Trasy KR 2023 - úloha č. 12
4996 Robertův program
4779 David Nádhera
4669 Antonín Kunc
4650 Dušan Šlachta
4578 Alois Hrbáček
4509 Karel Bureš
4390 Petr Mišun
4262 Josef Zeman
Jméno: Robertův program
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Staré Město u Uh.Hrad. | 05:00 | 05:29 | Os 4202 | 6 | 31 | 186 | |
2 | Staré Město u Uh.Hrad. – Újezdec u Luhačovic | 05:36 | 06:09 | Os 4301 | 6 | 26 | 156 | |
3 | Újezdec u Luhačovic – Brno hl.n. | 06:10 | 08:33 | Sp 1762 | 5 | 104 (123) | 520 | |
4 | Brno hl.n. – Šakvice | 08:36 | 08:55 | R 805 | 4 | 34 | 136 | |
5 | Šakvice – Břeclav | 09:01 | 09:25 | Os 24669 | 6 | 25 | 150 | 1 |
6 | Břeclav – Znojmo | 09:38 | 10:54 | Os 4508 | 6 | 69 | 414 | |
7 | Znojmo – Okříšky | 11:38 | 12:58 | Os 24810 | 6 | 70 | 420 | 1 |
8 | Okříšky – České Budějovice | 13:07 | 15:56 | R 634 | 4 | 161 | 644 | |
9 | České Budějovice – České Velenice | 16:10 | 16:57 | Os 2167 | 6 | 50 | 300 | |
10 | České Velenice – Veselí n.Lužnicí | 17:01 | 18:03 | Os 8716 | 6 | 55 | 330 | |
11 | Veselí n.Lužnicí – Tábor | 18:07 | 18:32 | Os 8216 | 6 | 26 | 156 | |
12 | Tábor – Praha hl.n. | 18:38 | 19:39 | EC 334 | 4 | 99 | 396 | |
13 | Praha hl.n. – Praha Masarykovo n. | 19:39 | 19:49 | pěšky | ||||
14 | Praha Masarykovo n. – Praha-Libeň | 19:58 | 20:04 | Os 9357 | 6 | 5 | 30 | |
15 | Praha-Libeň – Přerov | 20:07 | 22:34 | LE 1267 | 4 | 267 | 1068 | |
16 | Přerov – Hulín | 22:43 | 22:58 | Os 4238 | 6 | 15 | 90 | |
Prémie: Ladná, Šumná | ||||||||
celkem | 1056 km | 4996 b. | ||||||
Hotovo za 4996 bodů |
Jméno: David Nádhera
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Přerov | 05:00 | 05:14 | Os 4231 | 6 | 15 | 90 | |
2 | Přerov – Pardubice hl.n. | 05:56 | 07:27 | LE 1250 | 4 | 168 | 672 | |
3 | Pardubice hl.n. – Kolín | 07:28 | 07:50 | LE 1250 | 4 | 42 | 168 | |
4 | Kolín – Praha hl.n. | 07:51 | 08:31 | LE 1250 | 4 | 62 | 248 | |
5 | Praha hl.n. – Plzeň hl.n. | 08:43 | 09:58 | IC 564 | 4 | 107 | 428 | |
6 | Plzeň hl.n. – České Budějovice | 10:03 | 11:54 | R 635 | 4 | 136 | 544 | |
7 | České Budějovice – Praha hl.n. | 11:57 | 13:39 | IC 536 | 4 | 162 (164) | 648 | |
8 | Praha hl.n. – Praha Masarykovo n. | 13:39 | 13:49 | pěšky | ||||
9 | Praha Masarykovo n. – Praha-Libeň | 13:58 | 14:04 | Os 9333 | 6 | 5 | 30 | |
10 | Praha-Libeň – Havlíčkův Brod | 14:13 | 15:57 | R 983 | 4 | 74 (131) | 296 | |
11 | Havlíčkův Brod – Jihlava | 16:03 | 16:22 | Sp 1917 | 5 | 27 | 135 | |
12 | Jihlava – Okříšky | 16:26 | 16:52 | R 637 | 4 | 29 | 116 | |
13 | Okříšky – Znojmo | 17:02 | 18:22 | Os 24823 | 6 | 70 | 420 | 1 |
14 | Znojmo – Břeclav | 18:56 | 20:12 | Os 4529 | 6 | 69 | 414 | |
15 | Břeclav – Šakvice | 20:44 | 21:01 | R 802 | 4 | 25 | 100 | |
16 | Šakvice – Břeclav | 21:03 | 21:23 | Os 24683 | 6 | 0 (25) | 0 | 1 |
