŠumperkČervenka17:07/17:14 (odj.)7 min. zpoždění
R 922MetujeTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Olešnice17:14/17:15 (odj.)1 min. zpoždění
R 924CidlinaTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Nymburk hl.n.17:00/17:12 (příj.)12 min. zpoždění
R 929SněžkaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Trutnov-Poříčí17:13/17:13 (odj.)včas
R 931ÚpaPraha hl.n. – Trutnov hl.n.Velký Osek17:09/17:13 (odj.)4 min. zpoždění
R 935KyšperkPraha hl.n. – LetohradHradec Králové hl.n.17:05/17:12 (odj.)7 min. zpoždění
R 942 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.Plačice odbočka17:13/17:13 (odj.)včas
R 949Bohumil HrabalPraha hl.n. – Hradec Králové hl.n.Praha hl.n.17:11/17:11 (odj.)včas
R 961KačinaPraha hl.n. – JihlavaPraha-Libeň17:13/17:13 (odj.)včas
R 976Porta coeliBrno hl.n. – Praha hl.n.Sklené nad Oslavou17:14/17:14 (odj.)včas
R 978BarboraBrno hl.n. – Praha hl.n.Světlá nad Sázavou17:11/17:11 (odj.)včas
R 980LipniceBrno hl.n. – Praha hl.n.Hlízov17:03/17:08 (odj.)5 min. zpoždění
R 983VysočinaPraha hl.n. – Brno hl.n.Řikonín17:05/17:10 (odj.)5 min. zpoždění
R 987SázavaPraha hl.n. – Brno hl.n.Čáslav17:04/17:13 (odj.)9 min. zpoždění
R 1104 Kolín – RumburkBělá pod Bezdězem16:59/17:07 (odj.)8 min. zpoždění
R 1106 Kolín – ŠluknovŠluknov16:51/17:08 (příj.)17 min. zpoždění
R 1109 Rumburk – KolínBělá pod Bezdězem16:59/17:07 (odj.)8 min. zpoždění
R 1111 Šluknov – KolínŠluknov16:58/17:11 (odj.)13 min. zpoždění
R 1122 Ostrava střed – Olomouc hl.n.Brantice17:13/17:13 (odj.)včas
R 1131 Olomouc hl.n. – Ostrava-SvinovKrnov17:03/17:01 (odj.)včas
R 1140Jan PalachPraha-Vršovice – TurnovPraha-Vršovice17:14/17:14 (odj.)včas
R 1142Svatopluk ČechPraha-Vršovice – TanvaldLoukov u Mnich.Hrad.17:10/17:13 (odj.)3 min. zpoždění
R 1149KameniceTanvald – Praha-VršoviceBakov n.Jizerou m.17:03/17:14 (příj.)11 min. zpoždění
R 1162 Liberec – Ústí n.L. hl.n.Brniště17:10/17:11 (odj.)1 min. zpoždění
R 1169 Ústí n.L. hl.n. – LiberecJablonné v Podješ.17:04/17:05 (odj.)1 min. zpoždění
R 1184 Plzeň hl.n. – MostPastuchovice17:04/17:12 (odj.)8 min. zpoždění
R 1189 Most – Plzeň hl.n.Potvorov17:05/17:11 (odj.)6 min. zpoždění
R 1191 Most – Plzeň hl.n.Most17:05/16:49 (odj.)16 min. náskok
R 1224 Praha Masarykovo n. – RakovníkPraha-Dejvice17:12/17:14 (odj.)2 min. zpoždění
R 1242 Praha hl.n. – České BudějoviceBřeznice-Před.Poříčí17:12/17:14 (odj.)2 min. zpoždění
R 1249 České Budějovice – Praha hl.n.Rejkovice17:12/17:15 (odj.)3 min. zpoždění
R 1264 Pardubice hl.n. – LiberecStéblová17:12/17:13 (odj.)1 min. zpoždění
R 1266 Pardubice hl.n. – LiberecMalá Skála17:08/17:10 (odj.)2 min. zpoždění
R 1273 Liberec – Pardubice hl.n.Semily17:07/17:09 (odj.)2 min. zpoždění
R 1542Anton BrucknerLinz Hbf – Praha hl.n.Omlenice17:09/17:12 (odj.)3 min. zpoždění
R 1545Ferdinand KindermannPraha-Holešovice – Linz HbfHorní Dvořiště st.hr17:07/17:07 (příj.)včas

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.