Autor:Robert Babilon e-mail:
Babitron - Zpoždění vlaků
Na provozu těchto stránek spolupracují České dráhy a.s. a Institut teoretické informatiky

Přehled vlaku číslo: 
během posledních

Aktuální poloha vlaků:
mapa malá, velká
v tabulkách
SC až R    Sp + Os
Vysvětlivky
Historie stránek
Zpoždění v cizině
Mapa tabulí SŽDC
ŽelPage (výluky, řazení)
ČD (výluky, poloha vlaku)
Železniční rallye
Nefungují odkazy? Klikněte sem

Aktuální zpoždění

Upozornění: V případě jízdy odklonem (u názvu stanice je v závorce odklonové číslo) může být uvedené zpoždění nesmyslné!

Aktualizace: pátek 29.7., 19:47
vlak  staniceprav./skut. časzpoždění
rj 78Johann StraussGraz Hbf – Praha hl.n.Praha-Libeň19:03/19:46 (odj.)43 min. zpoždění
R 100MoraviaWien Hbf – BohumínBzenec přívoz19:34/19:47 (odj.)13 min. zpoždění
EC 112Porta MoravicaWarszawa Wschodnia – Praha hl.n.Lukavice na Moravě19:36/19:47 (odj.)10 min. zpoždění
Ex 120HradčanyŽilina – Praha hl.n.Skalka odbočka19:40/19:44 (odj.)3 min. zpoždění
Ex 122FatraŽilina – Praha hl.n.Uhersko19:26/19:47 (odj.)20 min. zpoždění
EC 129VsacanPraha hl.n. – ŽilinaHorní Lideč st.hr.19:22/19:44 (příj.)21 min. zpoždění
Ex 142HutníkŽilina – Ostrava-SvinovKarviná hl.n.19:41/19:46 (odj.)4 min. zpoždění
Ex 146LandekŽilina – Praha hl.n.Záboří nad Labem18:52/19:46 (odj.)53 min. zpoždění
EC 155Jan PernerPraha hl.n. – ŽilinaStudénka19:29/19:47 (odj.)17 min. zpoždění
EC 179Alois NegrelliHamburg Altona – Praha hl.n.Bad Schandau19:36/19:36 (příj.)včas
SC 240Pendolino KošičanKošice – Praha hl.n.Suchdol nad Odrou19:35/19:46 (odj.)11 min. zpoždění
EC 270PetrovBudapest-Keleti pu. – Brno hl.n.Galanta19:40/19:46 (odj.)6 min. zpoždění
EC 272CsárdásBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Brno-Horní Heršpice19:32/19:44 (odj.)12 min. zpoždění
EC 274Jaroslav HašekBudapest-Keleti pu. – Praha hl.n.Nová Ves u Kolína19:36/19:47 (odj.)11 min. zpoždění
EC 283Slovenská strelaPraha hl.n. – Bratislava hl. st.Letovice zastávka19:49/19:47 (odj.)včas
Ex 350Albert EinsteinPraha hl.n. – München HbfStod19:20/19:45 (odj.)25 min. zpoždění
rj 370Joseph HaydnGraz Hbf – Praha hl.n.Březová nad Svitavou19:18/19:38 (odj.)19 min. zpoždění
rj 371Joseph HaydnPraha hl.n. – Graz HbfVranovice19:38/19:43 (odj.)4 min. zpoždění
rj 372W. A. MozartGraz Hbf – Praha hl.n.Dürnkrut19:45/19:45 (odj.)včas
rj 373W. A. MozartPraha hl.n. – Wien HbfPha-Běchovice-Blatov19:04/19:45 (odj.)41 min. zpoždění
EN 458KopernikusPraha hl.n. – Leipzig HbfÚstí nad Labem sever19:46/19:47 (odj.)1 min. zpoždění
IC 502 Ostrava hl.n. – Praha hl.n.Kolín zastávka19:39/19:47 (odj.)7 min. zpoždění
SC 506PendolinoOstrava hl.n. – ChebCheb19:14/19:44 (příj.)30 min. zpoždění
IC 513OpavaPraha hl.n. – Opava východHladké Životice19:30/19:47 (odj.)16 min. zpoždění
SC 515PendolinoFrantiškovy Lázně – BohumínMoravičany19:32/19:46 (odj.)13 min. zpoždění
SC 517PendolinoPraha hl.n. – BohumínPraha hl.n.19:43/19:43 (odj.)včas