17 | Břeclav – Hodonín | 21:25 | 21:40 | R 833 | 4 | 20 | 80 | |
18 | Hodonín – Hulín | 21:45 | 22:55 | Os 4247 | 6 | 65 | 390 | |
Prémie: Šumná, Ladná | ||||||||
celkem | 1160 km | 4779 b. | ||||||
Hotovo za 4779 bodů |
Jméno: Antonín Kunc
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Bystřice p.Hostýnem | 05:04 | 05:26 | Os 3931 | 6 | 18 | 108 | |
2 | Bystřice p.Hostýnem – Hulín | 05:29 | 05:52 | Os 3932 | 6 | 0 (18) | 0 | |
3 | Hulín – Praha hl.n. | 06:00 | 09:05 | R 894 | 4 | 287 | 1148 | |
4 | Praha hl.n. – Benešov u Prahy | 09:21 | 10:23 | Os 2525 | 6 | 49 | 294 | |
5 | Benešov u Prahy – Tábor | 10:29 | 10:59 | R 711 | 4 | 50 | 200 | |
6 | Tábor – Jihlava | 11:05 | 13:20 | Os 18408 | 6 | 99 | 594 | |
7 | Jihlava – Havlíčkův Brod | 13:37 | 13:57 | Sp 1910 | 5 | 27 | 135 | |
8 | Havlíčkův Brod – Jihlava | 14:03 | 14:22 | Sp 1913 | 5 | 0 (27) | 0 | |
9 | Jihlava – Okříšky | 14:26 | 14:52 | R 635 | 4 | 29 | 116 | |
10 | Okříšky – Znojmo | 15:02 | 16:39 | Os 24821 | 6 | 70 | 420 | 1 |
11 | Znojmo – Břeclav | 16:56 | 18:13 | Os 4525 | 6 | 69 | 414 | |
12 | Břeclav – Šakvice | 18:29 | 18:53 | Os 24680 | 6 | 25 | 150 | 1 |
13 | Šakvice – Brno hl.n. | 19:02 | 19:22 | R 804 | 4 | 34 | 136 | |
14 | Brno hl.n. – Veselí n.Moravou | 19:28 | 20:58 | Sp 1775 | 5 | 90 | 450 | |
15 | Veselí n.Moravou – Hodonín | 21:07 | 21:41 | Os 2724 | 6 | 26 | 156 | |
16 | Hodonín – Hulín | 21:45 | 22:55 | Os 4247 | 6 | 58 (65) | 348 | |
Prémie: Šumná, Ladná | ||||||||
celkem | 983 km | 4669 b. | ||||||
Hotovo za 4669 bodů |
Jméno: Dušan Šlachta
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Kroměříž | 05:04 | 05:12 | Os 3940 | 6 | 8 | 48 | |
2 | Kroměříž – Vizovice | 05:20 | 06:41 | Os 14209 | 6 | 38 (46) | 228 | |
3 | Vizovice – Otrokovice | 06:52 | 07:37 | Os 14210 | 6 | 25 | 150 | |
4 | Otrokovice – Staré Město u Uh.Hrad. | 07:43 | 07:55 | R 814 | 4 | 18 | 72 | |
5 | Staré Město u Uh.Hrad. – Uherské Hradiště | 07:59 | 08:05 | Sp 1281 | 5 | 5 | 25 | |
6 | Uherské Hradiště – Brno hl.n. | 08:37 | 10:33 | Sp 1764 | 5 | 104 | 520 | |
7 | Brno hl.n. – Zaječí | 10:36 | 11:00 | R 807 | 4 | 40 | 160 | |
8 | Zaječí – Břeclav | 11:07 | 11:23 | Os 24671 | 6 | 19 | 114 | 1 |
9 | Břeclav – Znojmo | 11:38 | 12:54 | Os 4510 | 6 | 69 | 414 | |
10 | Znojmo – Jihlava | 12:58 | 14:25 | Sp 1932 | 5 | 99 | 495 | 1 |
11 | Jihlava – Tábor | 14:37 | 16:52 | Os 18417 | 6 | 99 | 594 | |
12 | Tábor – Praha hl.n. | 17:00 | 18:12 | R 710 | 4 | 99 | 396 | |
13 | Praha hl.n. – Česká Třebová | 18:15 | 19:59 | IC 549 | 4 | 164 | 656 | |
14 | Česká Třebová – Zábřeh na Moravě | 20:04 | 20:39 | Os 3789 | 6 | 40 | 240 | |
15 | Zábřeh na Moravě – Olomouc hl.n. | 20:48 | 21:23 | Os 3743 | 6 | 46 | 276 | |
16 | Olomouc hl.n. – Šternberk | 21:32 | 21:47 | Os 12521 | 6 | 14 | 84 | |
