Cvičení z Kombinatoriky a grafů I, středa 12:20 S1

Na této stránce se dozvíte informace, ke cvičení, které jsem v letním semestru 2009/2010 vedl.

Pokud jste zabloudili, vraťte se zpět na mojí hlavní stránku.

Mohl by se vám hodit odkaz na stránky přednášejícího. Cvičení byla primárně určena k přednášce Dr. Pangráce, ale přednáška Dr. Mareše se příliš nelišila. Které cvičení patřilo ke které přednášce lze poznat například v seznamu pod rozvrhem ve sloupci studenti.

Jak mne sehnat

Vyskytuji se v místnosti 125 na Malé Straně, ale nikoli příliš pravidelně. Takže pokud se mne rozhodnete navštívit osobně, ať už kvůli odevzdání příkladů, konzultaci, nebo zapsání zápočtu, je více než vhodné se předem domluvit mejlem (suchy@kam, @kam = @kam.mff.cuni.cz).

12.5. byl Rektorský sportovní den - cvičení odpadlo

Podmínky pro získání zápočtu

Na cvičení jste se měli zapsat mejlem. Počítam s těmi, kdo jsou uvedeni dole v seznamu výsledků. Ti, kteří tam dosud nejsou, mohou počítat se ztíženými podmínkami pro zisk zápočtu.

Průběžně byly zadávány domácí úkoly celkem za 115 bodů, psaly se celkem dvě písemky, první se psala 14.4., druhá se psala 5.5.2010, každá byla za 40 bodů. Na odevzdávání domácích úkolů není žádný časový limit.

Podmínkou pro zisk zápočtu je zisk alespoň 50 bodů (v součtu). Zápočty zapisuji já - elektronicky, jakmile na něj získáte nárok (viz Průbežné výsledky), propiskou až ke mně poté přijdete. Na vaší účasti na cvičeních netrvám, jen upozorňuji, že příklady na doma jsou velmi podobné těm, které se řeší na cvičeních.

Vypracované příklady můžete buď přinést osobně (viz Jak mne sehnat) na nějakém vhodném médiu (Papír, USB klíčenka, folie pro projektor, CD, DVD, disketa, hliněná destička,...), nebo posílat mejlem, v nějakém vhodném formátu (.ps, .pdf, (La)TeX, prosty text, naskenovaný rukopis, kvalitně vyfocený rukopis, OpenOffice document format, MS Word, MS Powerpoint,(pokud jdou otevřít v OpenOffice) ...). Obojí v dostatečném předstihu (nejlépe několik dní) před zkouškami, může se stát, že tu nebudu, nebo že vašich několik desítek příkladů neopravím během hodiny. Také nedoporučuji posílat příklady tak, aby to přesně vyšlo do 50i bodů. Nikdo nejsme neomylní a (dle zákona schválnosti) nejspíš zrovna v těchle příkladech tu chybu uděláte. Nějaká rezerva vám určitě neuškodí.

Vždy se snažte, ať je z řešení poznat (raději to tam napište), co děláte, jak to děláte (které věty jste použili, jak, apod.), proč to děláte a kolik to vyšlo. Výsledky je třeba zdůvodnit, i když to není explicitně napsáno. Samotný výsledek má mizivou bodovou hodnotu.

Probraná témata

Příklady na doma

Všechny domácí úkoly v jednom PDF souboru

Výsledky


update stránky 26.5.2010

CNW:Counter