1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | |
7. MŽR | 3 | 2 | 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. ŽR | 15 | 11 | 8 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 |
24. ŽR | 18 | 13 | 10 | 7 | 5 | 3 | 2 | 1 |
7. MŽR | 23. ŽR | 24. ŽR | celkem | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Jiří Sedláček + Petr Kopřiva | 15 | 10 | 25 | |
2. | David Nádhera | 6 | 18 | 24 | |
3. | Alois Hrbáček | 9,5 | 13 | 22,5 | |
4. | Jan Frajer | 3 | 4 | 7 | 14 |
5. | Filip Hrbáček | 9,5 | 9,5 | ||
6.-7. | Petr Mišun | 0,5 | 4 | 4,5 | |
6.-7. | Roman Slavíček | 0,5 | 4 | 4,5 | |
8. | Michal Vicany | 3 | 3 | ||
9. | Drahomíra Borůvková + Lubomír Kaprál | 2 | 2 | ||
10.-11. | Jiří Gotzmann | 1,5 | 0,5 | 2 | |
10.-11. | František Matoušek | 1,5 | 0,5 | 2 | |
12. | Jiří Průša | 2 | 2 | ||
13. | Marek Sláma | (11) | (11) | ||
14. | Jan Kašpar | (10) | (10) | ||
15.-16. | Pavel Kuzebauch | (6,5) | (6,5) | ||
15.-16. | Josef Trögl | (6,5) | (6,5) | ||
17. | Miloš Šmíd | (5) | (5) | ||
18.-19. | Petr Brouček | (3,5) | (3,5) | ||
18.-19. | Petr Novotný | (3,5) | (3,5) | ||
20. | Jiří Kareš | (2) | (2) | ||
21.-22. | Jindřich Kaňok + Tomáš Janík | (1) | (1) | ||
21.-22. | Tomáš Martínek | (1) | (1) |
Výsledky 7. MŽR (13.-15.5.2005)
Start: Olomouc hl.n., pátek 13:30 Cíl: Přerov, neděle 12:00 Prémiové stanice: Jihlava, Úpořiny (po 100 bodech) Jablonica, Prešov (po 100 bodech) Miskolc Tiszai pu, Siófok (po 120 bodech) Chemnitz Hbf., Klingenthal (po 100 bodech) 1. Jan Frajer 2852 b. (Jih, Pre, Mis, Jab) 2. Jiří Průša 2830 b. (Pre, Mis, Jih) 3. Petr Mišun Roman Slavíček 2812 b. (Jab, Mis, Jih) 5. Jiří Gotzmann František Matoušek 2755 b. (Mis, Jih) 7. Alois Hrbáček 2663 b. (Úpo, Che, Kli, Jih) 8. Michal Vicany 2551 b. (Jih, Sió)
Výsledky 23. ŽR (10.-11.6.2005)
Start: Poříčany, pátek 11:20 Cíl: Česká Třebová, sobota 11:50 Prémiové stanice (po 300 bodech): Hlinsko v Čechách Kladno Mnichovo Hradiště Stříbro Valašské Meziříčí Veselí nad Lužnicí Veselí nad Moravou 1. Jiří Sedláček + Petr Kopřiva 7010 b. 1153 km HvČ Kla VMz VnL VnM 2. Alois Hrbáček 6864 b. 1121 km HvČ Kla VMz VnL Filip Hrbáček 6864 b. 1121 km HvČ Kla VMz VnL 4. David Nádhera 6814 b. 1169 km HvČ Kla VMz VnL 5. Jan Frajer 6680 b. 1301 km HvČ VMz VnL 6. Michal Vicany 6670 b. 1090 km HvČ Kla VMz VnL VnM 7. Jiří Gotzmann 6656 b. 1125 km Kla VMz VnL František Matoušek 6656 b. 1125 km Kla VMz VnL 9. Marek Sláma 6598 b. 1181 km Stř VMz 10. Jan Kašpar 6504 b. 1241 km Kla VMz VnL 11. Petr Mišun 6436 b. 1170 km Kla Stř VnL VnM Roman Slavíček 6436 b. 1170 km Kla Stř VnL VnM 13. Pavel Kuzebauch 6326 b. 1137 km HvČ Kla VMz VnL Josef Trögl 6326 b. 1137 km HvČ Kla VMz VnL 15. Miloš Šmíd (+Novák/Zeman) 6284 b. 1184 km Stř VMz VnM 16. Petr Brouček 6206 b. 1051 km HvČ VnL VnM Petr Novotný 6206 b. 1051 km HvČ VnL VnM 18. Lubomír Kaprál 6203 b. 1194 km MHr VMz VnM 19. Jindřich Kaňok + Tomáš Janík 5540 b. 1123 km MHr VMz Trasy závodníků
Výsledky 24. ŽR (25.-26.8.2005)
Start: Uherské Hradiště, čtvrtek 11:25 Cíl: Hranice na Moravě, pátek 11:40 Prémiové stanice (po 330 bodech): Kopidlno Ledečko Osíčko Sezimovo Ústí Štětí Vrané nad Vltavou Znojmo 1. David Nádhera 6845 b. 1275 km (Ště, Zno, Osí) 2. Alois Hrbáček 6808 b. 1117 km (Zno, SeÚ, Osí) 3. Jiří Sedláček + Petr Kopřiva 6598 b. 1130 km (SeÚ, Osí) 4. Jan Frajer 6576 b. 1164 km (Ště, VnV, Zno, Osí) 5. Petr Mišun 6560 b. 1077 km (Zno, SeÚ, Osí) Roman Slavíček 6560 b. 1077 km (Zno, SeÚ, Osí) 7. Drahomíra Borůvková + L.Kaprál 6525 b. 1257 km (Ště, Osí) 8. Jiří Gotzmann 6519 b. 1032 km (Zno, SeÚ, Osí) František Matoušek 6519 b. 1032 km (Zno, SeÚ, Osí) 10. Jiří Kareš 6164 b. 1256 km (Ště, Osí) 11. Tomáš Martínek 4848 b. 1057 km (Osí) Trasy závodníků Fotografie
Výsledky 25. ŽR (22.10.2005)
Start: Praha Mas.n./hl.n. 8:10 Cíl: Praha-Dejvice 20:10 Prémiové stanice (po 300 bodech): Česká Lípa hl.n. Křinec Louny Příbram Rudná u Prahy Straškov Tábor 1. Jiří Průša 3518 b. 510 km Táb, Pří, RuP 2. Jan Frajer, Jan Satranský 3436 b. 624 km RuP 3. Miloš Keller 3416 b. 542 km RuP, Pří, Táb 4. David Nádhera 3384 b. 479 km Str, Lou, ČLí, Kři (trest 30 b.) 5. Michal Šindelka 3242 b. 554 km Táb, RuP 6. Alois Hrbáček 3160 b. 440 km Kři, Str, RuP 7. Miloš Šmíd, J.Zeman, P.Novák 3078 b. 439 km Kři, Str, Lou 8. Jiří Sedláček, Vít Koudela 3045 b. 534 km Pří, Táb, Kři (trest 180 b.) 9. Petr Kopřiva, Pavel Loukota 2760 b. 488 km Lou, Str (trest 180 b.) 10. Tomáš Martínek 2718 b. 429 km Táb, Pří 11. Ondřej Habr, David Janovský 2660 b. 420 km Kři, Str Trasy závodníků