Vítejte na domácí stránce Jakuba Černého.

Osobní

motýl na květině

*1980. Jsem stený člověk jako vy. Nic víc, ale ani nic míň. V řece života jsem proplul přes radostné dětství, život na vesnici, život ve městě Mělník a nakonec do Prahy. Deset let jsem proplouval přes MFF UK (s řadou zahraničních odboček) až jsem vítězoslavně dosáhl Ph.D. Pak mě proud událostí zanesl do Seznamu, kde se učím projektové řízení, vedení lidí. Seznamem proplouvám do teď. Na druhou stranu člověk nikdy neví, co přinese řeka...

Na druhém břehu jsem míjel řadu kamarádů, vandry, žážitkové akce. Postupně jsem poznal ŠMF, IS Brno, Velký Vůz, pod kterými jsem řadu akcí pořádal.

Na třetím břehu řeky jsem cestoval po světě. Navštívil jsem řadu zemí Evropy, USA, Austrálii, ale nejvíce na mě zapůsobil pobyt v Indonésii. Není nad to naučit se místní jazyk, zůstat na cestách minimálně 3 měsíce a poznat pořádně místní kulturu.

Teprve nedávno jsem objevil, že největší poklady v životě se skrývají na dně. Při ponoru na dno jsem objevil svojí duši. Konečně jsem začal žít a radovat se ze života. Přeji Vám všem, abyste poznali ten rozdíl. Kdo svou duši neobjevil, tak nemůže pochopit o čem mluvím. Ale přeji mu, ať ji také najde.

Texty

Akademické z dob studia Grafové algoritmy Další zajímavé texty

Odkazy

Duševní růst Zážitkové a vzdělávací akce Moje koníčky
  • Improliga
  • Aikido
  • Druna - hlasovka a zpívání
  • kreslení, dřevořezba, cestování, vandrování, příroda, běh a vůbec život se vším co přináší.
Další moje texty
  • Ladakh - průvodce pro baťůžkáře. Treky v Himalájích, budhistické kláštery, zajímavosti z našeho 3 měsíčního putování Ladakhem, bydlení v místních rodinách a učení na školách.
  • Kuba - průvodce pro cestovatele a dobrodruhy. Překvapilo mě, jak je Kuba zajímavá. Přečti si rady a naše zkušenosti, jak cestovat po Kubě. Zajímavé jsou i poznatky o komunistickém režimu, motivaci místních zaměstnaců a vůbec o životě na Kubě.

Kontakt

obalka
  kuba at matfyz.cz
  jacerny at gmail.com