Pravidla soutěže najdete ve formě textu anebo v PostScriptu (v lepší grafické úpravě).
Pro prohlížení a tisk PostScriptových dokumentů potřebujete volně šířitelné programy GSview a GhostScript, dají se stáhnout např. zde (celkem cca 7,4 MB). Anebo stačí postscriptová tiskárna.
Oproti minulému ročníku došlo k rozšíření možných přesunů v Praze a Ústí nad Labem.
Podstatné změny jsou v pravidlech vyznačeny červeně.
Při vyhodnocování posledního kola jsem udělal chybu a došlo k drobným změnám ve výsledcích - více zde.
Rozsáhlejší dvoustránkový komentář k opravě výsledků posledního kola a k novému ročníku soutěže je k dispozici v PostScriptu.
1. Most (Kralupy nad Vltavou, Lysá nad Labem), pátek 6.2., 13:45 hodin.
2. Tábor (Ústí nad Labem hl.n., Pardubice-Rosice nad Labem), sobota 14.2., 14:10 hodin.
3. Ostroměř (Ústí nad Labem-západ, Veselí nad Lužnicí), neděle 22.2., 15:00 hodin.
Výsledky 1. kola: text, PostScript
4. Choceň (Suchdol nad Odrou, Frýdlant nad Ostravicí), pondělí 15.3., 7:45 hodin.
5. Hulín (Skalice nad Svitavou, Ústí nad Orlicí), neděle 21.3., 16:30 hodin.
6. Břeclav (Chlumec nad Cidlinou, Týniště nad Orlicí), čtvrtek 25.3., 11:35 hodin.
Výsledky 2. kola: text, PostScript
7. Nezamyslice (Veselí nad Moravou, Petrov nad Desnou), neděle 20.6., 15:45 hodin.
8. Jaroměř (Roudnice nad Labem, Světlá nad Sázavou), čtvrtek 24.6., 15:20 hodin.
9. Louny (Bohušovice nad Ohří, Budyně nad Ohří, Koštice nad Ohří, Klášterec nad Ohří),
úterý 29.6., 15:54 hodin.
Výsledky 3. kola: text, PostScript
... aneb kolik kilometrů se dá ujet za 24 hodin. Výsledky
10. Čáslav (Kralupy nad Vltavou předměstí, Benešov nad Ploučnicí), pátek 3.9., 2:00 hodin.
11. Beroun (Žďár nad Sázavou, Ústí nad Labem-Střekov), středa 8.9., 14:00 hodin.
12. Otrokovice (Hrušovany nad Jevišovkou, Doudleby nad Orlicí), pondělí 13.9., 12:31 hodin.
Zpráva z 4. kola: ve formátu PostScript, pdf
(konečně jsem se naučil vyrábět pdf; pokud nefunguje zobrazení prohlížečem, uložte soubor na disk
a otevřte pomocí Acrobat Readeru 5.0 CE) a text.
Tabulka s výsledky je na konci stránky.
13. Všetaty (Vojkovice nad Svratkou, Vrané nad Vltavou), pátek 5.11., 14:25 hodin.
14. Kolín (Bakov nad Jizerou, Kunčice nad Labem), pátek 12.11., 13:48 hodin.
15. Přerov (Babice nad Svitavou, Bystřice nad Olší), sobota 20.11., 14:00 hodin.
16. Libovolná stanice (Přerov), libovolné datum od 14.12.2003 do 10.12.2004, libovolný čas.
Zpráva z 5. kola: ve formátu PostScript, pdf
a text.
(Pokud nefunguje zobrazení souboru pdf prohlížečem, uložte soubor na disk a otevřte pomocí Acrobat Readeru 5.0 CE.)
K dispozici dávám program pro výpočet bodové hodnoty (boduj.zip).