Ex 531HelfštýnBohumín – BřeclavProsenice19:44/19:45 (odj.)1 min. zpoždění
Ex 541OstravanPraha hl.n. – NávsíBrandýs n.Or.kol.1-419:43/19:43 (odj.)včas
IC 551Zlínský expresPraha hl.n. – Zlín středČeský Brod19:48/19:46 (odj.)včas
IC 561ŠohajPraha hl.n. – Veselí n.MoravouŠtěpánov19:37/19:38 (odj.)1 min. zpoždění
IC 575Zdeněk FibichPraha hl.n. – BřeclavBabice nad Svitavou19:40/19:45 (odj.)5 min. zpoždění
R 602ChomutovkaPraha hl.n. – ChomutovŘež19:48/19:47 (odj.)včas
R 604KrušnohorPraha hl.n. – ChebJirkov zastávka19:41/19:47 (příj.)5 min. zpoždění
R 615OhřeCheb – Praha hl.n.Horní Počaply19:47/19:45 (odj.)včas
R 617VětrušeCheb – Praha hl.n.Perštejn19:45/19:47 (odj.)2 min. zpoždění
R 620JihlavaBrno hl.n. – JihlavaBrno hl.n.19:20/19:10 (odj.)10 min. náskok
R 622JunákBrno hl.n. – České BudějoviceJihlava19:18/19:45 (příj.)27 min. zpoždění
R 625HejtmanPlzeň hl.n. – Havlíčkův BrodPočátky-Žirovnice19:39/19:45 (odj.)6 min. zpoždění
R 627Josef SkupaPlzeň hl.n. – České BudějoviceSudoměř u Písku19:15/19:45 (odj.)29 min. zpoždění
R 632František BílekČeské Budějovice – Praha hl.n.Soběslav19:43/19:43 (odj.)včas
R 651Jan ŽižkaPraha-Holešovice – České BudějoviceVeselí nad Lužnicí19:25/19:44 (odj.)19 min. zpoždění
R 653František KřižíkPraha-Holešovice – České BudějoviceStřezimíř19:43/19:42 (odj.)včas
R 655Josef SukPraha-Holešovice – České BudějovicePraha-Hostivař19:46/19:44 (odj.)včas
R 660BezdrevBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Ševětín19:30/19:46 (odj.)16 min. zpoždění
R 662Petr VokBrno hl.n. – Plzeň hl.n.Ždírec u Plzně19:35/19:43 (odj.)8 min. zpoždění
R 669RožmberkPlzeň hl.n. – Brno hl.n.Třebíč19:24/19:31 (odj.)7 min. zpoždění
R 676RadobýlPraha Masarykovo n. – Děčín hl.n.Hrobce19:46/19:45 (odj.)včas
R 691 Děčín hl.n. – Praha hl.n.Ústí n.L.hl.n.jih19:43/19:43 (odj.)včas
Rx 754KlabavaPraha hl.n. – ChebHořovice19:05/19:12 (příj.)6 min. zpoždění
Rx 765KynžvartCheb – Praha hl.n.Hořovice18:45/19:12 (příj.)27 min. zpoždění
Rx 767EgrensisCheb – Praha hl.n.Plešnice19:38/19:45 (odj.)7 min. zpoždění
Rx 772ŠvihovPraha hl.n. – KlatovyKarlštejn19:42/19:45 (odj.)3 min. zpoždění
Rx 779ŠpičákŽelezná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.Plzeň hl.n.19:07/19:42 (odj.)35 min. zpoždění
R 782 Kolín – Ústí n.L. západKamenné Zboží19:42/19:46 (odj.)3 min. zpoždění
R 795 Ústí n.L. západ – KolínMělník19:39/19:39 (odj.)včas
Rx 802 Olomouc hl.n. – Brno hl.n.Tlumačov19:40/19:44 (odj.)4 min. zpoždění
Rx 815 Brno hl.n. – Olomouc hl.n.Hodonín19:42/19:44 (odj.)2 min. zpoždění
R 824RadegastBohumín – Brno hl.n.Přerov19:41/19:42 (odj.)1 min. zpoždění
R 826 Bohumín – Brno hl.n.Brno-Slatina19:46/19:46 (odj.)včas
R 843 Brno hl.n. – BohumínDrahotuše19:41/19:47 (odj.)6 min. zpoždění
R 845 Brno hl.n. – BohumínVyškov na Moravě19:45/19:45 (odj.)včas
R 851PortášPraha hl.n. – VsetínŠtěpánov19:34/19:42 (odj.)8 min. zpoždění
R 853MatalíkPraha hl.n. – VsetínTýnec nad Labem19:41/19:46 (odj.)4 min. zpoždění
R 862SvitavaBrno hl.n. – Pardubice hl.n.Březová nad Svitavou19:46/19:46 (odj.)včas
