Obsah

Sraz LŠMFáků v létě 1997 a jejich putování okolím Brna.

18. srpna

Scházíme se v Brně na nádraží, Zpočátku je nás málo, ale nakonec se to spraví. Dorazili (podle obrázku) Michal, Vladki, Jirka, Venda, Eňo, Pet, Martina, David a Sindy. Vyrážíme směr Brněnská přehrada. Bohužel se s námi záhy rozloučí Martina. Večer táboříme v altánu u vody.
V plné sestavě

19. srpna

Opouštíme přehradu a míříme na hrad Veveří. Vladki vzpomíná, jak se zde mydlili se šermířema a ukazuje nám vlastnoručně omlácenou fresku. Mezi námi, hrad snad už více poničit nejde. Opouští nás David.
Na hradě
Pak jdeme do Veverské Bítýšky, v hospodě si dáváme česnečku v chlebu a další laskominy. Vegetariáni jsou vítanými společníky, protože nejí spoustu dobrot, které se v česnečce skrývají. Pokračujeme směrem na Kuřim. Nocujeme pod skálou za vsí Chudčice.

20. srpna

Ráno experimentujeme se zachytáváním signálů jiných civilizací a provádíme náročné ekvilibristické kousky.
Naše tábořiště
Na houpačce
Pak jdeme pěšky do Kuřimi a poté autobusem do Blanska. Večer máme noční svíčkový táborák v lese. Stala se hrozná věc. Ztratil se Pet!
Noční táborák

21. srpna

Našli jsme Peta! Večer nás minul a tak počkal u Macochy. Jdeme dovnitř, Venda vytrvale odmítá koupel v Punkvě. Vpodvečer se vracíme do Blanska, a tím letošní setkání končí.
Za Macochou
Nafotil a sepsal
Jirka

PS: Tohle nejsou všechny fotky, přijďte se podívat na zbytek. Jo a napište mi prosím, pokud jsem na něco zapoměl.