17 | Šternberk – Olomouc hl.n. | 21:49 | 21:57 | Sp 12526 | 5 | 0 (14) | 0 | |
18 | Olomouc hl.n. – Přerov | 22:22 | 22:34 | LE 1267 | 4 | 22 | 88 | |
19 | Přerov – Hulín | 22:43 | 22:58 | Os 4238 | 6 | 15 | 90 | |
Prémie: Ladná, Šumná | ||||||||
celkem | 946 km | 4650 b. | ||||||
Hotovo za 4650 bodů |
Jméno: Alois Hrbáček
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Přerov | 05:00 | 05:14 | Os 4231 | 6 | 15 | 90 | |
2 | Přerov – Praha hl.n. | 05:56 | 08:31 | LE 1250 | 4 | 272 | 1088 | |
3 | Praha hl.n. – Plzeň hl.n. | 08:43 | 09:58 | IC 564 | 4 | 107 | 428 | |
4 | Plzeň hl.n. – České Budějovice | 10:03 | 11:54 | R 635 | 4 | 136 | 544 | |
5 | České Budějovice – Rybník | 12:06 | 12:51 | EC 333 | 4 | 50 | 200 | |
6 | Rybník – České Budějovice | 13:06 | 13:52 | EC 332 | 4 | 47 (50) | 188 | |
7 | České Budějovice – Okříšky | 14:02 | 16:52 | R 637 | 4 | 159 (161) | 636 | |
8 | Okříšky – Znojmo | 17:02 | 18:22 | Os 24823 | 6 | 70 | 420 | 1 |
9 | Znojmo – Břeclav | 18:56 | 20:12 | Os 4529 | 6 | 69 | 414 | |
10 | Břeclav – Šakvice | 20:44 | 21:01 | R 802 | 4 | 25 | 100 | |
11 | Šakvice – Břeclav | 21:03 | 21:23 | Os 24683 | 6 | 0 (25) | 0 | 1 |
12 | Břeclav – Hodonín | 21:25 | 21:40 | R 833 | 4 | 20 | 80 | |
13 | Hodonín – Hulín | 21:45 | 22:55 | Os 4247 | 6 | 65 | 390 | |
Prémie: Šumná, Ladná | ||||||||
celkem | 1065 km | 4578 b. | ||||||
Hotovo za 4578 bodů |
Jméno: Karel Bureš
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Staré Město u Uh.Hrad. | 05:00 | 05:29 | Os 4202 | 6 | 31 | 186 | |
2 | Staré Město u Uh.Hrad. – Újezdec u Luhačovic | 05:36 | 06:09 | Os 4301 | 6 | 26 | 156 | |
3 | Újezdec u Luhačovic – Luhačovice | 06:13 | 06:27 | Os 14301 | 6 | 10 | 60 | |
4 | Luhačovice – Újezdec u Luhačovic | 06:36 | 06:50 | Os 14302 | 6 | 10 | 60 | |
5 | Újezdec u Luhačovic – Bylnice | 07:04 | 07:55 | Os 4333 | 6 | 37 | 222 | |
6 | Bylnice – Horní Lideč | 08:02 | 08:29 | Os 23216 | 6 | 19 | 114 | |
7 | Horní Lideč – Valašské Meziříčí | 08:33 | 09:09 | EC 220 | 4 | 37 | 148 | |
8 | Valašské Meziříčí – Kojetín | 09:19 | 10:53 | Os 3908 | 6 | 61 | 366 | |
9 | Kojetín – Brno hl.n. | 11:00 | 11:59 | R 1110 | 4 | 71 | 284 | |
10 | Brno hl.n. – Šakvice | 12:09 | 12:47 | Os 14613 | 6 | 34 | 204 | |
11 | Šakvice – Břeclav | 13:03 | 13:23 | Os 24673 | 6 | 25 | 150 | 1 |
12 | Břeclav – Znojmo | 13:36 | 14:54 | Os 4514 | 6 | 69 | 414 | |
13 | Znojmo – Okříšky | 15:38 | 16:58 | Os 24818 | 6 | 70 | 420 | 1 |
14 | Okříšky – Jihlava | 17:07 | 17:33 | R 630 | 4 | 29 | 116 | |
15 | Jihlava – Havlíčkův Brod | 17:37 | 17:57 | Sp 1918 | 5 | 27 | 135 | |
16 | Havlíčkův Brod – Praha hl.n. | 18:01 | 19:54 | R 976 | 4 | 136 | 544 | |
17 | Praha hl.n. – Přerov | 20:00 | 22:34 | LE 1267 | 4 | 210 (272) | 840 | |