R 864Rudolf TěsnohlídekBrno hl.n. – Praha hl.n.Úvaly19:45/19:46 (odj.)včas
R 873SlavkovPraha hl.n. – Brno hl.n.Dlouhá Třebová19:42/19:43 (odj.)včas
R 880OlšavaLuhačovice – Olomouc hl.n.Horní Moštěnice19:45/19:47 (odj.)1 min. zpoždění
R 882BouzovLuhačovice – Praha hl.n.Ústí nad Orlicí19:23/19:43 (odj.)20 min. zpoždění
R 902 Šumperk – Brno hl.n.Nezamyslice19:40/19:47 (odj.)7 min. zpoždění
R 915 Brno hl.n. – ŠumperkZábřeh na Moravě19:26/19:43 (odj.)17 min. zpoždění
R 917 Brno hl.n. – ŠumperkKomořany u Vyškova19:48/19:47 (odj.)včas
R 920KrakonošTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Rychnovek19:35/19:47 (odj.)12 min. zpoždění
R 922MetujeTrutnov hl.n. – Praha hl.n.Praha-Vysočany19:36/19:46 (odj.)10 min. zpoždění
R 940 Hradec Králové hl.n. – Praha hl.n.Káranice19:23/19:47 (odj.)23 min. zpoždění
R 951 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.Chlumec nad Cidlinou19:30/19:46 (odj.)16 min. zpoždění
R 953 Praha hl.n. – Hradec Králové hl.n.Lysá nad Labem19:42/19:47 (odj.)5 min. zpoždění
R 972 Brno hl.n. – Praha hl.n.Sázava u Žďáru19:35/19:45 (odj.)9 min. zpoždění
R 976Porta coeliBrno hl.n. – Praha hl.n.Praha-Libeň19:45/19:43 (odj.)včas
R 987SázavaPraha hl.n. – Brno hl.n.Brno hl.n.19:41/19:41 (příj.)včas
R 989DoubravaPraha hl.n. – Brno hl.n.Leština u Světlé19:30/19:39 (odj.)8 min. zpoždění
R 991 Praha hl.n. – Brno hl.n.Kolín19:44/19:42 (příj.)včas
R 1100 Kolín – Nový BorKolín19:44/19:54 (příj.)10 min. zpoždění
R 1102 Kolín – RumburkČeská Lípa hl.n. (R 1102)19:36/19:44 (příj.)8 min. zpoždění
R 1111 Šluknov – KolínDobrovice19:30/19:45 (odj.)14 min. zpoždění
R 1133 Olomouc hl.n. – Ostrava-SvinovLhota u Opavy19:45/19:46 (odj.)1 min. zpoždění
R 1135 Olomouc hl.n. – KrnovHrubá Voda19:29/19:36 (odj.)7 min. zpoždění
R 1151 Tanvald – Praha-VršoviceMladá Boleslav hl.n.19:24/19:36 (odj.)12 min. zpoždění
R 1160 Liberec – Ústí n.L. hl.n.Česká Lípa hl.n.19:38/19:46 (odj.)7 min. zpoždění
R 1171 Lovosice – LiberecLiberec19:43/19:47 (příj.)4 min. zpoždění
R 1173 Ústí n.L. hl.n. – LiberecDěčín hl.n.19:45/19:45 (odj.)včas
R 1182 Plzeň hl.n. – MostŽihle18:58/19:39 (odj.)41 min. zpoždění
R 1191 Most – Plzeň hl.n.Třemošná u Plzně19:43/19:46 (odj.)3 min. zpoždění
R 1222 Praha Masarykovo n. – RakovníkKladno19:43/19:45 (odj.)1 min. zpoždění
R 1240 Praha hl.n. – České BudějoviceMyslín19:21/19:46 (odj.)24 min. zpoždění
R 1253 České Budějovice – PísekProtivín19:43/19:46 (odj.)2 min. zpoždění
R 1262 Pardubice hl.n. – LiberecJaroměř19:40/19:38 (příj.)včas
R 1264 Pardubice hl.n. – LiberecHodkovice n.Mohelkou19:33/19:42 (odj.)8 min. zpoždění
R 1275 Liberec – Pardubice hl.n.Mostek19:44/19:47 (odj.)2 min. zpoždění
R 1542Anton BrucknerLinz Hbf – Praha hl.n.Benešov u Prahy19:45/19:46 (odj.)1 min. zpoždění

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování dat (a to i prostřednictvím prohlížeče!) je zakázáno a povede k zablokování přístupu. Více zde.