Kolegové a kolegyně,
pro externisty budou vyrobena dvě virtuální cvičení (skupiny v CodExu). Ty se týkají externistů nepřiřazených k žádnému regulérnímu cvičení (studenti přiřazení k nějakému regulérnímu cvičení budou plnit studijní povinnosti dle pokynů příslušného cvičícího). Máte-li zájem o účast na příslušných virtuálních cvičeních, založte si účet na stroji CodEx a až budete mít tento účet zařízený, napište mi. V mailu nezapomeňte napsat své jméno, jinak Vás budu těžko přihlašovat (a myslete na to, že uživatelů je mnoho, tedy čím více svých údajů (v CodExu evidovanych) sdělíte, tím spíše Vás přihlásím správně. Současně mi, prosím, dejte vědět, zda s Vámi mám nakládat jako s pokročilým (přihlásit Vás jen do skupiny "Mkomb ZS"), anebo zda jste začátečníci (v tom případě Vás přihlásím jak do skupiny "Mkomb ZS", tak do skupiny "Mkomb ZS zac", ve které budou jednodušší úlohy.

Pro externí studenty též plánujeme dvě další sobotní hromadné konzultace zaměřené na Programování I. Tyto akce jsou naplánovány na 5. prosince a 16. ledna od 9:30 na Malé Straně a budou sestávat ze dvou tříhodinových bloků. Podrobnosti byly rozeslány mailem. Pokud jste externím studentem a informace jste neobdržel, ozvěte se mi, prosím. V tom případě se něco nepovedlo - nejspíš nejste v tom správném seznamu externistů, nebo jste nám uvedli neplatný mail.

Mail s pozvánkou na třetí hromadnou konzultaci. (16. 1. 2009)