18 | Přerov – Hulín | 22:43 | 22:58 | Os 4238 | 6 | 15 | 90 | |
Prémie: Ladná, Šumná | ||||||||
celkem | 979 km | 4509 b. | ||||||
Hotovo za 4509 bodů |
Jméno: Petr Mišun
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Přerov | 05:00 | 05:14 | Os 4231 | 6 | 15 | 90 | |
2 | Přerov – Praha hl.n. | 05:56 | 08:31 | LE 1250 | 4 | 272 | 1088 | |
3 | Praha hl.n. – Benešov u Prahy | 08:51 | 09:53 | Os 2523 | 6 | 49 | 294 | |
4 | Benešov u Prahy – Veselí n.Lužnicí | 10:29 | 11:21 | R 711 | 4 | 76 | 304 | |
5 | Veselí n.Lužnicí – Jindřichův Hradec | 11:43 | 12:18 | Os 8310 | 6 | 26 | 156 | |
6 | Jindřichův Hradec – Jihlava | 13:00 | 14:18 | R 635 | 4 | 67 | 268 | |
7 | Jihlava – Okříšky | 14:26 | 14:52 | R 635 | 4 | 29 | 116 | |
8 | Okříšky – Znojmo | 15:02 | 16:39 | Os 24821 | 6 | 70 | 420 | 1 |
9 | Znojmo – Břeclav | 16:56 | 18:13 | Os 4525 | 6 | 69 | 414 | |
10 | Břeclav – Šakvice | 18:29 | 18:53 | Os 24680 | 6 | 25 | 150 | 1 |
11 | Šakvice – Brno hl.n. | 19:02 | 19:22 | R 804 | 4 | 34 | 136 | |
12 | Brno hl.n. – Veselí n.Moravou | 19:28 | 20:58 | Sp 1775 | 5 | 90 | 450 | |
13 | Veselí n.Moravou – Hodonín | 21:07 | 21:41 | Os 2724 | 6 | 26 | 156 | |
14 | Hodonín – Hulín | 21:45 | 22:55 | Os 4247 | 6 | 58 (65) | 348 | |
Prémie: Šumná, Ladná | ||||||||
celkem | 913 km | 4390 b. | ||||||
Hotovo za 4390 bodů |
Jméno: Josef Zeman
odj. | příj. | vlak | b/km | km | body | pov. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hulín – Přerov | 05:00 | 05:14 | Os 4231 | 6 | 15 | 90 | |
2 | Přerov – Olomouc hl.n. | 06:04 | 06:23 | Os 12443 | 6 | 22 | 132 | |
3 | Olomouc hl.n. – Zábřeh na Moravě | 06:33 | 07:07 | Os 3710 | 6 | 46 | 276 | |
4 | Zábřeh na Moravě – Praha hl.n. | 07:11 | 09:08 | RJ 1002 | 4 | 204 | 816 | |
5 | Praha hl.n. – Benešov u Prahy | 09:21 | 10:23 | Os 2525 | 6 | 49 | 294 | |
6 | Benešov u Prahy – Veselí n.Lužnicí | 10:29 | 11:21 | R 711 | 4 | 76 | 304 | |
7 | Veselí n.Lužnicí – Okříšky | 12:30 | 14:52 | R 635 | 4 | 122 | 488 | |
8 | Okříšky – Znojmo | 15:02 | 16:39 | Os 24821 | 6 | 70 | 420 | 1 |
9 | Znojmo – Břeclav | 16:56 | 18:13 | Os 4525 | 6 | 69 | 414 | |
10 | Břeclav – Šakvice | 18:29 | 18:53 | Os 24680 | 6 | 25 | 150 | 1 |
11 | Šakvice – Brno hl.n. | 19:02 | 19:22 | R 804 | 4 | 34 | 136 | |
12 | Brno hl.n. – Bzenec | 19:28 | 20:48 | Sp 1775 | 5 | 80 | 400 | |
13 | Bzenec – Moravský Písek | 20:51 | 20:57 | Os 24155 | 6 | 4 | 24 | |
14 | Moravský Písek – Otrokovice | 21:11 | 21:40 | Os 4223 | 6 | 32 | 192 | |
15 | Otrokovice – Hulín | 21:43 | 21:57 | Os 14244 | 6 | 13 | 78 | |
16 | Hulín – Kroměříž | 22:14 | 22:22 | Os 3938 | 6 | 8 | 48 | |
17 | Kroměříž – Hulín | 22:45 | 22:53 | Os 3939 | 6 | 0 (8) | 0 | |
Prémie: Šumná, Ladná | ||||||||
celkem | 877 km | 4262 b. | ||||||
Hotovo za 4262 bodů |